Skocz do zawartości

Real - Barca Pepe red card


mario91

Rekomendowane odpowiedzi


Jak już tak sobie słodzimy linkami to mam tylko tyle w temacie do powiedzenia :))

 

http://www.youtube.com/watch?v=iX7ovFuZt28

 

Za nurkowanie też by się ktoś znalazł oprócz Busiego i Pedro bo tam kartki zasłużone - zresztą Pedro słusznie dostał :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nazywaj mnie pałą - pało %-) ja nie mówię, że bronisz chciałem tylko pokazać że oprócz tego coś jeszcze działo się na boisku :))

 

A tak swoją drogą to co w tym dziwnego że chciał cofnąć nogę? Co miał dać se ją połamać? %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tylko fajnie wykorzystal sytuacje i kazdy na jego miejscu postapil by tak samo, no moze prawie kazdy, ale fakt, ze Real zostal troche poszkodowany. Skoro sedzia tego dokladnie nie widzial bo nie mogl widziec to powinien dac zolta imo :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bz: ja tam się na sędziowaniu nie znam więc nie będę oceniał czyichś decyzji. Zrobił jak uważał. Może i źle...

Trzeba było grać w piłkę, a pretensje do samego siebie a nie szukać winnych dookoła :)) takie moje zdanie. Sędzia też człowiek może się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i coś ode mnie :

http://img101.imageshack.us/i/22182219569980145371530.jpg

 

Pierwsza sytuacja - brak żółtej kartki

Druga sytuacja- bezpośrednia czerwona

 

Trzeba było grać w piłkę, a pretensje do samego siebie a nie szukać winnych dookoła

 

Jakoś do tej sytuacji grali w piłkę - grali tak jak chcieli na 0-0 i nie pieprzyć głupot że Barca grała swoje i z pewnością by wygrała bo przez 120 minut Pucharu Króla i 60 minut wczorajszego spotkania nie potrafili zdobyć bramki z tak grającym Realem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat 2 różne mecze i dwóch sędziów - jeden zinterpretował tak drugi inaczej. Już pisałem że nie oceniam decyzji bo się na sędziowaniu nie znam.

A jeśli się nie znam to się nie mądrze i niektórym też bym radził. Wynik jest jaki jest i tyle. Chciał Real 0:0 nie udało się ale sorry są jakieś granice w zwalaniu winy na sędziego. Pokazał nie tam gdzie trzeba a tam gdzie trzeba nie pokazał więc wyszło na równo %-)

Zresztą w dupie mam sędziowanie za parę lat i tak tylko wynik będę pamiętał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja prosta do interpretacji. Musiał dać żółtą, ale mógł także potraktować jako niebezpieczne zagranie i dać czerwoną. Nie ma tutaj żadnego błędu sędziowskiego. Co do wymiany na filmiki zawodnicy Barcelony w wielu sytuacjach symulowali, ale także jak niektóre pozostałe pokazują nie symulowali, byli brutalnie faulowani i też obywała się bez reakcji sędziego we wszystkich trzech meczach. Ogólnie nie ma się czym podniecać jedni i drudzy we wszystkich trzech meczach nie zachowywali się fair wobec siebie. Dlatego wolę oglądać Schalke - Manchester, gdzie mimo dużej przewagi obie drużyny się szanują niż trzy mecze napiętych kogucików, którzy albo co chwilę się przewracają powaleni przez powietrze albo faulują w najbardziej frajerski sposób. Idźta w pizdu z takimi "Derbami Europy".

 

Na rozluźnienie dodam komentarz do wczorajszego meczu, gdzieś tam przeczytany:

 

"Przynajmniej Ramos nie upuści pucharu" %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat 2 różne mecze i dwóch sędziów - jeden zinterpretował tak drugi inaczej. I co z tego że dwa różne meczu skoro w obu grają te same drużyny a jak widać interpretacja przewinień jest skrajnie różna.
. I co z tego że dwa różne meczu skoro w obu grają te same drużyny a jak widać interpretacja przewinień jest skrajnie różna

 

Chciał Real 0:0 nie udało się ale sorry są jakieś granice w zwalaniu winy na sędziego
Że się tak wyrażę - co TY ku**a pier***isz ? A kiedy Barca strzelila te bramki ? Po tym jak nie było na boisku już Pepe ! A ile tych sytuacji miała Barca gdy Pepe był na boisku ??

 

Pokazał nie tam gdzie trzeba a tam gdzie trzeba nie pokazał więc wyszło na równo %-)
To się nazywa matematyka :lol: Matematyka kibica barcelony :lol: A to tak przy okazji to gdzie nie pokazał ?

 

Zresztą w dupie mam sędziowanie za parę lat i tak tylko wynik będę pamiętał.
Pewnie że tak - tak samo jak wszyscy pamiętają sędziego Ovebro...

 

A jak już tak wrzucasz symulowanie to wrzuć obu drużyn nie tylko Barcelony
To może Ty wrzuć ...

 

Pietaszek - ja nie dyskutuje ze tym czy Pepe zasłużył na czerwoną kartkę bo dał sędziemu podstawy do wyciągnięcia czerwonej kartki . Chodzi tylko o różną interpretację sędziów na podobne gatunkowo przewinienia Barcy i Realu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz mowilem wczoraj dla Pepe powinna byc zolta kartka, nie red. Gdyby natomiast sedzia wiedzial ze Dani symuluje to moze ten i ten zolta bo za intencje tez daje sie kartki. Co do samego meczu, to Real nie stworzyl sobie ZADNEJ klarownej sytuacji do strzelenia gola, ewidentnie chcieli zagrac na 0:0, nie pyklo. Taki klub i grac z Barca u siebie na 0:0, wstyd. Gdybac nie lubię ale gdyby nawet to 0:0 bylo na SB to na Camp Nou graja bez Ramosa i Pepe.

 

Co do zachowania i ciaglego symulowania Pedro i Sergio, to tez mnie to strasznie wkurza. Nie powinni tak grac, ale to jest imo odbicie pileczki przez Pepa w strone Mou, ktory caly czas gra na granicy faulu i bardzo ostro z Barca. W Realu zreszta tez symulatow nie brakuje, nurek Dimaria czy Ronaldo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu ta gadka bo do porozumienia nie dojdziemy nigdy. Każdy ma jakieś swoje racje. Spójrz na wynik masz moją odpowiedź i tyle w temacie.

Najlepiej wy**bać sędziów bo po co jak ciągle się mylą :)) wy normalni ludzie lepiej byście to zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyspach też gra się ostro a mimo to nie widzi się takich błaznów jak wyżej wymienione trio z barcelony. A jeżeli już mówisz o nurkowaniu ronaldo i marii to oni przynajmniej nie trzymali się za twarz gdy dostawali po nogach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu ta gadka bo do porozumienia nie dojdziemy nigdy. Każdy ma jakieś swoje racje. Spójrz na wynik masz moją odpowiedź i tyle w temacie.

Najlepiej wy**bać sędziów bo po co jak ciągle się mylą :)) wy normalni ludzie lepiej byście to zrobili.

 

Nie %-) zostawmy sędziów tak jak jest teraz i było to 30 lat temu . W końcu piłka nożna nie poszła do przodu , nie stała się szybsza , nie pojawiła się moda nurkowania w polu karnym czy też nie pojawiły się próby nędznego wymuszania kartek na rywalach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie wiem o co Wy się kłócicie. Powoli zachowujecie się tak jak piłkarzyki Barcy i Realu. Takie napięte koguciki, jeden na drugiego. Trzy mecze Barcy z Realem, trzy mecze nudne, jedni się murowali, drudzy podawali do usranej śmierci. Jednymi pozytywami tych dwóch meczów był gol Ronaldo z głowy, na pewno bardzo ładny i wspaniały rajd we wczorajszym meczu Messiego. W życiu jest wiele ważniejszych meczy i rzeczy o które warto toczyć wojny słowne. A tak naprawdę się kłócicie o 300 minut daremnego futbolu w meczach przez wielu nazywanych "Derbami Europy". Z pamięci podam 10 meczów ciekawszych w tym roku, niż te trzy razem wzięte. Co gorsza nie zapowiada się, żeby czwarty był jakoś specjalnie ciekawy. Chociaż Real będzie musiał atakować, więc z pewnością może tych emocji być nieco więcej.

 

I skończcie wreszcie te jałowe napinki %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu oglądacie 3 raz spotkanie tych samych drużyn jeżeli dwa poprzednie były takie nudne, słabe, ? wiecie o co chodzi w piłce? czemu w ogóle oglądacie piłkę nie mając o niej zielonego pojęcia? :zdziwiony: śmiejecie się z Krzynówka "cały czas do przodu" a 90% ma to samo myślenie :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i najważniejsze... czemu kibicujecie drużynom które grają "nudny, nie ciekawy, padaczny" futbol ? %-)

 

bo kibicujemy im 15 lat ....

 

... Ziele zapytaj się taty dlaczego kocha twa matulę pomimo że nie jest tak ponętna i seksowna jak w w chwili gdy powstawał mały Piotruś %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Barca? Za rajdy Messiego, za podania Czawiego i Iniesty, za walecznosc Puyola i Alvesa, za caloksztalt Ronaldinho. Bo graja caly czas wg wlasnnej filozofii, ktora sami stowrzyli, bo maja styl, ktorego obecnie Real nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...