Skocz do zawartości

Argentyna


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina:Piłka nożna Argentyna
Spotkanie : All Boys-Douglas Haig
Typ: 1x
Kurs 1.40
Buk Bet 365
Godz: 23:30
Analiza: Jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Pucharu Argentyny w którym All Boys podejmował będzie na swoim stadionie drużynę Douglas Haig, dla mnie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu są gospodarze, którzy właśnie w spotkaniach rozgrywanych na własnym stadionie radzą sobie najlpiej, co prawda ostatnie wyniki zupełnie tego nie pokazują,ale ich gra wygląda dobrze, po prostu zdecydowanie brakuje im szczęscią i skuteczności, uważam że w spotkaniu pucharowym może coś się tutaj ruszy, znaczy odmieni, ponieważ ekipa gości w spotkaniach wyjazdowych też gra w kartkę a do tego traci bardzo dużo bramek, tylko w ostatnich 3 spotkaniach rozegranych na wyjeździe straciła 9 bramek zyskując tylko 4, poniosła 2 porażki i jedno spotkanie zakończyła zwycięstwem, gospodarze natomiast na własnym stadionie do tej pory przegrali tylko jedno spotkanie w lidzę, notują bardzo dużo remisów i właśnie to jest ich największym problemem w obecnym sezonie, według mnie spotkanie w którym przeciwnikiem będzie ekipa Douglas , oraz ich niepewnie grajaca do tej pory obrona jest dobrym spotkanie na przelamanie, postawiłbym na wygraną gospodarzy róznicą jednego gola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: piłka nożna; ARGENTYNA: Primera División - Kolejka 12

Spotkanie: Nueva Chicago          -              Rosario

08.05.2015 20:00

Typ: over  1.5

Kurs:  1.47

Bukmacher:  Oddsring

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.00 odbędzie się spotkanie w argentyńskiej Primera Divison pomiędzy drużynami Nueva Chicago i Rosariio.Gospdoarze  z dorobkiem  5 punktów plasuje się na  ostatniej pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem  23 punktów zajmują 5 pozycje.Eipa Nuevy  w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała 3 remisy i 2 porażki . Zawodnicy Rosario natomiast zdołali uzyskać 1 zwycięstwo, i 4 remisy. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami padł jeden remis i aż siedmiokrotnie górą byli dzisiejsi goście , W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie sporo bramek, Goście zapewne zdecydują się na szaleńcze ataki i może to spowodować że będziemy mieli dużo strzałów na bramkę, a co za tym idzie – wiele goli.Gospdoarze muszą się obudzić jeśli myślą o wydostaniu się z miejsca premiowanego spadkiem z ligi, a gdzie mają tego dokonać jak nie na własnym boisku. Moim zdaniem dzisiaj zwycięstwo odniosą goście jednak po zaciętym boju i dobrej walce.  Mój typ to 1:2 po pasjonującym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Argentyna Primera
Godzina: 2:10
Spotkanie: Defensa - Colon
Typ: Druzyna gospodarzy strzeli dokładnie 1 gola
Kurs: 3.30
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

12 kolejka rozgrywek Primera Division z Argentyny. Defensa y Justicia podejmuje Colon. Obie druzyny to druzyny dołu tabeli. Colon zajmuje miejsce 23, Defensa 24. Liga mierzy 30 zespołów. Gospodarze u siebie wygrali tylko raz, a goście na wyjazdach nie wygrali jeszcze ani razu. Do tego obie druzyny mają problemy ze strzelaniem bramek. Obie notują ponizej bramki na mecz, przy lepiej to wygląda gdy sie spojrzy dla Defensy na to co wyczynia u siebie. 6 bramke na 5 meczów, a Colon 3 na 6. Obie druzyny mają problem ze skutecznością i po 2-3 razy notowały wyniki remisów do przerwy. Mysle ze gospodarzy stać na wygraną. Colon jak pisałem 0 zwycięstw na wyjazdach. Wielkiej ofensywy raczej tutaj nie będzie. Wynik w okolicach 1:1 będzie chyba najbardziej prawdopodobny.

Edytowane przez StanleyLevy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Argentyna Primera
Godzina: 2:10
Spotkanie: Atletico Huracan - Atletico Rafaela
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

14 kolejka rozgrywek argentynskiej Primera Division. Atletico Huracan podejmuje Atletico Rafaela. Obie druzyny jak na razie predysponowane są do spadku. Huracan awansował z play-off w tym sezonie, więc jest beniaminkiem. Spisuje się na swoim poziomie. Dwie wygrane w 13 meczach mówią same za siebie. Do tego ostatnia porażka u siebie 1:3 z Olimpo - kiedy to Olimpo jest najsłabszą drużyną ofensywną ligi pokazuje w jak słabej formie są gospodarze. Goście nie są wiele lepsi. Tamten sezon zakonczyli na 13 miejscu, choć przynajmniej grali równo czy to u siebie (4 zwyciestwa w 10 meczach) czy na wyjezdzie (3 na 9). W tej lidze pada bardzo duzo remisów, liga jest defensywna, ale też zazwyczaj wygrywają gospodarze. Dziś gospodarze wydają się słabsi, więc kursy spadają na gości. Mysle, ze jednak pełnej puli nie zgarną. Jeden jedyny mecz te ekipy grały w pucharze w listopadzie, a wtedy Huracan na wyjezdzie wygrał 2:0. Teraz zupełnie inna sytuacja i to goście powinni prowadzić grę.

Edytowane przez StanleyLevy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Copa Argentina
Godzina: 1:00
Spotkanie: Estudiantes - Santamarina
Typ: 2 DNB
Kurs: 3.08
Bukmacher: OddsRing
Analiza:

 

Spotkanie pucharu argentyny w którym zmierzą się pierwszoligowe Estudiantes de la Plata i drugoligowe Santamarina. Przede wszystkim sądze, że różnica lig nie będzie miała tu wielkiego znaczenia. Wiele razy widzieliśmy drużyny faworytów które odpadają ze słabszymi drużynami, ponieważ w pucharach nie zawsze gra się pierwszym składem, czy też nie ma pełnego zaangażowania. Często też te druzyny lekceważą rywali. Estudiantes nie spisuje sie najlepiej w Primera Division, bo zajmują dopiero 15 lokatę. Ostatnio zremisowali 0:0 z Colon. Goście z kolei liderują w drugiej lidze będąc z najlepszymi u siebie i na wyjazdach. Na ostatnie 10 meczów wygrali 9, ap rzegrali tylko z wiceliderem i to na wyjeżździe. Dlatego sądze, że z taką formą mają dużą szanse przejść Estudiantes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nozna Argentyna Primera Division
Spotkanie: CA Rosario - Independiante
Typ: Poniżej 11 rożnych
Kurs:1.66
Godz:20:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie w Argentyńskiej lidze.. Najlepsze i najbardziej ligi już się po kończyły więc trzeba grać azjatyckie/ latyno amerykańskie ligi. Dzisiaj padło na Argentyńską Primera DIvision. Gramy rożne dzisiaj wypadło na under 11 rożnych. Po głębszej analizie stwierdzam że Rosario na ostatnich pięć spotkań na własnej murawie zawsze padało mniej niż jedenaście rożnych. Tak samo w wypadku Impediante.. W ostatnich pieciu spotkaniach na wyjeździe tej ekipy padało zawsze poniżej 11 rożnych. W ostatnim spotkaniu po między tymi dwoma drużynami rownież padło poniżej 11 rożnych.. Niestety nie mam wglądu na pozostałe spotkania lecz można wywnioskwoać że zawsze padała mała liczba rożnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna
Data: 08.06.2015 23:00
Spotkanie: Tigre vs Aldosivi
Typ: Tigre
Kurs: 1.93
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Bardzo uboga oferta na dziś, nawet z tenisa nie było moim zdaniem nic ciekawego ale analizę trzeba napisać dlatego ja na dziś wybrałem mecz z pierwszej ligi argentyńskiej gdzie Tigre na własnym stadionie podejmie Aldosivi i jak dla mnie to gospodarze są znaczym faworytem tego spotkania choć ostatnio obie drużyny spisują się bardzo dobrze.Dzieli je tylko 1 punkt ale niewątpliwie wyższe cele ma Tigre które dzisiejszym zwycięstwem będzie chciało zbliżyć się do czołówki a tylko 3 punkty mogą im na to pozwolić.Zarówno Tigre jak i Aldosivi notują w ostatnich czasach podobne wyniki.Gospodarze w 5 ostatnich starciach zanotowali 3 zwycięstwa, remis i porażkę natomiast goście 3 zwycięstwa i dwie porażki.To co rzuca się w oczy ku mojemu typowi to świetna forma Tigre na ich własnym terenie.Na stadionie Tigre w ostatnich 5 meczach wygrało aż 4-krotnie tylko raz remisując.Co trzeba oddać drużynie Aldosivi to to że ich gra na wyjazdach również jest bardzo zadowalająca ponieważ w ostatnich 5 meczach także zdobyli 4 wygrane raz znacznie przegrywając z LP Gimnasia.Dziś jednak myślę że będą musieli przegrać po raz drugi w ostatnim czasie na wyjeździe.Mecze pomiędzy tymi drużynami miały miejsce dawno dawno temu dlatego nie można się nimi tak podpierać jednak może coś jest w tym że Aldosivi ma kompleks drużyny Tigre bo w 4 meczach pomiędzy tymi ekipami zawsze zwycięsko wychodziła drużyna dzisiejszych gospodarzy.Obecna forma Tigre sprawia że moim zdaniem powinni dziś wygrać przed własną publicznością i dołączyć do czołówki ligi tym bardziej że mają i tak mniej meczów rozegranych niż np. lider5 tabeli.Ostatnią porażkę na wyjeździe z Independiente chyba można uznać za wpadkę bo w tamtym meczu to zespół z Tigre prezentował się lepiej jednak początek spotkania ustawił cały mecz.Dziś powinno być inaczej i to Tigre w mojej opinii zostawi 3 punkty na własnym terenie.Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna
Data: 08.06.2015 23:00
Spotkanie: Tigre vs Aldosivi
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

W dzisiejszych wieczór zagrają między sobą zespoły w ekstraklasie ligi Argentyńskiej Primera División gdzie dojdzie do pojedynku między Tigre a Aldosivi. Liga argentyńska jest nadmiar underową ligą gdzie każdy z każdym ma szanse wygrać i pojedynki przeważnie kończą się underami w większości przypadków. Federacja ligi Argentyńskiej od tego sezonu tak jakby połączyła pierwszą i drugą ligę Argentyńską w nietypowy sposób bo w europie nie ma w żadnej lidze aż 30 drużyn które grają między sobą o wejście do dalszej fazy rywalizacji w lidze. Ciekawy nowoczesny sposób rozgrywek, dużo meczów, w większości grane na spokojnie to gwarantuje undery. W dzisiejszym meczu między tymi zespołami jeszcze nigdy nie padł over i według mnie dzisiaj też będzie under 2,5 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 02:00
Spotkanie: Lanus-Nueva chicago
Typ: over 2.5
Kurs: 2.50
Bukmacher: Expekt
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybralem spotkanie z Argentyńskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym Lanus podejmował będzie na swoim stadionie ekipę Nueva Chicago. W chwili obecnej ekipa gospodarzy zajmują 12 pozycję w ligowej klasyfikacji i nie udało im się wygrać 4 kolejnych spotkań w lidze, dlatego spotkanie w tej kolejce gdzie ich rywalem będzie przed ostatnia ekipa ligi na pewno gospodarze potraktuja bardzo poważnie, ponieważ goście jak na razie w lidze wygrali tylko 2 spotkania zanotowali 8 remisów , oraz aż 14 porażek, co prawda dwa swoje ostatnie spotkania zakończyli zwycięstwami,ale w tym wypadku na to na pewno bym nie liczył, ponieważ gospodarze na swoim stadionie doznali w obecnym sezonie tylko 3 porażek, natomiast goście zdołali zdobyć zaledwie 6 bramek w meczach rozegranych poza własnym stadionie, co nie zmienia faktu że sporo goli traca i dziś w nocy na pewno zagrają ofensywnie ponieważ nie mają nic do stracenia, na to spotkania nasuwa mi się kilka typów, najwyższy kurs to gospodarze wygrają dokładnie 1 golem, pograć można tez na over 2.5 gola na co bukmacherzy też postanowili dac kurs około 2.5,ale najpewniejszym typem jest po prostu goła 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna Copa Argentina
Godzina: 21:30
Spotkanie: Gimnasia-Velez
Typ: over 2.5
Kurs: 2.60
Bukmacher: bet 365
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy postanowiłem wybrac spotkanie w ramach 1/8 finału pucharu Argentyny, w którym ekipa Gimnasia La Plata mierzyć się będzie na neutralnym stadionie z drużyną Velez Sarsfield. Owe spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie ponieważ goście już dawno nie pokonali ekipy z La Platy a w chwili obecnej są też niżej od nich w ligowej klasyfikacji, dlatego tez tak jak , jak i bukmacherzy twierdzą że faworytem do wyjścia z tej pary będzie ekipa Gimnasii, Velez bowiem cięzko radzi sobie na wyjazdach, dużo lepiej spisuję się na własnym podwórku. Drużynie z La Platy w poprzednich dwóch kolejkach przytrafiły się co prawda wpadki,ale przecież nie mogą być wiecznie tak nieskuteczni jak poprzednich spotkaniach, goście natomiast nie przegrali 4 kolejnych spotkań , tak na swoim stadionie jak i w spotkaniach wyjazdowych, myślę że tutaj obejrzymy ciekawe widowisko,ale zespołem o tą jedną bramkę lepszym okaże się ekipa Gimnasia La Plata , która tak jak Velez lubi sobie czasem postrzelać tak więc polecam zagrać na 1 dnb, over 2.5 oraz typ iż ekipa gospodarzy wygra dokładnie 1 golem, ja natomiast za drobne zaryzykuję na dokładny wynik 2:1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Argentyna - Primiera division

Godzina: 23:15

Spotkanie: Boca Juniors - San Lorenzo

Typ: 1

Kurs: 2.00

Bukmacher:Bet365

 

23 kolejka Lider Boca Juniors

kontra wicelider San Lorenzo.

Boca najbardziej znany i utytulowany klub w Argentynie. W tym sezonie wygral 14 spotkan 4 zremisowal i 3 przegral gromadzac 49 punktow rywale maja 2 oczka mniej. Boca strzelila jak dotad 38 bramek tracac ich 18 rywale zanotowali 32-13 , do tego jest to najlepsza defensywa w Argentynie.

Obie ekipy graja bardzo dobrze W ostatnich pieciu kolejkach Boca 4-0-1 a San Lorenzo 4-1-0. Jesli liderem nadal chce byc Boca to takie mecze trzeba wygrywac i uciekac druzynom goniocych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Argentyna
Spotkanie Lanus-Velez
Typ: over 2.5
kurs 2.70
Buk Unibet
Godz: 00:00 10/09/2015
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy ekipami Lanus, oraz Velez Sarsfield. Jest to spotkanie rozgrywane w ramach Copa Argentina a dokładnie ćwierćfinał tych rozgrywek , spotkanie odbywa się na stadionie neutralnym, więc moim zdaniem oba zespoły mają bardzo podobne szanse, faworytem do zwycięstwa dla buków będzie ekipa Lanus, która w ostatnich 8 spotkaniach nie doznała porażki, wygrała 4 razy i również 4 razy dzieliła się punktami, Velez natomiast różnie spisywało się w poprzednich swoich spotkaniach, notowało wszystkie możliwe wynik porażki remisy oraz wygrane, porażek , wszystkiego po równo w poprzednich 9 rozegranych spotkaniach, moim zdaniem jest to spotkanie w którym może Lanus stworzy sobie więcej sytuacji podbramkowych,ale goście tez powinni mieć swoje okazję do zdobycia bramki, liczę tutaj na gole oraz na ciekawe spotkanie, nawet jezeli gospodarze w tym spotkaniu wygrają to będzie to wygrana tylko 1 golem, ale remis też się może trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 02:10
Spotkanie: Quilmes - Colon
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365

 

Spokanie 25 kolejki argentynskiej Primera Division. Zmierzą się Quilmes i Colon. Zdecydowałem sie postawic w tym meczu remis przede wszystkim z dwoch powodow. Colon jest akurat najczęściej remisującą ekipą ligi - aż 12 razy remisowali czyli 50% wszystkich spotkań (rzadziej wygrywają i przegrywają), a do tego Quilmes jest zdecydowanie lepsze na wyjazdach niz u siebie. O tym zaraz. Obie ekipy raczej to doly tabeli z tendencją do wskakiwania w pierwszą 15stkę. Quilmes ostatnio w lepszej formie, co pozwoliło im wyrownac bilanse (30:30), ale u siebie nadal nie wygląda to dobrze. Tylko 2 zwyciestwa i az 6 remisow (tez 50%) na 12 spotkan. Bramkowo tez szczegolnie nie grają bo 13 bramek to ledwo ponad bramka na mecz. Goście z kolei grają dokładnie tak samo u siebie jak i na wyjazdach - po 12 pkt w 12 meczach. Bilanse bramkowe wyglądają podobnie, choc troche słabiej na wyjazdach. Forma słaba, bo 1 wygrana w 10 spotkaniach. Takze Quilmes albo remis. Bardziej widze tu remis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dyscyplina Piłka nożna Argentyna
Spotkanie Banfield-Racing Club
Typ: 1x
Kurs 1.42
Buk Bet 365
Godz: 06.10.2015 / 02:30
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym ekipa Banfield na własnym stadionie podejmowała będzie Racing Club. Gospodarze są obecnie w dobrej dyspozycji nie przegrali żadnego z ostatnich 4 ligowych spotkań na tym stadionie , zdobyli przy tym aż 10 punktów , bramki 8:3 na ich korzyśc, myślę że to powinno wystarczyć żeby w tej kolejce powalczyć o jakieś ligowe punkty z zespołem Racing Club, który jest wyżej w ligowej klasyfikacji,ale głownie jest zespołem własnego stadionu, gdzie zdołali ugrać około 70% swoich dotychczasowych punktów, w tym spotkaniu , myślę że obejrzymy kilka bramek ponieważ obie ekipy strzelać potrafią co pokazywali już w poprzednich spotkaniach , myślę że spokojnie stać ich na zdobycie minimum po jednym golu, gospodarze w poprzednich 12 spotkaniach tylko raz nie zdobyli chociażby jednego gola , mam na to spotkanie kilka ciekawych typów po dobrych kursach , myślę że gospodarze tego spotkania nie przegrają, postawiłbym na wygraną gospodarzy 2:1 lub remis 2:2 , myśle ze over powinien spokojnie wejśc a wiadomo że w Argentynie ogólnie na takie zdarzenia są niezwykle poczciwe kursy.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna, Primera Division
Spotkanie: CA Aldosivi - Lanus
Typ: Lanus nie zachowa czystego konta
Kurs: 1,50
Godz: 06.10.2015 1:00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Lanus traci stosunkowo niewiele bramek, ale z drugiej strony na wyjeździe tylko w dwóch meczach udało im się nie stracić żadnej bramki, a rozegranych spotkań mieli sporo, bo trzynaście. Jeden z nich był w pierwszej kolejce sezonu, a przecież teraz rozegrają mecz 27 kolejki. Czyste konto w dwóch na trzynaście rozegranych meczów wyjazdowych to nie jest dobry bilans. Drugim spotkaniem na wyjeździe, gdzie Lanus nie stracił gola był mecz z Atl. Huracan, który jest dopiero na 25 miejscu, o kilka pozycji niżej od Aldosivi, z którym Lanus teraz zagra. Aldosivi jest na 20 miejscu, ale zwykle zdobywają jakiegoś gola na własnym terenie. Tylko w czterech meczach u siebie nie zdobyli żadnej bramki, więc nie wygląda to źle. Wielu bramek tu raczej nie zobaczymy, ale Aldosivi choć raz powinno trafić do bramki Lanus i tym samym spowodować, że Lanus znowu nie zachowa czystego konta w meczu wyjazdowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Argentyna
Spotkanie: Defensa-River Plate
Typ: x
Kurs: 3.20
Buk:Bet365
Godz. 01:30/ 15/10/2015
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie z ligi Argentyńskiej w którym drużyna Defensa Justica podejmowała będzie na własnym stadionie ekipę River Plate. Gospodarze nie są faworytem do zwycięstwa według bukmacherów,ale wyjazdowe spotkania River Plate wcale nie wyglądają jakoś rewelacyjnie , dwa ostatnie mecze to dwie porażki , nie zdołali w nich nawet strzelić gola, stracili aż 4, gospodarze natomiast mają na koncie 3 kolejne porażki pod rząd i muszą coś tutaj zrobić żeby nie upaść całkowicie na dno , gospodarze nie wiele bramek tracą w poprzednich swoich pięciu spotkaniach stracili zaledwie 1 gola, mają za sobą też 5 kolejnych zwycięstw na tym stadionie, więc sa spotkania kiedy na prawdę grać w piłkę potrafią, ogółem te drużyny spotkały się ze sobą tylko 1 raz w 2012 roku, wtedy padł remis aż 3:3 , myślę że tutaj taki wynik nie jest możliwy, stawiałbym zdecydowanie na to iż nie padnie w tym spotkaniu więcej niż 2.5 gola, mój typ na ten mecz to wygrana zespołu gospodarzy 1 golem, myślę że bardzo możliwy jest tutaj także remis 0:0 ewentualnie 1:1, liczę na to że ekipa gospodarzy nie zostanie w tym spotkaniu pokonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dyscyplina Piłka nożna Argentyna
Spotkanie Indepediente-Velez S
Typ: BTS
Kurs 2.25
Buk ComeOn
Godz: 09.11.2015 Godz: 1:30
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie z Argentyńskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Indepediente będąca w chwili obecnej na 5 pozycji w ligowej klasyfikacji podejmowała będzie przed swoją publicznością drużynę Veleze Sarsfield, które jest na miejscu 25. Obie drużyny w swoich poprzednich spotkaniach ligowych grały w kratkę, tak na swoich stadionach jak w meczach wyjazdowych nie punktowały zbyt czesto, faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu będzie drużyna gospodarzy , która na swoim stadionie do tej pory zanotowała w 14c rozegranych spotkaniach tylko 1 porażkę, goście natomiast na wyjazdach bardzo często lubią podzielić się punktami i myślę że to spotkanie zapowiada nam się bardzo ciekawie , ja uważam że gospodarze wcale nie będa mieli w tym spotkaniu łatwego zadania ponieważ goście muszą w takich spotkaniach szukać punktów , pomimo iż są zespołem znacznie słabszym pod względem piłkarskim, można spróbować na to spotkanie zagrać kilka kombinacji , myślę nad overem w bramkach ponieważ przyjezdni nie mają tutaj nic do stracenia i muszą zatakować od pierwszych minut a co do wyniku to zagrałbym na remis 1:1 , lub wynik 2:1 dla Indepediente, ponieważ uważam że oba zespoły przynajmniej po jednym razie do siatki swoich rywali będą w stanie trafić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARGENTINA: Primera Division
19:30 Atl.Huracan - Belgrano
Typ : 1
Kurs: 2.37
Buk: Bet365

 

Dzisiejszy mecz pomiędzy At. Huracan a Belgrano zapowiada się bardzo ciekawie. Muszę wspomnieć tu o pierwszym spotkaniu półfinałowym rozgrywek Copa Sudamericana w którym zmierzyło się River Plate i Atletico Huracan. Niespodzianka stała się faktem Atletico Huracan wygrało na gorącym terenie 0:1.  Ważne jest to że w Primera Division toczą walkę o utrzymanie a ten mecz może być decydującym o ich być albo nie być w Primera Divison, a więc za wszelką cenę będą dążyć do wygrania i zgarnięcia 3 punktów. Zaskoczeniem jest dla mnie wysoki kurs na gospodarzy bo wynosi obecnie 2,37 i leci w górę. Osobiście uważam że ten mecz jest kluczowy w walce o otrzymanie w lidze dlatego nie widzę innego wyjścia jak wygrana Huracan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Piłka Nożna Argentyna
Independiente - Racing Club
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bet365
Godz: 02:10


Goscie na ten mecz wystawiaja zmiennikow gdyz za kilka dni bardzo wazne spotkanie w Copa Libertadores.
Kursy poki co nawet stabilne bez wiekszych spadkow.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Argentyna
Spotkanie Estudiantes-Gimnasia LP
Typ: Bramka zdobyta w pierwszej połowie
Kurs 1.57
Buk : Bet 365
Godz: 02:10
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem zagrać spotkanie w którym ekipa Estudiantes na własnym stadionie podejmowała bedzie drużynę Gimnasii La Plata. Gospodarze są dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej kolejce Ligi Argentyńskiej, potwierdzają to ich poprzednie spotkania ligowe w których wygrywali za kazdym razem przed swoją publicznością, ostatnie 10 spotkań i praktycznie same zwycięstwa, jeden remis oraz 1 porażka , to węcz rewelacyjny wynik jak na tak wyrównaną ligę Argentyńską, goście natomiast są zdecydowaną odwrotnością zespołu gospodarzy , przegrywają praktycznie w każdym spotkaniu ligowym przeanalizowałem 10 ich poprzednich spotkań i wygrali tylko 1 z nich , następnie zanotowali aż 7 porażek oraz tylko 2 podziały punktów , tak więc reasumując gospodarze są tutaj dla mnie zespołem , który będzie w stanie stworzyć sobie znacznie więcej sytuacji podbramkowych i to właśnie oni powinni się w tym spotkaniu okazać zespołem o tą jedną bramkę lepszym od ekipy, która ma zdecydowany problem z rozgrywaniem swoich punktów na wyjazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Argentyna
Spotkanie Estudiantes-Lanus
Typ: x/1
Kurs 6.00
Buk : Unibet
Godz: 23:00
Analiza Na jutro postanowiłem zagrac spotkanie z Ligi Argentyńskiej w którym to ekipa Estudiantes na swoim stadionie gościć będzie drużyne Lanus, gospodarze według mnie są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu ponieważ na swoim stadionie sa zespołem nie do zatrzymania , pokazywali to już niejednokrotnie w swoich poprzednich spotkaniach , mają świetny bilans ostatnie 5 spotkań i 5 wygranych , goście natomiast są zespołem mocnym ale zazwyczaj tylko na swoim stadionie potrafią zdobywać ligowe punkty, gospodarze natomiast mają wprost rewelacyjny bilans w spotkaniach z zespołem z Lanus na tym stadionie bowiem spotykali się od roku 1999 aż 17-krotnie bilans gospodarzy to : 10 zwycięstw, 6 remisów oraz tylko 1 porażkę, biorac pod uwagę ostatnią formę na swoim stadionie zespołu gospodarzy śmiem twierdzić że w dniu jutrzejszym również okażą się zespołem o tą jedną bramkę lepszym od swoich rywali , stawiam więc na wynik 1:0 dla Estudiantes,ale wynik po 0 do połowy spotkania.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Primera Division
Godzina: 1:15
Spotkanie: Sarmiento - Velez
Typ: 0:0 HT
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Spotkanie 1 kolejki argentynskiej Primera Division. Spotykają się Sarmiento Junin z Velez Sarsfield. Obie drużyny słabo kończyły sezon (listopad) bo Sarmiento zanotowało 4 porażki z rzędu, Velez 3. Ogólnie te drużyny powinny raczej bić się o środek, może nawet doły tabeli. Sarmiento w poprzednim sezonie zajęło miejsce 24, Velez 27. Teraz się wzmocnili, ale czy to coś zmieni trzeba poczekać aż sezon sie rozkręci. Obie druzyny mają raczej problemy ze strzelaniem bramek, overów bardzo mało. Sarmiento 24 bramki w 30 meczach, 9 remisów, Velez 27 i remisów 8. Oczywiście ujemne bilanse bramkowe jak to w dołach tabeli. Trudno wskazac tutaj faworyta, choc kurs na Sarmiento spadł bardzo dotkliwie ale mimo to jakoś wyższego zwycięstwa niż 1:0 nie jestem w stanie sobie tu wyobrazic. W tej lidze nie pada wiele goli (zwykle) wiec kursy na overy są wysokie. Sarmiento w ostatnim sezonie było najsłabsze u siebie, Velez 25 na wyjazdach (tylko 2 zwycięstwa). Mysle, ze ten mecz bedzie stał na niskim poziomie i przynajmniej do połowy goli nie ujrzymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Argentyna
Spotkanie Arsenal Sarandi - Banfield
Typ: under 1.5 gola
Buk bet 365
Kurs 2.63
Godz: 23:00
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym ekipa Arsenalu Sarandi na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Banfield, dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktow w tym spotkaniu Argentyńskiej Primera Divison będzie ekipa gospodarzy , która na swoim stadionie w poprzednich spotkaniach rzadko ponosiła porażki. Goście natomiast grają bardzo w kratkę i na pewno w tym spotkaniu o ligowe punkty będzie im niezwykle ciezko, tym bardziej iż ten stadion nie należy do ulubionych zespołu gości, którzy w meczach tutaj wygrywali bardzo rzadko na tym stadionie bowiem obie ekipy spotykały się ze sobą 12 - krotnie, gospodarze przegrali tylko 1 spotkanie, zanotowali 5 remisów , oraz wygrali 6-krotnie . Tak więc biorąc od uwagę iż to jest druga nadal zapoznawcza kolejki tej ligi, stać się tutaj moze praktycznie wszystko , ale ja uważam iż ekipa gospodarzy okaże się zespołem o jedną bramkę lepszy,ale nie sądzę żebyśmy tutaj obejrzeli wiecej bramek niż jedną ,dlatego też jeśli miałbym grać na dokładny wynik to zagrałbym na 1:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Spotkanie: Lanus-Boca

Godz: 00:00
Typ: BTS
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet 365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z Argentyńskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym drużyna Lanus na swoim stadionie gościła będzie ekipę Boca Juniors. Bukmacherzy na Lanus wystawili mniejsze kursy przed pierwszym gwizdkiem sędziego moim zdaniem gospodarze są faworytami do zdobycia kompletu punktów w starciu z dużo bardziej utytułowanym rywalem , który ostatnio nie gra za dobrze, szczególnie słabo wypada własnie w spotkaniach wyjazdowych w których na chwilę obecną po 4 kolejkach na wyjeździe zgromadził zaledwie 4 punkty po 1 zwycięstwa dwóch remisach oraz porażce , ich bilans bramkowy to 1:1, wiecznie drużyna Bocy nie może przecież tak grac liczę iż jest to spotkanie w którym oba zespoły coś będa w stanie strzelić lanus bowiem na swoim boisku wygrał dotychczas wszystkie 3 swoje spotkania notując bilans 6:1 co daje im na chwilę obecną pozycję wicelidera z 16 punktami na swoim koncie, lepszy jest tylko zespół Estudiantes , który ma tyle samo punktów na swoim koncie ,ale jedno spotkanie rozegrane więcej aniżeli ekipa z Lanus, gospodarze na razie moim zdaniem mają bardziej równą formę i liczę że jutro zdołają to udowodnić, mój typ to wynik 2:1 dla zespołu Lanus , jak już wspomniałem licze tutaj na kilka bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna: ARGENTYNA: Primera División

Spotkanie: Rosario - Sarmiento Junin
Typ: 1
Kurs: 1.40 
Data i godzina: 21.03.2016 23:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

W dzisiejszy wieczór zmierzą się ze sobą dwa zespoły z ligi argentyńskiej w ramach kolejki ligowej w Primera División. Rosario to zespół z czołówki ligi który gra w tym sezonie nawet w Copa Liberdatores. Natomiast zespół Sarmiento Junin będzie w tym sezonie zapewne walczył o utrzymanie. Goście jeśli chodzi o mecze u siebie to jeszcze grają jako tako, natomiast mecze wyjazdowe to ich całkowity blamaż, przegrywają praktycznie większość meczów.  Bukmacherzy dość nieźle faworyzują zespół z Rosario ponieważ u siebie grają bardzo pewnie i z czerwoną latarnią ligi powinni w dniu dzisiejszym spokojnie wygrać. W lidze argentyńskiej zazwyczaj nie pada dużo goli, goście nastawią się tylko i wyłącznie na defensywę, ale oglądając zespół Rosario ostatnio w akcji grając na wyjeździe przeciwko River Plate, bardzo utytułowany zespół w Argentynie można było zobaczyć błysk, jakość gry, zgranie, to wszystko spowoduje że dzisiaj wygrają u siebie z dość słabym przeciwnikiem jakim jest drużyna Sarmiento Junin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 01:15
Spotkanie: Atl.Rafaela-Racing
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs: 2.05
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Argentyńskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym Atletico Rafaela na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Racing Club, gospodarze w tym sezonie grają niezwykle słabo na chwilę obecną zajmują przed ostatnią pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem tylko 4 punktów na swoim koncie które zgromadzili w 7 meczach w tym sezonie strzelajac tylko 4 bramki tracąc ich aż 13, goscie natomiast zajmują pozycję numer 8 , zgromadzili tych punktów 11 , bilans bramkowy to : 13:14, ale na wyjazdach jak na razie w tym sezonie wygrali tylko jeden raz , liczę tutaj iż ekipa gospodarzy w końcu zdoła się przełamac po 6 kolejnych porażkach na swoim stadionie pod rząd, tym bardziej iż z Racingiem zawsze w poprzednich sezonach grało im się dobrze i od 2012 na tym stadionie nie przegrali z nimi ani jednego spotkania ligowe padło natomiast 2 remisy oraz 2 zwycięstwa zespołu gospodarzy , którzy przecież w poprzednich meczach pokazywali iż okazję stwarzać sobie potrafią ,ale brakuję im przede wszystkim skuteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera Division

Spotkanie: San Lorenzo 1775.png2417.png Belgrano

Typ: 1(AH -1)  :zwrot: 

Kurs: 2.55

Godzina: 21:15

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

San Lorenzo było ostatnio w małym dołku - nie potrafi wygrać od czterech spotkań. W ostatnim meczu w bardzo kiepskim stylu przegrali w Quilmes. Pierwszy gol padł po banalnie prostym błędzie obrońcy, w rękę którego wleciała piłka zmierzająca jako dośrodkowanie. Drugi gol to fatalne nieporozumienie obrońców, którzy tuż przed polem karnym dali za darmo piłkę gospodarzom i tak stracili gola.
Czemu sądzę, że dziś nie będzie tak samo i wygrają z Belgrano? Przede wszystkim dlatego, że goście przegrali dotąd wszystkie cztery mecze na wyjazdach. W dodatku to klub, który w tym sezonie będzie bronił się przed spadkiem - jeśli Azulgrana myślą o wysokim miejscu na koniec sezonu, to muszą z tego "dołka" wyjść i zacząć znowu mocno punktować.
Trener San Lorenzo jest mimo wszystko dość optymistycznie nastawiony do najbliższych spotkań. Dwa dni temu na konferencji prasowej odniósł się do 108. urodzin klubu i stwierdził, że chciałby je świętować wygrywając ligę i zdobywając Copa Libertadores. Potwierdził też, że zespół jest głodny wygrywania i dziś wystąpią w formacji 4-3-3, bo nie mają wystarczająco dużo skrzydłowych. Ta informacja też mnie cieszy, bo powrócą do optymalnego ustawienia.

Edytowane przez POA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Primera Division
Godzina: 1:00
Spotkanie: Sarmiento - Independiente
Typ: 2 + U2.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

 

Spotkanie Sarmiento Junin z Independiente w ramach zakonczenia 9 kolejki argentynskiej Primera Division. Na ten moment faworyt jest tylko jeden - goscie. Druzyna Independiente walczy rok w rok o wysokie cele, przynajmniej o puchary. W poprzednim sezonie zajeli 5 pozycje. Na wyjazdach wygrali 5 z 15 meczow i byli ostatnia z 10 druzyn ktore zachowaly dodatnie bilanse bramkowe na wyjazdach. W tym sezonie na razie 10 miejsce i 4 zwyciestwa w 8 meczach. 2 porazki w tym z najsilniejsza ekipa ligi River Plate na wyjezdzie, czy Rosario ktore na polmetku tamtego sezon bylo liderem. Takze uwazam ze to dobry prognostyk przed tym meczem i wygranej gosci. Gospodarze z kolei t druzyna krancow dolnych tabeli. Ostatni sezon - 24 pozycja. Ten - 28. 1 zwyciestwo w 8 meczach i tylko 5 strzelonych bramek. W nieudolnosci ofensywy upatruje underu, a ze jest to zespol wyraznie slabszy niz goscie to mysle ze moga moze murowac bramke, ale przegraja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Primera B Metropolitana
Godzina: 02:05
Spotkanie: Acassuso - Tristan Suarez
Typ: Over 2.5
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Goście ostatnio znajdują się na fali wznoszącej. Po trzech wygranych spotkaniach 27.03 przyszedł wreszcie czas na remis (2:2) i to z nie byle kim, bo z samym liderem tabeli po dziewięciu rozegranych kolejkach. Gospodarze wciąż znajdują się w jej prawie najdalszej części i coraz wyraźniej widać, że mają w tym sezonie spore problemy z formą. Ostatnio przegrali wysoko, bo aż cztery do zera z dziewiątą obecnie w tabeli drużyną Atletico Atlanta. Jednak mimo wszystko piłkarze Acassuso nie grają na własnym boisku aż tak źle, gdyż nie przegrali na nim żadnego z czterech ostatnich spotkań. Nie maja więc i w tym przypadku nic do stracenia, więc mogą pokusić się o grę na przełamanie ostatniej serii trzech meczów bez zwycięstwa. Tristan Suarez ostatnio w dwóch kolejnych spotkaniach zwyciężyli na wyjeździe, a w meczach tych padały minimum trzy bramki. Uważam więc, że jest całkiem spora szansa na to, że te minimum trzy bramki padną i w tym.

Edytowane przez Vanish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Primera Division
Godzina: 23:00
Spotkanie: Rosario - Velez
Typ: 1 + U2.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

 

Spotkanie 10 kolejki argentynskiej Primera Division. Zmierza sie Rosario Central z Velez Sarsfield. Gospodarze to typowa druzyna wlasnego boiska. Odkad wrocili do najwyzszej klasy rozgrywkowej rok w rok walcza o wysokie cele. W poprzednim sezonie zajeli 3 pozycje w tabeli. Aktualnie zajmuja 6 pozycje w tabeli przegrywajac tylko raz na 9 spotkan. W domu nie przegrali ani razu, a ostatnie 2 porazki w ostatnich 20 meczach zanotowali wlasnie na wyjazdach, w tym jedna porazka z Palmerias w Copa Libertadores (raczej wkalkulowana). Goscie to druzyna ktora od wielu sezonow raczej snuja sie po ogonach tabeli. Najwieksze gwiazdy druzyny odeszly, druzyna zostala wyprzedana jakies 2-3 lata temu i od tej pory raczej sa druzyna bardzo przecietna. Na wyjazdach wrecz slabą, choc w tym sezonie zachowuja niezla skutecznosc 2 zwyciestwa z 5 spotkan. Druzyna ta ostatnio bardzo rzadko remisuje (raz na ostatnie 25 spotkan), ale wygrywa prawie tak samo rzadko. Takze faworytem sa gospodarze i zdziwie sie jak straca gola. Mysle ze bedzie tu 2:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...