Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Gość sensejjag

w analizie tottenham - west ham buk powinien być Bet365 a nie WH (tam kurs na to spotkanie tylko 5,00)

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-26, 21:55 ]

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

W mojej analizie prosze zmienić na:

TYP: 1 połowa: BLAZERS -1,5 bo to było w zamiarze (tak jak w analizie w dziale NBA, gdzie odsyłam po linku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej,Szwecja

Spotkanie: Farjestads - Modo

Typ: X2

Kurs 1.95

Bet365 ==>> Expekt Czy moderator mógłby mi zmienić buka?

01.12.2012 16:00

 

Dziękuję i przepraszam za kłopot

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-02, 18:05 ]

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/statystyki-vt118165.htm#1713024

 

Statystki za miesiąc LISTOPAD podliczone:

 

1. jack13

2. teofil

3. Manfredo90

 

Na wszelkie reklamacje czekam 24h...

 

Po tym czasie dane (adres @, imie i nazwisko) wysyłacie do Pershinga :ok:

 

Graty dla najlepszych :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie NBA, które podałem zakończyło się wynikiem 118-112 dla drużyny, którą typowałem z handicapem -6. W tym przypadku mam zwrot i tutaj pojawia się pytanie- czy mogę w związku z tym podać typ zastępczy?

 

Niestety nie.. Typ zastępczy możesz podać tylko i wyłącznie w wypadku gdyby spotkanie zostało przełożone na inny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia League One

08.12.2012 16:00

Spotkanie: Bure – Leyton Orient

Typ:2 (HC 0, +0,5)

Kurs: 2,78

Stawka:4/10

Bukmacher:Pinnacle

 

Analiza:

Mecz 21 kolejki angielskiej 3 Ligi. W tym spotkaniu zmierzą się ze sobą Orient które po 20 spotkaniach zajmuje 13 pozycję z 28 punktami na swoim koncie a Bury które obecnie znajduje się na 21 pozycji (spadkowej) oraz 19 punktami na koncie. Ostatnie spotkania tych drużyn to Orient wskoczyli na dobry tor ponieważ w ostatnich 5 spotkaniach zaliczyli 4 zwycięstwa a tylko jedną porażkę z 3 Milton Keynes. Bury także nie spisuje się najgorzej widać ze chcą zostać w league One i w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli 10 punktów czyli ponad 50% wszystkich. Gram tutaj jednak na Leyton ponieważ to oni mają większą szansę na wygranie tego spotkania. Pokazują w ostatnich meczach naprawdę maksimum zaangażowania co widać w takich meczach jak Carliese lub Portsmouth. Bury wystąpi również bez 2 zawodników tak jak Orient. Bury: Healy, Picken. Orient: Griffith, Clarke. Daję tutaj na Orient z lekkim handi bo wydaje Mi się że remis w tym meczu jest bardzo prawdopodobny a ja dałbym na zwycięstwo gości i ten handi tak bardziej mnie upewnia że może to wejść. Powodzenia!

http://obstawianie.com/anglia-pozostale-ligi-vt119631,50.htm#1718824

 

Jeżeli można proszę usunąć tutaj Stawkę ! :D dziękuję ;]

 

I widzę żę jest literówka powinno być Bury a nie Bure. Przepraszam za kłopot.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:05 ]

Masz takie coś jak edycja, a nie posta pod postem walisz :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!pomyliłem się i źle zapisałem handicap w meczu PSG - Evian, który już się zakończył...miało być 0:2 a nie 2:0 jak widnieje na stronie...Czy typ zostanie uznany czy będzie minus?

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:09 ]

niestety twój błąd, gdybyś napisałem przed meczem co innego, nie ma minusa ale typ nieuznany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Niemcy 3 Bundesliga

09.12.2012 14:00

Spotkanie: Chemitzer – Munster

Typ:2 (HC 0, +0,5)

Kurs:2,68

Bukmacher:Pinnacle

Analiza:

Dzisiejszego dnia o godzinie 14 odbędzie się spotkanie 21 kolejki 3 Bundesligi. Mecz 11 Chemitzer które po 20 spotkaniach rozegranych zebrało 26 punktów a obecnie znajdującym się na 3 pozycji Munster które ma na swoim koncie 39 oczek. Moim typem w tym spotkaniu jest wygrana gości z lekkim handicapem 0,5 gola. Chemitzer w ostatnich 5 spotkaniach zaliczył 1 remis 1 wygraną i 3 porażki. Munster natomiast w ostatnich 5 meczach wygrali 3 razy 1 raz przegrali oraz 1 mecz zremisowali. Daję tutaj na gości ponieważ grają ostatnio bardzo ciekawą i konkretną piłkę co pokazują jej wyniki i sądzę że wyjazd do Chemitzer nie będzie taki ciężki i remis na pewno ugrają dlatego Handi da wiekszą szansę na zwycięstwo. Chemitzer zagra tak jak i Munster bez 2 zawodników a mianowicie w Chemitzer braknie Buchnera i Mrowca a w Munster nie zobaczymy Schmidta i Taylora. Mam nadzieje że Munster wyjdzie na ten mecz bardzo zdeterminowany i zadny wskoczenia na 2

 

http://obstawianie.com/2-...,50.htm#1719015

 

Dlaczego mój typ nie został podliczony ??? ;]

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-11, 02:31 ]

Już jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej Rosja VHL 10.12.2012

Spotkanie: Mechel Chelyabinsk – Angarsk

Typ: 2

Kurs:2,25

Bukmacher:Bet366

 

Analiza:

Spotkanie 32 kolejki 2 Ligi Rosyjskiego Hokeja. Gospodarzem w tym spotkaniu jest druzyna z Chelyabinska która obecnie znajduje się na 20 pozycji dzięki 39 punktom które zebrała w 13 meczach wygranych i 18 przegranych. W ostatnich 5 spotkaniach Mechel zaliczył 5 porażek czyli nie zdobył ani jednego punktu. Widać ze drużyna ma kryzys i nie mogą się przełamać co pokazują wyniki. Ich gra nie zadowala ani ich ani kibiców. Angarsk obecnie 5 druzyna ligi z 57 punktami na koncie. Wygrali 20 spotkań a 11 przegrali. W 5 ostatnich meczach 4 razy wygrywali a raz przegrali z Liderem na wyjeździe 1:0. Ostatnio Angarsk pokazuje bardzo dobrą formę oraz gre. Ostatnia wygrana na wyjeździe z Orsk była przełamaniem 2 meczy przegranych. Myślę ze w tym meczu goscie pokonaja słabych gospodarzy i dobiją do 60 punktów na koncie. Powodzenia.

 

 

http://obstawianie.com/inne-ligi-hokejowe-mecze-miedzypanstwowe-vt123491.htm#1719344

 

Prosżę o dopisanie do dzisiejszego typu godziny 13:30

 

[ Komentarz dodany przez: ---perpan---: 2012-12-10, 12:31 ]

zrobione :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Niemcy 3 Bundesliga

09.12.2012 14:00

Spotkanie: Chemitzer – Munster

Typ:2 (HC 0, +0,5)

Kurs:2,68

Bukmacher:Pinnacle

Analiza:

Dzisiejszego dnia o godzinie 14 odbędzie się spotkanie 21 kolejki 3 Bundesligi. Mecz 11 Chemitzer które po 20 spotkaniach rozegranych zebrało 26 punktów a obecnie znajdującym się na 3 pozycji Munster które ma na swoim koncie 39 oczek. Moim typem w tym spotkaniu jest wygrana gości z lekkim handicapem 0,5 gola. Chemitzer w ostatnich 5 spotkaniach zaliczył 1 remis 1 wygraną i 3 porażki. Munster natomiast w ostatnich 5 meczach wygrali 3 razy 1 raz przegrali oraz 1 mecz zremisowali. Daję tutaj na gości ponieważ grają ostatnio bardzo ciekawą i konkretną piłkę co pokazują jej wyniki i sądzę że wyjazd do Chemitzer nie będzie taki ciężki i remis na pewno ugrają dlatego Handi da wiekszą szansę na zwycięstwo. Chemitzer zagra tak jak i Munster bez 2 zawodników a mianowicie w Chemitzer braknie Buchnera i Mrowca a w Munster nie zobaczymy Schmidta i Taylora. Mam nadzieje że Munster wyjdzie na ten mecz bardzo zdeterminowany i zadny wskoczenia na 2

 

http://obstawianie.com/2-...,50.htm#1719015

 

Dlaczego mój typ nie został podliczony ??? ;]

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-11, 02:31 ]

Już jest..

 

A dlaczego dostałem tylko 84 punkty?? Wydaje mi się zę powinno być 186;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego dostałem tylko 84 punkty?? Wydaje mi się zę powinno być 186;]

 

168 dostałbyś jakby wygrali goście, a zakończyło się remisem.. W takim przypadku połowa trafna, połowa zwrot wg mnie.. Ale poprawcie mnie jak jest inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Z tego co patrze koledze powinno sie odjąc połowę punktów, a połowe zaliczyc jako zwrot. Wystarczy popatrzec na kursy na livesports.pl czy gdziekolwiek inny. Handicap 0.0, +0.5 (przy kursie 2.68 na gości) odnosi sie do druzyny gospodarzy,a nie gości. Wtedy to połowa kończy się zwrotem, a połowa przegraną gości, dzięki handi na gospodarzy. MOim zdaniem tak powinno to byc zaliczone o kolega powinien zamias dostac 84 powinien stracic 75, ponieważ za tak wysoki kurs traci się 150, ale jednak połowa zwrot czyli 75.

 

Mam nadzieje Patryk23, ze nie będziesz miał do mnie żalu za to, że zareagowałem, ale byłoby to nie fair wobec innych graczy.

 

PS Jeśli się mylę to mnie poprawcie i z góry przepraszam za zamieszanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Pilka Nożna Francja 2 Liga

11.12.2012 20:55

Spotkanie:Tours - Lens

Typ:2 (AHC 0, +0,5)

Kurs:2,42

Bukmacher:Bet365

 

Analiza:

Dziś o godzinie 20:55 we Francuskiej 2 Lidze zostanie rozegrana 17 kolejka. Wybrałem mecz między 13 Tours które po 16 meczach na koncie ma 20 punktów. Lens obecnie jest na pozycji 5 i ma na koncie 25 punktów. W ostatnich 5 spotkaniach Tours zaliczyło 2 porażki 2 zwycięstwa i 1 remis. Tours u siebie przegrało 1 spotkanie 2 zremisowało i 4 razy wygrywało. Lens natomiast na wyjazdach spisuje się również dobrze poniewaz 3 mecze wyrali 3 zremisowali i 1 przegrali. Patrząc na h2h to Lens ma lepszy bilans meczy z Tours i też ostatnie mecze lens przekonują mnie do tego by zagrać na nich z lekką podpórką w postaci handicap +0,5. ładna gra lens w ostatnich meczach daje im ogromną szansę na zwycięstwo poniewaz Tours w ostatnich meczach wyrgywali tylko z drużynami z konca tabeli. Jeśli jednak by się przebudzili to remis wydaje mi się maksimum co moga osiągnąć.

 

http://obstawianie.com/fr...,50.htm#1719530

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-12, 01:55 ]

:plus: 71

 

Analogiczna sytuacja tutaj. Punkty dodane, ale typ jest nietrafiony. Handi 0.0, +0.5 odnosi sie do gospodarzy więc przy remisie 0-0 połowa powinna byc podliczona jako wynik końcowy 0-0, a połowa jako 0,5-0 i wtedy drużyna 1 wygrywa, a nie 2 wiec znowu powinno zostac odjete 75 punktów. Kurs wyraźnie wskazuja na to jaki Patryk 23 obstawił zakład. Wszystko można sprawdzic na livesports.pl klikając na mecz i na kursy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc kolego to jeszcze gorzej. Jeżeli Twój typ to 0.0, +0.5 dla gości to wtedy kurs na to powinien wynosic ok. 1.90 przy pierwszym typie z ligi niemieckiej, a w przypadku typu z ligi francuskiej kurs powinien wynosic ok. 1.7. Jednak Ty podałes znacznie wyższe co jest w moim odczuciu oszustwem. Jednak co mnie bardzo zdziwiło nic, ale to nic nie ma w regulaminie na temat zawyzania kursu :zdziwiony:

 

Jestem ciekaw jak tę sprawę rozwiąże moderator. Kursy w mojej ocenie są zawyżone i to znacznie, lecz w regulaminie nie ma o tym wzmianki, chyba ze po nudnych zajęciach z rana mój mózg się wyłaczył i niedowidzę. gdyby taki zapis był w regulaminie to wtedy powinno Ci się odjąc po 100 pkt za każdy typ. Jednak wobec braku takiego punktu powinny te typy moim zdaniem byc liczone jako zwroty i juz.

 

PS do moderatora // dobrze byłoby gdy punkt o karaniu za fałszowanie kursu pojawił się w regulaminie i wtedy wiadomo co robic z takim fantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...