Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] Pyza vs. Elit Typer


Pyza

Rekomendowane odpowiedzi

A więc już dochodzi do pojedynku %-) Zobaczymy co potrafi kolega Elit Typer. We dwóch przez 10 dni musimy podac po 1 typie. Na start mamy po 100 zł. Zobaczymy kto po 10 dniach odniesie największy zysk. Typujemy single, nie można podawac kuponów. Kursy bierzemy z Bwin, ponieważ tam jest największa oferta. Jeśli ktoś z nas w danym dniu nie poda typu, od jego stanu konta odliczamy 20j. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc już dochodzi do pojedynku %-) Zobaczymy co potrafi kolega Elit Typer. We dwóch przez 10 dni musimy podac po 1 typie. Na start mamy po 100 zł. Zobaczymy kto po 10 dniach odniesie największy zysk. Typujemy single, nie można podawac kuponów. Kursy bierzemy z Bwin, ponieważ tam jest największa oferta. Jeśli ktoś z nas w danym dniu nie poda typu, od jego stanu konta odliczamy 20j. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYP nr. 3

 

Philadelphia 76ers u Charlotte Bobcats over 190 1.91

 

Stawka: 20 zł

Wygrana: 38.20 zł

 

O kurde, ale pech :szok: wynik 189.... 1 punkt do wygranej :/ hehe zdarza się niezła wpadka , powodzenia w przyszłości i mniej takich niefartownych typów... :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan pojedynku po 4 kolejce:

Pyza 20,00 : Elit typer 00,00

 

Przepraszam mojego przeciwnika,ze zapomniałem od dwóch dni podać typów, ale niewynikało to ze złej woli ale ze zbyt dużej ilosci pracy na róznych forach. Prowadze kilka Konkursów takich jak tutaj , zajmuje to cholernie dużo czasu i o takich mniej dla mnie waznych zabawach po prostu zapominam . Nawet nie wrzuciłem wczoraj typów do działu kupony pomimo ,że je miałem przygotowane.

Jeszcze raz przepraszam , no i oczywiscie gratuluje zwycięstwa , gdyż ja już nie mam za co grać.

 

Ps Kolega nie jest gorszy ode mnie , bo z kolei nie typował w Moim Konkursie do którego się zgłosił. Tak więc jesteśmy kwita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...