Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę w tabeli namieszane z numeracją %-) i takie małe pytanko, czy jest sens trzymać w tabeli ludzi, którzy nie wyrobią normy 9 analiz w miesiącu? Bo wiadomo, że jak ktoś ma 2 to do 9 nie nabije.

 

Nie chciało mi się już numerować %-) zawsze usuwam osoby, które nie podadzą regulaminowych 9 typów ;) teraz zapomniałem, usunę przy kolejnej aktualizacji :p 

 

jeszcze z wami powalcze bo widze niski poziom %-)

 

eltondi IZI bo w tym miesiącu jak do tej pory to słaby poziom %-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnie jakby ktoś odpisał, czy te typy będą zaliczone bo ja kiedyś miałem sytuacje, że za słaba analiza i się nie liczyły. Dajcie znać jak najszybciej bo od tego zależy jakie typy poda reszta uczestników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest w niej nie tak? jest napisane wyraźnie że bedzie to cięzkie spotkanie dla gospodarzy,ale gram na ich wygraną tylko róznicą jednego gola.

 

podajesz Inter DOKŁADNIE 1 golem,

 

a w analizie piszesz coś takiego: "którzy obecnie są w bardzo dobrej dyspozycji w tym spotkaniu zwciężą pewnie"

 

skoro piszesz,że wygrają pewnie to stawiałbym,że grasz -1.5 bramki handicap a nie DOKŁADNIE 1 bramką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że goscie nie przegrali kilku spotkań pod rząd,ale dalej jest to ekipa która walczy co najwyżej o środek tabeli jak nie o utrzymanie w obecnym sezonie, Marsylia gra o tytuł więc jest faworytem , postawiłem że wygra 1 golem,ale na swoje ryzyko, znam zasady i wiem że jak nie wejdzie to dostanę sporo ujemnych punktów, nie jest to w regulaminie zabronione. Poza tym jak nie byłem pierwszy w tabeli nikt nie miał pretensji teraz każdego boli bo mi weszło kila wyższych kursów.... bez komentarza, liczy się skuteczność! traf kilka spotkań po kolei po takich kursach wtedy pogadamy. nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodałem typ o 4:30 bo musiałem skopiować obrazek z internetu :fp:  mecz miał się rozpoczynać o 4:30, ale jak to nba zawsze po czasie zaczynają tu dam link, żeby nie było

 

pre_1425008868__nba.jpg

 

dajcie znać czy sie liczy czy mam inny typ podać... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia tego, że sobie wygrasz, a tego, że brak argumentów i cała analiza oparta na h2h

 

Gram na innych forach , wklejam identyczne analizy i tylko u was analiza się nie liczy, no w  sumie nie dziwne skoro o jej przydatności decyduję osoba, która również bierze udział w konkursie i niespodziewanie zajmuję drugą pozycję zaraz za mną.. Cóż życie, rób jak chcesz, dla mnie analiza jest ok, a na h2h opieram większość swoich analiz, od początku od kiedy pojawiłem się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na h2h opieram większość swoich analiz, od początku od kiedy pojawiłem się na forum.

 

długo jesteś 27 dni :bz:

ja mam tylko pretensje bo kiedyś mi nie uznali analizy bo była za krótka, ale zawierała chyba jakieś argumenty, a u Ciebie to nie jest analiza tylko zapowiedź meczu:P zrobią jak im się podoba, czyli nic %-)

 

Edytowane przez eltondi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj nie ważne ile jestem, od czegoś trzeba zacząć, co nie zmienia faktu że jest tak jak napisałem w poście powyżej na innych formu nikt nie ma o takią analizę pretensji. Zazwyczaj tak formuuję swoję analizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę sami mistrzowie w pisaniu analiz się odnaleźli.. Co ciekawe larum podniosło się w momencie kiedy baku193 objął prowadzenie w generalce heh %-)

 

Można wygrać mecz pewnie właśnie jednym golem mając mecz pod pełną kontrolą - to odnośnie czepiania się słówek.. :p

 

Analizy baku193 wg mnie są przeciętne ale spokojnie do zaliczenia, wielu innych pisze podobnie m.in. czasami eltondi. Ryzykuje wysokie kursy to wiadomo że nie poda powalających argumentów za takim typem. 

 

Analiza oparta na h2h to też analiza.. Marsylia właśnie 2 na 4 ostatnie mecze w h2h wygrała właśnie jednym golem to już agrument.. 

 

A ja analiz nie zaliczam sporadycznie, musi być naprawdę słaba tak odnośnie tego tematu.

 

Pozdro wszystko zaliczone %-)

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraże swoje zdanie na owy temat,ja i tak sie nie licze w tym konkursie,mozecie mnie negowac itd. w sumie to sie przyzwyczaiłem,z całym szacunkiem yaras_  jednak dlaczego cały czas mówicie ze za typem z wiekszym kursem nie można postawic takich argumentów jak za typem z kursem 1,30? Skoro już decydujemy sie obstawiac taki mecz i uwazamy go za pewny to trzeba go w jakis sposob poprzec.Ponad to on nie napisał o tym ze w 2 na 4 ostatnich spotkaniach marsylia wygrała 1 golem,w jego analizie nie ma nawet o tym wzmianki,czyli argumentu nie ma :bz: Ja sie nie czepiam i nie chce wywoływac burzy jednak no ja nie dostrzegłem ani jednego argumentu poza tym ze Marsylia jest wyzej w tabeli i z reguły na papierze jest lepszą drużyna , nie wydaje Ci się to troche za mało? 

Pozdrawiam :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prezentuje się czołówka to przed ostatnim dniem. Pamiętajcie, że jeszcze są punkty za skuteczność :p Później będzie cała tabela. 

 

1 baku193 16/ 25      463    64,0%

 

2 eltondi  7/ 8   398    87,5%

 

3 Brusiak 7/ 9     379     77,8%

 

4 Tonny 12/ 24      -3      50,0%

 

5 Logan13 8/ 13    -27     61,5%

 

6 Chemiczny 5/ 8     -38     62,5%

Edytowane przez nowix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Wisła nie zremisuje będzie wygrana :wuwu: Eltondi 2 a baku 3 

 

I tak jak pisałem, Luty na szczęście już się kończy teraz rozgrywki ruszą na pełnej ;)) więc panowie przykładać się i walczymy :wuwu:

 

 

Poziom Mega jak tak dalej pójdzie zwycięzca będzie miał max 300pkt   %-)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraże swoje zdanie na owy temat,ja i tak sie nie licze w tym konkursie,mozecie mnie negowac itd. w sumie to sie przyzwyczaiłem,z całym szacunkiem yaras_  jednak dlaczego cały czas mówicie ze za typem z wiekszym kursem nie można postawic takich argumentów jak za typem z kursem 1,30? Skoro już decydujemy sie obstawiac taki mecz i uwazamy go za pewny to trzeba go w jakis sposob poprzec.Ponad to on nie napisał o tym ze w 2 na 4 ostatnich spotkaniach marsylia wygrała 1 golem,w jego analizie nie ma nawet o tym wzmianki,czyli argumentu nie ma :bz: Ja sie nie czepiam i nie chce wywoływac burzy jednak no ja nie dostrzegłem ani jednego argumentu poza tym ze Marsylia jest wyzej w tabeli i z reguły na papierze jest lepszą drużyna , nie wydaje Ci się to troche za mało? 

Pozdrawiam :piwo1:

 

Dobra za ogólnie to ująłem, chodziło mi bardziej konkretnie o jego typy (czyt. zwycięstwo dokładnie jednym golem), ciężko tu podać sensowny argument poza h2h w takim wypadku, bo ktoś wyżej pisał że opiera analizy wyłącznie na h2h. Faktycznie w jego analizie nawet tego nie było, ale u wielu innych też konkretnych argumentów nie widzę. W ogóle wiele analiz to faktycznie bardziej zapowiedzi meczów niż wojna na argumenty co też mi się specjalnie nie podoba, ale jak ktoś napisze kilka zdań o spotkaniu przyjąłem że takie coś uznaje. Pamiętam jak delpiero88 próbował to zmienić i oceniać analizy przede wszystkim pod względem merytorycznym, jakie głosy sprzeciwu wtedy się podniosły.. I zgadzam się z Tobą w tym, że nawet do kursu wysokiego można podać konkretne argumenty, ale trzeba umieć też to wyrazić w słowach, nie każdy to potrafi. Niektóre analizy naprawdę fajnie się czyta, ale gdybym miał tak wybiórczo oceniać to w konkursie brałoby udział max kilka osób a nie o to w nim chodzi. Oczywiście zawsze mogę zmienić tzw. "próg"  w ocenianiu analiz, ale jak pisałem wyżej nie wiem czy z 50% osób z tego co teraz się tu udziela, brałoby w pewniaku udział. Nie czarujmy się, chodzi tu przede wszystkim o kwestie finansowe, na forum praktycznie nikt nie pisze już z tego powodu, że to lubi, z powodu pomocy innym czy pasji, nie ma żadnych dyskusji w działach, to już nie te czasy co kiedyś :bz: I szczerze ciężko będzie cokolwiek tu zmienić moim zdaniem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem Cie.ja na przyklad nie robie tego dla kasy i staram sie jak najbardziej przyblizyc sytuacje w danym meczu

A skoro PLACICIE za to, tymbardziej analzy powinny stac na wyzszym poziomie, a to wszystko napisane na odpierdol :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...