Skocz do zawartości

[Zamknięty] Premier League - Anglia


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

Data: 20.11.2011

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premiership

Spotkanie: Chelsea - Liverpool

Typ: 1

Kurs: 1,91

Bukmacher: Pinnacle

Godzina rozpoczęcia: 17:00

 

Przed nami bardzo ciekawie zapowiadające się starcie na szczycie w Anglii. Na Stamford Bridge Chelsea Londyn podejmie FC Liverpool. Mecz na pewno przyciągnie komplet publiczności na stadion oraz rzesze fanów przed telewizory, ponieważ jestem przekonany iż będzie to fenomenalne widowisko, gdyż oglądałem starcia Chelsea zarówno z Man U oraz z Arsenalem i była to uczta dla oczu. Ja w roli faworyta tego spotkania stawiam zdecydowanie gospodarzy. Gdyż The Reds grają bardzo przeciętnie a punkty zazwyczaj zdobywają dzięki pomocy arbitrów tak jak w spotkaniach z Arsenalem, Evertonem czy West Brom. Nie można jednak zapominać iż mają wielką gwiazdę jaką jest Luis Suarez i także on zdobył wiele oczek na konto Liverpool'u.

 

Chelsea w ligowej tabeli plasuje się na czwartej pozycji, a w przypadku wygranej zrówna się punktowo z trzecim Newcastle. Londyńczycy wygrali w obecnym sezonie siedem gier, raz zremisowali oraz polegli trzykrotnie. Strzelili 24 gole, a stracili 15. Ich ostatnie sześć ligowych strać to cztery zwycięstwa oraz dwie porażki, z QPR 0:1 na wyjeździe, gdzie sędziowie robili wszystko aby The Blues przegrali oraz z Arsenalem u siebie 3:5, lecz stwierdzam że w przekroju ostatniego miesiąca Arsenal to najlepiej grająca drużyna w Europie, nawet lepiej niż Barca. Oprócz porażki z Kanonierami Chelsea wygrała pozostałe cztery domowe mecze i to bardzo pewnie. Na Stamford razem z meczem z Arsenalem strzelili 15 bramek, a stracili 9 w pięciu grach.

 

Liverpool jest o dwie pozycje niżej niż ich dzisiejszy rywal i mają o trzy punkty mniej. Wygrali jak na razie pięć spotkań, cztery razy remisowali oraz polegli dwukrotnie. Bilans bramkowy 14-10. Ostatnie ich cztery ligowe mecze to tylko jedna wygrana i trzy remisy, w tym po 1:1 u siebie z beniaminami Norwich i Swansea. Mecz The Reds z trudniejszym przeciwnikiem na wyjeździe gdzie nie pomagali im sędziowie zakończył się ich klęską. A mianowicie wyjazd do Londynu na starcie z Tottenhamem, który przegrali 0:4, kończyli mecz w dziewięciu i nie wiem czy oddali jakiś celny strzał. Taka jest ich prawdziwa siła.

 

Jeśli znów sędziowie nie wypaczą wyniku to The Blues wygrają to spotkanie pewnie i wysoko i nawet Luis Suarez sam nic nie zrobi, gdyż reszta drużyna jest po prostu za słaba, a Steven Gerard jest ledwie co po kontuzji i nie odzyskał dawnej formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chelsea v Liverpool - Chelsea over 1,5 @1,80; 5/10 Bet365

 

Kadrowo lepsza jest Chelsea. Dzisiaj dostępny będzie już Drogba, choć wątpię czy zagra. W L'poolu powraca do gry Carragher i prawdopodobnie zagra Suarez (decyzja przed meczem). Powrót Carraghera to wg mnie żadne wzmocnienie, bo w tym sezonie jest w słabej formie. Na pewno nie zagra Gerrard (nie będzie nawet na ławce rezerwowych).

Do rzeczy, Liverpool grał dotychczas w 3 meczach z czołówką. Jeden zagrał dobrze (na własnym boisku z Man Utd., które było w tym czasie pod formą), w 1 wyszarpał zwycięstwo po słabym meczu (2:0 na wyjeździe z Arsenalem) i jeden bezkompromisowo przegrał (4:0 z Tottenhamem na wyjeździe). Teraz będzie 3 mecz na wyjeździe z top 6, więc Liverpool będzie raczej zbierał punkty w 2 części sezonu, kiedy to do niego będą przyjeżdżać przeciwnicy. Patrząc na wspomniane przeze mnie spotkania, dzisiejsze będzie wg mnie najbliższe meczowi z Tottenhamem, ponieważ był on tak jak teraz Chelsea w niezłej formie. To nie jest żart, naprawdę uważam, że Chelsea jest w dobrej formie. W 3 ostatnich meczach 2 porażki, obie niezasłużone. Z QPR grając przez długi czas w 9 The Blues potrafili stwarzać więcej sytuacji niż przeciwnik, w meczu z Arsenalem również to oni mieli więcej z gry, jedynie zaważyły błędy indywidualne. Jedynie z Blackburn gra wyglądała słabiej, jednak tłumaczę to małą motywacją. Chelsea w dotychczasowych meczach z top 6 stwarzała sobie dużo dogodnych sytuacji, a grała z przeciwnikami lepszymi defensywnie od Liverpoolu, któremu byle beniaminek czy drużyna dołu tabeli jest w stanie napędzić strachu. W dodatku dzisiaj wystąpi Carragher... Wracając do ataku Chelsea, to Torres wg mnie jest w dobrej formie. Co prawda nie strzela zbyt wielu goli, ale dochodzi do ciekawych sytuacji. Chelsea ma w ataku piłkarzy zarówno szybkich(np. Malouda, Mata, Torres) jak i silnych (np. Drogba, Lukaku). Nie pozostanie do bez znaczenia. Wysocy napastnicy będą dawali sobie zapewne radę przy górnych piłkach, a szbcy w pojedynkach biegowych. Piszę to dlatego, że Chelsea większość akcji rozgrywa poprzez zagranie prostopadłej piłki za obrońców i robi to bardzo dobrze. Na dodatek, w Liverpoolu obrońcy są niezbyt szybcy, więc wieszczę kłopoty dla Reiny. Atak Chelsea wygląda naprawdę dobrze, a dzisiaj może im sprzyjać jeszcze postawa drugiej linii The Reds. Słabo odbiera ona piłkę, jedynie Lucas gra na wysokim poziomie. Wątpię także aby on do spółki z Adamem przejęli mecz i dyktowali grę, bo pomoc Chelsea jest zdecydowanie lepsza: Lampard, Mikel i Mata, tworzą naprawdę niezłą formację. Myślę, że The Blues będą panowali nad meczem.

Kolejna sprawa jest taka, że L'pool popełnia proste błędy w obronie, podobnie jak Chelsea. Liczę więc na sporo goli.

Chelsea jest żądna punktów, bo dotychczas rozegrała 2 mecze z top 6 i oba przegrała. Na pewno chce pokazać fanom, że stać ją na wygrywanie z mocnymi.

W ataku Liverpoolu na dobrą sprawę można obawiać się jedynie Suareza, który wraca po kontuzji, więc raczej nie będzie w swojej normalnej dyspozycji.

Zagrałem na over 1,5 Chelsea a nie na zwycięstwo, bo liczę, że dzisiaj podobnie do reszty hitów w tym sezonie padnie bardzo dużo goli. Nawet jeśli Liverpool strzeli pierwszy typ będzie miał prawo wejść, bo Chelsea rzuci się do ataku, a The Reds się w takich sytuacjach gubią.

 

Powodzenia :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Premie League

21-11-2011, 21:00

Tottenham – Aston Villa

Typ: 1 (handicap 0:1)

Kurs:2,15

Tobet

 

 

W ostatnim meczu 12 kolejki Premier League Tottenham zmierzy się z zajmującą 8 miejsce w tabeli Aston Villą. Gospodarze po kiepskim początku sezonu w ich wykonaniu spisują się obecnie bardzo dobrze. W ostatnich 5 meczach drużyna z Londynu wygrała 4 mecze i tylko raz zremisowała na wyjeździe z rewelacją rozgrywek - Newcastle United. Spurs zajmują obecnie 5 miejsce z dorobkiem 22 punktów ale maja też jeden mecz zaległy.

Poniżej wyniki ostatnich meczy Tottenhamu:

06/11-11 Premier League Fulham vs. Tottenham 1:3

03/11-11 UEFA Europa League, Group A Rubin Kazan vs. Tottenham 1:0

30/10-11 Premier League Tottenham vs. QPR 3:1

23/10-11 Premier League Blackburn vs. Tottenham 1:2

20/10-11 UEFA Europa League, Group A Tottenham vs. Rubin Kazan 1:0

16/10-11 Premier League Newcastle vs. Tottenham 2:2

Aston Villa jak już wyżej wspomniałem zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 15 punktów na koncie. W ostatniej kolejce Villa wygrała z Norwich przed własną publicznością 3-2, ale w poprzednich meczach nie zachwycili remisując z Sunderlandem 1-1 i przegrywając przed własną publicznością z West Bromwich 1-2. Na wyjazdach piłkarze z Birmingham nie wygrali jeszcze meczu ale też zanotowali tylko jedną porażkę oraz 4 remisy.Poniżej ostatnie mecze Aston Villi:

05/11-11 Premier League Aston Villa vs. Norwich 3:2

29/10-11 Premier League Sunderland vs. Aston Villa 2:2

22/10-11 Premier League Aston Villa vs. W.B.A. 1:2

15/10-11 Premier League Man City vs. Aston Villa 4:1

01/10-11 Premier League Aston Villa vs. Wigan 2:0

25/09-11 Premier League QPR vs. Aston Villa 1:1

Możliwe,że na ławce trenerskiej w tym meczu pojawi się Redknapp, który nie tak dawno przechodził operację i opuścił dwa mecze Spurs de facto bardzo słabe w ich wykonaniu. W ostatnich dwóch meczach między tymi drużynami gospodarze dwa razy wygrali po 2-1 a wszystkie bramki w tym meczu strzelił Van der Vart. Holender najprawdopodobniej nie wystąpi w tym meczu z powodu kontuzji, ale za to kilku innych zawodników prezentujących się ostatnio dość przyzwoicie błysnęło formą w meczach kadrowych i to oni pewnie będą reżyserami tego dzisiejszego zwycięstwa. Stawiam na pewną wygrana gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, Premier League 21:00

Spotkanie: Tottenham - Aston Villa

Typ: 1

Kurs: 1,53

Buk: Expekt

 

Faworytem tego pojedynku są gospodarze którzy po 10 spotkaniach zajmują 5 pozycje z 22 punktami, a gdyby wygrali dzisiaj to przeskoczyli by w tabeli 3 Newcastle które obecnie ma 2 mecze rozegrane więcej. Tottenham u siebie w tym sezonie wygrał 3 spotkania z Arsenalem, Liverpoolem oraz QPR a przegrał z Manchesterem City wysoko bo aż 5:1. Aston Villa za to obecnie zajmuje 8 pozycję z zaledwie 3 wygranymi, aż 6 remisami oraz 2 porażkami. Na wyjazdach AV 4 krotnie zremisowała oraz raz przegrała Manchesterem City 4:1. W ubiegłym sezonie 2 spotkania pomiędzy obiema ekipami wygrał Tottenham u siebie 2:1 i na wyjeździe również 2:1. Tottenham w ostatnich 8 spotkaniach wygrał aż 7 razy i raz zremisował a Aston Villa w ostatnich 9 meczach wygrała 2 razy, 2 razy przegrała i aż 5 zremisowała. Uważam że dzisiaj będziemy mogli spodziewać się zwycięstwa faworyzowanych gospodarzy i tak też typuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.11.2011 16:00

 

WBA - Tottenham

 

TYP: 2

KURS: 1,85

BUKMACHER: Bet-at-home

 

Tottenham jedzie po kolejne 3 punkty, to nie ulega wątpliwości, tylko taki wynik zadowoli kibiców . Jak dotychczas Koguty są w dobrej formie ,chociaż patrząc z kim ostatnio Tottenham grał i wygrywał ( 2-0 z Aston Villa , wygrane na wyjazdach z Fulham i Blackburn 3-1 i 2-1 oraz u siebie z QPR 3-1) można powiedzieć że nie byli to rywale z wysokiej półki. Dziś kolejny mecz z tego cyklu z drużyna WBA.Patrząc na osiągniecia drużyny WBA w tym sezonie da się zauważyć , że jest to ekipa , która wygrywa z rywalami w swoim zasięgu ( ostatnie zwycięstwo z Boltonem 2-1 czy też z Wolverhampton 2-0 na własnym boisku). Gorzej się im wiedzie , gdy przyjeżdza rywal z wysokiej półki, a takim jest Tottenham . Goście podwójnie zmobilizowani powinni być na ten mecz, gdyż ich trener Harry Redknapp, być może już dziś obejrzy spotkanie swoich piłkarzy, po wyjściu ze szpitala. Tottenham dzisiaj nie będzie osłabiony brakiem ważnych piłkarzy, w przeciwieństwie do gospodarzy, w których szeregach zabraknie najlepszego strzelca. Liczę na dobry mecz i zwycięstwo Gości , minimalne ale zwyciestwo . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, Premier League 18:30

Spotkanie: Arsenal Londyn - Fulham Londyn

Typ 1(-1AH)

Kurs: 1,78

Buk: Pinnacle

 

W roli faworyta do tego pojedynku podchodzą gospodarze którzy po fatalnym początku sezonu, wreszcie zaczęli grac czego efektem jest wygranie 5 kolejnych spotkań, a dzisiaj jest szansa na zwycięstwo kolejne. Arsenal ma na koncie 22 punkty czyli dokładnie tyle ile ma ich Liverpool i Chelsea jednak przegrywa z nimi bilansem bramek. U siebie Arsenal wygrał 5 kolejnych spotkań z rzędu a przegrał tylko raz tylko w drugiej kolejce z FC Liverpoolem 2:0. Fulham za to ma na koncie obecnie ledwie 11 punktów, tylko dwa przewagi nad strefą spadkową i zaledwie 16 pozycję. Na wyjazdach w 6 meczach Fulham zdobył 5 punktów wygrywając na stadionie Wigan 2;0 oraz remisując z Sunderland i West Bromwich Albion. W ostatnich 5 spotkaniach Fulham zdobył 4 punkty i co ciekawe wszystkie na wyjeździe. Dzisiaj w barwach Kanonierów nie zobaczymy Sagny, Jenkinsona, Gibbsa, Wilshere'a, Miyaichiego, zaś Fulham na Emirates Stadium przyjedzie bez Sidwella, Grygery, Sa oraz Kelly'ego. Gdy obie ekipy pomiędzy sobą rozgrywały mecz na Emirates Stadium a wcześniej na Highbury to na 25 spotkań aż 22 wygrał Arsenal i 3 razy był remis, ani razu nie wygrał Fulham, dlatego też sądzę że Arsenal dzisiaj wygra i to zdecydowanie dlatego że gdy gra u siebie no to częściej wygrywa 2-3 bramkami niż 1, daltego taki kurs na hnadi jak najbardziej zachęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal-Fulham

 

 

Typ:1

Kurs:1.50

 

 

 

Kolejny typ tym razem z ligi angielskiej w której to rewelacyjnie ostatnio grający Arsenal podejmował będzie na własnym stadionie Fulham. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy grają ostatnio rewelacyjnie wygrywają zarówno w lidze krajowej jak i w lidze mistrzów, dzięki 5 zwycięstwom z rzędu awansowali po słabym początku ligi na 7 pozycję, którą zajmują z 21 oczkami na koncie. Goście natomiast grają w tym sezonie bardzo słabo czego skutkiem jest dopiero 16 pozycja i zaledwie 11 punktów i dwa oczka przewagi nad spadkiem. Kolejnym faktem przemawiającym za Arsenalem jest fakt, że grają przed własną publicznością, gdzie to spisują się znakomicie w tym sezonie wygrali aż 5 z 6 spotkań rozgrywanych u siebie, zaś Fulham na wyjedzie wygrało zaledwie raz. Myślę, że warto postawić na to spotkanie bo kurs jest dość dobry a Arsenal powinien bez problemów wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach obserwowania forum i pasożytnictwa zdecydowałem się na swoje pierwsze analizy. Wszelkie sugestie i komentarze zarówno od strony technicznej jak i od merytorycznej mile widziane

 

Newcastle - Chelsea 1x

Kurs:1.74

Betsson

 

W inaugurującym 14 kolejkę Premier League Newcastle United podejmie na St.James Park Chelsea Londyn. Faworytem według bukmacherów wydają się być goście z Londynu do czego ja nie jestem przekonanym. Po pierwsze nie wierzę w umiejętności trenerskie Andre Villasa-Boasa. Portugalczyk prowadząc Porto raz po raz golił kelnerów z portugalskiej ekstraklasy rozgrywając kilka spotkań z mocniejszymi rywalami w LE. Uważam że to jednak za mało by prowadzić klub z Premier League w dodatku z takimi aspiracjami jak Chelsea. To co wychodziło "Młodemu Mourinho" w Portugalii wychodzi z pewnym przybliżeniu w Anglii, a więc zwycięstwo w ostatniej kolejce z Wolverhamptonem czy 5 listopada z Blackburn Rovers. Jeżeli chodzi jednak o grę z rywalami z górnej półki The Blues wypadają blado żeby nie powiedzieć żałośnie, porażki z Liverpoolem Arsenalem i czerwoną częścią Manchesteru pokazuje że goście nie radzą sobie w walce z poważniejszymi rywalami , jak dorzucimy do tego wpadkę z QPR to zobaczymy Chelsea na 5 pozycji w tabeli. Warto wspomnieć nie najlepszą dyspozycje The Blues na wyjazdach, w 6 dotychczasowych spotkaniach goście uciuali 10 pkt grając jednak (oprócz Manchesteru) z rywalami z dolnej półki bilans bramkowy meczów wyjazdowych to 6-9 na korzyść Chelsea. Natomiast gospodarze sobotniego pojedynku radzą sobie jak na razie świetnie i chyba śmiało można powiedzieć że są rewelacją tych rozgrywek. Na 14 meczy polegli tylko raz z Man City (a kto nie poległ) w ostatniej kolejce udało im się szczęśliwie zremisować z Man. Utd. 1-1. Menedżer Newcastle Alan Pardew znakomicie poskładał zespół i 4 miejsce w tabeli nie jest dziełem przypadku ale solidnej gry zarówno w defensywie jak i ofensywie. Świetnie w ataku gra Demba Ba mający na koncie już 9 trafień, w bramce z kolei dobrze spisuje się Tim Krul. Wydaje się że wszyscy zawodnicy wiedzą jakie zadanie nakreślił im na odprawie angielski szkoleniowiec i dobrze wykonują swoją robotę. Wracając do Chelsea ciekaw jestem czy Andre Villas-Boas zdecyduje się wystawić Fernando Torresa(na sali wybucha śmiech kibiców Liverpoolu) w pierwszej 11. Cały czas mam przed oczami sytuacje z Manchesterem Utd. i słynną wypowiedź mojej dziewczyny( ja bym to strzeliła), myślę że nawet kapitan Barbossa drewnianą kulą wtoczyłby piłkę do sitaki.Ta sytuacja tak jakby puentuje całą grę Chelsea w tym sezonie. Wracając do Torresa pewnie wyjdzie w pierwszej 11, gdy kupujesz za 50 baniek wazon do salonu to chyba nie chowasz go do szafy jak przyjadą goście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newcastle-Chelsea

 

 

Typ:2

Kurs:2.10

 

 

 

Mój kolejny typ będzie z ligi angielskiej w której to skusił mnie wysoki kurs na wygraną Chelsea, która zmierzy się w wyjazdowym meczu z rewelacją tego sezonu Newcastle. Mecz zapowiada się na bardzo wyrównany, obydwie drużyny grają w tym sezonie bardzo podobnie o ile dla gospodarzy 4 miejsce, które zajmują z 26 punktami na koncie jest super wynikiem, którego kibice z pewnością się nie spodziewali to 5 miejsce gości, które zajmują z 25 oczkami jest sporym rozczarowaniem, ale nic w tym dziwnego ponieważ Chelsea ma ogromny budżet i pełno gwiazd w składzie, które gdy są w formie potrafią wygrać z każdym i myślę, że na ten mecz wyjdą maksymalnie skupieni i zmotywowani, bo wiedzą, że jak chcą walczyć o mistrzostwo to nie mogą pozwolić sobie już na stratę punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Wigan - Arsenal

Typ: Arsenal

Kurs: 1,59

Buk: Betsson

Godz. 16

 

Analiza:

W 14 kolejce angielskiej Premierleague dość łatwe zadanie mają Kanonierzy, którzy udają się na mecz z Wigan. Gospodarze w tym roku graja bardzo kiepsko, co nie wróży im dobrze przed dalsza częścią sezonu. w ostatni weekend odnieśli dopiero drugie ligowe zwycięstwo z Sundarlandem (wcześniej wygrali w sierpniu z QPR) co pozwoliło im opuścić ostatnie miejsce w tabeli (teraz czerwoną latarnią jest Blackburn Rovers). Dziś jednak osiągnąć dobry wynik z Arsenalem będzie niezwykle trudno, bo the gunners po fatalnym początku teraz grają bardzo dobrze i zbliżyli się już do ligowej czołówki. W zeszły weekend czołówka zagrała dla Arsenalu (ekipy z Manchesteru, Newcastle i liverpool zremisowały swoje mecze), jednak Kanonierzy tego faktu nie wykorzystali i w derbach Londynu tylko zremisowali z Fulham 1-1 (a Fulham to obok Liverpoolu jedyna ekipa, która potrafiła urwać punkty Manchesterowi City), co przerwalo im serie pięciu kolejnych ligowych zwycięstw. Dziś więc czas na powrót na zwycięską serie. W Wigan nie powinno być kłopotu, bo the Latics sa po prostu słabym zespołem. Nie ma co się łudzić ze ostatnie dwa mecze to jakaś zwyżka formy, bo Blackburn i Sunderland to żadni potentaci. Kanonierzy jeśli chcą się liczyć w walce o LM to nie mogą sobie pozwolić na straty punktów w takich właśnie meczach, tak jak to było w dwóch poprzednich sezonach (remis 2-2 i porażka 2-3). Nie wierzę w trzeci kolejny mecz bez kompletu punktów DW Stadium Arsenalu. Sporo oczywiście zależeć od Robina van Persiego, który jednak jest we formie i ostatnio strzela jak na zawołanie. Moim zdaniem grający ostatnio ciekawą piłkę londyńczycy nie powinni mieć kłopotu z wywalczeniem kompletu punktów w meczu z Wigan i utrzymają kontakt z czołówką. Stawiam na Arsenal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v Swansea - Swansea -0,5 @3,70; 3,5/10 - Bet365

 

Żaden pewniak, ale podoba mi się kurs. Można też zagrać czystą dwójkę po 3,70 albo over 2,5 @2,00.

Do składu Blackburn wracają prawdopodobnie Samba, Olsson i Salgado, w związku z tym 75% obrony świeżo po kontuzjach. Zresztą niewiadomo czy wszyscy z nich wrócą. W Swansea zabraknie Grahama i Angela Rangela.

Blackburn znajduje się na dnie tabeli. Słabe wyniki mimo dobrej gry, spowodowały, że kibice żądają głowy Keana. Dzisiaj za wszelką cenę trzeba zdobyć 3 punkty, żeby nie tracić kontaktu z resztą ligi. W przypadku Blackburn można to osiągnąć tylko jednym sposobem - atakiem. Nie wierzę, by Rovers dążyli dzisiaj głównie do utrzymania czystego konta, ponieważ w ich przypadku byłoby to samobójstwo. Niestety obronę mają bardzo słabą, każda drużyna jest w stanie im strzelić 2-3 gole w meczu. Bramkarz też zbyt często nie ratuje punktów.

A więc Blackburn dzisiaj będzie starało się narzucić własne tempo gry przyjezdnym. Podczas ataków pozycyjnych tworzą się duże luki w defensywie Rovers, szczególnie na skrzydłach. Z takich sytuacji padło już wiele goli w tym sezonie. Swansea bardzo dobrze radzi sobie zarówno w atakach pozycyjnych jak i w kontrach, więc nie będzie miało problemów z sytuacjami strzeleckimi. Główną bronią są skrzydłowi: Sinclair i Dyer. Obaj świetnie dryblują i dysponują dużą szybkością. Właśnie przez nich przechodzi zdecydowana większość akcji Łabędzi. Dzisiaj wystąpią najprawdopodobniej naprzeciw Salgado i Giveta, którzy od początku sezonu grają niezwykle źle. Proste błędy, braki w komunikacji itd., i to przez nich Blackburn znajduje się tam gdzie się znajduje.

Swansea mimo strzelenia dotychczas tylko 4 goli na wyjeździe, w ataku prezentuje się korzystnie. W każdym spotkaniu stwarza sobie kilka dogodnych sytuacji, często też dyktuje tempo gry. Brakuje tylko skuteczności.

Co do typu na zwycięstwo Swansea to nie jestem do neigo w pełni przekonany, ponieważ wszystko będzie zależeć od Vorma. Jeśli zagra on na swoim poziomie, to Kean może zacząć się już żegnać z posadą.

Podsumowując, Swansea gra bardzo dobrze w ataku, świetnie rozgrywa, akcje przeprowadza głównie skrzydłami, gdzie ma najlepszych zawdoników. Z kolei Blackburn jest wg mnie najsłabszym zespołem pod względem defensywy. Największe problemy ma na skrzydłach, gdzie Salgado i Givet są często ogrywani jak amatorzy, więc liczę że i dziś rywale zrobią z nich wiatraki.

PS Blackburn też jest zespołem dobrym w ataku i stawiającym na atak, więc zapowiada się otwarty mecz, co sprzyja bramkom.

 

Powodzenia :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston Villa v Manchester United

typ:2

kurs:1,65

Data.03.12.2011 g.18:30

Sportingbet

 

W ostatnim dzisiejszym meczu w angielskiej Premier League, w Birmingham Aston Villa podejmie Manchester United. Moim faworytem w tym spotkaniu są oczywiście goście, po ostatnich wtopach które zaliczyli remis w LM mistrzów z Benfiką 2:2, później w lidze 1:1 z Newcastle, oraz ostatnia przegrana po dogrywce z Crystal Palace 2:1 i to wszystko na Old Trafford, pora się więc przebudzić. I dzisiaj jest na to odpowiedni moment, a wyjatkowo w tym sezonie diabły bardzo dobrze grają na wyjazdach nie przegrali jeszcze zadnego meczu, po 2 remisy w lidze i w LM. Z drugiej strony gospodarze słabo grający w tym sezonie, co równiez widac po ostatnich meczach:

27/11-11 Premier League Swansea vs. Aston Villa 0:0

21/11-11 Premier League Tottenham vs. Aston Villa 2:0

05/11-11 Premier League Aston Villa vs. Norwich 3:2

29/10-11 Premier League Sunderland vs. Aston Villa 2:2

22/10-11 Premier League Aston Villa vs. West Bromwich 1:2

15/10-11 Premier League Man City vs. Aston Villa 4:1

W poprzednim sezonie na Villa Park padł remis 2:2. Ale w spotkaniach pomiędzy drużynami przeważa Manchester Utd, w tym tysiącleciu drużyny rozegrały ze sobą 26 spotkań i aż 20 wygrały Czerwone Diabły, 5 razy padł remis a Aston Villa wygrałą tylko jedno spotkanie w grudniu 2009 roku na Old Trafford. I na koniec jeszcze jedna ciekawostka, ostatnią serię 4 meczy z rzędu bez wygranej Manchester zanotował na początku sezonu 2008/2009 przegrywając w Superpucharze z Zenitem 2:1, później w lidze z Liverpool również 2:1, remis w LM z Villarealem 0:0, i remis z Chelsea 1:1. Od tamtej pory Manchester nie miał serii 3 meczy bez wygranej aż do tego tygodnia. I dzisiaj jestem pewien że wygrają bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Mecz: Fulham - Liverpool FC

Data: 05.12.2011 21:00

Typ: 2

Kurs: 2.20

Bukmacher: Pinnacle

 

Liverpool w obecnym sezonie spisuje się dosyć przeciętnie o czym może świadczyć dopiero 7 miejsce w tabeli Premier League. Jednak ostatnie mecze pokazują, iż gracze Kenny'ego Dalglisha będą się jeszcze liczyć w walce o najwyższe miejsca w tabeli. Co prawda wygrane przeplatają się z remisami, ale co ciekawe LFC lepiej gra na wyjeździe. Ostatnie ich potyczki na terenie rywala to zwycięstwa z Evertonem i WBA po 0:2 oraz z Chelsea 1:2 w lidze i 0:2 w Carling Cup. U siebie Liverpool wszystkie 4 ostatnie spotkania zremisował, ale były to pojedynki z takimi rywalami jak Manchester City czy United. Natomiast Fulham to dopiero 16 ekipa ligi z dorobkiem 12 oczek na koncie. Kibice na Craven Cottage nie mają się ostatnio z czego cieszyć, bo Fulham przed własną publicznością przegrywa. Ostatnie dwa mecze to porażki z Tottenhamem i Evertonem po 1:3. Co do absencji to u gości nie zagra Leiva i Gerrard, którzy zmagają się z kontuzjami, ale siła rażenia LFC jest wystarczająco mocna, by poradzić sobie bez tych piłkarzy. To na pewno będzie ciężki pojedynek dla obydwu zespołów jednak liczę na wygraną The Reds.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, Premier League, 21:00

Spotkanie: Fulham Londyn - FC Liverpool

Typ: 2(-1AH)

Kurs: 3,20

Buk: Bet365

 

W roli minimalnego faworytem do tego pojedynku przystępują goście którzy w tym sezonie o dziwo lepiej radzą sobie na wyjeździe niż u siebie. FC Liverpool bo o nim mowa w lidze zajmuje 7 pozycję z 23 oczkami z czego 12 punktów zdobył on właśnie na wyjeździe pokonując takie ekipy jak Chelsea, Everton West Bromwich czy Arsenal a ulegając Tottenhamowi oraz Stoke. Na wyjazdach ta gra wygląda naprawdę korzystnie a grzechem numer 1 FC Liverpoolu jest gra u siebie, ze słabszymi rywalami wygląda to fatalnie bo na 7 meczów aż 5 zremisowali i to z naprawdę słabymi ekipami takimi jak Norwich czy Swansea gdzie zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki bo sytuacji było bardzo dużo, ale była też fatalna skuteczność która nie pozwoliła na zwycięstwa. Fulham za to w lidze jest na zaledwie 16 pozycji z ledwie 12 punktami z czego ledwie 6 punktów zdobyło Fulham na Craven Cottage wygrywając tylko raz ale efektownie bo 6:0 z QPR oraz 3 krotnie remisując przy dwóch porażkach z Tottenhamem i Evertonem. Fulham więc nie zachwyca a Liverpool szczególnie na wyjazdach prezentuję się naprawdę korzystnie. W ciągu ostatnich 3 lat na Craven Cottage 2 krotnie wygrywał Liverpool a raz Fulham, na wiosnę tego roku a wiec w ubiegłym sezonie Liverpool wgrał tam nawet 5:2 a jak dobrze pamiętam hat-trick ustrzelił dalej grający dla The Reds Maxi Rodriguez. Jutro Liverpool do spotkania praktycznie bez większych osłabień(nie zagra jeszcze prawdopodobnie Steven Gerrard który w tym sezonie i tak mało grał ze względu na kontuzję) a tak to zobaczymy przecież takie gwiazdy jak Luis Suarez, Lucas Leiva czy Dirk Kuyt. Myślę że Liverpool jutro sobie poradzi z Fulham i wygra na wyjeździe bo kadrowo jest lepszy, no i forma w ostatnich meczach również jest po jego stronie, tak samo jak ostatnie mecze na Craven Cottage, wszystko za nim przemawia i sądzę że jutro wygra zdecydowanie co najmniej 2 bramkami, bo Fulham u siebie 2 mecze w tym sezonie taka różnicą bramek przegrał a Liverpool 3 razy na wyjeździe wygrał 2 bramkami m.in. z Arsenalem. Sądzę więc że ta sztuka może się udać również i jutro, co prawda powtórki z ubiegłego sezonu(5:2 dla LFC) się nie spodziewam ale myślę że Liverpool będzie w stanie wygrać 2 bramkami, może znowu 2:0 ale powinien wygrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna, Premiership, Anglia, 21:00

Fulham FC - Liverpool FC (remis nie ma zakładu)

Typ: Liverpool

Kurs: 1,55

Bukmacher: Expekt

 

 

W ramach rozgrywek Premiership zmierzą się dziś Fulham oraz Liverpool. W poprzednim sezonie dwa razy górą byli „The Reds” wygrywając 1:0 oraz 5:2. Dziś to również oni są uznawani za faworyta tej potyczki. Liverpool od czasu porażki z Tottenhamem (18 września) nie przegrało meczu. W tym czasie zespół m.in. zremisował z Manchesterem United oraz w ostatniej kolejce z rozpędzonym Manchesterem City . Wcześniej pokonał 2:1 na Stamford Bridge Chelsea Londyn 2:1.Liverpool może pochwalić się również najlepszą defensywą w lidze, która straciła zaledwie 12 goli. Fulham natomiast w ostatnim czasie zanotował remisy z Sunderlandem i Arsenalem Londyn oraz przegrał z Tottenhamem. Dodatkowo w czwartek zespół rozgrywał mecz w ramach Ligi Europejskiej z Twente (porażka 0:1). W tym sezonie drużyna prowadzona przez Martina Jola wygrała zaledwie 2 razy i zajmuje 16. miejsce, jednak nad ostatnim Wigan ma tylko 3 punkty przewagi. Fulham będzie również osłabione brakiem takich piłkarzy jak Zdenek Grygera, Philippe Senderos czy Damien Duff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal-Everton

 

 

Typ:1

Kurs:1.55

 

 

Już za niespełna trzy godziny rozpocznie się mecz pomiędzy Arsenalem i Evertonem. Oczywiście faworytem tego spotkania będą gospodarze, którzy bo bardzo słabym początku sezonu grają ostatnio znakomicie dzięki czemu udało im się awansować już na 5 pozycję, którą daje im 26 oczek. Goście również w tym sezonie grają dość dobrze aczkolwiek są dużo niżej od swojego dzisiejszego rywala aktualnie plasują się na 10 pozycji z 16 punktami na koncie. Kolejnym argumentem przemawiającym za Arsenalem jest fakt, że będą oni grali przed własną publicznością gdzie to spisują się znakomicie jak na razie na 7 spotkań wygrali aż 5 raz zremisowali i raz przegrali. Myślę, że po bardzo ładnym spotkaniu mecz zakończy się pewnym zwycięstwem gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANGLIA: Premier League

Arsenal-Everton

Typ:over 2.5

Kurs:1.80

Buk : Bet365

10.12.2012 16.00

Dzisiaj Arsenal obchodzi swoje 125 "urodziny",wiec wypada wygrac w taki dzien.Arsenal zajmuja obecnie piata pozycje w tabeli,wywalczyl ja w ostatnim spotkaniu ogrywajac Wigan 5-0.W Lidze Mistrzow zostal pokonany przez Olimpiakos,ale wiadomo ze ten mecz gral rezerwami,bo awans juz mial zapewniony.Podopieczni francuskiego menadżera do tego spotkania podchodzą z myślą przedłużenia swojej ligowej passy, która trwa nieprzerwanie od siedmiu spotkań. Ostatnia porażka miała miejsce w derbach Londynu z Tottenhamem. Od tego czasu "Kanonierzy" wygrali sześć z siedmiu ostatnich pojedynków, notując tylko jeden remis. Everton zajmuje pozycje 10 w tabeli.W druzynie Arsenalu panuje plaga kontuzji i tu widze maly problem,sklanialbym sie do zagrania overu i tak chyba zrobie,tym bardziej ze w czterech ostatnio rozegranych meczy wszystkie konczyly sie overowo,a patrzac na oslabienia w bloku defensywnym Arsenalu zakladam ze Everton strzeli bramke a gospodarze przynajmnie dwie.Stawiam na wynik 2-1.Gram na over bo wyzszy kurs jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoke - Tottenham 11.12.2011 17:00

typ:2

kurs:2,05

buk:Unibet

 

Dzisiaj na Britannia Stadium miejscowe Stoke (10 miejsce) podejmie rewelacyjnie grający zespół Tottenham (3miejsce). Goście w Premier League grają rewelacyjnie, po dwóch porażkach na początku sezonu z drużynami z Manchesteru (z United na Old Trafford 3:0, i u siebie z City 5:1), seria 11 meczy bez porażki (tylko 1 remis na wyjeździe 2:2 z Newcastle). Stoke radzi sobie gorzej 5 wygranych, 3 remisy i 6 porażek. Dla Tottenhamu wyraźnie priorytetem jest liga, w pucharach nawet w Lidze Europejskiej trener wystawia rezerwowy skład dając odpocząć kluczowym zawodnikom. Goście oddają najwięcej celnych strzałów w lidze, ich średni to 7 strzałów, w ostatnim meczu z Boltonem wygranym 3:0 oddali 12 meczów. Gospodarze w ostatnim meczu wygranym 1:0 z Evertonem oddali tylko 4 strzały.

Po powrocie Stoke do Premier League w 2008 roku zespoły rozegrały ze sobą 6 meczy w lidze, 2 wygrane Stoke i 4 wygrane Tottenhamu. Ostatni mecz rozegrały drużyny w tym sezonie w pucharze ligi na Britannia Stadium, gdzie po regulaminowym czasie gry był remis 0:0, a w karnych górą była drużyna Stoke wygrywając 7:6. Ale jak wspomniałem w pucharach nie graja podstawowym składem, zabrakło takich zawodników jak: Bale 5 goli i 5 asyst w lidze, Adebayor 7 goli i 6 asyst, Defoe 6 goli i 2 asysty. W dzisiejszym meczu zobaczymy zapewne najsilniejsze składy obu drużyn.

Wg mnie dzisiaj powinien wygrać Tottenham, na jego korzyść przemawia lepsza dyspozycja, skład na pewno mają lepszy, ostatni mecz ze Stoke przegrali w 2009r. Za drużyną Stoke przemawia jedynie własny stadion. Polecam również over 2,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Mecz: Chelsea - Manchester City

Data: 12.12.2011 21:00

Typ: 2

Kurs: 3.04

Bukmacher: Pinnacle

 

Ostatni mecz i zarazem hit kolejki, na Stamford Bridge przybywa lider z Manchesteru, The Citizens .... Wspaniała forma w lidze, brak porażki i efektywna gra pozwala na prowadzić z przewagą nad sąsiadem, czyli Czerwonymi Diabłami dwoma punktami, ale mając kolejkę rozegraną mniej, czyli po dzisiejszym meczu może być pięć ... City na 14 kolejek 12 meczów wygrał, szczególne wrażenie robią wyjazdowe wygrane z United 1:6 i Tottenhamem 1:5, oraz zanotował dwa remisy z Liverpoolem 1:1 i Fulham 2:2 ... Chelsea na tyle samo kolejek 9 zwycięstw ale z nikim tak renomowanym, jeden remis ze Stoke i 4 porażki, u siebie z Arsenalem 3:5 i Liverpoolem 1:2 ... Te wyniki dają The Blues piątą pozycje w tabeli, ogólnie ich forma nie jest przekonywująca i chociaż awansowali z grupy Ligi Mistrzów, to wcale mnie to nie przekonuje ... City odpadło na rzecz Napoli i zostaje im gra w Lidze Europejskiej, więc mogą skupić się i zanotować zwycięstwo w Premiership co byłoby wreszcie wielkim sukcesem Manciniego ... Bilans spotkań head-to-head jest oczywiście zdecydowanie korzystny dla gospodarzy, ale to nie to samo City co przecież 5 lat temu, zresztą w ostatnich dwóch sezonach to właśnie Manchester wygrał trzy razy i raz przegrał ... Jeszcze można wspomnieć bilanse bramkowe, gospodarze 31:17, goście 48:13 ... Kogo zabraknie w meczu na pewno? Po stronie Chelsea Essiena i Luiza, powraca za to Bosingwa, natomiast po stronie gości nie wystąpi Kolarov, a nie pewny jest występ Richardsa ... Reasumując uważam że obecnie Manchester City dysponuję lepszą kadrą, grają efektowniej i efektywniej, a po dzisiejszym meczu to oni wyjdą zwycięsko... Stawiam na wynik 1:3 ...

 

Kadry:

Chelsea: Cech, Bosingwa, Ivanovic, Terry, Cole, Mikel, Romeu, Ramires, Lampard, McEachran, Mata, Malouda, Meireles, Torres, Drogba, Kalou, Sturridge, Lukaku, Turnbull.

Manchester City: Hart, Pantilimon, Zabaleta, Kompany, Lescott, Savic, K Toure, Clichy, Johnson, Milner, Y Toure, De Jong, Barry, Hargreaves, Nasri, Silva, Dzeko, Balotelli, Aguero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.12.2011 21:00

Chelsea - Manchester City

typ: over 2,5

kurs : 1,70

bet-at-home

 

Analiza: Chelsea u siebie 5 zwycięstw i 2 porażki , City na wyjezdzie jeszcze nie przegrał (5 wygranych 2 remisy), ale skupmy się na ilości bramek. Chelsea w 7 meczach strzeliła 19 bramek (średnio 2,71 na mecz) i stracone 11 (1,57 na mecz). Po 14 kolejkach 11 meczy Chelsea kończtło się over 2,5 (79%), 3 mecze under 2,5 to były mecze wyjazdowe u siebie over 2,5 to było 100% meczy.

Mancheser City na wyjazdach w 7 meczach ma strzelone 24 bramki (3,42 na mecz) i stracone 9 (1,28 na mecz). W tym sezonie z 14 meczy Man City w 12 bylo over 2,5 (86%), zaledwie 2 skończyły się under 2,5 z Liverpoolem i z Evertonem czyli drużynami które zarówno mało tracą jak i strzelają.

Patrząc na statystki prawdopodobieństwo trafienia zakładu jest bardzo duże, jednak jak wiadomo pewnym nigdy być nie można, ale 1,70 wydaje się wystarczająco zachęcające żeby to zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigan-Chelsea

 

 

 

Typ:2

Kurs:1.36

 

 

 

Na początek swoich typów postanowiłem postawić na nieco pewniejszy mecz ale co za tym idzie kurs nie jest porywający. Przechodząc do rzeczy wybrałem pojedynek pomiędzy Wigan a Chelsea, oczywiście zdecydowanymi faworytami tego spotkania będą goście, którzy ostatnio wygrali z liderem Manchesterem City co pokazuję, że są w bardzo dobrej formie. Jeżeli chodzi o tabelę ligową to goście są aktualnie na trzecim miejscu z 31 oczkami na koncie, zaś ich rywale Wigan grają bardzo słabo w tym sezonie przez co w pełni zasłużenie zajmują odległą 18 lokatę z zaledwie 12 punktami na koncie. Jak widać obydwie drużyny dzieli prawdziwa przepaść w ligowej tabeli, podobnie jest z umiejętnościami piłkarskimi, Chelsea ma w swoich szeregach pełno gwiazd zaś Wigan praktycznie żadnej. Myślę, że mecz będzie miał jednostronny przebieg i zakończy się gładkim zwycięstwem gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigan Athletic - Chelsea FC



TYP 2 kurs: 1,35

 

Chelsea odzyskała formę i zaczyna gonić kluby z Manchesteru. Duży krok uczyniła w poprzedniej kolejce pokonując w meczu na szczycie City. Nie sądzę by po takim sukcesie miało to teraz zaprzepaścić tracąc punkty na słabym Wigan. W grudniu oprócz wspomnianej wygranej z Manchesterem, gładko po 3-0 wygrała na Stamford Bridge z Valencią oraz w Newcastle. Wigan jest w strefie spadkowej, a u siebie wygrało tylko raz. Chelsea na jedna straconą bramkę na obcym terenie strzela średnio dwie, a Wigan na jedną strzelaną u siebie traci prawie dwie. W pięciu ostatnich grach przed własną publicznością wywalczyło tylko punkt i przegrało np. w ostatnim takim starciu aż 4-0 z Arsenalem, ale wcześniej nie dawało rady remisując z przedostatnim Blackburn czy przegrywając z ostatnim Boltonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QPR-Manchester Utd

 

 

Typ:2

Kurs:1.45

 

 

 

Na sam koniec swoich typów znowu piłka nożna i liga angielska w której to w ramach 16 kolejki QPR podejmować będzie Manchester UTD. Jak nie trudno się domyśleć zdecydowanymi faworytami tego spotkania będą goście, którzy są znaną firmą i po tym jak odpadli z ligi mistrzów mogą już skupić się na lidze. Jak na razie Manchester UTD jest na drugim miejscu z 36 oczkami na koncie i niewielką stratą do lidera. Gospodarze natomiast po bardzo dobrym początku sezonu teraz grają bardzo słabo i w konsekwencji zajmują niską 13 lokatę z 16 punktami na koncie. Jak już wcześniej wspomniałem gospodarze ostatnio nie grają najlepiej i najlepszym na to dowodem są zaledwie 4 oczka w 5 spotkaniach, dla porównania goście w takiej samej liczbie spotkań zdobyli aż 13 punktów. Myślę, że czeka nas jednostronne spotkanie, które zakończy się gładkim zwycięstwem gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QPR - Manchester Utd 18.12.2011 13:00

typ:2

kurs:1,50

buk:Unibet

 

W pierwszym dzisiejszym meczu w angielskiej lidze Queens Park Rangers FC podejmie na własnym stadionie Manchester United. Po ostatnich wtopach kurs na diabły jest dosyć wysoki. Na kurs pewnie mają wpływ kontuzje w zespole Red Devils (zabraknie: Owena, Cleverleya, Anderson, Fabio Da Silvy, Hernandeza, Vidicia i Fletchera który zawiesił karierę za to do składu powraca Berbatov) oraz gra poza swoim stadionem. Ale w tym roku nie licząc ostatniej wtopy w LM w Szwajcarii, Manchester gra wyśmienicie nie przegrywając ani razu i aż 4 razy wygrywając. W lidze Manchester przegrał tylko raz z Man City 6:1, i dzisiaj raczej nie przegra. Z drugiej strony boiska beniaminek ligi, który rewelacyjnie nie gra 4W-3R-7P i 154 miejsce w lidze. Na własnym stadionie bilans QPR to 1-4-2 czyli bez rewelacji. W drużynie gospodarzy zabraknie podstawowego bramkarza Kenny(12 meczy) oraz obrońcy A. Ferdinand (12 meczy).

Poprzedni raz ekipy spotkały się w listopadzie 2008 roku, w ramach Pucharu Ligi i wówczas lepsi okazali się podopieczni sir Alexa Ferguson, którzy wygrali 1:0, i dzisiaj raczej też bez większych prblemów górą będzie Manchester.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Tottenham : Sunderland

Typ : Tottenham strzeli over 2,5 bramki

Kurs : 2,50

Bukmacher : Bet365

Godzina : 16.00

Analiza :

 

Totteham mimo świetnej walki w ostatniej kolejce odpadł z LE, chociaż moim zdaniem to było trochę niesprawiedliwe bo PAOK po prostu podłożył się Kazanowi i to wszystko dlatego.

Teraz muszą sobie powetować te wielkie straty w lidze i myślę że zaczną dzisiaj od wysokiej wygranej z Sunderlandem.

Wczorajsze mecze w Anglii były rozczarowująco słabe i nudne i myślę że dzisiejsze będą lepsze i w każdym meczu będzie kilka bramek.

No a w spotkaniu tych dwóch drużyn to powinien strzelać głównie, jeśli nie tylko Tottenham.

W lidze są na czwartym miejscu ale pewnie byliby wyżej gdyby nie jeden zaległy mecz.

I tak dzisiaj w razie wygranej, a wygrają na pewno, przesuną się przed Chelsea o dwa oczka mimo iż mają jeszcze jeden mecz do rozegrania.

Ta drużyna jest w naprawdę świetnej formie i taki Sunderland to dla nich żadna przeszkoda.

W tym sezonie gospodarze wygrali 10 meczów, zremisowali 1 i przegrali 3 w tym ostatnio ze Stoke tak wiec teraz trzeba wygrać i zapomnieć o tamtej porażce.

Trzy bramki z ich strony to i tak nie wielkie wymagania bo oni maja niebywałą siłę ofensywną.

No a Sunderland - jest sobie gdzieś tam daleko na 16 miejscu w tabeli, tuż nad strefą spadkową i to tylko dzięki ostatniej wygranej z Blackburn.

Są po prostu przeciętni, żeby nie powiedzieć słabi i to spotkanie przegrają i to wysoko.

W historii u siebie Tottenham wygrywał większość spotkań a na 47 spotkań w 13 mieli przynajmniej trzy gole, a do tego też parę razy na wyjeździe.

Wierzę w nich dzisiaj i oni ten mecz wygrają wysoko.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: :noga: Manchester City- Arsenal Londyn

Typ: Manchester City

kurs: 1.80

buk: Bet365

data/godzina rozpoczęcia: 18.12.2011/17:10

 

Szlagier w angielskiej Premier League, Arsenal Londyn będący ostatnio w "gazie" będzie dzisiaj gościł na Edihad Stadium gdzie zagrają z liderem rozgrywek Manchesterem City. Obie ekipy ostatnio grają naprawdę bardzo dobrze i nie zmieni mojego zdana ostatnia porażka z Chelsea na Stamford Bridge ekipy Roberto Manciniego. Obie ekipy przystąpią do meczu w niemal optymalnych zestawieniach, niemal bo w ekipie gospodarzy zabraknie Clichy'ego w ekipie gości natomiast nie zobaczymy Jacka Wilshere, Kierana Gibbsa, Andre Santosa, Bacary Sagna oraz Abou Diaby. Większe osłabienia są więc po stronie goście ale w Arsene Wenger ma tych zawodników kim zastąpić.

O wyniku dzisiejszego spotkania zadecydują więc niuanse takie jak forma dnia czy szczęście. Wydaje się jednak, że większe szansę należy dawać w tym spotkaniu ekipie gospodarzy. City u siebie bowiem w tym sezonie jest drużyną niepokonaną. W lidze na 7 meczów wygrali wszystkie z nich, strzelając przy tym 24 gole. Arsenal natomiast na wyjazdach nie jest już tak mocny jak na swoim obiekcie (3 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki). O wyniku w takim meczu mogą również zadecydować indywidualności, których niewątpliwie więcej w swoim składzie ma Mancini: Toure, Barry, Silva, Balotelli czy Aguero to tylko niektórzy z nich.

Myślę, że City uda się potrzymać dobrą passę meczów na własnym obiekcie i pokonają dzisiaj Arsenal. Mecz według mnie będzie stał na wysokim poziomie i na pewno będzie wyrównany ale według mnie więcej do powiedzenia w tym meczu będą mieli piłkarze z Manchesteru i to oni według mnie powinni wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie Wolverhampton Wanderers - Norwich godzina 20-45

 

typ Total Booking Points - Home Team Twój zakład: Over 10.5

 

 

kurs 2,05

 

buk Unibet

 

Analiza

 

Krotko dlaczego tak w Anglii nadchodzi jak ja to nazywam czas prawdy, gdy inni odpoczywają oni zaczynają włączać kolejny bieg i grac co trzy dni. Często waza sie losy mistrzostwa spadku drużyna łapie rożne serie.Bardzo ważny mecz dla układy dolnych rejonów tabeli. Podopieczni Micka McCarthy zagrają na własnym stadionie z rewelacyjnie spisującym sie beniaminkiem.Wilki na miejscu 17 goście na pozycji.Na pewno zobaczymy sporo walki zakład bardzo ciekawy jak to na wyspach linia bardzo mała ale jak każdy ogląda mecze to wie ze tam często sędziowie pozwalają na bardzo wiele. Jak nogi sie nie urwie to kartki nie ma.Mecz o życie i 6pkt wiec fauli nie zabraknie, 2 kartki to mało w ostatnim swoim meczu wilki właśnie te 2 kartki dostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: FC Fulham - Manchester United

Typ: Manchester United

Kurs: 1,72

Buk: Bet365

Data/godzina rozpoczęcia: 21-12-2011/21-00

Analiza:

Już jutro o 21:00 odbędzie się 17. kolejka Premiership. Meczem, który postanowiłem wybrać jest pojedynek Fulham - United, który pomimo teoretycznego faworyta ma kilka ukrytych podtekstów. Jako swój typ postanowiłem pójść w stronę gości, którzy po serii upokorzeń związanych z odpadnięciem z Ligi Mistrzów nie mają na chwilę obecną innego wyjścia jak podnieść się z dołka i walczyć z całych sił o tytuł mistrza Anglii. W tym roku Premiership jest bardzo wyrównana. Na chwilę obecną United plasuje się na drugim miejscu w tabeli i traci zaledwie dwa oczka do liderującego City. Mimo faktu, że szanse na wskoczenie na pierwsze miejsce w tabeli "Czerwone Diabły" będą mieć jutro znikome (City gra u siebie ze Stoke), należy patrzeć również za siebie, gdyż za plecami podopiecznych Alexa Fergusona utworzyła się grupa pościgowa z Tottenhamem na czele. Czemu akurat to spotkanie? Odpowiedź jest prosta - podstawowi piłkarze Fulham po prostu muszą mieć w nogach ostatnie spotkania. W ciągu ostatnich 10 dni rozegrali oni 3 mecze. Początkowo, dość niespodziewanie przegrali ze Swansea na wyjeździe 0:2, by następnie stracić pewny awans do kolejnej fazy LE, remisując z przeciętnym Odense u siebie, a w ubiegłą sobotę udało im się pełnym nakładem sił pokonać czerwoną latarnię Premiership tego sezonu - Bolton. Jestem w 100% przekonany, że taki maraton nie jest obojętny dla graczy Fulham, a nie dość, że United miało więcej odpoczynku, to pomimo kilku kontuzji na pewno dysponują szerszym składem. Dodatkowym atutem jest fakt, że tak, jak wspominałem - trzeba zrobić wszystko by wymazać z głowy blamaż w Lidze Mistrzów. Po takim współczynniku po prostu trzeba pograć na United, którym na stadionie Fulham gra się dość dobrze. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie Wolverhampton Wanderers - Norwich godzina 20-45

 

typ Total Booking Points - Home Team Twój zakład: Over 10.5 :plus:

 

 

kurs 2,05

 

buk Unibet

 

Analiza

 

Krotko dlaczego tak w Anglii nadchodzi jak ja to nazywam czas prawdy, gdy inni odpoczywają oni zaczynają włączać kolejny bieg i grac co trzy dni. Często waza sie losy mistrzostwa spadku drużyna łapie rożne serie.Bardzo ważny mecz dla układy dolnych rejonów tabeli. Podopieczni Micka McCarthy zagrają na własnym stadionie z rewelacyjnie spisującym sie beniaminkiem.Wilki na miejscu 17 goście na pozycji.Na pewno zobaczymy sporo walki zakład bardzo ciekawy jak to na wyspach linia bardzo mała ale jak każdy ogląda mecze to wie ze tam często sędziowie pozwalają na bardzo wiele. Jak nogi sie nie urwie to kartki nie ma.Mecz o życie i 6pkt wiec fauli nie zabraknie, 2 kartki to mało w ostatnim swoim meczu wilki właśnie te 2 kartki dostali.

luzno lubie takie bety :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie 21.12 21-00 Wigan Athletic-FC Liverpool

 

typ suma minut w ktorych padly gole over135minut

 

kurs 2,10

 

buk Bet365

 

analiza

 

Dzisiaj znowu zaglądamy na wyspy.Bet oferuje bardzo ciekawe zakłady na sumę minut w bramkach- lubię to grac szczególnie w lidze brazylijskiej. Bardzo ważny mecz dla układu tabeli gospodarze na miejscu 18 z przeciętnym bilansem 16 ( 3 - 4 - 9 ) 15 : 30 - 13 pts. u siebie wygloda to tak 8 ( 1 - 3 - 4 ) 9 : 16 - 6 pts. 2,5under-over rowny 50%.Ostatnio zwyżka formy remis wywalczony u siebie w samej końcówce z Chelsea zaskakujące zwycięstwo z Wba na wyjeździe 1-2 i klęska z Arsenalem 0-4 we wszystkich meczach linia zdecydowanie przekroczona.Goście jak dla mnie od ładnych paru lat graja w kratkę, zdecydowanie poniżej swojego potencjalu.Jak narzazie Czerwoni na miejscu 5 z bilansem 16 ( 8 - 5 - 3 ) 20 : 13 - 29 pts. na wyjazdach 8 ( 5 - 0 - 3 ) 10 : 7 - 15 pts. 2,5under-over zdecydowanie under=75% natomiast 3 ostatnie spotkania to szybkie dwie bramki i zwycięstwo na Villa park oraz zwycięstwo i porażka po 1-0.Dzisiaj liczę na to ze podopieczni Daglisha strzela szybko gola- przełamią ta serie underow. Tak jak to miało miejsce 3 dni temu co nie załamie ekipy gospodarzy, ktorzy będą walczyć i dożyc do strzelenia bramki. Liczę na 2-1 a może większe zwycięstwo the redes.Licze na to ze oba zespoły zagrają o zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...