Skocz do zawartości

FINLANDIA


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Veikkausliiga)

Spotkanie: MyPa ₋ KuPS

Typ: 1

Kurs: 1.80

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii na mecz tamtejszej Veikkausliigi.

W meczu tym spotkają się MyPa oraz KuPS.

Gospodarze w lidze na dziesięć meczy zdobyli szesnaście punktów co daje im czwarta pozycję.

MyPa u siebie zdobyła dwanaście punktów czyli u siebie potrafi dobrze zagrać.

Goście w lidze w jedenastu meczach zdobyli piętnaście punktów co daje im szóste miejsce.

KuPS na wyjeździe zdobyło siedem punktów czyli czy u siebie czy na wyjeździe grają jak do tej pory w miarę równo.

Mój typ to jedynka, gospodarze naprawdę potrafią grać u siebie i goście się dzisiaj o tym przekonają na własnej skórze.

 

2:0

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Ykkonen)

Spotkanie: Viikingit ₋ Haka

Typ: 2

Kurs: 1.95

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii na mecz tamtejszej Ykkonen.

W meczu tym spotkają się Viikingit przeciw Haka.

Viikingit do tej pory w lidze w siedmiu meczach zdobył tylko dwa punkty i zajmuje ostatnia pozycje w tabeli.

U siebie gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory cztery mecze w których zdobyli tylko dwa oczka.

Haka natomiast rozegrała do tej pory osiem meczy zdobywając w nich trzynaście punktów co daje im trzecie miejsce w Ykkonen.

Goście zagrali trzy razy na wyjeździe zaliczając porażkę i dwa remisy.

Ja obstawię dwójkę, Haka jest dla mnie lepszą drużyną niż Viikingit i mam nadzieje że goście się obudzą na tym wyjeździe i przywiozą do siebie trzy punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Ykkonen)

Spotkanie: Viikingit ₋ Haka

Typ: 2

Kurs: 1.95

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii na mecz tamtejszej Ykkonen.

W meczu tym spotkają się Viikingit przeciw Haka.

Viikingit do tej pory w lidze w siedmiu meczach zdobył tylko dwa punkty i zajmuje ostatnia pozycje w tabeli.

U siebie gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory cztery mecze w których zdobyli tylko dwa oczka.

Haka natomiast rozegrała do tej pory osiem meczy zdobywając w nich trzynaście punktów co daje im trzecie miejsce w Ykkonen.

Goście zagrali trzy razy na wyjeździe zaliczając porażkę i dwa remisy.

Ja obstawię dwójkę, Haka jest dla mnie lepszą drużyną niż Viikingit i mam nadzieje że goście się obudzą na tym wyjeździe i przywiozą do siebie trzy punkty.

 

1:0

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turku PS - Rovaniemi PS godz.17:30

typ: TPS Turku wygra oraz Poniżej 2.5 bramki

kurs: 3,20

Buk: WH

 

Piąte w tabeli TPS podejmuję dziewiątę Rovaniemi . Goście nadal bez wygranej na boiskach rywali, w ostatniej kolejce udało się zdobyć pierwszy punkt na wyjeździe jednak przeciwnikiem było ostatnie w tabeli Lahti,mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Teraz przeciwnik będzie o wiele wymagający więc nie wrózę rewelacji RoPS w tym spotkaniu. TPS u siebie wygrał cztery spotkania i dwa przegrał.

Bramki 9-6,jest to zespół który na pewno ma w planach grę w pucharach i na pewno nie odpuści tego spotkania. TPS w ostatnich trzech meczach nie stracił gola podejrzewam,że tym razem też tak będzie.

Ostatnie spotkanie u siebie piłkarze z Turku wygrali 2-0 pokonując Honkę.

Goście na pewno ustawią się defensywnie na to spotkanie i będą próbowali zagrać na remis. Dlatego nie sądzę,żeby w tym spotkaniu padło dużo goli. RoPS tylko w dwóch spotkaniach wyjazdowych strzelił gole i tylko wtedy ich mecze kończyły się overovo.

Teraz liczę na skromne zwycięstwo gospodarzy 1-0 lub 2-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Veikkausliiga)

Spotkanie: Honka - MyPa

Typ: 1

Kurs: 2.15

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii na mecz najwyższej ligi czyli Veikkausliigi.

W tym pojedynku zmierzą się ze sobą Honka oraz MyPa.

Honka zagrała w tym sezonie w Veikkausliiga czternaście razy i zdobyła dwadzieścia cztery punkty co daje jej trzecie miejsce w lidze.

Gospodarze meczu zagrali u siebie sześć razy zdobywając w nich piętnaście punktów, pięć razy wygrali i raz przegrali, strzelili dziewięć bramek a stracili pięć.

MyPa w rozgrywkach Veikkausliiga w tym sezonie rozegrała trzynaście meczy i zdobyła w nich dwadzieścia oczek co daje tej drużynie szóste miejsce w tabeli.

Goście na wyjazdach zagrali pięć razy i przywieźli tylko pięć punktów po jednej wygranej i dwóch remisach, strzelili sześc bramek i stracili pięć.

Mój typ to jedynka po bardzo dobrym kursie, Honka przegrała tylko pierwszy mecz w sezonie u siebie a potem już tylko wygrywała m.in. z niezłym na wyjazdach Mariehamn oraz ostatnio z bardzo dobrym w tym sezonie na wyjazdach HJK Helsinki, za to MyPa to drużyna dobrze grająca u siebie ale na wyjazdach MyPa bardzo dużo traci na wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Finlandia, Veikkausliiga

Data i godzina: 24.06.2013, 17:30

Spotkanie: KuPS - Lahti

Typ: 1

Kurs: 2,00

Bukmacher: Bet365

 

Muszę przyznać, iż nieco zaskoczyły mnie wysoki kurs na gospodarzy tego pojedynku. Spodziewałem się raczej kursu w granicach 1,6-1,7. KuPS zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów z bilansem bramkowym 18-17. Gospodarze co prawda ostatnio grają w kratę przeplatając zwycięstwa z porażkami. Jednakże przed własną publicznością spisują się całkiem nieźle. W ostatnim meczu pokonali 3-0 Jaro. A ich bilans meczy na własnym boisku to 3-2-2 i bramki 11-6. Jeśli chodzi o ich dzisiejszego rywala to nie ma on czym straszyć, choć w ostatniej kolejce Lahti wygrało z innym słabeuszem – Jyvaskylą u siebie 2-1 i dzięki temu uciekli z ostatniego miejsca w tabeli na rzecz ich ostatniego rywala. Goście do tej pory zdobyli 9 punktów w 13 meczach. Na wyjazdach ich bilans wygląda jeszcze gorzej, gdyż w 6 meczach zdobyli tylko 2 punkty przy kiepskim bilansie bramkowym 2-10. Forma w ostatnich 5 meczach, statystyki oraz pozycja w tabeli ligowej zdecydowanie przemawiają za zwycięstwem gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Veikkausliiga)

Spotkanie: Honka - MyPa

Typ: 1

Kurs: 2.15

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii na mecz najwyższej ligi czyli Veikkausliigi.

W tym pojedynku zmierzą się ze sobą Honka oraz MyPa.

Honka zagrała w tym sezonie w Veikkausliiga czternaście razy i zdobyła dwadzieścia cztery punkty co daje jej trzecie miejsce w lidze.

Gospodarze meczu zagrali u siebie sześć razy zdobywając w nich piętnaście punktów, pięć razy wygrali i raz przegrali, strzelili dziewięć bramek a stracili pięć.

MyPa w rozgrywkach Veikkausliiga w tym sezonie rozegrała trzynaście meczy i zdobyła w nich dwadzieścia oczek co daje tej drużynie szóste miejsce w tabeli.

Goście na wyjazdach zagrali pięć razy i przywieźli tylko pięć punktów po jednej wygranej i dwóch remisach, strzelili sześc bramek i stracili pięć.

Mój typ to jedynka po bardzo dobrym kursie, Honka przegrała tylko pierwszy mecz w sezonie u siebie a potem już tylko wygrywała m.in. z niezłym na wyjazdach Mariehamn oraz ostatnio z bardzo dobrym w tym sezonie na wyjazdach HJK Helsinki, za to MyPa to drużyna dobrze grająca u siebie ale na wyjazdach MyPa bardzo dużo traci na wartości.

 

2:0

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Veikkausliiga)

Spotkanie: TPS Turku ₋ KuPS

Typ: 1

Kurs: 1.83

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii na mecz Veikkausliiga.

W meczu spotkają się TPS Turku przeciwko KuPS.

TPS Turku rozegrał w Veikkausliidze czternaście meczy i zdobył w nich dwadzieścia cztery punkty co daje im piąte miejsce w tabeli.

Gospodarze u siebie zagrali siedem razy i zdobyli piętnaście punktów, wygrali pięć meczy oraz przegrali dwa, bilans bramek 11-7.

KuPS rozegrało w tym sezonie w lidze piętnaście meczy i zdobyło w nich osiemnaście punktów co plasuje ich na ósmym miejscu Veikkausliigi.

Goście z Kuopio na wyjazdach zagrali siedem razy i przywieźli do siebie siedem punktów wygrywając dwa mecze, jeden remisując i cztery razy schodząc z boiska pokonani, bilans bramek 7-11.

Mój typ to jedynka, TPS Turku gra u siebie dobrze i ostatnie dwa mecze u siebie wygrali a KuPS na wyjazdach przegrało ostatnio dwa mecze z rzędu i szykuje sie trzecia porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Veikkausliiga)

Spotkanie: TPS Turku ₋ KuPS

Typ: 1

Kurs: 1.83

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii na mecz Veikkausliiga.

W meczu spotkają się TPS Turku przeciwko KuPS.

TPS Turku rozegrał w Veikkausliidze czternaście meczy i zdobył w nich dwadzieścia cztery punkty co daje im piąte miejsce w tabeli.

Gospodarze u siebie zagrali siedem razy i zdobyli piętnaście punktów, wygrali pięć meczy oraz przegrali dwa, bilans bramek 11-7.

KuPS rozegrało w tym sezonie w lidze piętnaście meczy i zdobyło w nich osiemnaście punktów co plasuje ich na ósmym miejscu Veikkausliigi.

Goście z Kuopio na wyjazdach zagrali siedem razy i przywieźli do siebie siedem punktów wygrywając dwa mecze, jeden remisując i cztery razy schodząc z boiska pokonani, bilans bramek 7-11.

Mój typ to jedynka, TPS Turku gra u siebie dobrze i ostatnie dwa mecze u siebie wygrali a KuPS na wyjazdach przegrało ostatnio dwa mecze z rzędu i szykuje sie trzecia porażka.

 

0:0

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Veikkausliiga)

Spotkanie: Honka - Jaro

Typ: 1

Kurs: 1.65

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na mecz Veikkausliigi do Finlandii.

Wybrałem mecz Honka przeciwko Jaro.

Honka zagrała w Veikkausliidze szesnaście razy zdobywając trzydzieści punktów co daje tej drużynie druga lokatę.

Gospodarze zagrali u siebie siedem meczy i zdobyli w nich osiemnaście punktów przegrywając tylko pierwszy mecz u siebie a potem już tylko pokonując drużyny przyjezdne.

Jaro rozegrało w lidze piętnaście meczy i uzbierali w nich dwadzieścia dwa punkty co uplasowało ich na szóstej pozycji w Veikkausliidze.

Goście na wyjazdach zagrali siedem razy i wrócili do siebie z siedmioma punktami.

Mój typ na ten mecz to jedynka, Honka u siebie dalej będzie ciągła swoją serię wygranych meczy z rzędu a Jaro wróci do domu bez punktów z tego wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Veikkausliiga)

Spotkanie: Honka - Jaro

Typ: 1

Kurs: 1.65

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na mecz Veikkausliigi do Finlandii.

Wybrałem mecz Honka przeciwko Jaro.

Honka zagrała w Veikkausliidze szesnaście razy zdobywając trzydzieści punktów co daje tej drużynie druga lokatę.

Gospodarze zagrali u siebie siedem meczy i zdobyli w nich osiemnaście punktów przegrywając tylko pierwszy mecz u siebie a potem już tylko pokonując drużyny przyjezdne.

Jaro rozegrało w lidze piętnaście meczy i uzbierali w nich dwadzieścia dwa punkty co uplasowało ich na szóstej pozycji w Veikkausliidze.

Goście na wyjazdach zagrali siedem razy i wrócili do siebie z siedmioma punktami.

Mój typ na ten mecz to jedynka, Honka u siebie dalej będzie ciągła swoją serię wygranych meczy z rzędu a Jaro wróci do domu bez punktów z tego wyjazdu.

 

4:2

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Ykkonen)

Spotkanie: Haka - KooTeePee

Typ: 1

Kurs: 1.80

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii na mecz ligi Ykkonen.

W meczu tym zmierzą się Haka i KooTeePee.

Haka zagrała w lidze dwanaście meczy i zdobyła dwadzieścia dwa punkty co daje tej drużynie trzecią pozycję w tabeli.

Gospodarze u siebie grali sześć razy i zdobyli czternaście punktów wygrywając cztery mecze oraz dwa mecze remisując, strzelili jedenaście bramek a stracili dwie.

KooTeePee w Ykkonen rozegrali dwanaście meczy i zdobyli dwadzieścia punktów i zajmują w lidze piąte miejsce.

Goście na wyjeździe zagrali sześć razy i wrócili z sześcioma punktami po jednej wygranej, trzech remisach i dwóch porażkach, strzelili pięć bramek a stracili jedenaście.

Mój typ to jedynka, Haka gra dobrze u siebie a KooTeePee na wyjazdach słabo gdzie pokonali tylko bardzo słabe u siebie JIPPO a to za mało na drużynę Haki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Ykkonen)

Spotkanie: Haka - KooTeePee

Typ: 1

Kurs: 1.80

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii na mecz ligi Ykkonen.

W meczu tym zmierzą się Haka i KooTeePee.

Haka zagrała w lidze dwanaście meczy i zdobyła dwadzieścia dwa punkty co daje tej drużynie trzecią pozycję w tabeli.

Gospodarze u siebie grali sześć razy i zdobyli czternaście punktów wygrywając cztery mecze oraz dwa mecze remisując, strzelili jedenaście bramek a stracili dwie.

KooTeePee w Ykkonen rozegrali dwanaście meczy i zdobyli dwadzieścia punktów i zajmują w lidze piąte miejsce.

Goście na wyjeździe zagrali sześć razy i wrócili z sześcioma punktami po jednej wygranej, trzech remisach i dwóch porażkach, strzelili pięć bramek a stracili jedenaście.

Mój typ to jedynka, Haka gra dobrze u siebie a KooTeePee na wyjazdach słabo gdzie pokonali tylko bardzo słabe u siebie JIPPO a to za mało na drużynę Haki.

 

2:1

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Ykkonen)

Spotkanie: Oulu - Viikingit

Typ: 1

Kurs: 1.75

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii na mecz Ykkonen.

W meczu tym zmierzą się Oulu oraz Viikingit.

Gospodarze rozegrali w lidze dwanaście meczy i zdobyli w nich dwadzieścia punktów co daje czwartą pozycję w tabeli.

Oulu u siebie zagrało sześć razy i zdobyło i zdobyło jedenaście punktów po trzech wygranych, dwóch remisach i jednej porażce, bilans bramek u siebie 11-9.

Viikingit zagrał w lidze dwanaście razy i zdobył dziewięć punktów co plasuje ich na ósmym miejscu w Ykkonen.

Goście na wyjazdach grali pięć razy i przywieźli z nich tylko jeden punkt a ich bilans bramek wyjazdowych to 4-8.

Mój typ to jedynka, Oulu musi u siebie wygrywać z tak słabymi zespołami wyjazdowymi jak Viikingit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Ykkonen)

Spotkanie: Oulu - Viikingit

Typ: 1

Kurs: 1.75

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii na mecz Ykkonen.

W meczu tym zmierzą się Oulu oraz Viikingit.

Gospodarze rozegrali w lidze dwanaście meczy i zdobyli w nich dwadzieścia punktów co daje czwartą pozycję w tabeli.

Oulu u siebie zagrało sześć razy i zdobyło i zdobyło jedenaście punktów po trzech wygranych, dwóch remisach i jednej porażce, bilans bramek u siebie 11-9.

Viikingit zagrał w lidze dwanaście razy i zdobył dziewięć punktów co plasuje ich na ósmym miejscu w Ykkonen.

Goście na wyjazdach grali pięć razy i przywieźli z nich tylko jeden punkt a ich bilans bramek wyjazdowych to 4-8.

Mój typ to jedynka, Oulu musi u siebie wygrywać z tak słabymi zespołami wyjazdowymi jak Viikingit.

 

0:2

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Veikkausliiga)

Spotkanie: Inter Turku - Rovaniemi

Typ: 1

Kurs: 2.10

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na mecz Fińskiej Veikkausliigi.

W meczu spotkają się Inter Turku i Rovaniemi.

Inter Turku rozegrał w tym sezonie w lidze osiemnaście meczy i zdobył w nich dwadzieścia jeden punktów co daje dziesiąte miejsce w lidze.

Gospodarze zagrali u siebie dziewięć razy zdobywając trzynaście punktów po trzech wygranych, czterech remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek u siebie 9-7.

Rovaniemi zagrał w rozgrywkach swojej ligi osiemnaście razy i zdobył tak samo jak swoi rywale w tym meczu dwadzieścia jeden punktów co plasuje Rovaniemi na dziewiątym miejscu w Veikkausliidze.

Goście na wyjazdach grali dziewięć razy i przywieźli tylko dwa punkty, bilans bramek na wyjazdach 4-14.

Mój typ na ten mecz to jedynka, Inter Turku nie ma innego wyjścia jak wygrać ten mecz u siebie z tragicznie grającym na wyjazdach Rovaniemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Veikkausliiga)

Spotkanie: Inter Turku - Rovaniemi

Typ: 1

Kurs: 2.10

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na mecz Fińskiej Veikkausliigi.

W meczu spotkają się Inter Turku i Rovaniemi.

Inter Turku rozegrał w tym sezonie w lidze osiemnaście meczy i zdobył w nich dwadzieścia jeden punktów co daje dziesiąte miejsce w lidze.

Gospodarze zagrali u siebie dziewięć razy zdobywając trzynaście punktów po trzech wygranych, czterech remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek u siebie 9-7.

Rovaniemi zagrał w rozgrywkach swojej ligi osiemnaście razy i zdobył tak samo jak swoi rywale w tym meczu dwadzieścia jeden punktów co plasuje Rovaniemi na dziewiątym miejscu w Veikkausliidze.

Goście na wyjazdach grali dziewięć razy i przywieźli tylko dwa punkty, bilans bramek na wyjazdach 4-14.

Mój typ na ten mecz to jedynka, Inter Turku nie ma innego wyjścia jak wygrać ten mecz u siebie z tragicznie grającym na wyjazdach Rovaniemi.

 

0:0

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Veikkausliiga)

Spotkanie: FC Kuopio - JJK

Typ: 1

Kurs: 2.00

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Kolejny raz zapraszam do Finlandii na mecz Veikkausliigi.

Przeciwko sobie zagrają FC Kuopio oraz JJK.

Gospodarze zagrali w lidze osiemnaście meczy i zdobyli dwadzieścia dwa punkty co daje im ósmą pozycję tabeli.

FC Kuopio u siebie rozegrali dziewięć meczy i zdobyli w nich czternaście punktów, bilans bramek u siebie 12-7.

JJK rozegrało w lidze siedemnaście meczy i zdobyli czternaście punktów co daje im ostatnie miejsce w Veikkausliidze.

Goście na wyjazdach grali dziewięć razy i zdołali zdobyć tylko cztery punkty, bilans bramek na wyjazdach 7-19.

Mój typ to jedynka, FC Kuopio powinien wygrać ten mecz z JJK, goście we wszystkich swoich meczach w lidze zdobyli tyle punktów co gospodarze tylko u siebie a to o czymś świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Veikkausliiga)

Spotkanie: FC Kuopio - JJK

Typ: 1

Kurs: 2.00

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Kolejny raz zapraszam do Finlandii na mecz Veikkausliigi.

Przeciwko sobie zagrają FC Kuopio oraz JJK.

Gospodarze zagrali w lidze osiemnaście meczy i zdobyli dwadzieścia dwa punkty co daje im ósmą pozycję tabeli.

FC Kuopio u siebie rozegrali dziewięć meczy i zdobyli w nich czternaście punktów, bilans bramek u siebie 12-7.

JJK rozegrało w lidze siedemnaście meczy i zdobyli czternaście punktów co daje im ostatnie miejsce w Veikkausliidze.

Goście na wyjazdach grali dziewięć razy i zdołali zdobyć tylko cztery punkty, bilans bramek na wyjazdach 7-19.

Mój typ to jedynka, FC Kuopio powinien wygrać ten mecz z JJK, goście we wszystkich swoich meczach w lidze zdobyli tyle punktów co gospodarze tylko u siebie a to o czymś świadczy.

 

2:1

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Ykkonen)

Spotkanie: KooTeePee - Viikingit

Typ: 1

Kurs: 2.00

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Fińskiej ligi Ykkonen.

W meczu zagrają ze sobą KooTeePee i Viikingit.

KooTeePee rozegrało w lidze czternaście meczy i zdobyło dwadzieścia trzy punkty co daje czwarta pozycje w tabeli.

Gospodarze zagrali u siebie sześć meczy i zdobyli w nich czternaście punktów po czterech wygranych i dwóch remisach, bilans bramek u siebie 7-2.

Viikingit zagrał w lidze czternaście razy i zdobył trzynaście punktów co plasuje ich na ósmym miejscu w Ykkonen.

Goście na wyjazdach grali siedmiokrotnie i przywieźli nich pięć punktów, bilans bramek na wyjazdach 6-8.

Mój typ to jedynka, KooTeePee gra u siebie dobrze i nie wypuści szansy na trzy punkty na swoim stadionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Ykkonen)

Spotkanie: KooTeePee - Viikingit

Typ: 1

Kurs: 2.00

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Fińskiej ligi Ykkonen.

W meczu zagrają ze sobą KooTeePee i Viikingit.

KooTeePee rozegrało w lidze czternaście meczy i zdobyło dwadzieścia trzy punkty co daje czwarta pozycje w tabeli.

Gospodarze zagrali u siebie sześć meczy i zdobyli w nich czternaście punktów po czterech wygranych i dwóch remisach, bilans bramek u siebie 7-2.

Viikingit zagrał w lidze czternaście razy i zdobył trzynaście punktów co plasuje ich na ósmym miejscu w Ykkonen.

Goście na wyjazdach grali siedmiokrotnie i przywieźli nich pięć punktów, bilans bramek na wyjazdach 6-8.

Mój typ to jedynka, KooTeePee gra u siebie dobrze i nie wypuści szansy na trzy punkty na swoim stadionie.

 

1:1

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Veikkausliiga)

Spotkanie: Honka - FC Kuopio

Typ: 1

Kurs: 1.85

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na mecz Fińskiej Veikkausliigi.

W meczu zmierza się Honka oraz FC Kuopio.

Honka rozegrała w lidze dziewiętnaście spotkań i zdobyła w nich trzydzieści sześć punktów co daje drugie miejsce w tabeli.

Gospodarze grali u siebie osiem razy i zdobyli dwadzieścia jeden punktów, bilans bramek u siebie 15-7.

Goście rozegrali w lidze dziewiętnaście spotkań i zdobyli w nich dwadzieścia pięć punktów i zajmują siódme miejsce w Veikkausliidze.

FC Kuopio na wyjazdach grało dziewięć razy i przywiozło osiem punktów, bilans bramek wyjazdowych 7-12.

Honka u siebie gra bardzo dobrze - po za pierwszym meczem w sezonie u siebie który przegrała, wygrywa od tamtej pory wszystko w lidze jako gospodarz meczu.

FC Kuopio na wyjazdach gra dużo słabiej niż u siebie i jest mniej groźne dla gospodarzy meczów.

Mój typ to jedynka, Honka powinna u siebie wygrać z FC Kuopio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Veikkausliiga)

Spotkanie: Honka - FC Kuopio

Typ: 1

Kurs: 1.85

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na mecz Fińskiej Veikkausliigi.

W meczu zmierza się Honka oraz FC Kuopio.

Honka rozegrała w lidze dziewiętnaście spotkań i zdobyła w nich trzydzieści sześć punktów co daje drugie miejsce w tabeli.

Gospodarze grali u siebie osiem razy i zdobyli dwadzieścia jeden punktów, bilans bramek u siebie 15-7.

Goście rozegrali w lidze dziewiętnaście spotkań i zdobyli w nich dwadzieścia pięć punktów i zajmują siódme miejsce w Veikkausliidze.

FC Kuopio na wyjazdach grało dziewięć razy i przywiozło osiem punktów, bilans bramek wyjazdowych 7-12.

Honka u siebie gra bardzo dobrze - po za pierwszym meczem w sezonie u siebie który przegrała, wygrywa od tamtej pory wszystko w lidze jako gospodarz meczu.

FC Kuopio na wyjazdach gra dużo słabiej niż u siebie i jest mniej groźne dla gospodarzy meczów.

Mój typ to jedynka, Honka powinna u siebie wygrać z FC Kuopio.

 

1:0

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Veikkausliiga)

Spotkanie: MyPa - Rovaniemi

Typ: 1

Kurs: 1.75

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii na mecz Veikkausliigi.

W meczu zmierzą się ze sobą MyPa oraz Rovaniemi.

MyPa rozegrała w lidze dziewiętnaście meczy w których zdobyła dwadzieścia sześć punktów co daje tej drużynie siódme miejsce w tabeli.

Gospodarze rozegrali u siebie dziesięć meczy w których zdobyli dwadzieścia jeden punktów po siedmiu wygranych i trzech porażkach, bilans bramek u siebie 17-9.

Goście rozegrali dwadzieścia meczy w lidze i zdobyli w nich dwadzieścia trzy punkty co plasuje ich na dziewiątym miejscu w Veikkausliidze.

Rovaniemi na wyjazdach grało dziesięć razy i przywiozło tylko trzy punkty po trzech remisach, bilans bramek na wyjazdach 4-14.

Mój typ to jedynka, MyPa musi wygrywać u siebie z tak słabymi na wyjazdach drużynami jak Rovaniemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Finlandia(Veikkausliiga)

Spotkanie: MyPa - Rovaniemi

Typ: 1

Kurs: 1.75

Godz:17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Finlandii na mecz Veikkausliigi.

W meczu zmierzą się ze sobą MyPa oraz Rovaniemi.

MyPa rozegrała w lidze dziewiętnaście meczy w których zdobyła dwadzieścia sześć punktów co daje tej drużynie siódme miejsce w tabeli.

Gospodarze rozegrali u siebie dziesięć meczy w których zdobyli dwadzieścia jeden punktów po siedmiu wygranych i trzech porażkach, bilans bramek u siebie 17-9.

Goście rozegrali dwadzieścia meczy w lidze i zdobyli w nich dwadzieścia trzy punkty co plasuje ich na dziewiątym miejscu w Veikkausliidze.

Rovaniemi na wyjazdach grało dziesięć razy i przywiozło tylko trzy punkty po trzech remisach, bilans bramek na wyjazdach 4-14.

Mój typ to jedynka, MyPa musi wygrywać u siebie z tak słabymi na wyjazdach drużynami jak Rovaniemi.

 

0:1

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia(Ykkonen)

Spotkanie: Haka - Oulu

Typ: 1

Kurs: 1.53

Data: 07.08.2013

Godzina: 17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do fińskiej Ykkonen.

W meczu zmierza się Haka przeciwko Oulu.

Haka rozegrała w lidze osiemnaście meczy z których dziesięć wygrała, sześć zremisowała i dwa przegrała co daje trzydzieści sześć punktów oraz bilans bramek 26-9 i pozycje lidera w Ykkonen.

Oulu zagrali w lidze osiemnaście razy zdobywając trzydzieści punktów po ośmiu zwycięstwach, sześciu remisach i czterech porażkach, bilans bramek 23-24 i zajmują piąte miejsce w tabeli.

Gospodarze grali u siebie dziewięć razy, wygrywając sześć meczy i trzy remisując, bilans bramek u siebie 15-3.

Goście zagrali dziewięć meczy na wyjazdach i przywieźli z nich trzynaście punktów po trzech wygranych, czterech remisach i dwóch porażkach, bilans bramek na wyjazdach 8-12.

Mój typ to jedynka, Haka gra u siebie dobrze traci tez mało bramek na swoim stadionie a Oulu nie należy do tuz wyjazdowych, ma minusowy bilans wyjazdowy i nie poradzi sobie z tak dobrze grającą u siebie Haką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia(Ykkonen)

Spotkanie: Haka - Oulu

Typ: 1

Kurs: 1.53

Data: 07.08.2013

Godzina: 17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do fińskiej Ykkonen.

W meczu zmierza się Haka przeciwko Oulu.

Haka rozegrała w lidze osiemnaście meczy z których dziesięć wygrała, sześć zremisowała i dwa przegrała co daje trzydzieści sześć punktów oraz bilans bramek 26-9 i pozycje lidera w Ykkonen.

Oulu zagrali w lidze osiemnaście razy zdobywając trzydzieści punktów po ośmiu zwycięstwach, sześciu remisach i czterech porażkach, bilans bramek 23-24 i zajmują piąte miejsce w tabeli.

Gospodarze grali u siebie dziewięć razy, wygrywając sześć meczy i trzy remisując, bilans bramek u siebie 15-3.

Goście zagrali dziewięć meczy na wyjazdach i przywieźli z nich trzynaście punktów po trzech wygranych, czterech remisach i dwóch porażkach, bilans bramek na wyjazdach 8-12.

Mój typ to jedynka, Haka gra u siebie dobrze traci tez mało bramek na swoim stadionie a Oulu nie należy do tuz wyjazdowych, ma minusowy bilans wyjazdowy i nie poradzi sobie z tak dobrze grającą u siebie Haką.

 

4:0

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia(Ykkonen)

Spotkanie: Ilves - AC Kajaani

Typ: over 3

Kurs: 1.75

Data: 08.08.2013

Godzina: 17.30

Bukmacher: Bet365

 

Skromna i rzeczowa analiza. Dzisiaj w fińskiej Ykkonen zagrają przeciwko sobie drużyny Ilves i AC Kajaani. Oba zespoły są usposobione raczej ofensywnie, Ilves to druga ofensywa ligi, a Kajaani najgorsza defensywa ligi. Myślę, że over 3 to bardzo dobra opcja w tym spotkaniu - jak padną 3 bramki - mamy zwrot.

 

H2H: 19.06.13 AC Kajaani - Ilves 1:2

 

 

Ostatnie mecze: ILVES

05.08.13 KooTeePee Ilves 4 : 0

01.08.13 Ilves Oulu 6 : 1

21.07.13 JIPPO Ilves 2 : 1

18.07.13 Ilves PK-35 Vantaa 5 : 0

13.07.13 Ilves Haka 1 : 1

 

Ostatnie mecze: AC KAJAANI

04.08.13 AC Kajaani OPS 1 : 1

28.07.13 JIPPO AC Kajaani 1 : 1

20.07.13 Viikingit AC Kajaani 5 : 3

17.07.13 AC Kajaani Oulu 1 : 2

14.07.13 AC Kajaani KooTeePee 1 : 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Finlandia

Spotkanie: Futura vs Lahti Aktemia

Typ: Futura

Kurs: 2.35

Bukmacher: Unibet

Godzina: 17:30

Analiza:

 

Mecz ligi Kakkonen East w którym Futura na własnym stadionie podejmie Lahti Aktemia.Drużyny te sąsiadują ze sobą w tabeli, Lahti zajmuje 6 a Futura 7 miejsce w tabeli ze stratą 5 punktów do swojego dzisiejszego rywala.Jest to już 20 czyli ostatnia kolejka więc tutaj szczególnie Lahti jak dla mnie nie będzie miało motywacji walczyć o zwycięstwa.Futura z pewnością będzie chciała zbliżyć się do dzisiejszych gości a co najważniejsze ładnie pożegnać się ze swoimi kibicami bo mecze na ich stadionie w ostatnich meczach wypadały dość słabo.Na stadionie Lahti w tym sezonie lepsi okazali się gospodarze wygrywając wtedy 1:0.Dziś także liczę na zwycięstwo gospodarzy czyli Futury.Jednak jeśli chodzi o mecze na stadionie Futury w ostatnich latach to jeśli chodzi o ostatnie 4 mecze na tym terenie to nastąpiły takie wyniki: 2 zwycięstwa Futury, 1 wygrana Lahti oraz 1 remis.Dziś liczę że jedna z tych statystyk podskoczy do liczby "3".Lahti nie gra już o nic a jednak Futura będzie chciała coś udowodnić swoim kibicom.Ostatnie dwa mecze wygrali natomiast Lahti ostatnie dwa spotkania to 2 porażki dlatego liczę że passa zostanie podtrzymana i Lahti zakończy sezon trzema porażkami natomiast Futura 3 zwycięstwami.Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia ( Veikkausliiga )

Spotkanie: MyPa - Inter Turku

Typ: 1

Kurs: 1.95

Data: 18.08.2013

Godzina: 17.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Veikkausliigi w Finlandii.

W meczu spotkają się MyPa oraz Inter Turku.

MyPa w dwudziestu dwóch spotkaniach rozegranych w lidze zdobyła zdobyła trzydzieści dwa punkty co daje piąta pozycję, bilans bramek 29-26.

Inter Turku w dwudziestu trzech rozegranych meczach zdobył dwadzieścia pięć punktów co daje jedenastą pozycję w Veikkausliidze, bilans bramek 18-26.

Gospodarze u siebie zagrali jedenaście razy i wygrali siedem razy oraz ponieśli cztery porażki, bilans bramek u siebie 17-10.

Goście na wyjazdach grali jedenaście razy i przywieźli z nich dziewięć punktów, bilans bramek na wyjazdach 6-16.

Mój typ to jedynka, MyPa potrafi dobrze zagrać u siebie a Inter Turku na wyjazdach traci dużo bramek i gra słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...