Skocz do zawartości

[Zamknięty] Premier League - Anglia


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna - UK, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arsenal Londyn vs Manchester United
Typ: MU 
Kurs: 3,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Arsenal w roli faworyta i to jeszcze z liderem Premier League? Nie wiem skąd takie kursy się biorą, jedynym argumentem jaki może przemawiać za Arsenalem jest to, że grają u siebie, nic więcej. Obecnie zajmują siódme miejsce, Manchester jest drugi chociaż dzieli ich zaledwie dwa punkty. Arsenal w ostatnich dziesięciu meczach aż cztery razy przegrał, mimo że kalendarz miał w miarę łatwy, bo chociażby Chelsea z którą przegrali gra jeszcze gorzej niż drużyna Wengera. Przegrana w LM ze słabiutkim zespołem z Chorwacji mogła być wybaczona, grali drugą połowę w dziesiątkę i był to wyjazd. Jednak to co zrobili w tym tygodniu na własnym stadionie to kompromitacja, dać sobie strzelić trzy gole i przegrać z europejskim średniakiem? Ta drużyna dziś jest faworytem z MU? Śmieszne. MU jak dzisiaj wygra, będzie liderem i myślę że zasłużenie, grają najlepiej i ciułają te punkty. W LM wpadka z PSV ale mają po trzech kolejkach sześć punktów więc nie jest źle. Dla mnie bez wątpienia to goście są faworytami. Arsenal ma problemy na bramce, ma problemy w sumie na każdej pozycji. W drużynie Wengera można powiedzieć że jest szpital, Koscielny, Flamini, Welbeck, Wilshere, Rosicky, Arteta czyli zawodnicy w głównej mierze z pierwszego składu, zwłaszcza brak tego pierwszego będzie widoczny bo przecież to główna podpora defensywy Wengera. W United też kilka kontuzji chociaż akurat na pozycjach gdzie nie ma z tym problemu. Poza tym, taki Carrick ostatnio słabo się spisywał więc jego brak nic nie znaczy. Stawiam więc w tym meczu, że MU wygra, kurs naprawdę zachęcający, dla mnie to zespół LvG jest faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 9

Spotkanie: Everton - Manchester Utd

17.10.2015 16:00

Typ: over 2,5

Kurs:  2,05  :plus:

Bukmacher:  Unibet

Analiza: Obie drużyny w obecnym sezonie prezentują się nadspodziewanie dobrze, co skutkuje dość wysokimi miejscami w tabeli. Mi osobiście bardziej do gustu przypadła gra Evertonu i gdybym miał wskazać faworyta do wygrania tego meczu wskazałbym właśnie gospodarzy, jednak ja skupię się na liczbie bramek i myślę, że w tym meczu padnie ich całkiem sporo. Jeżeli chodzi o h2h to w ostatnich pięciu meczach pomiędzy tymi zespołami padało całkiem sporo brameczek i myślę, że nie inaczej będzie jutro a dwie ofensywnie usposobione drużyny stworzą ciekawe widowisko z dużą ilością bramek na co pobieram całkiem apetyczny kurs 2,05 jaki wystawił m.in. Unibet

Edytowane przez mariusz5891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie : Tottenham-Liverpool
Typ: x
Kurs 3.50
Buk bet 365
Godz: 17.10.2015 / 13:45
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z Angielskiej Premier League w którym Tottenham podejmował będzie na własnym stadionie drużynę Liverpoolu, kurs na goście zdecydowanie spada, nie wiem czy jest to spowodowane tym iż Liverpool zatrudnił nowego trenera Jurgena Klopa, czy innym czynnikiem,ale ten wydaje się być co najmniej śmieszny ponieważ nie wiadomo co niemiec bedzie w stanie w tym klubie osiągnąć , Liga Angielska to nie bundesliga i myślę że łatwo mu tu się pracować nie bedzie, Tottenham natomiast jest w tej kolejce moim faworytem do wygranej, bowiem w poprzednich spotkaniach był w bardzo dobrej dyspozycji co pokazały szczególnie spotkanie z Manchesterem City na swoim stadionie gdzie wygrali aż 4:1 pomimo iż przegrywali po kilku minutach 0;1 , spotkanie z swansea na wyjeździe to wygladało dosyć dobrze, Koguty miały tam przewagę,ale meczu wygrać się nie udało, goście natomiast mają problemy z grą na wyjazdach , szczególnie często gościom na wyjazdach zdarzają się remisy i myślę że w tej kolejce gościom też łatwo o punkty na tym stadionie się grało nie bedzie, postawiłbym na wynik 1:1 dla zespołu z Londynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 9

Spotkanie: Manchester City       -              Bournemouth

17.10.2015 16:00

Typ: handicap 0:1 Typ: Manchester City

Kurs: 2.02

Bukmacher: Bet365

Analiza: Jutro o godzinie 16,00 odbędzie się spotkanie pomiędzy Manchesterem City a Bournemouth. Gospdoarze z dorobkiem 18 punktów zajmująpierwsze miejsce w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem 8 punktów plasują się na 15 pozycji. Dla podopiecznych Manuela Pellegriniego, takie mecze z beniaminkiem u siebie muszą wygrywać jeśli myślą o koronie Premier League. W ostatnich pięciu spotkaniach dzisiejsi gospdoarze zanotowali 3 zwycięstwa i aż dwie porażki. Zawodnicy Bournemouth natomiast zdołali uzyskać 1 zwycięstwo, dwa remisy i diwe porażki, Moim zdaniem jutrzejsze spotkanie będzie bardzo jednostronne i gospodarze przed własną publicznością będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i będą chcieli okazać zwycięstwo. W mojej opinii tak się stanie i strzelenie kilku bramek rywalowi nie będzie wielkim problemem. Pokaz siły po meczach reprezentacji może mieć bardzo duży wpływ na inne zespoły, które mają ambicje aby powalczyć z City o tytuł Mistrza Anglii. Mój typ na to spotkanie to 3:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Premiership
Data: 18.10.2015 r. 17:00
Spotkanie:
 Newcastle - Norwich
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet   
Analiza:

 

Popularne zajmują 20- ostatnią pozycję w lidze z dorobkiem zaledwie 3 oczek, ich dorobek to zatem 3 remisy i aż 5 porażek. Z kolei Norwich ubierało do tej pory 9 punktów, co daje im 15 miejsce w lidze. Drużyna z Norwich zdobyła do tej pory dwa razy więcej bramek niż Newcastle, które strzeliło 6 goli, co jest jednym z najgorszych bilansów w lidze. Pewnym usprawiedliwieniem dla Srok może być szeroka ławka kontuzjowanych. Według mnie, czas na pierwsze zwycięstwo, kurs jest zachęcający, a Norwich nie jest wielką firmą, którą nie można ograć. Dwa tygodnie temu u siebie Sroki prawie ograły Chelsea, prowadząc już 2-0, ostatecznie skończyło się 2-2. W tamtym meczu gospodarze pokazali zaangażowanie, nie inaczej będzie i tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie : Swansea-Stoke
Typ: over 2.5
Kurs 2.20
Buk Unibet
Godz: 19.10.2015 / 21:00
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie pomiędzy ekipami Swansea oraz Stoke City , które zakończy nam zmagania w tej 9 kolejce Angielskiej Premier League. Dla mnie jak i dla bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie , większe szanse na zdobycie 3 punktów mają gospodarze, którzy na swoim stadionie radzą sobie bardzo dobrze, w 6 dotychczasowych spotkaniach mają bilans 2 wygranych oraz dwóch remisów bramki 6:3, nie przegrali tutaj z Manchesterem United, Evertonem a także Tottenhamem. Goście natomiast na wyjazdach mają zdobyte na chwilę obecną 5 punktów . Stoke nie lubi tutaj przyjezdzać ponieważ od kiedy te ekipy ze sobą grają to nigdy nie udało im się wygrać na wyjeździe, do tej pory miało to miejsce 6 krotnie i bilans swansea to 5 wygranych oraz jeden remis do tego Walijczycy mają w tym momencie 7 spotkań bez porażki przed swoją publicznością, na pewno tutaj spokojnie mogą wygrać , tym bardziej iż przeciwniki ostatnio nie jest w stanie ustabilizować swojej formy, postawiłbym na wygraną zespołu gospodarzy dokładnie 1 golem oraz na wynik 2:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Manchester Utd       -              Manchester City

25.10.2015 15:05

Typ: X

Kurs:  3.5

Bukmacher:  bet365

Analiza: Jutro o godzinie 15.05 odbędzie się spotkanie w lidze angielskiej pomiędzy drużynami Manchesteru City i Manchesteru United. Jest to spotkanie derbowe i jak wiemy spotkania derbowe rządzą się swoimi prawami, dlatego spodziewam się w nim ostrej walki i wielu sytuacji bramkowych dla obu ekip. Gospdoarze  z dorobkiem  19 punktów plasuje się na  4 pozycji w tabeli, natomiast goście z dorobkiem  21 punktu zajmują 2 pozycje. City w obecnym  sezonie prezentuje się naprawdę dobrze i można rzecz, że rozpędzają się oni z meczu na mecz.  Gospdoarze w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowali 4 zwycięstwa i porażkę, natomiast goście zdołali uzyskać 3 zwycięstwa i 2 porazki. Dla drużyny City jest to bardzo ważne spotkanie, ponieważ w przypadku wygranej będą oni spokojnie mogli patrzeć z góry tabeli na resztę stawki goniącą ich. Manchester United z pewnością nei odpuści przed własną publicznością. Uważam,że w jutrzejszym spotkaniu City zaprezentuje się nadzwyczajnie dobrze i pokażą bardzo dużą siłę, jednak Manchester United im dorówna. W moejej opinii w jutrzejszym spotkaniu nie zabraknie  wielu pozytywnych emocji. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest remis, stąd też mój typ 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 11

Spotkanie: Crystal Palace            -              Manchester Utd

31.10.2015 16:00

Typ: 2

Kurs: 2,07

Bukmacher: Unibet

Analiza: Jutro o godzinie 16,00 odbędzie się spotkanie pomiędzy Crystal Palace, a Manchesterem United w lidze angielskiej.  Gospdoarze z dorobkiem 20 punktów zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem15  punktów plasują się na 7 pozycji. Dla gości, takie mecze jak ten dzisiejszy muszą kończyć się zwycięstwami jeśli marzą oni o walce o ytuł w angielskiej premier league. W ostatnich pięciu spotkaniach dzisiejsi gospdoarze zanotowali 2 zwycięstwa i trzy porażki. Zawodnicy United natomiast zdołali ugrać 3 zwycięstwa, zremisować raz i raz przgerać. Moim zdaniem jutrzejsze spotkanie będzie bardzo bardzo zacięte i gospodarze przed własną publicznością będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i będą chcieli zagrać o  zwycięstwo, jednak United wydaje się być bardziej doświadczoną ekipą i powinni oni zgarnąć jutro komplet punktów W mojej opinii tak się stanie i okazje, które wypracują sobie goście spokojnie wystarczą na pokonanie gości. Moim zdaniem jutro komplet punktów zgarną goście Mój typ na to spotkanie to 1:2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Chelsea-Liverpool
Typ: 1x
Kurs 3.50
Buk bet365
Godz: 13:45
Analiza: Na dzień dzisiejszy wybrałem spotkanie, które jest zdecydowanie hitem w tej kolejce Angielskiej Premier League, Chelsea na stamford Bridge podejmowała będzie Liverpool, obie ekipy w tym sezonie nie radzą sobie zbyt dobrze, gospodarze zajmują dopiero 15 pozycję w ligowej klasyfikacji i mają na swoim koncie zaledwie 11 punktów po 10 rozegranych kolejkach, natomiast goście z Liverpoolu mają 14 punktów i miejsce numer 9, goście przegrywają bardzo rzadko,ale wiadomo że na swoim stadionie Chelsea jest zdecydowanym faworytem, Liverpool przegrał tylko dwa spotkania w tym sezonie , ale bardzo często dzieli się punktami z innymi ekipami, Chelsea natomiast już po 10 meczach ma na swoim koncie aż 5 porażek. W poprzednich dwóch sezonach te ekipy ze sobą dzieliły się punktami, myślę że tutaj jest też taka opcja,ale ze wskazaniem na ekipę gospodarzy z Londynu, nie wiadomo jednak jak trenerzy ustawią swoje ekipy, mój typ to wygrana gospodarzy jednym golem lub remis, czuję że chelsea tego spotkania nie przegra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Southampton-Bournemouth
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.05
Buk SportingBet
Godz: 17:00
Analiza: Na jutro znów postanowiłem zagrać spotkanie z Premier League w meczu tym ekipa Southampton podejmowała będzie na swoim stadionie beniaminka z Bournemouth, według mnie gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej kolejce Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej i to na pewno oni od poczatku do końca spotkania będą nękać defensywę beniaminka, goście w spotkaniach wyjazdowych grają bardzo słabo, przegrywają często mecze strzelją bramki praktycznie w każdym spotkaniu więc myślę że tutaj minimum o jednego gola będą w stanie się pokusić , na wiecej bramek jednak ze strony gości bym tutaj nie liczył, ponieważ święci na swoim boisku powinni zadbać o defensywę, dlatego też mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu świętych, myślę też że padnie tutaj dokładny wynik 2:1 i że obie ekipy zdołają zdobyć przynajmniej po golu, tak więc polecam zagrać na przedział bramek 2-3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Tottenham-Aston Villa
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.05
Buk SportingBet
Godz: 21:00
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w ramach Premier League w którym ekipa Tottenhamu podejmowala bedzie na własnym stadionie drużynę Aston Villi, która na chwilę obecną jest na ostatnim miejscu w ligowej klasyfikacji. Goście w tym meczu według mnie stoją na straconej pozycji, ponieważ w tym sezonie jak an chwilę obecną zdobyli tylko 4 punkty, ostatnio zanotowali pięć kolejnych spotkań pod rząd, w tym meczu na pewno tez ich szanse są bardzo niewielkie ponieważ gospodarze mają tych punktów znacznie wiecej zdobytych na swoim koncie poza tym przegrali w tym sezonie tylko jedno spotkanie, nie było to na tym stadionie, tutaj w 5 rozegranych meczach ugrali 9 punktów o bilansie 2-3-0 i stracili zaledwie 3 bramki, grali z takimi ekipami jak Everton, Crystal Palace, Stoke Oraz Man City, myślę że w tej kolejce spokojnie będą prowadzili grę od początku do końca tego spotkania, stawiałbym na przedział bramek 2-3 i na wygrana zespołu gospodarzy 2:1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Southampton - Bournemouth

Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betsson
Analiza:

 

Southampton od sześciu spotkań nie przegrało, Bournemouth od pięciu... nie wygrało. Obie ekipy będące na odmiennych biegunach formy i w tabeli zmierzą się niedzielnego popołudnia. Święci wyeliminowali w środku tygodnia z Pucharu Ligi Aston Villę, wcześniej wprawdzie zanotowali dwa remisy, ale goryczy porażki nie posmakowali od 20. września. Bournemouth przegrało zaś aż cztery z ostatnich pięciu meczów, w tym w minioną środę z Liverpoolem. 

Święci są nadal w dość dobrej formie, a z kolei Bournemouth jest ostatnio w dołku, na grę drużyny wpływają kontuzje czołowych graczy jak Wilson czy Gradel. Najlepszy strzelec Bournemouth Callum Wilson doznał kontuzji w spotkaniu ze Stoke przegranym 1:2 i od tego czasu drużyna zdobyła tylko punkt. W pierwszych siedmiu meczach młody Anglik strzelił pięć goli.

Southampton powinno wygrać to spotkanie. Jeśli nie wygrają, trzeba będzie nazwać to niespodzianką.

Edytowane przez lukaszw92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Tottenham-Aston Villa
Typ: 1
Kurs 1,42
Buk Unibet
Godz: 21:00

Analiza

W poniedziałkowym pojedynku 11 kolejki Premier League spotka się ze sobą drużyna Tottenhamu oraz Aston Villa. Gospodarze znajdują się ostatnio w bardzo solidnej formie, w meczach u siebie tego sezonu, nie ponieśli jeszcze porażki. Goście natomiast grają beznadziejnie i w 10 meczach tego sezonu udało im się ugrać zaledwie 4 punkty, a co ciekawe udało im się wygrać tylko w pierwszym meczu tego sezonu ! Ostatnie mecze to ciągnące się pasmo porażek, co prawda nie wysokich ale mecz z Totenhamem to na pewno baaardzo trudny teren na przełamanie i nie wróżę powodzenia gościom. Jest to bardzo pewny typ i ciężko doszukiwać się argumentów za przełamaniem się drużyny gości. Gospodarze natomiast wygrywając to spotkanie zrównają się ilością pkt. z West Ham i znajdą się w czubie tabeli, tracąc do 3 miejsca zaledwie 2 pkt. Dodatkowo za gospodarzami przemawia fakt iż do tej pory stracili w Premier League zaledwie 8 bramek, co jest  na tym moment najlepszym wynikiem w całej lidze, a podobnym może się pochwalić tylko Arsenal oraz Man Utd. 

Edytowane przez marcin1992ww
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, FA Premier League
Spotkanie: Stoke City - Chelsea Londyn
Typ: 2
Kurs: 2.05
Godz: 18:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Ciężko w to uwierzyć ale po 11.kolejkach Premier League to Stoke City zajmuje wyższe miejsce w tabeli niż wciąż aktualny mistrz kraju. I nie dlatego, że Stoke początek sezonu ma jakiś niesamowicie udany i zajmuje jedno z czołowych lokat, nie gra być może nawet ciut poniżej oczekiwań, bowiem zajmuje 14.miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 13 oczek. Co jednak mają powiedzieć fani The Blues, którzy chyba nie pamiętają już kiedy ich ulubieńcy zajmowali tak odległa pozycję w tabeli - w tym momencie to 15.miejsce i dorobek 11 punktów. Liczę jednak, że dziś w końcu uda się przełamać podopiecznym Jose Mourinho i zaczną piąć się w górę ligowej tabeli.

Co prawda nie tak dawno obie ekipy grały ze sobą na Britannia Stadium w meczu 1/8 finału Capital One Cup i to jednak gospodarze okazali się górą wygrywając po serii rzutów karnych. Dziś jednak liczę, że Chelsea podejdzie do meczu zdecydowanie bardziej skoncentrowana, wiedzą, że teraz potrzeba im w lidze serii dobrych meczów, najlepiej zakończonych zwycięstwami, które pozwolą im nieco wywindować się do góry w ligowej tabeli. Ostatnio udało im się wygrać w Lidze Mistrzów, u siebie pokonali Dynamo Kijów, być może również dziś, być może grając bez fajerwerek uda im się zainkasować komplet punktów.

Co do samego Stoke, to trzeba przyznać, że ostatnio nie mieli zbyt wymagających (jak na realia Premier League) przeciwników. W ostatnich kolejkach mierzyli się z Bournemouth (2:1), Aston Villa (1:0), Swansea (1:0), Watford (0:2) i Newcastle (0:0). Wszystko są to zespoły z dolnej części ligowej tabeli, owszem Chelsea na ten moment również tam jest ale myślę, że prędzej czy później odbiją się od dna (tak chyba w ich wypadku można pisać) i wrócą do walki o europejskie puchary. Potencjał przecież w tym zespole jest i wystarczy jeden mecz by ekipa ta uwierzyła w swoje umiejętności i znów zaczęła wygrywać - są wszak mistrzami Anglii, a ten tytuł zobowiązuje.

Jak wygląda sytuacja kadrowa w obu ekipach przed dzisiejszym starciem? Marc Hughes nie może dziś skorzystać z usług kontuzjowanych Camerona, Muniesy i Givena,ale również Van Ginkela, który jest wypożyczony z Chelsea i nie może grać przeciwko swojemu macierzystemu klubowi. W Chelsea standardowo, poza składem są Courtois i Falcao, być może jednak również Ivanović dziś nie zagra. Mimo to liczę, że Chelsea w tym meczu pokaże na co ich stać i zdobędzie komplet punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Stoke City - Chelsea Londyn
Typ: Rzuty rożne Handicup, Chelsea -1
Kurs: 2,30
Godz: 18:30
Bukmacher: Bet365arrow-10x10.png
Analiza:

Dzisiejszego dnia na Brittania Stadium w Stoke rozegrany zostanie mecz 12. kolejki Premier League pomiędzy Stoke City, a Chelsea Londyn. Stoke należy do drużyn, które od wielu lat występują w Premier League, jednak nigdy nie stanowiły jednej z głównych sił tej ligi. Chelsea Londyn - zespół, którego nie trzeba przedstawiać nikomu. W tym sezonie wyjątkowo zawodzą w Premier League, jednak myślę, że tego dnia podbudowani środowym zwycięstwem w Lidze Mistrzów będą zdecydowanie przeważać nad gospodarzami. Wielki potencjał w ofensywie: Hazard, Oscar, Willian, Fabregas czy Diego Costa. Tych zawodników zna cały świat, a ich umiejętności są wysoko ponadprzeciętne. Środowy mecz pokazał, że Chelsea potrafi stwarzać sobie groźne sytuacje podbramkowe, co wiąże się z wywalczaniem kolejnych rzutów rożnych, a było to w meczu z silniejszym rywalem niż dzisiejszy. Myślę, że dziś zobaczymy podobny zespół, a na tle słabszego rywala Chelsea będzie w stanie narzucić swój styl gry. Kurs na handicup rzutów rożnych w kierunku Chelsea jest na tyle zachęcający, że ciężko go pominąć, mimo poprzednich niezbyt udanych występów Chelsea w meczach ligowych. Zachęcam do stawiania!  ;)

Powodzenia!  ;)  :klask:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 12

Spotkanie:  Stoke -         Chelsea

07.11.2015 18:30

Typ: under 2,5

Kurs:  1.76

Bukmacher:  ComeOn

Analiza: Dzisiaj o godzinie 18.30 odbędzie się spotkanie w lidze angielskiej pomiędzy drużynami Stoke i Chelsea. Gospdoarze  z dorobkiem  13punktów plasuje się na  14 pozycji w tabeli, natomiast goście z dorobkiem  11 punktu zajmują 15 pozycje. Ciężko w to uwierzyć, ale dla Londyuńczyków ten sezon jest już niemal stracony jeśli chodzi o rozgrywki ligowe. Teraz pozostaje jedynie zawalczyć o zajęcie jak najwyższej pozycji w ligowej tabeli. Takie mecze jak ten dziś muszą bez dwóch zdań wygrywać jeśli chcą w przyszłym sezonie zagrać w Lidze Mistrzów.   Uważam że do dzisiejszego spotkania goście podejdą bardzo skoncentorwani i będą chcieli za wszelką cenę zdobyć komplet punktów. W dotychzasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami 2 razy wygrali dzisiejsi gospodarze, dwa razypadł remis i 14 razywygrali dzisiejsi goście .W moejej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardziej spokojne a   o wyniku może zadecydować jedna góra dwie bramki. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest minimalne zwycięstwo gości w stosunku 0:1, stąd też mój  typ na to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna,Premier League
Spotkanie: Stoke City-Chelsea Londyn FC
Typ: Strzelec gola? Willian Borges Da Silva
Kurs: 5,05
Godz: 18:30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

 

 

Już kilku userów pisało o meczu Chelsea, ja na dziś wybrałem zupełnie inną opcje niz wszyscy. Każdy kto ogląda mecze ekipy Jose Mourinho wie , że nic sie nie klei a jedynym motorem napędowym tej drużyny jest Brazylijczyk Willian. Zawsze gdy sie wali i pali pojawia się zaliczając asysty lub pięknymi strzałami zdejmuje "pajęczynki" z bramki. W lidze może i jego dorobek nie jest najlepszy no ale koledzy wcale mu nie pomagają, zaledwie 2 gole na jego koncie. W Lidze Mistrzów jednak udowadnia swoją jakość, w 4 meczach 3 gole, w tym bardzo wazne trafienie dajace wygraną w ostatnim meczu z Dynamo Kijów w 82 minucie z rzutu wolnego. Jest on na fali i jestem przekonany ze dziś poprawi swoje statystyki strzeleckie. Stoke zawsze słynęło z dobrej defensywy ( podobnie jak Chelsea )  dziś jednak spodziewam się bardzo otwartego meczu i pogromu Chelsea, oni musza się kiedys odblokować! A jezeli taki rezultat ma nastapic to 27 letni Brazylijczyk dołoży swoją cegiełke do sukcesu. Stoke gra bardzo ostro, a cwani gracze Chelsea potrafia się przewracać %-) , Willian będzie podchodził do każdego wolnego a jak pokazał w ostatnich meczach , ma znakomicie ułożoną noge i dzis znów powinien zaskoczyc bramkarza Stoke. Jeśli nie siądzie z wolnego to zawsze może zrobić to z gry, myśle ze mijanie Whelana,Wollscheida czy Shawccrosa nie będzie dla niego zadnym problemem, powinien z nich zrobic wiatrak a pozniej rozprawic się z  Jack'iem Butlandem.Osobiście licze na wysokie zwycięstwo gości ( 3-0 , po 2 golach Williana i 1 E.Hazarda) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Aston Villa-Man City
Typ: over 1.5 gola do połowy
Kurs 2.65
Buk Unibet
Godz: 08.11.2015/14:30
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem zagrac spotkanie z Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym to Aston Villa będąca w chwili obecnej na ostatniej pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem tylko 4 punktów po aż po 11 rozegranych spotkaniach podejmowała będzie na swoim stadionie lidera rozgrywek czyli drużynę Manchesteru City , który zgromadził do tej pory aż 25 punktów, goście rownież w tym spotkaniu są zdecydowanym faworytem do zdobycia 3 oczek pomimo iż nie będą grali na własnym stadionie gdzie czują się zdecydowane najlepiej, gospodarze natomiast przegrali już 6 kolejnych spotkań pod rząd, niezależnie czy spotkanie odbywało się na ich stadionie czy też na wyjeździe to Aston Villa przegrywała a do tego była zespołem znacznie gorszym od swojego przeciwnika. Goście z Manchesteru są obecnie w bardzo wysokiej formie co pokazały przede wszystkim ostatnie spotkania w lidze mistrzów gdzie mogli dużo wyżej rozbić na wyjeździe druzynę Hiszpańskiej Sevilli,ale spotkanie tamto zakończyło się wynikiem 1:3 dla zespołu gości, którzy mieli tych okazji znacznie więcej moim zdaniem tutaj goście spokojnie powinni dopisac do swojego dorobku 3 punkty, stawiałbym na wynik 1:3 dla zespołu The Citizens., uważam też ze do połowy goście będą już spokojnie prowadzili 0:2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Spotkanie: Aston Villa - Manchester City
Typ: Wynik meczu oraz suma goli:    (Manchester City wygra oraz suma goli powyżej 1.5 gola)
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betano
Godz: 14:30
Analiza: 

 

pre_1446984583__aston_city.png

 

 

 

Manchester City znajduje się obecnie w bardzo dobrej formie, z 8 zwycięstwami, remisem oraz dwoma porażkami jest liderem Premier League. Na drugim końcu tabeli czyli 20 miejscu, znajduje się obecnie Aston Villa. Ich rezultaty to jedno zwycięstwo, jeden remis oraz 9 porażek. Zespół z Villa Park, rozpoczął ten sezon od zwycięstwa nad beniaminkiem Bournemouth  1:0, później poza jednym remisem z przedostatnim w tabeli Sunderlandem notowali same porażki. Aston Villa jest na tą chwilę murowanym kandydatem do spadku, w ich zespole nie funkcjonuje absolutnie nic. W prawie każdym meczu mają ogromne problemy, aby wypracować sobie jakąś sytuację na strzelenie gola. Tak właściwie to oni z kim by nie grali to przeważnie skupiają się na defensywie, szukając swoich szans po stałych fragmentach lub kontrze. Dzisiaj zmierza się z Manchesterem City i powiem szczerze, że nie widzę dla nich kompletnie żadnych szans. City gra bardzo efektywną piłkę, mają bardzo wyrównany skład i po kilku zawodników na daną pozycję. Tutaj nie ma co porównywać obydwu zespołów pod żadnym względem, bo dzieli ich przepaść. Tak na dobrą sprawę to Aston Villa prezentuje na daną chwilę poziom Championship, a nie Premier League. Spodziewam się wyniku 1:3/0:2

 

 

Oba zespoły przystąpią do tego spotkania bez swoich podstawowych napastników, w City zabraknie Aguero, którego zastąpi Bony, natomiast w Aston Villi nie zagra Agbonlahor.

 

 

 

Aston Villa: Guzan - Amavi, Lescott, Richards, Hutton - Sanchez, Gueye - Ayew, Grealsh, Gil - Gestede 

Man City: Hart - Kolarov, Kompany, Otamendi, Sagna - Fernandinho, Fernando - Sterling, Toure, de Bruyne - Bony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 12

Spotkanie: Arsenal         -              Tottenham

08.11.2015 17:00

Typ: 1

Kurs:  1.76

Bukmacher:  Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie w lidze angielskiej pomiędzy drużynami Arsenalu i Tottenhamu.. Gospdoarze  z dorobkiem  25 punktów plasuje się na  1 pozycji w tabeli, natomiast goście z dorobkiem  20 punktu zajmują 6 pozycje. Arsenal w obencym sezonie prezentuje się naprawdę dobrze i można rzecz, że rozpędzają się oni z meczu na mecz.Goście w dotychczasowych meczach ligowych zdołali wygrac 5 spotkań, jeden remis i tylko jedno przegrali.   Uważam że do dzisiejszego spotkania gospodarze podejdą bardzo skoncentorwani i będą chcieli za wszelką cenę zdobyć komplet punktów. W dotychzasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami 22 razy wygrali dzisiejsi gospodarze, 20 razy padł remis i 9 razy wygrali dzisiejsi goście.W moejej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardziej spokojne a   o wyniku może zadecydować jedna góra dwie bramki. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest minimalne zwycięstwo gospdoarzy w stosunku 2:1, stąd też mój  typ na to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Chelsea-Norwich
typ: over 1.5 gola w 1 połowie
Kurs 2.55
Buk Unibet
Godz: 21.11.2015 / 16:00
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem wybrać spotkanie w Angielskiej Premier League, ekipa Londyńskiej Chelsey podejmowała będzie na swoim stadionie drużynę Norwich, gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w starciu z zespołem popularnych kanarków , który w obecnym sezonie zapewnił sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, na chwilę obecną goście sa o jedną pozycję wyżej w ligowej klasyfikacji i mają na swoim koncie jeden punkt ugrany więcej , może gospodarze nie są an chwilę obecną w najwyższej dyspozycji,ale zdecydowanie sa tutaj faworytem , gościom nie leży ten stadion, ponieważ teraz będą grać na nim po raz 7 , zdobyli tutaj tylko dwie bramki stracili natomiast aż 19 w dotychczasowych spotkaniach nie wygrali ani razu , raz zremisowali bezbramkowo i aż 5 razy schodzili z boiska jako pokonani , nie uważam żeby tutaj pokusili się o zdobycie jakichś punktów, stawiam na wynik 2:1 dla Chelsey.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 13

Spotkanie: Chelsea        -              Norwich

21.11.2015 16:00

Typ: Zespół pierwszy wygra i w meczu obydwie drużyny strzelą gola

Kurs:  3.30

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 16,00 odbędzie się spotkanie w lidze angielskiej pomiędzy drużynami Chelsea i Norwich. Gospdoarze  z dorobkiem  11 punktów plasuje się na  16 pozycji w tabeli, natomiast goście z dorobkiem  12 punktu zajmują 15 pozycje. Dla Chelsea jest to koszmarny sezon. Jako mistrzowie prezentują się katastrofalnie i tylko cud może w tej chwili dać im nadzieje na zajęcie miejsca w top 4 na koniec sezonu. Taki mecz jak dzisiaj z „kanarkami” muszą wygrać, niezależnie od stylu w jakim to zrobia.   Uważam że do dzisiejszego spotkania gospodarzepodejdą bardzo skoncentorwani i będą chcieli za wszelką cenę zdobyć komplet punktów. W moejej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardziej spokojne a   o wyniku może zadecydować jedna góra dwie bramki. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest minimalne zwycięstwo gospdoarzy w stosunku 2:1, stąd też mój  typ na to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, BBL


Spotkanie: Crystal Palace-Sunderland


Typ: 1


Kurs: 1,57


Buk: Bet365


data i godz. 23.11.2015 - 21:00


Analiza:


W tym spotkaniu gospodarze są zdecydowanym faworytem. Jak narazie, Sunderland jest głównym kandydatem do spadku. Zajmuje przedostatnie miejsce, i traci 4 punkty do bezpiecznej, 17 pozycji. Napewno Crystal Palace będzie chciało wygrać, by utrzymać swoje dobre, 10 miejsce. Goście nie wygrali jeszcze grając na wyjeździe, i nie sądzę, by im się to dzisiaj udało, patrząc na ich formę. Po 12 kolejkach wygrali tylko raz, trzy razy zremisowali i 8 razy przegrali. tak jak pisałem, większość punktów, bo 5 z 6, zdobyli u siebie.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Man City-Southampton
Typ: over 1.5 w 1 połowie
Kurs 2.50
Buk Bet 365
Godz: 16:00
Analiza: Na sobotę moim zdaniem najpewniejszym spotkaniem do zagrania będzie mecz pomiędzy ekipami Southampton oraz Manchesterem City , który odbędzie się na stadionie tych drugich, gospodarze są tutaj faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej kolejce Angielskiej Premier League, goście po 3 wygranych w końcu ponieśli porażkę, miało to miejsce na ich stadionie a ich rywalem była ekipa Stoke City, gospodarze jeżeli wliczymy spotkanie w lidze mistrzów z Turyńskim Juventusem ponieśli pod rząd dwie porażki oraz zanotowali jeden remis, tu nie mogą sobie już w żadnym wypadku pozwolić na wpadkę , ponieważ buli liderem , teraz zajmują już 3 pozycję w Premier League, na swoim stadionie powinni sobie poradzić tym bardziej że w 7 rozegranych spotkaniach ugrali łacznie aż 15 punktów, goście na pewno nie są na wyjazdach chłopcami do bicia, nie przegrali jeszcze ani jednego meczu wyjazdowego , dwa razy wygrali i notowali aż 4 remisy, moim zdaniem w tym meczu obejrzymy kilka bramek, stawiałbym na wynik 2:1 dla Citizens , ale uważam że może paść także over w bramkach już do połowy tego spotkania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier League Bournemouth - Everton

I am a little surprised that Bournemouth have struggled so much, also that they did not get more involved in the transfer and then loan market once the injuries started to pile up. They are still missing a whole host of players and have only posted a single victory since August and now find tehmselves in the bottom three. Perhaps, more importantly, they have lost their way and are not playing with the same freedom we saw from them in L1 and the Championship and whilst that might be down to the crowded treatment room and quality of opposition, they really ought to get back to what they do best, which is all out attacking football and although we saw glimpses of it at Swansea last week, the Cherries seem a little timid , immediately go into their shell and more defensive once they concede and that is not really them and hardly plays to their strengths. Two were quickly conceded at the Liberty, one became four before the break and then five at Manchester City and it was three inside 30 mins and once again then five when Tottenham visited recently, they are nine without a clean sheet and it is difficult to see them keeping out the Toffees for too long today. Everton will have very positive memories of their most recent trip to the South Coast and their 3-0 win at Southampton and we spoke ahead of their last away start, of the huge threat that Romelu Lukaku and the Toffees pose and you can read those notes in full, below the "good luck" sign off.

Everton had to settle for a point in a 1-1 draw, Lukaku for a single goal, it should have been two for him and a win for the visitors, but they have since beaten Villa 4-0 with a brace of goals from the Belgian striker and he is going to be very tough to stop today, all Everton's goals this season have come from open play, which augurs well with the Cherries natural instinct to attack and struggles once they concede. The visitors might also have more threat from set pieces with the return to the squad of Leighton Baines for the first time this season. easy to see goals in this game too, but the goal line quotes look about right, Lukaku is still underrated and odds for him in the anytime goalscorer market still look too big at circa 2.30-2.50 (1.25 units), but for my main bet it has to be the visitors , who could move up into Champions League place contention with all three points. Five of their remaining 2015 league starts are against teams between 10th-19th place and they have a real opportunity to enter the new year on a high.

Everton -0.25 ball 2.26 asian line/Sportmarket
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna,Premier League
Spotkanie: Tottenham Hotspur-Chelsea Londyn
Typ: 2
Kurs: 2,82
Godz: 13:00 
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

 

Już za niespełna godzine rozpocznie się niedzielny  hit czyli spotkanie na White Hart Line pomiędzy Tottenhamem Hotspur , a Chelsea Londyn. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie, buki nie wiedza co mają o tym myślec i wystawiają absurdalne kursy. Tottenham jak na razie bardzo dobrze się prezentuje zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej, w lidze angielskiej są na 5 miejscu, a ostatnią wygraną w czwartek z Qarabag'em zapewnili sobie wyjście z grupy w Lidze Europejskiej. W lidze są niepokonani od 12 spotkań , a więc jak łatwo policzyc, doznali porażki tylko raz w 1 kolejce z Manchesterem United 1-0. Później 6 krotnie dzielili się punktami i 6 krotnie wygrywali. Ostatnimi czasy obudził się wreszcie Harry Kane , zaczął regularnie strzelać. Obecny mistrz Anglii czyli ekipa The Blues, zaliczyła ogromny falstart , który trwał i trwał, wydaje się że to co najgorsze już za podopiecznymi Jose Mourinho, w lidze są na 15 miejscu, mając na koncie zaledwie 14 oczek, najlepsza defensywa poprzedniego sezonu w ciągu 14 kolejek tego straciła już 23 bramki, co jeszcze gorsze strzelili zaledwie 17. W poprzedniej kolejce wygrali tylko 1-0 z Norwich, ale ta gra zaczęła się ukłądac po ich myśli, wreszcie gola zdobył Diego Costa, asyste zaliczył Fabregas , a swoje zaczął grać Eden Hazard , którego nie dało się zatrzymac w inny sposób niż faulem. A gdy Eden jest faulowany , to najczesciej blisko pola karnego a wtedy swoje zadanie do wykonania ma Willian który w tym sezonie podchodząc i strzelając 12 razy na bramke z rzutów wolnych , aż 6 krotnie pokonywał bramkarzy rywali. Udowodnił zresztą swoją wartość w LM z Macabi Tel Aviv gdzie znów zabłysnął i strzelił gola... z rzutu wolnego. Moim zdaniem Tottenham nie do konca doszedł do siebie po czwartkowej przeprawie na trudnym terenie w Azerbejdżanie. Chelsea napędzona wysoką wygraną z Tel Avivem powinna pójść za ciosem i dziś pokonać Tottenham! W tym roku , w Marcu już tego dokonali w Capital One Cup wygrywając 2-0. 

 

PS. Poza tym dzisiaj Mourinho znów zastosował swoje dziki taktyki sadzając na ławce Diego Coste, asygnując do ataku Hazarda, co jest ogromnym zaskoczeniem zarówno dla fanów jak i drużyny przeciwnej! Wszystkie plany taktyczne Tottenhamu poszły się je**ć %-)

 

Składy:

 

Chelsea: Begovic; Ivanovic, Zouma, Cahill, Azpilicueta; Fabregas, Matic; Willian, Oscar, Pedro; Hazard.

 

Tottenham: Lloris, Walker, Alderweirald, Vertonghen, Rose, Dier, Mason, Dembele, Son, Eriksen, Kane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Man Utd-West Ham
Typ: 1 połowa czasu
Kurs 2.04
Buk ComeOn
godz: 05.12.16:00
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Manchetseru United na swoim stadionie podejmowała będzie West Ham, gospodarze w tym momencie po rozegranych 14 kolejkach zajmują 3 pozycję w lidze Angielskiej , do tej pory zgromadzili 28 punktów we wszystkich spotkaniach i mają tylko 1 punkt straty do lidera, goście natomiast zajmują miejsce 8 , tych punktów mają 22, na swoim stadionie Manchester nie przegrał jeszcze ani jednego spotkania strzelił 9 bramek stracił tylko 1 i zanotował 4 wygrane oraz 2 podziały punktow, goscie z west hamu natomiast ostatnio radzą sobie słabo , dwa mecze i aż 6 straconych bramek oraz 0 zdobytych punktów, tu faworytem pozostają czerwone diabły , które według mnie powinny tutaj spokojnie wygrać, myślę ze mogą wygrać nawet z handicapem, a goście wcale nie musza zdobyć tutaj żadnej bramki, tak więc postawiłbym na to że obie ekipy nie zdobędą tutaj gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier League Swansea City - Leicester City

The visitors continue on their merry way and I doubt they would have been too disappointed with a home point against Manchester United last week, despite having the better of the clear goalscoring opportunities. They were happy to sit back, give United as much possession as they wanted and hit them on the break, tactics which are , of course, ideal for playing on the road and it is no coincidence that they have scored more goals away from the King Power Stadium. Hard to see them coming up short in the goal scoring department today, the Swans have won just once in ten and have conceded eight in their last four home starts and have been forced a little out of their preferred game plan and style by their desperate need to win and the huge pressure on boss Gary Monk, who could do no wrong four months ago, but is now getting the dreaded vote of confidence on a regular basis, such is the life of a head coach, you are only as good as your last 2-3 results in modern football ! They will push and that is going to leave space for Leicester, who have pace to spare and they have scored in 18 straight games, 2+ in 12 of those and you do not need me to tell you about the exploits of Jamie Vardy. Confidence levels are through the roof at the Foxes and they will take to the field looking for the three points which might well take them back to the top of the table.

I do have my concerns about the visitors defensively and spoke about those ahead of last week's game ( preview is reproduced at the foot of this email), 1-1 at the break, a third goal seemed highly likely and I do not doubt if it had come, a fourth would have followed, but United did not stretch the home side enough on the flanks and play was very compacted in front of the penalty area. Hopefully the Swans will have learned from that, Monk had a "clear the air" meeting with his squad this week and feels the team took a lot from a much improved showing at Liverpool last week, but he has demanded his side be more aggressive in possession and when they have tried that previously this season, they have scored, but have been very vulnerable at the back, witness the 2-2 scoreline when they hosted struggling Bournemouth recently, the Cherries led 2-0 early before City fought back to tie things up at the break, but it was all Bournemouth in the second half and they could/should have scored 4. Hosts are going to need at least two to win this and I think they will gamble for the three points , with a trip to Manchester City up next and Monk likely to be looking for a new job this week or next with any other result .

over 2.75 goals 2.14 asian line/Sportmarket
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Premier League, Anglia
Spotkanie Chelsea - Bournemouth
Typ: 1/1
Kurs 2.00
Buk Unibet
godz: 18:30
Analiza

Za nami już 14 kolejek a Chelsea wciąż traci punkty i zajmuje miejsce na dole tabeli. Bardzo dobra okazja na przełamanie bo Bournemouth jest jeszcze niżej a forma bardzo słaba więc przyjeżdżają na Stamford Bridge na ścięcie. Często im zdarza się przegrać mecz wyjazdowy wyraźnie, ostatnio choćby
Manchester City rozbił ich u siebie 5:1. The Blues może, aż tylu goli nie wpakuje, ale stać ich na pewne zwycięstwo na przełamanie. Stawiam na zespół lepszy, który prędzej czy później odzyska zwycięską formę. Nadzieje na wygraną gospodarzy są tym większe, że z obozu gości dochodzą informacje o słabej sytuacji kadrowej. Problemy z obsadzeniem bramki gości mogą spowodować, że o gole gospodarze będą mieć łatwiej i spodziewam się od początku dominacji Chelsea co przełoży się na ich prowadzenie już po pierwszej połowie i oczywiście końcowe, jakże potrzebne zwycięstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Premierleague

Data i godzina: 07.12.2015 21-00

Spotkanie:  Everton - Crystal Palace

typ: Everton

kurs: 2.05

buk: Unibet

 

Analiza:

Na zakończenie piętnastej kolejki w Premierleague Everton podejmie dobrze spisujący się w tym sezonie zespół Crystal Palace. Gospodarze jak co roku zamierzają włączyć się do walki o górną część tabeli. Początek sezonu w ich wykonaniu był raczej średni, bo zaliczyli na początku wpadkę z Watford (tylko remis 2-2) i gładką porażkę u siebie z Man City 0-2. Później przyszła seria trzech meczy z Liverpoolem, United i Arsenalem, w których udało się ugrać tylko remis w derbach. Ostatnie tygodnie już jednak bardziej udane, bo w sześciu meczach na wszystkich frontach wygrali cztery i dwa razy zremisowali, a w Capital One Cup zameldowali się już w półfianle, gdzie czeka już na nich Man City. Bolączką The Toffies są remisy, bo w lidze zaliczyli ich już sześć (tylko Spurs mają ich więcej, bo osiem). Ale za to zaliczyli tylko trzy porażki, i to z tymi najlepszymi ekipami, co też ma na pewno swoją wymowę. Trzeba też zwrócić uwagę na wysoką ostatnio formę strzelecką całego zespołu i ich najlepszego strzelca Romelu Lukaku, który zaliczał trafienia w pięciu kolejnych meczach (z Aston Villa nawet dwie bramki). Do tego formą ostatnio imponuje Barkley i Deulofeu. Crystal Palace jest na pewno pozytywną niespodzianką tego sezonu. Plasuja sie w środku tabeli, a na rozkładzie mają już takie zespoły jak Liverpool czy Chelsea, z którymi wygrywali na wyjazdach po 2-1. Ostatnio pokonali Newcastle aż 5-1, ale wcześniej potrafili przegrać trzy kolejne mecze -  z West Hamem, Leicester i Man City, a nawet u siebie ze słabiutkim Sunderlandem i to u siebie. Jak widać potrafią grać w piłkę, ale też potrafią zaliczyć wpadkę. W Liverpoolu będzie trudno im ugrać punkty, bo forma Evertonu idzie w górę. Ostatnie trzy mecze The Toffies u siebie to wygrane z Norwich 2-1, Sunderlandem 6-2 i  Aston Villa 4-0. Co prawda dwie ostatnie wizyty CP na Goodison Park kończyły się ich zwycięstwami 3-2, ale teraz to gospodarze są faworytami meczu i moim zdaniem nie powinni zawieść. Stawiam na Everton, który wyraźnie złapał formę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...