Skocz do zawartości

Football Manager 2011


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


Ja chyba też ruszę kimś z Polskiej bo jednak w Hercie powygrywałem już co można, skład też już dość ostry :D Najlepiej do Polskich to ściągać z wolnych transferów. Często ciekawi ludzie za darmo są. Raport scouta szybki i jazda :D. Jak słabym teamem gram to zawsze ściągam jednego DP Cudjoe. On przeważnie na początku wolny jest i zawsze przychodzi. A do słabych i nawet średnich teamów wymiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech Poznań, 2016 rok, w Polsce 4 mistrzostwa i 2 wice mistrze, w Europie niestety juz nie tak kolorowo, w tym sezonie dopiero pierwszy raz wyszedłem z grupy w CL, trafiłem na Chelsea i pierwszy mecz 0-1. Z takich ciekawostek to udało mi się do Lecha sprowadzić Suareza i Edu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie gram w FM'a przez brak czasu, ale w 11 grałem Koroną Kielce i naprawdę miałem mocną pakę. Co sezon w 1/8 bądź 1/4 LM byłem. Miałem np. Steven'a Defoura na środku pomocy, na bramce Brazylijczyk Guilerhme z tego co mi się przypomina. Kasy miałem tyle, że mogłem kontrakt 60k euro tygodniowo zaproponować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norma, kazdy tak ma %-)

w 2010 było tak że co 2 strzał to poprzeczka.. :afro:

 

kierwa książke bym mógł napisać na temat FM'a :D

w pl lidze Jaga się dobrze gra :)) teraz pykam w Odrze, dopiero w 4 sezonie mistrz %-)

 

Nie rozumiem jak można grać Lechem, albo Legią :bz: ja jak zaczynałem w jakimś 'mocnym' klubie to grałem zawsze 3 mecz i kasowałem %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale od FM 2008 wszystkie wersje sa dla mnie coraz to gorsze... Co mnie moze przekonac do FMa 2011 jesli 2010 skonczylem po godzinie grania?

 

Mam to samo, we wczesniejsze wersje to calymi dniami gralem, po sieci z kumplami...a teraz, kilka godzin i robi sie nudne.

Moze tez juz sie wyroslo z takich gierek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz juz jest FM Genie Scout 11 , mega przydatny programik do wyszukiwania najlepszych grajkow

 

lol i używasz tego? %-) to pewnie też włączasz urlop i gra za Ciebie asystent %-) albo zapisujesz przed każdym meczem %-)

 

totalny bezsens taki program.. :bz: szukanie godzinami młodych zawodników po afryce to jest to :D%-) i ta radość jak kogoś lepszego się znajdzie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba 206x rok, nie pamietam juz dokladnie, dawno nie gralem ale w fma 2008. Sprawdzalem kazda nowa wersje, 2009 wytrzymal jakies 2 godziny, 2010 ze 4, 2011 chyba to samo. No nie kreca mnie ani te 3d ani konferencje z prasa... Chyba wroce do CMa 2001, bo to byla naprawde swietna gierka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobna sytuacja...z każdą nową edycją FM'a coraz szybciej kończę grać.W tego najnowszego to odpaliłem z 2-3 razy i koniec.Nie wiem czemu, ale chyba już mi się przejadła albo po prostu się wyrosło z tego typu gier.

Najlepszy manager to dla mnie CM 03/04 :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja gram Borussią Dortmund,drugi sezon,pierwszy to 3 miejsce ,drugi sezon 25 kolejka 4 miejsce,ale do bayernu już za duża starta,Puchary Europejskie to tylko Liga Europy bo do Ligi Mistrzów nie udało się:/ transfery to np andre turan,ciekawy zawodnik ,albo Romario,Brazylijczyk na obronie,fajny. Szpica to tylko Lewandowski,Bariosa sprzedałem:)

 

[ Komentarz dodany przez: BePe: 2011-04-30, 20:21 ]

zmień podpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...