Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Jeżeli dałem zakład na skoki które miały sie odbyc wczoraj a zostały przełożone na dziś,to dzis moge dodac kolejny typ?

 

 

Edit.

Dodałem typ jesli nie mozna,to prosze o usuniecia ,ale jest to dla mnie troche nie jasne.Pozdrawiam

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dałem zakład na skoki które miały sie odbyc wczoraj a zostały przełożone na dziś,to dzis moge dodac kolejny typ?

 

 

Edit.

Dodałem typ jesli nie mozna,to prosze o usuniecia ,ale jest to dla mnie troche nie jasne.Pozdrawiam

 

Oczywiście że możesz dodać kolejny typ, gdyż wczoraj skoki zostały odwołane i masz zwrot..

 

Wczoraj mogłeś dodać kolejny typ, skoro odwołali skoki :))

 

Regulamin: Zasada jeden typ dziennie nie obowiązuje w przypadku zdarzeń anulowanych. Jeśli zdarzenie zostanie odwołane (np. krecz w tenisie przed spotkaniem czy mecz przełożony na inny termin), możecie podać zastępstwo tego typu. Czyli w tym wypadku macie prawo do jeszcze jednego typu. Oczywiście jeśli go nie podacie macie zwrot za dany dzień.

 

Dzisiaj Twój typ już normalnie rozliczany za 29.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brusiak nie dałeś linka do analizy ;)

 

No i przez to pozostanie bez pkt.

 

Od nowego roku zmiana w regulaminie, za brak linka odliczać będziemy 0,3 od kursu czyli tak jak w przypadku nie podania godziny..

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...