Skocz do zawartości

BIAŁORUŚ


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

BGU Mińsk - BATE Borysow 

 

2 (-1.5)   @   1.70   typ główny :minus:

 

1 nie strzeli    @   2.04  :minus:

 

Wszystko Betfan

 

BATE po dobrych kilkunastu latach straciło prymat w kraju wiec liczę na sportową złość. Z tego co czytam to rywale nie mają się czym pochwalić.  Żadnych extra transferów tak więc powinni być łatwym kąskiem choć wiem jak takie mecze wyglądają.  "Autobus" w polu karnym i bronimy czekając na możliwość kontry. Licze jednak , że goście dadzą radę sforsowac obronę gospodarzy i conajmniej 2 bramki uda się im strzelić 

 

e: 2:0 po 30 min JWS

 

Wynik: 3:1

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Soligorsk - Slutsk 

Typ: ov 10.5 RR     Kurs: 2.10     sts  :minus:

 

Dobra Panowie mamy weekend wiec zaczynamy grę.  Tym razem odpuszczamy Niemcy Hiszpanie Włochy i Polskę bo tam cuda się dzieją i przenosimy się na Bialorus.

Nie podejmuje się wytypowania wyniku ale wydaje mi się, że opłaca się pograć na rogi. Ostatnio Soligorsk mocno zaakcentować ten stały fragment gry i sam był w stanie pokryć powyższa linie. Dziś gra u siebie wiec liczę ze będą rządzić i dzielić na boisku i te 10 różnych powinni nabić na spokojnie,a i goście tez powinni coś dorzucić 

 

Wynik: 10

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Białoruś (Vysshaya Liga)
Spotkanie: FK Mińsk vs Torpedo Żodino
Typ: BTTS
Kurs: 2.05
Data: 02.05.2020
Godzina: 13:00
Bukmacher: TOTALbet

 

Analiza:

 

Oba zespoły zagrają w optymalnych składach, które nie zmienily się prawie wcale w stosunku do poprzedniego sezonu. Najlepsi strzelcy pozostali w druzynach. Niedopatrzyłem się osłabień.

 

Na Białorusi z reguły ciężko o BTTSy ale te drużyny na to akurat stać - dosyc czesto zarówno strzelaja jak i traca gole.

Mecz będzie bardzo wyrównany, ciężko wskazać faworyta - moim zdaniem powinien to być dobry mecz pomimo wczesnej godziny.

 

__________________________

 

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Białoruś (Vysshaya Liga)
Spotkanie: Dynamo Mińsk vs FK Słuck
Typ: Dynamo Mińsk (powyżej 1.5 gola)
Kurs: 1.75
Data: 02.05.2020
Godzina: 17:00
Bukmacher: TOTALbet


Analiza:

 

Dynamo Mińsk, od dawna jedna z czołowych drużyn na Białorusi zmierzy się dziś z drùżyną FK Słuck, ligowym średniakiem, z reguły kończacym sezon w drugiej połówce tabeli.

Tym razem sytuacja jest nietypowa - FK Słuck przewodzi stawce po piorunujacym jak na Nich starcie sezonu, Dynamo jest dopiero 9.

 

Pamietajmy jednak, że to początek sezonu, pozycje nie mają jeszcze większego znaczenia roznice w tabeli są minimalne.

 

Drużyna ze stolicy ma o wiele silniejszy skład i sądzę, że poradzą sobie jeżeli chodzi o gole - Słuck strzela ale i traci sporo bramek.

Oba zespoły zagrają w optymalnych składach, które nie zmienily się prawie wcale w stosunku do poprzedniego sezonu. Najlepsi strzelcy pozostali w druzynach. Niedopatrzyłem się osłabień.

 

Ponadto historycznie - w stolicy 6 z 7 meczow Dynama ze Słuckiem zakonczylo sie zwyciestwem Dynama i w kazdym strzelali minimum 2 gole.

 

Nie wiem do konca czego obecnie spodziewac sie po Słucku z takim zesoolem jak Dynamo. Mozna jako drugi zakład zagrac w tym meczu BTTS. Jako główny daję jednak gole Dynama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...