Skocz do zawartości

WTA: Kuala Lumpur, Monterrey


duncan

Rekomendowane odpowiedzi

WTA - KUALA LUMPUR

 

mediumimage_1761.jpg

 

Miejsce: Kuala Lumpur, Malezja

Ranga: International

Uczestników: S-32, D-16

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: $220,000

Strona oficjalna: http://www.bmwmalaysianopen.com/

 

 

 

WTA - MONTERREY

 

mediumimage_1471.jpg

 

Miejsce: Monterrey, Meksyk

Ranga: International

Uczestników: S-32, D-16

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: $220,000

Strona oficjalna: http://www.abiertodetenismonterrey.com/portal/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość delpiero88

Dzień i godzina spotkania: 01.03.2011, 11:05



Rozgrywki: WTA Kuala Lumpur (Malezja)

Spotkanie: Francesca Schiavone- Jelena Dokic

Typ: Jelena Dokic +1,5 seta :t::t::t:

Kurs: 2,55

Bukmacher: Unibet

 

 

Jedno z ostatnich spotkań poniedziałkowych turnieju w Malezji i pojedynek włosko-australijski. Zdecydowaną faworytką według bukmacherów jest zawodniczka z Europy, jednak wydaje m się, że Dokić stać na urwanie jednego seta rywalce. Tym bardziej, że patrząc na ostatni turniej w Doha widać. iż Schiavone nie jest w wysokiej formie co widać po pojedynku z Peng przegranym gładko 0-2. Dokić natomiast bardzo fajnie zaprezentowała się w turnieju w Paryżu, gdzie doszła aż do ćwierćfinału ulegając tam Clisters, natomiast wygrywając z takimi zawodniczkami jak Petrova i Safarova. Zawodniczka ta ma naprawdę silny sewis i sądzę, że będzie ciężko Włoszce ją przełamać. Obie panie nie spotkały się jeszcze w bezpośrednim starciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie spotkały się już dwa razy w swojej karierze, podczas US Open 2000 w 3 rundzie, kiedy to Dokic pokonała Włoszkę 2:0 oraz podczas turnieju w Moscwie w 2001, gdzie również Dokic wygrała 2:0.

Jednak było to kawał czasu temu i na dzień dzisiejszy obie zawodniczki wyglądają całkiem inaczej. Oglądałem parę razy Jelene i nie wiem czy jej serwis jest tak potężny, nie jest to fizyczna zawodniczka i waży zaledwie 60kg. To tylko tak w celu uzupełnienia informacji. Życzę powodzenia ! :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dulko G. - Benesova I. typ 2 - 1,70

 

Jest taka reguła w żeńskim tenisie, którą nazywam "regułą poprzedniego dobrego turnieju". W skrócie oznacza ona tyle, że po dobrym turnieju w kolejnym granym w następnym tygodniu odpada się zwykle w pierwszych dwóch rundach. Oczywiście dotyczy to zawodniczek spoza pierwszej 10 rankingu. Dulko mi dziś do tej reguły bardzo pasuje. Benesova do tego to nie byle kto. Do tego H2H 5:1 na korzyść Czeszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie: Bartchikova vs Ivanova

Typ: 1 set 2

Kurs; 2,50

Buk: Bet365

Data/godzina rozpoczęcia: 01-03-2011/09-30

Analiza:

Po wczorajszych niespodziankach, bo chyba tak możena nazwac odpadnięcie między innymi Schiavone z turnieju dziś czas na kolejne mecze. Na kort numer 1 po spotkaniu Krajicek z Malek wyjdą dwie rosjanki. Co można powiedziec o tych zawodniczkach. Bratchikova to zawodniczka praworęczna, dysponująca oburęcznym backhandem. Jak narazie bez większyck sukcesów, najdalej doszo do trzeciej rundy kwalifikacji turnieju wielkoszlemowego. Obecnie zajmuje 132 miejsce w rankingu WTA. Jej rodaczka Ivanova Ekaterina jest kilka pozycji niżej. Ivanova to również tenisistka praworęczna, grająca oburęczny backhand. Może się pochwalic minimalnie większymi sukcesami to jest pierwsza runda French Open. Ivanova zanotowała ostatnio spadek formy, za dużo spotkan przegrała. W ostatnim oficjalnym meczu na turnieju w Bogocie musiala uznac wyższosc rywalki sklasyfikowanej w trzeciej setce Botto-Arias Bianca . Uważam, że czas najwyższy na przelamanie tej złej passy. Wynik bezpośredcnih spotkań to narazie remis po 1. Jednak to co moze dodac pewności Ekaterinie to fakt, że wygrała ostatni mecz na Roland Garros 2-1. Mam takie przeczucie, że gdy grają dwie Rosjanki, a nie wątpię, ze mogą ze sobą trenowac, znają swoje slabe strony moze byc ciekawy mecz. Mam nadzieję, ze pierwszy set zakończy się wygraną Ivanovej-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dulko G. - Benesova I. typ 2 - 1,70

 

Jest taka reguła w żeńskim tenisie, którą nazywam "regułą poprzedniego dobrego turnieju". W skrócie oznacza ona tyle, że po dobrym turnieju w kolejnym granym w następnym tygodniu odpada się zwykle w pierwszych dwóch rundach. Oczywiście dotyczy to zawodniczek spoza pierwszej 10 rankingu. Dulko mi dziś do tej reguły bardzo pasuje. Benesova do tego to nie byle kto. Do tego H2H 5:1 na korzyść Czeszki.

 

 

Benesova jest bez formy, oglądałem Ją ostatnio pare razy , jej serwis jest poprostu na poziomie juniorskim, wymiany zazwyczaj konczy na 5 metrowym aucie , brak u niej koncentracji, nie potrafi niekiedy trafic slajsa, a co dopiero ma dzis wygrac z zazwsze grozna Gizela ?? :szok: ale zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dulko G. - Benesova I. typ 2 - 1,70

 

Jest taka reguła w żeńskim tenisie, którą nazywam "regułą poprzedniego dobrego turnieju". W skrócie oznacza ona tyle, że po dobrym turnieju w kolejnym granym w następnym tygodniu odpada się zwykle w pierwszych dwóch rundach. Oczywiście dotyczy to zawodniczek spoza pierwszej 10 rankingu. Dulko mi dziś do tej reguły bardzo pasuje. Benesova do tego to nie byle kto. Do tego H2H 5:1 na korzyść Czeszki.

 

 

Benesova jest bez formy, oglądałem Ją ostatnio pare razy , jej serwis jest poprostu na poziomie juniorskim, wymiany zazwyczaj konczy na 5 metrowym aucie , brak u niej koncentracji, nie potrafi niekiedy trafic slajsa, a co dopiero ma dzis wygrac z zazwsze grozna Gizela ?? :szok: ale zycze powodzenia

 

 

na dodatek mecz ma byc dopiero w srode lub czwartek, wiec Dulko wyjdzie zregenerowana , nie widze tu zadnej szansy u czeski :D , typ poprostu glupi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, WTA Monterrey

01.03.2011 19:05

Wozniak, A- Hermoso, X

typ: Hermoso, X +7,5 gema

kurs: 2,10

bukmacher: Bet365

Kurs na handi gemowe na Meksykanke, która na tym korcie stawiała pierwsze kroki jest dość przesadzony. Rozumiem, gdyby grała z dobra zawodniczką, ale nie z przeciętną "moja" kuzynką z Kanady :D. Olka nie wygląda dobrze, niestety ciągle ma problemy z lewym kolanem, niby juz powoli wraca do maxymalnych treningów, ale do formy , która prezentowala ze dwa lata temu jeszcze daleka droga. Ten mecz wygra, wygra zapewne w 2 setach, ale jakoś nie chce mi się wierzyć , ze Maksykanka, dla której taki turniej jest szansa zainstnienia, wypromowania swojego nazwiska, żeby chociaz na takim forum jak nasze na goodbet , choć pare osob zapamientało jej nazwisko ( nie mówie juz o federacji WTA :k: ) , ze ten mecz odda bez najmniejszej walki. Próbowałem sobie odtworzyć jakies mecze tej Meksykanki i udało się znaleźć mecz w Acapulko, niedawno z Julia Goerges :). Powiem tak wynik 1-6 2-6 dla rywalki wcale nie świadczy tu, że Hermoso grala beznadziejnie, wręcz przeciwnie brakowało jej tu takiego tenisowego cwaniactwa w wykańczaniu ostatnich piłek, za dużo przede wszystkim było gry z głebi kortu, dość bojaźliwie pod siatką . Jeżeli dziś Meksykanka poprawi te elementy, to o handi +7,5 gema jestem spokojny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dulko G. - Benesova I. typ 2 - 1,70

 

Jest taka reguła w żeńskim tenisie, którą nazywam "regułą poprzedniego dobrego turnieju". W skrócie oznacza ona tyle, że po dobrym turnieju w kolejnym granym w następnym tygodniu odpada się zwykle w pierwszych dwóch rundach. Oczywiście dotyczy to zawodniczek spoza pierwszej 10 rankingu. Dulko mi dziś do tej reguły bardzo pasuje. Benesova do tego to nie byle kto. Do tego H2H 5:1 na korzyść Czeszki.

 

 

Benesova jest bez formy, oglądałem Ją ostatnio pare razy , jej serwis jest poprostu na poziomie juniorskim, wymiany zazwyczaj konczy na 5 metrowym aucie , brak u niej koncentracji, nie potrafi niekiedy trafic slajsa, a co dopiero ma dzis wygrac z zazwsze grozna Gizela :leze: :leze: :leze: ?? :szok: ale zycze powodzenia

 

 

na dodatek mecz ma byc dopiero w srode lub czwartek, wiec Dulko wyjdzie zregenerowana , nie widze tu zadnej szansy u czeski :D , typ poprostu glupi ;)

 

glupie to jest jest twoje argumentowanie i pisanie ze typ jest glupi. Koncentrujesz sie tylko na jednej stronie nie widzac(wspominajac) drugiej. Forma zdecydowanie za Gisela, H2H zdecydowanie za Czeszka + do tego typowanie na Dulko w prowincjonalnym turnieju ze smieszna pula nagrod w sytuacji gdzie w przyszlym tygodniu jest jeden z najlepiej oplacanych turniejow (oprocz szlemow) gdzie Dulko zagra singla + prawdopobnie debla z Pennetta jest lekko glupie bo nie wiadomo jakie zawodniczki maja plany i w tych malo platnych turniejach niekiedy przegrywaja ze zdecydowanie gorszymi przeciwniczkami aby jak najszybciej udac sie na kolejny lepiej platny turniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drizzd91 nie bede sie z toba sprzeczał, bo wiesz sam ze nie masz kompletnie racji, Benesova jest bez formy, tego nie zaprzeczysz, a Dulko potrzebuje duzo gier, widac ze chce wroc do takiej formy, aby ogrywac najlepsze zawodniczki, zreszta nie wiem czy ty wogole ogladasz mecze tenisa , pewnie tylko wielkie szlemy , wiec pisanie z Toba polemiki o typach mija sie z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zreszta Drizzd91 jezeli sadzisz ze Dulko ma ten turniej odpuscic , to patrzac na date tego spotkania, a wg bukmacherow maja zagrac dopiero w czwartek ( tek wystawil unibet) to Gisela nawet nie stawi sie na kort :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj duzo jeszcze przed toba w obstawianiu tego sportu. Jezeli twoim jedynym kryterium w obstawianiu tego sportu jest ostatnia forma danej zawodniczki/zawodnika to zycze powodzenia, bo tylko to pozostalo mi zrobic :lol: .

 

zreszta nie wiem czy ty wogole ogladasz mecze tenisa , pewnie tylko wielkie szlemy

 

- zaprzeczasz sam sobie :)) nie wiesz czy ogladam mecze tenisowe ale jednak ogladam ale tylko szlema :szok: gdzie tu logika :aaaaaa

 

a Dulko potrzebuje duzo gier, widac ze chce wroc do takiej formy, aby ogrywac najlepsze zawodniczki

 

Jestes trenerem Dulko że wiesz jakie ma plany, co chce ?? :lol: . Wnioskujesz to po wygraniu przez Gisele bardzo slabo obsadzonego turnieju w Acapulco ? :lol: Gdybys nie wiedzial to Dulko wspominala w przeszlosci w niektorych wywiadach ze woli skupic sie na deblu niz na singlu, fakty mowia same za siebie w 2010 roku wystapila w 42 spotkaniach singlowych i miala rekord 21W-21L natomiast w deblu wystapila w 69 spotkaniach z bilansem: 55W-14L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zreszta Drizzd91 jezeli sadzisz ze Dulko ma ten turniej odpuscic , to patrzac na date tego spotkania, a wg bukmacherow maja zagrac dopiero w czwartek ( tek wystawil Unibet) to Gisela nawet nie stawi sie na kort :)

 

odpusci czy nie odpusci, wygra czy nie wygra mnie to nie obchodzi bo ja go zdecydowanie nie bede stawial. Pisanie ze typ jest glupi jest nie na miejscu, zwazajac na wszystkie czynniki przemawiajace za czy przeciw Dulko bardziej jest zwiazane z rzutem moneta niz z typowaniem czysto sportowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drizzd91 ty za to jestes taki dobry w obstawianu tenisa ze glowa boli :leze: wystarczy zobaczyc na konkurs tenisowy jak ci idzie :D , a jak masz jakies ALE do mnie to zapraszam na pojedynek zobaczymy kto jest lepszy , szczegoly mozemy omowc na priv, jezeli masz chociaz troche odwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typ poprostu glupi ;)

 

Drizzd91 ty za to jestes taki dobry w obstawianu tenisa ze glowa boli :leze:

 

czy ty wogole ogladasz mecze tenisa , pewnie tylko wielkie szlemy , wiec pisanie z Toba polemiki o typach mija sie z celem.

 

oksFan zachowujesz się tak, jakbyś pozjadał wszystkie rozumy - ale tacy tu już byli, szybko zweryfikowało ich życie i typy, więc nie będę z Tobą wchodził w polemikę. Co do samego typu, nie będe z Tobą dyskutował. Zresztą argumentami typu: gra dopiero w czwartek, będzie zregenerowana pokazujesz, że kompletnie nie zrozumiałeś o co mi chodziło i o jakiej regule piszę.

 

Nie argumentujesz, a obrażasz, a na to nie pozwolę w tym dziale.

Dostajesz ostrzeżenie, pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Następne tego typu wypowiedzi będą Twoimi ostatnimi na tym forum.

Mamy dyskutować, wymieniać poglądy a nie obrażać się nawzajem.

 

Pozdrawiam

duncan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morita, A - Shuai Zhang godz 12:05

typ: Morita -1,5 :plus:

kurs : 2

buk: Unibet

 

Już wczoraj zobaczyłem ciekawe spotkanie w Kuala Lumpur,obstawiając turniej tenisowy gdzie ostatnio idzie mi coraz lepiej(trafione 13/14 ostatnich meczy,zostało mi dzisiaj tylko to spotkanie), ale nie o tym tutaj mowa. To będzie pierwsze spotkanie Japonki z Chinką. Morita zagrała bardzo dobre spotkanie w pierwszej rundzie gdzie straciła tylko dwa gemy pokonując Kutsovą 6-2,6-0. Również w Dubaju Japonka dobrze zagrała dwie pierwsze rundy pokonujac w dwóch setach :

16/02-11 R32 Morita, Ayumi vs. Mirza, Sania 2:0 64 62

15/02-11 R64 Morita, Ayumi vs. Kvitova, Petra 2:0 76 76

Jednak już z numerem 1 ugrała tylko gema ,przegrywając z Wozniacki 6-0,6-1.

Uważam,ze z nizej notowanymi rywalkami Japonka jest w stanie spokojnie wygrywac w dwóch setach,również dzisiaj spodziewam sie takiego rozstrzygniecia.

Chinka jest niżej w rankingu WTA , plasuje sie na 79 miejscu ,Morita jest natomiast 57. Zhang w pierwszej rundzie wygrała 2-1 z Tajwanką Chang .

Poprzednie turnieje to maksymalnie druga runda, na tyle obecnie stać Zhang. Jak juz udało sie dojsc do drugiej rundy to przegrała 2-0 w Dubaju z Schavione oraz w Pattaya 2-0 z Vinci.

Jestem spokojny o dzisiejszy wynik poprzednia rywalka Zhang przegrywała wszystkie ostatnie turnieje w pierwszej rundzie,ta natomiast sie z nia męczyła w 3 setach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - WTA Monterrey 22:00

Spotkanie: Govortsova O. - Kudryavtseva A.

Typ: DW 0:2

Kurs: 3.30

Bukmacher: Bet-at-home

 

Turniej rozgrywany w Meksyku w miejscowości Monterrey na kortach twardych z pulą nagród $220,000.Obrończynią tytułu sprzed roku jest Rosjanka A.Pavluchenkova.W tym spotkaniu zagrają natomiast inna Rosjanka Kudryavtseva z Białorusinką Govortsovą.Bukmacherzy nie widzą w tym meczu faworytki,którą dla mnie jest reprezentantka Rosji.

Alla 23 letnia rosyjska zawodniczka,która na swoim koncie ma jedno zwycięstwo rangi WTA.Dotychczas wygrała 184 spotkania i przegrała 152 mecze.Jest to zawodniczka praworęczna z oburęcznym backhandem,która największe swoje sukcesy święciła na hardzie.Mierzy 178 cm co pomaga jej w serwowaniu,a na tej nawierzchni jest to bardzo ważne.Zawodniczka znajduje się aktualnie na 73 miejscu w rankingu,ale w tym sezonie nie co zawodzi.Wygrała 2 spotkania na 6 meczy w tym ostatnio z Aravane Rezai 6:2 6:1.Myślę,że jest to swojego rodzaju przełamanie tej zawodniczki i pokaże w następnych meczach na co ją stać,również w tym dzisiejszym.

Govortsova to 22 letnia zawodniczka również praworęczna z oburęcznym backhandem.W swojej karierze nie wygrała jeszcze turnieju WTA,na swoim koncie ma 174 zwycięstwa i 108 porażek.Jest to zawodniczka wysoka mierząca 182 cm lecz nie serwuje ona jakoś wybitnie.Często popełnia podwójne błędy serwisowe jest jeszcze zawodniczką nieustabilizowaną,popełnia masę błędów.W tym sezonie także wygrała 2 mecze na 6 spotkań.w pierwszej rundzie rozgromiła Voracovą 6:3 6:1,ale z tego co słyszałem nie grała ona świetnie,ale Czeszka popełniała błąd za błędem i po pierwszym meczu odpuściła całe spotkanie.Nie jest ona również zawodniczką,która najlepiej czuje się na kortach twardych.

W tym meczu liczę,że zawodniczka Rosyjska zmusi Govortsovą do popełniania błędów,a ta mająca słabą psychikę po prostu nie będzie miała ochoty dalej walczyć w tym meczu i przegra szybko 2:0.Dla niej ryzykujących polecam zagrać czystą dwójkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis

Lucie Safrova - Dinara Safina

typ : 1

kurs : 1,6

buk : tobet

godz. 10:00

Analiza : Jutro zmierzy się ostatnio dobrze spisująca się Czeszka z niegdyś numerem 1 kobiecego tenisa, mowa tu o Dinarze Safinie, lecz kontuzje znacznie pokrzyżowały jej plany. Obecnie ta tenisistka zajmuje 117 miejsce. Jest w bardzo słabej formie fizycznej, mało biega po korcie, można ją łatwo zmęczyć, jej atutami jest serwis, który nie zawsze funkcjonuje i dosyc mocny forehand, który też nie zawsze jest skuteczny. Safarova w ostatnich czasach miała dobre wyniki, np. wygrana z Agnieszką Radwańską, w Kualla Lumpur w pierwszej rundzie bez problemów wygrała swoje spotkanie. Jest leworęczną tenisistką, co nie jest wygodne dla większości praoręcznych tenisitek, posiada dobry serwis, dobrze gra przy siatce i przede wszystkim mocny forehand który często jest uderzeniem kończącym u Czeszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie: Safarova vs Safina

Typ: Dinara Safina wygra 2-0? TAK

Kurs: 3,75

Buk: Bet365

Data/godzina rozpoczęcia: 03-03-2011/10-00

Analiza:

Typ jest ryzykowny, ale właśnie trzeba zauważyc, ze Rosjanka coraz lepiej sobie radzi i wykorzystac ten fakt. Wprawdzie w pierwszej rundzie wygrała z rywalką mniej znaczącą na arenie międzynarodowej. Odniosła zwycięstwo z Han Xin-Yun, lecz pewnie, szybko i bez problemów wygrała, oddając rywalce zaledwie dwa gemy. W deblu też na tym turnieju dobrze soebie radzi. O wcześniejszych meczach Dinary uważam, ze nie warto wspominac, jednak trzeba zauważyc, ze to zawodniczka, która ma dosc spore umiejętności (praworęczna, oburęczny backhand) i nie przypadkiem była na ósmym miejscu w rankingu WTA. Było to w 2008r. Czeszka jest tu rozstawiona z piątką. Jednak spotkanie z zawodniczką z Kazachstanu Diyas Zarina sprawiło jej sporo kłopotów, no może nie tyle kłopotów w całym meczu, co w pierwszym secie wygranym przez safarovą 7-5. Lucie to zawodniczka leworęczna, jak narazie bez większych sukcesów. Obie zawodniczki kilka razy grały ze sobą. Były to cztery mecze. Ilosc wygranych dzieli się wprost proporocjonalnie, dwa zwycięstwa na koncie ma Safina, i dwa Safarova. Ostatni mecz był rozegrany dwa lata temu, wówczas wygrała Safina, która na ówczesnym turnieju w Madrycie na nawierzchni ceglastej była rozstawiona z numerem jeden. Jak dziś będzie? Przekonamy się za kilka minut, granie, że Safina wygra 2-0, moze wyda się ryzykowne, ale moim zdaniem mozliwe-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04.03. Dokic, J - Jovanovski, B godz. 05:55

Całkowita liczba wygranych setów:

typ: Jovanovski -1,5

kurs: 2,20

Buk: Unibet

 

W ćwierćfinale Malezyjskiego turnieju WTA w Kuala Lumpur zmierzą sie Australijka Dokić oraz Serbka Jovanowski. Dla mnie zdecydowana faworytka tego spotkania jest rozstawiona z numerem 8 w tym turnieju Jovanovski. Co prawda męczyła sie ostatnio z Ula Radwańską przegrywając pierwszego seta 6-1,ale ostatecznie wygrała 2-1 w setach do 7-5,6-4. O wiele łatwiej było w pierwszym spotkaniu ,kiedy to Serbka rozgromiła Tanasugarn, Tamarine 2:0 60 61. Widac,ze Jovanovski łapie forme,bo dwa ostatnie turnieje nie nalezały do najlepszych bowiem odpadła w pierwszej rundzie.

Dokic juz troche sie umeczyła w Malezji wygrywajac oba spotkania po 2-1:

02/03-11 R16 Dokic, Jelena vs. Nara, Kurumi 2:1 36 76 62

28/02-11 R32 Dokic, Jelena vs. Schiavone, Francesca 2:1 26 76 64

Dwa razy mogła przegrać po 2-0,jednak udało jej sie wygrać tie-breka.Podejrzewam,ze moze byc podobnie jak w przed ostatnim turnieju w Paryżu gdzie odpadła w cwiercfinale z Clijsters,przegrywając gładko 6-3,6-0. Na turnieju w Dubaju Australijka odpadła w pierwszej rundzie przegrywając gładko 2-6,2-6 z Pennetta.

Mysle,ze 3 runda to maksymalne osiagniecie Dokic,uwazam ze Serbka wygra to spotkanie 2-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokic, J - Jovanovski, Bojana 2 1,50

 

Zgadzam sie co do typowania na Bojane, ale chyba nie 2-0 tak jak kolega wyzej napisal :). Jovanovska gra bardzo nierówno, potrafi wprost zdemolować rywalki w jednym secie (np. pamietnę AO ze Zvonarieva), aby w kolejnym secie poprostu stanąc na koncowej lini kortu i czekac na trzeci, decydujacy set. Serbka to jest wielki talent i nadzieja WTA na dobra, mądrze grajaca w pieknym stylu tenisistke , ale jeszcze jej sporo brakuje, prze wszystkim chyba cwaniactwa w koncowych akcjach. PO drugiej stronie stanie Dokic . Duzo by o niej pisac , o tym niespełnionym talencie na miare jej możliwości. Napewno na jej kariere miały wpływ liczne kontuzje, zawirowania trenerskie , ale widac ze powoli dziewczyna odbudowuje swoja pozycje. Oglądajac Dokic w meczu z Nara mozna bylo zauwazyc braki kondycyjne, ktore moim zdaniem zawaza na tym iz to SErbka Jovanovska przejdzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis Kuala Lumpur WTA - ćwierćfinał

Spotkanie: bartoli - safarova

Typ: DW 2-1

kurs: 3,4

Bukmacher: bet-at-home

Data: 04.03.2011 godz 12

Analiza: W ciercfinale spotkają sie bartoli, siedemnasta obecnie zawodnicza rankingu, safarova, która jest w tej chwili na 35 miejscu. w drodze do cwiercfinału bartoli wyeliminowała camerin(2:0) i ivanove(2:0), natomiast safarova diyas(2:0) i safine(2:1) Zawodniczki spotkały sie ze sobą trzykrotnie, zawsze górą była bartoli, która wygrała dwa razy 2:1 i raz 2:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04.03.2011 10:00

Jarmila Groth - Ayumi Morita

typ: 2

kurs: 2.50

buk: betway

 

Ćwierćfinały turnieju w Malezji w Kuala Lumpur.Mniej więcej o godzinie 10:00 czasu polskiego na kort powinny wyjść Australijka Groth z Japonką Moritą.Turniej ten ma pule nagród $220,000 i jest rozgrywany na kortach twardych.Faworytką tego spotkania jest Jarmila,ja jednak stawiam tutaj na Moritę.

Groth jest to z pochodzenia Słowaczka,ale od 2008 roku reprezentuje Australię.Ma 23 lata,mierzy 174 cm i jest praworęczną zawodniczką.Ma dwa wygrane turnieje WTA w tym ostatni na początku roku w Hobart.Właśnie początek sezonu miała bardzo udany jednak ostatnio spuściła z tonu.Najpierw przegrała z Kleybanovą,później z Cibulkovą w trzecim secie w tie-breaku miała nawet wynik 5-1 i swój serwis.Teraz przeszła dwie pierwsze rundy,ale bez jakiś fajerwerków.W pierwszych setach wygrywała dopiero po tie-breakach z mało znanymi zawodniczkami Sun i Doi.

Japonka w tym sezonie gra naprawdę przyzwoity tenis.Jest to bardzo utalentowana 20 letnia zawodniczka,mierząca 163 cm,praworęczna.W tym sezonie doszła do 3 rundy AO,a także w ostatnio rozgrywanym turnieju w Dubaju.Pokonała tam Kvitovą i powracającą do gry w tenisa Hinduskę Mirzę.W tym turnieju bez większych przeszła dwie pierwsze rundy.Pokonała w nich Kustovą i Shuai Zhang.

Myślę,że jeżeli Japonka zagra na 100% sowich możliwości to jest w stanie pokonać starszą o trzy lata Groth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie: Krajicek M. (Ned) - Kremer A. (Lux)

Typ: 2

Kurs: 3,25

Buk: Bet365

Data/godzina rozpoczęcia: 04-03-2011/09-00

Analiza:

Kolejne spotkanie w Kuala Lumpur, będzie to spotkanie cwiercfinałowe, a więc o duża stawkę, o wejście do pólfinału. Z pewnością jedna jak i druga zawodniczka są zmotywowane. Kremer Anne z Luksemburgu dostała się do tego turnieju, gdyż przebrnęła eliminację. Pokonało dosc niespodziewanie w pierwszje rundzie rozstawioną z numerem siódmym Japonkę Date Kimiko, by w kolejnym starciu uporac się z Lertcheewakarn Noppawan. Kremer Anne to zawodniczka praworęczna, mająca 35-lat i ogromne doświadczenie, które mam nadzieję, dziś zaprocentuje. Krajicek Michaella to zawodniczka z Holandii. Nie została rozstawiona w tym turnieju. To zawodniczka praworęczna. W pierwszej rundzie pokonała Malek Tatiana, by w 1/8 finału ograc również dosc niespodziewanie 2-1 Rosjankę Kleybanova Alisa rozstawioną z numerem trzy. Obie zawodniczki już w tym turnieju sprawiły sporo niespodzianek. Wyeliminowały wyżej sklasyfikowane rywalki. Grały między sobą trzykrotnie i dwukrotnie zwycięsko z tych pojedynków wychodziła Kremer Anne, choc było to dawno śmię tweirdzic, że doświadczenie dziś zaprocentuje-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...