Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


5 minut temu, Technik84 napisał:

 

szefie nie zaliczasz tego ? Jeden pełny set rozegrany i win Świątek po kreczu w drugim  ... ? ;)

 

Co ja mogę jak nic nie mogę :bz:

 

Regulamin PZBUK:

Jeśli Zdarzenie zostanie odwołane, przeniesione na inny termin lub w inne miejsce, lub przerwane przed ukończeniem regulaminowego czasu i nie ukończone w tym samym dniu (także w przypadku tzw. kreczu w rozgrywkach tenisowych), zakłady przyjęte na takie zdarzenie podlegają unieważnieniu. W przypadku rozgrywek tenisowych, zakłady na dany mecz są ważne pod warunkiem odbycia się i dokończenia takiego meczu w ramach tego samego turnieju tenisowego. Postanowienia niniejszego ustępu mają zastosowanie także do przypadków, w których uczestnik, którego dotyczy zakład, nie weźmie udziału w zdarzeniu lub gdy w zdarzeniu, którego dotyczy zakład, wezmą udział uczestnicy w liczbie mniejszej od wymaganej regulaminem określonym przez organizatora zdarzenia.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela końcowa za luty w temacie.

Standardowo do sprawdzenia :5:

 

Gratulacje dla TOP3 i TOP10 oraz 18 osób w lutym na :plus:

Nagrody:

vidok => 200 pln

tluczan => 130 pln

Technik84 => 70 pln

 

Punkty:

@vidok => 1000 pkt

@tluczan => 600 pkt

@Technik84 => 300 pkt

@Arnej => 200 pkt

@kokosek1960 => 100 pkt

@grabektyper => 100 pkt

@tomas231 => 100 pkt

@Slawgo => 100 pkt

@huge => 100 pkt

@Samuel24 => 100 pkt

 

@bigbraine777

@Gruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
11 godzin temu, Gruby napisał:

Jest ktoś ogarnięty co by rozliczał typy i robił tabelę ? Szczegóły na pw.

każdy swoje mógłby rozliczać  i po 10 dniach podać z sumowane  punkty  i wtedy  ktoś tylko tabelkę by ogarnął .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Metakwalon napisał:

Wrzuciłem tabele do 20 marca.

Metakwalon      piękna  robota  ale  w  moim  przypadku  aż   4  błędy  

 

6  marzec   PEWNIAK    policzony   jako  zwykły  

10  marzec   też   PEWNIAK    policzony  jako   zwykły  

12  marca   trafiony  typ  obie  strzelą    było  1-1    policzony   jako   nietrafione  

no  i   16  marca     powinno  być  trafione  kurs  110      a  w  tabeli   jest   118   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do podziękowań, ale też muszę wskazać dwa błędy u mnie:

 

- nieuwzględniony trafiony typ z 06.03, powinno być +136

- nietrafiony typ z 15.03 policzony za -200, a powinno być -100 bo to nie był pewniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mimo, że nie mam już raczej szans na dobry wynik w tym miesiącu, to jednak zgłaszam kilka błędów w rozliczeniach moich typów. Dziwi mnie tylko to, że chyba wszystkie błędy, które do tej pory zgłoszono za marzec, dotyczyły błędów w jedną stronę, tzn. na niekorzyść danego uczestnika konkursu - mimo wszystko wierzę, że to przypadek. Jeżeli jednak się już za coś bierzemy, to należałoby jednak trochę bardziej przyłożyć się do danego zadania, aby później nie musieć poprawiać tylu błędów (może podwójna weryfikacja by coś poprawiła). Oby z każdym miesiącem było lepiej. A oto błędy w rozliczeniach moich typów za marzec:

1. 07.03.2021; Spotkanie: Sampdoria - Cagliari; Typ: Remis; było 2:2, więc typ na plus (+230 zamiast -100);

2. 11.03.2021; Spotkanie: Slavia Praga - Glasgow Rangers; Typ: Remis; było 1:1, więc +235, a nie +225 (kurs był 3.35);

3. 16.03.2021; Spotkanie: AC Monza - AC Reggiana; Typ: AC Monza; było 2:0, więc typ na plus (+46 zamiast -100, a tym samym nie powinienem mieć dodatkowo -200 na pięć nietrafionych typów z rzędu).

 

Po 20 dniach powinienem więc mieć na swoim koncie -474, a nie -1160. Proszę o weryfikację i poprawienie błędów. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja tabeli do 22 marca.

 

  

W dniu 21.03.2021 o 20:15, Shadow89 napisał:

@Metakwalon naprawdę super robota :5:  U mnie jeden błąd w dniu 2 marca: Borussia wygrała 0:1 z Moenchengladbach, czyli powinno być +105pkt a nie 0 pkt ;))

 

Tylko to był typ z Hitu Dnia, w pd nie dajemy Hitów Dnia, Superofert itp., bo tam są wyższe kursy z różnymi warunkami. Chyba, że coś się zmieniło to poprawię przy kolejnej aktualizacji tabeli.

Edytowane przez Metakwalon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Metakwalon napisał:

Aktualizacja tabeli do 22 marca.

 

  

 

Tylko to był typ z Hitu Dnia, w pd nie dajemy Hitów Dnia, Superofert itp., bo tam są wyższe kursy z różnymi warunkami. Chyba, że coś się zmieniło to poprawię przy kolejnej aktualizacji tabeli.

 

Nigdzie w regulaminie nie jest zapisane, że nie można podawać typów z hitów dnia, czy innych promocji, gdzie bukmacherzy wystawiają wyższe kursy. Zawsze te typy były normalnie rozliczane a nigdzie nie widziałem żadnej wzmianki, żeby od marca się coś zmieniło. Zawsze można dodać taki podpunkt do regulaminu, żeby obowiązywał od następnego miesiąca. Dla przykładu wklejam poniższy typ:

image.png.e9cc0d9045b0fd11ee538aa92a48339a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...