Skocz do zawartości

CZECHY


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna, CZECHY: Gambrinus liga

Spotkanie: Jihlava - Ceske Budejovice

Typ: Ceske Budejovice

Kurs: 2.88

Godz: 18:00

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

 

Postanowiłem napisać już dzisiaj, bo kursy strasznie mocno lecą w dół. Po fatalnym początku sezonu Ceske Budejovice powolutku wracają na właściwy tor lotu. Co za tym idzie wyniki osiągane przez Budejovice wkońcu napawają optymizmem co do dalszej części sezonu. Drużyna gości strasznie słabo do tej pory spisywała się na wyjazdach, jednakże ich ostatnia forma zdecydowanie poszła w górę, w osatatniej kolejce na własnym podwórku Budejovice pokonały Slavie Prage 2:1. Do drużyny wraca trzech podstawowych zawodników, tak więc trener gości wkońcu będzie mógł skorzystać z całej kadry. Zdecydowanie w innych humorach do tego spotkania podejdą gospodarze. Jihlava to beniaminek Gambrinus Ligi. kiedy to gospodarze zdobyli kilka solidnych punktów nadszedł bardzo słaby moment. Drużyna nie potrafi wygrać od ponad miesiąca, aczkolwiek ja absolutnie się temu nie dziwię.. Trener jutro nie będzie mógł skorzystać z sześciu zawodników, pięciu jak do tej pory to podstawowi zawodnicy Jihlavy. W dodatku trzech z nich to najlepsi zawodnicy gospodarzy, którzy to zdobyli 14 bramek ze zdobytych 20 przez Jihlave do tej pory. Osłabienia, aktualna forma, mówią same za siebie. Kursy nadal lecą w dół, także naprawde polecam szybko zagrać po wyższym kursie. Oczekuję pewnego zwycięstwa faworyzowanego zespołu Ceske Budejovice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Piłka Nożna Czechy

Spotkanie: Brno-Plzen

Typ: 2/2

Kurs:2.25

Godz:18:00

Bukmacher: William Hill

Analiza:

Typ dnia wkracza w decydujące fazę dlatego dzisiaj gramy na czeski zespół z Pilzna w konfrontacji z Brnem . Powiem szczerze że typ jak dla mnie to ciekawe Value po ciekawym kursie 2.25 na wina do przerwy i na koniec wygląda obiecująco . Dzisiejszy typ patrzę pod względem formy bo wczoraj niestety nie wzięłam pod uwagę formy Aptekarzy i zagrali nie skutecznie z przodu i tylko remisik . Na dzisiaj również miałam atakować BTS w meczu Udine ale jednak kolega mnie ubiegł potem mi przyszło do głowy Udine 1x patrząc na formę obecną formę Napoli ale ostatnie gramy to po wysokim kursie . Te 2 mecze jak nie patrzeć mają ze sobą wspólną wież a mianowicie mecz w lidze Europy gdzie oba te kluby ze sobą rywalizowały jak pamiętamy jak się to zakończyło . Taki wynik dwu meczu zaskoczył wszystkich a taki zastrzyk pozytywnych morali dla drużyny czeskiej dzisiaj może być decydujący bo liga rusza i trzeba uciekać przed Spartą . Dzisiaj do tego będzie dobra droga bo Brno sezon przygotowawczy przepracowało prawidłowo przegrali z naszym Ślaskiem Wrocław . Uważam że dzisiejszy mecz zakończy się totalną dominacją ze strony gośći .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Czechy - Liga juniorów U-21

Spotkanie: Liberec U-21 - Slavia Praha U-21

Typ: Azjatycka suma goli over 3.5

Kurs: 1.8

Bukmacher: Bet365

Godz.: 13:00

Analiza:

Dziś po południu rusza kolejna kolejka jednej z moich ulubionych lig. Mam ją pod obserwacją od jakiegoś czasu i już nie dziwia mnie tu hokejowe wyniki spotkań. Najważniejsze, że pada ogrom bramek.

Gospodarzom nie wiedzie się rewelacyjnie, zajmują 13 lokatę w lidze, zatem będzie im dziś ciężko grać z wiceliderem tabeli z Pragi. Ale to nieważne, przejdę do statystyk bramkowych. W pierwszym spotkaniu w tym sezonie miedzy tymi ekipami padł niesamowity wynik 7:2 dla dzisiejszych gości! Slavia w ostatnich 5 spotkaniach ligowych aż 4 razy pokonywała barierę 3,5 bramki ! identycznie w ostatnich 5 meczach przedstawia się to w ekipie Slovanu Liberec, również 4/5 to over 3,5.

Bukmacherzy oczywiście nie za bardzo dają pograć tą ligę, przeważnie wystawiając przed meczem typ over 2,5 z kursem ok. 1,3-1,4 ...Dzieki uprzejmości Bet365 udało sie złapac cos wyżej i uważam to za promocję Spodziewam sie gradu bramek. Chłopaki sa młodzi , głodni gry, strzelania i na pewno będą chcieli zaspokoić swój apetyt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Pilka Nozna, Czechy

Spotkanie:Viktoria Plzen - FK Pribram

typ: Viktoria Plzen AH -1.5

Kurs: 1.85

Bukmacher: Bet365

Data: 19.04 g.20:45

 

Analiza bedzie krotka bo nie ma tu sie nad czym rozpisywac. Viktoria Plzen walczy o mistrzostwo Czech ze Sparta Praga. Aktualnie zajmuja wspolnie pierwsze miejsce z dorobkiem 50 pkt. Zespol przyjezdnych to typowy sredniak ligi, nie grajacy o nic. W ekipie Pribram zabraknie dzisiaj kluczowych zawodnikow: Slapak, Wagner, Hajovsky oraz najlepszego strzelca w druzynie- Trapp'a. W ekipie V. Plzen nie wystapi Adamov, ale kadra jest tak szeroka ze nie powinno miec to znaczenia. Podsumowujac Pierwsza druzyna Ligi- Plzen, walczaca o tytul mistrza bez problemu powinna poradzic sobie ze slabiutkim ( szczegolnien na wyjazadach) i oslabionym brakiem zawodnikow Pribram. Stawiam na pewne zwyciestwo gospodarzy minimum 2 bramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna, Czeska ekstraklasa

Spotkanie : Dynamo Ceske Budejovice - FK Jablonec

Typ : 2

Kurs : 1.91

Godz : 18:00

Bukmacher: Pinnacle

 

W dniu dzisiejszym wybrałem mecz z czeskiej ekstraklasy. Ceske Budejovice podejmują u siebie Jablonec. Bardzo rzadko gram na gości spotkań lecz dzisiaj zaryzykuje mimo że kurs nie jest też jakiś wielki. Po przeczytaniu kilku newsów nasuwa się na myśl że drużyna z Budejović jest kandydatem do spadku raczej tak zwanym pewniakiem, zespół bardzo słabo przygotował się do ligi co widać po meczach, Budejovice słabo przepracovali okres zimowy, o dziwo przed samym startem ligi zwolniony został ich trener. Już w tym sezonie gospodarze mieli trzech trenerów obecnie prowadzi tę drużynę były drugi trener tego zespołu. Kadra zespołu Budejovic jest słąba, ze składu wypadli, pozyskany przed rundą rewanżową ważny pomocnik, J. Cerny (12/2), pod bardzo duzym znakiem zapytania stoją występy takich zawodników jak, H. Mkoyan (24/2), R. Lengyel(22/0) oraz J. Reznícek (20/4). Drużyna gości radzi sobie w tym sezonie całkiem dobrze, ich celem jest awans do europejskich pucharów, jak do tej pory zajmują oni 3 lokatę z dorobkiem 41 punktów, mają przeagę 2 oczek nad 4 zespołem ligi. Ceske Budejovice są na ostatnim miejscu ze stratą 5 punktów do strefy bezpiecznej. Gospodarze w obecnym sezonie wygrali ledwie 4 razy. W meczach u siebie wygrywali 3x i 3x remisowali 6x przegrywali. Jablonec natomiast na swoim koncie ma 11 wygranych, z czego 5 wyjazdowych, do tego 4 remisy i tylko dwie porażki. W ostatniej kolejce dosyć niespodziewanie to Jablonec przegrał w Pradze z tamtejszą Duklą aż 5-1. W ostatnich 5ciu meczach wygrali 3 raz przegrali i raz zremisowali. Dynamo natomiast nie wygrało od 9 listopada ubiegłego roku. W zespole gości nie zobaczymy dzisiaj jedynie zawieszonego za kartki obrońce Rossiego(7/0). W meczach h2h lepiej prezentują się goście wygrywali oni 18 razy, 10 przegrali a 7 raazy był remis. W ostatniej potyczce padł wynik 2-1 dla FK Jablonec.

Drużyna Dynama się rozapada to ostatni gwizdek by coś jeszcze zdziałać ale w tym klubie nie dzieje się najelpeij dlatego też myślę że drużyna Jablonec któa broni swojego miejsca i upragnionego pucharu Ligi europy będzie zdeterminowana do tego by zdobyć i wywieźć z Budejovic 3 punkty które pomogą utrzymać bądź powiększyć przewagę nad 4 drużyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna liga czeska - 19.00

Sigma Olomuniec-FK Teplice

TYP: 1

KURS: 1,81

BUK: Pinnacle

 

Analiza:

 

Dzisiaj wybrałem mecz z czeskiej ekstraklasy, postawie na Sigme Olomouc, na drużynę która musi się wreszcie przełamać. Sigma będzie gospodarze i podejmować będzie drużynę broniącą się przed spadkiem czyli FK Teplice. Oba zespoły walczą o odmienne cele, zespół gospodarzy walczy o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach natomiast drużyna gości jak już wspomniałem o utrzymanie. Dwa pierwsze miejsca nie są już do dogonienia dla drużyny z Ołomuńca, lecz do trzej drużyny tracą 3 punkty mając jeden mecz zaległy który włąsnie dzisiaj rozegrają. Teplice natomiast zajmują 15 lokate i są w złym położeniu szczególnie po ostatnim meczu gdzie przegrali bezpośredni mecz z rywalem w walce o utrzymanie i tym samym spadli na przed ostatnie miejsce. Tracac 3 punkty do bezpiecznej strefy. Sigma miała bardzo dobrą runde jesienną a teraz niestety w meczach ligowych nie potrafią wygrać już od 4 spotkań do tego dochodzą dwie porażki w pucharach. Mimo to widać że forma się poprawia bo ostatnie dwie ligowe potyczki ckończyły się remisami, wiec i teraz wypadało by aby przyszło przełamanie. Na włąsnym terenie Sigma przegrała tylko dwa razy, 7 razy wygrywali i 3 razy remisowali. Teplice na wyjeździe jeszcze nie wygrały i nie zanosi się na to. tylko 3 punkty wywalczone w 12 meczach to dorobek fatalny, w meczach wyjazdowych strzelili natomiast jedynie 9 goli a tracili 24.

Oba zespoły mają drobne problemy kadrowe. Gospodarze będą musieli sobie radzić dzisiaj bez swojego kapitana obrońce, A. Skerel (17/1) ten jest zawieszony za kartki, zastąpi go natomiast młodszy o 8 lat M. Šindelář(16/0), do składu natomiast mają wrócić dwaj napastnicy któzy ostatnio chorowali jest to M. Ordos(23/14) oraz J. Schulmeister(22/1). W zespole gości do składu po zawieszeniach powracają, A. Rosa(16/0), oraz M. Matula(15/1). Po kontuzji wraca natomiast T. Vondrášek(15/1) lecz nie wiadomo czy wystąpi w dzisiejszym meczu.

Moral w zespole gości jest bardzo niski, myślę że i dzisiaj gospodarze powinni to wykorzystać i się przełamać i nadal walczyć o "pudło".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Czechy(Gambrinus Liga)

Spotkanie: Dukla Praga - Brno

Typ: 1

Kurs:1.67

Godz:18.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Dzisiaj zaproszę wszystkich do Czech na mecz tamtejszej Gambrinus Ligi w którym zmierzą się Dukla Praga z Brno.

Dukla Praga nie przegrała w lidze od 17 marca tego roku kiedy musiała na wyjeździe uznać wyższość Pilzna.

U siebie Dukla jest bardzo mocnym zespołem, ich bilans w tym sezonie u siebie to 7-5-1, czyli bardzo dobry.

Brno za to jest drużyną bardzo słabą na wyjazdach, pokazuje to w tym sezonie ich bilans meczów wyjazdowych 2-3-8.

W tym meczu jedynka to dla mnie bardzo pewny typ a kurs też najgorszy nie jest.

Tak grająca Dukla u siebie wygra z tak grającym Brnem na wyjazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Czechy(Gambrinus Liga)

Spotkanie: Dukla Praga - Brno

Typ: 1

Kurs:1.67

Godz:18.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Dzisiaj zaproszę wszystkich do Czech na mecz tamtejszej Gambrinus Ligi w którym zmierzą się Dukla Praga z Brno.

Dukla Praga nie przegrała w lidze od 17 marca tego roku kiedy musiała na wyjeździe uznać wyższość Pilzna.

U siebie Dukla jest bardzo mocnym zespołem, ich bilans w tym sezonie u siebie to 7-5-1, czyli bardzo dobry.

Brno za to jest drużyną bardzo słabą na wyjazdach, pokazuje to w tym sezonie ich bilans meczów wyjazdowych 2-3-8.

W tym meczu jedynka to dla mnie bardzo pewny typ a kurs też najgorszy nie jest.

Tak grająca Dukla u siebie wygra z tak grającym Brnem na wyjazdach.

 

Mecz przełożony na 14.05.2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZECHY: Gambrinus liga 14.05.2013 18:00



Dukla Praga - Brno

Typ:1 :plus:

Kurs: 1,74

Stawka:6/10

Bukmacher: Sportingbet

 

Spotkanie 27 kolejki meczy w sezonie 2012/2013 Czeskiej Gambrinus Liga. W tym meczu zmierzą się ze sobą Dukla Praga która zajmuje obecnie szóstą pozycję w lidze ze swoim 39 punktowym dorobkiem. Ich przeciwnikiem jest ekipa z Brno, która zajmuje 12 miejsce w tabeli a na koncie ma o 10 oczek mniej niż Praga. W tym meczu moim faworytem zresztą nie tylko moim bo jak widać bukmacherów również ponieważ można zobaczyć ogromne spadki kursów na gospodarzy, a niektóre firmy ten mecz wycofały ze swojej oferty. Nic dziwnego moim zdaniem ponieważ gospodarze są w świetnej formie w ostatnich pięciu spotkaniach które rozegrali na własnym boisku ulegają tylko Liberecowi ponieważ ta druga ekipa pięć ostatnich meczy na własnym stadionie wygrała a Dukla zaliczyła jeden remis. Brno gra strasznie w kratkę raz wygrywają raz przegrywają a wygrywają praktycznie tylko na własnym obiekcie. Ciężko im się gra w meczach wyjazdowych co widać. W swoich 13 meczach zaliczyli tylko 2 zwycięstwa i to było zaraz na początku sezonu gdzie pokonali Slovacko i Plzen. Później w lidze niestety już gorzej bo na wyjeździe nie zaliczyli żadnego zwycięstwa udało im się urwać tylko punkty Ostrawie Sigmie Olomuc i ostatnio Ceskim Budejowicom. Dukla u siebie zaliczyła jedną wpadkę na początku sezonu przegrywając z Plzen 4:1.

Mecz ten jak dla mnie będzie jednostronny, ponieważ widać to gołym okiem że Dukla jest ekipom lepszą co widać po wynikach. Szperając jeszcze w Internecie i szukając jakiś informacji na temat tego meczu dowiedziałem się że Brno przyjedzie do Pragi bez swoich 3 zawodników : pomocnika Glasera który w tym sezonie rozegrał 14 spotkań i zdbył 2 bramki braknie także napastników Skoda i lider zespołu Svancara który w 14 rozegranych meczach strzelił 6 bramek stając się najlepszym strzelcem ekipy. Mecz będzie dosyć ciekawy ale sądzę że ekipa gospodarzy nie będzie miała ciężko wygrać tego sportkania przy tak słabej w formę ekipie z Brno. Powodzenia.

 

Przewidywane składy na dzisiejszy mecz:

60494933039922016199.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Czechy( Gambrinus Liga)

Spotkanie: Slovan Liberec - Teplice

Typ: 1

Kurs:1.65

Godz:20.15

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Dzisiaj zaproszę wszystkich za naszą południową granicę do Czech.

W tamtejszej Gambrinus Lidze spotkają się ze sobą Slovan Liberec oraz Teplice.

Sezon u naszych sąsiadów zbliża się ku końcowi, Slovan musi bronić się przed atakami Sigma Olomouc na europejskie puchary, a Teplice mają prawie pewne utrzymanie.

Gospodarze dzisiejszego meczu są niepokonani w lidze od szesnastego marca kiedy to ulegli na wyjeździe praskiej Slavii.

Slovan u siebie jest bardzo mocną drużyną a ich bilans to 9-3-1, a w ostatnim meczu na swoim stadionie ograli bardzo mocną praską Spartę.

Teplice zaś na wyjazdach grają bardzo słabo a ich bilans to 1-3-9, czyli odwrotnie niż Liberec u siebie.

Stawiam na jedynkę, Slovan zdobędzie u siebie dzisiaj trzy punkty i bardzo się przybliży do pozostania na trzecim miejscu gwarantującym grę w eliminacjach Ligi Europy, a Teplice wyjadą dzisiaj bez punktów z Liberca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZECHY: Gambrinus liga 22.05.2013 19:30

Sigma Olomouc - Plzen

Typ:2 :plus:

Kurs:1,85

Stawka:6/10

Bukmacher:Expekt

 

Dzisiejszego dnia zostanie rozegrana kolejna część spotkań 28 kolejki Czeskiej Gambrinus Ligi. Mecz który przykuł moją uwagę to mecz, między zespołem Sigmy Olomouc która obecnie znajduje się na pozycji 4 z 44 punktowym dorobkiem. Ekipa ta staty stycznie ma jeszcze szanse na puchary europejskie aczkolwiek będzie dla nich to cieżkie ponieważ pierwsza trójka w której na czele jest Viktoria Pilzno nie ma sobie równych. Pilzno zajmuja 1 lokatę w grupie i są obecnymi liderami. Mają dwa oczka więcej od drugiej Sparty Praga. Ostani mecz na własnym obiekcie Plzen przegrała z drugą ekipą z Pragi która widać że chce pomóc Sparcie w zdobyciu mistrzostwa aczkolwiek nie wydaje mi się to bardzo realne. Pilzno w meczach wyjazdowych spisują sią bardzo dobrze , w trzynastyu meczach rozegranych zdobyli dziewięć razy po trzy oczka a dwa razy po jednym punkcie. Zdarzyły się także dwie porażki a jedna z nich to była przegrana ze Spartą Praga pod koniec Marca. Sigma i siebie tez spisuje się nie najgorzej aczkolwiek ostatnie mecze nie napawają optymizmem ponieważ w ostatnich pięciu rozegranych meczach zaliczyli dwa zwycięstwa tyle samo porażek i jeden remis. Zwycięstwa Sigma odniosła z ekipami niżej notowanymi co nie jest nicczym dziwnym. Aczkolwiek remis z Mlad Boleslav czy porażka z Teplicami na własnym obiekcie 0:2 nie jest czymś fajnym. W tym meczu stawiam na Pilzno bo wiem że dla nich te trzy ostatnie mecze są i będą kluczowymi w zdobyciu mistrzostwa ponieważ mogą mieć ciężko z Libercem za tydzień choć Graja na własnym obiekcie ale właśnie w takim meczu jak ten ze Sigmą i ten ostatni z Hradec Kralove muszą wygrać ponieważ nie sądze by Spartę Praga jakaś ekipa zatrzymała także gracze VIktrori muszą wspiąć się na wyżyny po to by podołać we wszystkich meczach i załatwić sobie miejsce mistrza sezonu 2012/13. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Czechy( Gambrinus Liga)

Spotkanie: Slovan Liberec - Teplice

Typ: 1

Kurs:1.65

Godz:20.15

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Dzisiaj zaproszę wszystkich za naszą południową granicę do Czech.

W tamtejszej Gambrinus Lidze spotkają się ze sobą Slovan Liberec oraz Teplice.

Sezon u naszych sąsiadów zbliża się ku końcowi, Slovan musi bronić się przed atakami Sigma Olomouc na europejskie puchary, a Teplice mają prawie pewne utrzymanie.

Gospodarze dzisiejszego meczu są niepokonani w lidze od szesnastego marca kiedy to ulegli na wyjeździe praskiej Slavii.

Slovan u siebie jest bardzo mocną drużyną a ich bilans to 9-3-1, a w ostatnim meczu na swoim stadionie ograli bardzo mocną praską Spartę.

Teplice zaś na wyjazdach grają bardzo słabo a ich bilans to 1-3-9, czyli odwrotnie niż Liberec u siebie.

Stawiam na jedynkę, Slovan zdobędzie u siebie dzisiaj trzy punkty i bardzo się przybliży do pozostania na trzecim miejscu gwarantującym grę w eliminacjach Ligi Europy, a Teplice wyjadą dzisiaj bez punktów z Liberca.

 

Wynik 3:1

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Czechy( Gambrinus Liga)

Spotkanie: Slavia Praga - Ceske Budejovice

Typ: 1

Kurs:1.67

Godz:18.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Dzisiaj kolejny raz zaproszę wszystkich do Czech. W Gambrinus Lidze zmierzą się dziś praska Slavia z Ceske Budejovice.

Slavia gra u siebie dobrze, bilans meczów u siebie 7-4-2, a w ostatnim meczu pokonali na wyjeździe bardzo mocne Plzen.

Ceske Budejovice za to są najsłabiej grającą drużyna na wyjazdach a ich bilans to 1-2-10, czyli tragicznie.

Stawiam na jedynkę, Slavia u siebie pokona dzisiaj bardzo słabe na wyjazdach Ceske Budejovice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna - Czechy( Gambrinus Liga)

Spotkanie: Slavia Praga - Ceske Budejovice

Typ: 1

Kurs:1.67

Godz:18.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Dzisiaj kolejny raz zaproszę wszystkich do Czech. W Gambrinus Lidze zmierzą się dziś praska Slavia z Ceske Budejovice.

Slavia gra u siebie dobrze, bilans meczów u siebie 7-4-2, a w ostatnim meczu pokonali na wyjeździe bardzo mocne Plzen.

Ceske Budejovice za to są najsłabiej grającą drużyna na wyjazdach a ich bilans to 1-2-10, czyli tragicznie.

Stawiam na jedynkę, Slavia u siebie pokona dzisiaj bardzo słabe na wyjazdach Ceske Budejovice.

 

Wynik 3:0

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZECHY: Gambrinus liga 26.05.2013 18:00

Dukla Praga - Mlada Boleslav

Typ: 1

Kurs: 2,00

Stawka:4/10

Bukmacher:Expekt

 

Dzisiejszego dnia można znaleźć od groma spotkań ponieważ są to już praktycznie ostatnie mecze sezonu i wszystkie mecze kolejek różnych lig grane są praktycznie o tych samych godzinach. Przeglądając kto i z kim dzisiaj gra w europie postanowiłem wybrać mecz z Czeskiej Ekstraklasy czyli Gambrinus Ligi. Wybrałem spotkanie Dukli Praga z ekipą Mlada Boleslav. Mecz dość ciężki moim zdaniem ale daje tutaj jakieś 60% szans na powodzenie. Dukla zajmuje 5 pozycję w lidze, ma na swoim koncie 43 oczka które zdobyła w dziesięciu meczach które wygrali i trzynastu spotkaniach zremisowanych co jest bardzo dobrym wynikiem ponieważ są oni 3 ekipą która ma najmniej porażek w lidze bo tylko pięć. Dukla na własnym obiekcie zdobyła 29 oczek i naprawdę są pod tym względem ekipą która nie odstaje od czołówki w cały sezonie zaliczyli u siebie tylko jedną porażkę z Plzen. Ostatnio w lidze spisują się bardzo dobrze w pięciu meczach rozegranych na własnym obiekcie tylko jeden remis i żadnej porażki to pokazuje że ta ekipa trzyma się bardzo dobrze i przed własną publiką potrafią grać znakomicie. Mlad Boleslav, goście dzisiejszego meczu zajmują ósme miejsce czyli 3 pozycje niżej niż Dukla. Na swoim koncie mają 38 punktów które zdobyli w dziesięciu meczach wygranych i ośmiu zremisowanych. Ekipa z Boleslav gra już gorzej od Dukli i to widać po wynikach jakie prezentują cztery gole na minusie w całym rozrachunku nie świadczą najlepiej o obronie drużyny. Ostatnie mecze Boleslav które grali na wyjeździe to trzy remisy i dwie porażki a w całym sezonie na wyjazdach zaliczyli tylko dwa zwycięstwa i to było na początku sezonu gdzie wygrali z Jablones 2:3 i Ceskimi Budejowicami 0:1.

Dzisiejszy mecz dla Dukli jest o tyle ważny że grają na własnym boisku przed własną publiką z Ekipą której jeszcze nie pokonali. Rozegrali ogółem 5 spotkań razem z czego cztery z nich przegrali a jedno zremisowali. W tym meczu myślę jednak że będzie inaczej. Dukla gra ostatni mecz na własnym obieckcie w tym sezonie i będą chcieli podziękować kibicom za to że są z nimi i że nie udało im się znaleźć w miejscu gwarantującym puchary europejskie i wygrana nad Malda Boleslav będzie swego rodzaju triumfem ponieważ jeszcze nigdy ich nie pokonali. Dziś mają ogromną szanse i myślę że tak będzie. Ale na ostateczny wynik trzeba zaczekać do około godziny 20. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Czechy: Gambrinus liga

Spotkanie: Brno - Slovacko

Typ: 1

Kurs: 2.10

Bukmacher: William Hill

Godz: 17:00

Analiza:

 

Faworyzowanie gospodarzy przez bukmacherów w tym meczu, jest dla mnie oczywistą sprawą. Po pierwsze dlatego że mają za sobą swoich kibiców, swój teren na którym radzą sobie o niebo lepiej niż na wyjazdach. Po drugie, ścieżkę przeciwników z jakimi musieli się zmierzyć w ostatnich 3 meczach tj. 2 wyjazdowe mecze z Dukl'ą Praga i ostatni z Pribram, oraz 1 domowy z viceliderem ligi Spart'ą Praga. Mało tego, wygrali ze Spartą 3:2, a pozostałe dwa wyjazdowe przegrali po zaciętych bojach. Obie drużyny teoretycznie nie grają o nic, bo obie mają zapewnione miejsce w lidze, ale to Brno ma większe pole manewru do zmiany pozycji w tabeli. Sa aktualnie na 11tym miejscu,a mogą skończyć na 14tym lub na 9tym. Tak więc wchodzi w grę duża tolerancja zmiany pozycji i uważam że motywacja u gospodarzy będzie bardzo wysoka. Slovacko jedynie co może to stracić pozycję, spadając przy odpowiednich wynikach, o 3 pozycje. Ostatni mecz ze słabszą Ostravą zagrali na równym poziomie, więc dziś mierząc się ze zmotywowanym Brnem przewiduję dla nich dramat w strefie gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - II Liga Czechy

01.06.2013 godz.17:00

Spotkanie: Bohemians Praga- Bohemians 1905 Praga

Typ: Bohemians 1905 Praga

Kurs: 2,15

Bukmacher: Sportingbet

 

Analiza:

 

Po pierwsze jakwidzimy bedzie to mecz derbowy pomiedzy dwoma druzynami z Pragi, jednak jak sprawdzilem oba graja na zupelnie innych obiektach co wciaz utwierdza mnie w przekonaniu jak wiele mamy stadionow w Pradze o niebo wiecej niz w rowniez ogromnej Warszawie. Bohemians Praga gra na stadionie Prosek, jest to bardzo malutki obiekt, jednak nie ma co sie dziwic, druzyna ma znikome zainteresowanie miejscowych fanow cos jak u nas kiedys Amica Wronki lub Odra Wodzislaw. Bohemians 1905 Praga gra na stadionie Dolicek gdzie mecz moze obserwowac ponad 7500 fanow, i mysle ze dzis w meczu derbowym duzo wiecej bedzie kibicow gosci, maja bardzo niedaleko na stadion i po wielu latach przerwy wracaja po tym sezonie do czeskiej ekstraklasy!!! To wielkie wydarzenie dla tego klubu i widze dzis ich ogromna szanse w tym meczu, maja tylko 3 punkty straty do lidera Znojmo, ktory dzis podejmie HFK Olomuc. Jirous i Balek w ataku Bohemians 1905 powinni dzis cos ustrzelic i widze ogromna szansa na wygrana gosci po dobrym kursie. Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZECHY: Dywizja 2 05.06.2013 17:00

Zlin - Karvina

Typ:1

Kurs: 1,85

Stawka:6/10

Bukmacher:Expekt

Dzisiejszego dnia dokładnie o godzinie 17:00 zostanie rozpoczęta ostatnia czyli trzydziesta kolejka meczy w Czeskiej drugiej Dywizji. Awans do Czeskiej Ekstraklasy zapewniły sobie już takie ekipy jak Znojmo i Bohemians 1905 natomiast spadek do niższej klasy rozgrywkowej zaliczyli Caslav i Opava. Przeglądając ofertę spotkań postanowiłem zagrać a gospodarzy z meczu Zlin – Karvina. Zlin zajmują szóstą lokatę w tym sezonie z dorobkiem 45 oczek. Grali oni różnie co widać po wynikach ponieważ zaliczyli 13 zwycięstw sześć remisów i 10 porażek. Karvina to zespół który uklasyfikował się na pozycji 9 z siedmioma oczkami mniej niż Zlin. Ich bilans meczy wygląda tak że wygrali 11 zremisowali 9 i tyle samo przegrali. Dzisiejszy mecz moim zdaniem będzie należał do gospodarzy ponieważ są oni lepszą ekipą od Karviny patrząc na cały sezon i ostatnimi czasy mecze na własnym obiekcie wychodzą im bardzo dobrze. Karvina natomiast na wyjazdach nie pokazuje tego samego co na własnej płycie boiska. Jak będzie zobaczymy ale wydaje mi się że chłopaki z Zlin będą chcieli wygrać ostatni mecz w tym sezonie zwłaszcza ze grają przed własną publiką. Jak będzie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, CZECHY: Dywizja 2: Most - Varnsdorf

05.06.2013 17:00

typ: obie druzyny strzela bramke

kurs 1.57

Bet365

 

O godzinie 17:00 zostanie rozegrana ostatnia kolejka ligi czeskiej. Kolejka zostanie rozegrana bez zadnych emocji, bowiem nic już w tabeli się nie zmieni.

Gospodarze zajmujący 14 pozycje z bilansem 7-7-15 zapewnili sobie utrzymanie 4 dni temu wygrywając z ostatnia w tabeli Opavą.

Ich ostatnie mecze to m.in. dwie porażki z druzynami zajmującymi obecnie pierwsza i druga lokate, remis z szóstym Zlinem i dwie wygrane u siebie.

W bezpośrednich meczach u siebie z Varnsdorfem na 3 rozegrane spotkania w 2 padł bts.

Natomiast dzisiejsi goście w ostatnich swoich meczach strzelali bramki i również te bramki tracili. Uwazam, ze dziś obie ekipy także postarają się o dobre ostatnie spotkanie i bramki zobaczymy z obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy ( Gambrinus Liga )

Spotkanie: Slavia Praga - Teplice

Typ: 1

Kurs: 2.05

Data: 19.08.2013

Godz: 20.15

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na piątą kolejkę Gambrinus Ligi w Czechach.

W meczu zmierzą się Slavia Praga oraz Teplice.

Slavia w swoich do tej pory rozegranych czterech meczach zdobyła cztery punkty i zajmuje dwunastą pozycję w lidze, bilans bramek 5-6.

Teplice zdobyły osiem punktów w czterech meczach i mają szóstą pozycję w Gambrinus Lidze, bilans bramek 7-5.

Gospodarze zagrali w tym sezonie dwa razy przed własna publicznością i zdobyli jeden punkt, bilans bramek u siebie 3-4.

Goście grali dwa razy na wyjazdach i dwa razy przywożąc do domu remisy, bilans bramek na wyjazdach 2-2.

Mój typ to jedynka, Slavia Praga do tej pory w tym sezonie u siebie nie błyszczała lecz ostatnio wygrali na trudnym terenie na Dukli Praga i może to sugerować wzwyżkę formy a Teplice zaliczyły tylko dwa remisy wyjazdowe to teraz przyjdzie czas na porażkę - moim zdaniem Teplice i tak do tej pory grają za dobrze jak na tą drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna/ Czechy

19.08.2013 18:00

Bohemians-Slovacko

typ: over 2,5

kurs: 2,15

bukmacher: William Hill

 

W czeskiej Gambrinus lidze dojdzie do pojedynku pomiędzy Bohemians Praga a ekipą Slovacko. Obie drużyny słabo zaczęły sezon i w 4 spotkaniach odniosły solidarnie 1 zwycięstwo i 3 porażki. Od początku sezonu widać, że u obu ekip szwankuje blok defensywny i po 4 spotkaniach mogą się pochwalić wysokim wskaźnikiem bramek na mecz. Ekipa z Pragi traci średnio na mecz 3 bramki natomiast ich rywale 2. Trener gości Habanec podkreśla w wywiadach, że ten mecz jest dla nich szansą, żeby odbić się od dna tabeli i zrobią wszystko co w swojej mocy, żeby uzyskać w tym spotkaniu 3 punkty. Podkreśla także, że widział zespół z Pragi w ostatnich 2-óch spotkaniach i widzi znaczny progress w ich grze. W obu ekipach bez znaczących osłabień. Spodziewam się wyrównanej potyczki z co najmniej 3 strzelonymi bramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy ( Gambrinus Liga )

Spotkanie: Slavia Praga - Teplice

Typ: 1

Kurs: 2.05

Data: 19.08.2013

Godz: 20.15

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na piątą kolejkę Gambrinus Ligi w Czechach.

W meczu zmierzą się Slavia Praga oraz Teplice.

Slavia w swoich do tej pory rozegranych czterech meczach zdobyła cztery punkty i zajmuje dwunastą pozycję w lidze, bilans bramek 5-6.

Teplice zdobyły osiem punktów w czterech meczach i mają szóstą pozycję w Gambrinus Lidze, bilans bramek 7-5.

Gospodarze zagrali w tym sezonie dwa razy przed własna publicznością i zdobyli jeden punkt, bilans bramek u siebie 3-4.

Goście grali dwa razy na wyjazdach i dwa razy przywożąc do domu remisy, bilans bramek na wyjazdach 2-2.

Mój typ to jedynka, Slavia Praga do tej pory w tym sezonie u siebie nie błyszczała lecz ostatnio wygrali na trudnym terenie na Dukli Praga i może to sugerować wzwyżkę formy a Teplice zaliczyły tylko dwa remisy wyjazdowe to teraz przyjdzie czas na porażkę - moim zdaniem Teplice i tak do tej pory grają za dobrze jak na tą drużynę.

 

0:7!

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liberec - Bohemians 1905 godz. 19:00

typ: Liberec -1 (EH)

kurs:2,20

Buk: WH

 

Obecnie czwarty w tabeli Slovan Liberec podejmuje Bohemias zajmujący 14 pozycję ostatnią dającą utrzymanie. Gospodarze w czwartek niespodziewanie pokonali w Lidze Europejskiej włoskie Udinese na ich boisku 3-1. To może być jedyna przeszkoda przed dzisiejszym wysokim zwycięstwem. Być może gospodarze odpuszczą to spotkanie,żeby dobrze wypaść w rewanżu i zagrać w LE. Jednak nie sądzę,by się tak stało dobry trening strzelecki na pewno się przyda przed tak ważnym spotkaniem , ponadto Slovan nie może sobie pozwolić na stratę punktów,gdyż w wysokiej formie są prowadzący w Gambrinus Liga Plzen oraz Sparta Praga,którzy zgromadzili po 16 punktów w 6 meczach. Liberec w pięciu spotkaniach wygrał 4 mecze i doznał jednej porażki,dzisiejsza wygrana pozwoliła by zbliżyc się na jeden punkt do liderów. Liberec wygrał u siebie 4 ostatnie ważne spotkania ,nie były jednak to przekonujące zwycięstwa. Jednak patrząc na dzisiejszego rywala,który przegrał wszystkie 3 mecze wyjazdowe tej rundy w tym 5-0 oraz 5-1 powinniśmy być spokojni o handicap . Ostatnie miejsce gości w tabeli wyjazdowej mówi wszystko za siebie 0-0-3 2-12.

Myslę,że gospodarze poważnie podejdą do dzisiejszego spotkania i pokonają swojego rywala tak jak to było w ostatnim spotkaniu ligowym tych drużyn ,który odbył się w marcu 2012 , Slovan wygrał wtedy 3-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZECHY: Gambrinus liga Jablonec-Liberec 02.09.2013 18:00

Both Teams to Score tak :minus:

kurs 1,7

Bwin

 

Bardzo ciekawe spotkanie u naszych sąsiadów- moim zdanie warto pograć ze obie drużyny strzale bramkę po takim kursie. Jablonec u siebie gra bardzo ofensywnie stwarza sobie sporo sytuacji bramkowych- maja bardzo dużo rożnych przy takiej grze narażają sie na kontry popełniają błędy w defensywie co przekłada sie na bardzo ciekawe(dramatyczne) mecze. Goście podtrawia grac bardzo skutecznie- pokazali sie z bardzo dobrej strony w europejskich pucharach. Drużyna waleczna, ambitna -obydwie drużyny maja kilku ciekawych zawodników. W Slovanie bardzo groźny skuteczny ostatnio Serhiy Rybatka -myślę ze bramek emocji i rożnych, w tym meczu nie zabraknie, co do zwycięstwa szanse po równo 50-50.Ja skłaniałbym sie bardziej ku gościom ale Jablonec nie zależnie od wyniku będzie u siebie atakował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy, u21

02.09.2013 17:00

Sigma Ołomuniec - Slavia Praga

Typ: 1

Kurs: 1.57

Bet365

 

Na dziś ciekawe spotkanie w czeskiej lidze do lat 21 pomiędzy zajmującym drugie miejsce zespołem Sigmy Ołomuniec a siedemnastym zespołem Slavii Praga. Dość wysokie kursy jeszcze można złapać na zespół gospodarzy a wydają się dziś zdecydowanymi faworytami do wygranej. Sigma ostatnio osiąga bardzo dobre wyniki, wygrali cztery spotkania z rzędu, m.in. z Teplicami na wyjeździe 1:2 i bardzo wysoko również na wyjeździe z Jihlavą 4:0, oraz dwie pewne wygrane u siebie trzema bramkami. Natomiast Slavia gra bardzo słabo, co prawda ma jeden mecz rozegrany mniej, ale to nie zmienia faktu, że są drużyną dużo słabszą, która przegrała 4 z ostatnich 5 spotkań. Zwłaszcza dwie ostatnie kolejki to bardzo słabe występy, przegrali z Bohemians na wyjeździe 2:4 i u siebie 2:6 z Hradec Kralove. Widać jak na dłoni jak dużo dzieli obecnie te drużyny, można spróbować zagrać nawet jakiś handicap w stronę gospodarzy, szkoda że nie udało się skorzystać z błędów sportingbetu, który miał przed chwilę bardzo przeszacowane kursy na handicapy gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy ( Gambrinus Liga )

Spotkanie: Dukla Praga - FC Brno

Typ: 1

Kurs: 1.70

Data: 13.09.2013

Godz: 18.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na ósmą kolejkę Gambrinus Ligi w Czechach.

W meczu spotkają się Dukla Praga oraz FC Brno.

Dukla Praga w siedmiu meczach rozegranych w lidze zdobyła dziewięć punktów po dwóch zwycięstwach, trzech remisach oraz dwóch porażkach i zajmuje siódme miejsce w tabeli, bilans bramek 10-6.

FC Brno zdobyło cztery punkty w swoich siedmiu meczach rozegranych po jednym zwycięstwie, jednym remisie oraz pięciu porażkach, i drużyna ta zajmuje przedostatnie piętnaste miejsce w lidze, bilans bramek 8-11.

Gospodarze grali u siebie cztery razy z czego wygrali jeden raz, dwa razy zremisowali oraz jeden raz przegrali, bilans bramek u siebie 6-3.

Goście na wyjeździe zagrali trzy raz z czego dwa razy przegrali oraz raz zremisowali, bilans bramek na wyjazdach 2-4.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Dukla Praga u siebie potrafi zagrać dobre mecze i wygrywać a FC Brno na wyjazdach gra słabo i przegra ten mecz w Pradze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy ( Gambrinus Liga )

Spotkanie: Dukla Praga - FC Brno

Typ: 1

Kurs: 1.70

Data: 13.09.2013

Godz: 18.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na ósmą kolejkę Gambrinus Ligi w Czechach.

W meczu spotkają się Dukla Praga oraz FC Brno.

Dukla Praga w siedmiu meczach rozegranych w lidze zdobyła dziewięć punktów po dwóch zwycięstwach, trzech remisach oraz dwóch porażkach i zajmuje siódme miejsce w tabeli, bilans bramek 10-6.

FC Brno zdobyło cztery punkty w swoich siedmiu meczach rozegranych po jednym zwycięstwie, jednym remisie oraz pięciu porażkach, i drużyna ta zajmuje przedostatnie piętnaste miejsce w lidze, bilans bramek 8-11.

Gospodarze grali u siebie cztery razy z czego wygrali jeden raz, dwa razy zremisowali oraz jeden raz przegrali, bilans bramek u siebie 6-3.

Goście na wyjeździe zagrali trzy raz z czego dwa razy przegrali oraz raz zremisowali, bilans bramek na wyjazdach 2-4.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Dukla Praga u siebie potrafi zagrać dobre mecze i wygrywać a FC Brno na wyjazdach gra słabo i przegra ten mecz w Pradze.

 

2:1

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. SC Znojmo - AC Sparta Praga 2 1.42 Betfair / AH(1,5:0) 2 2.30 Pinnacle

 

Spotkanie kończące ósmą serię spotkań Czeskiej Gambrinus Ligi pomiędzy 1. SC Znojmo a Spartą Praga. Gospodarze są beniaminkiem, który zamyka ligową tabelę z trzema punktami na koncie, uzbierali te punkty dzięki trzem remisom, dwa z nich na samym początku sezonu oraz dziwny mecz z Jabloncem w drugiej połowie sierpnia zakończony hokejowym wynikiem 5:5. Bilans bramkowy 6:14, u siebie 3 spotkania, remis i dwie przegrane, bilans bramkowy 0:2. Jak widać drużyna ta ma problem ze strzelaniem bramek u siebie. Sparta jak co roku gra o mistrzostwo, obecnie jej najgroźniejszym rywalem na krajowym podwórku jest nadal Pilzno. Sparta wygrywając dzisiejsze spotkanie będzie liderem z przewagą dwóch punktów nad swym największym rywalem. Goście wygrali 6 z 7 spotkań, bilans bramkowy: 19:5. Jedyne stracone punkty to remis w wyjazdowym meczu na szczycie z Pilznem 0:0. Trener gospodarzy w przedmeczowych wypowiedziach trafnie zauważa, że ciężko będzie zdobyć punkt z takim rywalem, chcą się oczywiście zaprezentować z jak najlepszej strony, ale ciężko przypuszczać by mogli urwać punkty takiemu zespołowi. W lidze Czeskiej na razie widać, że drużyny z czołówki potrafią się mobilizować na słabsze ekipy, nie tracą na nich punktów, wszystkie straty punktowe czołowych drużyn to praktycznie tylko spotkania pomiędzy tymi drużynami, kiedy to padają remisy ;) Ciężko przypuszczać by dziś mogła być niespodzianka, raczej warto poszukać wygranej gości nawet z handicapem. Ich spotkania pucharowe w 2011 roku kończyły się wynikami 1:4 i 0:3 dla Sparty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy ( Gambrinus Liga )

Spotkanie: FC Brno - Teplice

Typ: 2

Kurs: 2.00

Data: 21.10.2013

Godz: 18.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na jedenasta kolejkę czeskiej Gambrinus Ligi.

W meczu spotkają się FC Brno oraz Teplice.

FC Brno rozegrało dziesięć meczy w lidze w których zdobyło siedem punktów po dwóch wygranych, jednym remisie oraz siedmiu porażkach i zajmuje obecnie przedostatnie piętnaste miejsce w lidze, bilans bramek 11-15.

Teplice zdobyły dwadzieścia trzy punkty w swoich dziesięciu ligowych meczach po siedmiu zwycięstwach, dwóch remisach oraz jednej porażce co daje trzecią pozycję w tabeli, bilans bramek 30-10.

Gospodarze u siebie rozegrali pięć meczy i zdobyli sześć punktów po dwóch wygranych oraz trzech porażkach, bilans bramek u siebie 8-7.

Goście na wyjazdach zdobyli osiem punktów w pięciu meczach po dwóch wygranych, dwóch remisach oraz jednej porażce, bilans bramek na wyjazdach 13-3.

Mój typ w tym meczu to dwójka, FC Brno zdobyło u siebie sześć punktów ale z drużynami słabymi na wyjazdach a Teplice na wyjazdach graja nieźle i wywiozą z Brna trzy oczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy ( Gambrinus Liga )

Spotkanie: FC Brno - Teplice

Typ: 2

Kurs: 2.00

Data: 21.10.2013

Godz: 18.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na jedenasta kolejkę czeskiej Gambrinus Ligi.

W meczu spotkają się FC Brno oraz Teplice.

FC Brno rozegrało dziesięć meczy w lidze w których zdobyło siedem punktów po dwóch wygranych, jednym remisie oraz siedmiu porażkach i zajmuje obecnie przedostatnie piętnaste miejsce w lidze, bilans bramek 11-15.

Teplice zdobyły dwadzieścia trzy punkty w swoich dziesięciu ligowych meczach po siedmiu zwycięstwach, dwóch remisach oraz jednej porażce co daje trzecią pozycję w tabeli, bilans bramek 30-10.

Gospodarze u siebie rozegrali pięć meczy i zdobyli sześć punktów po dwóch wygranych oraz trzech porażkach, bilans bramek u siebie 8-7.

Goście na wyjazdach zdobyli osiem punktów w pięciu meczach po dwóch wygranych, dwóch remisach oraz jednej porażce, bilans bramek na wyjazdach 13-3.

Mój typ w tym meczu to dwójka, FC Brno zdobyło u siebie sześć punktów ale z drużynami słabymi na wyjazdach a Teplice na wyjazdach graja nieźle i wywiozą z Brna trzy oczka.

 

3:2

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...