Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


6 minut temu, grabektyper napisał:

Dyscyplina; Hokej

Spotkanie;  GKS Katowice-Unia Oświęcim

Typ;  GKS Katowice(-3)

Kurs;  2.20

Godz. 20:00

Bukmacher; PZBUK" rel="external nofollow">PZBUK

 

poproszę o zmianę kursu z 2,20 na 1.91.Typ z dnia 21.0219

zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela do 20 lutego wrzucona, prośba o sprawdzenie i jak jak są jakieś uwagi to tu proszę pisać.
Szczególnie zwróćcie uwagę, czy w wynikach za 20 dni nie ma błędów :5:

Skuteczność póki co poglądowo zrobiona, niesprawdzona, także mogą być tam jakieś błędy ale te skoryguję na koniec miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kalodop napisał:

Tabela do 20 lutego wrzucona, prośba o sprawdzenie i jak jak są jakieś uwagi to tu proszę pisać.
Szczególnie zwróćcie uwagę, czy w wynikach za 20 dni nie ma błędów :5:

Skuteczność póki co poglądowo zrobiona, niesprawdzona, także mogą być tam jakieś błędy ale te skoryguję na koniec miesiąca.

Punkty za skuteczność, to chyba po zakończeniu edycji miesiąca powinno się dopisywać ;)  Bo jak komuś dodałeś po 20 dniach, a zmieni się % skuteczności, to będzie trzeba odejmować lub dodawać i to może Ci zamieszanie wprowadzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Devin69 napisał:

Punkty za skuteczność, to chyba po zakończeniu edycji miesiąca powinno się dopisywać ;)  Bo jak komuś dodałeś po 20 dniach, a zmieni się % skuteczności, to będzie trzeba odejmować lub dodawać i to może Ci zamieszanie wprowadzić ;)

 

Dlatego napisałem, że skuteczność póki co poglądowo zrobiona :5:

A dodawać i odejmować i tak wszędzie trzeba będzie, taki urok uzupełniania tabelek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Francja - Ligue 1
Spotkanie: Montpellier vs Reims
Typ: SUMA SPALONYCH - 1. DRUŻYNA  Więcej niż 1
Kurs: 2.40
Godz: 20:00
Bukmacher: ETOTO

 

Wczoraj stawiałem ten typ na sobotę 23.02.2019, a dzisiaj spoglądam w harmonogram Ligue1 i mecz ten został przeniesiony na jutro na godzinę 15:00. Czy ten typ można przełożyć na niedzielę, a dzisiaj mogę dać inny? Proszę o pilną odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Devin69 napisał:

Dyscyplina: Piłka nożna Francja - Ligue 1
Spotkanie: Montpellier vs Reims
Typ: SUMA SPALONYCH - 1. DRUŻYNA  Więcej niż 1
Kurs: 2.40
Godz: 20:00
Bukmacher: ETOTO" rel="external nofollow">ETOTO

 

Wczoraj stawiałem ten typ na sobotę 23.02.2019, a dzisiaj spoglądam w harmonogram Ligue1 i mecz ten został przeniesiony na jutro na godzinę 15:00. Czy ten typ można przełożyć na niedzielę, a dzisiaj mogę dać inny? Proszę o pilną odpowiedź!

Zapomniałem o przepisach regulaminu, który mówi: "Natomiast każde zdarzenie które zostało przerwane (np. spotkanie tenisowe z powodu deszczu, ciemności itp.) i przełożone na następny dzień, będzie rozliczane normalnie za dzień w którym typ się podało, nie będzie żadnych zwrotów, poczekamy na wynik ile będzie potrzeba, a wy będziecie mieli możliwość podania kolejnego typu na następny dzień." Czy to się tyczy również przełożonego spotkania w piłkę nożną? Jeśli tak, to czekam na rozstrzygnięcie jutro, i jutro też podam typ na niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2019 o 13:21, Devin69 napisał:

Zapomniałem o przepisach regulaminu, który mówi: "Natomiast każde zdarzenie które zostało przerwane (np. spotkanie tenisowe z powodu deszczu, ciemności itp.) i przełożone na następny dzień, będzie rozliczane normalnie za dzień w którym typ się podało, nie będzie żadnych zwrotów, poczekamy na wynik ile będzie potrzeba, a wy będziecie mieli możliwość podania kolejnego typu na następny dzień." Czy to się tyczy również przełożonego spotkania w piłkę nożną? Jeśli tak, to czekam na rozstrzygnięcie jutro, i jutro też podam typ na niedzielę.

 

Regulamin:

"Jeśli zdarzenie zostanie odwołane (np. krecz w tenisie przed spotkaniem czy mecz przełożony na inny termin), możecie podać zastępstwo tego typu. Czyli w tym wypadku macie prawo do jeszcze jednego typu. Oczywiście jeśli go nie podacie macie zwrot za dany dzień."

Rozliczone jako zwrot. Zresztą tak jak pisaliśmy na PW, był 1 spalony i buk rozlicza jako zwrot, więc efekt ten sam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela zaktualizowana do 24 lutego.

Posprawdzajcie, czy wszystko w porządku i jak coś to tu proszę pisać :5:

Zostały 4 dni rywalizacji, przypominam o konieczności oddania minimum 10 typów, by być sklasyfikowanym w tabeli końcowej miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występuję w klasyfikacji aż dwa razy - proszę o poprawienie i zsumowanie moich wyników w jednej pozycji :)

Dziękuję.

Edytowane przez huge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać co się stało z moimi typami?A mianowicie w piątek lub sobotę oddałem typy już do końca miesiąca bo tematy do typowania na dany dzień były otwarte i było można oddać typ a dziś patrze że od poniedziałku do końca miesiąca nie ma moich typów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, huge napisał:

Występuję w klasyfikacji aż dwa razy - proszę o poprawienie i zsumowanie moich wyników w jednej pozycji :)

Dziękuję.

 

Rzeczywiście :) w tabeli końcowej będzie wszystko OK :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody:

Kettle => 150 pln

Devin69 => 100 pln

kokosek1960 => 50 pln

 

Punkty:

@Kettle=> 1000 pkt

 @Devin69 => 600 pkt

@kokosek1960 => 300 pkt

@maer => 200 pkt

@mikikimi => 100 pkt

@scorQpion => 100 pkt

@kalodop => 100 pkt

@ŻYLETA => 100 pkt

@grabektyper => 100 pkt

@grzegorz223 => 100 pkt

 

Punkty do klasyfikacji rocznej:

Kettle => 100 pkt

Devin69 => 80 pkt

kokosek1960 => 60 pkt

maer => 50 pkt

mikikimi => 45 pkt

scorQpion => 40 pkt

kalodop => 36 pkt

ŻYLETA => 32 pkt

grabektyper => 29 pkt

grzegorz223 => 26 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...