Skocz do zawartości

Walka o typera - 22.07.2011


MaK

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o wklejenie mojego typu do tematu na dzien 22.07.2011 kiedy taki powstanie. Z gory dziekuje :)

 

Dyscyplina: piłka nożna, Tippeligaen, Norwegia, 19:00

Start Kristiansand – Molde FK (remis nie ma zakładu)

Typ: Molde

Kurs: 1,56

Bukmacher: Betsson

 

 

Dzisiaj o godzinie 19:00 w lidze norweskiej dojdzie do spotkania lidera z ostatnim zespołem tabeli, tak więc naprzeciwko siebie staną ekipy Start Kristiansand oraz Molde FK. Start w 16 spotkaniach zdobył zaledwie 14 punktów. Zespół wygrał 4 mecze, 2 zremisował i przegrał aż 10 razy. Start w tych spotkaniach stracił również aż 31 bramek. W ostatniej kolejce przegrał 0:3 z Stromsgodset IF. Molde natomiast w poprzedniej rundzie pokonał Haugesund 3:1, a wcześniej wygrał 5:2 z Aalesund oraz 2:1 z Valerengą. W sumie zespół zdobył do tej pory 32 punkty i o 3 wyprzedza w tabeli drugie Tromso IL, które jednak rozegrało o jeden mecz mniej. W lidze zespół strzelił już 32 bramki (średnio 2 gole na mecz). Aby utrzymać pierwsze miejsce w lidze Molde musi dzisiaj wygrać. Patrząc na obecną formę oraz pozycję ligową obu zespołów właśnie tak powinno się stać.

 

http://obstawianie.com/norwegia-vt119659.htm#1581423

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-07-24, 12:53 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja to samo ;)

 

Dyspcyplina: Tenis, ATP w Hamburgu

Mecz: Monfils G. (Fra) - Simon G. (Fra)

Data: 22.07.2011 13:30

Typ: 0:2

Kurs: 4.50

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj w drugim meczu podczas rozgrywania turnieju tenisowego mężczyzn w niemieckiej miejscowości Hamburg, na kort wyjdą dwaj Francuzi a są nimi faworyt według bukmacherów Gael Monfils oraz mój faworyt do zwycięstwa, czyli Gilles Simon. Kurs na Simona naprawdę zachęcający do zagrania za grubsze pieniądze, ponieważ 2.60 w starciu z według mnie dobrym, lecz nieco gorszym rywalem to prezent od bukmacherów. Dla większych ryzykantów, polecam stawiać na Simona że wygra bez straty nawet seta. Obydwaj zawodnicy grają bardzo podobny tenis, jednak z rankingu ATP wynika, że lepszy jest jednak Monfils, który jest obecnie siódmą rakietą świata, podczas gdy w tym samym rankingu Simon plasuje się na 18 pozycji. Co ciekawe to fakt, że Monfils rozegrał w tym roku o 8 turnieji mniej niż Simon. Ja jednak myslę, że dzisiaj lepszy okaże się Simon, gdyż jega gra wygląda bardzo dobrze i oby złapał swój rytm gry i nie dał się z Monfilsowi "zjeść". W pierwszej rundzie Simon pokonał Ukraińca Stakhovskiego oddając rywalowi zaledwie 3 gemy, jednak już później tak łatwo nie było, gdyż przyszło mu się mierzyć z Finem Jarkko Nieminenem i wygrał to spotkanie w trzech zaciętych setach. Na drodze Monfilsa w pierwszej rundzie stanał Ramos Vinolas i przegrał 2:6, 4:6, a później wyższosz Gaela musiał uznać Czech Radek Stepanek, który przegrał 4:6, 4:6. Dzisiaj górą i to w dwóch setach będzie Gilles Simon!!!

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-07-24, 12:54 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy wraz z analizami



 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Regulamin konkursu



1. Każdy uczestnik konkursu musi podać od 9 do 14 typów miesięcznie, podanie mniejszej ilości typów lub przekroczenie limitu 14 typów powoduje dyskwalifikacje z konkursu,

2. Rangę typera zdobędzie osoba, która uzyska największy zysk, czyli takie samo kryterium jak obecnie w PD oraz uzyska skuteczność typów na poziomie co najmniej 70% lub zajmie miejsce w przedziale 1-3 ale uzyska skuteczność na poziomie 80%,

- dodatkową nagrodą dla każdego uczestnika będzie punkt reputacji za każdą trafioną analizę,

3. Minimalny kurs wynosi 1,30

4. Maksymalny kurs to 4,0. Jeśli Twój typ ma kurs większy niż 4,0 to do statystyk zostanie policzony właśnie jako 4,0.

5. Jeśli analiza będzie słaba pod względem merytorycznym, opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter Karlsson under 8pkt. 1,95 Bet365

22.07.2011 19:30

 

Jestem zaskoczony taką niespodzianką od buków.. Peter w tym sezonie w polskiej Ekstralidze jest momentami najsłabszym punktem drużyny z Częstochowy. 33 średnia biegowa w najwyższej klasie rozgrywkowej jest słabiutkim wynikiem. Jego średnia to 6,25pkt. na mecz przy czym na wyjazdach wynosi jeszcze mniej.

 

Jego dotychczasowe dokonania:

Rzeszów: 8pkt.

Wrocław 3pkt.

Toruń 9pkt.

Zielona Góra 4pkt.

Gorzów 7pkt.

 

Dziś pojedzie w parze z Rafałem Szombierskim i wg mnie jedyne punkty przywiezie na koledze z pary i tarnowskich juniorach. Obie drużyny będą niezwykle zmotywowane, w końcu wygrany znacznie przybliży się do upragnionej "6" więc o punkty będzie niezwykle trudno..

 

http://obstawianie.com/speedway-ekstraliga-2011-iii-liga-vt118621,25.htm#1581506

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-07-24, 12:54 ]

:plus: 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...