Skocz do zawartości

Finał playoff: Vancouver-Boston


merdalion

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL

Spotkanie: Vancouver Canucks - Boston Bruins

Typ: Boston Bruins (regulaminowy czas gry)

Kurs: 3,60

Bukmacher: Bwin

Data: 02.06.2011 2:05

 

Doczekaliśmy się wielkiego finału, obie drużyny raczej zasłużenie do niego awansowały, jednak na mnie lepsze wrażenie zrobił Boston. Bruins nie mieli łatwej drogi do finału, bo już w pierwszej rundzie mieli bardzo nieprzyjemnego rywala- Montreal, z którym wygrali 4:3, następnie odprawili aż 4:0 Philadelphię, która rewelacyjnie grała w sezonie zasadniczym i była jednym z głównych faworytów do ostatecznego triumfu, a w finale konferencji trafili na Tampę, która rozniosła 4:0 Waszyngton, czyli kolejnego wielkiego faworyta. Boston po arcyciekawej walce wygrał serię 4:3. Mecze z Tampą stały na naprawdę wysokim poziomie i był to hokej szybki, dynamiczny, miły dla oka.

Vancouver moim zdaniem miał trochę łatwiejszych rywali: wygrana po horrorze z Chicago 4:3, 4:2 z Nashville po zaciętych meczach oraz dość łatwy awans 4:1 z San Jose, po słabej grze Rekinów. Oglądałem niektóre mecze obu ekip i lepsze wrażenie zrobił na mnie Boston, który zresztą w sezonie zasadniczym pokonał Vancouver na ich lodzie 3:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...