Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

chmielu, nikt się nie kłóci. Co więcej o ile można lubić Widzewiaka :k: to LaMonfa obdarzam jakąś tam sympatią (tylko bez głupich komentarzy :lol: ), a napewno cenię jego analizy i typy.

Prawda leży po środku bo buk jednak dobrze analizuje i zazwyczaj dobrze dobiera kursy- LaMonf twierdzi, że kursy nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości, a wg mnie mają i to duże. Stąd mała prowokacja ze strony Legionisty w stronę Widzewiaka :smiech:

Edytowane przez kalodop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poza zwiększeniem kursu max można jeszcze wprowadzić albo płaską stawkę (-100) albo każdy uzytkownik moglby grac za stawke indywidualną (np wtedy grałby sobie wysoki kurs za 50j, a nie za 200 jak jest dziś z góry wyznaczone) - w koncu ryzyko oceniane nie jest z góry, a przez grającego.

 

ale jednak wtedy zaburzyłoby to pierwotne znaczenie tego konkursu, czyli skuteczność, trafność. zwał jak zwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LaMonf zacytuję, a później się nie zgodzę z herezjami, które tu wypisujesz :bz:

 

 

Pozwolisz, że "wmówię Ci, że kurs 1,5 jest pewniejszy od 5,00" oraz, że "kursy są wyznacznikiem pewności typu". Jednak nic za darmo, wiadomo nauka kosztuje, dlatego proponuję Ci pojedynek o 1000 pln, w którym obaj będziemy mogli potwierdzić swoje racje :smiech:

 

Zasady proste, bo co tu wymyślać: obaj podajemy po 100 typów- ja z kursem 1,50 lub wyższym, Ty z kursem 5,00 lub wyższym (nie chciałbym Cie ograniczać dlatego masz pełną swobodę over 5,00 :lol: )

Wygrywa ten, który będzie miał większą skuteczność tj. ilość trafionych typów.

 

Myślę, że miesiąc wystarczy- przy bogatej ofercie buka to tylko 3 zdarzenia dziennie.

 

Wierzę, że masz jajca i udowodnisz wszystkim jak walczy się z "bredniami". Pokaż proszę, że kurs 5.00 jest pewniejszy od 1,50 i zarób na tym jeszcze.

 

Moge sie na to zgodzic ale nie liczy sie skutecznosc a YIELD=ZYSK . Mylisz pojęcia,i nie typujesz over 1,50 bo to szeroko rozumiane pojęcie ,mozesz iec dostępnosc w kursach 1,3-1,8 i ja od 3,5-4,0 w góre,kwestia do dogadania i mozemy zaczynac.elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza zwiększeniem kursu max można jeszcze wprowadzić albo płaską stawkę (-100) albo każdy uzytkownik moglby grac za stawke indywidualną (np wtedy grałby sobie wysoki kurs za 50j, a nie za 200 jak jest dziś z góry wyznaczone) - w koncu ryzyko oceniane nie jest z góry, a przez grającego.

 

ale jednak wtedy zaburzyłoby to pierwotne znaczenie tego konkursu, czyli skuteczność, trafność. zwał jak zwał.

Według mojej oceny jeżeli mogę się wtrącić , najlepsze było by rozwiązania , jeżeli za kazdy typ nietrafiony byłby rozliczany -1oo ,a trafiony do kursu 5.00 jako +400 punktów, jeżeli ktoś gra na wysokie kursy i tak zostanie mu odjęty jakiś procent punktów na koniec miesiąca, jeżeli bedzie miał słabą skutecznośc. Wtedy konkurs będzie znacznie ciekawszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było już w ogóle kiepskie, jeśli już tak chcecie kombinować to lepiej za nietrafiony typ minus tyle ile kurs wynosił np 2.30 to -130 pkt. A za trafiony do 500 +400 lub nie trafiony -400. Wtedy byłoby najsprawiedliwiej w takiej kwestii chyba. Ale mnie ta forma jaka jest się podoba :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było już w ogóle kiepskie, jeśli już tak chcecie kombinować to lepiej za nietrafiony typ minus tyle ile kurs wynosił np 2.30 to -130 pkt. A za trafiony do 500 +400 lub nie trafiony -400. Wtedy byłoby najsprawiedliwiej w takiej kwestii chyba. Ale mnie ta forma jaka jest się podoba :D

Ok, to była tylko jedna z opcji, wiem że zawsze bronie się innymi forami, ale u nich właśnie taka punktacja się sprawdza, Typ dnia typem dnia skutecznosć skutecznoscią,ale ktoś kto lubi grać duże kursy jest w tym momencie porządnie ograniczony, tak jak np, Ja, bo wiadomo że nie trafisz kilku kursów rzędu 5.00 po kolei, (jest to mało prawdopodobne) Ale wybór zostawiam moderatorom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy myślicie? @Patryk 23 Ty to w ogóle dojebałes taka głupote ze az szkoda słów,jak gracie u buka to raczej graci płaska stawka,wiec wszystko za 100j,tak tez powinno byc tu,prosta reguła.

Dokładnie , masz rację , jestem za .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkurs na doga tez byłby ciekawy np.bez nagrod itp na range coinsy czy o forumowy kubek...wracając do tematu tak jak jest dobrze może podnieść limit kursu do 400pkt maks 5,00 kurs ale lepiej honorować serie trawionych typów plus 100 za 5,6 z rzędu itp  i tutaj sie szanse wyrównają ktos gra pewniaka po kursach 1,4-1,6 tak jak powinno byc a ktoś poluje na perełki typu 3,5-5 choć i takie bywają realne- przeszacowane przez buka poparte statami itp ze ktoś tam wygra 1 golem itp ważne żeby pseudo analiza miała jakieś podstawy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczwgo ktos kto gra male kursy ma byc "honorowany" dodatnimi punktami a ten co gra wyzsze nie? Kazdy gra swoja taktyka i nie pieprzcie glupot kazdy powinien grac plaska stawka 100j a kurs maksymalny podniesc do 5,00 i to jest najbardziej sprawiedliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczwgo ktos kto gra male kursy ma byc "honorowany" dodatnimi punktami a ten co gra wyzsze nie? Kazdy gra swoja taktyka i nie pieprzcie glupot kazdy powinien grac plaska stawka 100j a kurs maksymalny podniesc do 5,00 i to jest najbardziej sprawiedliwe.

pewniak(faworyt) to...a co jest łatwiej trafić 1,4 czy 5,00? traw serie 5-6 typów po 3,5-5,00 i tez dostaniesz takiego bonusa i wygrasz każdy cykl pewniaka nawet bez dodatkowych pkt na obecnych  zasadach -sam pieprzysz glopoty po tutaj grasz na kurs a nie kase czy ktos zagra twoj typ za 100j czy 150 to jest mniejsza roznica zelezy od roola jakim dysponuje ... nikt ci nie zabrania grac wysokich kursow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczwgo ktos kto gra male kursy ma byc "honorowany" dodatnimi punktami a ten co gra wyzsze nie? Kazdy gra swoja taktyka i nie pieprzcie glupot kazdy powinien grac plaska stawka 100j a kurs maksymalny podniesc do 5,00 i to jest najbardziej sprawiedliwe.

 

Po pierwsze w tym konkursie nie ma żadnych stawek..Są tylko punkty minusowe bądź plusowe. Punkty za skuteczność są punktami dodatkowymi i nie tylko osoby grające na małe kursy są nimi honorowane. Osiągnij próg na odpowiedniej skuteczności grając wyższymi kursami i też ten "dodatkowy" plus dostaniesz. Organizatorzy tego konkursu postanowili że ideą tego konkursu będzie przede wszystkim skuteczność typów aby pewniak dnia kojarzył się typowo z celnością typu, a nie z podawaniem kursów "na pałę"  w końcowych fragmentach danego miesiąca, bo tak często bywało i na pewno nie miało to nic wspólnego z pewniakiem dnia. Każdy gra stawkami jakimi chce i nie Ty będziesz mówił co jest sprawiedliwe a co nie. I nie wiem po co te wulgaryzmy w stosunku do innych użytkowników mających inne zdanie niż Ty.

 

Temat ze stawkami i yieldem masz w Naszych Kuponach i skoro nie zależy Ci na kasie z tego konkursu nie wiem po co wnosisz tu tyle lamentu. To nie jest konkurs polegający na osiągnięciu największego zysku, więc chyba Ty czegoś tu nie rozumiesz. Czytałeś regulamin więc wiesz jakie są zasady i albo je akceptujesz biorąc udział albo nie pisząc dla przyjemności w odpowiednich tematach. 

 

Chcesz zmian pisz tutaj: 

http://obstawianie.com/topic/19-pomys%C5%82y-rozwoju-forum/page-16

 

albo do administracji :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wystarczy mi to co powiedziales, skoro ten konkurs nie jest dla zysku a dla slutecznosci to spoko.to tak jakby lepiej bylo oddac 8 na 10 celnych strzalo i nie strzelic gola niz 2 celnymi na 10 prob pokonac bramkarza.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że ciężko zrozumieć Ci o co innym chodzi. Policz swoje typy oddawane w tym miesiącu płaską stawką i zobacz jaki byś miał wynik, skoro trafiasz 1/5 spotkań to nikt nie zagra Twoich typów. To jest konkurs miesięczny (z 1 typem DNIA-pewniakiem) skoro na paręnaście typów trafiasz 5, to co to za pewniaki?

 

Wolę zagrać typy gostka, który trafi 12/15 kursów @1.5 niż 4/15 Twoich @5 bo więcej zarobię na 1 opcji, proste.

 

Tak trudno jest Ci to zrozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem przykład, bo przy takich kursach więcej niż 30% skuteczności mieć nie będziesz

 

Masz 4/12 (licząc mecz Hanescu) więc idealnie trafiłem, że <30%

 

Fakt, faktem licząc płaską stawką miałbyś +501j, ALE

 

na tym forum są takie a nie inne zasady i trzeba się z nimi pogodzić, jeśli Ci one nie odpowiadają to poszukaj innego forum, gdzie będziesz mógł bawić się w takim konkursie (gdzie liczą płaską stawką) a tutaj nie musisz brać w nim udziału.

 

Tylko pomyśl teraz, czemu ktoś kto ma 80% skuteczności i +400j ma przegrać z Tobą, gdzie masz 30% i +501j?

 

On dostanie dodatkowe j za skuteczność, Ty minusowe za jej brak, więc koniec końców i tak nie wygrasz :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LaMonf podam Ci ostatni przykład dlaczego to jest bez sensu.

 

Będę grał HT/FT 1/2 z kursami @25

 

 

Wystarczy,że na 30 prób trafię 2 razy i już mam wygraną w kieszeni, bo nikt nie zrobi większego plusa niż moje ~3000j

 

Więc jak sam widzisz Twój pomysł jest chybiony,

 

mimo,że też gram wysokie kursy to jakoś nie płaczę,że mnie oszukują w tym konkursie tylko szukam kursów @1,7-@3 albo nie podaję w ogóle. Proste :) to tylko ZABAWA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie placze tylko stwierdzam fakty.A Ty nawet nie czytasz co pisze.skad kursy 25 jak prosze tylko o podniesienie ogranicznika do 5,0.A dlaczego ktos kto ma 80% skutecznosci ma przegrac ze mna? Bo zarobil MNIEJ to chyba oczywiste :bz: .Ja juz skonczylem i udowodnilem swoja racje ,bylbym na czele ale coz szanuje administracje skoro nie to nie dla mnie proste.Tylko nie wypisuj takich glupot.Pozdro

:piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowix gra wysokie kursy i ma 100% skuteczności, zysku prawie 700j, więc i tak nie byłbyś pierwszy i tak. A z taką skutecznością do końca miesiąca wypadniesz (licząc płaską stawkę) z pudła, więc nie wiem o co tyle lamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydały by się statystyki przed ostatnim dniem.

 

 

Nie wiem czy zauważyłeś, ale trafiłem @3.4 wczoraj i jestem na razie na 3 miejscu, przed Tobą o 100pkt, więc tym typem z kursem @1.42 przekreśliłeś swoje szanse na pudło %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o dodawanych na koniec punktach za skutecznośc... :p

 

Jak Bambino trafi jeszcze jakiś mecz nawet z minimalnym kursem to będzie miał za skuteczność tylko 50 punktów mniej od Ciebie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...