Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Swoją nagrodę pieniężną za trzecie miejsce przekazuje na konkurs :arrow:https://foxbet.pl/topic/42430-typuj-14-kolejkę-nikaragui-i-wygraj-70-pln/

 

Polecam również drugi konkurs :arrow:https://foxbet.pl/topic/42426-ostatnia-grająca-liga-w-europie-czyli-wygraj-80pln/

 

Powodzenia :piwo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poprawę godziny na 22:00 w poniższym wpisie: 

 

Dyscyplina : Piłka nożna - Nikaragua - Liga Primera U20

Godzina 21:30

Spotkanie : Managua U20 - Ocotal U20

Typ : poniżej 4,5 gola

Kurs : 1,52

Bukmacher: LV BET

 

Teraz znów zmienili godzinę  rozpoczęcia spotkania na 21:30. Także ciężko stwierdzić kiedy ten mecz się zaczął lub zacznie, ale typ dodany przed 21:30. Pozdrawiam

Edytowane przez Shadow89
ponowna zmiana godziny rozpoczęcia spotkania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik meczu z 15.04 Juventus Managua U20 - Ocotal U20 to 2:1, a więc mój typ " suma goli poniżej 3" to zwrot. I przy okazji dla pewności pytanie... Takie zwroty nie liczą się do ogólnej liczby typów w miesiącu ? Bo jest to zupełnie inna sytuacja niż ta kiedy mecz się nie odbędzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przecież żaden handicap tylko suma goli, a to zasadnicza różnica. W przypadku handicapów zawsze opisuję jaki typuję, bo wiem, że to bardzo ważne i o tym jest zresztą w regulaminie. Akurat w tym samym regulaminie, na który się powołujesz nie ma ani słowa o sumie goli w piłce nożnej, jest tylko wspomniane o over/under (setowy/gemowy)w tenisie oraz o over/under w hokeju i koszykówce (z dogrywką czy bez), a to zupełnie coś innego niż suma goli w piłce (nożnej). Ale nie łapmy się za słówka, bo to nie o to chodzi. A o co chodzi ja wiem i rozumiem... O to, że nie dopisałem tam Wam jak dzieciom: "w przypadku sumy goli równej 3 mamy zwrot"... A niedopisałem tego tylko dlatego, że uznałem to za oczywiste. Zaklady na sumę (liczbę) goli są WYŁĄCZNIE dwudrogowe.  Jeśli mamy sumy "połówkowe", czyli np. 2,5  3,5 itd no to nie ma problemu... Jeśli mamy u niektórych buków sumy "całościowe", czyli np. 2 lub 3, to też nie ma problemu, bo jest trzecia opcja rozstrzygnięcia takiego zakładu jako "zwrot", co jest chyba logiczne jeżeli zakłady na sumę goli są wyłącznie dwudrogowe, niezależnie od tego czy są azjatyckie, czy jakieś inne (bo określenie "europejska suma/liczba goli" raczej ciężko jest u buków znaleźć). Jako sumę azjatycką buki traktują zazwyczaj tak jak LV BET, tylko te sumy "ćwiartkowe" (2,25  2,75  itd.). 

Masz tutaj przykładowy mecz z pilki z oferty LV BET i sobie spójrz jak oni to wszystko opisują... Podpowiem... Te sumy/liczby goli znajdują się w "Rynkach głównych". https://lvbet.pl/pl/zaklady-bukmacherskie/pilka-nozna/tadzykistan/tadzykistan-1.-liga/fc-kuktosh-vs-fc-khujand/--/5/6135/6136/8299995

Wiem, że niby powinienem coś tam dopisać, ale co właściwie według Ciebie ? Kierujcie Wy się na litość boską raczej logiką, a nie niedoprecyzowanym regulaminem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, alwex33 napisał:

O to, że nie dopisałem tam Wam jak dzieciom: "w przypadku sumy goli równej 3 mamy zwrot"...

No nie dopisałeś nam jak dzieciom, że w przypadku równej 3 mamy zwrot, to nie miej pretensji, że zakład rozliczony jako dwudrogowy- następnym razem dopisz i nie będzie problemu.

 

6 godzin temu, alwex33 napisał:

jest trzecia opcja rozstrzygnięcia takiego zakładu jako "zwrot", co jest chyba logiczne jeżeli zakłady na sumę goli są wyłącznie dwudrogowe.

Podpowiadasz, mądrzysz się, a sam nie wiesz o czym piszesz skoro "jest trzecia opcja" jest logiczna z "wyłącznie dwudrogowe" :bz:

 

6 godzin temu, alwex33 napisał:

Wiem, że niby powinienem coś tam dopisać, ale co właściwie według Ciebie ?

No powinieneś dopisać, że w razie 3 goli jest zwrot i byłoby jasne.
Piszesz, że suma goli poniżej 3 => było 3 gole, więc nie było poniżej 3.

 

Na przyszłość polecam punkt 13 regulaminu:
"Jak nie znacie sposobu funkcjonowania (zapisu) jakiegoś handi, czy innego rodzaju typu to po prostu go nie używajcie i nie będzie problemów."

Edytowane przez kalodop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem prawie pewien, że mi to zacytujesz... Ten punkt 13-ty... Hahaha... Brawo Ty !

Nie nerwuj się tak... Pisałem też przecież : "Nie łapmy się za słówka, bo nie o to tu chodzi". A Ty co? Ja wiem,  że admin (czy tam ten kim tu jesteś) musi mieć zawsze rację. Ani ja nie jestem alfą i omegą, ani Ty. Właściwie to sam nie wiem po co ja się tu z Tobą użeram o  jakiś gówniany typ. Typ, który był niedoprecyzowany, tak samo jak niedoprecyzowany macie regulamin tego konkursu. Kropka.

Pozdrawiam.

PS: Daj spokój. Nie odbijaj już tej piłeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela końcowa za kwiecień w temacie.

Standardowo do sprawdzenia :5:

 

Gratulacje dla TOP3 i TOP10

KWIECIEŃ 2020

Nagrody:

baku193 => 200 pln

Przemo1866 => 130 pln

kubakopl => 70 pln

 

Punkty:

@baku193 => 1000 pkt

@Przemo1866 => 600 pkt

@kubakopl => 300 pkt

@zibi16 => 200 pkt

@maer => 100 pkt

@huge => 100 pkt

@BBCC12 => 100 pkt

@alwex33 => 100 pkt

@Technik84 => 100 pkt

@Cecrusher => 100 pkt

 

@bigbraine777

@Gruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela końcowa za maj w temacie.

Standardowo do sprawdzenia :5:

 

Gratulacje dla TOP3 i TOP10 i 13 osób w maju na :plus:

MAJ 2020

Nagrody:

BBCC12 => 200 pln

kokosek1960 => 130 pln

mariusz133 => 70 pln

 

Punkty:

@BBCC12 => 1000 pkt

@kokosek1960 => 600 pkt

@mariusz133 => 300 pkt

@merdalion => 200 pkt

@smika => 100 pkt

@Shadow89 => 100 pkt

@tomas231 => 100 pkt

@bumbumbam => 100 pkt

@rjastrzab => 100 pkt

@bmw00 => 100 pkt

 

@Gruby

@bigbraine777

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zibi16 napisał:

Poprawiłem swój typ na dzień dzisiejszy ale dosłownie po 6 sekundach jego wstawienia, mam nadzieję, że nie będzie z tym problemu

 

https://foxbet.pl/topic/42632-typy-na-dzień-02062020/?do=findComment&comment=1139892

Masz 5 minut od napisania na ewentualne poprawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...