Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] Typy z płatnych serwisów na każdy dzień ;)


besttips11

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz chodzi tu o to ze sie pieklisz jakbys placil 100e każdego dnia i miał problem z tym że ja mam to taniej...

 

A oboje wiemy ze nie placisz 100e każdego dnia skoro znasz betgang.

 

Sam gralem na typy z for i postanowilem je tu zamiescic zeby ludzie sobie pograli i nie wiem co widzisz w tym zlego

 

i zdziwilbys sie ile razy wykupywalem typy prosto z serwisu zeby samemu sprawdzic czy to nie scam...

 

Do tego dochodzi mysecurebetcom wiec nie rob problemu skoro go nie ma. Do tego od kilku dni nie zamiescilem tu zadnego typu wiec nie wiem o co Ci chodzi czlowieku?

 

Wiesz o co mi chodzi ?

 

A o to , że rozdawania typów na lewo i prawo czyni z nich kupę gnoju a nie elitarne typy z najlepszych serwisów !!! Rynek płatnych typów schodzi na psy przez takich jak Ty !!!

Gdybyś zapłacił 50 czy 100 zł za typ to byś go szanował , a że kupujesz u dzieciaków po 2 zł to zgrywasz cwaniaka i rozdajesz za darmo !!!

 

Chodzi mi również o to , że przez takich jak Ty i Tobie podobnych Polacy są wypraszania z grona klientów , blokowane są im dostępy do serwisów !!!

Przez takie gnidy rozprowadzające za darmo typy na blogach niedługo połowa płatnych serwisów nie będzie chciała sprzedawać Polakom , tak jak teraz połowa buków nie daje nam bonusów !!!

 

Nie wiem ile razy wykupowałeś typy bezpośrednio i guzik mnie to obchodzi , ale widząc jakie masz podejście , podejrzewam że raczej bym się nie zdziwił.

 

Pokaż nam , że masz bezpośrednio dostęp do tych typów i po sprawie.

Bo dla mnie w tej chwili zachowujesz się właśnie jak te śmiecie rozdające typy , nie szanujące ich tylko dlatego , że kupują je po 2 zł.

 

I jeszcze jedno, zapomniałbym.

 

Co z tego , że znam Betgang ? Ty też znasz jak widać...

Tyle , że nie masz szans w sposób cywilizowany sprzedawać na betgangu , tylko musisz włóczyć się po forach, aby żebrać o kilka złotych. Typy z piątej reki, którymi się chlubisz można dostać od

gizmnazjalistów za 15 zł i dobrze o tym wiesz, więc nie szukaj jeleni którym sprzedasz coś, co sam kupujesz albo dostajesz od podobnych sobie. Jeśli chcesz się nazywać sprzedawcą typów pokaż, że je kupujesz. U źródła. A nie na blogu od dzieciaka. I nie próbuj szukać naiwnych, którzy nie widzą różnicy między typem minutę od publikacji przez serwis a kilka godzin - gdy obiegł już wszystkie polskie zawodówki. I na koniec za 2 złote wylądował u ciebie. A ty udajesz, że masz typy. Niestety, masz public bety, które nie są warte żadnych pieniędzy, gdyż po drodze przez dziesiątki takich jak ty obszczymurów straciły swoją wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kefir po co ty się tak irytujesz? luzik arbuzik człeniu. przeszkadza Ci to że ty płacisz pieniądze a ktoś inny wrzuca to gdzieś na blog za free? z tym nie wygrasz to po pierwsze a po drugie to tu nikt nie chce sprzedawać typów. gdzie ty to wyczytałeś? a co do typów od gimnazjalistów za 15 zł to muszę przyznać że przepłacacie, bo ja mam je za darmo :smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kolega nie podaje typów to zamykamy temat z kuponami, który ma służyć do dyskusji na temat typów, a nie kłótni kto co i za ile :nie: .. Jak będziesz chciał kontynuować to z KZ (komentarze zabronione) i odezwij się na pw :))

 

A Kefir ostrzeżenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...