Skocz do zawartości

MŚ Kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Kobiet

Spotkanie: Brazylia - USA

Typ: Brazylia

Kurs: 2,40

Bukmacher: Bet365

Analiza: Spotkanie bez wątpienia dwóch bardzo dużo znaczących reprezentacji w piłce kobiecej już w fazie ćwierćfinału. Moimi faworytkami są Brazylijki, które prezentują na tych mistrzostwach bardzo dobrą, miłą dla oka, ofensywną piłkę, ale także ich obrona stoi na bardzo wysokim poziomie, co sprawiło, że jak do tej pory Brazylijki strzeliły 7 bramek nie tracąc żadnej. Zwycięstwa 1-0 nad Australią, 3-0 nad Norwegią oraz 3-0 nad Gwineą Równikową budzą respekt. Ponadto w bardzo dobrej formie jest największa gwiazda zespołu brazylijskiego Marta, pewnie dryblująca, strzelająca bramki na tym turnieju. Zawodniczki USA także dość dobrze przeszły fazę grupową gromadząc 6 punktów i przegrywając tylko z ekipą Szwecji 1-2. Myślę jednak, że w dzisiejszej konfrontacji Amerykanki nie będą miały wiele do powiedzenia, to Brazylijki narzucą swój styl gry, a Amerykankom zabraknie liderki, która pomogłaby w narzuceniu własnego rytmu. Brazylijki taką zawodniczkę mają, jest nią bez wątpienia Marta, która poprowadzi swój team do półfinału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Dyscyplina: Piłka nożna –MŚ Kobiet 2015
Godzina: 19:00
Spotkanie: Francja - Anglia
Typ: 1 (handicap europejski Francja -1)
Kurs: 2,45
Bukmacher: William Hill
Analiza:

 

 

W pierwszym meczu grupy F spotkają się drużyny aspirujące do awansu do kolejnej rundy Mistrzostw Świata. Francja w poprzednich mistrzostwach zajęła 4 miejsce ulegając w meczu o brązowy medal Szwecji 2-1. Obecnie Francuzki plasują się na 3 miejscu w rankingu FIFA. Angielki w tym samym rankingu są na 6 miejscu. W ostatnich latach jednak w angielskiej piłce kobiecej brak sukcesów, choć ostatnie mecze napawają nieco optymizmem. Angielki bowiem co prawda w ostatnim meczu przygotowawczym przed mistrzostwami przegrały z Kanadą 1-0, ale wcześniej zanotowały 3 zwycięstwa i remis. Zdecydowanie lepiej w ostatnim czasie spisują się Francuzki, które z 13 ostatnich meczy wygrały 12 ulegając tylko USA 2-0. Francuzki są więc faworytkami tego pojedynku, tym bardzie, że w 4 ostatnich meczach z Angielkami Francuzki wygrywały 3 razy zdecydowanie i raz zanotowały remis. Francuzki kadrowo zdecydowanie lepiej prezentują się od ich dzisiejszych rywalek a także są w ostatnich latach bardziej ograne na arenach międzynarodowych. Stawiam więc wzorem lat ubiegłych na co najmniej dwubramkową wygraną Francuzek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Mistrzostwa Świata Kobiet
Spotkanie: Wybrzeże Kości Słoniowej – Norwegia
Typ: 2 (handicap europejski 6-0)
Kurs: 4,20

Godzina: 22:00

Bukmacher: Betsson
Analiza:

 

 

Ostatni mecz fazy grupowej w której to Norwegi stoczy korespondencyjny pojedynek z Niemcami o pierwsze miejsce w grupie a co za tym idzie o rozstawianie przed kolejną fazą spotkań. Jak na razie Niemki i Norweżki mają na koncie po 4 punkty. Lepszy jednak bilans bramkowy mają Niemki, dzięki wysokiemu zwycięstwu właśnie z Wybrzeżem Kości Słoniowej 10-0. Niemkom został już tylko mecz z Tajlandią, z którą Norweżki wygrały „tylko” 4-0. Co ciekawe Tajki pokazały pazur w meczu z WKS wygrywając 3-2 i tym samym zwiększając swoje szanse na zakwalifikowanie się do kolejnej fazy. Tajki będą więc chciały stracić dziś jak najmniej bramek a może wywalczyć i remis. To z kolei stwarza szanse dla Norweżek na wskoczenie na pierwsze miejsce w grupie. Warunek jest jednak jeden – wygrać wysoko z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Norweżki z Niemkami co prawda tylko zremisowały 1-1, ale zostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie. Myślę, że skoro Niemki dały radę wygrać wysoko z drużyną z Afryki to również ta sztuka powinna udać się Norweżkom, tym bardziej że drużyna z Afryki gra fatalnie jeśli chodzi o defensywę co szczególnie było widać ze słabiutką Tajlandią z którą Ivoryjki przegrały 2-3. Norwegia to jedna z najlepszych ekip na Świecie zajmująca obecnie 11 miejsce w rankingu FIFA. WKS jest tymczasem w tym rankingu dopiero 67 a co oznacza w damskim futbolu sporą różnicę klas co dziś powinny potwierdzić Norweżki wygrywając podobnym rezultatem co Niemki.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...