Skocz do zawartości

ATP: Montreal: WTA: Toronto


duncan

Rekomendowane odpowiedzi

ATP - MONTREAL

 

D502F29435D540F3AE3E44179C1F2168.ashx?w=221&h=110

 

Miejsce: Montreal, Kanada

Ranga: ATP World Tour Masters 1000

Uczestników: S-56 D-24

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: $2,430,000

Strona oficjalna: http://www.rogerscup.com/'>http://www.rogerscup.com/

 

 

WTA - TORONTO

 

D502F29435D540F3AE3E44179C1F2168.ashx?w=221&h=110

 

Miejsce: Toronto, Kanada

Ranga: Premier

Uczestników: S-56, D-28

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: $2,050,000

Strona oficjalna: http://www.rogerscup.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Vesnina E. (Rus) - Radwanska A. (Pol)

 

 

 

Typ:2

Kurs:1.25

 

 

I kolejny typ z dość niskim kursem ale jest bardzo pewny. Tym razem zabrałem się za tenis ziemny. W ramach pierwszej rundy turnieju WTA Toronto polska tenisistka Agnieszka Radwańska zmierzy się z Rosjanką Vesniną. Oczywiście bo bardzo dobrym występie w ostatnim turnieju Agnieszki Radwańskiej, która wygrała cały turniej WTA to ona jest zdecydowaną faworytką tego spotkania. Co ciekawe Rosjanka również grała w turnieju w Carlsbad, który został wygrania przez naszą tenisistkę z tym, że odpadła ona już w pierwszej rundzie i myślę, że tu będzie podobnie ponieważ jest ona dużo słabsza od naszej zawodniczki co pokazuje również ranking WTA w którym to Agnieszka jest na 12 pozycji zaś jej rywalka dopiero na 38 miejscu. Myślę, że warto postawić na to spotkanie można również pokusić się na zagranie zwycięstwa naszej zawodniczki w dwóch setach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wozniak, Aleksandra vs Peer, Sahar

 

 

 

Typ:2

Kurs:1.40

 

 

 

I na zakończenie moich typów znowu postanowiłem podać coś z tenisa i również z pierwszej rundy turnieju WTA w Toronto tym razem wybrałem pojedynek pomiędzy Aleksandrą Wozniak a Sahar Peer. Oczywiście zdecydowaną faworytką jest Peer chociaż dziwi mnie trochę zawyżony moim zdaniem kurs ponieważ Peer jest zdecydowanie lepsza w dodatku znajduję się ostatnio w bardzo dobrej formie o czym najlepiej świadczy udział w finale w ostatnim turnieju WTA w Waszyngtonie, Wozniak natomiast dość długo już nie grała ostatnio w Wimbledonie więc wątpie, żeby była w dobrej formie po tak długiej przerwie. Jeżeli spojrzymy na ranking WTA to jest na 23 miejscu a jej rywalka głównie przez to, że nie grała jakiś czas spadła na odległą 150 lokatę. Myślę, że warto postawić na Peer bo jest w znakomitej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petzschner, P -Simon, G (2) 1.33

 

Simon w bardzo dobrej formie, wygrał niedawno turniej w Hamburgu. Niemiec jest co najwyżej solidny, a szczególnie w ostatnim okresie bez jakiś dobrych wyników.

 

Wickmayer, Y - Vinci, R (1) 1.47

 

Wickmayer ma duży potencjał. Ciągle się rozwija i coraz rzadziej notuje wpadki. Jak chce dotrzeć do top10 to rywalki pokroju Vinci musi ogrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petkovic, A - Arn, G (1) 1,20

 

Petkovic bardzo dobra forma od długiego już czasu. Pierwsza runda bez najmniejszych problemów, w drugiej też powinno być gładko.

 

Wozniacki, C -Vinci, R (1) 1.20

 

Wozniacki z takimi przeciwniczkami nie przegrywa. Panie grają w podobny sposób, z tą różnicą, że Dunka robi to 3 razy lepiej.

 

Tsonga, J-W - Tomic, B (1) 1.4

 

Tomic papiery na granie ma, ale na ten moment musi się jeszcze wiele nauczyć. Tsonga w dobrej formie go zmiażdży.

 

Berdych, T - Dolgopolov, Alexandr (1) 1.48

 

Dolgopolov ostatnio w słabej formie. Berdych w nie wiele lepszej. Niemniej jednak w taki zestawieniu więcej szans daje Czechowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tsonga J.-W. - Almagro N. typ 1 - 1,35

 

Tsonga w ładnym stylu pyknął wczoraj Federera. Generalnie to lepszy tenisista od Hiszpana. Do tego za Francuzem przemawia to, że gramy na hardzie.

Radwanska A. - Petkovic A. typ 1 - 1,65

 

H2H 3:0 dla Polki. Ostatnio grały ze sobą tydzień temu. Zmęczenie na podobnym poziomie, grają te same turnieje. Agnieszka w gazie, powinna sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azarenka, V - Williams, Serena (1) 2,1

 

Azarenka to dla mnie przyszły numer 1 w kobiecych rozgrywkach. Ogromne możliwości, ogromna moc i siła uderzeń. Jedyne co szwankuje to psychika, ale to też już zdarza się coraz rzadziej i głównie w największych turniejach. Tutaj do tej pory wygrywała swoje mecze bardzo pewnie, ba można powiedzieć, że miażdżyła rywalki. Serena z kolei wraca do gry po kolejnej już do kontuzji. Mecze wygrywa, ale generalnie do tej pory nie miała jakiś mocnych przeciwniczek, a stracony set z Zheng świadczy tylko, że do najlepszej formy jeszcze daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...