Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 18.04.2011


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


koszykówka NBA

Boston Celtics (-2) - New York Knicks

typ:1

kurs:1.5

Bet365

18.04. 0:05

 

Boston Celtics mimo słabszej gry w drugiej połowie sezonu bez wątpienia są jedną z najgroźniejszych drużyn w play-offach, która posiada bezcenne doświadczenie i klasowych graczy na najważniejszych pozycjach. W spotkaniu z Knicks, którzy ustępują jednak zarówno doświadczeniem, jak i grą w defensywie, czy rotacją - Celtics powinni poradzić sobie bez problemów. Szczególnie bardzo ciekawie wygladać będą pojedynki Garnett - Amare oraz Pierce - Melo, które mogą zadecydować o losach spotkania. Drużyna z Bostonu udowadniała jednak już nieraz jak bezcenne jest doświadczenie w play-offach i jak dobrze zbudowaną drużyną są Celtics. Knicks pod względem doświadczenia wyglądają znacznie słabiej - oprócz Billupsa, Amare i Melo, którzy nieraz występowali w tej fazie rozgrywek, drużynę dopełniają głównie bardzo młodzi zawodnicy, którzy nie mieli okazji występować w play-offach i ciężko jest spodziewać się po nich jakiś fajerwerków w dzisiejszym spotkaniu. Uważam wręcz, że ta seria będzie łatwą przeprawą dla Celtics, którzy posiadają wszystkie możliwe atrybuty by pokonać bez problemów Knicks, którzy nie są jeszcze drużyną typowo play-offową. Goście bowiem poświęcili obecny sezon na pozyskanie gwiazd, dzieki czemu mogą obecnie cieszyć się z posiadania w swoich szeregach Billupsa, czy Melo. Drużyna jednak aby pozyskac tych graczy musiała oddać wielu podstawowych graczy swojej rotacji, znacznie zawężając pole zmian. Knikcs wydają się więc druzyną, która nie jest jeszcze gotowa do walki o najwyższe cele, mimo że posiada graczy, którzy własnym indywidualnym talentem potrafią zagrozić nawet najlepszym zespołom, lecz na play-offy jest to ciągle za mało - szczególnie na serię z doświadczonymi Celtami.

 

http://obstawianie.com/nba-2010-2011-vt10687,175.htm#1567199

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-04-21, 18:06 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Granollers-Pujol : Brands

Typ : 2

Kurs : 3,94

Buk : Pinnacle

Godzina : 13.30

Analiza :

 

Pierwsza runda turnieju w Barcelonie oczywiście na nawierzchni ziemnej powinna jak zwykle dać zarobić. Liczę tu przynajmniej na kilka niespodzianek a jedna z nich tyczy się wygranej Brandsa z Pujolem. Jak dla mnie kursy mocno przesadzone i warto stawiać dzisiaj na Brandsa. Obaj panowie jakimiś wielkimi clayowcami nie są. Owszem dla Granollersa to jest ulubiona nawierzchnia i na niej gra najczęściej ale jakoś nie zachwyca. Ma w karierze 235 wygranych i 159 porażek. Jego rywal grał dużo dużo mniej i wygrał 115 pojedynków a 79 przegrał. W tym roku każdy z nich na razie grał po razie i obaj panowie przegrywali swoje pojedynki. Jak dotąd rozegrali też jeden mecz bezpośredni i to właśnie na nawierzchni ziemnej i wtedy zdecydowanie górą był Brands który wygrał 64 62. W poprzednim roku Brands tu nie startował a Pujol odpadł w drugiej rundzie. Obaj panowie mają podobne szanse na wygranie tego meczu i jak dla mnie kursy powinny być zdecydowanie bardziej zbliżone, a przy takim rozrzucie oczywiście stawiam na Brandsa szczególnie że nawet bezpośrednie pojedynki przemawiają za nim. Polecam

 

http://obstawianie.com/atp-barcelona-wta-stuttgart-fes-vt119118.htm#1567370

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-04-21, 18:06 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartoli M. - Pironkova T godz: 13:00

typ: 2-0

kurs:2,10

buk: Bet-at-home

 

W turnieju tenisowym krótka przerwa przed finałem więc polecam takie spotkanie.

Dzisiaj w pierwszej rundzie turnieju w Stuttgarcie spotkają sie rozstawiona z 8 francuska Bartoli oraz 36 w rankingu WTA Bułgarka Pironkova.

Dla mnie zdecydowaną faworytką tego spotkania jest Bartoli,po za ostatnim turniejem w Charlston gdzie odpadła w pierwszej rundzie z Lisicki,w pozostałych turniejach marcowych grała dobrze a czasami nawet bardzo dobrze dochodząc do finału Indian Wells. W Kuala Lumpur dwie pierwsze rundy przeszła jak burza tracąc tylko 4 gemy,odpadła w ćwierćfinale. Nastepny turniej tow/w IW gdzie pokonała kolejno :

20/03-11 Finał Bartoli, Marion vs. Wozniacki, Caroline 1:2 16 62 36

18/03-11 Półfinały Bartoli, Marion vs. Wickmayer, Yanina 2:0 61 63

16/03-11 Ćwierćfinały Bartoli, Marion vs. Ivanovic, Ana 2:0 64 76

15/03-11 R16 Bartoli, Marion vs. Clijsters, Kim Zwycięstwo 36 31 (K. Clijsters retired)

13/03-11 R32 Bartoli, Marion vs. Petkovic, Andrea 2:0 64 62

11/03-11 R64 Bartoli, Marion vs. Niculescu, Monica 2:1 26 63 62

Później jeszcze turniej w Miami gdzie odpada w ćwierćfinale z Zworaneva , przegrywając 2-1.

Jej rywalka przez ostatnie 2 miesiace nie miała tak wysokiej formy ,szczyt jej mozliwosci to 2 runda, warto dodać że przeciwniczki wtedy nie były zbyt wymagające i znane mi.

W ostatnim turnieju W Marbeli Pironkova odpadła w 2 rundzie z Safiną przegrywając 3-6,4-6, poprzedni turniej w Miami wypadł jeszcze gorzej gdzie Bułgarka w pierwszej rundzie przegrywa z Dominguez Lino, Lourdes 1:2 75 36 46.

Uważam ,ze Bartoli spokojnie powinna pokonać swoją przeciwniczkę nie tracąc seta.

 

http://obstawianie.com/atp-barcelona-wta-stuttgart-fes-vt119118.htm#1567379

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-04-21, 18:07 ]

:plus: 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/posting.htm?mode=quote&p=1567396

 

Spotkanie : Gabashvili-Montanes 18.04.2011 godzina;16;05

Typ : 1

Kurs : 4.74

Buk : Pinnacle

Analiza;

 

Zupełnie nie rozumiem co jest powodem aż tak wysokiego kursu na Gabashviliego. Teimuraz jest przecież soecjalistą od kortów ziemnych i powinien nawiązac równą walke z Montanesem który również specjalizuje się w grze na kortach ziemnych. Obaj w tym roku wystąpili na jednym turnieju rozgrywanym na kortach ziemnych. Montanes w Monte Carlo ograł Malisse by w drugiej rundzie przegrac z Simonem.Gabashvili natomiast gral w Hosuton gdzie zaprezentował sie całkiem nieźle. Pokonał Capdeville , Dimitrova i odpadł dopiero w cwiercfinale ale za to z przyszłym zwycięzcą turnieju Ryanem Sweetingiem. Myślę że to będzie bardzo wyrównany mecz i warto również spróbowac zakład z handicapem na Gabashviliego który na ziemie grac potrafi co pokazał w zeszłym roku gdzie dotarł do czwartej rundy French Open.

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-04-21, 18:07 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga, Data i godzina: World Championships - Women, Świat 12.00

Spotkanie: Szwecja - Słowacja

Typ: Szwecja -5

Kurs:1.95

Bukmacher: Bwin

 

 

Dzis o godzinie 12na Mistrzostwach świata kobiet zmierza sie miedzy soba dwa zespoły które sa zespołami grajacymi ze tak powiem całkiem inny hokej. Szwedki obok Amerykanek i Kanadyjek sa bez wątpienia pretendentkami do zwyciestwa w tych mistrzostwach .Zdecydowałem sie na to spotkanie ponieważ Szwedki jak dotąd rozegrały tylko jedno spotkanie ale juz w nim pokazały klase wygrywając 7-1 z Rosjankami. Mistrzostwa te rozgrywane sa systemem ze z 2 grup po jednym zespole jeden zespoł awansuje do finału z kolejii zespoły które zajmą miejsce drugie beda rywalizowały w mezu o trzecie miejsce. Szwedki sa pod dużą presja ponieważ zarówno one jek i Amerykanki juz w fazie grupowej zmierza sie ze soba i juz ktos z nich bedzie musiał pożegnać sie z walka o tytuł mitrzowski .Dlatego tez dzis Szwedki musza za wszelka cene wygrac i najlepiej liczyc na potkaniecie Amerykanek. Bardzo waznym powodem jest to iz kazda z trzech formacjii Szwedzkich jest bardzo silna o czym swiadczy fakt ze w ostatnim meczu zazda z nich zdobyła minimum 2 gole .Z tego co zauwazyłem to tylko jeden z siedmiu goli padł w tak zwanej ,,PP'' co dodatkowo swiadczy o sile tego zespołu w pojedynku 5 na 5 . Moim zdaniem spokojnie mozemy tyl liczyc na minimum 7-0 dla Szwedek dodatku Ekipa Słowacka wystąpi dzis bez dwóch podstawowych zawodniczek którymi sa ORSZAGHOVA i Matejova które nabawiły sie kontuzji w spotkaniu z Amerykankami .Polecam

 

 

http://obstawianie.com/hokejowe-rozgrywki-miedzynarodowe-vt6994.htm#1567409

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-04-21, 18:08 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

18.04.2011 g. 20:45

Spotkanie: QPR - Derby

Typ: 1 (-1)

Kurs: 2,30

Bukmacher: Bet365

 

Lider Championship może dzisiaj praktycznie przypieczętować swój awans do Premier League. W tej chwili do rozegrania pozostalo im 5 spotkan, maja 7 punktów przewagi nad drugim w tabeli Cardiff i do tego jedno spotkanie rozegrane mniej. Jesli dzisiaj wygrają przewaga wzrosnie do 10 punktów, co przy 12 punktach do zdobycia na 99% będzie oznaczało zwycięstwo w Championship. Queens Park świetnie sobie radzi na swoim stadionie mając bilans 14-5-1. Strzelili u siebie aż 41 goli, tracąc tylko 12. W ostatnich 9 meczach mają bilans 7-2-0. Jest to drużyna mająca bardzo doświdczonych zawodników w składzie. w Obronie prym wiedzie Anglik Clinton Hill. W pomocy bardzo ważnym zawodnikiem jest Shaun Derry. Jednak prawdziwymi gwiazdami tej ekipy sa jej najskuteczniejsi napastnicy, czyli doswiadczony islandzki napastnik Heidar Helguson, który do tej pory zdobył 12 bramek oraz 21-letni Marokanczyk Adel Taarabt, który zdobył juz 16 goli, a jest pomocnikiem. Do tego jest jeszcze Szkot Jamie Mackie, który zdobył 9 bramek. Podejmują dzisiaj Derby, który jest w dolnej połówce tabeli i nad strefą spadkową ma 8 punktów przewagi, czyli w miare bezpieczny dystans. W meczach z udziałem tej ekipy zazwyczaj pada sporo bramek, do tej pory Derby zdobył 53 gole i stracił aż 60. Na wyjazdach grają słabo, mając bilans 5-5-10, w bramkach 20-34. Co ciekawe w meczach pomiędzy tymi drużynami zazwyczaj wygrywają goście aktualnego meczu. Na ostatnich 10 h2h ani razu nie wygrał gospodarz. Ogólnie QPR ma beznadziejny bilans w meczach z Derby, 1-9-5, bramki 13-17. Nie mozna jednak nie zauważyć, że w stosunku do kilku ostatnich sezonów QPR jest juz o wiele mocniejsza ekipą, a Derby to nie jest ekipa najwyższych lotów. Gospodarze są w świetnej formie i powinni sobie spokojnie poradzić w przeciętna ekip.a Derby. Warto dodać, że nie tak dawno Derby również w pojedynku wyjazdowym mierzyło się z drugą drużyną w tabeli, czyli Cardiff i przegrali ten mecz zdecydowanie aż 1-4. Jeśli QPR zagra na swoim normalnym poziomie to bardzo prawdopodobny jest podobny wynik. Moim zdaniem gospodarze powinni dac rade ograć Derby różnicą co najmniej 2 goli.

 

http://obstawianie.com/league-championship-2010-11-vt117640.htm#1567449

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-04-21, 18:08 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/liga-chorwacka-grecka-turecka-rumunska-serbska-2010-11-vt10731,25.htm#1567454

 

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Manisaspor vs Galatasaray

Typ: 1

Kurs: 2,60

Buk: Bwin

Data/godzina rozpoczęcia: 18-04-2011/19-00

Analiza:

Spotkanie w tureckiej Superlidze. Do końca sezonu wraz z tym meczem tym obu drużynom pozostało szesc kolejek. Zajmują miejsce w dolnej części tabeli, lecz byt w najwyższej klasie rozgrywkowej w Turcji maja juz praktycznie zapewniony. Przewaga Galatasaray Istanbul nad zajmującym miejsce w strefie spadkowej Bucaspor to dziewiec punktów przewagi i na dodatek jeden mecz mniej rozegrany. Jednak jak dla mnie faworytem wydają się byc gospodarze zespół Manisaspor. Vestel Manisaspor ostatnio trochę przygasło. Po serii kilku dobrych spotkań przyszedł słabszy okres. Na własnym stadionie nie grają zbyt rewelacyjnie. Galatasaray to już nie te same Galatasaray co kilka lat temu. Wtedy liczyli się nawet w Europie. Obecnie są w bardzo słabej formie. Przegrali wszystkie ze swoich czeterch ostatnich spotkań. W bezpośrednich spotkanich prowadzą piłkarze Galatasaray, lecz te statystyki obejmują jeszcze lata wtedy kiedy goście liczyli się w walce o mistrzostwo kraju. W rundzie jesiennej na wyjeździe wygrał Manisaspor i uważam, ze dziś jest w stanie podtrzymac tą passę-powodzenia

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-04-21, 18:09 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów

2011-04-18, godzina: 18:00

Typ: 0-3

Kurs: 4.5

Bukmacher: Betsafe

 

Nasza siatkarska liga już zmierza ku końcowi, a rozstrzygnięcia powinny zapaść w najbliższych dniach, prawdopodobnie brąz wywalczy Asseco Resovia Rzeszów i myślę, że to się stanie już dzisiaj, z kolei złoto wygra Skra Bełchatów albo ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (stan rywalizacji na ten moment to 1-1). Ja jednak postanowiłem się dzisiaj skupić na spotkaniu Tytan AZS Częstochowa vs. Asseco Resovia Rzeszów, w którym obecnie prowadzą ci drudzy 2-0. Gramy do 3 zwycięstw, więc aby stanąć na najniższym stopniu podium ARR muszą po prostu wygrać jeden mecz, a będą być może jeszcze 2 w Częstochowie i 1 w Rzeszowie, ale to oczywiście pesymistyczna wersja dla rzeszowian, gdyż prawdopodobnie dzisiaj już zapewnią sobie 3 miejsce. Bukmacherzy może aż tak jak ja nie faworyzują gości, aczkolwiek ja jestem tego wprost pewien, ale żeby podnieść sobie kurs to zagrałem dodatkowo na 3-0, z tego powodu, że według mnie Resovia albo to wygra w 3-4 setach, albo przegra. Wątpię by w tie-breaku udało im się triumfować przy dopingu kibiców, którzy spisują się bardzo dobrze w hali Polonia. Z wyżej wymienionego powodu należy oczywiście bardzo dobrze zacząć, a potem wbić gwóźdź do trumny załamanych częstochowian, to dosyć optymistyczny scenariusz, ale z Grozerem na zagrywce jest on bardzo możliwy. Ten ostatni może i faluje dosyć formą, ale według mnie to kapitalny zawodnik i nie musi grać nawet na 100% by zdobyć mnóstwo punktów w dzisiejszym meczu, to wielki talent. Rzeszowianie to tacy siatkarze, którzy może i nie są w najwyższych formach, ale na AZS to spokojnie wystarczy, co było już widać wcześniej. Brązowy medal to tak jakby pocieszenie dla Resovii, która miała zdetronizować w tym sezonie Skrę Bełchatów, ta sztuka się nie udała, więc jak już mówił ktoś od nich: "Brąz to wręcz dla nas obowiązek". Wszystko wskazuje na to, że będzie rewolucja w Rzeszowie, to za sprawą nieudanego sezonu i też kilku transferów, które kompletnie nie wypaliły. Nie udało się w Pucharze Polski (półfinał), nie udało się w pucharze CEV (półfinał), nie udało się w Plus Lidze (... półfinał), dlatego też chyba czas z tym coś zrobić. Olieg Achrem wspominał o tym, iż bardzo chcieliby dzisiejszy mecz wygrać, z powodu sporego zmęczenia, zresztą nie ma się co dziwić, domyślam się, że w częstochowskiej drużynie jest podobnie, albo i gorzej bo takimi dysponują zawodnikami, więc też nie wiem czy AZS tak koniecznie będzie chciał kontynuować tą serię będąc jednocześnie wręcz skazanym na pożarcie przez wielkiego rywala. Może się skończyć tak jak z Skrą, gdzie przegrali wszystkie pojedynki uzyskując jedynie 2 sety, tutaj już swoją normę zrobili. Może być też taka opcja, że będą chcieli przed kibicami się pokazać i powalczą, ale czy to wystarczy, nie wiem. Asseco Rzeszów jest tak mocną ekipą dla "Akademików", że wcale nie wszyscy muszą być w pełni formy by zdominować rywali, zwłaszcza gdy gospodarze dzisiejszego spotkania potrafią tracić punkty seriami, co udowodnili na przykład w ostatniej potyczce. Moim skromnym zdaniem tutaj się zanosi na szybkie 3-0 i będzie czas myśleć o transferach oraz rzecz jasna wakacjach.

 

http://obstawianie.com/plusliga-mezczyzn-2010-2011-vt10688,25.htm#1567474

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-04-21, 18:10 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.04.2011r. godzina 18:00

AZS Częstochowa vs Resovia Rzeszów

Typ: AZS Częstochowa

Kurs: 2.30

Bukmacher: Bet365

 

Pytanie przed tym spotkaniem brzmi, czy AZS Częstochowa może przegrać mecz o 3. miejsce w 3 meczach czyli bez żadnego zwycięstwa? Według mnie absolutnie nie! "Akademicy" to zespół, który u siebie jest naprawdę bardzo niewygodnym i trudnym rywalem, nawet Skra Bełchatów miała problem by wygrać tu mecz, który dał im zwycięstwo w półfinale 3-0. Rzeszów według mnie jest słabszą ekipą niż Skra i też nie jest wstanie powtórzyć by wygrać z Częstochową w 3 meczach. Według mnie bardziej prawdopodobne jest to, że odbędzie się 5 mecz w Rzeszowie niż zwycięstwo w tej rywalizacji 3-0 Resovii.

Ponadto z tego co pamiętam to Rzeszowianie zawsze mieli problemy z Częstochową w hali Polonia i dość często tu przegrywał, dlatego zupełnie nie rozumiem takich typów jak 3-0 dla Rzeszowa tym bardziej, że nawet w pierwszym meczu właśnie w Rzeszowie Częstochowa naprawdę była bliska zwycięstwa ale zabrakło szczęścia u siebie jednak jest to drużyna która powinna jednak już zagrać lepiej i to powinno dać oczekiwane zwycięstwa.

Oczywiście wiem, że i z Oliega Achrema i Gyorgyi Grozera trener Ljubomir Travica, może dzisiaj skorzystać, ale szczególnie ten drugi nie jest jeszcze w pełni formy, ponadto trzeba też powiedzieć, że i z tą dwójką w pierwszej fazie Plus Ligi w Częstochowie "Akademicy" nie mieli problemów z pokonaniem Resovii i bodaj mecz zakończył się wynikiem 3-0 ale dla gospodarzy. Dlatego takie typy jak 3-0 dla Resovii mnie po prostu śmieszą, bo ani Resovia nic wielkiego nie pokazała w pierwszych dwóch meczach, ok, zgoda wygrała ale pierwszy mecz na własne życzenie przegrała Częstochowa, ponadto nawet w drugim meczu Częstochowa miała okazję wrócić do meczu w trzecim secie ale znów czegoś tam zabrakło. Dzisiaj przy wspaniałym dopingu w hali Polonia powinno być o wiele lepiej i nawet dla proponuje tu grać handi -1.5 na AZS, bo po prostu znając ekipę Częstochowy ani tej walki o brąz tak łatwo nie oddadzą i naprawdę bardzo możliwy jest jeszcze powrót do Rzeszowa na decydujący mecz.

 

http://obstawianie.com/plusliga-mezczyzn-2010-2011-vt10688,25.htm#1567482

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-04-21, 18:10 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, ATP Barcelona, godz. 18:00

Spotkanie: Gabashvili, T - Montanes, A

Typ: Gabashvili, T (1. set)

Kurs: 3.30

Bukmacher: Betsson

 

Wysoki kurs na Rosjanina prawdopodobnie podyktowany w dużej mierze miejscem zamieszkania Montanesa. Zapewniam jednak, że ta informacja nie będzie miała żadnego wpływu na losy spotkania, a bukmacherzy w trakcie trwania meczu dają większą wiarę w możliwość pożegnania Hiszpana już w pierwszej rundzie. Wydaje się, że Gabashvili w końcu złapał drugi oddech i zaczyna coś pogrywać, bo początek sezonu był w jego wykonaniu fatalny. Niewiele dobrego możemy powiedzieć na temat bardziej doświadczonego Hiszpana, od którego oczekuje się znacznie więcej niż do tej pory pokazał - 28 miejsce w rankingu zobowiązuje. W dzisiejszym meczu wiele może zależeć od dyspozycji serwisowej Rosjanina, jeżeli będzie mu "siedział" to jestem spokojny o to, że nawiąże walkę, a wtedy może zadecydować lepsza gra pod presją. Montanes wciąż budzi respekt w swoich przeciwnikach, ale wygląda na to, że im starszy tym gorszy i o ile niektórym tenisistom wiek służy to Montanesowi niekoniecznie. Statystyki pokazują, że Gabashvili w roli outsidera spisuje się bardzo dobrze, co ciekawe niewiele więcej meczów wygrywa jako faworyt. Ja mam w pamięci dobry występ Teimuraza z ubiegłorocznego French Open, wielki szlem zbliża się wielkimi krokami, najwyższy podreperować trochę ranking i znów pokazać się z dobrej strony w stolicy Francji. Według mnie bukmacherzy przesadzili z szansami Rosjanina w tym meczu, moim zdaniem ma on znacznie większe szanse a po tym kursie aż grzech nie zagrać.

 

http://obstawianie.com/atp-barcelona-wta-stuttgart-fes-vt119118.htm#1567485

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-04-21, 18:11 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykowka TBL 20-00 18.04

Trefl Sopot- Turow Zgorzelec

typ: 2

3.30

PinnacleSports

Analiza

Dziś w trzecim spotkaniu polfinalowym playoff polskiej koszykarskiej ekstraklasy- tauron basket ligi Trefl Sopot na wlasnym parkiecie podejmie zespol Turowa Zgorzelec. Trefl po rundzie zasadniczej zajmowal miejsce 3, natomiast Turow byl drugi. W pierwszej rundzie playoff Trefl ogral Anwil 3-1, natomiast Turow wygral z Basketem Poznan 3-2, jednak nie od dzis wiadomo, ze zespol poznanski wyjatkowo nie lezy Zgorzelczanom. W rywalizacji do czterech zwyciestw po dwoch spotkaniach w Zgorzelcu jest remis 1-1. Pierwsze spotkanie wygral Sopot 14 punktami, w drugim gora byli juz Zgorzelczanie wygrywajac 11 punktami. To ze z Treflem mozna wygrac w ich hali pokazal juz Anwil ktory w jednym ze spotkan poprzedniej rundy wygral z Treflem w Sopocie. Turow w pierwszym spotkaniu tej serii wygladal na troche podmeczonego seria spotkan z Poznaniem. Do drugiego spotkania przystapil jednak zupelnie odmieniony. Turow zagral dobry mecz, nie bylo widac po zawodnikach ze Zgorzelca zmeczenia i Turow wypunktowal Trefl trójkami. Jeśli tylko dziś podobną skuteczność jak w poprzednim spotkaniu zachowa Konrad Wysocki, Kickert czy Thomas, o wynik kibice Turowa powinni byc spokojni. Turow po porazce w jednym ze spotkan u siebie napewno bedzie chcial szybko odrobic strate parkietu. Podopieczni Jacka Winnickiego jadą do Sopotu po zwycięstwo, nie ukrywa tego sam szkoleniowiec, ktory mowi: " Wszystko zaczyna się od nowa, mamy szanse wygrać w Sopocie". Zawodnik Turowa Konrad Wysocki rowniez potwierdza tę tezę: " Chcemy dalej wygrywać"- mówi. Widać, ze w ekipie Turowa panuje przed tym spotkaniem maksymalna mobilzacja. W końcu po czterech spotkaniach z Treflem udalo im się wreszcie wygrac z Sopocianami. Zgorzelczanie w tym meczu powinni pojsc za ciosem i objąc prowadzenie w tej serii polfinalowej.

 

 

http://obstawianie.com/plk-2010-2011-vt10685.htm#1567497

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-04-21, 18:12 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.04.2011 19:30

MISTRZOSTWA ŚWIATA: MŚ B

Węgry (-5,5)- Korea

typ 2

kurs 1,85

Sportingbet

 

Mecz trochę zagadka bo nikt nie wie na co stać Azjatów. Wiadomo, że jest to najlepszy zespół z tamtego regionu (obok Japonii) jednak co pokażą w spotkaniu ze średniakiem z Europy?

Węgrzy rozpoczęli bardzo dobrze ten turniej wygrywając pierwsze spotkanie 7-3 z słabiutką Holandią, jest to gospodarz ale..

Jeżeli mecz Węgrom się nie układa zaczynają się tłuc. Tak było w meczu z Polakami gdzie tylko przez kilka minut w całym meczu grali bez osłabień (mecz z poprzedniego turnieju). Tutaj napewno nie pójdą na wymiane ciosów po pierwsze na pewno będą kontrolowali mecz.

Koreańczycy grają w I dywizji i ciągle robią spore postępy (jak właściwie w każdym sporcie) Zespół młodzieżowy Azjatów sprawił spore problemy ostatnio Polakom (turniej w Mariborze), gdzie po pierwszej tercji był wynik 2-2, oczywiście skończyło się na batach od biało-czerwonych. Dziś w stolicy Węgier będzie im ciężko coś ugrać.. Ściany pomagają, ale tak wysoki hc to prezent. Kilka spotkań pomiędzy sobą zagrali i nigdy Azjaci nie przegrali 6 bądź więcej bramkami. Na ostatnich Mistrzostwach padł wynik 4-2 dla Madziarów. Teraz też wygrają ale pogromu nie będzie.

 

http://obstawianie.com/hokejowe-rozgrywki-miedzynarodowe-vt6994,25.htm#1567506

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-04-21, 18:12 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka TBL, godz. 20.00

Spotkanie: Trefl Sopot- Turow Zgorzelec

Typ: under 147,5

Kurs: 1.85

Bukmacher: Bwin

Analiza: W Sopocie odbędzie się trzecie spotkanie półfinałowe w polskiej lidze koszykówki. Trefl Sopot, rozstawiony z nr 3 po sezonie zasadniczym zagra z Turowem, który był na 2 miejscu. Na razie mamy za sobą 2 mecze w Turowie i jest 1:1. Pierwszy wygrali goście z Wybrzeża 76:62, a drugi gospodarze 77:66. W pierwszej rundzie playoff Trefl ogral Anwil 3:1, Turów wygral z PGB Poznań 3:2. Jeśli chodzi o mecze under over, to w 1 rundzie Trefl zanotował tylko 1 under z 4 spotkań z Anwilem, a Turów tylko 1 over z 5 meczów z Poznaniem. W lidze co ciekawe 2 wygrane Trefla 80:74 u siebie i 83:81 po dogrywce na wyjeździe. Oba zespoły spotkały się w poprzednim sezonie w playoffach i Turów przegrał 1:3, tak więc Turów Zgorzelec ma coś do udowodnienia zespołowi Trefla. Spodziewam się bardzo twardego meczu, bo mecz nr 3 to zawsze spotkanie przełomowe. Kto wygrywa ten jest o wiele bliżej finału. Gospodarze to oprócz Prokomu najlepsza defensywa całej polskiej ligi, średnia po stronie strat z całogo sezonu 72 pkt./mecz. Tak więc to spotkanie nie powinno obfitować w duże zdobycze punktowe.

 

http://obstawianie.com/plk-2010-2011-vt10685,25.htm#1567515

 

[ Komentarz dodany przez: b@rto: 2011-04-21, 18:13 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...