Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 17.02.2011


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piłka nozna, Liga Europejska 17.02.2011 19:00

Spotkanie: BATE - PSG

Typ:2

Kurs:2.2

Buk:Unibet

 

Analiza:

Odwiedzając strone internetową PSG w oczy rzucaja sie przede wszystkim echa potyczki Z Lensem. Frustracja w druzynie i fanow tej ekipy jest z pewnoscia zrozumiala. Byli oni zdecdyowanie lepsza ekipa, kontrolowali przebieg meczu jednak tylko podzielili sie punktami ze swoim rywalem. Wogole apetyt w druznie wzrosl po udanym poczatku rundy wiosennej. Odnotowali komplet punktow z Sochaux i Arles. Pozniej przyszla nieszesliwa porazka na wyjezdzie z Rennes 1-0 i teraz ten remis z LEnsem. Ogolnie w druzyynie tej jest potencjal. W koncu sklad maja wyceniany na blisko 100mln E. Na najwieksze uznanie w ich szeregach zasluguje pomocnik Nene. W tym sezonie ma na swoim koncie az 13 bramek i 5 asyst. Duet napastnikow Erding i Hoarau takze radzi sobei calkiem przyzwoicie pod bramkami rywali. Wspolnie ustrzelili 12 bramek. POchwalic nalezy takze obronce Sakho wycenianego obecnie na blisko 13,5mln E. Przyzwoicie radzi sobie w swojej formacji poza tym dysponuje silnym uderzeniem dzieki ,ktoremu udalo mu sie zdobyc 3 bramki w tym sezonie. Jutro w ich skladzie zabraknie jedynie Siaki Tiene i Armanda . Jezeli chodzi o BATE to nie mozna powiedziec o nich zbyt duzo. Sklad wyceniany na zaledwie 14 mln E. Udany start w Lidze Euroepjskiej, pozniej kompromitacje z Almaarem(3-0) i z D. Kijow(1-4). Jak dla mnie zdecdyowanym faworytem sa goscie,a taki kurs tylko zacheca do gry. Tak naprawde nic nie przemawia za BATE. Nawet nie zagraja na wlasnym staidonie bo pojedynki w Lidze Europejskiej rozgrywaja w Minsku i w dodatku nie sa w rytmie meczowym. Mam nadzieje,ze te -20 stopni nie zamrozi gosci.

 

http://obstawianie.com/liga-europy-1-16-finalu-vt118224.htm#1547325

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-21, 19:44 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Benfica - Stuttgart

Typ: 1 (AH -1)

Kurs: 1,94

Buk: Pinnacle

Data i godzina: 17.02.2011 19:00

 

Nie mam totalnie zielonego pojecia skad tak wysoki kurs na to zdarzenie. Buki na czysta 1 otworzyly rynki na poziomie 1,80 ale niemal natychmiast zaczely obnizac. Aktualnie czysta jedyna jest na poziomie 1,50 - 1,55. Wg mnie to i tak za duzo. Moge zrozumiec, ze liga portugalska jest uwazana za slabsza od ligi niemieckiej.

Moge zrozumiec, ze nazwa VfB Stuttgart ma swoja marke, no ale do czorta! Graja ze soba jedna z najsilniejszych druzyn Portugalii z zespolem ktory na razie nieudolnie szarpie sie aby wyjsc z miejsca zagrozonego spadkiem do 2. Bundesligi. Dodatkowo calkiem powaznie oslabionego. Jutro nie zagraja na 100% Pawel Pogrebiak ktory zlamal zebro oraz zawieszony Ciprian Marica. Forma calego zespolu jest totalna niewiadoma, bo Stuttgart potrafi wyciagnac z 0:2 na 3:2 z Borussia Monchengladbach zeby tydzien pozniej totalnie bez walki przegraz 1:4 na wlasnym stadionie z Norymberga.

Benfica z kolei ciagnie pasmo zwyciestw. W 2011 roku jeszcze nie zaznali porazki. Ba! Nawet remisu nie zaliczyli. M.in. wygrali 2:0 z Porto na wyjezdzie niecale 2 tygodnie temu w pucharze a to jest calkiem spory sukces. Do zdrowia wrocil snajper Benfiki Oscar Cardozo, w wysokiej formie jest cala formacja obronna, ktora to od 5 spotkan nie stracila bramki.

Nie wiem co wiecej napisac o tym spotkaniu, wszystko przemawia za Benfica, zapewne bedzie to ladna masowka, no ale nie zwazam na to. Azjan -1 po takim kursie zdecydowanie nadaje sie do grania. Stuttgart ma glowe zaprzatnieta utrzymaniem sie w lidze a juz za 3 dni od tego meczu wazny wyjazd do Leverkusen.

 

http://obstawianie.com/liga-europy-1-16-finalu-vt118224.htm#1547435

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/atpmarsyliamemphisbuenos-aires-wtamemphisdubajbogota-vt118220.htm#1547515

 

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie: Radwańska vs Bartoli

Typ: Czy Agnieszka Radwańska (POL) wygra przynajmniej jedengo seta-NIE

Kurs: 5,25

Buk: Bwin

Data/godzina rozpoczęcia: 17-02-2011/09-00

Analiza:

1/8 finalu turnieju w Dubaju w którym zagrają rozstawiona z numerem ósmym Polka Agnieszka Radwańska z rozstawioną z numerem dziesiątym zawodniczką z Francji Marion Bartoli. Bardzo trudno jest wskazac faworytkę, ja jednak osobiście spodziewam się pewnej wygranej Bartoli, gdyż jest już ona dlużej w Dubaju. Poczula klimat, więcej spotkań rozegrała. W pierwszej rundzie ograła Date Klimko pewnie 2-0, choc nie bez większych problemów. Jednak mocny serw zapewnil jej wygraną. W drugiej rundzie ograła Bacsinszky 2-1. Pomimo, że przegrała pierwszego seta, dla przykładu w trzecim nie dała większych szans rywalce pozwalając jej ugrac zaledwie jedengo gema. Cechą charakterystyczną Bartoli jest granie oburącz forhend. Jest to zawodniczka leworęczna, serwująca prawą ręką. Wraz z nowym trenerem Walterem Bartoli poczyniły coraz to większe sukcesy. O grze Radwańskiej jest trudno cokolwiek powiedziec. Pierwsze spotkanie odpuścila sobie gdyż miala wolny los, w drugiej rundzie ograla 2-0 Łotyszkę Sevastova Anastasija . Jak będzie dziś to się okaże. Z pewnością będzie to ciężkie spotkanie dla obu zawodniczek, a ciekawe dla kibiców, których zapraszam na telewizory już za klika minut. Transmisja najprawdopodobniej na Eurosport-powodzenia

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-21, 19:45 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Rangers - Sporting Lizbona godz: 21:00

Typ: 1

Kurs: 2.35

Buk: Betsson

 

Dzisiaj na Ibrox Park zespół Rangers podejmie drużynę ze stolicy Portugalii Sporting. Ekipa Light Blues w tego rocznych rozgrywkach europejskich doznali jedną porażkę, która miała miejsce z MU wygrali z Bursaspor oraz zremisowali z Valencią. Sporting w swoich wyjazdowych spotkaniach w lidze europejskiej tylko raz wygrali i 2 razy przegrali. U siebie grając wszystkie 3 mecze wygrali. Czyli jak widać na wyjazdach spisują się słabo i swój awans zawdzięczają grą przed własną publicznością.

 

Oba zespoły spotkały się ze sobą 3 sezony temu w Pucharze UEFA i wtedy w dwu meczu lepsi byli The Gers, gdzie u siebie zremisowali 0-0, a na wyjeździe wygrali 2-0.

 

Sporting w ostatnich dwóch kolejkach tylko remisowali z niżej notowanymi drużynami: Oldhanense 2-2 i Naval 3-3. czyli widać, że nie są w optymalnej formie. Natomiast podopieczni Waltera Smitha ostatnie 4 spotkania na Ibrox wygrywali nie tracąc przy tym bramki(6-0; 1-0; 1-0; 4-0).

 

Jak widać po wynikach dzisiaj zwycięzcą może być tylko drużyna gospodarzy.

Mam nadzieje, że po 90 minutach gry Bluenoses będą wychodzić ze stadiony z podniesionymi głowami i będą dumni ze swojej drużyny.

 

W drużynie z Lizbony nie zagrają: Marat Izmailov, Leandro Grimi oraz Jaime Valdes oraz Liedson, któremu skończył się kontrakt 31 stycznia.

 

Ze względu, że jestem na forum mniej niż 5 dni nie mam możliwości wstawienia linku. Analiza znajduje się w: Piłka nożna » Puchary europejskie » Liga Europy 1/16 finału

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-21, 19:46 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Pilka nozna

Spotkanie:Sevilla-Porto

Typ:X

Kurs:3,10

Bukmacher:Expekt

Data i godz rozpoczecia:17.02.2011 godz 21.00

Analiza: Dzis w ramach ligi europejskiej spotkaja sie dwie druzyny polwyspu iberyjskiego czyli hiszpanska Sevilla i portugalskie Porto.Obie druzyny zaliczane sa do faworytow rozgrywek.Sevilla w lidze hiszpanskiej zajmuje 8 miejsce.W ostatnich 5 meczach wygrala tylko raz z 15 Levante. ponadto przegrali z Racingiem Santander i Espanyolem, remisujac z Malaga i Deportivo.Porto deklasuje rywali w lidze zmierzajac po kolejny triumf w Liga Zon Sagres.Ostatnie mecze to same zwyciestwa.Sevilla po slabych wynikach bedzie chciala wygrac ale mysle ze z forma Porto jest to niemozliwe.Stawiam remis 1:1.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-21, 19:46 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Liga Europejska, 19:00

Benfica Lizbona - VFB Stuttgart

Typ: ponad 3,5 gola

Kurs: 2.73

Tobet

 

Pierwsze mecze 1/16 finału Ligi Europejskiej pomiędzy Benficą Lizbona a VFB Stuttgart. Faworytem jest wicelider portugalskiej ekstraklasy, który w lidze wygrał 15 z 19 spotkań, u siebie zwyciężyli w 9 z 10 spotkań, bilans bramkowy 27:6. Obecnie mają serię 13 zwycięstw z rzędu (liga + puchar), ale w walce o tytuł są już chyba na straconej pozycji tracąc do FC Porto 11 punktów (choć mają jeden mecz zaległy), seria ta trwa od 7 grudnia kiedy to w lidze Mistrzów przegrali u siebie z innym niemieckim zespołem - Schalke 1:2. Porażka w tamtym meczu mogła spowodować pożegnanie się z europejskimi pucharami w tym sezonie na rzecz Hapoelu, ale w ostatnich minutach Lyon zdołał strzelić bramkę, dającą ostatecznie trzecie miejsce w grupie i co za tym grę w Lidze Europejskiej drużynie z Lizbony. Stuttgart w lidze spisuje się bardzo słabo, z ledwie 19 punktami na koncie zajmują przedostatnie miejsce, grają w kratkę przeplatając dobre mecze ze słabymi. W Lidze Europejskiej jednak zaprezentowali się w fazie grupowej bardzo dobrze wygrywając 5 z 6 spotkań. Zgadzam się z faktem że faworytem w dzisiejszym spotkaniu jest Benfica, jednak mając na uwadze że z niemieckimi zespołami nigdy nie grało im się łatwo to wolę dziś zagrać na sporą ilość bramek, ponieważ obie drużyny z tego faktu są znane. Benfica strzela sporo bramek, a i stracić z lepszym zespołem niż średniak ligi portugalskiej potrafi. Stuttgart pomimo swojej tragicznej sytuacji w lidze przyjeżdża do Portugalii w silnym składzie - powalczyć. W dwóch ostatnich spotkaniach ligowych w meczach z udziałem Stuttgartu padało po 5 bramek, w dwóch ostatnich ich spotkaniach w Lidze Europejskiej po 6 bramek. Liczę dzisiaj na otwarty mecz z obu stron, wygrać powinni gospodarze ale nie bez problemu jak zwykle z niemieckim rywalem, myślę że wynik w okolicach 4:2 jak najbardziej możliwy dzisiaj.

 

http://obstawianie.com/liga-europy-1-16-finalu-vt118224.htm#1547707

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-21, 19:46 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

17.02.2011 g. 21:05

Spotkanie: PAOK Saloniki - CSKA Moskwa

Typ: under 1.5

Kur: 3,05

Bukmacher: Tobet

 

Na dzisiaj wybrałem spotkanie między PAOK-iem a CSKA, gdzie według mnie nie będzie bramkowego szału. PAOK, jak przystało na drużynę grecką, gra dobrze w obronie i traci bramek seryjnie. Nastawienie na grę z kontry, przy dopingu fanatycznych kibiców u siebie są bardzo groźni. W ostatnich 5 meczach jakie rozegrali padło tylko 6 goli, w lidze przegrali u siebie z Panathinaikosem 0-1, Panioniosem 0-1 na wyjeździe, zremisowali z Arisem na wyjeździe 0-0 i pokonali u siebie Xanthi 2-1 oraz w pucharze pokonali u siebie Olympiakos 1-0. W Lidze Europejskiej u siebie pokonali Fenerbahce 1-0, Dinamo Zagreb 1-0, Villarreal 1-0 i zremisowali z Club Brugge 1-1. Są w trakcie sezonu i to na pewno jest przewaga nad ich dzisiejszymi rywalami. mając na uwadze potencjał personalny CSKA, PAOK na pewno będzie grał bardzo defensywnie i za priorytet obierze sobie zachowanie czystego konta, a z przodu (podobnie jak kadra Grecji) będzie liczył na Salpingidisa i jakieś stałe fragmenty gry. W zespole kontuzjowani są Fotakis i Vitolo, ale powinien zagrać Lino. CSKA jest w trakcie przerwy w rozgrywkach w Rosji i rytmu meczowego na pewno nie ma. Ostatnio w sparingach same remisy, 2-2 z Tomskiem, 1-1 z Murcią i 1-1 ze Sparta Praga. Oczywiście Szachtar w LM pokazał, że i na samych sparingach można formę wyszlifować bardzo dobrze, ale mimo wszystko wydaje mi się, że w tym meczu CSKA w ofensywie nie poszaleje tak jak do tej pory w LE. Na razie w tych rozgrywkach same overy na wyjazdach, 2-1 Anrthosis, 3-0 Lausanne Sport i 3-0 Palermo. Ostatnio indywidualnie trenowali Honda, Gonzalez i Vagner Love, a ich występ w dzisiejszym meczu stoi pod znakiem zapytania. Ekipa do tej pory utrzymała swój skład personalny. Skoro ostatnio Aris zremisował u siebie z Manchesterem City w LE 0-0, to i PAOK może powstrzymać ofensywę CSKA. Dla mnie moskiewska ekipa jest faworytem LE, ale w tej rywalizacji awans zapewnią sobie u siebie. Według mnie, albo w tym meczu będzie 0-0, albo 1-0 wygrają goście. PAOK grał już u siebie z bardzo mocnym Villarrealem i wygrał 1-0, więc są w stanie przeciwstawić się CSKA i uzyskać korzystny rezultat. To jest już faza pucharowa i tu nie ma miejsca na błędy, więc tym bardziej defensywa musi być szczelna, a w przypadku PAOK-u to oznacza mur przed bramką i jeden gracz z przodu. Według mnie kurs nie powinien być aż tak wysoki, patrząc na to w jaki sposób gra PAOK oraz ze względu na to, że CSKA nie gra oficjalnych potkań. Na pewno atmosfera na stadionie w Grecji może też mieć wpływ na przebieg spotkania. Według mnie, tak jak napisałem wcześniej, padnie tu maksymalnie 1 gol.

 

http://obstawianie.com/liga-europy-1-16-finalu-vt118224.htm#1547738

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-21, 19:46 ]

:plus: 205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Brynäs IF vs Linköpings HC

Typ : Brynäs IF -0.5

Kurs : 2,25

Bukmacher : Bet365

Data: 2011-02-17 19:00

 

Mecz szwedzkiej Elitserien Brynäs IF podejmie Linköpings HC. Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo po 60 minutach (handicap -0.5) drużyny Brynäs IF. Obie ekipy jak na razie w tabeli dzieli 4 oczka, są to zespoły sąsiadujące w tabeli Linköpings 4 miejsce, Brynäs 5 miejsce.

Zwrócimy uwagę na formę w ostatnim czasie obu ekip. Brynäs IF wygrało 5 ostatnich gier (w tym 4 bez potrzeby rozgrywania dogrywki). Linköpings natomiast gra ostatnio w kratkę na 5 ostatnich gier wgrali 2 raz i 3 razy przegrali (4 z 5 meczów zakończyły się w regulaminowym czasie gry).

Jeśli chodzi natomiast o tzw. HEAD TO HEAD to Brynäs IF u siebie z Linköpings ma bardzo dobry. Wystarczy spojrzeć na statystyki jeżeli nie wygrywają w regulaminowym czasie gry to mecze kończą się remisami po 60 minutach:

Sezon 2007/2008

Brynas - Linkoping 9:1

Brynas - Linkoping 4:4

Sezon 2008/2009

Brynas - Linkoping 2:0

Brynas - Linkoping 1:1

Brynas - Linkoping 6:1

Sezon 2009/2010

Brynas - Linkoping 2:2

Brynas - Linkoping 6:3

Sezon 2010/2011

Brynas - Linkoping 3:1

Brynas - Linkoping 2:2

Warto wspomnieć również o sytuacji kadrowej obu ekip. Gospodarze bez żadnych osłabień goście natomiast muszą grać bez Andresa Jamtina, Mikaela Haakanssona, Jari Tolsy i Viktora Ekboma. Wydaje się więc, że więcej atutów dzisiaj na lodowisku powinni mieć gospodarze ale jak będzie przekonamy dzisiaj około godziny 21.00. Mam tylko nadzieje, że typ który podałem wejdzie.

 

http://obstawianie.com/liga-szwedzka-2010-2011-vt11131.htm#1547743

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-21, 19:47 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euroliga 17.02.2011 19:30

 

Spotkanie: Efes Pilsen - Real Madryt

Typ: Real +3,5

Kurs: 1,97

Buk Pinnacle Sports

 

Dzisiaj zobaczymy ciekawe spotkanie w ramach koszykarskiej Euroligi. Real Madryt podejmie Efes Pilsen. Oba zespoly to bardzo dobre ekipy. Liderem tabeli jest Real ktory ma na koncie komplet 3 zwyciestw w tym ostatnia 3 punktowa po dogrywce z Efesem. W Realu dzisiaj zagraja wszyscy najlepsi koszykarze. Zwyciestwo daje im pewne 1 miejsce w grupie wiec mobilizacja jest spora. Real ma swietna passe, na 10 ostatnich spotkan przegrali tylko raz, calkiem neidwno kiedy ulegli 8 punktami Barcelonie w Pucharze Krola. W Eurolidze procz wygranej z Efesem, rozbili Partizan 20 punktami i potrafili wygrac 10 punktami na ciezkim terenie w Sienie z Montepaschi. Widac ze ci gracze maja potencjal nawet na zwyciestwo.

Efes natomiast na 10 ostatnich spotkan zanotowal 8 wygranych i 2 porazki. Procz przegranej z Realem ulegl tez zespolowi Ulkeru Stambul w lidze gdzie przegral 9 punktami. Dla nich ebdzie to bardzo wazny mecz gdyz porazka spowoduje ze beda walczyc z Montepaschi w bezposrednim meczu o awans. Jednak mimo duzej mobilizacji jestem zdania ze tak wlasnie bedzie. W Eurolidze wygrane tylko 3 punktami z Partizanem i 2 z Montepaschi. Wyglada to blado przy wynikach Realu. Sadze ze dzisiaj to Real bedzie gora w tym meczu. dodatkowo podtrzymuja swoja teze biorac pod uwage fakt iz w 2 ostatnich meczach w Stambule wygrywal z Efesem. Pewnie gram na Real.

 

http://obstawianie.com/puchary-europejskie-2010-2011-vt2982,125.htm

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-21, 19:47 ]

:plus: 97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga Europejska

Spotkanie : Lech Poznań - Sporting Braga

Typ : Sporting Braga

Kurs : 3,3

Bukmacher : Expekt

Data: 2011-02-17 19:00

 

Dzisiaj przy ul. Bułgarskiej 5/7 odbędzie się bardzo emocjonujące wszystkich Polaków spotkanie. O godzinie 19:00 Lech Poznań podejmie portugalski zespół z Bragi. Największym atutem ekipy z Bragi będzie fakt, że są w środku sezonu i bez przerwy grają w lidze. Lech Poznań poza spotkaniami sparingowymi nie rozegrał w tym roku żadnego oficjalnego spotkania. Jose Mari Bakero powołał na ten mecz 19 zawodników:

 

Kadra Lecha na mecz z Bragą:

 

Bramkarze: Krzysztof Kotorowski, Jasmin Burić

Obrońcy: Seweryn Gancarczyk, Ivan Djurdjević, Manuel Arboleda, Bartosz Bosacki, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kikut, Luis Henriquez, Marcin Kamiński

Pomocnicy: Jakub Wilk, Dimitrije Injac, Jacek Kiełb, Sergei Krivets, Semir Stilić, Mateusz Możdżeń

Napastnicy: Artjoms Rudnevs, Bartosz Ślusarski, Vojo Ubiparip

 

Sparingi Lecha Poznań

19.01.2011 Lech Poznań - FC Basel 0:0 ( Rundevs nie wykorzystał karnego)

21.01.2011 Lech Poznań - Young Boys Berno 1:2 ( gol Siergieja Kriwica)

24.01.2011 Lech Poznań - FC Timisoara 2:0 ( gole: Artjoms Rudņevs , Vojo Ubiparip)

26.01.2011 Lech Poznań - Lokomotiw Płowdiw 4:0 ( gole: Bosacki, Rudnevs x2, samobójczy)

29.01.2011 Lech Poznań - Zestafoni 2:2 ( gole: Vojo Ubiparip , Tomasz Mikołajczak )

 

Sporting Braga jak wspomniałem gra w Lidze Portugalskiej dobrze, na 18 mecz zdobyli 27 punktów (8-3-8) a bilans goli to: 33:26. Sporitng Braga zajmuje 6 miejsce w lidze.

 

Mecze Sportingu Braga na wyjazdach:

 

05.02. CS Marítimo - SC de Braga 1 : 2

14.01. Portimonense SC - SC de Braga 0 : 3

08.01. Sporting CP Lisboa - SC de Braga 2 : 1

04.12. Uniao Leiria - SC de Braga 3 : 1

13.11. Vitória de Guimaraes - SC de Braga 2 : 1

 

Warto też wspomnieć, że zespół z Bragi zajął 3 miejsce w grupie wygrywając 3 mecze: 2x z Partizanem Belgrad oraz raz wygrywając sensacyjnie z Arsenalem.

 

Mój Typ na dzisiaj to 1-2 dla Bragi. Choć będę całym sercem za Lechem Poznań.

 

http://obstawianie.com/liga-europy-1-16-finalu-vt118224.htm#1547832

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-21, 19:48 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUCHARY EUROPEJSKIE: Liga Europejska 17.02.2011 21:05

Sparta Praga - Liverpool

Typ:Liverpool - 1,5

KURS:4,80

Buk:bet365

Analiza:

dziś o godzinie 21:05 rozpocznie się mecz LE pomiędzy mistrzem Czach Sparta Praga a wielce utytułowaną drużyną FC Liverpoolu. Sparta w tej chwili nie grała mecz ligowych iż w tamtejszej lidze trwa przerwa ligowa. Liga Angielska gra a Liverpool spisuję się w jej znakomicie ostatnio. W 5 meczach ligowych, ostatnich The Reds wygrał 4 z nich w tym z Chelsea w Londynie i tylko raz zremisował. Nowy trener wyraźnie poukładał zespół. Zajmują 6 pozycję tracąc 10 pkt do pierwszej czwórki, może dużo ale miesiąc , dwa temu zajmowali pozycję w okolicach 15 miejsca. Grają bardzo dobrze w obronie, tylko 1 bramka stracona w ostatnich 5 meczach ligowych, widać,że są w formie wygrywajac na wyjeździe z Chelsea czy 3-0 z Wolverhampton. Odszedł Torres aleza to przyszedł nie mniej utalentowany Suarez . Drużyna Spart zagra pierwszy mecz o pkt w tym roku, nie wiadomo w jakiej sa formie, na pewno ciężko będzie im zagrac tak jak np. z CSKA czy Palermo gdzie remisowali. Postanowiłem zagrac dlatego na 2-bramkowe zwyciestwo gości i już teraz praktycznie zapewnienie sobie awansu do następnej rundy. Ciężko będzie Liverpoolowi zdobyć jakiś inny tytuł także na pewno powalczą o to trofeum i skoncetrowanii wyjdą na ten mecz aby zbliżyć się do pierwszego zwycięstwa w histori w Lidze Europejskiej. Podsumowując goście są w formie, zagrają prawie,że w pełni składzie, zabraknie Gerrarda z kluczowych graczy tylko, a przeciwnik nie nalezy do najmocniejszych liga czeska angielska to moim zdaniem przepaść, sądzę że goscie od początku narzucą własną grę i dzisiaj zwyciężom nie tylko 1 bramka ale minimum 2 aby być w konfortowaej sytuacji w rewanżu.

 

 

http://obstawianie.com/liga-europy-1-16-finalu-vt118224.htm#1547853

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-21, 19:48 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Skellefteå AIK - Modo Hockey 17.02 19:00

Typ: Skellefteå AIK -1.5

Kurs: 2,42

Bukmacher: Betsson

 

Spotkanie 48 kolejki szwedzkiej Elitserien pomiędzy drużynami Skelleftei oraz Modo Hockey. Drużyna gospodarzy walczy pod koniec sezonu regularnego o pierwszą pozycję z HV 71. W poprzedniej serii spotkań doszło do bezpośredniego meczu pomiędzy zainteresowanymi drużynami. Górą wówczas byli zawodnicy SAIK'u, którzy wygrali 5:3, tym samym niwelując stratę do drużyny z Jonkoping. Warto dodać, że była to szósta z rzędu wygrana odniesiona na własnym lodowisku. Dzisiejsi rywale Skelleftei to drużyna Modo Hockey, która wyraźnie ostatnio straciła formę. Przegrali cztery poprzednie mecze z rzędu wypadając z pierwsze ósemki, spadając, aż na trzecie od końca miejsce w lidze. Modo ma przede wszystkim problemy w defensywie, gdzie zaczęło tracić sporo bramek. Przy takim rywalu jak SAIK może to się okazać bardzo zgubne dla drużyny gości. Co niezwykle ciekawe w czołowej szóstce ligowej klasyfikacji kanadyjskiej jest, aż pięciu graczy z obu zespołów. Trzy pierwsze miejsca zajmują gracze gospodarzy, zaś na miejscach 4 i 6 jest dwóch napastników gości. Swoją znakomitą pozycję w lidze w tym sezonie SAIK zawdzięcza dwójce Mikko Lehtonen - Joakim Lindström. Obaj w tym sezonie zdobyli już po 52 punkty i ze sporą przewagą 12 oczek wyprzedzają kolegę z drużyny Davida Rundblada, co ciekawe obrońcę. Po tej wspomnianej dwójce klasyfikacja jest dość spłaszczona i oprócz Rundblada są tam też Byron Ritchie (19G+20A) oraz Per-Åge Skröder (14G+24A). Można, więc założyć, że w dzisiejszym meczu padnie kilka bramek. Ja jednak zdecydowałem się na wygraną gospodarzy z handicapem. Uważam, że Skelleftea mimo kilu wahań formy w tym sezonie jest naprawdę chyba najsolidniejszą ekipą w Elitserien. Znakomita współpraca Lehtonena z Lindströmem zaprocentowała naprawę bardzo dobrymi wynikami. Jeżeli gospodarze zagrają podobnie jak w meczu z drużyną HV 71 to sądzę, że Modo zejdzie z lodu jako przegrane z co najmniej dwoma bramkami różnicy.

 

http://obstawianie.com/liga-szwedzka-2010-2011-vt11131,25.htm#1547857

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-21, 19:48 ]

:plus: 142

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUCHARY EUROPEJSKIE: Liga Europejska 17.02.2011 19:00

Sparta Lech - Braga

Typ: under 2,5

KURS: 1,67

Buk: Expekt

 

Analiza: Dziś o 19 Lech zagra z Sportingiem Bragą 1/16 Ligi Europejskiej z portugalskim klubem, który gra na bardzo wysokim poziomie. Podopieczni Jose Mari Bakero są niezwykle bojowi nastawieni do tego pojedynku. Pod znakiem zapytania stoi występ Dimitrije Injaca, Serb podczas meczu reprezentacji narodowej z Izraelem naciągnął mięsień dwugłowy. Sporting w swoim składzie ma fantastycznych zawodników na których lechici muszą bardzo uwżać. Portugalczycy ostatni swój mecz ligowy przegrali 2:0 z liderem FC Porto, sami zajmują 6 pozycje, na wyjazdach grają 2-2-6. Braga zagra w lidze Europejskiej, bo zajełą 3 miejsce w Lidze mistrzów, ale grali w trudnej grupie z Arsenalem Londyn, Szachtarem i Partizanem który ograli. Lech w polskiej lidze bardzo rozczarowuje, ale teraz przerwa zimowa była i wszystko sobie poukładali. W meczach pucharowych grali fenomenalnie, dlatego dziś zagrają w 1/16 finału Ligi Europejskiej. Moim zdaniem mecz będzie szybki, ale bramek niewiele, dlatego stawiam na poniżej 2.5 gola.

 

http://obstawianie.com/liga-europy-1-16-finalu-vt118224,25.htm

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-21, 19:48 ]

:plus: 67

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...