Skocz do zawartości

[Zamknięty] Premier League - Anglia


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

dyscyplina :Piłka nożna-Anglia premier leauge

Spotkanie : West Brom - Arsenal

typ:obie strzelą TAK

kurs:1,81

bukmacher:bet365

godz:13,45

Bardzo słaby start Arsenalu spowodowany w dużej mierze kontuzjami i nietrafionymi transferami powoduje że ta drużyna w każdym meczu musi grać na maksa żeby nie zakończyć tych rozgrywek kompromitacją.Problem w tym że żadna drużyna się przed nimi nie położy a zwłaszcza taka ekipa jak West Brom który potrafi odbierać punkty na własnym terenie drużyną z czołówki.I właśnie w dzisiejszym spotkaniu może się tak zdarzyć bowiem Arsenalowi zawsze się tu gra ciężko i traci praktycznie gole w każdej konfrontacji ze West Bromem.

Ostatni mecz gdzie Arsenal zagrał na zero z tyłu z tą drużyną na ich terenie miał miejsce w 2006 roku więc troche czasu już upłyneło.Biorąc pod uwagę jak gra defensywa Arsenalu wychodzi mi całkiem niezły pewniak o całkiem niezłym kursie.Arsenal oprócz słabej obrony ma całkiem przyzwoity dorobek strzelonych goli ale na over bym chyba jednak nie zaryzykował w tym meczu bo boje się dzisiaj podziału punktów.

Ostatnie 2 spotkania kończyły się wynikiem 1-1 i jest bardzo możliwe że dzisiaj historia się powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA, PREMIER LEAGUE
Spotkanie: Liverpool – Stoke
Typ: over 12.5 RR

Kurs: 2.62

Bukmacher: Bet365

Godz. 16:00

 

Analiza:

Liverpool kompromituje się w lidze mistrzów remisując z Ludogorets nastroje są na pewno nie najlepsze nie wiem dokładnie jak zarząd wymyślił ale sądzę że to jest mecz ostatniej szansy dla trenera i liczą się 3 pkt. Jak już pisałem we wcześniejszych analizach Liverpool u siebie gra świetnie na RR znają swoje boisko i mogą pewniej atakować dzisiaj zmierza się z drużyną Stoke która jest na nim w tabeli (11 miejsce :przerazony: ) Dużyna gości zainteresowała mnie tym że może wyników nie mają najlepszych ale dlatego że to typowy średniak ligi to RR zdobywają dosyć często a już na pewno jak grają u siebie lecz zauważyłem że w meczu Liverpool - Stoke pada na prawde dużo RR widać drużyny znają się dosyć mocno bo każda jest w stanie ominąć obronę i strzelić bramkę/zdobyć RR. Wiadomo będzie że Liverpool nie może odpuścić już żadnego meczu na pewno będą cisnąć ale często presja przekłada się na skuteczność i chęć na siłe wbicia gola. Sądzę że dzisiaj nie będzie tak łatwo i swobodnie grać dzisiaj liverpoolowi ale sądzę ze zobaczymy bardziej otwarte spotkanie niż skupiające się na ataku pozycyjnym co pozwoli na bicię dużo RR miejmy nadzieje. Średnia między obiema drużynami w ostatnich 4 meczach to  13.75 RR oby dzisiaj nie było gorzej. ;)

 

Edytowane przez Brusiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Premier League


2288.png?timestamp=1417267745044 gb1.png873.png?timestamp=1417267745048
 

Spotkanie: Swansea City - Crystal Palace
Typ: 1
Kurs: 1,80
Data i godzina: 29.11.2014 16:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zapraszam na spotkanie trzynastej kolejki angielskiej Premier League, pomiędzy Swansea City a Crystal Palace. Podbudowane zwycięstwem nad Arsenalem Łabędzie pojechały na The Etihad Stadium, gdzie jednak niespodzianki nie sprawiły, przegrywając z mistrzem Anglii 1:2. Crystal Palace w miniony weekend podejmował Liverpool i wygrał przed własną publicznością 3:1. Ten wynik to jednak w moim odczuciu dowód na bardzo poważny kryzys wicemistrza Anglii, a nie fenomenalnej zwyżki formy ekipy z Selhurst Park. I choć w zeszłym sezonie na Liberty Stadium Orły zremisowały 1:1, to jednak teraz postawię, że przegrają. Z pięciu ostatnich potyczek pomiędzy obiema drużynami czterokrotnie górą byli piłkarze Swansea co dodatkowo utwierdza mnie w tym, iż warto na nich postawić także dzisiaj. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA, PREMIER LEAGUE

Spotkanie: Southampton - Man City

Typ: -3 RR (EH)

Kurs: 3.75

Buk: willaim hill

Godz. 14:30

Analiza:

Spotkanie na szczycie miedzy 2 a 3 miejscem w tabeli. Jeżeli chodzi o te zespoły to o ile miejsce City nie dziwi to Southamton zaskakuje chociaż póki co grali ze słabszymi drużynami pora wykazać się i pokazać swoje umiejętności. Ja gram tutaj na RR City wiele razy pokazało że potrafi ich zdobywać wiele np ostatni mecz z Bayernem 7-0 w RR i tutaj zaskakuje mnie kursy na RR bo nie m w nich jakiegoś wielkiego faworyzowania a sadzę że to błąd bo City powinno zdobyć ich dużo więcej zwłaszcza że Chelsea zgubiło pkt i jest szansa ich gonić myślę żę powinni lekko pokryć ten hendi bo głównie Southamton  to Pelle i nie wiem czy uda mu się z obroną City. Soryy za nie zbyt pro analize ale wczoraj były andrzejki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Premier League

 

  180.png?timestamp=1417343247306gb1.png281.png?timestamp=1417343247311

 

Spotkanie: Southampton - Manchester City
Typ: 2
Kurs: 2,45
Data i godzina: 30.11.2014 14:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie trzynastej kolejki angielskiej Premier League, pomiędzy Southampton a Manchesterem City. Arcyciekawy mecz, bo przecież na stadion niespodziewanego wicelidera przyjeżdża trzecia drużyna w tabeli, a jednocześnie aktualny mistrz Anglii. Truizmem byłoby napisać, że dla The Citizens ten mecz raczej łatwy nie będzie. Widać to zresztą doskonale po kursach na Manchester City. Warto jednak zauważyć, że Southampton, który w tym sezonie na swoim stadionie stracił na razie tylko dwa punkty (remis z WBA), nie podejmował do tej pory rywali z najwyższej półki. Meczem z Manchesterem City będzie więc dla ekipy Ronalda Koemana prawdziwym sprawdzianem możliwości. Moim zdaniem postawienie na gości po tym kursie jest całkiem rozsądne ale bezpieczniejszy powinien być jednak over. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy obiema drużynami trzykrotnie górą byli piłkarze Manchesteru, raz wygrał Southamton oraz raz padł remis. Trzeba zaznaczyć także, że w czterech z tych meczy liczba goli przekraczała 3, a więc over jest wielce prawdopodobny. Świetna ostatnio dyspozycja Kuna Aguero dodatkowo przemawia na korzyść gości. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna Premier League
02.12.2014
Mecz: Swensea City- Queens Park Rangers 20:45

typ: 1

kurs: 1,67
bukmacher: Unibet

 

Analiza: Wtam  moim typem na wtorkowy mroźny wieczór przed telewizorem albo komputerem pod kocykiem ewentualnie przy jakimś alkoholu na rozgrzanie proponuje mecz z najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii gdzie będzie miała miejsce 14 kolejka a proponuje z niej mecz Swensea City - Queens Park Rangers z typem na Swensea City mój typ jest wynikiem kilku rzeczy tym razem zaczne od drużyny gości która w tym sezonie w 13 kolejkach zdobyła 11pkt i wszystkie w meczach u siebie co oznacza że w meczach wyjazdowych w 6 spotkaniach nie zdobyła nawet jednego punktu tylko 2 razy udało się im trafić do siatki rywala a bramkach piłkę z siatki wyciągał aż 15 razy co daje katastrofalne statystyki w meczach wyjazdowych i obecnie nie zanosi się moim zdaniem na zmianę gospodarzem będzie Swensea która w 7 kolejkach u siebie zanotowała 14pkt strzelając przy tym 11 goli i tracąc 5 wygrywając 4 razy 2 razy odnosząc remis i tylko raz odnotowując porażkę z drużyną Southampton która w tym sezonie gra rewelacyjnie i jest wiceliderem a u siebie powstrzymali miedzy innymi Arsenal Londyn tak więc widać że w meczach u siebie gospodarze są bardzo mocni dlatego może kurs 1.67 nie zachwyca jednak myślę że jest to bardzo dobry i pewny typ na wtorek pozdrawiam

Edytowane przez Gargii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: Chelsea - Tottenham
Typ: Tottenham strzeli gola w pierwszej połowie? TAK
Kurs: 3,40
Godz: 03.12.2014 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ten mecz wydaje się być hitem tej kolejki najlepszej ligi w Anglii, a według niektórych najlepszej ligi świata. W takich hitach często lubią padać dość niespodziewane roztrzygnięcia. Kurs na zwycięstwo Tottenhamu jest kuszący, jednak to chyba jest zbyt duże ryzyko i warto poszukać innego typu. Takim typem dla mnie jest typ na to, że Tottenham zdobędzie bramkę w pierwszej odsłonie. Tottenham to od kilku sezonów solidna drużyna, z niezłym składem, która co sezon powinna walczyć o wejście do Ligi Mistrzów, jednak niezbyt im to wychodzi i muszą walczyć w Lidze Europejskiej. Teraz są na siódmym miejscu i jeśli chcą być wyżej, a na pewno chcą, to trzeba zacząć regularnie wygrywać mecze i szukać też punktów w pojedynkach z czołówką. Szanse na nawiązanie walki z Chelsea widzę, gdyż Tottenham naprawdę gra teraz solidnie. Dwa ostatnie mecze w lidze wygrali wynikiem 2:1. Najpierw było zwycięstwo z Hull na wyjeździe, a potem z Evertonem u siebie. W meczu z Evertonem wszystkie bramki były w pierwszej połowie i w meczu z Chelsea też powinni się postarać o jakąś bramkę do przerwy, jeśli chcą zdobyć jakieś punkty. Patrząc na to jak przebiegały ostatnie mecze pomiędzy Chelsea a Tottenhamem, to Chelsea miała problemy ze swoim rywalem. W zeszłym sezonie Chelsea u siebie co prawda wygrała 4:0, jednak sezon wcześniej był remis 2:2 i Tottenham strzelił gola w pierwszej połowie. Remis był też w zeszłym sezonie, gdy Tottenham był gospodarzem i wtedy Tottenham również zdobył bramkę w pierwszej połowie. To powinien być ciekawy mecz i Tottenham ma szanse, by zaskoczyć Chelsea w pierwszej połowie, a nawet w całym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester United - Stoke City ( 0 - 1. )
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betsson

 

Wydaje się, że Manchester United w końcu wkroczył na właściwe tory. W 3 ostatnich kolejkach zdobył komplet punktów, w tym zwyciężył na wyjeździe z Arsenalem co na pewno podbudowało morale w drużynie z Old Trafford.
Dziś podopieczni Louisa van Gaala zmierzą się ze Stoke City na własnym obiekcie i wydaje się, że to właśnie Manchester jest w tym meczu faworytem. Stoke po przerwie na reprezentacje przegrał oba spotkania -z Burnley (1-2) oraz Liverpoolem (0-1) i raczej nie świadczy to najlepiej o aktualnej formie drużyny Marka Hughesa. Burnley wszak to aktualnie przedostatni zespół w lidze (raptem 9 goli zdobytych), natomiast Liverpool jak wiemy od początku sezonu zmaga się ze sporymi problemami i zwycięstwa The Reds przychodzą z największym trudem.
Ponadto Manchester Utd. ma naprawdę dobre statystyki spotkań ze Stoke. W poprzednim sezonie co prawda Stoke po raz pierwszy pokonało "Czerwone Diabły" ale wcześniej w 12 spotkań tylko raz Stoke udało się zremisować - pozostałe 11 to zwycięstwa MU (z czego 7 różnicą dwóch bramek lub więcej).
Gospodarze dziś zagrają bez  Daleya Blinda, Angela Di Marii, Luke'a Shaw'a, Jesse'ego Lingarda, Phila Jonesa. W drużynie gości natomiast zabraknie Petera Odemwingie , Glenna Whelana, Roberta Hutha, Victora Mosesa, Steve'a Sidwell'a, a niepewny występu jest Phil Bardsley.
Osobiście stawiam tutaj na pewne zwycięstwo United, stąd też moja propozycja na handicap 0-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Leicester City vs Liverpool
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Liverpool po 3 kolejnych porażkach w lidze (plus niepowodzeniach w Lidze Mistrzów) w końcu w ostatni weekend wygrał ze Stoke City (1-0) i przełamał tą serię. Dziś podopieczni Brendana Rodgersa zmierzą się na King Power Stadium z beniaminkiem Premier League Leicester City. The Reds liczą, że pójdą za ciosem i odniosą kolejne zwycięstw, "Lisy" natomiast mają nadzieje, że będą kolejną drużyną, której uda się powstrzymać Liverpool i zapunktować z tą ekipą.
Ja w tym spotkaniu postanowiłem zagrać over 2.5 goli. Co prawda obie ekipy nie grały ze sobą dość długo (10 lat) i ciężko podeprzeć się wynikami z poprzednich sezonów, dlatego gram over głównie w oparciu o obecne rozgrywki.
Leicester to ekipa, którą miałem okazję oglądać w kilku spotkaniach i trzeba przyznać, że jest to drużyna, która ma swój styl gry i na pewno nie przestraszy się bardziej utytułowanego rywala i nie zamuruje bramki. Było to widać w starciach czy to z Arsenalem, czy to z Chelsea czy w starciu z Manchesterem United. Z Chelsea mimo, że przegrali (0-2) mieli naprawdę kilka świetnych okazji na gola i gdyby lepsza skuteczność to wcale nie musieli by wracać ze Stamford Bridges bez punktów. Z Arsenalem udało się zremisować (1-1) natomiast z Czerwonymi Diabłami wygrali 5-3.
Leicester co prawda to ekipa, która w tym sezonie zanotowała najmniej overów bramowych - raptem 4, ale jak już wspomniałem z bardziej renomowanymi przeciwnikami potrafi naprawdę zagrać niezłe spotkanie i wcale dziś nie stoją na straconej pozycji.
Jeśli chodzi o Liverpool to w tym sezonie ma na koncie 8 overów i 5 underów. Co ciekawe większość overów Liverpool notowało poza Anfield Road - na wyjazdach bowiem zanotowali, aż 5 overów i tylko jeden under. Wiąże się to głównie z tym, że na wyjazdach Liverpool traci sporo goli - 12. Co ciekawe Leicester więcej overów notuje w meczach u siebie 3 z 4, zanotowali właśnie na King Power Stadium.
Jak wygląda sytuacja kadrowa? Gospodarze wydaje się, że zagrają jedynie bez Deana Hammonda. Liverpool natomiast wciąż musi radzić sobie bez Sturridge’a, Balotellego oraz Sakho, a także Flanagana i Suso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna/Premier League

Spotkanie: Leicester City vs Liverpool

Typ: 2

Kurs: 2.05

Godzina: 20:45

Buk: Bet365

Analiza

 

Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie , na które czekałem od soboty . Mecz , w którym zmierzy się beniaminek z drużyną która przed sezonem miałabyc głównym potentatem do wygrania Premier League.Sprawa sie bardzo skoplikowała , bo "The Reds" fatalnie rozpoczęli ten sezon.Obecnie są na 11 iejscu ze stratą, aż 16 punktów do liderującej Chelsea Londyn. "The Blues" uciekli rywalom już na samym początku,nie przegrali jeszcze w lidze i wydają się być poza zasięgiem wszystkich,ale to nie o nich piszemy.Liverpool to drużyna , która MUSI zdobywac punkty,oni mogą grac brzydko,nieładnie dla oka ,ale z takimi rywalami 3 pkt to KONIECZNOŚĆ.Buki dali 1 prezent w poprzedniej kolejce ze Stoke,dziś dają kolejny,tym razem kurs ponad 2.0.Wszyscy wiedzą , że liga angielska jest bardzo wyrównana i każdy moze wygrać z każdym,ale nie w dzisiejszym meczu,Leicester to na prawde dobry zespół,ale zbyt słaby by zabrac choćby 1 punkt ekipie z Anfield Road. Drużyna Brendana Rodgersa odczuwa bardzo strate Daniela Sturridge , który cały czas nie może wrócić do składu po kontuzji,ale maja szeroką kadre świetnych zawodników,nie wierze wto ze dziś nie pokonaja beniaminka.Ta pozycja w tabeli którą zajmują to wypadek przy pracy,bolesne wpadki już sie skończyły.Powiedzmy sobie szczerze,Liverpool bedzie walczył o pierwszą 4 ,to tylko 5 pkt straty a jeszcze ponad połowa sezonu do końca,a chcąc grać w pucharach za rok takie mecze trzeba wygrac.Leicester zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, w ostatnich 5 meczach tylko 1 punkt zdobyty z Sunderlandem.Mimo , że jestem fanem Chelsea,dziś wieczorem jest tylko jedna możliwa opcja,pewna wygrana THE REDS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna Premier League
Godz.20:45 02.12.2014
Mecz: Swansea City- Queens Park Rangers

typ: Swansea City over 1,5

kurs: 1,74
bukmacher:betsafe

 

Łabędzie na własnym boisku są bardzo groźne i każda drużyna która przyjeżdża na ich teren musi się liczyć ze stratą punktów,gorzej im wychodzą wyjazdy alei tak są wysoko w tabeli bo zajmują 8 miejsce ze stratą 3 pkt do czwartego miejsce premiowanego do eliminacji ligi mistrzów.Warto stawiać na Swansea over 1,5 gola bo jak spojrzeć na statystyki to zazwyczaj właśnie łabędzie przynajmniej raz trafiają do siatki rywali.Ostatni pojedynek obu ekip zakończył się wynikiem 4-1 więc może historia zatoczy koło i wynik się powtórzy albo chociaż będzie zbliżony.Swansea przegrało tylko raz na własnym terenie 0-1 ze świętymi natomiast QPR to jest dramat na wyjazdach.Przegrali po prostu wszystko zdobywając ledwo 2 gole przy aż 15 straconych.Nie wieże żeby nagle coś się zmieniło dzisiaj chociaż Swansea gra troche w kratkę tak dzisiaj nie powinni mieć problemów z wygraniem tego meczu zdobywając więcej niż jedego gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herb-rywala-fc-barcelona2_2799.pngstoke.gif

Dyscyplina: Piłka nożna ,Anglia - Premier Leauge
Spotkanie:Manchester United - Stoke City
Typ: Gospodarze powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,72
Godzina: 20:45
Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Niecodziennie ,bo we wtorek zainaugurujemy 14 kolejke angielskiej Premier Leuage.Do ciekawego starcia dojdzie na Old Trafford ,gdzie miejscowe Czerwone Diabły podejmą zawodników Stoke City.W ostatnich tygodniach podopieczni holenderskiego szkoleniowca wreszcie ustabilizowali formę.Zawodnicy z Manchasteru wygrali trzy mecze z rzędu i pewnie brną w górę tabeli.Według ekspertów ,niektórych stacji radiowych jak i telewizyjnych ostatni mecz przed własna publicznością z Hull City był najlepszym występem w obecnym sezonie.Podopieczni Louisa Van Gaala w ostatnich spotkaniach pokonali Crystal Palace ,Arsenal i jak już wspomniałem w ostatni weekend Hull City.Zawodnicy Steva Bruca zostali kompletnie zdominowani przez miejscowych i ponieśli porażkę w stosunku 0:3.W zespole z czerwonej części Manchasteru naprawę widać poprawę atmosfery oraz uporządkowaną grę w defensywie.Jeśli chodzi o graczy gości to w ostatnich meczach zaliczyli dwie porażki.Podopieczni Marka Hughsea najpierw ulegli Liverpoolowi 0:1 by niespodziewanie w ostatniej kolejce przegrać z beniaminkiem ligi Burnley 1:2.Pod opieką sztabu medycznego Czerwonych Diabłów znajduje się Rafael da Silva, Daley Blind, Luke Shaw, Phil Jones, Jesse Lingard, James Wilson i Angel Di Maria. Na brak pracy nie narzekają także klubowi lekarze Stoke. Z kontuzją zmaga się bowiem Peter Odemwingie, Glenn Whelan, Robert Huth, Victor Moses i Steve Sidwell.Podsumowując gospodarze są obecnie na fali wznoszącej i myślę ,że w tym meczu nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem na własnym boisku The Potters.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna Premier League
Godz.21:00 02.12.2014
Mecz: Crystal Palace - Aston Villa

Typ: AV strzeli gola

kurs: 1,53

bukmacher: Bet365

analiza:

 

W dzisiejszym meczu grają zespoły, które mają tyle samo pkt. w tabeli. Gospodarze mają drugą najgorszą defensywę w lidze, a AV najgorszą ofensywę. Jednak goście nie są słabym zespolem. Moim zdaniem muszą się w końcu przełamać i zacząć zdobywać punkty. kiedy jak nie dziś poprawić konto strzeleckie. atutem AV jest powrót benteke i tu widze szanse na choś jednego gola (według mnie AV strzeli ich dziś 2 lub więcej i wygra). Ostatnio mimo, że wyniki tego nie pokazują AV ostatnio dobrze się prezentowała. Remis z burnley i southampton i bramki tracone w ostatnich minutach. Dziś goście zagrają z zespołem, który powinien pasować im taktycznie. av lubi kontratakować i powinna to dziś wykorzystać. jak na tego typu zdarzenie bardzo wysoki kurs, a szansa na jego trafienie dość wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea Londyn - Tottenham Londyn
Typ: Powyżej 2.5 goli
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365

 

W ramach 14.kolejki Premier League na Stamford Bridge Chelsea w derbach Londynu zagra z Tottenhamem. Faworytem tego spotkania jest oczywiście lider rozgrywek czyli podopieczni Jose Mourinho, którzy nie przegrali jeszcze ani razu w tym sezonie, a u siebie mają komplet zwycięstw. Tottenham jednak nie ma zamiaru odpuszczać tym bardziej, że ostatnio są w naprawdę niezłej formie - w 7 ostatnich spotkaniach o stawkę, 6 zakończyło się ich zwycięstwem i tylko jedna porażka na ich koncie.
Ja w tym meczu postanowiłem nie bawić się w faworytów i zagrać over 2.5 goli. Chelsea wszak to aktualnie najskuteczniejsza ekipa w Premier League (30 goli na koncie), Tottenham natomiast ma tych goli nieco mniej (18) ale jak już wspomniałem ostatnio "Koguty" zaczęli prezentować się nieco lepiej i kto wie czy dziś tej statystyki nie poprawią.
Grając over 2.5 warto zauważyć, że Tottenham jest ekipą, która dość często w tym sezonie notuje overy 2.5 goli (9 w 13 meczach), wiąże się to głównie z tym, że obok tego, że Tottenham zdobywa bramki, sporo ich też traci (18). Chelsea natomiast w tym sezonie zanotowało 7 spotkań, kończonych overem 2.5 goli, warto jednak zwrócić uwagę, że średnia bramek w meczach Chelsea to 3.2 gola na mecz, natomiast Tottenhamu 2.8 gola na mecz.

 

Tak natomiast wygląda 5 ostatnich meczów o stawkę między oboma klubami:

 

08.03.14 PRE Chelsea Tottenham 4 : 0
28.09.13 PRE Tottenham Chelsea 1 : 1
08.05.13 PRE Chelsea Tottenham 2 : 2
20.10.12 PRE Tottenham Chelsea 2 : 4
15.04.12 PUC Tottenham Chelsea 1 : 5

 

a tak 5 ostatnich spotkań na Stamford Bridge:

 

08.03.14 PRE Chelsea Tottenham 4 : 0
08.05.13 PRE Chelsea Tottenham 2 : 2
24.03.12 PRE Chelsea Tottenham 0 : 0
30.04.11 PRE Chelsea Tottenham 2 : 1
20.09.09 PRE Chelsea Tottenham 3 : 0

 

Jak wygląda sytuacja kadrowa w obu ekipach? Gospodarze zagrają bez jednego ale kluczowego zawodnika czyli Diego Costy, który musi pauzować za żółte kartki. W Tottenhamie natomiast Danny Rose, Kyle Walker, Andros Townsend, Emmanuel Adebayor, Vlad Chiricheş i Etienne Capoue to piłkarze, który zapewne dziś na boisku nie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna/Premier League

Spotkanie: Arsenal-Southampton

Typ: powyżej 2.5 goli w meczu

Kurs: 1.85

Godzina: 20:45

Buk: Bet365

Analiza

Dziś kontynuacja 14 kolejki Premier League na Wyspach.Wstąpiliśmy w miesiąc Grudzień,czyli okres czasu ,w którym druzyny w przeciągu 10 dni sa w stanie rozegrac az 4 mecze (Cheslea,czy Arsenal).Jest to bardzo ciężka próba i wiele ekip w tym czasie wymięka.Dzisiejszego wieczoru czeka nas świetny mecz,rewelacja tego sezonu czyli Southampton który tak na prawde pozbył sie swoich najlepszych graczy (R.Lambert,L.Shaw) jprzed tą kolejką był wiceliderem PL!! Zrobili bardzo dobre zakupy za nieduze pieniadze,tacy zawodnicy jak Wanyama,Pelle,Tadic czy Shane Long gwarantuja dobre wyniki. Widac jednak tendencje malejąca w tej drużynie,zaczęło się od remisu 1-1 z Aston Villa,a ostatnio na własnym stadionie zostali 3 razy  wypunktowani i jednocześnie wyprzedzeni w tabeli przez podopiecznych Pellegriniego.Arsenal podobnie jak Liverpool to rozczarowanie tego sezonu,w tabeli sa dopiero na 7 miejscu,a do liderującej Chelsea tracą już 13 punktów,chcąc walczyć o TOP 4(bo w wyścigu o "majstra" to Arsenal juz raczej nic nie zrobi,patrzac na gre "The Blues") muszą wygrywac,musza punktować,ostatnio przegrywali dwukrotnie 1-2 z Swansea i MU,w ostatniej kolejce wymęczyli zwycięstwo 1-0 z West Bromich Albion.Jest to ofensywna drużyna,jak wszyscy wiemy Arsene Wenger stawia na styl gry,co niestety od wielu lat nie przekłada się na wyniki,z całym szacunkiem,ale dziwne ze go jeszcze tam trzymają.W takich meczach  z udziałem Arsenalu zawsze padagrad bramek czy graja z Chelsea,City,United,Liverpoolem czy własnie z Soton. Chociażby patrząc na ostatnie 5 meczów między tymi drużynami padło az 18 bramek,co daje srednia ponad 3 na mecz.Soton posiada dobra defensywe,maja najmniej straconych bramek w lidze,zaledwie 9! A z przodu wygląda to takze ciekawie bo strzelili 24 bramki.Arsenal z Dortmundem grał bardzo ładnie dlaoka i skutecznie, z WB ich nieoglądałem więc nwm,ale wiem ze dzis posypią sie gole dla jednej jak i drugiej ekipy,over 2.5 w tym meczu,to PEWNIAK DNIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League

Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Southampton

Typ:Gospodarze wygrają 1. lub 2. połowę TAK

Kurs: 1,44

Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Nie będzie to łatwy mecz dla Arsenalu bo święci grają w tym sezonie nadspodziewanie dobrze tylko jest małe ale a mianowicie w konfrontacjach z mocniejszymi drużynami nie dają rady choćby w ostatnim ich meczu gdzie ulegli Manchesterowi City aż 0-3 i to na swoim terenie.Arsenal w każdym meczu się męczy mają spore problemy kadrowe co nie pomaga w utrzymaniu równego wysokiego poziomu.Oczekiwania są znacznie większe niż ostatnie wyniki dlatego dzisiaj muszą wygrać tyle że grają w kratkę więc stawiam że wygrają choćby jedną połowe.Kurs nie powala ale typ też jest raczej z tych pewniejszych a przynajmniej pewniejszy niż stawianie na gospodarzy w całym meczu.

Arsenal ma bilans u siebie dość słaby 2 wygrane 3 remisy i 1 porażka natomiast Southampton na wyjazdach 3 wygrane 1 remis i 2 porażki.Na pewno nie będzie to łatwy mecz dla Arsenalu ale chyba wygrają natomiast święci pomału powinni spadać z czołówki bo już zaczynają obniżać loty w 2 meczach ostatnich 1 pkt no i dzisiaj będzie ciężko o punkty a następny mecz grają u siebie z Manchesterem Utd więc kolejny ciężki mecz ich czeka.

Stawiam na 2-0 dla Arsenalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna/Premier League

Spotkanie: Sunderland - Man City 

Typ: Man City (-1RR EH)

Kurs: 1.7

Godzina: 20:45 / 03.12.2014

Buk: WilliamHill

 

Analiza

Sytuacja w lidze wygląda następująco Sunderland 2W 8R 3P łącznie 14 pkt i zajmują 14 miejsce w tabeli. Są gospodarzami dzisiejszego spotkania a podejmą drużynę Manchesteru City którzy obecne zajmują 2 lokate bronią tytułu sprzed roku a mają teraz 6 pkt straty do lidera ogólnie 8Z 3R 2P pkt 27. Tak przedstawia się sytuacja w lidze jeżeli chodzi o pojedynki między sobą przeważnie zwyciężał zespół grający u siebie i ten pojedynek również dla wielu wydaję się że może zdarzyć się niespodzianka patrzac np na spadek kursów na pewno to żę ostatnio zabrali pkt liderowi Chelsea ale kto oglądał ten mecz to sunderland bronił się 10 piłkarzy nie atakowali za bardzo i nie stwarzali niebezpieczeństwa a dodatkowo Chelsea zdobyła 8RR przy 2 ich co pozwala mi sadzić że i City sobie poradzi dodatkowym atutem jest to że Sunderland grał mecz  4 dni temu i na pewno kosztował dużo sił natomiast city również choć to było 3 dni to oni są już zaprawieni po lidze mistrzów  i to jest na pewno duży plus dla nich. Statystycznie City wygrało dużo większą ilość spotkań między sobą w RR a strata gola tylko im pomoże bo najprawdopodobniej gospodarze jeżeli strzelą to zamkną się na swojej połowie. City musi wygrać minimum 2 RR a kurs 1.7 myślę że to promocja CITY :wuwu:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna/Premier League


Spotkanie: arsenal - southampton


Typ: ilość rzutów rożnych over 11


Kurs: 2,05


Godzina: 20:45 / 03.12.2014


Buk: Bet365


Analiza:


 


Oba zespoły w tabeli dzieli sześć punktów. Z racji tego, iż arsenal jest gospodarzem i to on jest niżej w zestawieniu, a także absencji schneiderlina, który jest liderem środka pola gości, to raczej gospodarze powinni narzucić swój styl i warunki gry. Londyńczycy są zespołem, który często wykonuje spore ilości goli, zwłaszcza przy równej grze, a taka mimo wszystko powinna dziś być. co prawda zdarza się, że i jedni i drudzy kornerów mają niewiele, ale innym razem sami pokrywają mój typ. W ostatnich 5 meczach statystyka rogów dla arsenalu wygląda następująco: 8 rogów w meczu i 4 dla arsenalu, 16 (11), 16 (10), 19 (18), 6 (3). W przypadku gości: 14 (8), 10 (8), 17 (13), 11 (4), 9 (6). Oba zespoły grają ofensywnie bocznymi obrońcami. Arsenal ma szybkich bocznych pomocników, którzy mają w polu karnym giroud lubiącego walkę. Może to spowodować parę rogów. W sumie i jedni i drudzy grają, a przynajmniej teoretycznie, futbol sprzyjający sporej ilości rogów na co liczę.  


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna/Premier League

Spotkanie: Everton - Hull City

Typ: Everton powyżej 1,5 gola

Kurs: 1,59

Godzina: 20:45 / 03.12.2014

Buk: Bet365

Analiza:W środę zostanie dokończona 14 kolejka angielskiej Premier League a jednym z pojedynków będzie konfrontacja Evertonu i Hull City.Faworytem tego pojedynku są gospodarze,którzy są lepszym zespołem ,i mają lepszych zawodników. Gospodarze zajmują w lidze 10 miejsce z dorobkiem 17 punktów,mając na koncie 4 zwycięstwa,5 remisów i 4 porażki strzelając 23 bramki a tracąc 21. W ostatniej kolejce podopieczni Roberto Martíneza przegrali na White Harty Lane z Totenhamem 1-2, gdzie zaprezentowali się przeciętnie,dlatego w meczu przeciwko Hull na pewno zagrają o wiele lepiej i pokonają ich kilkoma bramkami.Wszyscy liczą na to że sprowadzony za duże pieniądze Belg Romelu Lukaku, zacznie grać skutecznie ,bo jak na razie strzelił zaledwie 6 bramek co jak na takiego zawodnika to zdecydowanie za mało. W tym pojedynku drużyna gospodarzy zagra osłabiona brakiem takich zawodników jak Antolín Alcáraz,Darron Gibson,James McCarthy, i John Stones.Gospodarze mają serię 3 meczy bez porażki na swoim boisku i zechcą tą statystykę poprawić.Goście drużyna Hull zajmuje w lidze 17 miejsce z dorobkiem zaledwie 11 punktow mając na koncie 2 zwycięstwa,5 remisów i 6 porażek a bilans bramkowy to 14-20.Przyjezdni mają serię 6 meczy bez zwycięstwa a 4 ostatnie zakończyli porażkami,więc w tym pojedynku też nie będą mieli lekko zdobyć punkty,bo gospodarze są w lepszej dyspozycji.Zespól prowadzony przez Steve Bruce w tym pojedynku zagra osłabiony brakiem takich zawodników jak Robert Snodgrass,Hernández,(kontuzje),a za czerwoną kartkę musi pauzować Ramírez. W ostatniej kolejce zespół Hull przegrał na Old Trafford 0-3,gdzie oddal zaledwie 2 celne strzały na bramkę,więc widać w jakiej dyspozycji są zawodnicy Steve Bruce. Podsumowując wydaje mi się że gospodarze spokojnie wygrają to spotkanie ,ale ja proponuje zagrać że drużyna Evertonu strzeli więcej niż 1.5 bramki w tym spotkaniu,ponieważ goście są w tak słabej dyspozycji ,że nie wydaje mi się aby byli w stanie strzelić jakąś bramkę w tym pojedynku, a przy takim przeciwniku tacy zawodnicy jak Lukaku,Aiden McGeady,Kevin Mirallas,czy Ross Barkley powinni pokazać swoje umiejętności strzeleckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna ,Anglia - Premier Leauge
Spotkanie: Chelsea - Tottenham Hotspur
Typ:1(-1)
Kurs:2,20
Godzina: 20:45
Bukmacher:Bet365

Analiza:

W jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań 14 kolejki będzie starcie na Stamford Bridge ,gdzie The Blues podejmą zawodników Tottenhamu.Mimo potknięcia w ostatniej kolecje i zaledwie zremisowanego spotkania na wyjeździe z Sunderlandem faworytem środowego meczu będą zawodnicy The Special One.Podopieczni Jose Mourinho w tym sezonie wyrastają na zdecydowanego kandydata do wygrania Premier Leauge.Obecnie Chelsea ma aż sześć punktów przewagi nad drugim w tabeli Manchesterem City.Co więcej gospodarze w do tej pory rozegranych 13 kolejkach ani razu nie ponieśli jeszcze porażki a tylko trzykrotnie zremisowali.Mimo weekendowego podziału punktów Londyńczycy są w naprawdę doskonałych nastrojach i emanują ogromną pewnością siebie przed spotkaniem z Tottenhamem.Nie można się dziwić bowiem zwyciężli wszystkie sześć meczy przed własną publicznością .Koguty w ostatnich tygodniach mają za sobą trzy wiktorie a ostatnią z Evertonem.Drużyna Pochettino zajmuje siódmą pozycję w tabeli i ma na swoim koncie 20 punktów.Goście w obecnej kampanii zaliczyli już 5 porażek i mimo dobrej gry ciągle to nie to samo czego możnaby po nich oczekiwać.Walker, Townsend, Adebayor czy Capoue to niektóre z nazwisk, przy których odnośnie jutrzejszego występu stoi znak zapytania. W Chelsea znaczących kontuzji brak - za to zawieszony jest Diego Costa. W jego miejsce na szpicy zagra Didier Drogba albo Loic Remy.Podsumowująć ,myślę że Chelsea tym razem nie zawiedzie i odniesie pewne zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna / Anglia - Premier League
Spotkanie: QPR - Burnley
Typ: 1
Kurs: 2,05
Godz: 16:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Na sobotę wybrałem mecz z angielskiej Premier League pomiędzy Queens Park Rangers a Burnley. Nie ulega wątpliwości, że mecz ten będzie niezwykle istotny dla obu drużyn. Głównym celem tych zespołów jest utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Gospodarze zajmują przedostatnie 19 miejsce z 11 punktami. Goście są 1 pozycję wyżej z 12 zdobytymi punktami. QPR wszystkie 11 punktów zdobyło na Loftus Road. W lepszej formie są ostatnio zawodnicy Burnley, którzy nie przegrali od 4 spotkań. W ostatniej kolejce zremisowali u siebie z Newcastle 1:1, natomiast QPR przegrała na wyjeździe z Swansea 2:0. Kadrowo drużyna gospodarzy jest zdecydowanie mocniejsza, na dodatek na własnym boisku spisują się dobrze i dla mnie to oni są faworytem w tym spotkaniu. Dla Londyńczyków jest to jeden z najważniejszych meczów. Drużyna Redknappa w poprzednich spotkaniach pokazała momentami całkiem niezłą grę i w meczu u siebie powinna pokonać Burnley. Oba zespoły spotkały się ze sobą po raz ostatni w lutym tego roku, gdy rywalizowały jeszcze w Championship wtedy na Loftus Road padł remis 2:2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Manchester City - Everton
Typ: Romelu Lukaku strzeli gola (w dowolnym czasie)
Kurs: 3,60
Godz: 06.12.2014 18:30
Bukmacher: Marathonbet
Analiza: Sztuką jest wygrać z Manchesterem City na ich boisku, sztuką też jest wywieźć stamtąd chociaż remis, ale strzelić bramkę czy nawet dwie jest jak najbardziej możliwe. Everton to taka maszyna do strzelania bramek. Jedynym meczem, w którym Everton nie strzelił gola był mecz z Swansea, który zakończył się bezbramkowym remisem. Zespół ten ma w swojej kadrze kilka gwiazd, a największą z nich na chwilę obecną wydaje się być młody, bardzo utalentowany napastnik Romelu Lukaku. Romelu Lukaku ma już na swoim koncie siedem strzelonych goli i jest najlepszym strzelcem swojej drużyny. W ostatnim spotkaniu przeciwku Hull strzelił on gola na 1:0 dla Evertonu, a mecz zakończył się remisem 1:1. Faworytem meczu jest Manchester City, jednak City ma teraz w głowie co innego, a mianowicie mecz z Romą w rozgrywkach ligi mistrzów, od którego to zależy los awansu. To stwarza dobre szanse dla Evertonu na sprawienie jakiejś niespodzianki. Manchester City zapewne będzie atakowało przez większość meczu jak to ma w zwyczaju, a Everton skupi się na wyczekiwaniu na błąd rywala, a takich błędów Manchester City popełnia całkiem sporo niemal w każdym meczu. Lukaku powinien mieć w tym meczu swoje okazje i mam nadzieję, że choć jedną z nich wykorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA, PREMIER LEAGUE

Spotkanie:  Stoke – Arsenal Londyn

Typ: over 2.5

Kurs: 2.10

Buk: Pinnacle

Godz. 16:00

Analiza:

Jedno z najciekawszych spotkań w ramach 15-ej kolejki angielskiej Premier League odbędzie się na Britannia Stadium, gdzie miejscowa ekipa Stoke będzie podejmowała Arsenal Londyn.

Kurs bardzo dobry na bramki i myślę że spokojnie je dziś zobaczymy. Gospodarze przegrali trzy ostatnie spotkania o ile jakość porażki z Liverpoolem oraz Manchesterem jeszcze jakoś można przyjść tak porażka u siebie  Burnley była wielką niespodzianką.  Wiadomo że ekipa gospodarzy słynie z agresywnej fizycznej gry nie odpuszczają na moment szczególnie gdy grają u siebie dlatego też uchodzą za ekipę która przy dopingu swoich kibiców jest wstanie pokonać każdego co już niejednokrotnie udowodniali.  Dodatkowo na starcie z Kanonierami wychodzą jakoś jeszcze bardziej zmobilizowani. Na pewno jest to zespół który ma jakość w ofensywie M. Diouf,  Bojan, M. Arnautović, J. Walters czy P. Crouch na pewno się nie przestrzały Kanonierów. Po trzech porażkach, u siebie i w starciu z podopiecznymi Wengera Stoke grające defensywie to nierealny scenariusz.

Kanonierzy po porażkach z Swansea oraz Manu odnieśli dwa zwycięstwa w lidze oraz jedno w Lidze Mistrzów nie tracą bramki. Czy to zwyżka formy Kanonierów nie sądzie dobrze tylko zagrali z Borussią, wygrane w lidze mało przekonywujące. Oba mecz oglądałem czyste konto w starciu z West Brom zawdzięczają też trochę szczęściu bo w końcówce gospodarze trafili w poprzeczkę i naprawdę przyciśnięty Arsenal gubi się strasznie w defensywie gdyby od początku gospodarze tak zagrali to spokojnie mogli coś strzelić. Spotkanie z „Świętymi” to  moim zdaniem tragiczny poziom niedokładności po obu stronach straszny po prostu źle się to oglądało o końcowym sukcesie zadecydował jeden błąd gości.  Jaka zwyżka formy Kanonierów jest ale to dla mnie dalej zespół który może w każdej chwili przegrać z każdym a na pewno jak wspomniałem wcześniej gospodarze tutaj niczego się nie przestraszą będą atakować.

Na koniec jeszcze w historii spotkań tych ekip gospodarzy przegrała tylko raz w lidze, to tym bardziej pokazuje jakie ciężkie starcie czeka dziś faworyzowanych gości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA, PREMIER LEAGUE

Spotkanie:  Stoke – Arsenal Londyn

Godz. 16:00

Typ: 2

Kurs: 2.00

Buk: Bet365

 

Analiza:

 

Dzisiejszego dnia w Premier League spotkają się ze sobą druzyna Stoke i Arsenal Londyn. Przedstawie krótką ale zwięzłą sytuację obu drużyn. Mianowicie, Stoke zajmuję na to chwilę 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów, bilans wynosi 4-3-7. Mają na swoim koncie zanotowanych 14 bramek strzelonych i aż 18 straconych. W meczach na własnym boisku drużyna Stoke City na 6 meczy odniosła tylko 2 zwyciestwa, raz zremisowali i trzykrotnie przegrali. Strzelili 6, a stracili 7 goli. Natomiast drużyna Kanonierów pnie się w górę tabeli. Zajmują obecnie 6. pozycje z dorobkiem 23. punktów. Bilans: 6-5-3. Bramkowy: 22:15. Na wyjeździe spisują się dosyć sympatycznie, bo na 7 spotkań odnieśli 3 zwycięstwa, 2 razy padł remis i dwukrotnie musieli uznać wyższość przeciwnika. Bilans bramkowy: 10:7. Forma ostatnich 5 spotkań obu drużyn jest następująca: Stoke ponieśli ostatnio 3 porażki, jednak wczesniej udało im się raz wygrać i raz zremisować. Natomiast Arsenal odniósł ostatnio dwie wygrane z rzędu + mecz Ligi Mistrzów na korzyść Kanonierów. Wcześniej jednak posnieśli dwie porażki. Patrząc na ostatnie spotkania obu ekip, to można stwierdzić, że jest on na korzyść gości ponieważ wygrywali dwukrotnie, dwukrotnie padł remis i raz wygrało Stoke. Podsumowując i biorąc pod uwagę ostatnie spotkania, formę i przede wszytskiem formę psychiczną i nastawienie obu drużyn. Uważam, że Kanonierzy wrócą do Londynu z dorobkiem 3 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna/Premier League

Spotkanie: Tottenham - Crystal Palace

Typ: Tottenham  (-2RR EH)

Kurs: 1.57

Godzina: 16:00 / 06.12.2014

Buk: WilliamHill
 

Analiza: 
Tottenham poniżej oczekiwań obecnie zajmują 10 pozycje w tabeli ale to jeszcze nic złego różnica między nimi a miejscem promowanym do ligi mistrzów (4 miejsce) to 5 pkt ale takie mecze jak dzisiaj powinni wygrywać i radzić sobie na własnym terenie dobrze. Z drużyną gości Totek przeważnie wygrywał  ostatnio stracił z nimi pkt w 2005 roku ale to z powodu że nie było ich trochę w premier league. Ja gram jak zwykle na RR totek przekonał mnie już wiele razy że gra skrzydłami oraz stałe fragmenty gry to standard w ich wykonywaniu mają na prawdę wysoka średnią 7.7 przy 5.9 gości i to właśnie nie pozwala mi zagrać większego hendi bo kurs troszkę mały a średnia gości trochę duża z tym że grają na wyjeździe ale skoro mamy zarobić to i mały kurs też dobry  mała łyżeczką powoli z konsekwencją. Ostatnio fajnie pokazali się też z Chelsea przegrywając mecz ale nadal atakując i wygrywając w RR 1-6 a londyńczycy są na własnym terenie na prawdę dobrzy w RR. Powodzenia AVE JA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna / Anglia - Premier League

Spotkanie: QPR - Burnley

Typ: 1

Kurs: 2,05

Godz: 16:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Na sobotę wybrałem mecz z angielskiej Premier League pomiędzy Queens Park Rangers a Burnley. Nie ulega wątpliwości, że mecz ten będzie niezwykle istotny dla obu drużyn. Głównym celem tych zespołów jest utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Gospodarze zajmują przedostatnie 19 miejsce z 11 punktami. Goście są 1 pozycję wyżej z 12 zdobytymi punktami. QPR wszystkie 11 punktów zdobyło na Loftus Road. W lepszej formie są ostatnio zawodnicy Burnley, którzy nie przegrali od 4 spotkań. W ostatniej kolejce zremisowali u siebie z Newcastle 1:1, natomiast QPR przegrała na wyjeździe z Swansea 2:0. Kadrowo drużyna gospodarzy jest zdecydowanie mocniejsza, na dodatek na własnym boisku spisują się dobrze i dla mnie to oni są faworytem w tym spotkaniu. Dla Londyńczyków jest to jeden z najważniejszych meczów. Drużyna Redknappa w poprzednich spotkaniach pokazała momentami całkiem niezłą grę i w meczu u siebie powinna pokonać Burnley. Oba zespoły spotkały się ze sobą po raz ostatni w lutym tego roku, gdy rywalizowały jeszcze w Championship wtedy na Loftus Road padł remis 2:2.

:plus:

2:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Premier League )
Spotkanie: West Ham United F.C. - Swansea City A.F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.40
Data: 07.12.2014
Godzina: 14.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam do Anglii gdzie w tamtejszej Premier League odbędzie się 15 kolejka ligowa.
W stolicy Anglii Londynie liczącym ponad osiem milionów czterysta tysięcy mieszkańców na Upton Park mogącym pomieścić ponad trzydzieści pięć tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym West Ham United Football Club założonym w 1895 roku o barwach bordowo-niebieskich a w gości z walijskiego miasta Swansea liczącego prawie dwieście czterdzieści tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1912 o barwach biało-czarnych a mianowicie Swansea City Association Football Club.
West Ham United F.C. rozegrał w tym sezonie ligowym 14 spotkań w których zdobył 24 punkty po 7 zwycięstwach, 3 remisach oraz 4 porażkach i zajmuje obecnie 4 miejsce  wtabeli ligowej z bilansem bramkowym 23-17.
Swansea City A.F.C. zdobyła 22 oczka w swoich 14 rozegranych meczach w tym sezonie ligowym po 6 zwycięstwach, 4 remisach oraz 4 porażkach co daje obecnie 8 pozycję w tabeli angielskiej Premier League, bilans bramek 19-14.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 7 razy zdobywając 13 oczek po 4 wygranych, 1 remisie oraz 2 porażkach, bilans bramek na swoim Upton Park 9-6.
Goście zdobyli 5 punktów w swoich 6 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 1 zwycięstwie, 2 remisach oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 6-9.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły w tabeli ligowej dzielą tylko 2 oczka a w ostatnich 3 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami w londynie o ligowe punkty oba te mecze wygrali gracze West Ham United w stosunku 2-0 oraz 1-0.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, West Ham United Football Club w tym sezonie ligowym grają bardzo dobrze i u siebie gdzie wygrali z Liverpoolem oraz Manchesterem City i na wyjazdach tez im dobrze idzie co zaowocowało do tej pory wysoka 4 pozycją ligową i do tego potrafią grać na swoim terenie z drużyną z walijskiego Swansea a Swansea City Association Football Club dobrze w tym sezonie gra tylko u siebie gdzie zdobyli większość swoich ligowych oczek i do tego na stadionie Upton Park im nie idzie i moim zdaniem to gospodarze na swoim terenie wygrają ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Premier League

 

405.png?timestamp=1417947996507  gb1.png1003.png?timestamp=1417947996511

 

Spotkanie: Aston Villa - Leicester City
Typ: 1
Kurs: 2,55
Data i godzina: 7.12.2014 17:00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie piętnastej kolejki angielskiej Premier League, pomiędzy Aston Villą a Leicesterem City. W jednym z dwóch dzisiejszych meczy Premier League na Villa Park podopieczni Paula Lamberta, którzy zajmują obecnie trzynastą pozycję w lidze z dorobkiem szesnastu punktów podejmą, gości z Leiceteru. Piłkarze Nigela Pearsona są obecnie czerwoną latarnią ligi zajmując ostatnie miejsce w tabeli z dziesięcioma punktami. W ostatniej kolejce The Villans pokonali na Selhurst Park jedenastkę Crystal Palace. To w sumie nic dziwnego, bo w bieżącej kampanii Aston Villa znacznie lepiej niż u siebie gra właśnie w delegacjach. Trzeba zaznaczyć, że na Villa Park przegrał jak dotąd tylko jeden zespół, były nim Tygrysy z Hull. To na pewno jest jakąś nadzieją dla zamykającego ligową tabelę beniaminka z Leicester, który we wtorek przegrał u siebie aż 1:3 z Liverpoolem. Moim zdaniem kurs na zwycięstwo The Villans jest naprawdę niezły, więc postawienie na ich zwycięstwo powinno się bronić. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Premiership
Spotkanie: West Ham - Swansea
Typ: obie drużyny zdobędą bramki  

Kurs: 1.76  

Data: 7.12.2014
Godz: 14.30
Bukmacher: unibet
Analiza:
 

 West Ham w tym sezonie spisuje się naprawdę dobrze, obecnie plasuje się na piątej pozycji z dorobkiem 24 punktów, trzeba przyznać, że w tym sezonie tabela spłaszczyła się i kilka drużyn, o których jeszcze jakiś czas temu nie pomyślelibyśmy nawet, że mogą pukać o pozycje dające prawo gry w lidze mistrzów, lub kwalifikacjach LM. Jedną z takich drużyn jest właśnie West Ham, który traci jeden punkt do miejsca dającego prawo gry w kwalifikacjach LM. Bilans West Ham u siebie to 4 1 2 w bramkach 9-6. Wygrali ostatnio dwa mecze z rzędu, a u siebie są niepokonani od 5 meczów wygrywając m. in. z Liverpoolem czy Man City, są również według bukmacherów faworytem tego spotkania.

Swansea zajmuje również wysoką ósmą pozycję, tracą do gospodarzy tylko 2 punkty, więc jest to mecz, w którym jak Swansea wygra, to przeskakuje West Ham.   Od sensacyjnego, wyjazdowego zwycięstwa z Man Utd, nie potrafili wygrać jednak aż w 7 wyjazdowych spotkaniach. Ich wyjazdowy bilans to 1 2 3 6-9. Pozycje obu drużyn i sytuacja w tabeli pozwala więc sądzić, że w tym meczu zobaczymy bramki z obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Premier League

Spotkanie: Aston Villa - Leicester City
Typ: ilość goli over 2,5
Kurs: 2,14
Data i godzina: 7.12.2014, 17:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

W typowanym spotkaniu stawiam na conajmniej kilka przełamań. Mianowicie w obecnym sezonie AV tylko jeden raz zdobyła dwa lub więcej goli. Miało to miejsce w trzeciej kolejce 31 sierpnia z Hull City (2:1). Z kim jak nie ostatnią drużyną zdobywać gole? Moim zdaniem dziś gospodarze zdobędą pare goli i jest to pierwsze z przełamań na jakie liczę Kolejne przełamanie łączy się z pierwszym. W chwili obecnej AV zajmuje ostatnie miejsce w meczach na własnym boisku i sądzę notując 1 zwycięstwo, dwa remisy i trzy porażki. Sądzę, że i tu się przełamią. W dwóch ostatnich meczach goście zdobyli 3 gole, jeden z Liverpoolem, a mogli więcej oraz dwa z QPR. W meczach tych nie prezentowali się źle i dlatego powinni dzisiaj też coś strzelić. U gospodarzy powrócił benteke, który tydzień temu w pierwszym spotkaniu odrazu strzelił gola. Poza tym zabraknie Weimann'a, ale ostatnio nie był w rewelacyjnej formie. Ostatnie mecze na poziomie ekstraklasy obfitowały w sporo goli. Według mnie dzis może ich paść nawet więcej niż 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...