Skocz do zawartości

Walka o typera - 19.07.2011


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Regulamin konkursu1. Każdy uczestnik konkursu musi podać od 9 do 14 typów miesięcznie, podanie mniejszej ilości typów lub przekroczenie limitu 14 typów powoduje dyskwalifikacje z konkursu,

2. Rangę typera zdobędzie osoba, która uzyska największy zysk, czyli takie samo kryterium jak obecnie w PD oraz uzyska skuteczność typów na poziomie co najmniej 70% lub zajmie miejsce w przedziale 1-3 ale uzyska skuteczność na poziomie 80%,

- dodatkową nagrodą dla każdego uczestnika będzie punkt reputacji za każdą trafioną analizę,

3. Minimalny kurs wynosi 1,30

4. Maksymalny kurs to 4,0. Jeśli Twój typ ma kurs większy niż 4,0 to do statystyk zostanie policzony właśnie jako 4,0.

5. Jeśli analiza będzie słaba pod względem merytorycznym, opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


19.07 godzina 20:30

Wisła Kraków - Skonto Ryga

typ Wisła -2 (hc azjan)

kurs 2,30

Bet365

 

Wisła wylosowała bardzo łatwego rywala i nie najlepiej świadczy to co pokazał ten zespół bo nie wiele miał do zaoferowanie. Oczywiście teraz Łotyszy przejdą ale w III rundzie widzę bardzo łatwy awans Bułgarów i myślę, że buki ocenią jako faworyta Krakowską Wisłę.

Co do dzisiejszego meczu trener Wisły mówi o wysokim zwycięstwie i ciężko zakładać aby było inaczej (oczywiście ostatnio bogata historia zespołów z Polski pokazuję że można odpaść z każdym kto tylko wystawi drużynę) Sam mecz w Rydze był bardzo nudny Wisła przejęła inicjatywe ale tak naprawdę nic z tego nie wynikało. Łotysze prawie cały mecz bronili się w swoim polu karnym daleko wybijając piłkę. Teraz pewnie ich strategie się nie zmieni bo jest ogromna przepaśc między graczami mistrza Polski , a Łotwy. Po prostu takim zespołom trzeba pakować po 4 gole na dzień dobry, ale Wisła zagrała również w pierwszym spotkaniu słabo. Jednak zespół jest po zgrupowaniu kilku zawodników nie zagrało nic ani o piłkę nie powalczyli ani nie pobiegali, grali na stojąco a mimo to Łotysze nic nie mogli zrobić. Skonto jak wiadomo miało problemy z dostaniem się do Polski. Zawodnicy musieli polecieć z przesiadką do ... Wiednia a następnie do Polski. Wydaje się taka sytuacja po prostu śmieszna tym bardziej że to najważniejsze rozgrywki i nic nie szkodzi, że to dopiero II runda kwalifikacyjna.

Łatwe zwycięstwo Białej Gwiazdy a w nastepnej rundzie baty od Bułgarów chyba, że ta gra ulegnie diametralnej zmianie na lepsze ale w to nie wierze. Na amatorów wystarczy.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-eliminacje-2012-vt119755.htm#1581174

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-07-24, 12:51 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...