Skocz do zawartości

[<font color=red>KZ</font>] PLFA I od bodzios861


bodzios861

Rekomendowane odpowiedzi


No to jedziemy :))

 

Najpierw 2 mega peffki kursy marne ale to jest zderzenie Dawida z Goliatem ;)

 

#1 Tobet



 

The Crew Wrocław - Bielawa Owls /1/ 1,1

AZS Silesia Miners - Devils Wrocław /2/ 1,3

 

ako: 1,43

stawka: 10/10

Szkoda że nie ma hcp na te mecze bo szykuje się ładny pogrom Owls i Miners:] Dwie drużyny z Wrocławia izi win, mają obecnie taki skład, doświadczenie że inne drużyny z ligi nie zbliżą się do ich poziom przez ten sezon z całą pewnością. Brać kursy szybciutko bo to poleci na łeb na szyję i jutro pewnie będzie odpowiednio 1,05 i 1,1 Pewność tego dubla 10/10

 

#2 Tobet



 

Lowlanders Białystok - Zagłębie Steelers /1/ 1,7

 

stawka: 5/10

 

Tutaj pokusiłbym się na zagranie gospodarzy po dobrym kursie. Drużynę Zagłębia czeka bardzo trudny sezon i to nie tylko wynikający z braków kadrowych,gdyż zaczęli o przykrego wyjazdu do Bielawy gdzie nie zdobyli chociażby 1 przyłożenia. Nie wydaje mi się by coś się zmieniło w grze hutników przez ostatni tydzień. Ten mecz to mecz o tak zwane punkty x2 a jak pokazuje historia hutników nie potrafią oni grać takich spotkań. Według mnie warto zainwestować kilka jednostek na to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

#1 :t:

#2 :n:

 

#3 Tobet



 

Lowlanders Białystok - The Crew Wrocław /2/ 1,05

Devils Wrocław - Zagłębie Steelers /1/ 1,03

Pomorze Seahawks - Warsaw Eagles /2/ 1,9

 

ako: 2,05

stawka: 6/10

 

I jak to już bywa w naszej lidze FA kursy na faworytów lipne a hcp nie wystawia tobet. O drużynach z Wrocławia nie będę pisał bo to peffy Lowlanders nie mają czy postraszyć DL padaka w Steelers kłopoty kadrowe. Co do meczu Gdyni z Warszawą tutaj upatruję faworyta w niepokonanym do tej pory zespole Eagles. Mają oni w swoich szeregach więcej indywidualności od Seahawks i myślę, że w tak wyrównanym mecz te indywidualności zadecydują o wygranej. W zeszłym sezonie Eagles wygrali z Seahawks 21:7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#3 Tobet

 

Lowlanders Białystok - The Crew Wrocław /2/ 1,05 :t:

Devils Wrocław - Zagłębie Steelers /1/ 1,03 :t:

Pomorze Seahawks - Warsaw Eagles /2/ 1,9 :t:

 

ako: 2,05 :t:

stawka: 6/10

 

Tak jak można było się spodziewać w sobotę demolka ze strony drużyn z Wrocławia. Udał się również wyjazdowy mecz Eagles. Liga staje się bardzo przewidywalna i widać, że w walce o finał liczyć się będą 3 zespoły: Devils Crew i Eagles. Osobiście stawiam na Crew zobaczymy jak to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#4 Tobet



 

Lowlanders Białystok - Kozły Poznań /2/ 1,22

Bielawa Owls - Devils Wrocław /2/ 1,06

AZS Silesia Miners - Dom-Bud Kraków Tigers /1/ 1,95

 

ako: 2,52

stawka: 1/10

 

 

Dzisiaj bez szału, dwa pierwsze mecze powinni wygrać goście (jakże różne aspiracje i możliwości gości nie widzę innego rozwiązania niż pewne zwycięstwa przyjezdnych). Co do ostatniego spotkania to widziałem po 1 spotkaniu obu ekip i stawiam tutaj na górników bo wyniki tygrysów lepsze od gry. Ot takie moje typki na niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...