Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jako że jutro zaczynamy Marzec,prosiłbym wszystkich o to zeby celem glównym nie była kasa a jednak chęc pomocy innym,chęc przybliżenia swojego pewniaka dnia i wypisania argumentów dlaczego tak a nie inaczej wedlug Was.Na prawde,pomagajmy sobie i ogrywajmy wspolnie buka, nie robcie tego by wyklepac 5 zdan byle o czym na odpierdol, zeby tylko typ sie zgadzał. Skoro już przystępujecie do tego konkuru i robicie to,to róbcie profesjonalnie.Tyle ode mnie.Gratuluje zwycięzcom z Lutego i życze powodzenia oraz lepszych wyników w Marcu. :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie jako że jutro zaczynamy Marzec,prosiłbym wszystkich o to zeby celem glównym nie była kasa a jednak chęc pomocy innym,chęc przybliżenia swojego pewniaka dnia i wypisania argumentów dlaczego tak a nie inaczej wedlug Was.Na prawde,pomagajmy sobie i ogrywajmy wspolnie buka, nie robcie tego by wyklepac 5 zdan byle o czym na odpierdol, zeby tylko typ sie zgadzał. Skoro już przystępujecie do tego konkuru i robicie to,to róbcie profesjonalnie.Tyle ode mnie.Gratuluje zwycięzcom z Lutego i życze powodzenia oraz lepszych wyników w Marcu. :piwo1:

 

LaMonf zgadzam się, ale co z tego, że piszesz analizę na 300 słów jak kończysz miesiąc z minusem? O kant dupy rozbić takie analizy. Wolę przeczytać 5 zdań rzeczowych plus trafny typ, nie trzeba się rozpisywać. Chodzi o konkrety, które Nas mają przekonać do zagrania tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LaMonf zgadzam się, ale co z tego, że piszesz analizę na 300 słów jak kończysz miesiąc z minusem? O kant dupy rozbić takie analizy. Wolę przeczytać 5 zdań rzeczowych plus trafny typ, nie trzeba się rozpisywać. Chodzi o konkrety, które Nas mają przekonać do zagrania tego typu.

 

Analiza na 300 słów ma takie same prawdopodobieństwo wejścia jak analiza na 30 słów, ale tu chodzi, żeby analiza była owocna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest konkurs, a nie wyścig typerów. Wyzdrowieje, a wtedy będę myślał nad czymś sensowniejszym, a konkretnie nad reaktywacją starego sposobu PD, ale pod inną nazwą z bardziej restrykcyjnymi zasadami. A tutaj nie ma co się czepiać, wszak nazwa konkursu jest mylna "Pewniak Dnia" i dlatego to budzi takie kontrowersje...

 

pozdrawiam i życzę trafnych typów :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem 2 typy na dzis w pewniaku dnia poniewaz pierwszy podany przeze mnie został odwolany : Klizan/Zelenay-Kavcic/Zemlja po prostu zostala zmieniona para,gdyz Kavcic ma chyba kontuzje,takze prosze o usuniecie tego typu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak patrze i to troche niesprawiedliwe bo skoro juz za kursy ok 3 w razie minusa jest :minus: 200 sie pogodzilem.ale dzis trafiam kolej y typ z kursem 5,5 i nie dostaje +450 tylko o 200 mniej.gdyby liczyc kursy jak yield mialbym juz wyvrana w kieszeni.sugeruje to zmienic bo wypacza zabawe.Mimo ze moim celem w tym konkursie nie jest kasa tylko pomoc Wam to jednak te moje miejsca w rankingu sa mocno przeklamane.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniesie sie ktos do mojego tematu? Czy mam rozumiec ze konkurs jest po to by kilka osób napisalo kilka durnych zdań o banalnym typie z malutkim kursem? Trafiam 4 na 10 typów,tragiczna skuteczność? OKEJ ZGADZAM SIE,ale skutecznosc tu nie ma nic do rzeczy,tylko ZYSK a takowy odniósł bym 2 razy wiekszy niz mam . Grajac swoje pewki dnia gra sie płaska stawka wiec juz odejmowanie tych 150 czy 200pkt mija sie według mnie z celem.Wychodzi na to ze lepszy jest ten kto trafi więcej,a nie ten który odniesie WIĘKSZY ZYSK.Jest to dla mnie dziwne i prosze tylko o to by zniesc ten durny prog kursowy z max. 3,50 i dopisywac normalnie.A jesli ktos bedzie polował na takie typy to szybko odpadnie 3-4 typy juz go eliminuja,wiec bedzie to odpowiednia weryfikacja.Oddałem 10 typów i mam -200 w statystykach co jest dla mnie nie fajnym wynikiem,a potem gadki ze poluje na duze kursy a mam minus.Opisuje raczej wszystko co można o meczu,o zawodników,charakterystyce itd. i to rzekome "polowanie" sie opłaca.Prosze adminów by odniesli sie tylko do tego progu kursowego.pozdrawiam :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LaMonf mimo, że nie jestem jeszcze Adminem :k: to się odniosę:

Może i Twoje analizy są spoko ale jesteś niestety wyjątkiem potwierdzającym regułę. Jest to konkurs i userzy piszą analizy "sztuka dla sztuki" tak było, jest i będzie. Jak się podniesie próg to zaraz będzie zatrzęsienie Pewniaków Dnia z wysokimi kursami typu remisy w NBA.

 

Dopóki nie będzie czegoś nowego na kształt tego co pisał chmielu w pomysłach na rozwój forum to musisz akceptować reguły tego konkursu albo dać se spokój. Swoją drogą to Pewniak Dnia i jeśli 60% Twoich pewniaków nie wchodzi to nie dziw się, że jesteś na minusie :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem na minusie grajac płaska stawka 100J na KAZDY typ,mam PLUS którym byłbym w TOP 3 a jest poza 30.PO prostu prosze o PODNIESIENIE progu kursowego z 3,0 do 5.00,jest to możliwe? Juz zeby nie mieszac to od nowego miesiaca.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest konkurs Typ dnia, wiec z kursami chodzi o to żeby wyeliminować userów  którzy na pałe będą dawać kursy z kosmosu żeby na farcie ugrać premiowane miejsce, chodzi o to żeby jak najwięcej trafić typów "pewniaków', przynajmniej ja to tak rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LaMonf piszesz że nie robisz tego dla wygranej tylko pomagając innym więc pisz analizy w własnym temacie :bz: To jest konkurs na trafność zakładu ,a nie na yield. Możliwe że konkurs powinien zmienić nazwę na np Najlepsza skuteczność czy coś takiego żeby cię nie mylić. I zacytuję tutaj @@kalodop'' Swoją drogą to Pewniak Dnia i jeśli 60% Twoich pewniaków nie wchodzi to nie dziw się, że jesteś na minusie.'' Więc jak ktoś wbija żeby poszukać ciekawego zakładu zauważył twój fajnie napisany bet kurs że :szok: a zakład jest :minus: to jaki to pewniak (czyt) żeby ktoś miał by być z tobą na :plus: musiał by grać wszystkie twoje bety więc lepiej prowadz temat a nie dziw się że ci kursu 100000 nie zaliczają bo zaraz ktoś będzie grał remisy w NBA :bz: i jeszcze okaże się że będzie miał lepszą skuteczność niż ty %-)

Edytowane przez Brusiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierdol bo zaden kurs 1,50 nie jest pewniejszy od 5,00 co z tego ze trafisz 7/10 z 1,50 a ja 4/10 z kursami 5 i to ja zarobie a nie ty. Wiec wasze gadanie o skutecznosci tu nie ma nic do rzeczy.Nie macie racji i tyle , ten przepis jest bezsensu i nie wmawiajcie ze kursy 1,5 sa pewniejsze niz te 3 czy 5 bo to brednie.kursy nie sa wyznacznikiem pewności typu jak tego nie rozumiecie to powodzenia w konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LaMonf zacytuję, a później się nie zgodzę z herezjami, które tu wypisujesz :bz:

 

...nie wmawiajcie ze kursy 1,5 sa pewniejsze niz te 3 czy 5 bo to brednie.kursy nie sa wyznacznikiem pewności typu...

 

Pozwolisz, że "wmówię Ci, że kurs 1,5 jest pewniejszy od 5,00" oraz, że "kursy są wyznacznikiem pewności typu". Jednak nic za darmo, wiadomo nauka kosztuje, dlatego proponuję Ci pojedynek o 1000 pln, w którym obaj będziemy mogli potwierdzić swoje racje :smiech:

 

Zasady proste, bo co tu wymyślać: obaj podajemy po 100 typów- ja z kursem 1,50 lub wyższym, Ty z kursem 5,00 lub wyższym (nie chciałbym Cie ograniczać dlatego masz pełną swobodę over 5,00 :lol: )

Wygrywa ten, który będzie miał większą skuteczność tj. ilość trafionych typów.

 

Myślę, że miesiąc wystarczy- przy bogatej ofercie buka to tylko 3 zdarzenia dziennie.

 

Wierzę, że masz jajca i udowodnisz wszystkim jak walczy się z "bredniami". Pokaż proszę, że kurs 5.00 jest pewniejszy od 1,50 i zarób na tym jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, obaj macie po części rację, ale niepotrzebnie dyskutujecie w tym temacie. Przede wszystkim kursy NIE są wyznacznikiem niczego, a to dlatego, że ktoś po drugiej stronie oferty, pracownik czy pracownicy u jakiegoś buka sami go definiują na podstawie wielu czynników, czyli to Ci ludzie sugerują, że Bayern ma 90% szans na zwycięstwo z Wolfsburgiem, albo Brazylia z Koreą. Jeśli człowiek mi coś sugeruje, to nie jest to żaden wyznacznik, no chyba że subiektywny ;) Dlatego oferty buków czasem mocno się różnią. Na pewno nieraz mieliście taką sytuację, że zaglądacie w ofertę i zszokowani wysokim/niskim kursem omal nie spadacie w fotela %-) dlatego, że Wasza wiedza definiuje szanse inaczej, pozwala przechylić w głowie szalę w którąś stronę. I dlatego gracie underdogi, może to wyglądać na duże ryzyko, ale w rzeczywistości jest to wywołane głęboką analizą lub wiedzą w jakimś temacie. Kursy to sugestia, nie wolno się jej poddawać, lecz mieć swoją własną filozofię ;) 

 

Jeśli chodzi o ograniczenie maksymalnego kursu to takie założenie przyjęli prowadzący, czy Admini i jeśli ktoś bierze w nim udział to akceptuje jego regulamin. Nikt na siłę nie zmusza by tu grać. Sugestia o zmianie tej górnej granicy jest dopuszczalna, ale w tej kwestii głos powinni zabrać wyłącznie prowadzący. Nic to nie da, że będziecie się kłócić :bz:

 

Na spokojnie, z dystansem Panowie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...