Skocz do zawartości

TURCJA


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja - Puchar Turcji

Spotkanie:Boluspor - Besiktas HT/FT

Typ: 2/2

Kurs:2.56

Bukmacher:Betfair

Data:22.03.2012

Godzina Rozoczęcia:12:00

 

Analiza:

 

Kolejne spotkanie 1/8 finału pucharu Turcji pomiędzy zespołem z drugiej ligi aktualnie na miejscu 6 Boluspor a ekipą z ekstraklasy zajmującym 4 miejsce Besiktasem.Faworytem tego meczu są goście, i myślę że to udowodnią już w pierwszej połowie, skład jaki pojechał to kadra aktualnie najlepszych i dostępnych zawodników jakimi dysponuje trener Carvalhal, zabraknie z powodu kontuzji napastnika Almeidy 20/10, z innych przyczyn nie zabrani zostali:

pomocnik Ernst 26/2

napastnik Edu 19/3

Obrońca Koybasi 25/0

pomocnik Kavlak 23/1

obrońca Kayhan 10/0

Jednak w składzie w porównaniu do porzedniej rundy gdzie zespół wygrał z Gaziantepem(2 liga-11miejsce, 4 pkt straty do 6 Bolusporu)zaszły zmiany, w kadrze jest pomocnik Quaresma 27/5, w bramce zagra Gonen 24/0, Obrońca Sivok 22/4, pomocnik Hilbert 16/1,

Aktualnie Besiktas zajmuje 4 miejsce w lidze, na 3 kolejki przed końcem ma tyle samo punktów co 3 Trabzon, i 8 pkt straty do drugiej Galaty i 7 pkt przewagi na 5 Bursą, a jak wiemy po 34 meczach zespoły 1-4 grają w fazie play-off, do tego odpadli już z LE z Atletico, więc mogą skupić się na dzisiejszym meczu i nie muszą się oszczędzać a także chcieliby chyba uniknąć dogrywki.

Jeśli chodzi o gospodarzy, to trudno szukać składu na ten mecz na ich stronie, po za tym to zespół drugiej ligi jest 6 w tabeli i ma 10 pkt straty do 2 miejsca dającego bezpośredni awans do ekstraklasy, zaś zespoły od miejsca 3 do 6 grają w playoff o jedno ostatnie miejsce do awansu.W ostatnich 5 meczach 1 wygrana, remis i 3 porażki, w pucharze udało im się wygrać z niżej notowanym Fethiyesporem i po dogrywce z Gencerlibi(7 miejsce w 1 lidze).

Jeśli chodzi o Besiktas to w lidze 2 porażki z Galatą i Trabzonem, 2 porażki w LE z Atletico, remis w lidze wyjazd z Ordusporem 1:1 i teraz w poniedziałek wysoka wygrana z Manisą 4:1, te 4 porażki jak widać z rywali jednak wyżej notowanymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: piłka nożna, Turcja, Super Lig, godz. 19.00

Spotkanie: Kardemir Karabük - Besiktas JK

Typ: 1X

Kurs: 2,35

Bukmacher: Expekt

Analiza: Zdecydowanym faworytem tego meczu jest zespół gości, co jest dla mnie dość dziwne. Jest to ostatnia kolejka sezonu zasadniczego w Turcji i Besiktas z 54 pkt. jest na 4 pozycji. Na pewno nie będzie niżej, może wyprzedzić Trabzonspor, który ma 55 pkt. i jest 3 w tabeli. Goście na pewno będą graćw fazie playoff o LM. Besiktas jest ostatnio bez formy, w ostatnich 10 grach wygrał raz i 2 razy zremisował. Zwycięstwo z przedostanim Manisasporem, a poza tym oodpadli z Ligi Europejskiej i z pucharu Turcji po przegranej z drugoligowym Bolusporem. Gospodarze też o nic już nie walczą, bo są na 11 pozycji w tabeli, mogą co prawda spać aż na 15 (ostatnie bezpieczne), albo awansować na 10. Ale ostatnio zespół jest na fali, wygrywa mecz za meczem, z ostatnich 12 gier wygrali 9, są w ćwierćfinale pucharu. Gospodarze są typowym zespołem własnego boiska. Bilans domowy 11-2-3 to oprócz liderów ligi, Galatasaray i Fenerbahce najlepszy bilans w całej lidze. Według mnie opcja 1X do grania z dużym prawdopodobieństwem trafienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

TURCJA: Superliga - Play Offy

Besiktas - Trabzonspor

11.05.2012 19:00

Typ:1

Kurs:2,17

BUK:Pinnacle Sports

 

Już dziś zobaczymy spotkanie pomiędzy Besiktasem Stambuł a Trabzonsportem, w grupie Mistrzowskiej trwa walka o bezpośrednie prawo gry w Lidze Europy. Besiktas który zajmuje aktualnie 3 pozycję zmierzy się z będącym na 4 pozycji Trabzonspor. Besiktas w ostatnich 2 spotkaniach zaprezentował się bardzo dobrze, wygrywając z Fenerbahce u siebie i remisując w wyjazdowym spotkaniu z walczącym o tytuł Mistrza Galatasaray 2:2. Goście natomiast grają przeciętnie, i w ostatnich 3 spotkaniach grupy mistrzowskiej zdobyli tylko 1 punkt, warto również wspomnieć iż w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami w grupie Mistrzowskiej padł wynik 1:0 dla Trabzonspor jednak na wyjeździe nie będzie im już tak łatwo i moim zdaniem przegrają dziś bezpośrednią walkę o gwarancję gry w Lidze Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Turcja 1 liga

12.05.2012 13:00

Denizlispor - Adanaspor

typ: Denizlispor -1,5

kurs: 4.65

buk: Bet365

 

Ostatnia kolejka na zapleczu tureckiej Super Ligi. Większość rozstrzygnięć wcale jeszcze nie zapadło. O bezpośredni awans walczą trzy drużyny, natomiast o utrzymanie dwie. ja jednak swoją uwagę skupiam na spotkaniu drużyn, dla których ten mecz mógłby być meczem o przysłowiową pietruszkę. No właśnie mógłby.

Drużyna gospodarzy zajmuje bardzo bezpieczną 9 pozycję 42 punktami i ani nie grozi im spadek, ani też nie mają szans na walkę o miejsca barażowe. Ostatnio jednak prezentują się dobrze, w poprzednich pięciu spotkaniach zanotowali 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę z wiceliderem Akhisar Belediye 3:2. Dlaczego więc stawiam w ostatnim meczu ligowym, gdzie w zasadzie piłkarze nie mają motywacji na ich zwycięstwo i to w dodatku co najmniej dwiema bramkami? Otóż właśnie motywację mają i to wcale nie małą. Prezes klubu obiecał zawodnikom, że jeżeli zakończą sezon w czołowej dziesiątce to wypłaci im do podziału 300.000 lirów tureckich. Zwycięstwo da im to miejsce w czołowej 10-tce, natomiast porażka może ich zepchnąć na dalszą pozycję.

Adanaspor to drużyna, która dzięki bardzo dobrej końcówce sezonu znaleźli się na szóstym, dającym walkę w barażach miejscu. Tej pozycji są już pewni dlatego też trener da odpocząć kilku zawodnikom i nie będzie chciał ryzykować ich kontuzji. Dziś z całą pewnością nie zagrają: obrońcy Izzet (32/0), Tuna (27/3), pomocnicy Barbaros (16/2), Adnan (29/3), Mbamba (30/2), oraz napastnicy Burak (13/4) i Mbilla (32/12). Na mecz z Denizlispor jak wyczytałem pojechało 15 zawodników i trener da pograć młodym zawodnikom.

Biorąc pod uwagę fakt braków kadrowych u gości i dużą motywację w zespole gospodarzy to warto postawić na ich zwycięstwo nawet z handicapem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

17.08.2012

Eskisehirspor - Akhisar Belediye

Typ: Eskisehirspor

Kurs: 1,65

buk: Unibet

 

Piłkarze z tureckiej ligi wybiegną dziś po raz pierwszy w sezonie na murawy. Wydaje mi się, że na rozpoczęcie sezonu dostajemy dość atrakcyjny prezent od bukmacherów w postaci zaskakująco jak dla mnie wysokiego kursu na gospodarzy. Po pierwsze chciałbym zaznaczyć, że oglądałem w tamtym sezonie ich 2 mecze i zaobserwowałem, że grają ciekawą, ofensywną piłkę, starają się długo utrzymywać przy niej. W poprzednim sezonie spisywali się wyśmienicie i zajęli 5 miejsce. Z drużyny odeszło 2 podstawowych zawodników, ale główny trzon pozostał. Jest Diomansy Kamara, strzelec 13 goli w poprzednim sezonie, jest Rodrigo Tello, jeden z najlepszych lewoskrzydłowych tureckiej ligi, jest Alper Potuk, młodzieżowy reprezentant kraju który gra na środku pomocy, jest Veysel Sari, szybki prawoskrzydłowy który w ubiegłym sezonie strzelił 4 gole i zanotował 5 asyst, a w obronie rewelacyjne Diego Angelo, o którego starał się przed sezonem Trabzonspor. Do drużyny dołączyło kilku graczy jak Małecki, Nuhiu, Guven oraz Cetin z Galaty, Wydaje się, że chyba tylko ten ostatni znajdzie się dziś w pierwszej jedenastce. Jak dla mnie bardzo silna paczka, która powinna bić się w tym roku o europejskie puchary. O gościach za bardzo nic nie wiem, nie widziałem ich żadnego meczu, ale patrząc na skład, to szału nie ma. W pierwszej jedenastce powinien wystąpić były gracz Legii, Bruno Mezenga. Według wielu tureckich portali są głównym kandydatem do spadku. Stawiam stówę na gospodarzy i oczywiście liczę na czystość meczu:) Pozdrawiam! :n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna

Spotkanie: Besiktas - Elazigspor

Typ: Over 2.5

Kurs: 1.95

Bukmacher: Bwin

Analiza:

 

W dzisiejszym spotkaniu tureckiej Superligi Beskitas przed własną publicznością podejmować będzie przedostatnią drużynę po 3 kolejkach Elazigspor. Bez wątpienia faworytami są gospodarze, którzy lepiej spisują się na początku tego sezonu i są bardziej znanym zespołem. Beskitas po 3 kolejkach zajmuje 9 pozycję z 5 punktami na koncie. Na samym początku sezonu spotkali się z bardzo trudnymi i wymagającymi rywalami. Wygrali swoje spotkanie na wyjeździe 3:0 z Karabukspor, który jak na razie jest ostatni i zremisowali po zaciętej walce 2 spotkania z Galatasaray 3:3 które ma za sobą już 4 kolejkę i zajmuje obecnie 1 miejsce i İstanbul B.B. 1:1. Średnia goli na mecz wynosi 2,3 gola dlatego myślę że dzisiaj będzie dużo bramek. Sam fakt iż drużyna gości jest słaba. Na razie na swoim koncie mają tylko jeden punkt dzięki remisowi 1:1 z Fenerbahce co jest dość dużym zaskoczeniem. Następne 2 spotkania to jednak porażki. 2:0 z Trabzonspor i Kasimpasa 3:0. Jak widzimy byli to przeciwnicy bardzo mocni, bardziej znani i nie mieli żadnych szans. w 3 spotkaniach stracili 6 goli co daje średnią 2 gole na mecz stracone jednak dzisiejsze spotkanie odbywa się na wyjeździe i będzie znacznie trudniej aby ugrać chociaż bardzo szczęśliwy dla nich punkt. Beskitas jednak będzie potrzebował 3 oczek dlatego iż wygrana przesunie ich na 3 miejsce a jest to drużyna która od lata celuje tylko w jeden punkt.. Mistrzostwo Kraju. Ostatni raz oba zespoły spotkały się w 2004 roku a więc kilka lat temu. Beskitas nie dawał swoim przeciwnikom żadnych szans. Wygrali wszystkie z ostatnich 5 spotkań.

Besiktas Elazigspor 5 : 3

Elazigspor Besiktas 1 : 5

Elazigspor Besiktas 0 : 1

Elazigspor Besiktas 0 : 2

Besiktas Elazigspor 3 : 1

 

Jednak te spotkania były meczami pucharowymi i nigdy obie drużyny nie walczyły o punkty co też ma znaczenie. Widzimy że w 3 spotkaniach tych bramek padło więcej niż 3 dlatego uważam że po takim kursie warto obstawić na wysokie zwycięstwo drużyny gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Besiktas - Elazigspor

 

Spotkanie czwartej kolejki Tureckiej Superligi pomiędzy Besiktasem Stambuł a Elazigsporem. Gospodarze dzisiejszego meczu to renomowana ekipa, która jak zwykle ma walczyć o najwyższe cele, natomiast Elazigspor to beniaminek, który wrócił do Suprligi po 8 latach. Początek sezonu w wykonaniu Besiktasu nie był najlepszy - zremisowali 1:1 z Buyuksehyr na wyjeździe, ale wygląda na to że po słabym początku można już zapomnieć, w kolejnym meczu było już dużo lepiej - zremisowali z Galatą u siebie 3:3 a tydzień temu pewnie wygrali 3:0 na wyjeździe z Karabukspor. Goście mają tylko punkt na koncie po szczęśliwym remisie 1:1 z Fenerbahce w pierwszej kolejce, potem nie zdobyli już nawet bramki przegrywając 0:2 na wyjeździe z Trabzonsporem i u siebie 0:3 z Kasimpasą. Besiktas nie może sobie pozwolić dziś na stratę punktów u siebie z jednym z najsłabszych zespołów w lidze, pamiętać należy również o tym że Elazigspor na wyjeździe na zapleczu Superligi wcale nie radził sobie zbyt dobrze, kończąc z ujemnym bilansem, awans wywalczyli sobie przede wszystkim postawą na własnym boisku. Dziś faworyt jest tylko jeden, liczę na przekonujące zwycięstwo Besiktasu.

 

1 -> 1.55

AH(0:1,5) 1 -> 2.68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Galatasaray - Eskisehirspor 18:00

typ 1

kurs 1.47

Pinnacle

 

Analiza

 

Zespół gospodarzy nie przegrał jeszcze od początku sezonu na własnym stadione , ba nawet nie zremisował a stracił w 3 meczach zaledwie 3 bramki strzelając przy tym 8 goli. Natomiast drużynie gości wręcz odwrotnie dzieje sie w meczach na obcym stadionie przegrała 2 z 3 meczy na wyjeździe wygrywając tylko ze słabą druzyna tego sezonu Mersin która jest w strefie spadkowej. Więc nie dziwi chyba fakt że druzyna gospodarzy jest murowanym faworytem do wygrania tego meczu i nie wiem co musiało by sie stać by poniesli chociażby remis w tym meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Turcja, Superliga, 20.10.20, 19.00

Spotkanie: Antalyaspor - Sivasspor

Typ: ilość goli -2,5

Kurs: 1,91

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

W osmej kolejce superligi mierza sie antalyaspor i sivasspor. Bilans gospodarzy po siedmiu kolejkach to 10:8, a gosci 8:6. Zespoly zajmuja w tabeli miejsca obok siebie tzn. 7 i 8. Anta w ostatnich pięciu kolejkach ma bilans 6:5 jednak 4 z tych bramek strzelili ostatniej w tabeli druzynie, ktora zamiast obrony ma sitko. kolejne gole ale tym razem stracone wpadly z liderem ligi. wydaje mi sie ze obie sytuacje troszke falszywie zamazuja bilans anty gdyz z druzynami ze srodka tabeli wpadala ostatnio tylko jedna bramka. siva w ostatnich pieciu kolejkach ma bilans 4:3, a 4 z tych 7 bramek wpadly w meczu z bursaspor. uwazam ze mecz bardzo defensywnie grajacego siva, a zwlaszcza na wyjezdzie z rownie defensywnym antalayaspor'em zakonczy sie bardzo mala iloscia goli. a kurs jest bardzo zachecajacy do postawienia na to zdarzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: TURCJA: PTT 1. Lig

Spotkanie: Adana Demirspor - Ankaragucu

04.11.2012 18:00

Typ:1

Kurs: 1,65

Bukmacher: William Hill

 

 

Spotkanie to jest dziesiątym dla obu drużyn. Gospodarze tego spotkania zajmują obecnie siódmą pozycję a ich przeciwnik uplasował się na ostatnim osiemnastym miejscu ze stratą dziesięciu punktów do dzisiejszego przeciwnika. Adana Demirspor przed własną publicznością radzi sobie całkiem nieźle zdobywając siedem punktów w czterech meczach, natomiast ich dzisiejszy przeciwnik Makina Kimya Endüstrisi Ankaragücü na wyjeździe nie zdobył jeszcze żadnego punktu a od momentu spadku z Superligi wygrali tylko jedno spotkanie z bardzo przeciętnym Kartalsporem,który zajmuje obecnie piętnastą pozycję. Należy również wspomnieć iż dzisiejsi gospodarze są w świetnej formie, mimo to że są beniaminkiem w tej lidze radzą sobie bardzo dobrze, w ostatnich pięciu meczach zdobyli aż dwanaście punktów. Dlatego według mnie w dzisiejszym spotkaniu górą będzie beniaminek, a drużyna ze stolicy kraju wróci do domu bez żadnej zdobyczy punktowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Turcja Superliga

Spotkanie: Antalyaspor - Trabzonspor

Typ: over 2.5

Kurs: 2.06

Godz. 19.00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Gospodarze jak na razie rewelacyjnie spisują w rozgrywkach Superligi Tureckiej zajmują 2 miejsce z bilansem 6-0-3, bramki 17:11. Na własnym boisku widać że preferują ofensywną piłkę jak dotychczas w 4 pojedynkach zdobyli 11 bramek przy 6 straconych co daje wysoką średnią 4.25. Forma też bardzo wysoka wrażenie robi na pewno ostatnie pewne zwycięstwo w meczu wyjazdowym z Fenerbachce 1:3. Goście jak na razie zawodzą tym bardziej posiadając wysoki potencjał kadrowy. Po 9 kolejkach znajdują się na 10 pozycji z 13 punktami na koncie na co składa się bilans 3-4-2, bramki 7:5. Dlaczego over w tym spotkaniu. Trabzonspor pozostaje jedyną ekipą w lidze bez over (9 underów) co jest rzeczą bardzo rzadko zdarzającą się w lidze tureckiej!. W poprzednim sezonie Trabzonspor miał stosunek bramek 20 do 14 czyli nie była to underowa ekipa. Tak więc dziś powinno już być przełamanie na tle ofensywnie grającego przeciwnika. Drugi aspekt to w obu ekipach zabraknie po jednym podstawowym zawodniku z szeregów obronnych u gospodarzy Gungur 6 meczy u gości Yumlu 8 meczy. I ostatni argument ostatnie dwa pojedynki z zeszłego sezonu zakończyły się overami w pierwszym meczu padł wynik 2:2 w rewanżu natomiast było 1:2. Dziś liczę na powtórkę któregoś z tych wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Turecka, godz 19

Besiktas (-2 handicap azjatycki) – Akhisar Belediye

TYP: 1 (w przypadku zwycięstwa gospodarzy dwoma golami zwrot)

KURS: 3,00

BUK: Bet365

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 19 rozpocznie się bardzo jak dla mnie interesujące spotkanie w lidze tureckiej gdzie może paść dużo goli a zmierzą się ze sobą zespół Besiktasu z zespołem beniaminka ligi czyli Akhisar Belediye. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze lecz kurs na handicap azjatycki jest powyżej 2 zł więc warto zagrać za taki kurs. Jeszcze dodam że będzie to 13 kolejka w lidze tureckiej. Gospodarze tego meczu w lidze są na piątej pozycji z dorobkiem 19 oczek. Tracą oni do lidera zaledwie trzy oczka a więc jak widać czołówka jest bardzo wyrównana i drużyna od miejsca 10 traci do lidera zaledwie pięć oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie sześć meczów w których to dwa mecze wygrali, trzy zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i stracili osiem bramek. Na wyjeździe również rozegrali sześć meczów lecz zdecydowanie lepiej im się wiedzie gdzie wygrali trzy mecze, jeden mecz zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli ale stracili 11 bramek. A więc jak widać strzelają sporo goli ale też za mało nie tracą lecz z beniaminkiem sądzę że nie stracą żadnej bramki. W ostatniej kolejce wygrali oni z zespołem Antalyasport na wyjeździe 5:3. A więc jak widać padło aż osiem goli w jednym meczu można powiedzieć że wynik zakończył się hokejowym rezultatem. Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na 16 pozycji z dorobkiem 10 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie sześć meczy w których to dwa mecze zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach jedynie dwa gole a stracili oni aż 11 bramek. A więc jak widać u siebie grają fatalnie. Na wyjeździe również rozegrali sześć meczy w których to dwa mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych spotkaniach pięć goli ale stracili oni osiem bramek. A więc na wyjeździe im tak źle nie idzie ale sądzę że w tym meczu nie wygrają ani nie zremisują. W ostatniej kolejce przegrali oni na własnym stadionie z zespołem Kasimpasa 2:0. Moim zdaniem ten handicap powinien wejść i uważam że mecz zakończy się wynikiem 3:0 dla zespołu gospodarza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29/11/2012 godz 19:30

Trabzonspor - Sanliurfaspor

pick - 2/1

odd - 23.00 BetVictor

pewnosc 1/10

 

Liga Turecka jest pelna walkow wczoraj pokazal to mecz Besiktasu (1-2) wynik koncowy 3-2 . Kursy na mecz Trabzonsporu 2/1 leca w dol bukmacher ma 19 kurs . Mysle ze za drobne mozna zaryzykowac na powodzenie tego zakladu . GL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

2-12-2012 18-00

Turcja, Super liga

Kayserispor - Fenerbahce

typ: Fenerbahce

kurs: 2,19

Pinnacle

 

Analiza:

W czternastej kolejce Fenerbahce wyjezdza na mecz z Kayserisporem. W tym meczu będą faworytem. Wkońcu to zespół ktory marzy o odzyskaniu straconego w poprzednim sezonie mistrzowskiego tytułu kosztem odwiecznego rywala - Galatasaray. Po trzynastu kolejkach żółto-czarni byli viceliderem tabeli. Na szczescie dla nich lider Galatasaray zremisował swoj mecz i przy ewentulnym dzisiejszym zwyciestwie oba zespoły zrównaja sie punktami. Wygrana Fenerbahce powinna być dość łatwa. Gospodarze w tym sezonie nie zachwycaja i plasuja sie tuz nad strefa spadkowa. Dorobek czternastu punktów na kolana nie powalaja i nie pozwala na spokajne rozgrywanie kolejnych meczy. Przewaga bowiem nad strefa spadkowa jest niewielka. Fenerbahce jedzie tam z nastawiniem ze komplet punktow jest ich obowiazkiem. Wydaje mi sie ze to jeden z pewniejszych spotkan na dzisiejszy wieczor. Forma gości jasno wskazuje, ze sa w gazie. Z ostatnich siedmiu oficjalnych meczy tylko raz nie zdobyli kompletu punktów - w lidze zremisowali na wyjezdzie z Eskisehirsporem, czyli zespołem z czołowki ligi. W miedzyczasie odprawili takie zespoły jak solidne Orduspor czy Genclerbirligi, a w Lidze Europy wywiezli komplet punktów z Marsylii. Gospodarze z kolei ostatnio co prawda wygrali dwa ligowe mecze, ale byly to pojedynki z ligowymi słabeuszami - Elazigspor i Kardemir, a w ostatniej kolejce nie dal im szans Sivaspoor Kamila Grosickiego (gol Polaka) 4-2, a oba gole strzelili w ostatnim kwadrancie, gdy wynik juz brzmiał 0-4. Myślę, że Fenerbahce powinno również łatwo rozprawić sie z nimi, tym bardziej ze jada na mecz w najsilniejszym składzie. Do tego w ciągu tygodnia grajac mecz w ramach Ligi Europy wystapić beda mogli zawodnicy rezerwowi, bo Fenerbahce juz zapewniło sobie pierwsze miejsce w grupie. W ostatnich konfrontacjach w wiekszosci meczy górą byli oczywiście piłkarze ze Stambułu. Uważam, ze dzisiejszego wieczoru bedzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna,Turcja Super Liga

Spotkanie: Genclerbirligi-Trabzonspor

03.12.2012 godz: 19:00

Typ: 0 AH Genclerbirligi

Kurs: 1.95

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Dzis Trabzonspor z jednym polakiem w skladzie Adrian Mierzejewskim zagra bez trzech bardzo waznych graczy dla tego zespolu. W ostatnim meczu ligowym z Eskisehirspor przegrali 0-3 co bylo bardzo duzo niespodzianka. Stracili rowniez bardzo waznego obronce Souleymane Bambe z Wybrzeza Kosci Sloniowej. Zagral on 11 meczy w tym sezonie i obrona bez niego to bedzie bardzo duza strata dla zespolu Trabzonu. Kolejnym oslabieniem dzis bedzie nieobecnosc slowackiego pomocnika Marka Sapary. Sapara zagral rowniez w 11 meczach tego sezonu plus do tego strzelil jednego gola. Ostatnim oslabieniem dzis bedzie nieobecnosc napastnika Marca Janko z Austrii. Austriak gral w 11 meczach tego sezoni i strzelil jednego gola, atak Trabzonu zostanie wiec z jednym malo skutecznym Halilem Altintopem. W tym sezonie Altintop strzelil zaledwie jednego gola w 10 meczach. Trabzon bardzo mizernia gra rowniez na wyjazdach, gdzie wygral tylko raz z Ordusporem 1-2 z ostatnich 5 meczy.

 

Genclerbirligi pokonalo ostatnio w bardzo mlodym skladzie w Pucharze Turcji Bandirmaspor 5-1. Dzis zagraja w ataku z Akcakinem, bohaterem z ostatniego meczu pucharowego, gdzie strzelil 3 gole i Illerim. Polecam ten typ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TURCJA: PTT 1. Lig

Ankaragucu - Rizespor

08.12.2012 13:00

typ 2

kurs 1,95

Expekt

 

Myślę, że warto a warto to szybko zagrać, bo Expekt trzyma kurs 1,95 w innych bukach już mamy poniżej 1,85. Gospodarze grają fatalnie, fatalnie, ostatnie miejsce 7 pkt, tylko jedno zwycięstwo, ostatnio 3 wymęczone remisy z słabymi ekipami sąsiadującymi z nimi. Nie idzie im, poza tym nakładają się kłopoty zespoły, związane z finansami, po prostu klub upada. Jeszcze starają sie tam coś powalczyć, ale kiepsko im to idzie.

Jeżeli chodzi o Rizespor mają 5 lokatę, dawno nie wygrali i liczę tutaj na przełamanie właśnie. Ostatnio grali z ekipami z górnej części tabeli i niestety porażki przeplatane remisami, co w efekcie zrzuciło ich na 5 pozycję, acz kolwiek brakuje im do lidera tylko 4 oczka, jeżeli się uprą i postarają w najbliższych spotkaniach to być może wybiją się wyżej i dojdą lidera. Te ekipy dawno ze sobą nie grały, ale wstawię ostatnie h2h

 

23.03.08 SUP Rizespor Ankaragucu 0 : 0 :??:

23.01.08 PUC Rizespor Ankaragucu 1 : 0 :plus:

28.10.07 SUP Ankaragucu Rizespor 1 : 0 :minus:

28.04.07 SUP Rizespor Ankaragucu 3 : 1 :plus:

 

Liczę, że goście wywiozą cenne 3 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - TURCJA: Superliga

Spotkanie: Eskisehirspor - Bursaspor

Typ: powyżej 2,5

Kurs: 2,00

Godz: 19:00

Bukmacher: Bet365

Analiza: W tureckiej Superlidze dojdzie do spotkania dwóch zespołów znajdujących się

aktualnie w górnej połówce tabeli. Eskisehirspor zajmuje piąte miejsce ze

stosunkiem bramkowym 29-19 a Bursaspor ósme z bilansem 24-18. Zauważyłem

pewną prawidłowość. Gospodarze są skuteczni u siebie w ostatnich pięciu meczach

tylko raz nie strzelił przynajmniej dwóch goli remisując z Fenerbahce 1:1.

W pozostałych często trafiali po kilka razy 5:1 z Karabukspor, 2:2 z Kasimpasa

4:0 z Gaziantepspor czy 5:2 z Karabukspor. Z kolei goście są równie skuteczni

na wyjazdach i ostatnie ich wyniki prezentują się następująco 2:0 z Altay

3:0 z Nazillispor , 2:2 z Akhisar Belediye czy 3:3 z Besiktasem. Tak więc

biorąc powyższe pod uwagę, mam nadzieję, że dzisiaj również utrzyma się ten

trend i padnie over.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Turcja Superliga

Data i godzina: 15.12.2012, 18:00

Spotkanie: Genclerbirligi - Besiktas

Typ: ilość goli +3,5

Kurs: 2,65

Bukmacher: Betclic

analiza:

 

Spotykaja sie dwie bardzo ofensywnie grające druzyny. Besiktas ma bilans bramkowy 34:23 w 15 meczach. Zajmuje 3 miejsce tracac do lidera zaledwie 3 pkt. Na wyjezdzie maja bilans 16:12 w 7 meczach co daje 4 gole na mecz. gospodarze rowniez maja sporo bramek strzelonych, ale i sporo straconych. w 15 meczach 24:25. Natomist w meczach u siebie 13:12 w siedmiu meczach. besiktas w ostatnich 5 meczach mial 4 razy over 3,5. w ostatnich 5 meczach bezposrednich 4 z nich to over 3,5Podobnie gospodarze w 5 meczach 4 over 3,5. zaraz mecz wiec nie bede sie rozpisywal. licze na wiele goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Turecka, godz. 15:00

Gaziantepspor - Mersin Idman Yurdu

TYP: over 2 (w przypadku zakończenia się meczu dwoma bramkami zwrot)

KURS: 1,67

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 15 rozpocznie się spotkanie w którym to dojdzie do pojedynku dwóch zespołów z zdoła tabeli czyli Gaziantepspor a zespołem Mersin. Będzie to spotkanie 17 kolejki pierwszej ligi tureckiej. Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 15 pozycji z dorobkiem 17 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie osiem meczy w których to cztery mecze wygrali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 11 goli i stracili 10 bramek. Na wyjeździe widzie im się gorzej ponieważ rozegrali oni w tym sezonie osiem meczy w których to pięć meczy zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach tylko trzy gole i stracili aż 13 bramek. A więc jak widać w tym sezonie za dobrze się nie spisują lecz na własnym boisku potrafią wygrać mecz. Natomiast goście tego meczu w tabeli ligowej są na miejscu spadkowym czyli na przedostatniej pozycji czyli 17. Zdołali oni zgromadzić w tych meczach rozegranych 15 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie osiem meczy w których t trzy mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 10 goli i stracili 9 bramek. Na wyjeździe również rozegrali osiem meczy w których to trzy mecze zremisowali i pięć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem bramek i 16 stracili. A więc jak widać na wyjeździe grają bardzo słabo. Ja postanowiłem zagrać over 2 goli a to dlatego że oba zespoły kończą sporo meczów z over 2.5 gola więc powinien bez problemów ten zakład wejść a do tego jest dość ciekawy kurs. W tym sezonie gospodarze kończyli siedem meczy powyżej 2.5 bramek natomiast goście 9 meczy. Więc ja dlatego też stawiam over 2 goli a czy wejdzie okaże się po meczu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina:Piłka nożna - Puchar Turcji

PIŁKA NOŻNA - PUCHAR TURCJI

Spotkanie :Mersin Idman Yurdu - Trabzonspor

Typ: X

Kurs: 3.40

Buk: Bet-at-home

 

Trabzonspor jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Po dwóch spotkaniach mają zgromadzonych 6 punktów a gospodarz ma ich na swoim koncie ZERO. Mersin jest generalnie w bardzo słabej formie, posiada tragiczny bilans bramkowy. Wydaje mi się jednak, że spotkanie to będzie znakomitą okazją do przetestowania innych graczy i zaoferowania odpoczynku pierwszej jedenastce Świadczy o tym fakt iż nawet w przypadku straty punktów nie zmieni to sytuacji na szczycie grupowej tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

piłka nożna/turcja/1.02.2013/19:00

Besiktas - Karabuk

Typ - obie druzyny strzela gola

kurs 1.61

Bet365

 

Podczas ostatnich 18 meczy Besiktasu tylko dwa razy zdarzyło się, że któraś z drużyn nie strzeliła bramki. W dodatku Karabuk na wyjeździe spisuje sie bardzo dobrze wygrywając w dwóch ostatnich meczach po 3-1 z Fenerbahce oraz Trabzonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja - Superlig

Spotkanie: Akhisar Belediye - Galatasaray

Typ: Handicap Azjatycki (-1) Galatasaray

Kurs: 2,025

Godz: 19:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

O 19 odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie, gospodarze są pod ścianą, muszą zdobyć 3 punkty, by zbliżyć się do przedostatniego zespołu i mieć szanse na wyjście ze strefy spadkowej. Nie mam pojęcia jak chcą dziś powstrzymać Galatę, która kadrowo, finansowo i czysto sportowo ogromnie przewyższa Akhisar. Galata obecnie prowadzi po 21 kolejkach, z 40 punktami (11-7-3, bramki 40-24), więc są w bardzo dobrej formie, grają jeszcze w Lidze Mistrzów. Mają najlepszy bilans spotkań wyjazdowych, dlatego jestem skłonny postawić taki handicap. Po sprowadzeniu Sneijdera i Drogby mają naprawdę mocną kadrę i myślę, że przed spotkaniem Ligi Mistrzów będą chcieli zagrać na maksimum możliwości, by na następne spotkanie być w stu procentach przygotowanym. Oba zespoły grały ze sobą tylko raz, u siebie Galata gładko wygrała 3:0, mam nadzieję, że dziś będzie podobnie. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja - PTT 1. Lig

Spotkanie:Ankaragucu-Sanliurfaspor

Typ;2

Kurs:2.30

Godz: 12:00

Buk:Unibet

 

Sobotni mecz PTT 1.Lig w Turcji.Sanliurfaspor jest drużyną, która ma największą wartość rynkową w tej lidze, przed startem ligi mieli ambicje walki o bezpośredni awans do tureckiej Superligi, ale stracili bardzo wiele punktów zwłaszcza w domu(4-2-5).W okresie zimowym pozyskali,aż 17 graczy min.-Mikail, Teteh Bangura, Gezmis, Serdar, Ibrahim to tylko niektórzy z nich.,oraz mają kilka dobrych obcokrajowców w drużynie Sankoh, Tisdell oraz Kaba.W ostatnich 2 tygodniach zanotowali dobre wyniki, w Kartal 1-1 i odnieśli wreszcie kolejne zwycięstwo w ​​domu z liderem ligi Manisaspor.Ankaragucu nadal ma duże problemy z byłymi zawodnikami którym zalegaja pieniądze, z tego powodu UEFA zakazała im transferów.Gracze którzy zostali nadal nie dostają pieniędzy, mimo iż prezydenci klubu zmieniają się bardzo często.Podsumowując jeśli Sanliurfaspor chcą dotrzeć do playoffs,aktualnie zajmują 6. miejsce i mają na koncie 27 punktów, a 6 miejsce gwarantujące je ma 33. muszą wygrać. Kursy są super, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.02.2013 12:30

Istanbul B.B.-Eskisehirspor

Typ:1

Kurs:3.00

Buk:Expekt

 

Po ostatnich 2 porażkach w lidze Istanbul B.B udało się zdobyć punkt na wyjeżdzie w Orduspor.Oglądałem cały ten mecz i musze przyznać że goście byli lepszą drużyną i powinni wygrać najlepszy w ich drużynie był nigeryjczyk Simon Zenke.W tym tygodniu b edą grali w domu a wiadomo jak trudno gościom wygrywa się na Olimpic stadion.Jeśli chodzi o gości to w poprzednim tygodniu przegrali u siebie pierwszy mecz od 7 miesięcy z 0-3 z Kayserispor.W następnym tygodniu będą grali bardzo ważne mecze w Pucharze z Mersin i u siebie w lidze z Galatasaray.Mam nadzieje,że myślami będą już przy tamtych meczach.Myślę więc ,że grający u siebie i będacy w coraz lepszej formie gospodarze wygraja dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina:Piłka nożna-TURCJA: PTT 1. Lig

17.03.2013 12:00

Spotkanie:Gaziante BB-Ankaragucu :plus: 1-1

TYp:X2

Kurs:2.30

Buk:Bet365

 

W ostatni m tygodniu Gaziantep BB pokonał na wyjeździe Urfaspor mecz 1-0 i oddalili się dzięki temu od strefy spadkowej.Ich napastnik Serdar Deliktas (19 mecze, 10 goli) jest w swojej najlepszej formie od lat,w pierwszym meczu pokonali Ankaragucu na wyjeżdzie 4-1.Natomiast goście w ostatniej kolejce pokonali u siebie 4 w tabeli Trabzon 3-2,mają 5 punktów straty do bezpiecznego miejsca w tabeli .Jak dzisiaj nie przegrają to będzie mieć bardzo pozytywny wpływ na klimat w klubie, a gracze będą grać z większą pewnośćią siebie w kolejnych tygodniach.Goście są niepokonani od 3 kolejek na wyjeżdzie ostatnio potrafili pokonać 5 w tabeli Adanaspor i zremisować z 6 Bucasporem.Myślę ,że goście będą bardziej zmotywowani a przy takim kursie warto zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna-TURCJA: PTT 1. Lig

Spotkanie:Adanaspor -Boluspor(+0.50) :plus: 0-1

Typ:2

Kurs:2.00

Godz:17:00

Buk:Bet365

 

Adanaspor w pierwszej części sezonu osiągał bardzo dobre wyniki,ostatnio jednak bardzo rozczarowywuja fanów w 5 ostatnich meczach zanotowali tylko 1 zwycięstwo.Dzisiaj wystąpią bez swojego najlepszego napastnika Serge Mbilla Etame (23 mecze 12 goli),któery w ostatnim spotkaniu z Samsunspor otrzymał czerwoną kartke.Kontuzjowani są również pomocnicy:Cem Özdemir (8 meczy 1 gol) i Talha Mayhos (12 meczach 4 gole).drużyna Bolusporu pod wodzą trenera Oguza Cetina też rozczarowują szczególnie u siebie.Na wyjazdach jednak graja bardzo dobrze wygrali 7 z 13 meczów ,zgromadzili w nich 23 punkty i jest to 2 najlepszy bilans w całej lidze.Dzisiaj nie zagrają u nich:Jimmy Dixon Defenders (9 meczów) jest kontuzjowany i Engin Akturk (21 meczy 2 gole) jest zawieszony za kartki.Boluspoor jest bardzo niewygodnym rywalem na wyjeżdzie i warto zarykować dzisiaj na nich.Stawiaj na Boluspor AH +0,50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, TURCJA: Superliga

Data i godzina spotkania: 01.04.2013 19:00

Spotkanie: Mersin - Besiktas

Typ: Besiktas -1 z opcją zwrotu

Kurs: 2,59

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

 

Dziś o godzinie 19:00 dokończenie 27 kolejki w Superlidze Tureckiej. Ostatni w tabeli Mersin zmierzy się z drużyną która w tym sezonie ma szanse powalczyć o awans do Ligi Mistrzów. Besiktas w tym sezonie spisuje się znakomicie strzela najwięcej bramek spośród wszystkich drużyn, ale też sporo traci, więc gra obronna jest słaba w drużynie. Gospodarze dzisiejszego spotkania mają sporo kłopotów, piłkarze nie dostawali wynagrodzenia od kilku miesięcy i zrobiły się z tego niezłe zaległości. Klub miał wypłacić zawodnikom połowę zaległości. Dodatkowo działacze klubu zawiesili sześciu graczy: Ozan Ipek, Ibrahima Yattara, Ömer Aysan, Mustafa Keceli, Yenal Tunce, Hakan Bayraktar. Kolejnych siedmiu graczy odeszło z klubu przed rundą rewanżową tak więc w klubie nie jest za różowo. Piłkarze Mersinu nie wygrali od ośmiu spotkań i nie zapowiada się, aby dziś coś zmienili w statystykach. Drużyna Besiktasu bardzo dobrze spisuje się na wyjazdach gdzie wygrała 6 z 12 spotkań. Zawodnicy są zapewne mocno zmotywowani po ostatnie porażce u siebie 1:3 z Kasimpasą. Dzisiejsza wygrana bardzo przybliży ich do Fenerbahce i do walki o LM. Stawiam handicap -1 z opcją zwrotu. Myślę, że drużyna gości wygra dziś pewnie różnicą 2 bramek co najmniej, tak jak to było u siebie gdy Besiktas wygrał 3:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna,TURCJA: PTT 1. Lig

Spotkanie:Ankaragucu-Goztepe :minus: 1-3

Typ:2

Kurs:2.20

Godz:13:00

Buk:Expekt

 

Gospodarze przegrali ostatnio 2 ważne mecze a Adana Demirspor 1-4 u siebie i bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie Tavsanli Linyitspor 0-2 na wyjeżdzie.Są bardzo młodym i niedoświadczonym zespołem, który gra z sercem,ale w tym sezonie na 6 kolejek przed końcem tracą do gości 12 punktów i myślę że są pogodzeni ze spadkiem z ligi.Goście są obecnie w dobrej formie wygrali 3 mecze z rzędu,ale mają tylko 1pkt przewagi nad strefa spadkową.Po wygranych derbach z Karsiyaka 3-2 morale w zespole jest wysokie, potem pokonali Manisaspor na wyjeżdzie 1-0 i w ostatni weekend wygrana 4-0 z Sanliurfaspor.Nie mam żadnych informacji o osłabieniach zespołów więc wyjdą w najlepszych składach.Goztepe musi wygrać ten mecz, jeśli nie,to oni nie zasługują na pozostanie w lidze. Kursy są świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna,TURCJA:Superliga

13.04.2013 15:00

Mersin-Bursaspor :plus: 0-1

Typ:2

kurs:1.75

Buk:Unibet

 

Mersin przegrał 7 z ostatnich 8 meczów w Super Lig.W ostatni weekend wygrywali do przerwy 1-0 z Galatasaray grającym w 10 po otrzymaniu czerwonej kartki a i tak przegrali 3-1 w liczebnej przewadze.Bursaspor ma w składzie tkich zawodników jak Belluschi, Batalla, Tuncay, Pinto, Šesták i inni.Ostatnio Bursa pokonał Besiktas 3:0 w domu.Ten sam Besiktas wygrał w Mersin 2-1.Dodatkowo gospodarze od paru tygodni nie dostają pensji ,jest zła atymosfera w klubie.Ponadto dzisiaj nie zagrają Murat Ceylan i Lawal zawieszoni oraz Nobre kontuzja.Bursaspor ma ambicji gry w europejskich pucharach więc nie powinien mieć problemów z pewnym jak dla mnie spadkowiczem dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, TURCJA: Puchar: Eskişehirspor - Fenerbahce

17.04.2013 20:15

typ: Over 2.5

kurs 2.05

Bet365

 

 

Wieczorem w półfinale pucharu turcji piłkarze z Eskisehir gościc będą u siebie ekipe Fenerbahce, które w lidze odnotowuje ostatnio same wygrane i do końca sezonu powalczy o faze Champions League.

Ostatnio swój udział Fenerbahce w pucharze miało prawie 2 miesiące temu wtedy to przegrali u siebie 3-2 z 1461 Trabzon była to ich pierwsza porazka w pucharze od dłuższego czasu lecz był to mecz luźniejszy bo Fenerbahce miało wtedy pewny awans z grupy A do dalszej fazy.

Dzisiaj goście nie będą mieli napewno łatwego spotkania "Czerwone Błyskawice" jak potocznie nazywana jest ekipa z Eskisehir w tym sezonie spisuje się dosyć dobrze zaszli już daleko w pucharze a w lidze nadal mogą powalczyć jeszcze o Lige Europy.

Gospodarze maja tez w celach zrewanżowanie się dzisiejszemu rywalowi za porazke w lidze 3 dni temu, wtedy to Fenerbahce grające u siebie wygralo skromnie 1-0.

Uwazam, ze będzie dziś dużo się dzialo w tym spotkaniu i na pewno zobaczymy jakies gole dlatego mój typ na ten mecz to over 2.5 gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...