Skocz do zawartości

Walka o typera - 05.07.2011


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Regulamin konkursu



1. Każdy uczestnik konkursu musi podać od 9 do 14 typów miesięcznie, podanie mniejszej ilości typów lub przekroczenie limitu 14 typów powoduje dyskwalifikacje z konkursu,

2. Rangę typera zdobędzie osoba, która uzyska największy zysk, czyli takie samo kryterium jak obecnie w PD oraz uzyska skuteczność typów na poziomie co najmniej 70% lub zajmie miejsce w przedziale 1-3 ale uzyska skuteczność na poziomie 80%,

- dodatkową nagrodą dla każdego uczestnika będzie punkt reputacji za każdą trafioną analizę,

3. Minimalny kurs wynosi 1,30

4. Maksymalny kurs to 4,0. Jeśli Twój typ ma kurs większy niż 4,0 to do statystyk zostanie policzony właśnie jako 4,0.

5. Jeśli analiza będzie słaba pod względem merytorycznym, opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Urugwaj - Peru 05.07.2011 godz.00:15

typ:1

kurs:1,45

buk : Unibet

 

W nocy potyczki w Copa America rozpocznie grupa C, w drugim meczu tej grupy spotkają się Urugwaj z Peru. Dla mnie zdecydowanym faworytem jest ekipa Urugwaju,sa oni jednym z kandydatów do końcowego zwycięstwa. Ursusi zdobywali Copa America już 14 razy,jednak ostatni raz 16 lat temu. Po dobrym występie na Mistrzostwach Świata gdzie Urugwaj zdobył 4 miejsce,najlepsza ekipa z Ameryki Południowej,piłkarze z tego kraju pragną teraz zdobyć Copa America.

Oprócz znakomitego trenera, Urugwajczycy mają w zanadrzu supertrio, w skład którego wchodzą Forlan, Suarez i Cavani. W ostatnich meczach sparingowych Urugwaj wygrał z Estonią 3-0,zremisował z Holandią 1-1 oraz przegrał z Niemcami 2-1.

W drużynie Peru kontuzję mają Claudio Pizzaro oraz Farffan,czyli dwie najjaśniejsze postacie w tej ekipie. Zespołowi z Peu nie dawano zadnych szans na wygranie w tym turnieju. W ostatnim meczu przed mistrzostwami Peru pokonało Senegal 1-0.

Jednak w dzisiejszym meczu nie daję zadnych szans ekipie Peru, po dwóch niespodziankach do tej pory,myślę ze Urugwaj pokaże się z dobrej strony i pokaże , ze walczy o końcowe zwycięstwo.

 

http://obstawianie.com/copa-america-2011-vt119694.htm#1579630

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-07-16, 15:31 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATP - SINGIEL: Newport

05.07.2011 20:30

Matthew Ebden - Ryan Sweeting

typ Ebden +3 gemy

kurs 1,68

Tobet

 

Bukmacherzy mają spory problem przy wystawieniu kursów do tego spotkania Expekt daje 2,55 za -1,5hc na Ryana natomiast gra w drugą strone w zakładzie powyżej 2,5 seta Betsson wystawia kurs 2,18, a zapewne jest do złapania jeszcze wyższy. Ja gram bezpieczną opcje w Tobecie. Ebden jest na 157 miejscu w rankingu ale mecz odbędzie się na trawie a tutaj Australijczyk radzi sobie rewelacyjnie. Na hardzie również radził sobie dobrze zawsze awansując do II bądź III rundy. Pierwszy turniej na trawie zagrał w Notingham gdzie zaszedł do ćwierćfinału pokonując po drodze Lacko Lukasa i Bogomolova, przegrywając ostatecznie po 3 setowym pojedynku z Mullerem. Później przyszła pora na turniej w Londynie. Kwalifikacje przebrnął po drodze pokonując między innymi Nilanda Conora. W I rundzie turnieju głównego uporał się z Devvarmanem Somdevem 2-0, by w drugiej ulec samemu Rafaelowi Nadalowi 6-4, 6-4. Do Wimbledonu nie zdołał się zakwalifikować, ale w I już rundzie kwalifikacyjnej wygrał z wyżej sklasyfikowanym Greulem, by następnie przegrać z De Shepperem 5-7 5-7, a De Shepper napsuł sporo krwi specjaliście od trawy Rochusowi. Sweeting wziął udział w tych samych turniejach co Ebden z mizernym skutkiem. W Notingham odpadł w II rundzie właśnie z Mullerem 2-0, w Eastbourne odpadł w I rundzie z Benneteau 2-0, wcześniej w Londynie z Ljubiciem w I rundzie 2-0, Wimbledon skończył sie dla niego na Hiszpanie Nadalowi 3-0, w I rundzie co prawda uporał się po 5 setach z Andujarem. Faworyt w tym meczu jest Amerykanin, ale Ebden nie położy się na korcie i bez problemu powinien pokryć ten hc gemowy,a może nawet pokusi się o zwycięstwo, bo na trawie grać potrafi.

 

http://obstawianie.com/atp-newport-wta-budapeszt-bastad-vt119711.htm#1579677

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-07-16, 15:32 ]

:plus: 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis: Budapeszt (Węgry)

Data, godzina startu: 05.07.2011 16:00

 

Spotkanie: Babos Timea- Remondina Anna

Typ: 2

Kurs: 3.18

Buk: Pinnacle

 

Analiza

Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju w Budapeszcie na kortach ziemnych reprezentantka gospodarzy Wegierka Timea Babos, zaledwie osiemnastoletnia zawodniczka zmierzy sie z bardziej doswiadczona Wloszka Anna Remondina. Wloszka podczas tego turnieju rozegrala juz trzy spotkania w kwalifikacjach. Do turnieju dostala sie jednak jako lucky loser, gdyz w finalowym spotkaniu kwalifikacji przegrala z Cabeza. Wloszka jednak nawiazala wyrownana walke z Hiszpanka, natomiast w dwoch poprzednich spotkaniach stracila zaledwie siedem gemow. To swiadczy o tym ze Wloszka gra na tym turnieju calkiem niezle, gdyz Cabeza potrafi grac szczegolnie na ceglanej maczce. Wegierka dostala sie do tego turnieju dzieki dzikiej karcie i jest zdecydowana faworytka bukmacherow. Pewnie z racji tego ze gra przed wlasna publicznoscia. Ja jednak nie bylbym taki pewny jej dzisiejszego zwyciestwa. Wegierka moze spalic sie psychicznie, dla niej bedzie to pierwszy tak duzy turniej. Wegierka wystepuje przewaznie w turniejach z cyklu ITF. Podobnie z reszta jak Wloszka, tyle ze Anna miala juz okazje grac w takich turniejach i jest napewno bardziej ograna zawodniczka. W tym kursie widze napewno duze value. Obie zawodniczki prezentuja podobny poziom i wiele bedzie zalezalo od psychiki mlodej Wegierki. Dlatego taki kurs biore z pocalowaniem reki.

 

 

http://obstawianie.com/atp-newport-wta-budapeszt-bastad-vt119711.htm#1579689

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-07-16, 15:33 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, Superpuchar Ukrainy, godz. 20:00

Spotkanie: Shakhtar Donieck - Dynamo Kijow

Typ: Shakhtar Donieck

Kurs: 1,8

Buk: Betclic

 

Analiza: Dziś dwie najlepsze drużyny ostatnich lat w lidze Ukraińskiej, stoczą bój o superpuchar Ukrainy. Mistrz Ukrainy - Shakhtar jest lekkim faworytem tego meczu i uważam, że słusznie. Drużyna z Doniecka zdobyła mistrzostwo wyprzedzając o 7 punktów właśnie drużynę z Kijowa. Jednakże Shakhtar zdecydowanie odpuścił końcówkę sezonu często remisując i przegrywając. Ciężko jest mi się dużo rozpisywać o tym meczu. Mogę jedynie napisać, iż drużyny w bezpośrednich starciach wygrały po razie na swoich boiskach. Jedyne co mnie skłania do tego typu, to gra zawodników z Doniecka. Grają naprawdę nieźle, co pokazali w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów, gdzie odpadli dopiero z Barceloną, która jak się później okazało, wygrała LM. Dynamo grało dobrze w Lidze Europejskiej, gdzie odpadli w tej samej fazie rozgrywek co Shakhtar w LM - ćwierćfinale. Przegrali z Bragą, która w finale uległa FC Porto. Wielu z Was może uważać, że jest to typ bez większego pokrycia, ja jednak twierdzę, że Shakhtar jest zdecydowanie lepszym zespołem niż Dynamo, gra w piłkę o poziom lepiej i powinien zdobyć ten Superpuchar w regulaminowym czasie. Każdy inny wynik zaskoczy mnie - takie mecze są ciężkie do przewidzenia z uwagi na to, że drużyny już zakończyły rozgrywki, ale jak jużwspomniałem Shakhtar jest drużyną lepszą i powinien wygrać ten mecz.

 

http://obstawianie.com/ukraina-vt119653.htm#1579726

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-07-16, 15:33 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...