Skocz do zawartości

Argentyna


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna -Argentyna
Godzina: 01:00
Spotkanie: Olimpo - River Plate
Typ: BTS
Kurs: 1.91
Bukmacher: bet 365
Analiza: Na Jutro postanowiłem wybrać spotkanie z Argentyńskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym to drużyna Olimp na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę River Plate. Gospodarze w tym momencie mają na swoim koncie tylko 9 ugranych punktów,ale na swoim stadionie bilans 2 wygranych remisu oraz porażki, głównie na wyjazdach tracą punkty co jest przyczyną tak słabej pozycji w lidze, goście natomiast mają tylko jeden punkt wiecej ,ale na wyjeździe nie wygrali od stycznie bieżącego roku, kiedy to udało im się zdobyć komplet punktów na stadionie zespołu boca Juniors. Według mnie w tej serii spotkań to ekipa gospodarzy powinna swoim boisku okazać się zespołem co najmniej o tego jednego gola lepszym ponieważ goście nie są ostatnio w dobrej dyspozycji i warto to wykorzystać, mój typ to wynik 1:1 albo 2:1 dla zespołu olimo, myślę że w tym meczu obie drużyny co najmniej po jednym razie będą potrafiły trafić do siatki swoich rywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna (Argentyna – Primera Division)
Mecz: Atletico Huracan – Racing Club

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 3,55

Bukmacher: Unibet

Data: 30.04.2016  godz: 23:00

 

Analiza:

 

Dziś późnym wieczorem polskiego czasu dojdzie do bardzo ciekawego spokania w lidze argentyńskiej pomiędzy Atletico Huracan i Racing Club. Są to zespoły wyjątkowo nieobliczalne i dlatego po ich meczu można się spodziewać dosłownie wszystkiego. Ostatnio przeplatają nudne bezbramkowe mecze z porywającymi kibiców widowiskami pełnymi goli. Dzisiaj przyszedł moim zdaniem czas na wymianę ciosów i wysoki over. Oba zespoły są w trakcie ważnych dwumeczów w Copa Libertadores i dzisiaj chyba nie włożą pełnej energii w destrukcję tylko pograją nieco swobodniej, na boisku powinno być więcej miejsca i fantazji w grze, a tej akurat piłkarzom ofensywnym obu drużyn nie brakuje.

Atletico Huracan na własnym stadionie stara się dominować, gra ofensywnie i strzela sporo bramek. Jeśli rywal nie broni się całym zespołem, tylko podejmuje walkę to często skutkuje świetnym widowiskiem i dużą liczbą goli. Tak było w dwóch meczach tego sezonu, wygranych przez Atletico: z San Martin 4:3 i Temperley 4:2.

A akurat Racing Club jest takim zespołem, który na wyjazdach gra niezwykle ofensywnie i powinien idealnie się nadawać do takiej wymiany ciosów z Atletico Huracan. Dość powiedzieć, że Racing w sześciu meczach wyjazdowych tego sezonu uzyskał bilans bramek: 15:16, co daje średnio 5,2 gola na mecz. Aż dwa mecze kończyły się rzadko spotykanym wynikiem 6:3 dla Racingu. Jak dla mnie jest to wystarczająca zachęta by zagrać dzisiaj na wysoki over bramkowy w tym meczu. Statystyki z tego sezonu dają duże prawdopodobieństwo że będzie on pokryty. Oba zespoły potrafią zupełnie zapomnieć o defensywie i pójść na zabójczą wymianę ciosów, tak też powinno wyglądać ich dzisiejsze bezpośrednie starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna Primera B national
Spotkanie: Douglas Haig    - Independiente Rivadavia Mendoza
Godzina: 19:00
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,7
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Mecz zespołów z dolnej części tabeli, które dzieli od siebie naprawdę niewielka różnica punktowa, bo jest tych punktów zaledwie trzy. Obydwie te drużyny mają również za sobą dość niekorzystne serie, które z pewnością będą zmobilizowane by przełamać. Gospodarze jak do tej pory grają u siebie bardzo w kratkę i na 7  spotkań wygrali u siebie cztery, a przegrali 3. Goście są po 14 kolejkach najgorszą drużyną pod względem punktów zdobywanych w lidze i nie posiadają zbyt dobrej obrony. Bardzo podobny problem wydają się mieć również dzisiejsi gospodarze. W ostatnim pojedynku bezpośrednim w listopadzie ubiegłego roku padł wynik 3:1. Myślę więc, że i teraz rywalizacja będzie podobnie zacięta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna: Copa Argentina

Godzina: 02:10
Spotkanie:Temperley - Sportivo Estudiantes
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,7
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Zwycięzcę tego spotkania jest moim zdaniem wytypować bardzo trudno. Obydwu tym zespołom bardzo daleko do optymalnej formy, a także żaden z nich nie notuje ostatnio jakiejś dłuższej serii zwycięstw z rzędu. Statystycznie jednak więcej goli pada w ostatnich spotkaniach gospodarzy. W ostatnich trzech meczach na własnym stadionie regularnie zdobywali oni bramki. Goście po dwóch przegranych wyjazdowych meczach z rzędu z pewnością będą odczuwać tego dnia mobilizację. Potencjały wydają mi się na tą chwilę w miarę porównywalne, a przy tym obydwie te drużyny wydają się mieć naprawdę spore problemy w obronie. Myślę więc, że walka o awans do kolejnej rundy pucharu będzie zacięta.

Edytowane przez Vanish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna - Primera B Metropolitana
Godzina: 20:30
Spotkanie: Barracas Central - Comunicaciones
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,7
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Mecz dwóch drużyn oddalonych w tabeli od siebie o zaledwie jedną pozycje i zaledwie jeden punkt. Obydwie z nich graja bardzo w kratkę, a ich bilansy porażek i zwycięstwie praktycznie się równoważą. Gospodarze jednak mają za sobą bardzo dobrą passę u siebie, gdzie nie przegrali od pięciu spotkań.  Goście zaś notują serię trzech spotkań bez porażki na wyjeździe, w tym dwa ostatnie zwycięstwa, w których padło minimum trzy gole. Bardzo często taka liczba bramek padała nawet w tych przegranych w tym sezonie przez nich spotkaniach na wyjeździe. Forma żadnej z drużyn nie wydaje mi się optymalna, a w takim przypadku bardzo łatwo o popełnienie błędów. Dodatkowo zwycięstwo w tym meczu, pomimo nawet piętnastu rozegranych przez inne drużyny kolejek, daje awans o kilka pozycji każdemu z grających tu zespołów. Jest się więc o co bić. Typuję, że padną tu co najmniej trzy gole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna - Primera Division -  Copa Libertadores - Play Offs
Godzina: 22:00
Spotkania: Godoy Cruz - Estudiantes
Typ: Over 2,5
Kurs: 3,1
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Zawodnicy Godboy Cruz mają za sobą wyjazdową porażkę i z pewnością postarają się o lepszą formę u siebie. Na własnym stadionie zwyciężyli oni w ostatnich dziewięciu spotkaniach na dziewięć. Drużyna Estudiantes na wyjeździe gra bardzo dobrze, gdyż jej zawodnicy zwyciężyli w ostatnich dziewięciu spotkaniach na stadionach przeciwników na dziesięć. Goście mają również za sobą serię dziesięciu spotkań bez porażki. Gospodarzom z pewnością nie będzie więc łatwo dziś zwyciężyć, a wskazanie naprawdę zdecydowanego faworyta całego tego spotkania jest sprawą szalenie trudną. Myślę więc, że stwarza to obydwu zespołom doskonałą okazję do zaprezentowania widzom swoich strzeleckich umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna Primera B Nacional
Godzina: 02:05
Spotkanie: Sportivo Estudiantes - Chacarita Juniors
Typ: Over 1,5 HT
Kurs: 4,0
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Chacarita Juniors znajduje się obecnie na fali wznoszącej, czego nie można powiedzieć o gospodarzach, którzy nie wygrali już od trzech spotkań. Ostatnie spotkanie bezpośrednie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się wynikiem 3:2. Pomimo tego, że połowa sezonu zbliża się wielkimi krokami goście do lidera tracą już 11 punktów i aby liczyć się w walce o utrzymanie muszą dotrzymać mu kroku i zwyciężyć. Myślę, że ze względu na słabą obronę gospodarzy worek z bramkami rozwiązać się może już w pierwszej połowie. Sportivo Estudiantes jednak u siebie strzela od czasu do czasu sporą liczbę goli, a dodatkowo ma za sobą doping własnej publiczności. Mogą więc postarać przerwać się zwycięską passę gości i zawalczyć o przełamanie swojej niekorzystnej serii bez zwycięstwa.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dyscyplina Piłka nożna Copa Argentina

Godz: 01:10

Spotkanie Newells- Old Boys- Deportivo Moron

Typ: Przedział bramek 2-3

Kurs 2.10

Buk Sportingbet

Analiza: Wybrałem spotkanie w ramach Pucharu Argentyny ,  pomiędzy ekipami Newells Old Boys oraz Deportivo Moron, Gospodarze naturalnie są faworytem do zwycięstwa oraz awansu do dalszej fazy tych rozgrywek , grać będa tutaj na swoim stadionie co na pewno też jest ich następnym atutem w starciu z zespołem z niższej klasy rozgrywkowej , który jest obecnie na 4 pozycji w swojej lidze i ostatnio miało dobrą serię kilku wygranych i tylko 1 porażki, w poprzedniej rundzie wyeliminowali aldosivi 0;1 i awansowali do dlaszych gier , ekipa gospodarzy wygrała aż 5:2 z zespołem Sansisena i myślę że teraz już tak łatwo wygrana nie przyjdzie bowiem goście też grać w piłkę potrafią, gospodarze na swoim stadionie w poprzednich 10 meczach zanotowali sporo remisów,ale też tylko 1 porażkę i to na pewno jest dla nich wielki plus bowiem Liga Argentyńska jest bardzo wyrównana, moim zdaniem w tym meczu do połowy gospodarze będą prowadzili jednym golem a na koniec okażą się zespołem o dwie bramki lepszym, stawiam na dokładny wynik 2:0 dla zespolu Newells Old Boys, myślę że goście nie będą się stresowali tym meczem pucharowym bowiem jak na swoje możliwości i tak zdołali zajśc wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 01:00
Spotkanie: Lanus-Boca
Typ: over 2.5
Kurs: 2.60
Bukmacher: OddsRing
Analiza: Na jutro moim zdaniem najpewniejszym spotkaniem będzie rywalizacja zespołów Lanus oraz Boca Juniors, bukmacherzy mniej więcej po równo wystawili kursy na faworyta w tej serii spotkań więc możemy spodziewać się iż spotkanie będzie bardzo wyrównane. Gospodarze z Lanus na swoim stadionie bardzo rzadko przegrywają , co prawda całkiem niedawno zanotowali wpadkę,ale poza tą jedną porażką zanotowali również serię 10 wygranych spotkań pod rząd, jak na ligę argentyńską i warunki jakie tam panują, czyli praktycznie kązdy może wygrać z każdym jest to nie lada wyczyn, moim zdaniem Boca juniors , która na wyjazdach gra różnie będzie miała bardzo trudno żeby w tej kolejce dopisać do swojego dorobku 3 punkty, stawiam na 1x i myślę że w tym meczu albo gospodarze wygrają dokładnie 1 golem, albo padnie podział punktów, ja stawiam tutaj na dokładny wynik 2:1 dla zespołu lanus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 02:15
Spotkanie: Temperley-Patronato
Typ: x
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza: Spotkaniem , które zakończy nam 1 kolejkę Argentyńskiej ekstraklasy piłkarskiej będzie rywalizacja zespołów Temperley oraz Patronato. Obie ekipy w tym sezonie na pewno chciały by poprawić miejsca z poprzednich rozgrywek, gospodarze na swoim stadionie radzili sobie nie najgorzej i głównie przed swoją publicznością dopisywali komplety punktów, na wyjazdach było im już trochę trudniej, goście natomiast na wyjazdach nie potrafili wygrywać, zawyczaj przegrywali lub dzielili się punktami, biorąc pod uwagę poprzednie 20 kolejek wyjazdowych zespołu Patronato, to wygrali oni tylko 2 razy, zanotowali 10 remisów oraz aż 8 porażek, gospodarze natomiast w takiej samej ilości spotkań na swoim stadionie wygrali 5 -krotnie zremisowali 9 razy i ponieśli 6 porażek, w tej kolejce na pewno delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie ekipa gospodarzy,ale moim zdaniem w tym meczu możemy również zobaczyć remis oraz podział punktów, stawiam na wynik 1:0 albo 1:1 po 90 minutach tej rywalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka nożna Argentyna Primera Division (1)
Godzina: 23:00
Spotkanie: Sacramento Junin - Independiente
Typ: Over 2,5
Kurs: 2.94
Bukmacher: Oddsring 

 

Obydwa te zespoły w ostatnich dwóch spotkaniach zremisowały, pora więc powalczyć o zwycięstwo. Goście nie przegrali żadnego z czterech pierwszych spotkań w tym sezonie, są więc nieznacznymi faworytami.  W regulaminowym czasie nie przegrali żadnego z 10 ostatnich wyjazdowych spotkań.  W poprzednim sezonie dwie czy trzy bramki na wyjeździe nie były dla nich niczym szczególnym. Sacramento Junin to gospodarze i mogą liczyć na duże  wsparcie swoich fanów. U siebie jednak w poprzednim sezonie dość sporą liczbę bramek stracili. Ogólnie to w ostatnich kilku spotkaniach te drużyny nie radziły sobie dobrze i miewały problemy z odniesieniem zwycięstwa. Ale cały sezon dopiero się rozpoczął, a forma tych zespołów z pewnością nie jest jeszcze dostatecznie ustabilizowana. Liczę dzisiaj między innymi również na zapał do gry piłkarzy i co najmniej strzelone przez nich 3 gole.

Edytowane przez Vanish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 01:00
Spotkanie: Estudiantes - Racing Club
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet365

 

Witam. Dziś w nocy odbędzie się ciekawe spotkanie pomiędzy Estudiantes - Racing Club. Gospodarze to aktualny lider z dorobkiem 19pkt bilans 6-1-0 bramki 14-3. gospodarze są w znakomitej formie , są jedyni niepokonani obok Newells Old Boys. Wygrywają mecz za meczem jedyna mała wpadka 0-0 z Gimnasia La Plata. Tak to same zwycięstwa 1-2 z San Lorenzo (wyjazd) , 3-2 z Rosario (dom) , 3-0 z Temperley (dom) , 0-2 z Atletico Tucuman (wyjazd) , 1-0 z Sarmiento Junin ( dom) , 0-3 z Tigre (wyjazd). Są też w znakomitej formie strzeleckiej. Mało tracą , znakomicie grają w obronie. W tym meczu są zdecydowanym faworytem. 

Czas na drużyne gosci , którzy zajmują wysokie 4 miejsce z dorobkiem 14 pkt bilans 4-2-1 bramki 12-5. W ostatnim swoim meczu wygrali 1-0 z Arsenal Sarandi (dom) po bramce D. Gonzalez. Goście na wyjazdach grają nawet dobrze 2 zwycięstwa 0-2 z San Martin i  0-3 z Velez Sarsfield i 1 porażka 3-2 Atletico Rafaela. Drużynie gości będzie ciężko na gorącym terenie w Estudiantes , Zagorzali kibice będą gorąco dopingować swoich pupili. Także sadze że gospodarze wygrają to spotkanie , będzie to twardy mecz. Kurs na drużynę gospodarzy to 2.15 u Bet365 pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Quilmes - Godoy Cruz
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365

 

Witam wszystkich. Dziś zapraszam na mecz 9 kolejki Ligi Argentyńskiej pomiędzy Quilmes - Godoy Cruz. Zespół gospodarzy zajmuje obecnie 19 miejsce z dorobkiem 10 pkt bilans 2-4-2 bramki 7-9. Jest to drużyna grająca ostatnio nawet bardzo dobrze od 4 meczy nie przegrali 2 zwycięstwa 2-1 z Olimpo (dom) , 1-0 z Lanus (dom) i 2 remisy 1-1 z Union Santa Fe (wyjazd) i 0-0 z Belgrano (wyjazd). Jest to drużyna przedewszystkim która mało strzela bramek u siebie tylko 4 zdobyte , jest to zespół który nie gra jakiejś rewelacyjnej piłki ale są bardzo skuteczni. U siebie grają przyzwoicie świadczy zwycięstwo np nad Lanus 1-0. a Dziś myślę że kibice swoim dopingiem fanatycznym poprowadzą swój zespół do zwycięstwa. 

Teraz czas na gości którzy zajmują wysokie 9 miejsce z dorobkiem 13 pkt bilans 4-1-3 bramki 9-11. A tylko dlatego że pkt zdobywają tylko u siebie bo na wyjazdach przegrali wszystkie 3 mecze 2-0 z Independiente , 3-0 z Olimpo i 3-0 z Lanus , jak widać nie strzelili żadnej bramki , grają tragicznie na wyjazdach. I dlatego stawiam dziś na zespół gospodarzy którzy myślę że wygrają skromnie. A kurs na zwycięstwo gospodarzy to 2.50 w Bet365 polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna , Primera B
Godzina: 22:00
Spotkanie:  Ind. Rivadavia - Nueva Chicago
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365

 

Witam. Dziś o godz 22:00 zapraszam na mecz Ind. Rivadavia - Nueva Chicago. Gospodarze tego meczu znajdują się na wysokim 4 miejscu z dorobkiem 17 pkt bilans  4-5-2 bramki 12-11. Gospodarze kontynoują świetną passe 6 meczów bez porażki. W ostatnim meczu wygranym 3-2 nad Boca Unidos zagrali bardzo dobrze ,  chodz goście za każdym razem doprowadzali do remisu ale ostatecznie gospodarze wygrali ten mecz. U siebie gospodarze grają świetnie 2 zwycięstwa z rzędu 3-2 i 1-0 z Los Andes i 3 remisy. W tym meczu gospodarze są dla mnie faworytem zdecydowanym. Teraz czas na drużynę gości którzy zajmują  dopiero 15 miejsce z dorobkiem 13 pkt bilans 3-4-4 bramki 14-16. Goście są zdecydowanie w gorszej formie niż gospodarze ostatni mecz przegrany u siebie 0-1 z  Brown Adrogue. Na wyjazdach grają słabiutko nie wygrali jeszcze meczu 2 porażki 3-1 z Central Cordoba  4-1 Z Ferro i 3 remisy. Nie potrafią wygrać od 7 meczy na wyjazdach. To świadczy że graja kiepsko poza swoim obiekcie. I dlatego uważam że gospodarze wygrają dziś ten mecz bo są obecnie lepszą drużyną. I kurs na zwycięstwo gospodarzy to aż 2.25 u Bet365.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna - Primera Division

 

3938.png?lm=1471094134ar1n.png?lm=144864416419806.png?lm=1436463608

 

Spotkanie: Talleres Cordoba - Patronato
Typ: 1
Kurs: 2,00
Data i godzina: 06.11.2016 22:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie w ramach dziewiątej kolejki argentyńskiej Primera Divisoion, pomiędzy Club Atlético Talleres a Club Atlético Patronato. Gospodarze którzy na chwilę obecną zajmują czternaste miejsce w tabeli, są zdecydowanym faworytem tego starcia i wcale mnie to nie dziwi bo przystąpią do tego meczu z serią trzech wygranych spotkań z rzędu w tym dwa na wyjeździe. Niemniej jednak goście, którzy są na dziewiętnastym miejscu w tabeli mają identyczną serię, jednakże oni wygrali dwa spotkania u siebie, więc teoretycznie mieli łatwiejsze zadanie. Talleres są faworytem bukmacherów i moim zdaniem na spokojnie powinni wygrać, myślę, że typ warty ryzyka, a jako, że mecz już tuż, tuż to nie będę się zbytnio rozpisywać tym bardziej, iż kursy dalej spadają także nie ma co się tu zastanawiać tylko trzeba grać. Mecz rozpocznie się o godzinie 22:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina : Piłka Nożna (Argentyna - Primera Division)
Spotkanie : Estudiantes - Talleres
Godz : 21:00
Typ : wynik/obie strzelą :1/tak
Kurs : 4.75
Buk : Bet365

Analiza : Mecz lidera rozgrywek z drużyną nr 10 obecnego sezonu, dlaczego gram taki a nie inny typ? Lider tabeli w ostatniej kolejce przegrał swój mecz Banfield na wyjeździe, u siebie są jednak bezbłędni 5/5 tracąc jednak 3 gole, z kolei goście są na fali wznoszącej, 5 meczów, 13 punktów, to sprawia sądzić, iż mogą dziś napsuć liderowi mnóstwo krwi, chociaż należy tu dodać, że raczej nie są tuzami w zdobywaniu goli (11 meczów, 11 goli), więc teoria każe mówić, że muszą dziś zagrać na 100% by móc cokolwiek strzelić. Jeżeli przyjżymy się także H2H z ich ostatnich meczów to BTTS i wynik meczów na jedną ze stron padał aż 4/5, gdzie zawsze przy rozstrzygnięciu padał wynik 2-1 (2x wygrywał Estudiantes i 2x Talleres) warto też podkreślić, że te mecze były wygrywane na swoim terenie, więc mam duże nadzieję i prawdopodobieństwo, że i dziś może paść taki wynik, bądź wyższy, ale na korzyść Estudiantes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna primera B
Spotkanie: Almagro - Atletico Parana
Godzina: 21:00
Typ: Over 2,5
Kurs: 3,17
Bukmacher: OddsRing

Analiza:

Almagro jest u siebie zespołem już od sześciu spotkań niepokoanym. Goście z kolei nie maja za soba najlepszej passy, jeżeli chodzi o wyjazdy i bardzo dużo bramek na nich tracą. Almagro walczy o pozycję lidera i przegrać z takim zespołem jak Atletico Parana absolutnie dzisiaj nie może. Do stredy zepewniajacej awans breakuje gospodarzom zaledwie 4 punktów. Atletico Parana już od czterech spotkań nie potrafi zwcięzyć na stadionie przeciwników. W poprzednim meczu bezpośrednim pomiędzy tymi zespołami również zwyciężyli gospodarze. goście po prostu są bez formy i spodziewam się dziś minimum 3 bramek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna ( Primera Division )
Spotkanie: CA Banfield - Unión de Santa Fe
Typ: 1
Kurs: 2.15
Data: 25.03.2017
Godzina: 20.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na 17 serię gier argentyńskiej Primera Division.

W ciekawym spotkaniu na Estadio Florencio Sola zmierzą się ze sobą miejscowy Club Atlético Banfield a w gości przyjedzie drużyna Club Atlético Unión de Santa Fe.

CA Banfield w tym sezonie ligowym w swoich 16 rozegranych meczach zdobył 27 punktów co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej zaś Unión de Santa Fe plasuje się na pozycji 14 w argentyńskiej Primera Division ze zdobytymi 23 oczkami w swoich 16 spotkaniach.

Gospodarze w tym sezonie ligowym na swoim terenie 4 wygrane, 2 remisy oraz 1 przegrana z bilansem bramkowym 9-7 natomiast goście na wyjazdach 1 wygrana, 3 remisy oraz 3 porażki i bilans bramek 7-10.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy na swoim stadionie prezentują się w tym sezonie ligowym dobrze do tego grają w miarę równo i u siebie i na wyjazdach zdobywając podobną ilość ligowych oczek a goście to zespół grający na wjazdach słabo i większość swoich punktów zdobyli u siebie i drużyna gospodarzy o tym wie i moim zdaniem w pełni to wykorzysta zgarniając komplet 3 ligowych oczek na swoim  Estadio Florencio Sola.

 

:plus: 3:1

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna ( Primera Division )
Spotkanie: CA Vélez Sarsfield - CA Huracán
Typ: 1
Kurs: 2.05
Data: 28.03.2017
Godzina: 00.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na 17 kolejkę ligową argentyńskiej Primera Division.

W ciekawym spotkaniu na José Amalfitani Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Club Atlético Vélez Sarsfield a jako gość pojawi się ekipa Club Atlético Huracán.

Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 16 meczach zdobyli 17 punktów co daje obecnie 27 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na pozycji 25 ze zdobytymi 17 oczkami w swoich 16 spotkaniach tego sezonu w lidze.

CA Vélez Sarsfield w tym sezonie u siebie 5 wygranych oraz 2 przegrane z bilansem bramkowym 11-9 zaś CA Huracán na wyjazdach 2 zwycięstwa, remis oraz 5 porażek i bilans bramek 4-7.

Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż obie ekipy zebrały tyle samo oczek ligowych i są blisko siebie w tabeli ligowej i moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają bardzo dobrze i na swoim stadionie zdobyli większość swojego ligowego dorobku punktowego a goście na wyjazdach słabo i moim zdaniem będzie im bardzo ciężko na terenie dobrze u siebie dysponowanych gospodarzy.

 

:minus: 1:1

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna ( Superliga )
Spotkanie: Godoy Cruz - Belgrano
Typ: Godoy Cruz:plus:2:1
Kurs: 2.10
Data: 11.02.2018
Godzina: 21:00
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Argentyny gdzie w tamtejszej Superlidze w 15 kolejce ligowej na Estadio Feliciano Gambarte zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba a w gości pojawi się ekipa Club Atlético Belgrano.

Godoy Cruz w tym sezonie ligowym w swoich 14 meczach zdobyło 24 punkty co daje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej natomiast Belgrano plasuje się na 9 pozycji w argentyńskiej Superlidze ze zdobytymi 24 oczkami w swoich 14 spotkaniach ligowych.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 6 zwycięstw i bilans bramek 13-3 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, 2 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 7-9.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo niepokonanego u siebie Godoy Cruz które w tym sezonie ligowym u siebie wygrywa wszystko i pokonywali już lepsze zespoły na swoim terenie niż Belgrano jak Intedepediente oraz Huracan do tego u siebie tracą mało bramek a sporo ich strzelają a goście na wyjazdach są do pokonania bo już przegrywali w delegacjach i moim zdaniem gospodarze odprawią kolejnego rywala na swoim Estadio Feliciano Gambarte.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Argentyna ( Primera D Metropolitana )
Spotkanie: Lugano - Deportivo Paraguayo
Typ: Lugano:minus:1:1
Kurs: 2.00
Data: 08.03.2018
Godzina: 21:00
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Argentyny gdzie w tamtejszej Primera D Metropolitana w 21 serii gier zmierza się ze sobą Club Atlético Lugano a w gości przyjedzie drużyna Club Atlético Deportivo Paraguayo.

Lugano w tym sezonie ligowym w swoich 20 meczach zdobyło 24 punkty co daje 11 miejsce w tabeli ligowej natomiast Deportivo Paraguayo plasuje się na 12 pozycji w tabeli argentyńskiej Primera D Metropolitana zdobywając 20 oczek w swoich 20 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie na swoim terenie 3 zwycięstwa, 5 remisów oraz 2 przegrane i bilans bramek 8-9 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, remis oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 8-19.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają bardzo poprawnie i z tak słabymi w delegacjach zespołami jak Deportivo Paraguayo powinni wygrywać gdyż goście w delegacjach grają bardzo słabo i do tego tracą bardzo dużo goli i moim zdaniem to gospodarze wygrają to spotkanie i dopiszą sobie do tabeli ligowej bardzo cenne 3 oczka.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Argentyna Superliga
Godzina: 23:00
Spotkanie: Godoy Cruz – Arsenal Sarandi

Typ: 1 :plus: 1:0
Kurs: 1,81
Bukmacher: 1xBet
Analiza

 

19 kolejka w argentyńskiej superlidze. Gospodarze zajmują 6 miejsce a goście ostatnia 28 lokatę. Różnica jest ogromna i potwierdzają ją zdobyte punkty 31 kontra 11 w minionych 18 kolejkach. Godoy Cruz u siebie zdobyli 21 punktów w ośmiu meczach zaliczając 7 zwycięstw i porażkę z sąsiadem w tabeli Racing Club. Arsenal w 9 spotkaniach wyjazdowych zdobył tylko 5 punktów z bilansem 1-2-6 i 7:13 w bramkach. W ostatnim  meczu H2H było 2:1 dla Goday Cruz w meczu wyjazdowym. Dlatego liczę, że u siebie też bez problemu dadzą radę Arsenalowi.

 

 

Minimalnie 1:0, ale miło, że do przodu.

Edytowane przez rjastrzab
rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Argentyna Primera B National
Godzina: 21:00
Spotkanie: Gimnasia Jujuy – Guilermo Brown

Typ: poniżej 2 :zwrot: 2:0
Kurs: 1,65
Bukmacher: 1xBet
Analiza

 

Argentyna na szybko bo zaraz mecz. Gospodarze z bilansem 11:6 w 16 kolejkach , goście trochę lepiej bo 18:19 al. Na wyjazdach w 8 meczach tylko 2:11. W H2H  w 5 ostatnich meczach 4 undery i raz ewenement bo 4:2. Liczę, że nie będzie im się standardowo zbyt chciało postrzelać i będzie niski wynik jak to w Argentynie.

Edytowane przez rjastrzab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Argentyna Primera B Metrolpolitana
Godzina: 20:00
Spotkanie: Barracas Central – Almirante Brown

Typ: 1 :plus: 3:1
Kurs:  2,01
Bukmacher: 1xbet

Analiza:

 

Goście to najgorsza ekipa rozgrywek w 25 meczach zdobyli tylko 17 punktów. W dziesięciu ostatnich meczach bilans 2-1-7. Gospodarze u siebie seria 4 kolejnych wygranych ligowych. W meczach H2H 3-2-1 dla Barracas. Patrząc na różnicę w formie i dotychczasowych zdobyczach faworytem spotkania jest ekipa Barracas Central i przy takim kursie myślę, że warto spróbować.

Edytowane przez rjastrzab
By pershing,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Argentyna ( Superliga )
Spotkanie: Estudiantes de La Plata - Atlético Tucumán
Typ: Estudiantes de La Plata:minus:1:1
Kurs: 2.30
Data: 21.10.2018
Godzina: 18:15
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Argentyny gdzie w tamtejszej Superlidze w 9 kolejce na Estadio Ciudad de La Plata zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Club Estudiantes de La Plata a w gości przyjedzie zespół Club Atlético Tucumán.

Estudiantes de La Plata w tym sezonie ligowym w swoich 6 meczach zdobyło 4 punkty co daje 24 miejsce w tabeli ligowej natomiast Atlético Tucumán plasuje się na 2 pozycji w argentyńskiej Superlidze ze zdobytymi 15 punktami w swoich 7 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie u siebie zwycięstwo, remis oraz przegrana i bilans bramek 4-4 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane oraz remis z bilansem bramkowym 6-3.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo u siebie gospodarzy którzy potrafili u siebie ograć Boca Juniors czyli bardzo dobry zespół też plasujący się w czołówce tabeli ligowej a goście jeszcze nie przegrali w tym sezonie ale zawsze musi być ten pierwszy raz i moim zdaniem przytrafi się im ta porażka właśnie w tym spotkaniu z Estudiantes de La Plata na ich Estadio Ciudad de La Plata.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Argentyna ( Primera D Metropolitana )
Spotkanie: Defensores de Cambaceres - Deportivo Paraguayo
Typ: Defensores de Cambaceres:plus:1:0
Kurs: 2.10
Data: 22.10.2018
Godzina: 20:30
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Argentyny gdzie w tamtejszej Primera D Metropolitana w 8 kolejce ligowej zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Club Defensores de Cambaceres a w gościach pojawi się zespół Club Atlético Deportivo Paraguayo.

Defensores de Cambaceres w tym sezonie ligowym w swoich 7 meczach zdobyło 4 punkty co daje obecnie przedostatnie 14 miejsce w tabeli ligowej natomiast Deportivo Paraguayo plasuje się na ostatniej 15 pozycji w argentyńskiej Primera D Metropolitana ze zdobytymi 2 oczkami w swoich 6 spotkaniach ligowych.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie zwycięstwo oraz 2 przegrane i bilans bramek 3-5 zaś goście na wyjazdach 3 porażki z bilansem bramkowym 0-7.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy trafili w tej kolejce najgorszy zespół całych rozgrywek jak i  najsłabszą ekipę wyjazdową i powinni to wykorzystać i wygrać to bardzo ważne dla nich spotkanie.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Argentyna ( Primera C Metropolitana )
Spotkanie: Club Ferrocarril Midland - Sportivo Dock Sud
Typ: Club Ferrocarril Midland:plus:1:0
Kurs: 2.40
Data: 25.10.2018
Godzina: 20:30
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Argentyny gdzie w tamtejszej Primera C Metropolitana w 12 kolejce ligowej na Estadio Ferrocarril Midland zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Club Atlético Ferrocarril Midland a w gości przyjedzie zespół Club Sportivo Dock Sud.

Club Ferrocarril Midland w tym sezonie ligowym w swoich 11 meczach zdobyło 17 punktów co daje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej natomiast Sportivo Dock Sud plasuje się na 3 pozycji w tabeli argentyńskiej Primera C Metropolitana ze zdobytymi 20 oczkami w swoich rozegranych 11 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 3 zwycięstwa, remis oraz przegrana i bilans bramek 8-5 zaś goście na wyjazdach 4 wygrane oraz 2 remisy z bilansem bramkowym 8-4.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którym do tej pory nie szło na swoim terenie z tym zespołem gości ale moim zdaniem teraz może być inaczej gdyż gospodarze posiadają dobrego strzelca Gonzalo Jose Vivanco który strzelił już w tym sezonie ligowym dla zespołu 9 goli i może też coś w tym spotkaniu ustrzelić a goście na wyjazdach grają dobrze ale może w końcu też mogą mieć słabsze spotkanie i moim zdaniem to będzie to właśnie spotkanie z dobrymi u siebie gospodarzami.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Argentyna ( Primera B Nacional )
Spotkanie: Sarmiento Junin - Villa Dálmine
Typ: Sarmiento Junin:plus:2:1
Kurs: 2.00
Data: 27.10.2018
Godzina: 23:00
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam do Argentyny gdzie w tamtejszej Primera B Nacional na Estadio Eva Perón o ligowe punkty w 8 kolejce ligowej zmierzą się ze sobą miejscowe Club Atlético Sarmiento a w gości przyjedzie drużyna Club Villa Dálmine.

Sarmiento Junin w tym sezonie ligowym w swoich 7 meczach zdobyło 17 punktów co daje obecnie 2 miejsce w tabeli ligowej natomiast Villa Dálmine plasuje się na 11 pozycji w argentyńskiej Primera B Nacional ze zdobytymi 9 oczkami w swoich 7 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie zwycięstwo oraz 2 remisy i bilans bramek 5-3 zaś goście na wyjazdach wygrana oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 4-4.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo mocnych w tym sezonie ligowym gospodarzy którzy choć więcej ligowych oczek zdobyli w delegacjach to jednak myślę że ich najlepszy strzelec Nicolas Orsini coś w tym meczu u siebie strzeli bo strzela już w 3 spotkaniach z rzędu a goście na wyjazdach już mają 2 przegrane i nie grają najlepiej na wyjazdach i moim zdaniem gospodarze wygrają to spotkanie na swoim Estadio Eva Perón.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Argentyna ( Primera Division )
Spotkanie: Banfield - Estudiantes de La Plata
Typ: Banfield:minus:0:2
Kurs: 2.17
Data: 28.10.2018
Godzina: 21:45
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam do Argentyny gdzie w tamtejszej Primera Division na Estadio Florencio Sola w meczu o ligowe punkty 10 kolejki zmierzą się ze sobą miejscowe Club Atlético Banfield a w gości przyjedzie zespół Club Estudiantes de La Plata.

Banfield w tym sezonie ligowym w swoich 9 meczach zdobyło 13 punktów co daje obecnie 13 miejsce w tabeli ligowej natomiast Estudiantes de La Plata plasuje się na 20 pozycji w tabeli argentyńskiej Primera Division zdobywając 8 oczek w swoich 8 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 3 zwycięstwa oraz remis i bilans bramek 5-1 zaś goście na wyjazdach 3 porażki z bilansem bramkowym 1-4.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo bardzo dobrze grających u siebie gospodarzy tego spotkania posiadających dodatkowo moim zdaniem bardzo dobrego strzelca który gdyby tylko bardziej się przyłożył to osiągnąłby dużo więcej grając w w europejskich Ajaxielub Nicei mianowicie mowa o Dario Cvitanichu który jest najlepszym zawodnikiem gospodarzy w ostatnim czasie i moim zdaniem może pokusić się o kolejnego gola szczególnie że goście na wyjazdach grają bardzo słabo i moim zdaniem na Estadio Florencio Sola zwycięzcą będzie zespół gospodarzy.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Argentyna ( Primera B Nacional )
Spotkanie: Quilmes AC - Agropecuario
Typ: Quilmes AC:minus:0:1
Kurs: 2.00
Data: 30.10.2018
Godzina: 23:30
Bukmacher: Unibet

  

Analiza:

 

Zapraszam do Argentyny gdzie w tamtejszej Primera B Nacional na Estadio Centenario Ciudad de Quilmes zmierzą się ze sobą w 8 kolejce ligowej o punkty miejscowe Quilmes Atlético Club a w gości przyjedzie drużyna Club Agropecuario Argentino.

Quilmes AC w tym sezonie ligowym w swoich 7 meczach zdobyło 8 punktów co daje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej natomiast Agropecuario plasuje się na 14 pozycji w tabeli argentyńskiej Primera B Nacional ze zdobytymi 9 oczkami w swoich 7 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie zwycięstwo, remis oraz przegrana i bilans bramek 3-2 zaś goście na wyjazdach wygrana oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 2-3.

Moim typem an to spotkanie jest zwycięstwo u siebie gospodarzy którzy to właśnie na swoim terenie są dużo groźniejszym zespołem i z porównywalnymi rywalami powinni to spotkanie wygrać a goście na wyjazdach już 2 przegrane i myślę że teraz przytrafi im się kolejna porażka w tym spotkaniu na Estadio Centenario Ciudad de Quilmes.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...