Skocz do zawartości

CYPR


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

Dyscyplina : Piłka Nożna, Cypr, 1st Division

Spotkanie : Apollon Limassol - A.P.O.E.L.

Typ : A.P.O.E.L.

Kurs : 1,85

Bukmacher : Expekt

Data: 2011-10-02 17:00

 

Analiza : Dzisiaj o godzinie 17:00 rozpocznie się mecz 5 kolejki cypryjskiej 1st Division pomiędzy Apollon Limassol, a A.P.O.E.L. Apollon Limassol zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 4 pkt.(1-1-2). A.P.O.E.L. jest na pierwszym miejscu z dorobkiem 10 pkt.(3-1-0). Gospodarze u siebie mają bilans rozegranych meczy (1-0-1). Natomiast goście na wyjazdach (1-1-0). Faworytem dzisiejszego spotkania jest drużyna A.P.O.E.L.-u, która jeszcze nie przegrała w krajowej lidze, a w europejskich pucharach także radzi sobie znakomicie. Jeśli chodzi o bezpośrednie starcia między tymi drużynami to w lidze na terenie Apollonu na pięć ostatnich spotkań gospodarze tylko raz odnieśli zwycięstwo, cztery razy uczyniła to drużyna A.P.O.E.L.-u. W ubiegłym sezonie było to bardzo okazałe zwycięstwo, bo aż 5:0. Pamiętać jednak trzeba, że w ubiegłym sezonie w Pucharze Cypru gospodarze dzisiajszego spotkania wygrali u siebie z ekipą A.P.O.E.L.-u 2:0. Dzisiaj będzie o to jednak bardzo trudno, gdyż goście nie przegrali od pamietnego meczu z Wisłą w Krakowie, czyli siedem kolejnych spotkań (pokonali m.in. Zenit i zremisowali z Szachtarem w LM). Mają bardzo dobrze poukładaną drużynę, którą dowodzi dobry trener. Jak dla mnie w dzisiejszym spotkaniu po zaciętym meczu wygra druzyna gości, która jest napewno duzo lepsza od ekipy Apollonu. Kurs na A.P.O.E.L. jest także zachęcający, a trzeba pamietać, że ciągle spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina : Piłka Nożna, Cypr, 1st Division

Spotkanie : Olympiakos Nikosia - Aris

Typ : 2

Kurs : 3,15

Bukmacher : Bet-at-home

Data: 2011-11-21 18:00

 

Spotkanie 10 kolejki ligi cypryjskiej słabo spisujących się w lidze drużyn ... Gospodarze na własnym stadionie nie wygrali ani jednego meczu tak jak i goście na wyjeździe, więc ciężko ustalić patrząc na tabele kto jest faworytem tych spotkań, zespół Olympiakosu jest obecnie 10 z 9 punktami, goście 11 miejsce 7 punktów ... Aris tak ja Nikosia mają ujemny bilans bramkowy, tyle że zespół gospodarzy trochę gorszy od gości tzn. 8:14 do 8:10 ... Więc co daje mi nadzieje że Aris wygra swój mecz, właściwie tylko jedno znaczy się bilans spotkań obydwu drużyn w ostatnim czasie ... W ostatnich czterech spotkaniach trzy razy triumfował obecny zespół Probierza raz padł remis, chociaż ostatnio spotkali się dość dawno bo w sezonie 2007/2008 ... Na tym głównie opieram swoją analizę i tylko to tak naprawdę potrafi dać nadzieje że ten wysoki kurs jest na tyle kuszący, że można go zaryzykować ... Stawiam wynik 1:2

 

Ostatnie spotkania head to head:

 

Cyprian 1st league 2007/2008

Olympiakos Nikosia Aris 0:1 22.03.2008

Aris Olympiakos Nikosia 3:0 16.12.2007

Cyprian 1st league 2006/2007

Aris Olympiakos Nikosia 2:0 17.02.2007

Olympiakos Nikosia Aris 1:1 14.10.2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aris Limassol - Apollon Limassol godz. 17:00

typ: 1

kurs:4,10

Buk: Bwin

 

Dzisiaj kolejne spotkanie z dosyć egzotycznej,chociaż jak pokazują wyniki Ligi Mistrzów,bardzo silnej ligi. Derby Limassolu . Gospodarze zespół Arisu,który obecnie zajmuję 11 pozycję z dorobkiem ośmiu punktów. W dziesięciu spotkaniach Aris odniósł tylko jedno zwycięstwo,pieć razy zremisował i przegrał 4 spotkania,bilans bramkowy to 8-10.

U siebie Aris rozegrał cztery mecze , wygrywająć jedno spotkanie,dwa zremisował oraz jedno przegrał.

Jest to zespół,który remisuje bardzo wiele spotkań w tym trzy ostatnie mecze ligowe. Jednak trzeba zwrócić uwagę,że zespół gospodarzy nie przegrał już 5 meczów z rzędu:

21/11-11 1. Dywizja Olymp.Nikozja vs. Aris Limassol 0:0

07/11-11 1. Dywizja Aris Limassol vs. AEK Larnaca 1:1

30/10-11 1. Dywizja Anagennisi vs. Aris Limassol 1:1

22/10-11 1. Dywizja Aris Limassol vs. Ermis 3:0

17/10-11 1. Dywizja Anorthosis vs. Aris Limassol 2:2.

Tak więc myslę,że gospodarze mogą pokusić się o zwycięstwo,które jest im bardzo potrzebne ,bo ich miejsce w tabeli gwarantuje im co najwyżej gre w rundzie spadkowej,zespoły z miejsc 9-12 grają o utrzymanie.

Zespół gości Apollon prezentuję się lepiej w tym sezonie , zdobył 16 punktów i zajmuję 6 pozycję. Jednak na wyjazdach grają słabo 1-1-2 bramki 3-7. Więc nie wiem czemu,aż taki wysoki kurs na gospodarzy.

W ostatnich latach oba zespoły spotkały się trzykrotnie i tutaj mamy bilans 1-1-1:

19/09-09 1. Dywizja Aris Limassol vs. Apollon Lim. 1:1

15/03-08 1. Dywizja Aris Limassol vs. Apollon Lim. 3:1

28/01-07 1. Dywizja Aris Limassol vs. Apollon Lim. 1:2

Patrząc na ostatnie wyniki ,można by pokusić się o remis,jednak ja jestem zdania,że wygra zespół gospodarzy Aris. Dla tych którzy mają jakieś wątpliwości proponuję zagrać na Aris z opcją DNB.

Ja jednak śmiało stawiam na gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nea Salamina Famagusta - Alki Larnaca godz. 16:00

typ:1

kurs: 1,85

buk: Bwin

 

Dzisiaj ponownie typ z Cypru,sądzę że znowu wejdzie. Tym razem w Famaguście ekipa z Nea Salamina podejmie zespół z Larnaki, Alki.

Dla mnie faworytem tego spotkania są gospodarze,którzy w listopadzie nie przegrali żadnego meczu,w sumie z 3 rozegranych meczów wygrali tylko 1 ale za to z kim mistrzem Cypru ,drużyną która przeszła do nastepnej rundy w Lidze Mistrzów APOEL Nikozja,mistrz poległ 1-0. Widać,że zespół z Famagusty u siebie może pokonać każdą ekipę z ligi. Ich bilans na własnym stadionie to 2-2-2.

Nea Salamina zajmuję aktualnie 7 pozycję z dorobkiem 16 punktów,zwycięstwa im są potrzebne żeby spokojnie myśleć o grze w play-offach,do których wchodzi pierwszych 8 drużyn.

Zespół z Larnaki bardzo słabo spisuję się w meczach wyjazdowych , rozegrał na boiskach rywali 6 spotkań i zdobył tylko jeden punkt,przegrywając pięć meczy,bilans bramek na wyjeździe to 4-16,są zespołem który stracił najwięcej goli w meczach wyjazdowych.

Tak więc patrząc na statystyki meczów wyjazdowych zespołu z Larnaki jestem spokojny o wynik dzisiejszego spotkania,myślę że zespół z Famagusty poradzi sobie w tym meczu i odniesie zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Alki Larnaca - Paralimni

12.12.2011 18:00

typ: over 2,5

kurs; 2,35

buk: Bet365

 

Troche ryzykuje z tym typem, ale mam taka czutke ze zobaczymy w tym meczu sporo bramek dla obu stron. Dlaczego - juz opisuje.

 

Spotykaja sie ze soba dwa zespoly "sredniego kalibru". Raczej nie majace szansy na walke o wysokie pozycje ale takze oba zespoly nie musza sie bac o spadek. Przynajmniej w tym sezonie, bo w zeszlym Alki do ostatniej chwili walczylo o utrzymanie.

Alki ma niemalze najgorsza defensywe w lidze. Stracili do tej pory 22 gole, wiecej o 1 stracil tylko klub Anagennisi. Strzelili natomiast 15 goli, co jest wynikiem srednim ale znowu nie najgorszym. Ciekawie wygladaja mecze Alki na wlasnym stadionie. Zespoly wlasnie ze sredniej polki i te najgorsze potrafia rozbijac wysoko:

Alki 4 - 0 Anagennisi

Alki 4 - 2 Olympiakos

Alki 4 - 1 Onisilos (Puchar)

Tydzien temu po raz pierwszy w tym sezonie zgarneli na wyjezdzie komplet punktow. Mozna powiedziec, ze Alki gra dosc radosny futbol, bo w ich ostatnich 5 spotkaniach padlo 19 goli.

 

Enosis... Coz, na pewno wyniki wskazuja ze forma tego klubu jest w dosc kiepskim stanie. Poczatek sezonu mieli calkiem dobry, bo w 6 meczach az 4 razy wygrywali a teraz niestety ciagna serie 7 spotkan bez wygranej. W tym sezonie jeszcze na wyjezdzie nie zanotowali overa. Ba! Oni jeszcze ani razu nie zanotowali overa w tym sezonie. Alki - 4 razy na 6 spotkan domowych a ogolnie 6 razy na 12 spotkan. I trzeba dodac, ze Alki jest druzyna z najwieksza srednia goli w lidze cypryjskiej. Ten mecz wydaje sie dosc dobrym materialem na przelamanie wlasnie impasu druzyny Enosis. Tym bardziej, ze H2H pokazuje, ze oba zespoly strzelaly sobie dosc duzo bramek.

Sat 19/03/11 1.D Alki 0 - 3 Enosis

Wed 16/02/11 PUC Alki 4 - 3 Enosis

Wed 26/01/11 PUC Enosis 0 - 1 Alki

Sat 04/12/10 1.D Enosis 0 - 2 Alki

Sat 25/04/09 1.D Enosis 2 - 1 Alki

Sun 12/04/09 1.D Alki 1 - 2 Enosis

Sun 11/01/09 1.D Alki 2 - 1 Enosis

Jak widac, w ciagu ostatnich 2 lat na boisku Alki zawsze padal over w meczach z Enosisem.

 

W dzisiejszym meczu licze na podtrzymanie passy Alki i strzelenie przynajmniej dwoch goli, ale rowniez na gola Enosisu - co wg mnie jest prawdopodobne zwazajac na kiepska defensywe Alki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cypr 1 liga 19.12.2011 godz. 16:00

Aris Limassol - Enosis Neon Paralimni

typ:1

kurs: 2,30

Buk: Expekt

 

Kolejny ciekawy według mnie mecz z ligi cypryjskiej. 12 w tabeli Aris podejmować bedzię 10 w tabeli ekipe Enosis. Myslę,że faworytem są gospodarze. Obie ekipy znajdują się w strefie czterech druzyn,które będą walczyć o utrzymanie w play-off. Trzynasty i czternasty zespół spada bez posrednio. Oba zespoły nie wygrały dwóch ostatnich spotkań.

Aris u siebie ma bilans 2-2-2 bramki 9-6, Enosis na wyjeździe 2-1-3 bramki 4-5. Aris jest w troche gorszej sytuacji bo do strefy bezpiecznej ,czyli 8 miejsca traci 5 punktów ich przeciwnik tylko 1.

Aris trzy razy podejmował w ostatnich latach ekipe Enosis 2 razy wygrał i raz zremisował,myslę że tym razem wygra po raz trzeci. Parę kolejek temu trafiłem mecz Arisu u siebie po kursie 4,10,teraz kurs jest 2,30 dla mnie dosyć atrakcyjny .

Mozna w tym meczu zagrać jeszcze opcję under 2,5 ponieważ zespół gości ma 100% w tym sezonie poniżej 2,5 goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Cypr

Data: 16.01.2012

Spotkanie: Apoel - Olympiakos Nikozja

Typ: Over 3.5

Kurs: 2.50

Bukmacher: Gamebookers

Godzina Rozoczęcia: 18:00

Analiza:

 

Spotkanie 4 drużyny ligi Apoelu z dziewiątą ekipą Olympiakosem.Czyli Derby które powinny zawsze być emocjonujące z nieznanym wynikiem.A tu jednak faworyt jest tylko jeden i jest to panujący mistrz kraju czyli Apoel chociaż ekipa gości na wyjazdach ma niezły bilans bo 4 zwycięstwa, remis i dwie porażki, ze stanem bramkowym 11-9, zdecydowanie słabiej grają u siebie gdzie jeszcze nie wygrali, 4 razy przegrali i 4 razy padł remis. Gospodarze zaś u siebie 5 wygranychm remis i porażka ze stanem bramkowym 11-2.Bilans bezpośrednich spotkań jest też dużo bardziej korzystny dla Apoelu bo w ostatnich 5 meczach Apoelu u siebie 5 zwycięstw:

4:1,4:0,5:0,4:0,2:1

Do tego dochodzą ze strony gości wiadomości ze strony internetowej iż zespół ma troche kontuzji szczególnie w obronie i też musieli sprzedać kilku zawodników takich jak:

bramkarz Pavlovs 9/0 - koniec kontraktu

Pomocnik Souza 15/1 - transfer do Apoelu

Caiado Pomocnik transfer do Bułgarii

Także powinniśmy dziś zobaczyc kilka goli od strony gospodarzy jak i możliwe iż goście coś strzelą bo do dyspozycji trenera są wszyscy wyróżniający się napastnicy:

Onyemah 15/3

Mirosavljevic 15/3

Kenmogne 14/1

M. Koita 9/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna Cypr

12.02.2012 14:00

Anorthosis - AEL Limassol

typ: 2

kurs: 3.30

buk: Bwin

 

Już za chwilę w lidze cypryjskiej dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się spotkania pomiędzy czwartą a trzecią siłą ligi.Co ciekawe są to dwie drużyny z najlepszą defensywą w lidze, tracąc 8 i 7 bramek w 19 meczach.

Anorthosis zajmuje 4 miejsce z 38 punktów, a ich bilans to 11 zwycięstw, 5 remisów i 3 porażki. Co do AEL to mają o 3 "oczka" więcej od swoich dzisiejszych rywali i mogą się pochwalić bilansem 12 zwycięstw, 5 remisów i 2 porażek. Gospodarze w ostatnim spotkaniu ligowym przegrali 1:0 z drużyną Aris, natomiast goście bezbramkowo zremisowali z APOEL. Dzisiaj Anorthosis zagra bez kilku ważnych zawodników. Są to LLaborde (14/30), Sprockel (16/0), Rezek (15/5), Okkas (19/4), Roncatto (15/1). U gości zabraknie tylko obrońcy Ouon (16/0).

Myślę,że wobec takich braków kadrowych u gospodarzy AEL oddali się już od nich na 6 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Dyscyplina: piłka nożna, 1st Division, Cypr, godz. 18.00

Spotkanie: A.P.O.E.L. - Agia Napa

Typ: over 3

Kurs: 1.704

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: W tym spotkaniu wynik inny niż kilkubramkowa wygrana gospodarzy będzie zaskoczeniem. APOEL to zdecydowany faworyt tego meczu. Ayia Napa to beniaminek ligi cypryjskiej i jak na razie zespół widać, że zdecydowanie odstaje od swoich rywali, a szczególnie pokroju APOELu. Gospodarze w tej chwili są na 3 pozycji w tabeli, po 7 kolejkach notują bilans: 6-1-0/gole 19-2, na swoim boisku 3-0-0/gole 8-1. Ponadto ostatnio do składu wrócił napastnik Solari i już w pierwszym meczu zdążył ustrzelić hattrick z Halkanoras (8-1, mecz pucharowy). Goście jak na razie 1-1-5/gole 2-17, a na wyjazdach 0-0-4/gole 0-12.

APOEL ma najlepszą ofensywę i najlepszą defensywę w lidze. Zespół zgrany, z stałym od dawna składem, a jaki gra futbol to oglądaliśmy jak Wisła sobie nie pograła niedawno w eliminacjach LM. Ayia Napa w 7 grach ligi strzeliła 2 gole. Oba w meczach u siebie, a już na pewno w Nikozji nie widzę tego zespołu, aby mógł coś zdziałać. Ostatnie wyjazdy:

20.10.2012 D1 AEK Larnaka 3-0 Ayia Napa

30.09.2012 D1 AE Paphos 3-0 Ayia Napa

23.09.2012 D1 Nea Salamina 1-0 Ayia Napa

02.09.2012 D1 Omonia Nicosia 5-0 Ayia Napa

APOEL też nie powinien stracić gola z tym zespołem, a wynik 3:0, 4:0 jest prawdopodobny. Ja stawiam na przynajmniej 4 gole gospodarzy, mam nadzieję, że będzie im się chciało grać do końca i co ważne strzelać bramki. 3 gole to zwrot, a wynik 2:0 mało prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Cypr - Pierwsza Dywizja

Spotkanie: Paphos - Apollon

Typ: over 2,5

Kurs: 1,75

Godz: 17:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Nie ma co za dużo pisać, u gospodarzy bardzo zła sytuacja, piłkarze nie otrzymują pensji, ogólny strajk w klubie, Cypryjski związek Piłki nożnej odjął im 9 punktów, są na ostatnim miejscu z 6 punktami i oczywistością jest, że spadną z ligi. W 2013 odeszło już 3 zawodników, do nich może dołączyć jeszcze kilku jeśli władze klubu nie poprawią swojej sytuacji. Odmienna sytuacja za to jest w u gości, zajmują dobre 6 miejsce i miejsce w czołówce prawdopodobnie utrzymają. Over jest po bardzo dobrym kursie, patrząc na H2H (na 8 spotkań na stadionie gospodarzy tylko raz nie padł over) i sytuację obu zespołów, myślę, że nawet sam Apollon jest w stanie pokryć tą linię. Chodził mi po głowie BTS' bo na 8 spotkań tylko raz nie padły bramki z obu stron, jest po kursie @3 jak dla mnie warty ryzyka, ale ja pobieram bezpieczniejszą opcję z overem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Cypr ( Dywizja I )

Spotkanie: APOEL Nikozja - Omonia Nikozja

Typ: 1

Kurs: 2.20

Data: 16.12.2013

Godz: 18.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na derby Nikozji w trzynastej kolejce cypryjskiej Dywizji I.

W meczu zmierzą się APOEL Nikozja oraz Omonia Nikozja.

APOEL rozegrał w tym sezonie ligowym dwanaście meczy w których zdobył dwadzieścia trzy punkty po siedmiu zwycięstwach, dwóch remisach oraz trzech porażkach i zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli, bilans bramek 19-8.

Omonia zdobyła dwadzieścia cztery punkty w swoich dwunastu ligowych meczach w tym sezonie po siedmiu zwycięstwach, trzech remisach oraz dwóch porażkach co plasuje ich obecnie na piątym miejscu w cypryjskiej Dywizji I, bilans bramek 25-8.

Gospodarze zagrali u siebie sześć meczy zdobywając w nich szesnaście punktów po pięciu wygranych oraz jednym remisie, bilans bramek u siebie 14-1.

Goście na wyjazdach zdobyli dwanaście punktów w sześciu meczach po czterech zwycięstwach oraz dwóch przegranych, bilans bramek na wyjazdach 14-5.

Derby Nikozji szykują się bardzo ciekawie piłkarsko i zapewne też kibicowsko a ja stawiam w tym derbowym meczu na jedynkę czyli APOEL który u siebie gra w tym sezonie bardzo dobrze, wygrywa, potrafi strzelać bramki tracąc tylko jedną bramkę w zremisowanym meczu ale już dawno temu i w ostatnich czterech meczach u siebie strzelili dziesięć bramek nie tracąc żadnej a Omonia no cóż gra dobrze na wyjazdach ale ze słabszymi u siebie zespołami i ostatnio nawet z takim zespołem straciła bramkę - podsumowując moim zdaniem trzy punkty i tak zostaną w Nikozji lecz po stronie APOELU Nikozja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Cypr ( Dywizja I )

Spotkanie: APOEL Nikozja - Omonia Nikozja

Typ: 1

Kurs: 2.20

Data: 16.12.2013

Godz: 18.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na derby Nikozji w trzynastej kolejce cypryjskiej Dywizji I.

W meczu zmierzą się APOEL Nikozja oraz Omonia Nikozja.

APOEL rozegrał w tym sezonie ligowym dwanaście meczy w których zdobył dwadzieścia trzy punkty po siedmiu zwycięstwach, dwóch remisach oraz trzech porażkach i zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli, bilans bramek 19-8.

Omonia zdobyła dwadzieścia cztery punkty w swoich dwunastu ligowych meczach w tym sezonie po siedmiu zwycięstwach, trzech remisach oraz dwóch porażkach co plasuje ich obecnie na piątym miejscu w cypryjskiej Dywizji I, bilans bramek 25-8.

Gospodarze zagrali u siebie sześć meczy zdobywając w nich szesnaście punktów po pięciu wygranych oraz jednym remisie, bilans bramek u siebie 14-1.

Goście na wyjazdach zdobyli dwanaście punktów w sześciu meczach po czterech zwycięstwach oraz dwóch przegranych, bilans bramek na wyjazdach 14-5.

Derby Nikozji szykują się bardzo ciekawie piłkarsko i zapewne też kibicowsko a ja stawiam w tym derbowym meczu na jedynkę czyli APOEL który u siebie gra w tym sezonie bardzo dobrze, wygrywa, potrafi strzelać bramki tracąc tylko jedną bramkę w zremisowanym meczu ale już dawno temu i w ostatnich czterech meczach u siebie strzelili dziesięć bramek nie tracąc żadnej a Omonia no cóż gra dobrze na wyjazdach ale ze słabszymi u siebie zespołami i ostatnio nawet z takim zespołem straciła bramkę - podsumowując moim zdaniem trzy punkty i tak zostaną w Nikozji lecz po stronie APOELU Nikozja.

 

2:0

:plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Pilka nozna Puchar Cypru

Spotkanie: Olympiakos Nicosia - Doxa

Data: 08.01.2014 godz. 13:30

Typ: Podwojna szansa - Olympiakos Nicosia lub remis

Kurs: 2.75

Bukmacher: Bet365

 

 

Analiza:Dzisiaj o godzinie 13:30 Olympiakos Nicosia zagra u siebie z Doxa w ramach 1/8 finalu pucharu cypru.Oba zespoly rozpoczely te rozgrywki od 1/16 finalu,nicosia pokonala na wyjezdzie zespol parekklisia 2:0 a Doxa wygrala az 9:0 z Asil grajac u siebie.Tak wiec dzis bukmacherzy stawiaja na doxe ktora mimo ze gra na wyjezdzie to gra w pierwszej lidze a gospodarze w drugiej.Kurs na mecz na doxe w Bet365 jest 1.40 a naprzyklad na Bwin 1.55 wiec dosc duza roznica jakby wskazywalo to na nie do konca latwa przeprawe doxy.Dodajmy ze faworyci ktorzy graja w pucharze zwlaszcza na wyjezdzie nie zawsze wygrywaja czy awansuja,dosc czesto mamy niespodzianki.W meczach takich zazwyczaj sa rotacje w skladach.Dzis gospodarze przystapia do meczu na fali bowiem pokonali w ostatniej kolejce ligowej az 6:0 u siebie zespol Paphos.Doxa zajmuje w lidze 8 miejsce i gra nie za dobrze,ich 5 ostatnich kolejek to tylko 1 wygrana.W ostatniej kolejce nie potrafili wygrac u siebie z Arisem ktory zajmuje 12 lokate remisujac 1:1.Ostatnie 5 kolejek doxy to tylko 3 gole strzelone przez nich takze mizernie.Licze dzis ze gospodarzom bedacych na fali uda sie nie przegrac z przecietnie grajaca Doxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: piłka nożna

Spotkanie: Ol. Nicoscia vs Doxa

Typ: 1

Kurs: 7

Bukmacher: Bet365

Godzina: 13:30

Analiza:

 

Zapraszam na mecz pucharu cypru gdzie Ol. Nicosia zagra u siebie z Doxą.pewnie zapytacie dlaczego stawiam na gospodarzy skoro ci słabo spisują się w 2 lidze a Doxa to druzyna z 1 ligi.Ja jednak.czuje ze Nicosia sprawi dzis niespodzianke i zwyciezy nad teoretycznie lepszym rywalem.Patrze glownie na wtaty H2H ktore sa po stronie 2-ligowca.W spotkaniafh tych druzyn przewaznie wygrywają gospodarze i dziś powinno byc podobnie.Dla Nicosii to jedyna szansa na osiagniecie czegos w tym sezonie dlatego dzis na pewno zepna na 100% i moim zdaniem wygrają.Ostatnia forma obu druzyn jest porównywalna i dlatego sądzę ze po takim kursie warto próbować.Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Pierwsza Dywizja, Cypr

Spotkanie: Nea Salamis - AEK Larnaca

Typ: X

Kurs: 3,75

Godz: 14:00

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 14:00 na Stadion Ammochostos w Larnace w ramach 20 kolejki pierwszej ligi cypryjskiej zostanie rozegrany mecz Nea Salamis - AEK Larnaca. W tym spotkaniu ciężko jest wskazać zdecydowanego faworyta, chociaż patrząc na kursy, bukmacherzy przewidują zwycięstwo gości. Ja po głębszej analizie zdecydowałem się zagrać na remis.

Drużyna Nea Salamis w ligowej tabeli plasuje się na 9 pozycji. W 19 meczach zdobyli 22 punkty przy bilansie 8-1-10 (3 punkty kary). Aktualnie prezentują fatalną formę, na 5 spotkań przegrali aż 4 razy i zanotowali 1 remis. Wyniki osiągane na własnym stadionie również nie powalają na kolana, 5 zwycięstw, remis i 3 porażki. Ostatnie 5 spotkań w roli gospodarzy to 2 zwycięstwa, remis i 2 porażki.

Dzisiejsi goście, AEK Larnaca to 7 drużyna ligi cypryjskiej. 27 punktów wywalczone w 19 spotkaniach (bilans 7-6-6) rówież nie powala na kolana. Ostatnie 5 spotkań to 2 zwycięstwa, 2 remisy i porażka z AEL Limassol, aktualnem liderem. W meczach wyjazdowych prezentuja się dość dobrze. Na 9 meczy wygrali 4, zanotowali również 3 remisy i 2 porażki. Trzeba tutaj zaznaczyć, że nie ponieśli porażki w 5 ostatnich wyjazdowych meczach. Zanotowali aż 4 zwycięstwa i remis.

Bezpośrednie spotkania pomiędzy dzisiejszymi rywalami:

Larnaca - Salamis 0:1

Larnaca - Salamis 1:2

Salamis - Larnaca 0:0

Salamis - Larnaca 1:1

Larnaca - Salamis 1:2

Patrząc na aktualna dyspozycję obu ekip, faworytem są goście. Patrzać na bezpośrednie mecze widać, że Salamis dla Larnaci nie jest wygodnym przeciwnikiem. 2 remisy Salamis na własnym stadionie i 3 zwycięstwa w meczach wyjazdowych to potwierdza.

Spotkania rozgrywane tylko na stadionie Salamis to aż 4 remisy w 5 meczach:

Salamis - Larnaca 0:0

Salamis - Larnaca 0:0

Salamis - Larnaca 1:1

Salamis - Larnaca 2:0

Salamis - Larnaca 3:3

Również dzisiaj remis wydaje się być wielce prawdopodobny :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Cypr (Dywizja I)

Spotkanie: AEL Limassol - Ermis

Typ: AEL wygra obydwie połowy

Kurs: 3.75

Data: 10.02.2014

Godz: 18:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

W jutrzejszym spotkaniu lider cypryjskiej ekstraklasy AEL Limassol podejmie ekipę Ermisu. Faworytem są oczywiście gospodarze, którzy na 10 domowych spotkań ligowych wygrali aż 9. Jedyną wpadkę zanotowali na początku sezonu z drużyną AEK Larnaca. W tych dziesięciu meczach AEL zanotował bilans bramek 24:7. Zdecydowałem się na powyższy typ, gdyż AEL wygląda naprawdę solidnie. W trzech ostatnich domowych ligowych meczach wygrywali obydwie połowy, a podejmowali chociażby przyzwoicie grającą Omonię (3:1 (1:0)) czy dziewiąte w tabeli Nea Salamis (2:0 (1:0)). Jutro przyjedzie do nich ekipa mniej więcej na poziomie Omonii i nie widzę powodu, dla którego nie byliby w stanie powtórzyć tego wyczynu. Tym bardziej, że wyjazdowa forma Ermisu nie jest chyba zbyt wysoka. Wskazywać mógłby na to wynik ich ostatniego wyjazdowego meczu z APOELem, kiedy to przegrali 0:3, przegrywając 0:1 do przerwy. Powyższy typ zostałby również pokryty biorąc pod uwagę ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami rozgrywany w Limassolu. Dwa lata temu w mniej więcej podobnym okresie sezonu AEL wygrał 2:0 (1:0). Czy jutro powtórzą ten wynik? Mam nadzieję, że tak. Drugi w tabeli APOEL wygrał dzisiejsze spotkanie, no i jeśli zespół z Limassolu chce utrzymać 4 punktową przewagę sprzed kolejki to jutro, podobnie jak sąsiad z tabeli, muszą zainkasować 3 punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Cypr ( Dywizja I - Grupa Mistrzowska )

Spotkanie: APOEL Nikozja - A.E.L. Limassol

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 22.04.2014

Godz: 17.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam bardzo serdecznie na Cypr gdzie w grupie mistrzowskiej odbędzie się 31 kolejka tamtejszej Dywizji I.

W mieście Nikozja liczącym ponad trzysta dziesięć tysięcy mieszkańców na Stadion GSP mogącym pomieścić niecałe dwadzieścia trzy tysiące widzów odbędzie się spotkanie na szczycie cypryjskich rozgrywek pomiędzy miejscowym Athletic Football OmilosEllinon Nikozja założonym w 1926 roku o barwach żółto-niebieskich a w gości z Limassol liczącego niecałe sto osiemdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1930 o barwach niebiesko-żółtych a mianowicie Athletic Union Limassol.

APOEL Nikozja rozegrał w tym sezonie ligowym 30 spotkań w których zdobył 69 punktów po 21 zwycięstwach, 6 remisach oraz 3 porażkach i zajmuje obecnie pozycję wicelidera całej ligi z bilansem bramkowym 62-19.

A.E.L. Limassol zdobył 72 oczka w swoich 30 meczach ligowych rozegranych w tym sezonie ligowym po 22 zwycięstwach, 6 remisach oraz 2 porażkach co daje obecnie pozycje lidera tabeli cypryjskiej Dywizji I, bilans bramek 58-17.

Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie ligowym zagrali 14 razy zdobywając 38 oczek po 12 wygranych oraz 2 remisach, bilans bramek 36-6.

Goście przywieźli z delegacji w tym sezonie ligowym 32 punkty w swoich 15 spotkaniach po 9 zwycięstwach, 5 remisach oraz 1 przegranej, bilans bramkowy na obcych stadionach 26-9.

Na Cyprze obecnie jest to mecz na szczycie tamtejszej ligi gdzie spotyka się wicelider z liderem tabeli i dzielą ich tylko 3 oczka a w ostatnich 3 potyczkach o punkty pomiędzy tymi rywalami w Nikozji gospodarze wygrali dwa razy i raz padł remis, bilans bramkowy w tamtych spotkaniach 5-2 na korzyść APOEL-u.

Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo gospodarzy na swoim terenie w Nikozji, Athletic Football OmilosEllinon Nikozja broni w tym sezonie mistrzostwa sprzed roku, u siebie gra bardzo dobrze i jest to szansa na dogonienie rywala w tabeli i do tego drużyna ta posiada bardzo fanatycznych kibiców co u siebie jest tez bardzo ważnym czynnikiem a Athletic Union Limassol u siebie gra lepiej niż na wyjazdach i w Nikozji powita ich ogłuszający doping dla rywali którzy u siebie pokonają zespół z Limassol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Cypr ( Dywizja I - Grupa Mistrzowska )

Spotkanie: APOEL Nikozja - A.E.L. Limassol

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 22.04.2014

Godz: 17.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam bardzo serdecznie na Cypr gdzie w grupie mistrzowskiej odbędzie się 31 kolejka tamtejszej Dywizji I.

W mieście Nikozja liczącym ponad trzysta dziesięć tysięcy mieszkańców na Stadion GSP mogącym pomieścić niecałe dwadzieścia trzy tysiące widzów odbędzie się spotkanie na szczycie cypryjskich rozgrywek pomiędzy miejscowym Athletic Football OmilosEllinon Nikozja założonym w 1926 roku o barwach żółto-niebieskich a w gości z Limassol liczącego niecałe sto osiemdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1930 o barwach niebiesko-żółtych a mianowicie Athletic Union Limassol.

APOEL Nikozja rozegrał w tym sezonie ligowym 30 spotkań w których zdobył 69 punktów po 21 zwycięstwach, 6 remisach oraz 3 porażkach i zajmuje obecnie pozycję wicelidera całej ligi z bilansem bramkowym 62-19.

A.E.L. Limassol zdobył 72 oczka w swoich 30 meczach ligowych rozegranych w tym sezonie ligowym po 22 zwycięstwach, 6 remisach oraz 2 porażkach co daje obecnie pozycje lidera tabeli cypryjskiej Dywizji I, bilans bramek 58-17.

Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie ligowym zagrali 14 razy zdobywając 38 oczek po 12 wygranych oraz 2 remisach, bilans bramek 36-6.

Goście przywieźli z delegacji w tym sezonie ligowym 32 punkty w swoich 15 spotkaniach po 9 zwycięstwach, 5 remisach oraz 1 przegranej, bilans bramkowy na obcych stadionach 26-9.

Na Cyprze obecnie jest to mecz na szczycie tamtejszej ligi gdzie spotyka się wicelider z liderem tabeli i dzielą ich tylko 3 oczka a w ostatnich 3 potyczkach o punkty pomiędzy tymi rywalami w Nikozji gospodarze wygrali dwa razy i raz padł remis, bilans bramkowy w tamtych spotkaniach 5-2 na korzyść APOEL-u.

Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo gospodarzy na swoim terenie w Nikozji, Athletic Football OmilosEllinon Nikozja broni w tym sezonie mistrzostwa sprzed roku, u siebie gra bardzo dobrze i jest to szansa na dogonienie rywala w tabeli i do tego drużyna ta posiada bardzo fanatycznych kibiców co u siebie jest tez bardzo ważnym czynnikiem a Athletic Union Limassol u siebie gra lepiej niż na wyjazdach i w Nikozji powita ich ogłuszający doping dla rywali którzy u siebie pokonają zespół z Limassol.

 

3:0

:plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Cypr

Spotkanie: Omonia N - Anorthosis

Typ: 1

Kurs: 1.75

Data: 01.09.2014

Godz: 18.00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Spotkanie 2 Kolejki w ramach Cypryjskiej I Ligi.

Omonia Nikozja na stadionie Neo GSP który może pomiescic maksymalnie 22 tysięcy kibiców zmierzy się z Anorthiosisem.

W tym spotkaniu faworytem są gospodarze.

W Ostatnim tygodniu odpadli w IV rundzie PO Ligi Europy po porażce u siebie z Din.Moskwa 1:2 i może się skupić na lidze.

Omonia Nikozja rozegrała aż 5 sparingi przed ligą.

To nie pierwsze spotkanie o stawke dla Omoni gdyż grali od 2 rundy LE z powodzeniem.

1 Kolejke ligową Omonia nie zagrała gdyż mecz został przeniesiony.

Anorthosis również nie rozegrał jeszcze meczu w lidze.

Gospodarze dzisiejszego spotkania mają bardzo dobry bilans w meczach u siebie z Anorthosisem ba nie przegrali od 3 meczów u siebie.

Anorthosis zagrał 3 sparingi przed ligą i żadnego z niego nie wygrał.

Mało tego Anorthosis nie wygrał od 5 spotkań.

Licze na zwycięstwo gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Cypr, First Division
Spotkanie: Anorthosis - Apollon
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1.95
Godz: 18.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

O godzinie 18:00 w 11 kolejce cypryjskiej 1 ligi zmierzą się ze sobą drużyny Anorthosis oraz Apollon. Gospodarze zajmują 7 pozycję z dorobkiem 16 punktów oraz bilansem bramkowym 17:14. U siebie grali 4 razy i 3 razy odnieśli zwycięstwo oraz raz zremisowali strzelając 7 bramek i tracąc 2. Goście zajmują pozycję wicelidera z dorobkiem 22 punktów oraz bilansem bramkowym 21:12. Na wyjazdach grali 4 razy i 3 razy wygrali oraz raz przegrali strzelając 8 bramek i tracąc 7. W ostatniej kolejce Anorhosis pokonało na wyjeździe Doxa 0:4 a Apollon zremisował u siebie z Apoelem Nikozja 0:0. Gram w tym meczu over 2,5 bramki ponieważ w tym sezonie obie drużyny strzelają dużo bramek i na 5 ostatnich bezpośrednich spotkań 4 zakończyły się conajmniej 3 bramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Dyscyplina : Piłka Nożna, Cypr, 1st Division
Spotkanie : Paralimni - APOEL
Typ : 2/2
Kurs : 2.20
Bukmacher : Bet365
Godzina: 18:00

 

Spotkanie 6 kolejki cypryjskiej Ekstraklasy. Zmierzą się Paralimni i APOEL. Goście to wielokrotny mistrz Cypru teraz grający w Lidze Europy. Z Ligi Mistrzów odpadli z FC Astaną, po przegranej u siebie 0:1 i remisie na wyjeździe. W LE im się nie powodzi, bo nawet bramki nie strzelili ale odbijają sobie w swojej lidze gdzie zawsze są faworytem praktycznie każdego meczu. Z 5 meczów wygrali 4 i 4 do przerwy. Jeden zremisowali z liderującym AEK Larnaca, choć 2:2 wiec i tak w tej lidze łatwo im sie strzela bramki. Gospodarze to przeciętniak. Nigdy jednak nie sprawiał problemów APOELowi. Wiele meczow konczyło się pogromami jak np 1:5, 0:3. Sezon temu grali jednak w 2 lidze. Tak czy siak APOEL powinien dać radę mimo zmęczenia po LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Omonia Nikozja - APOEL 
Typ: X
Kurs: 3.75
Godz: 18:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Dzisiaj zmierzą się ze sobą dwie solidne cypryjskie marki. Historia meczy pomiędzy tymi drużynami jest bardzo bogata, stąd moje domniemanie o wyniku remisowym z dużą szansą na bezbramkowy remis. Ostatnie 5 potyczek APOELu z Omonią gdzie gościem był ten pierwszy zespół, kończyło się remisami przeważnie 0-0. Sytuacja w tabeli też pokazuje, że APOEL nie musi tutaj bezwględnie wygrać i nawet jeden punkt będzie dla nich dobrym wynikiem. Myślę, że z dzisiejszej oferty tak wysoki kurs jest warty ryzyka. Bardzo duże prawdopodobieństwo jest też remisu do przerwy po niższym kursie 2.2. 

Edytowane przez KaCeKa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Cypr

Spotkanie: Doxa Drama-AEL Limassol

Typ: 2

Kurs: 7,00

Godz: 17:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Dziś dość bardzo nietypowo no ale moje czujne oko nie mogło przegapic takiego typu! O godzinie 17;00 rozpocznie sie mecz pomiedzy Doxa , a AEL Limassol. Nie bede udawał znawcy tej ligi bo nie mam o tym pojecia, jednak AEL Limassol to o wiele bardziej utytułowana drużyna, grali przeciez nawet w eliminacjach do LM ,czy w LE. Sześciokrotnie byli mistrzami Cypru, sześciokrotnie wygrywali tamtejszy puchar i 3 krotnie superpuchar. Obecnie rozgrywane są baraże, AEL jest w grupie spadkowej gdzie występuje 6 drużyn i tylko ostatnia spada. Gracze z Limassolu zajmują w tej klasyfikacji 1 miejsce z przewagą 10pkt nad miejscem spadkowym.Ale te baraże dopiero się rozpoczęły i została rozegrana 1 kolejka ( pozostałe punkty zostały przeniesione z rundy podstawowej , czyli po 26 meczach) . W ostatnim spotkaniu pokonali oni u siebie ostatnią ekipe w tabeli-  Achnas 5-2. Natomiast ich dzisiejsi rywale z Doxa zajmują 4 miejsce, zgromadzili w 27 meczach 30 punktów i traca 4pkt do AEL Limassol. Są oni w bardzo słabej formie, ostatnie 2 spotkania przegrali z ekipą Paphos 1-3 i 0-2. Doxa Drama to druzyną która traci bardzo dużo goli, w 27 kolejkach stracili aż 43 bramki, w ostatnich 6 spotkaniach zdobyli zaledwie 4punkty. 

W ataku ekipy z Limassolu mamy Polski akcent, bowiem swoją kariere "rozwija" tam Arek Piech, który w 7 meczach zdobył aż 6 goli. Moim zdaniem dzis przedłuzy swoją bardzo dobrą passe i dołozy kolejne trafienie do swojego dorobku. W bramce Limassolu stoi inny Polak Łukasz Skowron, który także do słabych nie należy. W ostatnim meczu między tymi drużynami , miesiąc temu padł wynik 4-0 dla AEL Limassol. Dziś licze na powtórke. POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dyscyplina: Piłka Nożna, Cypr

Spotkanie: Doxa Drama-AEL Limassol

Typ: 2

Kurs: 7,00

Godz: 17:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Dziś dość bardzo nietypowo no ale moje czujne oko nie mogło przegapic takiego typu! O godzinie 17;00 rozpocznie sie mecz pomiedzy Doxa , a AEL Limassol. Nie bede udawał znawcy tej ligi bo nie mam o tym pojecia, jednak AEL Limassol to o wiele bardziej utytułowana drużyna, grali przeciez nawet w eliminacjach do LM ,czy w LE. Sześciokrotnie byli mistrzami Cypru, sześciokrotnie wygrywali tamtejszy puchar i 3 krotnie superpuchar. Obecnie rozgrywane są baraże, AEL jest w grupie spadkowej gdzie występuje 6 drużyn i tylko ostatnia spada. Gracze z Limassolu zajmują w tej klasyfikacji 1 miejsce z przewagą 10pkt nad miejscem spadkowym.Ale te baraże dopiero się rozpoczęły i została rozegrana 1 kolejka ( pozostałe punkty zostały przeniesione z rundy podstawowej , czyli po 26 meczach) . W ostatnim spotkaniu pokonali oni u siebie ostatnią ekipe w tabeli-  Achnas 5-2. Natomiast ich dzisiejsi rywale z Doxa zajmują 4 miejsce, zgromadzili w 27 meczach 30 punktów i traca 4pkt do AEL Limassol. Są oni w bardzo słabej formie, ostatnie 2 spotkania przegrali z ekipą Paphos 1-3 i 0-2. Doxa Drama to druzyną która traci bardzo dużo goli, w 27 kolejkach stracili aż 43 bramki, w ostatnich 6 spotkaniach zdobyli zaledwie 4punkty. 

W ataku ekipy z Limassolu mamy Polski akcent, bowiem swoją kariere "rozwija" tam Arek Piech, który w 7 meczach zdobył aż 6 goli. Moim zdaniem dzis przedłuzy swoją bardzo dobrą passe i dołozy kolejne trafienie do swojego dorobku. W bramce Limassolu stoi inny Polak Łukasz Skowron, który także do słabych nie należy. W ostatnim meczu między tymi drużynami , miesiąc temu padł wynik 4-0 dla AEL Limassol. Dziś licze na powtórke. POLECAM!!!

 

 

:plus: :plus: :plus: :plus: :plus:

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina:Piłka nożna, Puchar Cypru
Godzina: 18:00
Spotkanie: Omonia Nikozja - AEK Larnaca
Typ: 1 :minus: 0-0
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Do tego dokładam spotkanie z pucharu Cypru. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się bezbramkowym remisem. Dziś spodziewam się zwycięstwa Omonii. Dla Omonii zdobycie krajowego pucharu to cel numer jeden na ten sezon, w obliczu fiaska walki o mistrzostwo kraju. AEK natomiast wciąż pozostaje "w grze" o mistrzostwo kraju. Najważniejszą okolicznością dotyczącą tego spotkania jest absencja czwórki kluczowych graczy AEKu: Joan Tomas (29/8), Vladimir Boljevic (30/0), Jorge Larena (26/4) oraz Vincent Laban (22/0). To ogromne straty jeśli chodzi o drugą linię AEKu. Omonia powinna mieć ułatwione zadanie, tym bardziej, że w pierwszym meczu (mimo występu w w pierwszym składzie trójki dziś nieobecnych - Laban, Catala i Boljevic) to oni byli bliżej przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść. Po stronie gospodarzy nie ma żadnych poważnych osłabień. Omonia u siebie prezentuje się iście wybornie, w tym sezonie przegrali tylko raz. Dla AEKu ciągle ważniejsza jest szansa na mistrzostwo kraju. Myślę, że gospodarze wypunktują osłabiony AEK.

Edytowane przez verbets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Dyscyplina Piłka nożna CYPR
Godz: 18:00
Spotkanie Apoel-AEL Limassol
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Analiza: Apoel w tej kolejce grupy mistrzowskiej Ligi Cypryjskiej na własnym stadionie podejmował będzie drużynę AEL Limassol, gospodarze już przed pierwszym gwizdkiem sędziego są stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów. Apoel na chwilę obecną jest liderem ligi cypryjskiej , zdołał zgromadzić w 27 kolejkach ligowych 65 punktów, wygrał 20 razy zremisował 5 spotkań i tylko 2 razy doznawał w tym sezonie porażki, ich bilans bramkowy to : 63:16, na swoim stadionie w 13 kolejkach ugrał łacznie aż 35 punktów, wygrał 11 razy i zanotował 2 remisy bilans bramkowy to 35:5, goście natomiast w tym momencie są na 5 pozycji w grupie mistrzowskiej i grają znacznie gorzej w tym sezonie , u siebie grają dosyć dobrze,ale do spotkań wyjazdowych to już można się przyczepić, na przykład 2 ostatnie mecze wyjazdowe i zdołali stracić w nich aż 7 bramek strzelając tylko 1 gola, ogólnie goście rzadko punktują na tym stadionie, do tego w poprzednim miesiącu grali ze sobą na stadionie właśnie Apoelu i padł wynik 3:0 dla gospodarzy , nie myślę że w dniu jutrzejszym będzie inaczej bowiem gospodarze po odpadnięciu z Ligi Europejskiej muszą skoncentrować się na spotkaniach ligowych , stawiam na wygraną Apoelu do połowy oraz na koniec spotkania i na dokładny wynik 3:0 po końcowym gwizdku sędziego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Cypr ( First Division )
Spotkanie: Alki Oroklini - Ermis Aradippou
Typ: Alki Oroklini:minus:3:4
Kurs: 2.30
Data: 30.01.2018
Godzina: 17.00
Bukmacher: Unibet

 

Zapraszam na Cypr gdzie w 22 kolejce ligowej tamtejszej First Division na Ammochostos Stadium zmierzą się ze sobą o ligowe punkty Alki Oroklini a jako zespół gości zagrają Ermis Aradippou.

Alki Oroklini w tym sezonie ligowym w swoich 21 meczach zdobyło 23 punkty co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej natomiast Ermis Aradippou plasuje się na 9 pozycji w cypryjskiej First Division zdobywając 21 oczek w swoich 21 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie u siebie 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 6 przegranych i bilans bramek 9-21 zaś goście na wyjazdach wygrana, 3 remisy oraz 6 porażek z bilansem bramkowym 10-17.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy tego spotkania i może lepiej ten zespół gra w delegacjach ja jednak sądzę że u siebie wygrają gdyż goście wcale dobrze na wyjazdach nie grają i też tracą w delegacjach sporo bramek do tego u gospodarzy może się przebudzić Simoes lub Semedo i też na to liczę że coś strzelą słabemu na wyjazdach zespołowi i moim zdaniem 3 ligowe oczka pozostaną przy Alki Oroklini.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...