Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 12.04.2011


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pilka nozna, LM

Szachtar donieck- FC Barcelona

typ: 1

kurs:

buk

12.04.2011 godz 20.45

 

Analiza:

Po pierwszym meczu cwiercfinałowym, w którym Barca pokonala druzyne z Ukrainy 5-1 niemal pewym faworytem do awansu jest druzyna ze stolicy katalonii. Jak za pewne wieszosc wie, druzyne z barcelony czekają w najblizszych tygodniach az 4 mecze z realem, w lidze w pucharze i prawdopodobnie w polfinale LM. Zawodnicy, mimo, ze przed meczem w wywiadach bedą podkreslali, ze zagrają w pełni skoncentowani i z pałnym zaangazowaniem, to ja sadze ze raczej tak nie bedzie. Zagrają jak zwykle, posiadając przez 60-70% czasu piłke, ale grając głownie w szerz boiska i do tyłu, nie starając sie przyspieszac i na sile strzelac bramki. Obrona bez Carlesa jest dziurawa jak sito, zawodnicy popełniają głupie błedy, których nie ma kto naprawiac, zwykle robił to własnie carles.Oprocz tego, w czasie jak trenerem jest pep guardiola druzyna nie wygrywa meczów wyjazdowych w LM. Pierwszy mecz pokazał, ze druzyna z ukrainy ma zabójcze kontry, gdyby niezabrakło skutecznosci w pierwszej połowie, mogło byc spokojnie 3-1 dla szachtara. w tym meczu licze, ze druzyna gospodrzy, przed własną publicznoscią strzeli jakąs jedną lub dwie bramki, natomiast Barca myslami przy meczu z realem raczej bedzie zwalniała i grała spokojnie, bez szalenstw. Barca powinna spokojnie awansowac, bo nie wierze zeby przegrali az 4-0, ale ze przegrają to juz moim zdaniem bardzo prawdopodobne

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-1-4-finalu-vt118763.htm#1565614

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-04-13, 12:53 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna, LM

Szachtar donieck- FC Barcelona(-1) Handicap

typ: 2

kurs: 4,45

buk: Betsafe

12.04.2011 godz 20.45

 

Analiza

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-04-13, 12:54 ]

nie wystarczy dac tylko link do analizy ;)

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, LM

Spotkanie: Manchester United - Chelsea Londyn

Typ: Chelsea Londyn wygra mecz

Kurs: 3,38

Bukmacher: Pinnacle

Data: 12.04.2011 20:45

 

Pierwszy mecz wygrał Manchester 1-0 i jest uważany za sporego faworyta do awansu, zresztą to nic dziwnego, skoro wygrali mecz wyjazdowy. Dla mnie jednak w dalszym ciągu Chelsea ma spore szanse na awans. Uważam, że Chelsea siłą gry nie ustępuje Manchesterowi. Forma obu drużyn jest bardzo dobra, wygrywają ostatnio prawie wszystkie swoje mecze w lidze. Bezpośrednie pojedynki obu drużyn to jest zawsze loteria, mniej więcej na zmianę wygrywają i o dziwo już od 7 spotkań nie było między nimi remisu i w tym meczu też się na to nie zanosi, gdyż remis nic nie daje Chelsea, więc zapewne mocno zaatakują od samego początku meczu.

Moim zdaniem po takim kursie warto zaryzykować, gdyż siła zespołów jest podobna, bezpośrednie pojedynki w ostatnim czasie też mniej więcej na remis, forma obu drużyn dobra, więc wszystko może się zdarzyć.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-1-4-finalu-vt118763.htm#1564852

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-04-13, 12:55 ]

:minus::minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Baseball, MLB - American League, Ameryka Płn.

Spotkanie : Boston Red Sox - Tampa Bay Rays

Typ : Boston Red Sox -1,5

Kurs : 2,32

Bukmacher : Pinnacle

Data: 2011-04-12 01:05

 

Analiza : Dzisiaj o godzinie 01:05 rozpocznie się pierwszy mecz pomiędzy drużynami Boston Red Sox, a Tampa Bay Rays w lidze MLB. W tabeli póki co ani jeden, ani drugi zespół furory nie robi. Lepszy bilans ma drużyna z Bostonu 2-7, plasuje się na przedostatnim miejscu w całej lidze MLB. Gorszym zespołem jest tylko ekipa Tampa Bay Rays, która z bilansem 1-8 jest na ostatnim miejscu. Obie ekipy mają wielkie ambicje, ale jakoś nie przekłada się to na uzyskiwane przez nich wyniki. Chociaż po ostatnich spotkaniach Bostonu z NYY zmieniłem zdanie co do tej pierwszej ekipy, ponieważ rozegrali trzy bardzo dobre spotkania, dwa z nich rozstrzygając na własną korzyść. W każdym z tych spotkań notowali przynajmniej po dziesięć uderzeń, co w końcu przełożyło się na wygrane. W defensywie nie ustrzegli się jeszcze błędów, ale grali przecież z najlepszą drużyną ubiegłego sezonu. Teraz powinno już być tylko lepiej, bo ekipa z Tampa Bay jeszcze nie wyciągneła wniosków ze swoich porażek i nadal nie prezentuje nawet przyzwoitej dyspozycji, chociaż już jeden mecz udało im się wygrać. Dzisiaj powinna ekipa Red Sox wygrać kolejny mecz, a jeśli ich dyspozycja będzie na poziomie tej jaką prezentowali z NYY to wynik będzie bardzo wysoki.

 

http://obstawianie.com/mlb-2011-vt118938.htm#1565723

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-04-13, 12:55 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/challenger-vt12276.htm#1565821

 

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie: Roko Karanusic vs Manolis Glezos

Typ: Kto wygra pierwszego seta?-Glezos

Kurs: 7,00

Buk: Bet365

Data/godzina rozpoczęcia: 12-04-2011/12-00

Analiza:

Po raz koleny próbowałem coś znaleźć z challengera. Tym razem jest to turniej rozgrywany w Atenach. Gospodarzem jest Glezos. Trudno cokolwiek powiedzieć o Greku, gdyż jest to zawodnik mało znany. Do tego turnieju dostał się dzięki ,,dzikiej karcie'' Jest na miejscu powyżej tysięcznego. Nie ma nawet żadnych oficjalnych statystyk, wyników na temat tego gracza. Gra u siebie, mam nadzieję, ze nie zawiedzie kbiców. Glezos najprawdopodobniej powrócił na krty po półrocznej przerwie. Grał najczęście w turniejach niższej rangi, w challengerach lub ITF. Chorwat do turnieju głównego dostał się dzięki kwalifikacjom. Był tam rozstawiony z piątką. Wszystkie trzy spotkania rozegrał, nie tracąc seta. W ćwierćfinale pokonał rozstawionego z jednyką Ukraińca Smirnova Artema. Jak na challenger jest wysoka pula nagórd w tym turnieju. Karanusci posiada również określone umijętności w postaci oburecznego backhanda. Typując pierwszy set uważam, ze wszystko się może zdarzyć. Zależy to po prostu od wejścia w mecz. Jestem tego zdania, ze występuje takie zjawisko, iż zawodnicy nie faworyzowani się czasami zmoblizują i dziś Glezos sprawi niespodziank minimum w pierwszym secie-powodzenia

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-04-13, 12:55 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Tenis, ATP Monte Carlo

Spotkanie : Tsonga : Ljubicic

Typ : 2

Kurs : 2,62

Buk : Pinnacle

Godzina : 14.00

Analiza :

 

Dwóch równych tenisistów - Tsonga czyli numer 17 rankingu i nieco niżej sklasyfikowany ale będący na podobnym poziomie 41 Ljubicic. Ja stawiam na Ljubicica i myślę że kurs na niego jest bardzo dobry i wart ryzyka. Tsonga jak wiemy to jest typowy hardowiec a na clayu po prostu nie umie grać, jest za wolny, ociężały i nie jest to jego nawierzchnia. Grał na niej tylko 60 razy i wygrał zaledwie 32 pojedynki. Co innego jego rywal. On już trochę więcej na clayu pograł, jest dużo szybszy, zwinniejszy a to na clayu się przydaje. Ma za sobą 203 pojedynki z czego 113 wygrał a więc jest dużo bardziej doświadczony od Tsongi. Obaj panowie wygrali swoje pierwsze mecze - Tsonga mordował się z Monaco 2:1 a Ljubicic wygrał z Chardym 2:0. Myślę że ta zwinność, doświadczenie i to że Tsonga kompletnie nie umie grać na clayu co też było widać wczoraj, pozwoli wygrac jego rywalowi. Panowie grali ze sobą cztery razy jak dotychczas i obaj mają po 2 wygrane. Ostatnio wygrywał Tsonga. Jedyne spotkanie na clayu wygrał Ljubicic i to 2:0. Dzisiaj będzie podobnie. Polecam

 

http://obstawianie.com/atp-monte-carlo-vt119053.htm#1565863

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-04-13, 12:55 ]

162

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Champions LEague, 20-45, p.nożna

Manchester United- Chelsea Londyn (kto więcej celnych strzalow na bramke?)

typ: 2

3.0

Unibet

Analiza

Dziś w rewanzowym spotkaniu ligi mistrzow Manchester United sir Alexa Fergusona na wlasnym boisku spotka sie z druzyna Carla Ancelottiego Chelsea Londyn. W pierwszym spotkaniu w Londynie Czerwone Diably wygraly 1-0. Moim skromnym zdaniem ten zaklad to perelka dnia dzisiejszego, a juz mowie dlaczego. Chelsea nie moze bronic sie na Old Trafford. Musi szukac bramki. Napewno Londynczycy rzuca sie do atakow juz od pierwszych minut meczu, natomiast gospodarze napewno umiejetnie beda sie bronic i czychac na kontrataki. Jesli Chelsea chce zagrac w polfinale rozgrywek tegorocznej ligi mistrzow musi wygrac przy Old Trafford. Manchesterowi wystarczy remis, wiec napewno nie bedzie forsowal tempa. Zeby wygrac jednak Londynczycy musza duzo strzelac na bramke przeciwnika. Nie jestem pewny czy uda sie Chelsea odrobic strate z pierwszego meczu, lecz jesli tylko beda walczyc to napewno powinni byc strona przewazajaca w tym spotkaniu. To oni powinni znajdowac sie w ofensywie. Jesli tylko moje slowa sie sprawdza typ powinien jak najbardziej gladko wejsc. W pierwszym spotkaniu miedzy druzynami, mimo wygranej Manchesteru to Chelsea rowniez miala wiecej strzalow oddanych na bramkę. Londynczycy celnie na bramke Edwina van Der Sara strzelali 7-krotnie, przy tylko 3 takich strzalach Manchesteru.

 

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-1-4-finalu-vt118763.htm#1565941

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-04-13, 12:56 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asseco Prokom Gdynia - Energa Czarni Słupsk

2011-04-12, godzina: 18:00

Typ: 2

Kurs: 4.75

Bukmacher: Unibet

 

Właściwie już za chwilkę dojdzie do świetnego spotkania zespołów z Pomorza, więc Asseco Prokomu Gdynia i Energa Czarnych Słupsk. Faworytem są teoretycznie gospodarze, jednak ja jak zwykle idę na przekór i spróbuję słupszczan. Zadecydowałem tak po dość długiej analizie, bo naprawdę było co czytać na temat tego meczu, więc postaram się jakoś to skrócić. Asseco Prokom Gdynia nie robi na mnie wrażenia pomimo wysokich zwycięstw z AZS Koszalin, legitymują się takimi wynikami jak: 104-78 i 106-82 u siebie oraz 83-78 i 76-86 na wyjeździe. Jestem pewien, że Czarne Pantery się nie przestraszyły, bo znają klasę AZS-u. Trudniejsze potyczki mieli właśnie goście dzisiejszego spotkania, bo z Polpharmą, zakończyło się to jednak takim samym rezultatem: 84-75, 89-70 u siebie i 82-69, 70-84 na wyjeździe. Jak widzimy koszykarze z Pomorza mogą zdominować w przyszłości tą ligę, bo oczywistym wręcz jest fakt, że kto teraz przejdzie ten wygra finał. Nie lekceważyłbym tak jak bukmacherzy ECS, gdyż pragną oni zwycięstw i mają ku temu predyspozycje, przynajmniej ja tak sądzę oglądając ich mecze z PSG. Przede wszystkim rewelacyjnie gra i prowadzi zespół Jerel Blessingame i on powinien być dzisiejszego wieczoru główną siłą napędową. Wydaje mi się, że Asseco Prokom Gdynia lekko lekceważy rywala, co może podziałać tylko motywująco na słupszczan i jednocześnie słabszą grę gdynian. Jak zwykle będę się rozkoszował grą środkowych, walka pod koszem będzie szczególnie emocjonująco wyglądać, gdyż grają tam jedni z liderów swoich drużyn, więc Bryan Davis i Ratko Varda i pozostali z Asseco. Oprócz Blessingame'a ciekawą bronią będą rzecz jasna Cesnauskis czy Avery, ale również boję się o ich formę strzelecką, dużo od tych koszykarzy zależy, to pewne. APG to już nie ten zespół co rok temu, gdy demolowali w Polsce każdego i radzili sobie świetnie w Eurolidze mając bardzo dobrych jak na nasze standardy Davida Logana czy Qyntela Woodsa w formie. W chwili obecnej na pewno Słupsk nie ma prawa się ich obawiać, a wręcz przeciwnie. Najlepiej byłoby, gdyby od początku przejęli inicjatywę i prowadzili grę. Myślę, że ważne będą pierwsze 3 kwarty, gdy zagrają tak dobrze jak w ostatnim meczu z Polpharmą to jestem pewien triumfu, oni potrafią utrzymać wynik, gorzej będzie gdy np. Ewing wstrzeli się z formą, ale nie ma co gdybać. Typ ryzykowny, ale za drobne warto.

 

http://obstawianie.com/plk-2010-2011-vt10685.htm#1565946

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-04-13, 12:57 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna, LM, godz. 20:45

spotkanie: Szachtar Donieck - FC Barcelona

typ: 1 [hc 0,5:0]

kurs: 1.99

buk: Pinnacle

 

Losy rywalizacji pomiędzy Barceloną i Szachtarem Donieck w ćwierćfinale LM są już przesądzone. Na Camp Nou było 5:1 dla Barcelony i to spotkanie to tylko formalność. Podobno goście przylecieli pełnym składem, ale jak wiadomo w weekend w Madrycie czeka Barcelonę ważne spotkanie w lidze. Nie sądzę więc, aby Guardiola zagrał wszystkimi najlepszymi. Raczej kilku ważnych graczy na pewno usiądzie na ławce. A w pierwszym spotkaniu Sachtar miał sytuacje i rozmiary porażki na pewno są zbyt wysokie. To niezły zespół i dzisiaj gospodarze zapowiadają, że pokażą dobry futbol. Tak więc należy się liczyć, że wcale nie są na straconej pozycji. Goście bez Iniesty, Puyola, Abidala i Krkicia. Według mnie zapowiada się mecz ładny dla oka, bo bez presji wyniku i jednak upatruję szansy dla gospodarzy. Całkiem możliwe, że obejrzymy kilka goli. Szachtar ligę ukraińską właściwie już wygrał i nie musi się skupiać na meczach ligowych, a ogranie Barcelony to byłoby coś. No i pewnie właściciel Szachtara coś wymyśli, gdyby jego zawodnicy ograli najlepszy zespół świata. Goście mają prestiżowy mecz z Realem i nie sądzę, aby podchodzili do wyprawy na Ukrainę na 100%.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-04-13, 12:58 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszykówka NBA

New York Knicks - Chicago Bulls (-3)

typ:2

kurs:1.5

Bet365

13.04.2011 godz. 2:05

 

Chicago Bulls, którzy ciągle walczą o poprawienie swojego rekordu i zdobycie przewagi swojego parkietu w play-offach zmierzą sie dzisiaj w wyjazdowym spotkaniu z New York Knicks, którzy zagrają bez jednego ze swoich najlepszych graczy - Stoudemire'a , a pozostali czołowi gracze zespołu mają zobaczyć dzisiaj ograniczone minuty na parkiecie. Knicks bowiem nie walczą już o nic w końcówce sezonu, gdyż mają zapewnione już 6 miejsce na Wschodzie. Naturalną taktyką będzie więc oszczędzanie swoich najlepszych graczy w końcówce sezonu regularnego szczególnie, że Knicks grają ostatnio bardzo krótką rotacją, co z kolei może grozić przeciążeniem ważnych zawodników i nawet kontuzjami. W dzisiejszym meczu wszystko wskazuje więc na to, ze więcej do zyskania/stracenia mają goście, którzy dzięki dzisiejszej wygranej mogą zyskać przewagę własnego parkietu przez całe play-offy. Jak twierdzi trener Byków - drużyna zagra dzisiaj w pełnym składzie i będzie chciała wygrać za wszelką cenę, gdyż stawka meczu jest mimo wszystko wysoka. Gospodarze nie powinni wiec stawiać zbyt zaciętego oporu gościom, którzy bez problemów powinni wygrać znaczące dla nich spotkanie. Będzie to również świetna okazja dla Derricka Rose'a by zakończyć w świetnym stylu niesamowity sezon tego gracza, który ma ogromne szanse na zgarnięcie nagrody MVP sezonu regularnego.

 

http://obstawianie.com/nba-2010-2011-vt10687,150.htm#1565987

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-04-13, 13:01 ]

analiza powinna byc w temacie na 13 ;) a więc na dzisiaj nie możesz już podac innej propozycji..

 

50 :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.04.2011r. godz. 20:15

 

TBV Lemgo - THW Kiel H(3.5 - 0)

Typ 2

Kurs: 1,85

Tobet

 

THW Kiel tego sezonu nie zaliczą do udanych, mistrzostwo najparwdopodobniej stracą na rzecz HSV Hamburg (klub braci Lijewskich). Jednak na pewno zawodnicy z Kilonii nie poddadzą się do ostantiej kolejki i będa walczyć o zmniejszenie dystansu do największych rywali. Wydaje się, że limit błędu dla zawodników THW w tym sezonie się już wyczerpał i jeśli w drużynie Zebr nadal marzą o obronei mistrzostwa Niemiec to nalezy wszytskie mecze wygrać i czekać na potknięcia Hamburga, a także wygranie z nimi w bezpośrednim pojedynku. Teraz o drużynie gospodarzy. W tym sezonie bardzo dobrze spisują się z zespołami z czołówki Toyoty Handball Bundesligi remisy z ekipami Rhein Neckar Lowen (31:31), FA Goppingen (24:24), a także zwycięstwa z Flensburgiem (34:27) oraz VfL Gummersbach (28:23). Jednak kontuzje Sebastiana Preissa, Chritophera Theuerkaufa oraz Hoglera Glandrofa zmienjszają siłę zarówno w ataku jak i defensywie TBV Lemgo. Obrona gości będzie musiała za to uważać na duet Rolf Hermann - Liniger Mauel, którzy w sumei zdobyli juz blisko 200 bramek w tym sezonie dla Lemgo. Natomaist w zespół gości to skład gwiazd. Wiele edalistów wielu imprez rangi międzynarodowej. Wystarzy wymienic, że w bramce gra Thierry Omeyer, a w polu zobaczymy braci Gille, Jeromego Fernandeza, a także najlpeszego zawiodnika świata 2010 roku Filipa Jichę. Wydaje się, że to sa przekonujące argumenty, aby zagrać na Kilonię z handicapem, bo myślę, że gospodarze bedą sie też oszczedzać na rewanżowy mecz Pucharu EHF, gdzie z Aldemarem Leon będą bronić czterobramkowej zaliczki (24:20), kótra da im szansę na występ w finale tej imoprezy, co będzie dużym sukcesem tej drużyny.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,75.htm#1565989

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-04-13, 13:01 ]

85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, LM

Spotkanie: Shakhtar Donetsk - FC Barcelona

Typ: under 2,5

Kurs: 2.10

Bukmacher: Betsafe

Data: 12.04.2011 20:45

 

 

 

 

Tak wiec dzis o 20.45 rozpocznie sie moim zdaniem spotkanie które jest juz tylko formalnoscia .W pierszym meczu było 5-1 dla FC Barcelony . Dzis niektórzy w braku w wyjsciowym skladzie upatruja szans dla Shakhtara Donetsk. Jednak ja sadze ze gracze juz zwatpili ze co kolwiek zdziałaja w tym meczu i zagraja tak tylko dla własnego ogrania .W skladnie FCB zabraknie dzis Bojana ,Iniesty, Abidala, Pedro .Trzeba tez zauwazyc ze juz za piec dni Barcelona zmierzy sie z realem Madryt i tym bardziej beda musieli sie dzis oszczedzac.A wiecz zeby Shakhtar Donetsk mógł o czym kolwiek myslec musi dzis wygrac minimum 4-0 co moim zdaniem przeciwko Barcelonie jest niemalze niewykonalne .Pomimo iz Shakhar jest liderem ligi Ukraińskiej i po dwudziestu czterech meczach ma az 64 punkty to zadanie to wyglada na nieywkonale .Warto tez dodac ze wystapia oni bez Czyhryńskiego i Rata i najprawdopodobniej Srny. Jak zapowiada trener FCB nie odpusci on tego spotkania i od pierwszych minut zagraja Messi Villa ,Xavi.Patrzac na fakt takiego osłabienia Barcelony i gry jaka na swoim boiski rezentuje FC Shakhtar Donetsk który wygrał 11 spotkan i tylko jeden mecz przegrał strzelajac przy tym 27 goli a tracac tylko 3 to jestem przekonany ze padnie tu remis 1-1 .Polecam

 

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-1-4-finalu-vt118763.htm#1566000

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-04-13, 13:02 ]

110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/posting.htm?mode=quote&p=1566007

 

Data i godzina : 12.04.2011 20:45 Piłka nożna Liga Mistrzów

Spotkanie: Manchester-Chelsea

 

Typ: Chelsea

Kurs:3.30

Bukmacher:bet365

 

 

Rewanżowe spotkanie ligi mistrzów pomiędzy angielskimi drużynami. Pierwszy mecz na Stamford Bridge wygrał Manchester 1;0ale trzeba przyznac iż Chelsea miało więcej okazji na strzelenie bramek i to oni powinni wygrac. Przegrana w pierwszym meczu stawiam Londyńczyków w bardzo niekorzystnej sytuacji i będą zmuszeni doatakowania od samego początku meczu aby odrobic jednobramkową strate. Myślę że piłkarzy Chelsea stac na odrobienie tej straty mają ku temu argumenty. Anelka i Drogba to świetni napastnicy dodatkowo jeszcze jestTorres oraz Lampard któzy również potrafią strzelac bramki. Obrona Chelsea to również silna strona. Cole , Terry czy Bosingwa to jedni z najlepszych obrońców na świecie i są w stanie powstrzymac napastników Czerwonych Diabłów. Myślę że Chelsea powalczy i może wygrac ten mecz.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-04-13, 13:02 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, LM

Szachtar Donieck - FC Barcelona

typ: over 2.5 bramki

kurs: 1.80

buk: Bet365

 

Barcelona można powiedzieć że zapewniła sobie już awans do półfinału LM w którym spotka się z Realem. Przynajmniej wszystko na to wskazuje i nie zapowiada sie żeby to uległo zmianie. Barcelona jednak zagra w nie optymalnym zestawieniu, lecz z Davidem Villa, Xavim, Pedro, szansę pokazania się będzie miał pozyskany z PSV Afellay. Szachtar bedzie w tym meczu osłabiony w defensywie, przede wszystkim brak Chygrynskiego i Srny napewno będzie widoczny. Szachtar posiada dobrą ofensywę bazującą przede wszystkim na Brazylijczykach, którzy nie raz zagrożą bramce Valdesa. Myślę że mecz będzie otwarty i toczony w szybkim tempie, co za tym idzie dużo okazji strzeleckich no i przede wszystkim bramek. Stawiam zdecydowanie na więcej niż 2 bramki w tym mecz. 3 bramkli w tym meczu to minimum, z dwie może strzelić sam David Villa.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-1-4-finalu-vt118763.htm#1564139

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-04-13, 13:02 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...