Skocz do zawartości

ATP: Hamburg, Atlanta; WTA: Baku


duncan

Rekomendowane odpowiedzi

ATP - HAMBURG

 

B6618B5B826647E48B7A0E0B02B4BF0D.ashx?w=221&h=110

 

Miejsce: Hamburg, Niemcy

Ranga: ATP World Tour 500

Uczestników: S-48 D-16

Nawierzchnia: Clay

Pula nagród: €1,000,000

Strona oficjalna: http://bet-at-home-open.com/

 

 

 

ATP - ATLANTA

 

1D621D1D588F4A2CBE1CFCCA2A1C3AC2.ashx?w=221&h=110

 

Miejsce: Atlanta, USA

Ranga: ATP World Tour 250

Uczestników: S-28 D-16

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: $531,000

Strona oficjalna: http://www.atlantatennischampionships.com/

 

 

 

WTA - BAKU

 

mediumimage_2184.jpg

 

Miejsce: Baku, Azerbejdżan

Ranga: International

Uczestników: S-32, D-16

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: $220,000

Strona oficjalna: http://bakucup.az/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyspcyplina: Tenis - ATP, Hamburg

Mecz: Istomin, Denis Reister, Julian

Data: 18-07-11 15:30

Typ: 2:0 dla Istomin

Kurs: 3.30

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza: Dzisiaj o godzinie 15:30 według bukmacherów, a konkretniej ponad godzinę później na kort w Hamburgu wyjdzie mój dzisiejszy faworyt, czyli Denis Istomin pochodzący z Uzbekistanu. Zagra on dzisiaj w pierwszej rundzie z przedstawicielem gospodarzy - Niemcem Julianem Reisterem. Dziwo mnie bardzo zbyt zawyżony kurs na Denisa, ponieważ jest on znacznie lepszym graczem na światowej pułce tenisa. Denis w rankingu ATP plasuje się na dobrym 70 miejscu, lecz wiem, że stać go jeszcze na znacznie więcej. Reister jest 155 w światowym rankingu ATP, a tu różnica jest już wyraźnie widoczna. Co więcej napewno Denis potwierdzi to samo na korcie. W ostatnim czasie nie grywał w turniejach, gdyz jego ostatni występ został odnotowany 22 czerwca na Wimbledonie. Potrafił wtedy jednak ogrywac numer jeden niemieckiego tenisa Philippa Kohlschreibiera. Jego forma wtedy była wysoka, a nie docierał do dlaszych rund turniejów, ponieważ na jego drodze zawsze stawali silni gracze tacy jak: Ernests Gulbis, Juan Martin Del Potro czy Jo-Wilfried Tsonga, z którymi nie dał sie pożreć. W ostatnich 2 miesiącach gry Juliana Reistera potrafił on wygrac tylko z rodakiem Andreasem Beckiem, a resztę spotkań zdecydowanie przegrał, natomiast z graczy na których trafił należących do czołówki był tylko David Nalbandian. W historii spotkań pomiędzy tymi zawodnikami zdarzyło się jedno starcie, w którym górą był Istomin. Dzisiaj będzie 2:0 dla Denisa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benneteau J. (Fra) - Andujar P. (Esp)

 

 

 

Typ:2

Kurs:1.57

 

 

Po turnieju w Stuttgarcie czas na kolejny turniej ATP również w Niemczech ale tym razem w Hamburgu w którym w ramach pierwszej rundy zmierzą się ze sobą Benneteau i Andujar. Faworytem tego spotkanie będzie oczywiście Andujar z Hiszpanii ,który w Niemczech czuje się bardzo dobrze co pokazał turniej w Stuttgarcie w którym Hiszpan grał w finale niestety przegrał ale sam udział w finale ATP jest już dużym sukcesem, który pokazuje, że Andujar jest w dobrej formie. Benneteau natomiast próbował swoich sił w turnieju odbywającym się w szwedzki mieście Bastad gdzie odpadł w pierwszej rundzie podobnie jak miało to miejsce w Wimbledonie, jak widać Francuz nie jest w najlepszej formie. Jeżeli chodzi o ranking ATP to również w nim zdecydowanie lepszy jest Andujar, który aktualnie jest na 44 miejscu zaś jego rywal plasuje się na 109 pozycji. Myślę, że Hiszpan nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem rywala jak ktoś jest odważny to proponuje nawet postawić na zwycięstwo w dwóch setach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrero J. C. (Esp) - Stebe C-M. (Ger)

 

 

 

 

Typ:1.25

 

 

I na sam koniec moich typów w tym tygodniu postanowiłem podać niższy kurs ale co za tym idzie dużo bardziej pewny mecz. Wybrałem pojedynek, który odbywa się w ramach pierwszej rundy turnieju ATP w Hamburgu w której zmierzą się Ferrero z Hiszpanii z Stebe z Niemiec. Obydwaj tenisiści grali ostatnio w turnieju w Stuttgarcie i myślę, że obydwaj mogą być z tego występu bardzo zadowoleni. Niemiec doszedł aż do ćwierćfinału co było dość dużą niespodzianką natomiast Hiszpan pędził jak burza i pewnie wygrał cały turniej tracąc w nim zaledwie dwa sety co pokazuję, że jest on w znakomitej formie. Jeżeli chodzi o ranking ATP to triumfator turnieju w Stuttgarcie jest aktualnie na 64 miejscu natomiast jego przeciwnik z Niemiec jest o ponad sto pozycji niżej aktualnie jest na 168 lokacie. Jak widać obydwu tenisistów dzieli prawdziwa przepaść w rankingu i myślę, że podobnie będzie jutro na korcie, przewiduje pewne zwycięstwo Hiszpana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolelli, S - Monaco, J (2) 1.64

 

Jeśli z Monaco jest wszystko ok, a zakładam, że jest to Bolleli nie ma czego tutaj szukać. Włoch w zeszłym tygodniu przegrywał jeszcze w challengerze w Sopocie i generalnie jest w kiepskiej dyspozycji od długiego już czasu. Monaco na mączce to szeroka światowa czołówka.

 

Ilhan, M - Petzschner, P (2) 1.44

 

Niemcy u siebie graja zwykle nadspodziewanie dobrze to raz. Dwa to fakt że Petschner to generalnie lepszy tenisista od Ilhana.

 

Golubev, A - Kohlschreiber, P (2) 1.23

 

Niemiec u siebie, a rywal ostatnio gra katastrofalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z USA

 

Berankis - Mahut (1) 2.28

 

Mahut nawet na swojej ulubionej trawie grał przeciętnie, więc nie spodziewam się żeby na hardzie był w stanie coś wielkiego ugrać. Francuz bazuje głównie na taktyce serw&volley, która jest nieskuteczna jeśli któryś z elementów zawodzi. Mahut w mojej opinii obniżył poziom swojego serwisu przez co trudno mu o dobre rezultaty. Berankis to młody talent, który dopiero wchodzi do zawodowych rozgrywek na poziomie turniejów ATP. Możliwości ma spore, co pokazywał już w niektórych turniejach. Ja stawiam na młodość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayer, Florian - Ilhan, M (1) 1.35

 

Wczoraj Ilhan miał szczęście i po długim meczu awansował. Dziś Mayer wysyła go do domu. Niemiec jest w bardzo dobrej formie od początku roku, gra u siebie i generalnie jest lepszym graczem.

 

Monfils - A.Ramos (1) 1.28

 

Pytanie zawsze jest te same ? Co ze zdrowiem Gaela ? Zdrowy jest zawodnikiem top8 na mączce. Zakładam, że Francuz jest chociaż w przyzwoitej formie, więc z Ramosem problemów nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cilic - Kamke (1) 1.78

 

Mamy tutaj mecz pomiędzy przeciętnym rzemieślnikiem w dobrej formia, a graczem z możliwościami na top10, który ostatnio notuje słabe rezultaty. Liczę na przebudzenie Marina i dość pewne zwycięstwo.

 

Monfils - Stepanek (1) 1.35

 

Na mączce Radek potrafi grać nieźle, ale styl Monfilsa zdecydowanie mu nie będzie pasował. Francuz świetnie broni i będzie mijał Stepanka przy każdej bezsensownej próbie wycieczki do siatki. Z głębi kortu Czech też nie ma co szukać w starciu z Gaelem. Im dłuższy będzie mecz tym łatwiej Monfils będzie punktował rywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyspcyplina: Tenis, ATP Deble w Hamburgu

Mecz: Dlouhy L./Mertinak M. - Beck A./Kas C.

Data: 21-07-11 14:30

Typ: 2:0

Kurs: 2.70

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza: Dzisiaj o godzinie 14:30 na kortach w Hamburgu zostanie rozegrany mecz debla w tenisie pomiędzy parą Dlouhego i Mertiniaka z Niemcami Andreasem Beckiem i Cristopferem Kasem. Faworytami do zwyciestwa w tym meczu według bukmacherów jest para wymieniona przeze mnie jako pierwsza i także ja zgadzam się z takim przewidywaniem. Obydwaj zawodnicy, na których dzisiaj stawiam to doświadczeni gracze, szczególnie w deblu, bo w singlu jezcze ich nidgy nie widziałem. Mają oni na swoim koncie wiele udanych wystepów, lecz nie grali ze sobą wiele razy, co może byc ich jedynym dzisiaj minusem. Z drugiej strony siatki staną dwaj przedstawiciele Niemiec, czli Beck i Kas. Ten pierwszy widziany częściej jednak na turniejach singlistów, jednak w deblu też coś poczynia. Kas to typowy deblista, który w grze pojedyńczej raczej nie zajdzie nigdy za daleko. Polecam dzisiaj stawiac na moich faworytów do zwyciestwa nawet bez straty seta, gdyż ich gra jest bardzo dobra. Wczoraj pokonali oni w trzech setach w stosunku 2:6, 6:4, 10:5 parę składającą się z Austriaka Jurgena Melzera i Niemca Philippa Petzschnera, która według mnie powinna wygrać ten turniej bez większych problemów, jednak odpadli juz na samym początku tego turnieju. Beck z Kasem w swoim pierwszym meczu na tym turnieju pokonali parę Lopez/Marrero 6:3, 6:4 dwa razy więcej przełamywując rywali, czyli po najprostszej lini oporu. Warto też dodać, że Dlouhy z Mertiniakiem zagrali raz ze sobą w parze w 2007 roku i wygrali turniej w chorwackiej miejscowosci Umag bez straty seta w żadnym z meczów. Dzisiaj będzie podobnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyspcyplina: Tenis, ATP w Hamburgu

Mecz: Monfils G. (Fra) - Simon G. (Fra)

Data: 22.07.2011 13:30

Typ: 0:2

Kurs: 4.50

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj w drugim meczu podczas rozgrywania turnieju tenisowego mężczyzn w niemieckiej miejscowości Hamburg, na kort wyjdą dwaj Francuzi a są nimi faworyt według bukmacherów Gael Monfils oraz mój faworyt do zwycięstwa, czyli Gilles Simon. Kurs na Simona naprawdę zachęcający do zagrania za grubsze pieniądze, ponieważ 2.60 w starciu z według mnie dobrym, lecz nieco gorszym rywalem to prezent od bukmacherów. Dla większych ryzykantów, polecam stawiać na Simona że wygra bez straty nawet seta. Obydwaj zawodnicy grają bardzo podobny tenis, jednak z rankingu ATP wynika, że lepszy jest jednak Monfils, który jest obecnie siódmą rakietą świata, podczas gdy w tym samym rankingu Simon plasuje się na 18 pozycji. Co ciekawe to fakt, że Monfils rozegrał w tym roku o 8 turnieji mniej niż Simon. Ja jednak myslę, że dzisiaj lepszy okaże się Simon, gdyż jega gra wygląda bardzo dobrze i oby złapał swój rytm gry i nie dał się z Monfilsowi "zjeść". W pierwszej rundzie Simon pokonał Ukraińca Stakhovskiego oddając rywalowi zaledwie 3 gemy, jednak już później tak łatwo nie było, gdyż przyszło mu się mierzyć z Finem Jarkko Nieminenem i wygrał to spotkanie w trzech zaciętych setach. Na drodze Monfilsa w pierwszej rundzie stanał Ramos Vinolas i przegrał 2:6, 4:6, a później wyższosz Gaela musiał uznać Czech Radek Stepanek, który przegrał 4:6, 4:6. Dzisiaj górą i to w dwóch setach będzie Gilles Simon!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pervak - Rezai (-2) 1 @1.9

 

 

Gram tak nie inaczej, dla mnie Rezai w tym sezonie jest słaba i nierówna, pokonanie na wstępie "małolatki" i nie spełnej zdrowia Vesniny nie czyni ją dobrą. Dla mnie dość pewny mecz. Dobrze grająca trzymająca swój poziom Pervak kontra nierówna bez szału francuzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monfils - Simon (1) 1.55

 

Monfils jest w niezłej formie o czym świadczą dwa pewnie wygrane mecze po 2-0. Simon na mączce nigdy mnie nie przekonywał. Owszem dobrze biega i broni, ale w tych elementach jest mimo wszystko gorszy od Gaela. A że serwis też przemawia za Monfilsem to na niego postawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...