Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 08.02.2011


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tenis, ATP San Jose (USA), godz. 15:00

Spotkanie: B. Becker - R. Berankis

Typ: B. Becker wygra 2-0

Kurs: 3.50

Bukmacher: Bet365

 

Jutro odbędą się spotkania pierwszej rundy na turnieju w San Jose. W jednym z pojedynków zmierzą się Niemiec Becker z młodym Litwinem Berankisem. Większe szanse bukmacherzy dają 20-latkowi z Wilna, z pewnością przekonała ich dobra forma Litwina w niedawno rozpoczętym sezonie. Richard osiągnął świetny wynik na Australian Open, sprawnie przebrnął przez kwalifikacje i zatrzymał się dopiero na 1/32, gdzie jego przeciwnikiem był finalista tegoż turnieju - David Ferrer. Ponadto Litwin do udanych może zaliczyć występ na turnieju w Brisbane, również 1/32 i porażka z Mayerem. Nieco mniej dobrego można powiedzieć o Niemcu, którego stać na znacznie więcej niż dotychczas pokazał. Warto jednak w jego przypadku odnotować zwycięstwa z Verdasco i Gulbisem, a więc wysoko mierzącymi zawodnikami. Miałem okazję oglądać Berankisa podczas Australian Open i nie wywarł on na mnie zbyt pozytywnego wrażenia. Jestem przekonany, że to zdecydowanie za mało na Benjamina. Głównym atutem Niemca jest potężny serwis (w granicach 220 km/h) i uderzenia z niskiej piłki. Według mnie bukmacherzy źle dobrali kursy na to spotkanie, Becker to może nie jest tenisista, który potrafi zagrozić 15-20 najlepszym zawodnikom w rankingu ATP, ale na pewno miejsca wzwyż są w jego zasięgu. Berankis to utalentowany chłopak, ale mam wrażenie, że jeszcze nie jest odpowiednio przygotowany na odnoszenie większych sukcesów. Będzie to pierwszy pojedynek pomiędzy nimi i wydaje mi się, że doświadczenie weźmie tutaj górę i bez problemu ogra rywala.

 

http://obstawianie.com/atp-san-joserotterdamcosta-do-sauipe-wta-paryzpattaya-vt118087.htm#1543127

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-09, 10:50 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie :Dallas Mavericks - Cleveland Cavaliers

pierwsza połowa

Typ : Dallas Mavericks-8,5

Kurs : 1,96

Bukmacher : Pinnacle

Data: 2011-02-08 02:30

 

Analiza:

 

Nie pierwszy raz stawiam podobny typ przeciwko Cavs i jak dobrze pamietam jeszcze mnie nie zawiodł wiec czemu nie dac kolejny raz i szybko "zaplusowac".

Pisałem juz ostatnio ze Cavs powoli ,mozolnie wracaja z tego bardzo głebokiego dołka ale są jeszcze za nisko by mogli powalczyć z tymi najlepszymi ,a taką właśnie ekipą są Mavs.

Gospodarze powiekszaja serie zwyciestw, goscie powiększaja serie porażek.

Ostatnie dwa mecze to zdecydowanie lepsze mecze gosci ale grali z Portland i z nieco ospałymi koszykarzami Grizzlies.

Nie dosc że nie kleiła sie im gra to w drużynie zrobił sie dosc pokaźnych rozmairów szpital.Odpowiedzialnosc za wyniki i gre spadła na mało doswiadczonych zawodników z mniejszymi umiejetnosciami niz ma konkurencja w najlepszej lidze świata.

Szykuje sie dzis 25 porażka z rzedu, rekord juz pobity, ile można dobić?? Myśle że szansa przyjdzie już w tym tygodniu bo mecz z Tłokami i nieco oslabionymi Clippersami jest do wygrania przy odrobinie szcześcia.

Jednak mecz z Dallas jest spisany na straty przez Cavs,a na możliwosc pogrania cos wiecej przyjdzie prawdopodobnie w drugiej czesci meczu gdy wejdą rezerwy gospodarzy.Pierwsza polowa zdecydowanie pojdzie na konto Mavs i handi spokojnie pokryją.

Polecam grać ten typ :).

 

http://obstawianie.com/nba-2010-2011-vt10687,50.htm#1543180

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-09, 10:50 ]

:plus: 96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Calgary Flames - Chicago Blackhawks

Typ : 2

Kurs : 2,40

Bukmacher : Expekt

Data: 2011-02-08 03:30

 

 

Analiza: Dziś wybrałem spotkanie pomiędzy Calgary Flames - Chicago Balckhawks. Gospodarze spisujący się ostatnio bardzo dobrze złapali 11 punktów w 6 meczach, strzelili 21 bramek i 13 stracili, Chiacago zdobyło 6 punktów i w bramkach 23:20. Pojedynek zapowiada się bardzo wyrównale, bukmachery minimalnie faworyzują gości zBlaskhawks, na których stawiam. W bezpośrednich meczach wygrali 8 spotkań, 3 razy padał remis i Calgary było lepsze 6 razy. W tabeli ligowej obie ekipy zajmują miejsca w środkowej części Calgary jest 16 z 59 punktami, 154 gole strzelone i 160 straconych, u siebie 14 zwycięstw 9 porażej i dwa remisy. Chicago jest 18 z 58 punktami,strzelili 167 bramek i 147 stracili, na wyjeździe wygrali 11 spotkań 4 zremisowali i 8 przegrali. Ostatni swój pojedynek przegrali z Vancouver 4:3, natomiast Calgary przegrało po dogrywce z Los Angeles Kings, a wcześniej seria zwycięst, również po dogrywce. Moim zdaniem dziś powinni wygrać hokeiści Chicago Blackhawks.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-09, 10:49 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA 2:00

Spotkanie: Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers

Typ: Los Angeles Lakers

Kurs: 1.62

Buk: Expekt

Analiza:

 

Witam w nocy. Spotkanie niedźwiadkow z Lakersami to jeden z najbardziej wyrownanych meczy tej nocy w NBA. Z drugiej strony wedlug mnie zwyciezca jst tutaj najpewniejszy. Ostatni mecz tych druzyn mial miejsce dwa miesiace temu, a zakonczyl sie minimalnym zwyciestwem niedzwiadkow na ich terenie. Waznym faktem jest takze to, ze lider niedzwiedzi narzeka na bole brzucha i nie wiadomo czy w ogole to tego spotkania podejdzie. Jest to duze oslabienie dla i tak faworyzowanych Lakersów. Dodam też, że Niedzwiedzie wygraly jedynie 5 z 18 spotkań wyjazdowych naprzestrzeni tego sezonu co jest wynikiem fatalnym. Nic nie moze więc dzisiaj zachwiać pewnego zwycięstwa Los Angeles, na ktorych sam stawiam niemałe pieniazki. Jesli zagrają bez lidera to zwyciestwo kilkunasto piunktowe jest praktycznie pewne, natomiast z liderem bedzie to wygrana kilkupunktowa. Polecam typ, mecz juz za 1,5h.

 

http://obstawianie.com/nba-2010-2011-vt10687,75.htm#1543312

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-09, 10:49 ]

:plus: 62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna, Walia, Premier League

Spotkanie : The New Saints - Llanelli AFC

Typ : X

Kurs : 3,80

Bukmacher : Bwin

Data: 2011-02-08 20:45

 

Analiza : Dzisiaj o godzinie 20:45 rozpocznie się zaległe spotkanie 14 kolejki walijskiej Premier League pomiędzy The New Saints, a Llanelli AFC. The New Saints jest na drugim miejscu z dorobkiem 46 pkt. (14-4-2). Llanelli AFC zajmuje obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 33 pkt.(9-6-5). Gospodarze u siebie nie przegrywają, raz tylko zremisowali (9-1-0). Natomiast goście dobrze radzą sobie na wyjazdach (4-4-2). Jednak biorąc pod uwagę, że górna część tabeli została już uformowana oraz to, że wkrótce oba te zespoły znów rozegrają ze sobą spotkanie w Pucharze Ligi, będą się oszczędzać w dzisiejszym meczu. Także ostatnie spotkania tych zespołów przemawiają za takim typem, TNS zremisował ostatnio u siebie z Bangorem, Llanelli ostatnie trzy mecze ligowe także zremisowało. W tym sezonie w pierwszym meczu między tymi zespołami Llanelli u siebie pokonało TNS 2:1. Na cztery ostatnie mecze rozgrywane między sobą na boisku TNS, Llanelli tylko raz zremisowali (3-1-0 dla TNS). Jak dla mnie dzisiajszy mecz nie ma faworyta, bo nie wiadomo jakimi składami zagrają trenerzy, mając przed sobą jeszcze jeden mecz do rozegrania między sobą. Myślę, że oba zespoły nie będą się przemęczać i podzielą się punktami. Obstawiam w tym meczu bramkowy remis, co oznaczałoby niespodziankę, a takie zdarzają się na koniec sezonu.

 

http://obstawianie.com/liga-szkocka-irlandzka-walijska-islandzka-2010-11-vt10863,25.htm#1543335

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-09, 10:49 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia Warszawa v Dnipro

Buk Bet365

Typ over 2,5 gola

Kurs 1,90

 

 

Kolejny mecz ale już ostatni w między narodowym turnieju Marbella Cup 2011.

Gdzie w finale spotka się Polonia Warszawa wraz z Dnipro Dnipropetrovsk. Polonia trzeba przyznać spisuje się dobrze na tym turnieju , co nie było trudne do przewidzenia jedynym godnym ich rywalem był Zenit Petersburg z którym wygrali 1:0 , mecz wcześniej polska drużyna rozgromiła 4:0 Kuban Krasnodar więc nie był to przyzwoity przeciwnik , dzś natomiast o 18:00 spotka się z 4 drużynom ligi ukraińskiej Dnipro, prawdopodobnie jeśli Poloniści zagrają tak jak we wcześniejszych meczach tego turnieju bez problemu powinni sobie poradzić z dzisiejszym rywalem , lecz analizując wyniki obydwu drużyn, w których to tylko 2 meczach nie padło więcej niż 2,5 gola wydaję się dosyć logiczne i rozsądne zagrać w tym meczu ten typ z racji że jest to finał towarzyskiego turnieju myślę że na zakończenie padnie kilka bramek. W sumie obie drużyny nie grają o jakieś złote puchary czy mercedesy , więc bardziej zagrają wszyscy na luzie i żeby się pokazać. W takich spotkaniach zazwyczaj pada dużo bramek i będzie tak tym razem ja tutaj typuję powyżej 2,5 gola dziwi mnie tak wysoki kurs na takie zdarzenie , zostało tylko korzystać typ dla odważnych over 3,5.

 

 

http://obstawianie.com/klubowe-mecze-towarzyskie-vt2495.htm#1543418

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-09, 10:47 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkowka LM 8.02.2011 18:00

 

Spotkanie: Jastrzebski Wegiel - Generali Haching

Typ: 2

Kurs: 2,00

Buk: Bet365

 

Dzisiaj odbedzie sie rewanzowe spotkanie w siatkarskiej Lidze Mistrzow w ktorym zmierza sie gracze Jastrzebskiego Wegla z najlepszym niemieckim zespolem, przynajmniej na chwile obecna mianowicie Generali Haching. Pierwszy mecz zakonczyl sie zwyciestwem gosci 3:1. Jastrzebianie sa bardzo slabym zespolem o ile nie najslabszym w calej puli zespolow ktore pozostaly jeszcze w boju o LM. W lidze spisuja sie tragicznie, obecnie walcza o miejsca 7-10, nie udalo im sie nawet wbic do czolowej szostki naszej ligi. Zespol gra nie dosc ze nierowno to jeszcze popelniaja bardzo glupie bledy. Ostatnie 6 spotkan to 2 wygrane i 4 porazki, z tym ze obie wygrane odniesli ze slabym Olsztynem i w dodatku ledwie 3:2. W zespole wyroznia sie Divis a reszta gra ponizej krytyki. Awansowali z najslabszej w historii grupy i tutaj ich przygoda sie skonczy.

Generali natomiast ostatnie 6 spotkan to bilans 5-1, przegrali jedynie 2:3 z silnym Zenitem Kazan. Zespol jest bardzo dobry z graczami ktorzy tworza zgrany kolektyw. Na uwage zasluguja Carrol, dos Santos i Kaliberda ktorzy zdobyli w ostatnim meczu z Jastrzebianami najwiecej punktow. Maja nad polskim zespolem przewage na siatce gdyz graja tam Gunthor czy Kmet co przy naszych Polnskim i Gawryszewskim wyglada jak niebo a ziemi. W niemal kazdym elemencie sa lepsi od polskiego zespolu i dzisiaj przystapia na luzie do tego meczu. Jastrzebianie beda grac nerwowo gdyz ciazy na nich presja zwyciestwa ale to moze byc zgubne dla nich. Wg mnie zdecydowanie lepsi sa goscie i na nich stawiam.

 

http://obstawianie.com/puchary-europejskie-2010-2011-vt10692.htm#1543475

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-09, 10:49 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nozna , Mecz towarzyski 08-02-11 16:00

Zenit ST.Petersburg -Sparta Praga

Typ:Zenit

kurs:2.6

Bet-at-home

Dzis o godzinie 16.00 dojdzie do ciekawego meczu pomiedzy zespołem z Rosji Zenitem

St.Petersburg a czeską Sparta Praga .Zenit jest obecnym mistrzem Rosji i nie dziwie sie ,grali fantastycznie w poprzednim sezonie ,aktualnie maja przerwe w rozgrywkach wiec mecze sparingowe przygotowuja ich do kolejnego sezonu .W swoich szeregach mają bardzo dobrych piłkarzy takich jak Kerzakov ,Danny i wielu reprezentantów kraju :Denisow ,Siemak czy Zyrjanov .Na boisku graja ofensywny ładny futbol a to pod wodza byłego tranera min.Romy Luciano Spallettiego.Sprawdzian ze Sparta zapowiada sie ciekawie ,Sparta jest vice liderem czeskiej ligi ostatnie 5 meczy w lidze wygrała wiec równiez graja na wysokim poziomie i walcza o mistrzostwo kraju .Mecz z rosjanami bedzie testem przed meczem z Liverpoolem który odbedzie sie 17 lutego .Trener Sparty bedzie z dystansem podchodził do dzisiejszego meczu by zawodnicy byli wypoczeci i w pełni zdrowi przed meczem z angielskim gigantem .Myśle rosjanie wygraja to spotkanie bowiem maja lepszych zawodników , lepszego trenera i zagraja na swoim wysokim poziomie

http://obstawianie.com/klubowe-mecze-towarzyskie-vt2495.htm#1543518

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-02-09, 10:48 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...