Skocz do zawartości

Anglia - pozostałe ligi


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League One)

Spotkanie: Wolverhampton-Walsall FC

Typ: 1

Kurs: 1.70

Data: 17.09.2013

Godz: 20.45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dzisiaj oferta odnośnie piłki nożnej całkiem w porządku. Oprócz ligi mistrzów całkiem fajnie wygląda oferta ligi angielskiej, ja wybrałem League One, Wolves dzisiaj mierzyć będzie się z zespołem Walsall. Spadkowicz z Championship ma ochote wrócić tam skąd spadli. Wolverhampton na ten moment zajmuje 3 miejsce z 16 punktami w 6 meczach. Ich rywal Walsall FC na swoim koncie mają 10 oczek i są na 10 miejscu. Dla mnie faworytem w dzisiejszym meczu są gospodarze którzy nie przegrali jeszcze meczu i zaliczyli bardzo dobry start. 5 wygranych i tylko 1 remis który mieli na start rozgrywek. Bilans goli wilków to 14 goli zdobytych i tylko 5 straconych. Walsall natomiast na swym koncie maja 3 wygrane remis i dwie porażki. Ich bilans to 8 goli zdobytych i 6 straconych. W ostatniej kolejce goście wygrali wyjazdowy mecz z Crewe 0-3 przerywajac serię 5 meczy bez wygranej. Gospodarze natomiast pokonali u siebie Swindon 3-2. Warto zaznaczyć że oba zespoły mierzyły się ostatnio w pucharze, mecz zakończył się remisem lecz po karnych wygrali zawodnicy Wolves. DO zespołu gospodarzy po dłuższej przerwie Edwards(1/0). W obu zespołach nieprzewidzianych urazów nie ma na ten moment i oba zespoły wystąpia w takich samych skłądach kak w ostatnim meczu. Oba zespoły mierzyły się ze sobą 10 razy, w czterech meczach któe zostay rozegrane w Wolverhampton wygrali 3 i tylko raz przegrali. a ogólnie w 10 meczach aż 8 razy wygrywało Wolves, bilans goli 24/8. Myślę że dzisiaj gospodarze powinni wygrać i podtrzymać passe pięciu meczy bez porażki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Championship )

Spotkanie: Nottingham Forest - Middlesbrough

Typ: 1

Kurs: 1.83

Data: 17.09.2013

Godz: 20.45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na siódmą kolejkę Championship w Anglii.

W meczu spotkają się Nottingham Forest oraz Middlesbrough.

Nottingham Forest w swoich sześciu do tej pory rozegranych meczach zdobył trzynaście punktów po czterech wygranych, jednym remisie oraz jednej porażce co daje trzecie miejsce w lidze, bilans bramek 10-5.

Middlesbrough zdobył sześć punktów w sześciu meczach po jednej wygranej, trzech remisach oraz dwóch porażkach i zajmuje szesnaste miejsce w tabeli, bilans bramek 7-9.

Gospodarze u siebie rozegrali trzy mecze i zdobyli w nich komplet dziewięciu punktów, bilans bramek u siebie 7-2.

Goście na wyjazdach zdobyli cztery punkty w trzech meczach, bilans bramek na wyjazdach 4-5.

Mój typ to jedynka, Nottingham Forest w tym sezonie u siebie zdobyło komplet dziewięciu punktów a do tego potrafi strzelać bramki i mało ich u siebie traci, a Middlesbrough ostatnio na wyjazdach nie idzie i zaczęło tracić bramki i w tym meczu nie wróżę im powodzenia z dobrze grającym u siebie Nottingham Forest.

 

2:2

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Conference Premier

Spotkanie: Wrexham - Braintree

Typ: over 3.5

Kurs: 3.80

Buk: Sportingbet

Godz. 20:45

Analiza:

Bardzo dawno nie grałem czegoś na przełamanie serii a dziś takie spotkanie właśnie znalazłem w Anglii. Wrexham po dziesięciu kolejkach ma na swym koncie zaledwie 11 punktów co daje odległa 16 pozycję - wygrali trzy mecze, dwa zremisowali i pięciokrotnie z boiskach schodzili pokonani, grając przy tym dość bramkową 13:16. Na własnym stadionie jak na razie w porządku 2-1-1. Goście mają na swym koncie cztery punkty więcej – bilans 4-3-3, bramki 9:8. Na wyjazdach jak do tej pory bardzo dobrze 2-2-1. Tak jak wspomniałem w pierwszym zdaniu typ grany z uwagi na serię underową gości którzy od pięciu spotkań ligowych są bez overa. Wiadomo im niżej w Anglii tym bardziej overowo a ta seria jest tym bardziej długa bo w poprzednim sezonie zaliczani byli do tych którzy najrzadziej remisowali a to ważne dla tego typu a ich średnia bramkowa wyniosła 2.9 (przewaga spotkań overowych nad underowymi). W historii spotkań jest taka fajna zależność w sezonie 2011/12 pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1 natomiast rewanż na tym stadionie to wygrana gospodarzy 5:1. Zeszły sezon to odwrotna sytuacja pierwszym mecz to zwycięstwo Wrexham 1:5 a rewanż to remis 1:1. Mam nadzieję że w tym sezonie rozpoczną również od overa a gram linię o jedną bramkę wyższy bo z reguły jak do tej pory grałem to zawsze były to przełamania o jedną bramkę więcej i oby tym razem było podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Birmingham - Bolton 2 3.15, X2 1.30

Sheffield Wednesday - Ipswich 1 2.75, 1X 1.47

 

Zarówno Bolton jak i Sheffield w tym sezonie Championship jeszcze nie wygrały. Tym pierwszym daje to 10 meczów, a drugim 9 meczów z rzędu bez zwycięstwa. Mimo to nie są to zupełni outsiderzy ligi, bo potrafili remisować w spotkaniach z wyżej notowanymi rywalami, czy to wyjazd czy u siebie. Bolton w zeszłym sezonie był o krok od gry w barażach o Premier League, Sheffield z kolei zakończyli rozgrywki na 18 miejscu. Obie drużyny nie mają rywali z najwyższej półki. Bolton jedzie do Birmingham, które zajmuje 17. pozycję, z kolei Sheffield mierzy się u siebie z dziesiątym Ipswich. Różnice punktowe pomiędzy drużynami nie są duże. Bolton potrafił urwać punkty zespołom z czołówki takim jak Burnley czy Reading, z kolei Sheffield gra u siebie, a to już spory plus. Nadal jest to początek sezonu, także walka trwa w najlepsze. Kursy zachęcają, bo drużyny nie dzieli aż tak duża różnica, a przełamanie w końcu musi nadejść.

 

EDIT:

Bym zapomniał jeszcze o Bristol City, z którym jest taka sama sytuacja jak z Boltonem i Sheffield Wednesday. Mierzą się oni na wyjeździe z 11. w tabeli Port Vale i są na ostrzu noża, nie wygrywając jeszcze ani razu w tym sezonie. Łącznie daje do 9 meczów z rzędu. Zanotowali z kolei aż 5 remisów i zwycięstwa czasami naprawdę były blisko. Na uwagę zasługują remisy z wyżej notowanymi MK Dons i Bradford. Bristol w zeszłym sezonie opuściło Championship i potrzebuje czasu na odbudowę. Tak jak pisałem wyżej wygrana w końcu musi nadejść. Okazja nie jest najgorsza, bo nie ma na nich aż tak dużej presji, tym bardziej, że nie są faworytem

 

Port Vale - Bristol City 2 2.65, X2 1.45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, League One

Spotkanie: Oldham Athletic - Leyton Orient

Typ: 2

Kurs: 2,50

Data i godzina: 05.10.2013 16:00

Bukmacher:Bet-at-home

Analiza:

 

W sobotę o godzinie 16:00 rozpocznie się mecz 10 kolejki Angielskiej League One pomiędzy Oldham City i Leyton Orient. Faworytem i to zdecydowanym są goście, którzy są na 1 miejscu w tabeli z dorobkiem 25 punktów w 9 meczach i bilansem 8-1-0. Oldham to dopiero 16 drużyna w lidze ,która w ostatnich 5 spotkaniach zdobyła tylko 1 punkt a ogólnie w dorobku ma ich ledwie 7. Goście mają świetną passę 6 wygranych spotkań wyjazdowych z rzędu i sądzę, że w sobotę ta passa będzie przedłużona o kolejną wygraną. 0 porażek i aż 8 zwycięstw w 9 meczach to musi robić wrażenie na rywalach, którym ewidentnie w tym sezonie nie idzie. Leyton ma najwięcej strzelonych goli w lidze ,bo aż 24 i najmniej straconych -tylko 6. W kwietniu tego roku w meczu tych drużyn padł remis 1:1 ,ale teraz wąpię by ten wynik się powtórzył i spodziewam się pewnej wygrany drużyny Leyton, która pewnie zmierza po awans do wyższej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, League One

Spotkanie: Oldham Athletic - Leyton Orient

Typ: 2

Kurs: 2,50

Data i godzina: 05.10.2013 16:00

Bukmacher:Bet-at-home

Analiza:

 

W sobotę o godzinie 16:00 rozpocznie się mecz 10 kolejki Angielskiej League One pomiędzy Oldham City i Leyton Orient. Faworytem i to zdecydowanym są goście, którzy są na 1 miejscu w tabeli z dorobkiem 25 punktów w 9 meczach i bilansem 8-1-0. Oldham to dopiero 16 drużyna w lidze ,która w ostatnich 5 spotkaniach zdobyła tylko 1 punkt a ogólnie w dorobku ma ich ledwie 7. Goście mają świetną passę 6 wygranych spotkań wyjazdowych z rzędu i sądzę, że w sobotę ta passa będzie przedłużona o kolejną wygraną. 0 porażek i aż 8 zwycięstw w 9 meczach to musi robić wrażenie na rywalach, którym ewidentnie w tym sezonie nie idzie. Leyton ma najwięcej strzelonych goli w lidze ,bo aż 24 i najmniej straconych -tylko 6. W kwietniu tego roku w meczu tych drużyn padł remis 1:1 ,ale teraz wąpię by ten wynik się powtórzył i spodziewam się pewnej wygrany drużyny Leyton, która pewnie zmierza po awans do wyższej ligi.

 

1:1 :n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League One )

Spotkanie: Coventry - Sheffield United

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 13.10.2013

Godz: 17.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na jedenastą kolejkę angielskiej League One.

W meczu zmierzą się Coventry oraz Sheffield United.

Coventry w swoich dziesięciu ligowych meczach w tym sezonie zdobyło siedemnaście punktów po pięciu wygranych, dwóch remisach oraz trzech porażkach lecz zajmuje dopiero dwudzieste miejsce w lidze przez odjęcie dziesięciu punktów przez związek, bilans bramek 23-18.

Sheffield United zdobyło w swoich dziesięciu meczach pięć punktów po jednym zwycięstwie, dwóch remisach oraz siedmiu porażkach co plasuje tą drużynę na dwudziestym drugim miejscu w tabeli, bilans bramek 6-165.

Gospodarze u siebie zagrali w tym sezonie ligowym pięć meczy i zdobyli dziesięć punktów po trzech wygranych, jednym remisie oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 13-11.

Goście na wyjazdach w pięciu swoich meczach nie zdobyli żadnego punktu, bilans bramek na wyjazdach 2-11.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Coventry gdyby nie dziesięć odjętych przez związek punktów byliby w górnej połówce ligi a do tego u siebie nieźle grają a Sheffield United jako jedyna drużyna w lidze nie zdobyła punktów na wyjazdach w tym sezonie a do tego tracą średnio ponad dwie bramki na wyjazdach i przegrają mecz z Coventry na ich terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League One )

Spotkanie: Coventry - Sheffield United

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 13.10.2013

Godz: 17.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na jedenastą kolejkę angielskiej League One.

W meczu zmierzą się Coventry oraz Sheffield United.

Coventry w swoich dziesięciu ligowych meczach w tym sezonie zdobyło siedemnaście punktów po pięciu wygranych, dwóch remisach oraz trzech porażkach lecz zajmuje dopiero dwudzieste miejsce w lidze przez odjęcie dziesięciu punktów przez związek, bilans bramek 23-18.

Sheffield United zdobyło w swoich dziesięciu meczach pięć punktów po jednym zwycięstwie, dwóch remisach oraz siedmiu porażkach co plasuje tą drużynę na dwudziestym drugim miejscu w tabeli, bilans bramek 6-165.

Gospodarze u siebie zagrali w tym sezonie ligowym pięć meczy i zdobyli dziesięć punktów po trzech wygranych, jednym remisie oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 13-11.

Goście na wyjazdach w pięciu swoich meczach nie zdobyli żadnego punktu, bilans bramek na wyjazdach 2-11.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Coventry gdyby nie dziesięć odjętych przez związek punktów byliby w górnej połówce ligi a do tego u siebie nieźle grają a Sheffield United jako jedyna drużyna w lidze nie zdobyła punktów na wyjazdach w tym sezonie a do tego tracą średnio ponad dwie bramki na wyjazdach i przegrają mecz z Coventry na ich terenie.

 

3:2

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeovil - Brighton 1 3.65, 1X 1.75

 

Ja pozwolę sobie wkroczyć z moim typowaniem "na przełamanie". Yeovil wygrało na inaugurację i potem totalna klapa - 10 meczów z rzędu bez zwycięstwa. Wiadomo, że w niższych ligach angielskich nie trudno o niespodzianki, a gospodarze też kiedyś muszą się przełamać. Dlaczego by tego nie zrobić właśnie u siebie i właśnie z osłabioną (goście bez czołowych snajperów: Uloe, Smith, Hoskins), choć wyżej notowaną ekipą Brighton. Kursy zachęcają, a ja ryzykuję I jak najbardziej przychylam się do typu powyżej.

 

 

Nuneaton Town - Gateshead 1 2.25, 1X 1.35 (kursy spadają!)

 

Nie ma co się tu wiele rozwodzić. Napiszę to co przed tygodniem. Gospodarze zajmują wysoką piątą pozycję, ale nie wygrali już od sześciu spotkań. Po rewelacyjnym początku sezonu nie zostało już śladu i nadszedł czas na przełamanie. Rywalem niżej notowane Gateshead, które wygrała trzy kolejne spotkania, więc idealna okazja na odniesienie wygranej przez gospodarzy. Dla mnie to wymarzony scenariusz według mojej taktyki. Zespół z czołówki tabeli, który ostatnio zanotował sporo meczów bez wygranej, gra z zespołem niżej notowanym, któremu z kolei idzie dobrze. Kursy naprawdę ciekawe, więc polecam!

 

Crewe - Bristol City 2 2.05

 

Bardzo ciekawi mnie ten pojedynek. Zespołowi gości przyglądam się już od paru kolejek i stawiam konsekwentnie na ich przełamanie (w tym sezonie jeszcze bez zwycięstwa). Teraz grają na wyjeździe, na dodatek z wyżej notowanym zespołem i liczyłem na atrakcyjny kurs. 2.05 to jednak bardzo dziwna sprawa, bo Bristol według bukmacherów jest faworytem i różnica z graniem na Crewe 3.50 (!) jest spora. Jestem ciekawy dlaczego właśnie tak zostały wystawione kursy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League One )

Spotkanie: Crawley - Port Vale

Typ: 1

Kurs: 1.91

Data: 22.10.2013

Godz: 20.45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na boiska angielskiej League One.

W meczu zmierzą się Crawley oraz Port Vale.

Crawley rozegrało lidze jedenaście meczy w których zdobyło dziewiętnaście punktów po pięciu wygranych, czterech remisach oraz dwóch porażkach i zajmuje obecnie ósme miejsce w lidze, bilans bramek 18-14.

Port Vale zdobyło czternaście punktów w dwunastu meczach po czterech zwycięstwach, dwóch remisach oraz sześciu porażkach i zajmuje dwunaste miejsce w tabeli, bilans bramek 14-18.

Gospodarze u siebie rozegrali sześć meczy z których cztery wygrali, jeden zremisowali oraz jeden przegrali, bilans bramek u siebie 10-7.

Goście na wyjazdach zdobyli sześć punktów w sześciu meczach po dwóch wygranych oraz czterech porażkach, bilans bramek na wyjazdach 6-9.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Crawley u siebie gra dobrze a Port Vale na wyjazdach gra słabo a do tego potrafi przegrywać ze słabszymi drużynami niż ich dzisiejszy przeciwnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League One )

Spotkanie: Crawley - Port Vale

Typ: 1

Kurs: 1.91

Data: 22.10.2013

Godz: 20.45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na boiska angielskiej League One.

W meczu zmierzą się Crawley oraz Port Vale.

Crawley rozegrało lidze jedenaście meczy w których zdobyło dziewiętnaście punktów po pięciu wygranych, czterech remisach oraz dwóch porażkach i zajmuje obecnie ósme miejsce w lidze, bilans bramek 18-14.

Port Vale zdobyło czternaście punktów w dwunastu meczach po czterech zwycięstwach, dwóch remisach oraz sześciu porażkach i zajmuje dwunaste miejsce w tabeli, bilans bramek 14-18.

Gospodarze u siebie rozegrali sześć meczy z których cztery wygrali, jeden zremisowali oraz jeden przegrali, bilans bramek u siebie 10-7.

Goście na wyjazdach zdobyli sześć punktów w sześciu meczach po dwóch wygranych oraz czterech porażkach, bilans bramek na wyjazdach 6-9.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Crawley u siebie gra dobrze a Port Vale na wyjazdach gra słabo a do tego potrafi przegrywać ze słabszymi drużynami niż ich dzisiejszy przeciwnik.

 

0:3

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość lukkaz

Dyscyplina: Piłka nożna – League Two 2013/2014

Spotkanie: Oxford United – Bristol Rovers

Typ: 1

Kurs: 1,93

Buk: Pinnacle

Data i godzina: 02.11.13 16:00

 

W sobotę o godz. 16:00 w ramach 15. kolejki League Two odbędzie się mecz pomiędzy Oxfordem a Bristol Rovers. Gospodarze do lider tabeli i główny kandydat do awansu do League One, goście zajmują dwudzieste pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

 

Goście w 14 spotkaniach zabrali ledwie 11 „oczek” i mają tylko punkt przewagi nad strefą spadkową. Bristol Rovers nie wygrał żadnego z ostatnich dziesięciu spotkań. Ostatnie zwycięstwo tej ekipy datuje się na sierpień 2013. Mało tego, przyjezdni to drużyna o najgorszym bilansie spotkań wyjazdowych: 0W-2R-5P. Ostatnie zwycięstwo wyjazdowe drużyna gości odniosła w ubiegłym sezonie, a dokładniej w kwietniu.

 

Gospodarze przewodzą ligowej stawce – wygrali 7 z 14 spotkań i tylko dwukrotnie przegrali swoje spotkanie ligowe. Oxford lepiej prezentuje się w meczach wyjazdowych niż u siebie, jednak myślę, że spotkanie z ligowym słabeuszem będzie dobrą okazją do poprawienia statystyk. W ostatnich 4 meczach Oxford zdobył 8 punktów. Najlepszymi strzelcami tej ekipy są Smalley – 5 bramek oraz Constable i Rose – po 4 trafienia. Gospodarze to drużyna, która dysponuje najlepsza defensywą w lidze, bowiem straciła tylko 12 bramek.

 

Uważam, iż gospodarze wygrają pewnie to spotkanie i utrzymają prowadzenie w League Two. Goście natomiast wylądują w strefie spadkowej, która prowadzi wprost do Conference Premier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Piłka Nożna, Anglia, Conference Premier

12.11.2013 20:45

Forest Green - Nuneaton

Typ: X2

Kurs: 2.00

Unibet

 

ANALIZA:

Zespół gości jeszcze nie tak dawno był na czele klasyfikacji. Po 9. kolejkach miał 7 zwycięstw i dwa remisy i był rewelacją rozgrywek. Wtedy nastąpił przełom i od ośmiu kolejnych meczów Nuneaton nie potrafi odnieść zwycięstwa. Dlatego już od paru kolejek "czaję się" na przełamanie ekipy gości. Okazja świetna bo rywalem jest zupełnie przeciętny zespół Forest Green, zajmujący miejsce w dolnej części tabeli (15.), na dodatek przyjezdni nie są stawiani wcale w roli faworyta. Kursy rewelacyjne, a ekipa z Nuneaton na pewno nie zapomniała jak się gra w piłkę. Wystarczy jeden lepszy mecz, przełamania, aby powrócić na właściwy tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia

Spotkanie: Macclefield vs Kidderminster

Typ: 1

Kurs: 2.80

Bukmacher: Bet365

Godzina: 20:45

 

Nie wiele czasu do meczu więc postaram się na szybko.Gospodarze znajdują się dopiero na 14 miejscu w tabeli mimo że ostatnie mecze grali bardzo dobrze.Na ostatnie 5 spotkań wygrali aż 3 razy, raz remisując i ponosząc tylko jedną porażkę.Kidderminster to aktualny wicelider tabeli z 32 punktami na koncie.Według wielu są na pewno faworytem tego starcia ale ja myślę że tutaj całkiem realna jest mała niespodzianka czyli wygrana gospodarzy.Macclesfield u siebie prezentuje się całkiem dobrze, ostatnie wygrali 4 razy i tylko raz zremisowali nie ponosząc żadnej porażki.Kidderminster to nie jest jakaś potęga której nie da się pokonać szczególnie u siebie bo na wyjazdach Kidderminster już nie jest takie mocne.To co skłania mnie do tego typu to fakt że drużyna dzisiejszych gości przysłowiowo "siedzi: gospodarzom dzisiejszego spotkania.Macclesfield lubi chyba grać z tym rywalem bo często wychodzi z tych starć zwycięsko dlatego dziś powinno być podobnie.Tak odległa pozycja gospodarzy jest spowodowana głównie forma z początku sezonu, teraz Macclesfield sie odradza i myślę że jest to drużyna która może się bić o najwyższe miejsca i dziś to pokaże. Liczę że gospodarze niesieni dopingiem pokonają wiceliderów i przesuną się do góry w tabeli bo na razie ich sytuacja nie jest za ciekawa.Stawiamy dziś na gospodarzy.Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League One )

Spotkanie: Leyton Orient - Preston

Typ: 1

Kurs: 2.05

Data: 16.11.2013

Godz: 16.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na szesnasta kolejkę angielskiej League One.

w meczu zmierzą się Leyton Orient oraz Preston.

Leyton Orient rozegrało piętnaście meczy w tym sezonie ligowym w których zdobyli trzydzieści osiem punktów po dwunastu zwycięstwach, dwóch remisach oraz jednej porażce i zajmują pozycję lidera w League One, bilans bramek 36-12.

Preston zdobyło dwadzieścia siedem punktów w swoich piętnastu meczach po siedmiu wygranych, sześciu remisach oraz dwóch porażkach co plasuje ich czwartej pozycji w tabeli, bilans bramek 23-16.

Gospodarze u siebie zagrali siedem razy z czego sześć meczy wygrali oraz jeden mecz zremisowali, bilans bramek u siebie 17-5.

Goście na wyjazdach zdobyli czternaście punktów w siedmiu meczach po czterech zwycięstwach, dwóch remisach oraz jednej porażce, bilans bramek na wyjazdach 11-7.

Mój typ w tym bardzo ciekawym meczu to jedynka, Leyton Orient jest najlepszą drużyną w tabeli oraz również u siebie i na wyjazdach, strzelają mnóstwo bramek a mało ich tracą a dla Preston na wyjeździe to już będą za wysokie progi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka Nożna, Anglia League One

Spotkanie: Notts County vs Wolves

Typ: HT/FT (połowa/koniec) - 2/2

Kurs: 2.60

Bukmacher: Bet365

Godzina: 16:00

Analiza:

 

Zapraszam na mecz jednej z niższych lig angielskich czyli League One gdzie Wolves na wyjeździe podejmie Notts County.Wolves to niezaprzeczalnie lepsza drużyna niż jej dzisiejszy rywal i na pewno bardziej utytułowana.Obecnie dzisiejsi goście są wiceliderami tabeli tracąc tylko 2 punkty do lidera z Leyton Orient.Notts County to natomiast czerwona latarnia tej ligi i tak zwany chłopiec do bicia.W 15 meczach dzisiejsi gospodarze zdobyli zaledwie 10 punktów przy czym Wolves ma ich na koncie 36.Na wyjazdach w tym sezonie Volves zagrało 7-krotnie wygrywając 5 razy i 2 razy remisując a moim zdaniem dziś do tych statystyk dopiszą 6 zwycięstwo bo rywal nie jest zbyt wymagający.Co prawda większość swoich punktów Notts County ugrało u siebie ale teraz rywal jest chyba za dużej klasy by gospodarze mieli coś do powiedzenia.Jak dla mnie wygrana gości będzie tutaj niezaprzeczalna a rozstrzeliwanie bramki gospodarzy zacznie się już w 1 połowie.Forma obu drużyn jest z goła odwrotna.Notts w ostatnich 5 meczach przegrało 4 razy i raz wygrało dość szczęśliwie 3:2.Wolves natomiast w ostatnich 5 meczach wygrało 3 razy i 2 razy zremisowało.Ostatnie 2 mecze to remisy dlatego dziś trzeba przerwać tą passę i zdobyć 3 punkty na nie jakoś wymagającym terenie.Wolves idzie po awans a dla Notts chyba nie ma innego wyjścia w tym sezonie niż spadek dlatego ambicje obu drużyn są z goła odmienne dlatego dziś typuje łatwe zwycięstwo gości.Myślę że będą prowadzić po 1 połowie jak i na koniec meczu.Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League One )

Spotkanie: Leyton Orient - Preston

Typ: 1

Kurs: 2.05

Data: 16.11.2013

Godz: 16.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na szesnasta kolejkę angielskiej League One.

w meczu zmierzą się Leyton Orient oraz Preston.

Leyton Orient rozegrało piętnaście meczy w tym sezonie ligowym w których zdobyli trzydzieści osiem punktów po dwunastu zwycięstwach, dwóch remisach oraz jednej porażce i zajmują pozycję lidera w League One, bilans bramek 36-12.

Preston zdobyło dwadzieścia siedem punktów w swoich piętnastu meczach po siedmiu wygranych, sześciu remisach oraz dwóch porażkach co plasuje ich czwartej pozycji w tabeli, bilans bramek 23-16.

Gospodarze u siebie zagrali siedem razy z czego sześć meczy wygrali oraz jeden mecz zremisowali, bilans bramek u siebie 17-5.

Goście na wyjazdach zdobyli czternaście punktów w siedmiu meczach po czterech zwycięstwach, dwóch remisach oraz jednej porażce, bilans bramek na wyjazdach 11-7.

Mój typ w tym bardzo ciekawym meczu to jedynka, Leyton Orient jest najlepszą drużyną w tabeli oraz również u siebie i na wyjazdach, strzelają mnóstwo bramek a mało ich tracą a dla Preston na wyjeździe to już będą za wysokie progi.

 

0:1

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka Nożna Anglia League One

Spotkanie:Walsall - Peterborough

Typ: over 1,5 bramki do przerwy

Kurs:3,00

Bukmacher:William Hill

Data i godzina:18.11.2013 20:45

 

Dziś o godzinie 20:45 w ramach dokończenia 16 kolejki League One dojdzie do konfrontacji piłkarzy Walsall z drużyną Peterborough.Pozornie jest to spotkanie ligowego średniaka z ekipą z czuba tabeli jednak obie ekipy ostatnimi czasy grają dość przeciętnie.Gospodarze po 15 kolejkach mają na swoim koncie 22 punkty i legitymują się bilansem bramek 17:15.Ekipa gości natomiast ma na swoim koncie 32 oczka a ich bilans w bramkach to 25-12 co daje obecnie trzecie miejsce w lidze.Tak jak wspomniałem obie drużyny ostatnie nie grają jakoś porywając,piłkarze Walsall przegrali dwa ostatnie mecze i nie zdobyli nawet bramki natomiast drużyna z Peterborough już od trzech kolejek nie zdobyła pełnej puli punktów.Wbrew pozorom jest to dobry prognosty patrząc na mój dzisiejszy typ ponieważ obu ekipą będzie zależeć na zwycięstwie więc bramki powinny paść.Dorzucając do tego fakt że drużyna Peterborough na wyjazdach zajmuje drugą lokatę w lidze jeśli chodzi o strzelone bramki,a ma ich na koncie już 16 po 7 gra wyjazdowych oraz statystykę gości w straconych bramkach u siebie a jest ich aż 10 przy 7 strzelonych wszystko składa się w sensowną całość.Gospodarze tracą 66,7% bramek na własnym stadionie natomiast ekipa gości znacznie lepiej prezentuje się na wyjazdach i co ważne strzela sporo bramek na boiskach rywali więc przy średnim czasie zdobycia pierwszej bramki przez Walsall u siebie w 24 minucie a także 6 golach w 7 meczach wyjazdowych już po 45 minutach gry ekipy gości typ na over 1,5 bramki wydaje się być dobrym wyborem na to spotkanie.H2H z ostatnich lat także przemawia za sporą ilością bramek już do przerwy więc Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

League One

Spotkanie: Wolves - Tranmere

Typ: over 2.5 :minus:

Kurs: 1.92

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

 

W ramach osiemnastej kolejki Angielskiej League One drużyna Wolverhampton Wanderers zagra z zespołem Tranmere Rovers. Wilki w tym sezonie mają szanse na zbliżenie się do Premier League, gdzie jeszcze kilka lat temu grali. Bowiem czołowe miejsca na koniec sezonu dają awans do występów na zapleczu elitarnej ligi. Wolves obecnie zajmują drugie miejsce, ze stratą 1 punktu do lidera i zapasem 8 punktów do trzeciego zespołu. Gdyby na tej pozycji zakończyli sezon to mogli by się cieszyć z awansu. Do końca sezonu jeszcze daleko, więc skupmy się na tym co teraz. Tak jak wspominałem Wilki obecnie zajmują 2 miejsce w lidze z dotychczasowym bilansem 12 zwycięstw, 4 remisy i tylko jednA porażka. Wilki są obecnie najlepszą drużyną jeśli chodzi o mecze na własnym stadionie. Ogólny bilans bramkowy to 30:10 co daje średnią 2.4 bramki w meczach, w których występowała drużyna Wilków. Tranmere jest w gorszej sytuacji 19 miejsce i zaledwie 2 punkty zapasu przed strefą spadkową. Bilans spotkań 4 zwycięstwa, 5 remisów i 8 porażek; bilans bramek 21:31 co daje średnio 3.1 na mecz. Co ciekawe drużyna Tranmere w tym sezonie radzi sobie lepiej na meczach wyjazdowych niż grając u siebie. Na wyjazdach zdobyła 11 punktów, grając u siebie 6 i jest najgorszą drużyną w lidze pod tym względem. W tym meczu zdecydowanym faworytem są Wilki. Fakt, że grają ze słabszą drużną tracącą sporo bramek może być dobrym prognostykiem do tego, że zobaczymy w tym meczu więcej niż 2 i "pół" bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna ANGLIA: Championship

Spotkanie:Ipswich - Blackburn

Typ:x

Kurs:3,45

Bukmacher:unibet

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20.45 odbedzie sie mecz pomiedzy Ipswich - Blackburn.Druzyna gospodarzy Ipswich zajmuje 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktow i bilansem 6 zwyciestw, 5 remisow i 6 porazek bilans bramkowy to 25:22.Druzyna gosci zajmuje 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktow i bilansem 6 zwyciestw 5 remisow i 6 porazek bilans bramkowy to 21:19.Druzyny te znajduja sie blisko siebie .Ostatnie 3 mecze tych druzyn na stadionie Ipswich zakonczyly sie remisami 0-0,1-1,1-1.Meczy bedzie wyrownany .Moj typ to remis

 

ostatnie 5 meczy gospodarzy:

Charlton-Ipswich 0 : 1

Ipswich-Leicester 1 : 2

Blackpool-Ipswich 2 : 3

Ipswich Barnsley 1 : 1

Bolton Ipswich 1 : 1

ostatnie 5 meczy gosci:

Blackburn-Leeds 1 : 0

Blackburn-Reading 0 : 0

Brighton Blackburn 3 : 0

Blackburn-Middlesbrough 1 : 0

Blackpool-Blackburn 2 : 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia

Spotkanie: Hitchin vs Weymouth

Typ: HT/FT- 2/1

Kurs: 7.00

Bukmacher: Bet365

Godzina: 20:45

Analiza:

 

Na samym początku wspomnę że jest duża możliwość że mecz ten jest ustawiony bo na wielu zagranicznych forach jest podawany.Świadczy o tym chociażby kurs 7.00, dość niespotykany przy graniu 2/1 bo takim wyznacznikiem dla grania takich betów jest kurs około 20-30.Dlatego też kurs 7 na Bet365 nie wiem szczerze czy jest tym podyktowany ale całkiem możliwe.Żeby jednak analiza nie była taka pusta napisze co przemawia za tym typem i zwycięstwem gospodarzy.Hitchin to 11 drużyna tabeli która jednak ostatnio spisuje się bardzo dobrze odnosząc ostatnio 4 wygrana na 5 spotkań.Weymouth spisuje się trochę gorzej zajmując 15 lokatę w tabeli a ostatnie 5 spotkań to aż 3 porażki i 2 wygrane.W spotkaniach H2H tych drużyn już raz miała miejsca sytuacja gdzie było 2/1, wtedy na korzyść Weymouth więc dziś czas na powtórkę z drugiej strony.Nie wiem co mógłbym jeszcze napisać bo wszystko to będzie pustymi statystykami a ja pisze tutaj o tym meczu ze względu na to że na wielu zagranicznych forach jest ten mecz podawany jako max bet.W tym miesiącu mi nie idzie więc jest szansa albo na odrobienie strat albo na pogrążenie się więc zobaczymy jak to będzie.Start godzina 20:45.C'mon Weymouth 1half, c'mon Hitchin 2half Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League One )

Spotkanie: Brentford - Swindon

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 26.12.2013

Godz: 13.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na dwudziestą drugą kolejkę angielskiej League One.

W meczu zmierzą się ze sobą Brentford oraz Swindon.

Brentford rozegrał do tej pory w lidze dwadzieścia jeden meczy w których zdobył czterdzieści trzy punkty po trzynastu zwycięstwach, czterech remisach oraz czterech porażkach co obecnie plasuje tą drużynę na trzecim miejscu w tabeli ligowej, bilans bramek 33-19.

Swindon zdobyło trzydzieści trzy oczka w dwudziestu jeden swoich meczach po dziesięciu zwycięstwach, trzech remisach oraz ośmiu porażkach co daje obecnie siódme miejsce w tabeli League One, bilans bramek 37-27.

Gospodarze u siebie zagrali dziesięć meczy w których zdobyli dwadzieścia dwa punkty po siedmiu wygranych, jednym remisie oraz dwóch porażkach, bilans bramek u siebie 17-7.

Goście na wyjazdach zdobyli osiem punktów w dziesięciu swoich wyjazdowych spotkaniach po dwóch zwycięstwach, dwóch remisach oraz sześciu przegranych, bilans bramek na wyjazdach 11-13.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Brentford jest u siebie drużyną grającą dobrze i strzelającą sporo bramek a Swindon na wyjazdach gra słabo a do tego traci sporo bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League One )

Spotkanie: Brentford - Swindon

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 26.12.2013

Godz: 13.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na dwudziestą drugą kolejkę angielskiej League One.

W meczu zmierzą się ze sobą Brentford oraz Swindon.

Brentford rozegrał do tej pory w lidze dwadzieścia jeden meczy w których zdobył czterdzieści trzy punkty po trzynastu zwycięstwach, czterech remisach oraz czterech porażkach co obecnie plasuje tą drużynę na trzecim miejscu w tabeli ligowej, bilans bramek 33-19.

Swindon zdobyło trzydzieści trzy oczka w dwudziestu jeden swoich meczach po dziesięciu zwycięstwach, trzech remisach oraz ośmiu porażkach co daje obecnie siódme miejsce w tabeli League One, bilans bramek 37-27.

Gospodarze u siebie zagrali dziesięć meczy w których zdobyli dwadzieścia dwa punkty po siedmiu wygranych, jednym remisie oraz dwóch porażkach, bilans bramek u siebie 17-7.

Goście na wyjazdach zdobyli osiem punktów w dziesięciu swoich wyjazdowych spotkaniach po dwóch zwycięstwach, dwóch remisach oraz sześciu przegranych, bilans bramek na wyjazdach 11-13.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Brentford jest u siebie drużyną grającą dobrze i strzelającą sporo bramek a Swindon na wyjazdach gra słabo a do tego traci sporo bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League One )

Spotkanie: Brentford - Swindon

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 26.12.2013

Godz: 13.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na dwudziestą drugą kolejkę angielskiej League One.

W meczu zmierzą się ze sobą Brentford oraz Swindon.

Brentford rozegrał do tej pory w lidze dwadzieścia jeden meczy w których zdobył czterdzieści trzy punkty po trzynastu zwycięstwach, czterech remisach oraz czterech porażkach co obecnie plasuje tą drużynę na trzecim miejscu w tabeli ligowej, bilans bramek 33-19.

Swindon zdobyło trzydzieści trzy oczka w dwudziestu jeden swoich meczach po dziesięciu zwycięstwach, trzech remisach oraz ośmiu porażkach co daje obecnie siódme miejsce w tabeli League One, bilans bramek 37-27.

Gospodarze u siebie zagrali dziesięć meczy w których zdobyli dwadzieścia dwa punkty po siedmiu wygranych, jednym remisie oraz dwóch porażkach, bilans bramek u siebie 17-7.

Goście na wyjazdach zdobyli osiem punktów w dziesięciu swoich wyjazdowych spotkaniach po dwóch zwycięstwach, dwóch remisach oraz sześciu przegranych, bilans bramek na wyjazdach 11-13.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Brentford jest u siebie drużyną grającą dobrze i strzelającą sporo bramek a Swindon na wyjazdach gra słabo a do tego traci sporo bramek.

 

3:2

:plus:

 

A tak nawiasem mówiąc widzę że ktoś skopiował moją analizę i w nagrodę został zbanowany to dobrze, bo taka osoba nie szanuje pracy innych tylko leci na gotowe.

Brawo modzi i admini wyłapujcie takich ludzi i dalej ich banujcie.

Ja tez kiedyś dołączyłem do forum ale wolałem sam napisać swoją analizę chociaz na początku było ciężko ale nie pomyślałbym aby skopiować czyjąś pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Pilka nozna Anglia League Two

Spotkanie: Newport - Northampton

Data: 04.01.2014 godz. 16:00

Typ: Drużyna 1. powyżej 1,5 goli

Kurs: 2.00

Bukmacher: Sportingbet

 

 

Analiza:Dzis 4 stycznia moim pewniakiem jest ze zespol Newport strzeli chociaz 2 bramki.Dzis o godz.16 Newport County podejmie na Newport Stadium zespol Northampton.Gospodarze zajmuja 8 miejsce w lidze,maja 37 punktow na koncie i traca tylko punkcik do miejsca premiowanego Play Offami a 7 punktow do lidera wiec sa w grze o najwyzsze cele tej ligi.Dobra passe Newportu popsula ostatnia kolejka w ktorej przegrali na wyjezdzie z drugim w lidze Burtonem 1:0,wczesniej zanotowali 3 wygrane pod rzad a jeszcze wczesniej remis.Goscie w lidze zajmuja ostatnie 24 miejsce z dorobkiem punktowym wynoszacym 19,do wyjscia ze spadku dzieli ich 5 punktow.Northampton gra w kratke to przegrywa to remisuje ostatni mecz wygrali 5 kolejek temu a bylo to 30 listopada na wlasnym stadionie pokonali obecnie 21 druzyne tabeli zespol Accrington 1:0.Cztery ostatnie kolejki gosci to 6 straconych goli,21 grudnia grajac u siebie z 17 wycombe przegrali az 1:4.Oba zespoly graly ze soba raz,pol roku temu wowczas Northampton grajac u siebie wygral 3:1.Newport jest faworytem spotkania i to nie dziwi jednak nie wiadomo czy wygra to spotkanie,w ostatniej kolejce nie zdobyli gola wiec mysle ze dzis grajac z u siebie z ostatnia druzyna zdobeda chociaz 2 bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Conference Premier )

Spotkanie: Halifax - Salisbury

Typ: 1

Kurs: 2.05

Data: 07.01.2014

Godz: 20.45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam wszystkich do Anglii i ligi Conference Premier czyli piątego poziomu rozgrywek.

W mieście Halifax na stadionie The Shay miejscowy zespół Halifax Town podejmie drużynę przyjezdnych Salisbury.

Halifax rozegrał w tym sezonie ligowym dwadzieścia osiem spotkań w których zdobył czterdzieści dwa punkty po dwunastu zwycięstwach, sześciu remisach oraz dziesięciu porażkach i zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli ligowej, bilans bramek 53-44.

Salisbury zdobył czterdzieści oczek w swoich dwudziestu czterech rozegranych do tej pory meczach po dwunastu zwycięstwach, czterech remisach oraz ośmiu porażkach co obecnie daje dziesiąte miejsce w angielskiej Conference Premier z bilansem bramek który prezentuje się 36-31.

Gospodarze u siebie zagrali piętnaście meczy i zdobyli w nich trzydzieści sześć oczek po jedenastu wygranych, trzech remisach oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 40-15.

Goście na wyjazdach zdobyli jedenaście punktów w swoich jedenastu meczach w delegacji po trzech zwycięstwach, dwóch remisach oraz sześciu przegranych, bilans bramek na wyjazdach 12-17.

Moim zdaniem w tym meczu to Halifax Town zgarnie trzy oczka zresztą kolejne jak grają u siebie gdyż gospodarze tego meczu w tym sezonie to drużyna typowo bardzo dobrze grająca u siebie gdzie zdobyła do tej pory prawie wszystkie swoje punkty strzelając przy tym ogromną ilość czterdziestu bramek czyli są też u siebie najskuteczniejsi w całej lidze biorąc pod uwagę jak zespoły grają u siebie a Salisbury lepiej gra u siebie niż na wyjazdach co widać po ich zdobyczach punktowych jak również strzelanych oraz traconych bramek, jak już pisałem trzy punkty o które będzie się toczyła walka na boisku zostaną w miejscowości Halifax na stadionie The Shay miejscowego Halifax Town.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, League One

Spotkanie: Shrewsbury Town - Leyton Orient

Typ: 2

Kurs: 2,25

Data i godzina: 07.01.2014 20:45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

Spotkanie Shrewsbury z Leyton to pojedynek drużyny walczącej o utrzymanie z ekipą, która celuje w awans do Championship. Mimo iż kursy na to nie wskazują, przynajmniej w mojej opinii zdecydowanym faworytem są gracze z Londynu. Drużyna zajmuję aktualnie 3. pozycję a ma zaległe spotkanie w stosunku do Wolves i aż dwa do lidera Brentford, dlatego przy korzystnych wynikach po 25. kolejkach może zostać liderem League One. Drużyna gości ma zdecydowanie najlepszy atak aż 48 bramek w 23 kolejkach. Tracą średnio jedną bramkę na mecz, również na wyjazdach. Dużo gorzej radzi sobie drużyna Shrewsbury, która jest 17. ze stratą punktową do Leyton aż 22 punktów + rozegrała jeden mecz więcej. Nad strefą spadkową tylko 2 punkty przewagi. Ich bilans bramkowy to -3. U siebie przegrali ostatnie 4 spotkania, nie tylko z silnymi drużynami, ale także z outsiderami takimi jak Tranmere. Stosunki meczy domowych gospodarzy, do wyjazdów Leyton to aż 12 punktów na korzyść gości. Ostatnie spotkanie wyjazdowe to pojedynek z silnymi Wolves zremisowany przez gości. Piłkarze gospodarzy wygrali ostatni wyjazd ze słabymi Oldham. Moim zdaniem to za mało w rywalizacji z drużyną mającą ogromne szansę na awans o klasę wyżej, gdyż nie ma problemu na wyjazdach wygrali aż 8 spotkań, a tylko raz byli gorsi. W sierpniu w Londynie Leyton wygrał aż 3-0, myślę że i dziś nie będzie miał problemu z gospodarzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Conference Premier )

Spotkanie: Braintree - Cambridge Utd

Typ: 2

Kurs: 2,62

Data: 07.01.2014

Godz: 20.45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

W dzisiejszym dniu postanowiłem wybrać mecz z niższej ligi angielskiej w której spotkają się drużyny Braintree i Cambridge United. Zespół Alana Devonshire'a zajmuje obecnie jedenaste miejsce w tabeli bez większych szans na bezpośredni awans do wyższej klasy rozgrywkowej, ewentualnie mogą walczyć o fazę play-off. Gospodarze zdobyli do tej pory 38 punktów w 24 meczach, wygrali jedenaście spotkań, pięć zremisowali i osiem potyczek przegrali - bilans bramkowy 32:33. Goście mają większe aspiracje, zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli, pięć punktów za Luton, ale mając aż trzy mecze mnie rozegrane od lidera. Również rozegrali do tej pory 24 mecze i zdobyli do tej pory 52 punkty, zanotowali piętnaście zwycięstw, siedem remisów i tylko dwie porażki - bilans bramkowy 37:10. W tym spotkaniu nie padnie pewnie wiele bramek, ale dla mnie zdecydowanym faworytem są goście. Mają spore szanse na wygranie rozgrywek, a zdobyte na tym terenie trzy punkty bardzo ich do tego przybliżą. Cambridge traci mało bramek, a strzela ich tak średnio co oznacza że mają bardzo dobrą obroną i taką sobie ofensywę. Bilans bezpośrednich meczy też wskazuje na wygraną gości, w pięciu spotkaniach która między sobą rozegrali tylko raz polegli, a wygrali pozostałe. Nie tak dawno bo 26 grudnia drużyna Richarda Moneya podejmował Braintree u siebie i wygrał 1:0, a ostatni mecz rozegrany na stadionie dzisiejszych gospodarzy również zakończył się zwycięstwem Cambridge 3:0. Stawiam tutaj na minimalne zwycięstwo gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Conference Premier )

Spotkanie: Halifax - Salisbury

Typ: 1

Kurs: 2.05

Data: 07.01.2014

Godz: 20.45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam wszystkich do Anglii i ligi Conference Premier czyli piątego poziomu rozgrywek.

W mieście Halifax na stadionie The Shay miejscowy zespół Halifax Town podejmie drużynę przyjezdnych Salisbury.

Halifax rozegrał w tym sezonie ligowym dwadzieścia osiem spotkań w których zdobył czterdzieści dwa punkty po dwunastu zwycięstwach, sześciu remisach oraz dziesięciu porażkach i zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli ligowej, bilans bramek 53-44.

Salisbury zdobył czterdzieści oczek w swoich dwudziestu czterech rozegranych do tej pory meczach po dwunastu zwycięstwach, czterech remisach oraz ośmiu porażkach co obecnie daje dziesiąte miejsce w angielskiej Conference Premier z bilansem bramek który prezentuje się 36-31.

Gospodarze u siebie zagrali piętnaście meczy i zdobyli w nich trzydzieści sześć oczek po jedenastu wygranych, trzech remisach oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 40-15.

Goście na wyjazdach zdobyli jedenaście punktów w swoich jedenastu meczach w delegacji po trzech zwycięstwach, dwóch remisach oraz sześciu przegranych, bilans bramek na wyjazdach 12-17.

Moim zdaniem w tym meczu to Halifax Town zgarnie trzy oczka zresztą kolejne jak grają u siebie gdyż gospodarze tego meczu w tym sezonie to drużyna typowo bardzo dobrze grająca u siebie gdzie zdobyła do tej pory prawie wszystkie swoje punkty strzelając przy tym ogromną ilość czterdziestu bramek czyli są też u siebie najskuteczniejsi w całej lidze biorąc pod uwagę jak zespoły grają u siebie a Salisbury lepiej gra u siebie niż na wyjazdach co widać po ich zdobyczach punktowych jak również strzelanych oraz traconych bramek, jak już pisałem trzy punkty o które będzie się toczyła walka na boisku zostaną w miejscowości Halifax na stadionie The Shay miejscowego Halifax Town.

 

Mecz przełożony

:zwrot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia

Spotkanie: Lincoln vs Alfreton

Typ: Alfreton

Kurs: 2.70

Bukmacher: Bet365

Godzina: 20:45

Analiza:

 

Mało czasu do meczu więc krótka, treściwa analiza.Lincoln podejmuje na własnym stadionie Alfreton i jak dla mnie ma bardzo małe szanse by wyjść z tej konfrontacji pomyślnie.Alfreton to 3 drużyna tabeli notująca w ostatnim czasie bardzo dobre wyniki tzn. w 5 ostatnich meczach wygrali aż 4 razy.Gospodarze zajmują dopiero 18 pozycję i są blisko strefy spadkowej a ostatnie mecze grają bardzo przeciętnie notując 3 remisy i 2 porażki.Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego starcia jest Alfreton.Na wyjazdach ostatnie mecze też pozytywnie to znaczy 3 wygrane i 2 porażki ale dziś na 18 drużynę tabeli powinno to wystarczyć.Lincoln u siebie ostatnie 3 porażki 2 remisy co pokazują że drużyna ta nie powinna mieć szans w starciach z takimi drużynami jak Alfreton które będą się biły o awans.Statystyki H2H są także po stronie Alfreton i myślę że dziś to oni wyjdą zwycięsko z tego starcia.Są na fali i musza zdobywać na takich terenach 3 punkty jeśli chcą myśleć o awansie i dziś tak powinno być dlatego po takim kursie trzeba próbować grać w stronę Alfreton.Kursy się dziś mocno wahały ale i tak cały czas lekkim faworytem był Lincoln i ja tego szczerze mówiąc nie rozumiem bo jednak forma i cele obu drużyn są z goła odmienne i zawsze po stronie Alfreton.Gramy więc w ich stronę.Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...