Skocz do zawartości

Copa Del Rey


mln

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sensejjag

28-11-2012 19-30

Hiszpania, Copa del Rey

Levante - Melilla

typ: Levante -2,5

kurs: 3,90

stawka: 3

Bet365

 

analiza:

Levante w rewanzowym meczu z trzecioligową Melillą muszą odrobić jednobramkową stratę. Po porażce 0-1 musza od początku ruszyć do przodu by jak najszybciej odzyskać kontrolę w tym dwumeczu. Levante ma na przejscie tego rywala spore szanse. Zaskakują mnie kursy jakie proponuja bukmacherzy na ten mecz. Jakby nie patrzeć Levante to czołowy zespół poprzedniego sezonu, a w tym roku potwierdzaja swoj spory potencjał. W Lidze Europy juz wyszli z grupy z Hannoverem i Twente, w Primera Division zajmuja wysoką szósta pozycje z realna szansa na włączenie sie do walki nawet o eliminacje do Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu skład Levante był mocno rezerwowy. Do tego gola stracili po rzucie karnym. W rewanżu uważam, ze trener levante Juan Ignacio postawi na zawodników pierwszego składu, bo szczerze wątpie, by chciał odpaść w konfrontacji z trzecioligowcem, ktory na dodatek zupełnie nie radzi sobie w rozgrywkach ligowych. Melilla ma bowiem zaledwie jeden punkt przewagi nad zespołami ze strefy spadkowej. Jeśli chodzi o ich postawe na boiskach rywali to woła to pomstwę do nieba. W siedmiu meczach ugrali ledwie jedno zwyciestwo i remis, przy bilansie bramkowym 4-13. Co są wstanie pokazać w Walencii, gdzie poza Realem i Barcelona w tym sezonie nikt nie wygrał?? Moim zdaniem zdaniem niewiele. Takiemu zespołowi jak Levante nie przystoi odpadać z zespołem tak słabym. Wczoraj bliscy niespodzianki byli piłkarze Cacereno, ktorzy postraszyli Malagę. Uważam, ze Levante nie popełni tego samego błedu i rozstrzygną mecz na swoja korzyść meldujac sie w 1/8 Pucharu Króla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Data: 28.11.12 (godzina 21:30)

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Króla

Mecz: Espanyol - Sevilla

Typ: Powyżej 3,5 bramki

Kurs: 3,20

Bukmacher: Betsafe

 

Mecze Espanyolu z Sevillą zawsze były bardzo emocjonujące bez względu na to w jakich rozgrywkach i na jakim szczeblu się odbywały i to sprawia, że pokładam dużą nadzieję w tym, że ten mecz będzie również takim emocjonującym widowiskiem. Pierwszy rozegrany w Sevilli na pewno spełnił to kryterium, ówcześni gospodarze wygrali 3:1 i awans mają w zasięgu ręki. Espanyolu nie wolno jednak skreślać ponieważ pomimo tego, że w lidze im nie idzie i są na ostatnim miejscu to mecz z Sevillą na pewno potraktują poważnie bo to jest dla nich ważny rywal. Bramka strzelona na wyjeździe sprawia, że awans Espanyolu nie jest aż tak odległy ponieważ wygrana 2:0 daje ten awans a 3:1 zapewnia dogrywkę. Inne konfiguracje nawet przy dwubramkowych wygranych gospodarzy dadzą awans gościom. To może być bardzo ciekawy mecz ale warunek jest taki, że Espanyol musi w miarę wcześnie zdobyć bramkę, najlepiej w pierwszej połowie spotkania i wtedy ten mecz może się na dobre otworzyć. Espanyol w lidze głównie przegrywa ale rzadko są to wysokie porażki. Sevilla w lidze utknęła w środku tabeli ale gra bardzo widowiskowo. Kilka poprzednich wyników to między innymi: 0:4, 5:1, 2:1, 0:0, 3:1, 2:1, 3:2, 1:4. Bardzo dużo wysokich wyników. Myślę, że w takim meczu jak dzisiaj również są szanse na wysoki wynik, jednak kluczem do jego osiągnięcia będzie zdobycie bramek przez Espanyol. Gospodarzy na to stać bo komu jak komu, ale Sevilli nie oddadzą awansu bez walki dlatego powinni zagrać bez kompleksów i atakować po to by zdobywać bramki. Jeśli to im się uda to mecz nabierze emocji i może skończyć się wysokim wynikiem. Sevilla nie wypuści już chyba awansu z rąk, ale nic nie jest pewne na 100% ponieważ jeśli gospodarze pierwsi strzelą i nabiorą wiatru w żagle to Sevilla może się znaleźć w tarapatach. Ale na pewno odpowiedzą jakimiś bramkami więc ostatecznie i tak według mnie awansują dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29.11.2012, godzina 21:30

Piłka nożna, Puchar Hiszpanii

 

Mallorca - Deportivo La Coruna

over 3,5 gola

3,75

William Hill

 

analiza:

 

Dziś o godzinie 21:30 zostanie rozegrane ostatnie czwartkowe spotkanie w Copa Del Rey. Zagrają ze sobą Mallorca i Deportivo La Coruna. W pierwszym meczu na stadionie w La Coruni padł remis bramkowy 1-1. Drużyna, która dziś wygra przejdzie do 1/4 finału pucharu Hiszpanii. W lidze obydwie ekipy spisują się poniżej oczekiwań więc na pewno chcą zrobić dobry wynik w pucharze. Myślę, że wyjdą zawodnicy występujący w lidze czyli najsilniejsze składy. Mallorca wygrała ostatni raz aż 10 spotkań temu, spodziewam się z ich strony mocnego na zespól gości. Mallorca jeszcze kilka sezonów słynęła z tego, że u siebie grała bardzo dobry futbol i rzadko przegrywała, dzis tak już niestety nie jest. Fani przyjda na ten mecz z nadzieją, że ich drużyna sie przebudzi i oczywiście zdoła awansować do 1/4 finału. Deportivo również nie imponuje formą bowiem wygrali w ostatnim czasie tylko 1 mecz z pośród 13-stu. Jedno jest pewne, ten pojedynek jest dla obydwóch drużyn meczem na przełamanie, dlatego jeśli któraś ekipa straci gola, na pewno rzuci sie do odrabiania strat, nie mając nic do stracenia. Spodziewam się bardziej ofensywnego meczu niż mialo to miejsce podczas pierwszego spotkania. Mimo to twierdzę, że oglądając skrót tamtego meczu nie wiele brakowało to większej ilości bramek. Było sporo akcji, zabrakło tylko skuteczności, dobrego wykończenia. Liczę, że dziś będzie inaczej. Zatem reasumując moim typem na dziś jest zakład na gole, których moim zdaniem zobaczymy minimum 4. Kurs mnie satysfakcjonuje i na pewno jest wart ryzyka, a wynosi 3,75.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - HISZPANIA: Copa del Rey

Spotkanie: Levante - Real Zaragoza

Typ: X2

Kurs: 1,80

Godz: 20:00

Bukmacher: Tobet

Analiza: Drużyna Levante w ostatnim okresie gra bardzo często, bo ligę

przeplatała z europejskimi pucharami. Moim zdaniem kadrowo są nie przygotowani

by walczyć co trzy dni i w końcu musi dopaść ich kryzys. Ich gra nie porywa i gdyby nie

duża doza szczęścia na pewno wyniki nie były by tak dobre. Uważam, że gospodarze odnosili

ostatnio zdecydowanie za dobre rezultaty jak na grę, którą prezentowali.

Szczęście jednak nie trwa wiecznie i dobrą defensywą a także Martinsem z

przodu daleko nie zajadą. Real Zaragoza odwrotnie prezentuje się całkiem ciekawie tylko nie

zawsze przekłada się to na wynik. W poprzednim meczu pokonali na wyjeździe

Rayo Vallecano i dzisiaj powinni pójść za ciosem. Biorąc pod uwagę, zachęcający

kurs na to zdarzenie warto dzisiaj zagrać X2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Copa del Rey, 08.01.2013r.; 21:30

Spotkanie: Valencia CF - Osasuna Pampeluna

Typ: Over 3.5

Kurs: 3.25

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

Pierwsze spotkanie tych ekip w Pampelunie zakończyło się przekonującym zwycięstwem Valencii 2-0, wydaje się więc, że rewanż to tylko formalność i popularne "Nietoperze" nie powinny mieć najmniejszego problemu z awansem do ćwierćfinału Copa del Rey. Szkoleniowiec Osasuny Jose Luis Mendilibar nie składa jednak broni i uważa, że jego ekipę stać na zwycięstwo na Mestalla a przy odrobinie szczęścia nawet o awans. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie tym bardziej, że Valencia mimo, że kadra ich na ten mecz wygląda dość mocno to jednak wydaje się, że Mauricio Pellegrino w tym meczu da pograć zawodnikom, którzy do tej pory grali mniej co też według mnie będzie szansą dla ekipy gości.

Mimo, że jest to spotkanie pucharowe ja jednak postanowiłem oprzeć statystyki na meczach ligowych obu ekip. I tak Valencia w tym sezonie zdecydowanie bardziej skuteczna jest właśnie na Mestalla, do tej pory strzelili tutaj 20 z 25 bramek jakie mają w tym sezonie na koncie piłkarze Valencii. Skoro więc piłkarze "Nietoperzy" potrafili zdobyć dwie bramki w meczu wyjazdowym z Osasuną to u siebie według statystyk powinno być jeszcze lepiej. Warto również zauważyć, że Valencia w tym sezonie raptem w 3 spotkaniach potrafiła zachować czyste konto w meczach rozgrywanych na własnym boisku (na 13 meczów). Co prawda Osasuna to jednak z bardziej underowych ekip w tym sezonie w hiszpańskiej Primera Division to jednak jeżeli wierzyć szkoleniowcowi gości jego ekipa dziś zagra o zwycięstwo więc powinni zagrać dość ofensywnie w tym meczu bo jak wiemy to Osasuna musi odrabiać straty a nie Valencia.

W dzisiejszym spotkanie zabraknie w ekipie gości: Asier Riesgo (3/0), Damià (16/0), Raoul Loe (14/0), Anthony Annan (8/0), Sisi (13/0), Masoud Shojaei (3/0), Roberto Torres (7/0), Nino (12/2) i Manuela (7/1). W drużynie Valencia natomiast nie zobaczymy na boisku Jérémy Mathieu (3/0), João Pereira (16/0), Fernando Gago (16/0), Éver Banega (16/0), Sofiane Feghouli (22/6), Pablo Piatti (7/1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Hiszpania / Copa del Rey / 08.01.2013 / 21:30

Valencia vs Osasuna

Typ - Osasuna strzeli gola przed 79:00 minuta meczu

Kurs - 1.90

Bet365

 

Losy awansu wydaja sie juz byc przesadzone bo w Pampelunie Osasuna przegrala 0:2 wiec maja minimalne szanse na awans.

W przeciagu 3 dni Osasuna podejmowala Valencie dwu krotnie i oba mecze przegrala,najpierw w lidze 0:1 a nastepnie w meczu pucharowym wlasnie 0:2.

Spodziewam sie dzis innego meczu i gola ze strony Osasuny,bo nie wierze ze Osasuna po raz trzeci z rzedu nie strzeli gola nietoperzom.

Obie ekipy maja ciezkie mecze w nastepnej kolejce w lidze,tak wiec nie wykluczone ze troche zmian w skladach bedzie.

Zespol gosci z racji przegranego pierwszego meczu,dzis moze zagrac bardziej ofensywnie,bo juz niema czego bronic.

Co prawda martwi troche ta slaba forma Osasuny to jednak gol z ich strony na Mestalla to nie powinno byc az tak trudne zadanie.

Valencia pod wodza nowego trenera poprawila gre i tak zaczynajac od wygranych z Osasuna nietoperze byli lepsi tez od Getafe czy Granady,trzeba przyznac jednak ze druzyny te nie byly z najwyzszej polki.

Nietoperze u siebie sa druzyna nie obliczalna,w ostatnim czasie przegrali chocby dwa mecze w tym zostali upokorzeni przez Sociedad przegrywajac az 2:5,pozniej ulegli tez Rayo 0:1,nawet Llagostera byla w stanie strzelic tu gola wiec czemu nie Osasuna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Copa del Rey, 08.01.2013r.; 19:30

Spotkanie: Malaga - Eibar

Typ: wczesny gol: brak gola przed 27:00

Kurs: 1,83

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Malaga podejmuje trzecioligowca Eibar, który na dzień dzisiejszy zajmuje drugie miejsce w swojej lidze tracąc w 19 meczach zaledwie 10 goli. 1/8 finału to juz i tak sukces. co prawda w pierwzym meczu padl wynik 1:1 (bramki padly dopiero w ostatnim kwadransie), ale uwazam, ze dzisiaj dalej beda grali swoje tzn. autobus w bramce i kontry. nie mozna ich lekcewazyc bo do tej pory odprawili juz np. Athletic Bilbao. gospodarze nie beda tacy grozni gdyz nie zagra 5 kluczowych zawodników: Isco, Joaquina, Ignacio Camacho, Weligtona i Roque Santa Cruza. o bramki dla jednych i drugich powinno być bardzo ciężko.

Przewidywane składy:

Malaga CF: Carlos Kameni, Jesus Gamez, Sergio Sanchez, Oguchi Onyewu, Nacho Monreal, Jeremy Toulalan, Manuel Iturra; Diego Buonanotte, Seba Fernandez, Duda, Javier Saviola.

SD Eibar: Altamira, Aimar, Anibarro, R. Navas, Bingen, Capa, D. Jimenez, Abaroa, D. Olmo, Aketxe, Jito.

Sądze, ze w meczu padnie under 2,5. przy tak wysokim kursie polecam moj typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Copa del Rey; g.19:30

Spotkanie: Getafe - Atletico Madryt

Typ: Over 2.5

Kurs: 1.971

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

 

W pierwszym meczu 1/8 finału Copa del Rey na Vicente Calderon Ateltico Madryt zwyciężyło Getafe 3-0, myślę, że również w rewanżu padnie przynajmniej 3 bramki i znów będziemy mieli over w spotkaniu Getafe i Atletico.

Los Colchoneros to drużyna znakomicie prezentująca się na własnym obiekcie ale już na wyjazdach ostatnio gra zdecydowanie słabiej. Z 7 ostatnich meczów wyjazdowych Atletico wygrało raptem raz, raz remisując oraz 5 razy przegrywając. Dziś jest natomiast spora szansa na przełamanie tej statystyki bowiem Getafe ostatnio prezentuje się poniżej oczekiwań m.in. dlatego, że brakuje w składzie kilku ważnych zawodników. Również dziś Luis García nie może skorzystać z usług Alberto Lopo (11/1), Mané (10/1), Mehdi Lacen (12/0), Abdelaziz Barrada (17/3), Pedro León (16/2), Álvaro (16/2). Diego Simeone jednak również nie ma w kadrze kilku czołowych zawodników na ten mecz: Diego Godín (20/1), Filipe (19/1), Tiago (19/1), Koke (23/2).

Warto zwrócić uwagę, że w obu ekipach zabraknie dość ważnych zawodników formacji defensywnych, Lopo i Mane w Getafe i Godin i Felipe w Atletico. Warto również zaznaczyć, że do kadry meczowej Atletico wracają Miranda, Arda Turan i Radamel Falcao.

Myślę, że mimo iż rywalizacja w tym dwumeczu wydaje się być rozstrzygnięta to jednak obie drużyny będą chciały dziś wygrać i poprawić sobie samopoczucie przed kolejnymi spotkaniami ligowymi. Zapowiada się więc otwarte spotkanie i myślę, że bramek w tym spotkaniu nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Puchar Króla

Spotkanie: FC Barcelona - Cordoba

Typ: poniżej 4.5

Kurs: 1.5

Godz: 21:30

Bukmacher: Betsafe

 

 

Analiza: Puchar króla, Hiszpania. Barcelona w poprzednim spotkaniu wyjazdowym z Cordobą, które odbyło się jeszcze w 2012 odniosła zwycięstwo i zebrała zaliczkę dwóch bramek. Dwie bramki na wyjeździe to już jest bardzo dobra zaliczka i wydaje się, że Tito Vilanova w dzisiejszym spotkaniu pozwoli zagrać graczom, którzy nie dostają szansy na grę w lidze. Z pewnością także zagra Messi, który nie lubi odpuszczać sobie możliwości rozegrania kolejnego spotkania. Wiemy już, że nie zagra Iniesta i Xavi, zatem linia pomocy będzie mniej efektywna - co zdecydowanie wpłynie na grę zespołu. Gra będzie głównie opierała się na Messim, który będzie więcej rozgrywał piłkę niż szukał okazji do zdobycia bramek. W bramce stanie pewnie Pinto, który dla mnie jest znacznie pewniejszym bramkarzem niż Valdes. Barcelona w rozgrywkach pucharowych w Hiszpanii nie gra tak efektywnie, nie gra nawet efektownie. Uważam, że linia 4,5 bramek nie zostanie przekroczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Hiszpanii, godz 19.30

Zaragoza - Sevilla

TYP: over 2

KURS: 1,65

BUK: Pinnacle Sport

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 19.30 rozpocznie się kolejna runda w Pucharze Hiszpanii a ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem Zaragozy a zespołem Sevilli. Bukmacherzy faworyta nie typują bo kursy są bardzo podobne około 2,80 zł na oba zespoły. Ja również w takie typy bawić się nie będę i postawię mój ulubiony typ czyli over 2 goli bo kurs jest dość interesujący aby zagrać taki typ. Gospodarze tego meczu w ostatniej rundzie w pucharze Hiszpanii zmierzyli się z Levante i w dwumeczu wygrali 3:0. Na wyjeździe w Levante wygrali oni skromnie 1:0 a u sienie wygrali 2:0 i pewnie w ten sposób awansowali do kolejnej rundy. Natomiast goście tego meczu w dwumeczu pokonali Mallorce 6:2. Na wyjeździe rozbili oni zespół Mallorcy 5:0 a u siebie nieco odpuścili mecz przegrywając 2:1. Ale pierwszy mecz zdecydował o awansie już i było jasne że Sevilla przejdzie dalej. W lidze oba zespoły znajdują się obok siebie bo Zaragoza znajduje się na 13 pozycji z dorobkiem 22 oczek a zespół Sevilli na 12 pozycji z takim samym dorobkiem punktowym. Gospodarze tego meczu na własnym stadionie rozegrali w tym sezonie 9 meczy w których to trzy mecze wygrali i aż sześć meczów przegrali. Szczelili oni w tych meczach 11 goli i stracili 12 bramek. Na wyjeździe lepiej im się wiedzie ponieważ w 10 meczach wygrali oni cztery mecze, jeden mecz zremisowali i pięć meczy przegrali. Strzelili oni w tych spotkaniach 10 goli a stracili 16 bramek. A więc jak widać u siebie przegrywają mecze więc w tym meczu może być podobnie. Natomiast goście tego meczu na własnym boisku rozegrali oni 9 meczy w których to pięć meczy wygrali, jeden mecz zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 15 goli i stracili 11 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 10 meczów w których tylko jeden mecz wygrali, trzy mecze zremisowali i sześć meczów przegrali. Strzelili oni w tych meczach osiem bramek i 17 goli aż stracili. A więc jak widać jak na wyjeździe grają tracą sporo bramek. Ja w tym meczu postanowiłem zagrać over 2 goli ponieważ gdy oba zespoły się spotykają to wpada obólnie mówiąc sporo bramek. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy oboma zespołami over 2 goli padł cztery razy a raz padł under 2 goli. Uważam że w tym meczu padną dwie lub trzy bramki datego też stawiam over 2 goli aby aż tak nie ryzykować bo ostatnio oba zespoły lubią kończyć mecze dwoma golami. Ja stawiam że goście ten mecz wygrają 2:1 lub po prostu padnie remis 1:1 wtedy otrzymam zwrot. Zachęcam do typowania tego meczu na over 2 goli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Copa Del Rey, godzina 21:00

 

Real Madryt - Valencia

over 3,5 gola

2,00

Pinnacle sports

 

analiza:

 

Przed nami pierwszy mecz Realu Madryt z Valencią w ramach Copa Del Rey. Rewanż zostanie rozegrany za tydzien na stadionie w Valencii. Myślę jednak, że nawet już dziś może roztrzygnąc się sprawa awansu. Real gra u siebie i na pewno zespół Mourinho wraz z pilkarzami będą chcieli się zrehabilitować za weekendowy mecz z Osasuną, który Real zremisował w słabym stylu 0-0. Przypomnę, że w tym weekendowym meczu nie wystąpił As druzyny, Cristiano Ronaldo, dziś ten zawodnik już wystąpi i jestem przekonany że "Królewscy" są bojowo nastawieni.Warto wspomniec, że to będzie istny maraton spotkań pomiedzy sobą Realu z Valencią bowiem dzis i za tydzien rywalizują w Copa Del Rey a po drodze w weekend zmierzą się w rozgrywkach ligowych. Zatem zapowiadają się 3 ciekawe hitowe spotkania. Wracając do dzisiejszego pojedynku to jest to ćwiercfinal więc jedna i druga drużyna na pewno wystawi najsilniejsze składy. Nie spodziewam sie celowych brakow lub zlekcewazenia rywala. Real już w lidze o mistrzu kraju może zapomniec, pocieszeniem może być Puchar. W tym spotkaniu myslę, że wygrają gospodarze jednak kursy mnie nie satysfakcjonują dlatego skupie sie na golach, których spodziewam sie kilku a konkretnie minimum 4. Zatem mój kurs na ten mecz to over 3,5 gola przy kursie 2,00. Ekipa ze stolicy znana jest z ofensywnej gry na własnym boisku i zawsze strzela rywalom nawet do kilku goli, przykladem jest mecz z 1?8 ginału Copa z Celtą gdzie real wygrał 4-0. Jeśli chodzi o lige to podopieczni Mourinho w tym sezonie rozegrali dotychczas 9 spotkan na własnym boisku z czego 5 razy padały wyniki z overem 3,5. Historia bezpośrednich pojedynkow pomiędzy Real z Valencia wyglada następująco, otóż w ostatnich 4 spotkaniach 2 razy był under i 2 razy over. Jednak kiedy był już over to konkretny bowiem wyniki tych meczów to 6-3 i 3-2 dla Realu. W tym meczu I Valencia na pewno będzie miala swoje szanse, defensywa Realu jest w rozsypce, brakuje Pepe, pauzującego Ramosa. Skoro w zeszly weekend Osasuna zagroziła kilkakrotnie wielokrotnym Mistrzom kraju to tym bardziej Valencia nie powinna mieć z tym problemu. Przypuszczam, że dziś w Madrycie będzie emocjonujący mecz za sprawą dwóch ekip, będą strzelać zarówno gospodarze jak i goście. Stawiam 3-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Hiszpania, Puchar Króla

Data i godzina: 15.01.2013, 21:00

Spotkanie: Real Madryt - Valencia

Typ: 1 (handicap 0:1)

Kurs: 1,85

Bukmacher: Expekt

 

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Real podejmie przed własną publicznością Valencię. Gospodarze w lidze ostatnio spisują się bardzo słabo, gdyż do prowadzącej Barcelony tracą już 18 punktów, dlatego Puchar Króla jest dla nich okazją do rehabilitacji i na nim oraz oczywiście na Lidze Mistrzów w tej sytuacji skupiają się wszyscy w ekipie Królewskich. Droga do zdobycia pucharu nie jest jednak łatwa, gdyż po wyeliminowaniu Valencia w półfinale Real zmierzy się najprawdopodobniej z Barceloną. Ale żeby do tego doszło trzeba najpierw pokonać Nietoperzy. Valencia zajmuje 7 miejsce w tabeli a w ostatnich 3 meczach ligowych zdobyła komplet punktów. Jednak mecze wyjazdowe w tym sezonie to jest jednak pięta Achillesowa Valencia. Poza tym drużyna gości zagra dziś poważnie osłabiona, gdyż w dzisiejszym meczu nie wystąpią kontuzjowani Sergio Canales, Jeremy Mathieu i David Albelda. Poza tym nie zagra również przebywający na Pucharze Narodów Afryki Sofiane Feghouli. Real zagra natomiast bez Pepe oraz zawieszonego Sergio Ramosa. Do składu wrócił natomiast Marcelo oraz przede wszystkim nieobecny w ostatnim meczu ligowym Cristino Ronaldo. Real będzie chciał już w pierwszym meczu rozstrzygnąc losy awansu do kolejnej rundy dlatego wykorzystując atut własnego boiska a przede wszystkim osłabienia w drużynie gości Królewscy powinni wysoko wygrać to spotkanie tym bardziej, że mają co udowodnić swoim kibicom po słabszych ostatnich meczach. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Copa del Rey / 17.01.2013 / 22:00

Atletico Madryt vs Betis Sevilla

Typ - Betis strzeli gola przed 79:00 minuta meczu

Kurs - 1.90

Bet365

 

Kursy wystawione na ten mecz moim zdaniem sa zdecydowanie przesadzone.

Co prawda znajac sile Atletico na wlasnym stadionie mozna przypuszczac ze Betis bedzie mial trudne zadanie,to jednak kursy 1.36 na gospodarzy i 8.00 na gosci to nieporozumienie.

Atletico u siebie nie przegrywa,naprawde ich statystyki sa imponujace,w przeciagu roku na Vicente Calderon byli w stanie wygrac jedynie Barca i Real M ,zremisowal tu Sociedad,cala reszta...polegla.

To juz 17 zwyciestw z rzedu przed wlasna publika,Atletico od 8 spotkan nie stracilo u siebie bramki.

Jednak trzeba zaznaczyc gruba krecha,ze ostatnio graly tu slabeusze - 2x Getafe,Deportivo,Celta,Saragossa,Real Jaen,Hapoel czy bedaca ostatnio w kryzysie Sevilla.

Saragossa w ostatnim meczu z Atletico oddala bodajze jeden celny strzal na bramke :nuda: wstyd mi ze takie cos gra w Primera Division.

Jutro przyjedzie Betis,a wiec zespol ofensywny,ktory nie muruje bramki a z silniejszymi zespolami walczy jak rowny z rownym.

Podopieczni Pepe Mela sa w dobrej formie ostatnio,na 5 meczow wygrali 4,wpadke zaliczyli u siebie z Mallorka przegrywajac 1:2.

 

Jest to oczywiscie mecz w ramach Copa del Rey,dlatego tez Betis wie jak wazny jest gol na wyjezdzie,zwlaszcza ze bedzie jeszcze rewanz w Sewilli.

Uwielbiam Betis,ale nie tylko z tego powodu gram taki zaklad,gram na nich bo to nie sa leszcze jak wyzej wymienione ekipy co tylko potrafia grac 11 obroncami aby tylko nie stracic gola,jesli pilkarze Betisu zagraja na swoim poziomie to o zaklad jestem spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: FC Barcelona vs Malaga

Typ: Under 3,5 bramek

Kurs: 2,00

Bukmacher: Bet365

Data/godzina rozpoczęcia: 16.01.2013/21-30

Analiza:

Spotkanie I rundy Copa del Rey. Jak to zawsze ostatnio bywa niezaprzeczalnym faworytem bukmacherów jest Duma Katalonii. Wspaniała seria wygranych spotkań, ogromna przewaga w lidze nad pozostałymi drużynami przyczyniła się do tego. W rozgrywkach ligowych prawie na pewno nikt im już nie ,,podskoczy'' pomimo tego, iż jeszcze sporo spotkań do rozegrania. W Lidze Mistrzów znakomicie sobie radzili w fazie grupowej. Ostatnie spotkanie przegrali 7 listopada z Celticem dość nieoczekiwanie. Zespół Malagi w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze zarówno w rodzimej lidze, jak i w Lidze Mistrzów zajmując pierwsze miejsce w grupie, i wyprzedzając tym samym między innymi AC Milan. Ostatnio ich forma nie jest jednak ustabilizowana. Potrafili zremisować z Eibra jak również ponad miesiąc temu przegrać w rozgrywkach Copa del Rey 0-1 z Cacereno. Mieli jednak z pewnością na uwadze fakt, iż wcześniej wygrali na wyjeździe 4-3. Odnosząc się bezpośrednio do dzisiejszego starcia warto wspomnieć, że oba zespoły grały ze sobą w niedzielę w lidze. Wygrała wówczas Barcelona 3-1, jednak dwie ostatnie bramki padły w ostatnich 8 minutach regulaminowego czasu gry. W tamtym spotkaniu Barcelona miała przewagę jak zawsze to bywa w posiadaniu piłki, strzałach na bramkę, jak również jeszcze w wielu innych aspektach. Dziś z pewnością zawodnicy Malagi pałają żądzą rewanżu. Czy jest to możliwe? Zobaczymy za kilka godzin. Warto wspomnieć, że nie wystąpią dziś Villa, Marc Muniesa i Eric Abidal. W drużynie gości zabraknie Toulalana i Joaquina. Poza tym wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenerów. Ostatnie bezpośrednie spotkania nie wskazują na under, jednak czasami trzeba odejść od tej reguły, na co uważam są spore szanse-powodzenia

 

Przewidywane składy:

 

Barcelona: Pinto - Alves, Pique, Puyol, Alba - Xavi, Busquets, Fabregas - Pedro, Messi, Iniesta

 

Malaga: Caballer0 - Jesus Games, Demichelis, Monreal, Sergio Sanchez - Camacho, Iturra - Buonanotte, Isco, Eliseu - Saviola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - Puchar Króla

Spotkanie: FC Barcelona - Malaga

Typ: FC Barcelona + powyżej 2.5

Kurs: 1.43

Godz: 21:30

Bukmacher: Betsafe

 

 

Analiza: Pierwszy mecz Pucharu Króla pomiędzy Barceloną a Malagą zostanie rozegrany na Camp Nou. Obie drużyny ostatni mecz przeciwko sobie zagrały w niedzielę gdzie Barcelona odniosła zwycięstwo 3-1 w spotkaniu wyjazdowym. W dzisiejszym spotkaniu w składzie gospodarzy przewidywanych jest kilka zmian. W bramce Viktora Valdesa zastąpi regularnie grający w meczach pucharowych Pinto, do składu ma wrócić Adriano, na ławce zajdą się Cesc i Pedro, zobaczymy także Alexisa Sancheza oraz Songa. Barcelona w meczach pucharowych stara wypracować sobie przewagę w pierwszym meczu, żeby w drugim wyjść słabszym składem i dać odpocząć swoim najważniejszym zawodnikom. Typ wydaje się bardzo prawdopodobny tym bardziej, że spotkanie odbędzie się na Camp Nou gdzie Barcelona gra o wiele pewniej i skuteczniej niż na wyjazdach. Bardzo prawdopodobne jest, że na boisku zobaczymy dzisiaj Xaviego, Iniestę i Messiego co jest swoistą zapowiedzią dobrego, ofensywnego i obfitego w bramki spotkania. Niemożliwym dla mnie jest, że Barcelona nie odniesie zwycięstwa w dzisiejszym meczu a przy odrobinie szczęścia trzy bramki padną (co wydaje się bardzo prawdopodobne). Kurs nie jest wysoki lecz dla mnie ten typ w największym stopniu zasługuje na miano Pewniaka Dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - Puchar Króla

Spotkanie: Atletico Madryt - Betis Sewilla

Typ: Atletico Madryt + powyżej 1.5

Kurs: 1.55

Godz: 22:00

Bukmacher: Betsafe

 

 

Analiza: Czwartkowy mecz Pucharu Króla pomiędzy Atletico Madryt a Betisem zapowiada się bardzo interesująco. Faworytami są zdecydowanie gospodarze, którzy ze swojego stadionu uczynili prawdziwą twierdzę. W meczach ligowych w 10 spotkaniach na własnym boisku odnieśli 10 zwycięstw, stuprocentowa skuteczność zapewniła im 30 punktów tylko na własnym boisku. W każdym kolejnym meczu Atletico udowadnia, że w tym sezonie jest bardzo silne. Przeważają w większości spotkań, oddają bardzo dużo strzałów i mają swojego lidera, który prowadzi ich po kolejne wygrane. Z taką grą Atletico ma bardzo realne szanse aby liczyć się w walce o zwycięstwo w Pucharze Króla. To spotkanie potraktują poważnie, z pewnością będą chcieli zapewnić sobie jak najkorzystniejszy rezultat przez meczem rewanżowym. Betis jest drugą najlepiej grająca drużyną w lidze Hiszpańskiej na wyjazdach, jednakże wydaje mi się, że bardziej zależy im na lidze niż na pucharze gdyż zajmują miejsce premiowane grą w europejskich pucharach i z pewnością będą chcieli zachować siły u lepszych zawodników na kolejny ligowy mecz z Bilbao a ewentualne straty z tego meczu spróbować odrobić na własnym boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Málaga zremisowała na Camp Nou

 

 

Barcelona zremisowała u siebie 2-2 (2-1) z Málagą w pierwszym meczu 1/4 finału Copa del Rey. Prowadzenie dla gości uzyskał w 26. minucie Manuel Iturra. Podopieczni Manuela Pellegriniego nie cieszyli się jednak długo z korzystnego rezultatu. Katalończycy wyszli na prowadzenie po trafieniach Lionela Messiego i Carlesa Puyola. Málaga zdołała wyrównać w końcówce za sprawą Ignacio Camacho. Rewanż zostanie rozegrany 23 stycznia.

 

FC Barcelona 2-2 Málaga CF

Lionel Messi 29, Carles Puyol 30 - Manuel Iturra 26, Ignacio Camacho 90

 

Barcelona: 13. José Pinto - 19. Martín Montoya, 5. Carles Puyol, 14. Javier Mascherano, 21. Adriano - 11. Thiago Alcântara (78, 6. Xavi), 25. Alex Song, 8. Andrés Iniesta - 9. Alexis Sánchez (74, 4. Cesc Fàbregas), 10. Lionel Messi, 37. Cristian Tello (74, 17. Pedro).

 

Málaga: 1. Carlos Kameni - 2. Jesús Gámez, 21. Sergio Sánchez, 3. Weligton, 18. Eliseu - 20. Diego Buonanotte (69, 17. Duda), 16. Manuel Iturra, 11. Sebastián Fernández, 6. Ignacio Camacho, 46. Álex Portillo (46, 15. Nacho Monreal) - 9. Javier Saviola (65, 24. Roque Santa Cruz).

 

żółte kartki: Messi, A.Sánchez - Eliseu, S.Sánchez, Fernández.

czerwona kartka : Nacho Monreal (75. minuta, Málaga).

 

sędziował: José González.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HISZPANIA: Copa del Rey Atl. Madrid - Betis 17.01.2013 22:00

typ under 0.5 gola w pierwszej połowie

kurs 3.6

buk Sportingbet

 

Analiza:Faworytem tego meczu jest Atletico Madryt.Oba zespołu są w fenomenalnej formie i zaskakują wynikami w lidze hiszpańskiej.Gospodarze wystąpią w pełnym składzie.Atletico w ostatnim czasie są mniej skuteczni i strzelają mniej goli, w ostatnich pięciu pojedynkach zaledwie sześć a stracili pięć (w tym cztery gole Barcelony).Atletico zaraz po Maladze ma najlepszą defensywę w całej lidze, stracili do tej pory zaledwie 18 goli nawet Barcelona straciła więcej bo 20.W ostatnich pięciu pojedynkach Betisu także padło niewiele goli zaledwie dziesięć.Atletico Madryt w ciężkich meczach gra rozsądnie i ostrożnie dopóki wynik się nie otworzy skutkiem tego jest mała ilość goli tak było między innymi w meczu z Getafe na wyjeździe 0-0 z Mallorcą na wyjeździe( 0-0) 1-1, z Barceloną pierwszy gol padł dopiero w 30 minucie, z Realem Madryt 2-0.Jest to pierwsza runda meczu pucharowego uważam że oba zespoły zachowają dużo dystansu do siebie szczególnie w pierwszej połowie i nie pozwolą sobie na duże ryzyko .Poprzez wysoką przegraną drużyna traci podwójnie ponieważ musi podejść do rewanżu bez szans na awans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valencia - Real

 

Rewanżowe spotkanie 1/4 finału Pucharu Króla. W pierwszym spotkaniu pomiędzy Valencią a Realem padł wynik 2:0 dla drużyny z Madrytu. Tamto spotkanie wywołało sporo kontrowersji, Valencia uważała że została skrzywdzona, dziś czas na rewanż. Mamy za sobą spotkanie ligowe, w którym to Valencia została znokautowana, przegrali z Realem u siebie 0:5 a wszystkie bramki padły już przed przerwą. Uważam że dziś znów górą będzie Real, ponieważ jest po prostu zdecydowanie lepszą drużyną, jednak Valencia powinna dziś zagrać bardzo zdeterminowana by pokazać się z dobrej strony. Liczę że dziś nie tylko jedna drużyna będzie zdobywać bramki, choć gospodarze zagrają bez Soldado, to jednak chyba czas by osłabiona obrona Realu w końcu zakończyła mecz z jakąś straconą bramką, nie zagrają Ramos, Pepe i Marcelo. Szykuje się ciekawe spotkanie, Real w ofensywie ogromna siła, powinni wygrać a w meczu powinno paść sporo bramek.

 

Real 1.78

Real (-1,5) 2.96

over 2,5 1.55

over 3,5 2.35

over 4,5 4.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Hiszpanii, godz 22

Malaga - Barcelona

TYP: Poniżej 1,5 gola w I połowie

KURS: 1,75

BUK: Bwin

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 22 rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie w Pucharze Hiszpanii gdzie zmierzą się ze sobą zespoły Malagi z zespołem Barcelony. O tyle ten mecz zapowiada się interesująco ponieważ w pierwszym meczu padł remis 2:2 i w tym meczu Barcelona musi wygrać aby awansować dalej. A takie proste to nie będzie bo Malaga pokazała że jest bardzo walecznym zespołem i grając w 10 doprowadziła do remisu 2:2. Gospodarze w lidze także grają bardzo dobrze i dlatego są na piątej pozycji z dorobkiem 32 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy w których to sześć meczy wygrali, dwa mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 25 goli i stracili 13 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 9 meczy w których to trzy mecze wygrali, przegrali i zremisowali. Strzelili oni w tych meczach pięć goli i stracili jedynie cztery gole. Natomiast Barcelona znajduje się na pierwszej pozycji z dorobkiem 55 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 9 meczy w których to osiem meczy wygrali i jeden mecz zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 29 goli i stracili siedem bramek. Na wyjeździe rozegrali 11 meczy w których to 10 meczy wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 37 goli i stracili 16 bramek. W ostatniej kolejce gospodarze na własnym obiekcie zremisowali z zespołem Celta 1:1 a Barcelona nieoczekiwanie przegrała na wyjeździe z zespołem Real Sociedad 3:2 chociaż prowadzili już 2:0 to i tak tamten mecz w końcówce przegrali. Ja bym postawił na Barcelonę ponieważ oni potrafią się spiąć i wygrać tak ważne spotkanie a do tego bym postawił under 1.5 w pierwszej połowie bo kursy są bardzo ciekawe. A nie sądzę aby było wiele bramek w pierwszej połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24.01.2013.

Piłka nożna, Puchar Del Rey, godzina 20:00

 

Betis Sevilla - Atletico Madryt

over 2,5 gola

2,05

William Hill

 

analiza:

 

Przed nami rewanżowe spotkanie pucharu Del Rey pomiędzy Betisem a Atletico. W pierwszym meczu na stadionie w Madrycie Atletico ograło Betis 2-0. Zatem w rewanżu pilkarze musza zaatakowac, zagrac odwaznie jesli myslą o awansie do dalszej fazy. Jest to spotkanie 1/4 finału więc druzyna ktora przejdzie będzie już w polfinale zatem spodziewam sie bardzo mocnych składów. W tej fazie tych rozgrywek nie ma mowy o wystawianiu zawodników ktorzy na codzien graja rzadko. Mozemy spodziewać się wysokiego poziomu bowiem gra aktualnie 4-ta z 2-gą druzyną w lidze. Widziałem kilka spotkan w wykonaniu Betisu i stwierdzam, że jest to ekipa ktora nie boi sie ryzyka, czesto te ryzyko w tym sezonie sie opłaciło a swiadczy o tym wysoka pozycja w tabeli. Obydwa kluby spotkaly sie już w tym sezonie w lidze, równiez na stadionie w Sevilli mecz zakonczyl się wówczas zwycięstwem Atletico 4-2. Wpadło aż 6 bramek. Dlatego moim typem na dziś będzie zakład związany strikte z golami a konkretnie zakład na over 2,5 bramki. Kurs na ten typ wynosi 2,05 i w zupelnosci mnie satysfakcjonuje. Warto przypomniec, że w kwietniu 2012 roku kiedy to w roli gospodarza rowniez był Betis mecz zakonczyl się bramkowym remisem 2-2. Jak widzimy ostatnie pojedynki tych drużyn są obfite w gole dlatego warto zaryzykowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Copa del Rey / 31.01.2013 / 22:00

Atletico Madryt vs Sevilla

Typ - Sevilla strzeli gola przed 75:00 minuta meczu

Kurs - 1.83

Bet365

 

Styczen czas zakonczyc plusem i wygrana.

W czwartek w ramach Copa del Rey sily zmierza Atletico i Sevilla.

Nie chce zapeszac itd bo w pilce nic pewnego niema to jednak dla mnie jest to pewniak i gram za wiecej niz zwykle.

Kazdy zrobi z tym fantem co chce.

 

Atletico wygrywa u siebie i wygrywa,jak nie ktorzy wiedza stawialem juz przeciwko Atletico na gola i byla wtopa,jednak nie przewiduje powtorki za 2 dni.

Podopieczni Simeone sie zacieli i mimo ze z Betisem mieli juz luz i do 89 minuty prowadzili 1:0 to w koncu dalo sie im tego gola strzelic,miazga przyszla jednak w ostatniej kolejce - Athletic Bilbao 3:0 Atletico Madryt.

Dobitnie to pokazuje ze znakomita defensywa Atletico w koncu spuchla.

Obie ekipy spotykaja sie w bardzo dobrym momencie i czasie,Atletico po bardzo dobrych meczach ostatnio obnizylo loty a Sevilla na odwrot,po serii kiepskich wystepow nie dali szans Saragossie wygrywaajc na lajcie 4:0 a wczoraj bez szans byla Granada,ktora dostala "trojke" i pojechala do domu.

Sevilla to dobra ofensywna maszynka,ktora w koncu moze ruszy na nowo.

 

Dodatkowo gram :

 

Sevilla strzeli gola

1.57

 

oraz Sevilla over 1.5 gola 3.75

 

 

Vamos Sevilla !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania - Puchar Króla

Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona

Typ: Lionel Messi powyżej 1.5 gola

Kurs: 4.00

Godz: 21:00

Bukmacher: Betsafe

 

 

Analiza: Spotkanie dwóch najlepszych hiszpańskich klubów. Spotkanie dwóch zawodników uważanych za najlepszych na Świecie. Real Madryt podejmuje na własnym stadionie drużynę FC Barcelona w pierwszym półfinałowym meczu Pucharu Króla. Od pewnego czasu kiedy te dwa zespoły grają przeciwko sobie nie można zdecydowanie wskazać faworyta. Jednak wedle ostatnich wydarzeń wydaje się, że drużyna gości jest w bardziej uprzywilejowanej sytuacji. Real zmaga się z poważnymi brakami kadrowymi. Największą stratą zdecydowanie jest brak kontuzjowanego Ikera Casillasa. Duże straty są też w formacji defensywnej "Królewskich". W spotkaniu nie zobaczymy Pepe, Sergio Ramosa i Coentrao. Wystawienie "słabszej" formacji defensywnej stworzy więcej szans dla cierpliwie grającej Barcelony na znalezienie luk w ustawieniu defensorów i zdobycia bramek. Jeżeli Barcelona złapie właściwy rytm na początku spotkania wydaje się, że powinni sobie poradzić z Realem, który przeciwko swoim rywalom lepsze spotkania rozgrywa w meczach wyjazdowych. W tak ważnym spotkaniu zapewne nie zawiedzie Leo Messi, który rozstrzelał ostatnio Osasunę. Argumentem, który umocni wiarygodność typu jest fakt, że to właśnie Messi wykonuje rzuty wolne oraz rzuty karne, przy których wykonywaniu popisuje się bardzo dobrą skutecznością. Real nie będzie się bronił w tym meczu przez co odsłoni swoją słabszą defensywę i Barca zyska dodatkową szansę na gole. Uważam, że Messi jest w stanie trafić przynajmniej dwie bramki w tym spotkaniu. Kurs wydaje się bardzo ciekawy, typ jest prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piła Nożna Puchar Króla

Spotkanie:Barcelona-Real

Typ: Awans Real

Kurs:2.90

Godz:21:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Osobiście na początku napisze że jestem kibicem Barcelony ale niestety po pierwszym meczu widać że to różnie może zwłaszcza że to Real gra na wyjezdzie . Pierwszy mecz 1:1 i teraz każda bramka dla Realu to jest ogromna przewaga każdy remis premiuje dalszej gry przez zespół Realu . Niestety obecna forma Barcelony nie pozwala mi nie postawić inaczej niż tak w jutrzejszym spotkaniu a kurs 2.90 to ogromne Value na tego typu zdarzenie . To będzie również test dla Realu jak sobie poradzą przed rewanżem w LM . Oba zespoły z pewnością będą gryzły jutro trawę i obawiam się meczu na remis który bardzo Realowi będzie pasował . Mogą być przeróżne scenariusze ale w tym meczu stawiam na 2:2 . Real będzie chciał się odgrysc za przegraną już ligę . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

data:26.02.2013

Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania - Puchar Króla

Spotkanie: FC Barcelona-Real Madryt

Typ: Real strzeli powyzej 1,5 gola

Kurs: 2.55

Godz: 21:00

Bukmacher: Expekt

Dzis rewanzowe spotkanie polfinalowe Copa Del Rey pomiedzy Barceloną a Realem Madryt .Pierwszy mecz zakonczyl sie podzialem punktow 1:1.Real musi strzelic przynajmniej 1 gola i nie przegrac meczu,puchar krola musi zdobyc Real bowiem juz lige przegral 16 punktow straty do lidera Barcelony i w lidze mistrzow wydaje sie byc stracony bowiem nie wykorzystal atutu wlasnego boiska i na Santiago Bernabeu tylko zremisowali z Manchesterem UTD.Na Old Traford bedzie ciezko uzyskac awans do kolejnej fazy .Barca jeszcze gorzej zagrala w lidze mistrzow bo przegrala a San Siro z Milanem 2:0 .W Primiera Division ostatnio zarowno Barcelona jak i Real wygraly 3 ostatnie mecze jednak juz bez wielkich wynikow a nawet z problemami .Jordi Roura nie jest Vilanowa a tym bardziej nie jest Guardiola co jest widoczne w grze Barcy ktora w kazdym meczu traci przyajmniej 1 gola Dzis Real strzzeli im minimum2 bramki i awansuje do finalu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania - Puchar Króla

26.02.2012 21:00

Spotkanie: FC Barcelona-Real Madryt

Typ: Messi nie strzeli.

Kurs: 2.30

Bukmacher: Expekt

Analiza:

 

Dziś o 20:45 na murawie w Mediolanie pojawią się dwie wielkie firmy które są rozpoznawane na całym świecie. Mowa tutaj o gościach z Hiszpanii - a mianowicie FC Barcelonie oraz gospodarzach dzisiejszej potyczki czyli AC Milanie. Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest Barca. Ja do końca nie podzielam ich zdanie, a nawet jeśli jest faworytem to raczej nie tak dużym jak sugerują to kursy. Tak więc odradzałbym stawianie tu czegokolwiek w stronę 1X2. Powiem do rzeczy, w tym meczu zdarzyć się może wszystko, począwszy od hat-tricka Iniesty skończywszy na 0-0. Mój typ na ten mecz to że Messi nie strzeli gola. Typ powiem szczerze troczę na czuja, bo statystyki raczej nie potwierdzają tezy mówiącej że Argentyńczyk nie wpisze się na listę strzelców. W lidze strzela jak na zawołanie. 37 bramek strzelone w 24 meczach, to mówi samo za siebie... Jednak dziś FCB nie gra z Rajo Vallecano, czy też

Sportingiem na Cum Nou wypełnionym po brzegi, wspierającym Leo. Dziś Barcelona gra w Lidze Mistrzów, gra na wyjeździe, gra w Mediolanie gdzie o bramki ciężko. Teoria na zwycięstwo z Dumą Katalonii nie jest trudna ( na pewno trudniej ją wykonać ) chodzi o wyłączenie z Gry właśnie Messiego. Myślę że dziś drużyna Milanu wyjdzie w pełni skoncentrowana głównie na Messim - wysuniętym graczu Barcelony. Kurs na to zdarzenie, jak na wagę tego spotkania bardzo kuszący tak więc polecam spróbować. Na pewno jest to bardziej opłacalny interes niż granie na gola Messiego po śmiesznym kursie 1.40

 

No więc to było 6 dni temu. Typ okazał się strzałem w dziesiątkę. Czy dzisiaj będzie podobnie? Myślę że jak najbardziej. Messi ma duże szansę zostać tak jak to było z Milanem wyłączony z gry. Jest to rewanż, a więc kolejnego meczu nie będzie. Tutaj będzie się trzeba skupić głównie na tym żeby gola nie stracić ( chodzi o Barcelonę ) więc myślę że szaleńczego tępa w tym meczu nie zobaczymy. Messi na pewno dostanie solidny plaster. Jest to gracz na którego każda drużyna grająca z FCB poświęca najwięcej uwagi ale prawie żadnej to nie wychodzi. W pierwszym meczu padł wynik remisowy 1:1 i dziś 0:0 w pełni satysfakcjonuje Barcelonę, jednak chyba nikt nie postawi ani grosza na Under 0.5 w tym meczu. Wracając do typu. Nie ma co tu dużo gadać, trzeba zaprosić na wielkie derby Hiszpanii które rozpoczną się już za 1.5 godziny. Wszystkim polecam w tym czasie włączenie TVP 1 bo na tym programie 'poleci' pojedynek Barcelony z Realem. Czy dziś Messi również nie strzeli ? Myślę że tak. Obawiam się tylko jakiegoś karnego, ewentualnie rzutu wolnego, jednak granie po kursie 1.40 na gola Argentyńczyka naprawdę nie ma głębszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: HISZPANIA: Copa del Rey

Spotkanie:Barcelona - Real Madrid

26.02.2013 21:00

Typ: Czy Xabi Alonso otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? TAK

Kurs: 1.85

Bukmacher: Expekt

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21.00 odbędzie się spotkanie w Copa del Rey pomiędzy

zespołami Barcelony i Realu Madryt. W pierwszym meczu tych ekip padł bramkowy remis

a spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Z racji tego iż El Clasico to odbędzie

się na Camp Nou, większe szanse na awnas do finału mają gospdoarze. Katalończycy

zagrają ofensywnym ustawieniem. Taki obrót sprawy może prowadzić do licznych

przewinień ze strony graczy Realu Madryt. Jak dobrze wiemy, albo i nie Xabi Alonso

jest to zawodnik bardzo inteligentny boiskowo, jednak w meczach z najlepszymi

często zdarzają mu się faule taktyczne, za które otrzymuje upomnienia. W moich odczuciach

dzisiejsze spotkanie będzie bardzo emocjonujące. Osobiście licze na wyski wynik, czerwoną kartke

i... boiskowe bijatyki ;) Jak wiemy między graczami Barcy i Realu często dochodzi do

różnych spięć. Dlatego jestem pozytywnie nastawiony do tego meczu, oraz licze na powodzenie

w moim typie. Więc krótko: Otwieram piwko, delektuje się komentarzem Darka Szpakowskiego

i czekam na kosmiczne emocje, jak po uderzeniu asteroidy w Czerabińsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Camp Nou był niestety blamaż Barcelony. Forma tragiczna, mówienie że Messi najlepiej odpoczywa grając jest śmieszne. Na szczęście nie było w kadrze marnego w każdym meczu Alexisa, ale za to Fabregas zaczyna mu dorównywać. Mecz u siebie, świetna publika, skład naszpikowany wychowankami, a tu nie było ani pomysłu na grę, ani zaangażowania. Chyba jednak taka plejada gwiazd potrzebuje jakiegoś wybitnego szkoleniowca bo jak widać sami zawodnicy grać nie będą. Całę szczęście że w La liga przewaga jest ogromna, ale jeśli coś się cudownie nie odmieni to z Milanem będzie klops. Z kreatywną grą w ataku są problemy, a tu trzeba strzelać bramki, z tyłu też trzeba zagrać na zero, a z tak grającą obroną to mało możliwe. Troszkę można Barcę usprawiedliwić, ponieważ w kluczowym momencie arbiter podobnie jak na San Siro dał popis. Karny na Pedro był strasznie ewidentny. Faulujący go bodajże Alonso, wpadł na niego z całym impetem powalając na ziemię co było ewidentnie jego celem, gdyż piłką nie był wcale zainteresowany. Śmiem twierdzić, że po wcześniejszych zachowaniach tego arbitra w klasykach, piłkarz Realu mógł być przekonany że może sobie na takie zagranie bez konsekwencji pozwolić. Sędziowie utrudniają, a drużyna sama sobie nie pomaga ani trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Spain - Copa Del Rey May 17.05 21:30 Real Madrid-Atletico Madrid 8/10

typ Real ponad 60 pkt

2,05

bet 365

 

Trudno się z kolega nie zgodzić ze Atletico ma kompleks Realu i jak tylko mają się mierzyć z Królewskimi to coś im wiąże nogi. W tym sezonie po fantastycznym starcie Atletico miało być inaczej, ale na Santiago Bernabeu Real wygrał 2-0 a na Vicente Calderon 1-2 i trzeba oddać, że w meczu na Vicente Calderon Real wyszedł rezerwowym składem- oszczędzając zawodników na późniejsze starcie w LM. W zeszłym sezonie Real dwukrotnie wygrał 4-1.Dodałbym więcej graja bardzo słabo z wielkimi ekipami z la liga. Barca także im nie leży.Ostatni występ podopiecznych "cholo"Simeone to po prostu kiepski żart i kpina ze swoich kibiców, przynajmniej ja to tak odbieram. Pal licho przegrany zakład, pieniądze czasem się zdarza ,ale trzeba mieć troszkę ambicji i serca a Los Colchoneros tego w takich meczach nie maja.Niby atmosfera jest świetna w ekipie ale transfer do Monaco jednego z najlepszych piłkarzy jakim jest Radamel Falcao nie może dobrze działać i wpływać na zespól .Real może nie gra jakoś bajecznie- galaktyczny ale to ostatni dzwonek dla Mo i spółki żeby zakończyć ten sezon pozytywnie.Większy potencjał jest po stronie blancos, myślę ze Atletico zagra lepiej niż ostatnio z Barca i Realem- bo grac ten zespól podtrawi. Czy wywiezie jakiś dobry korzystny wynik z Santiago Bernabeu wątpię.Statystyki nie graja ale sa pomocne, Real derby wygrywa i traktuje je bardzo poważnie...Atletico Muszą zdecydowanie zagrać agresywnie, myślę ze zobaczymy sporo fauli kartek może jakieś czerwo -wpadł mi bardzo fajny ciekawy zakład w oko, warty pogrania wkleję zasady punktowania tego betu;

tylko 90 minut,wygrany mecz 25 pkt, remis 10,każda zdobyta bramka 15,każdy przyznany i wykorzystany rzut rożny 3,czyste konto 10,score gol -gol przed 20 minuta 10 pkt ekstra tylko raz

minusy żółta kartka 5,czerwona 15, maks na zawodnika 20,jeżeli mecz zostanie niedokończony zakłady anulowany

 

imo widzę win królewskich 3-1 rożnych nie powinno zabraknąć gdzieś kolo 5-8 dla Realu można brać w ciemno. Szybki gol realny- zobaczymy jak z kartkami tak myślę ze 3-4 bez cze rwa Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - Copa del Rey, g.21:30

Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt

Typ: Powyżej 2.5 goli

Kurs: 1.60

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dziś poznamy tegorocznego zwycięzce Pucharu Króla w Hiszpanii, wiele wskazuje na to, że Real Madryt zdobędzie ten tytuł. Po pierwsze atut własnego boiska, od dłuższego czasu wiadomo, że tegoroczny finał odbędzie się na Santiago Bernabeu. Po drugie, rywal czyli Atletico Madryt, mówiąc kolokwialnie jest to przeciwnik, który jak najbardziej leży "Królewskim", Atletico w ostatnim czasie nie może nawet zremisować z Realem, nie mówiąc już o zwycięstwie które miało miejsce jeszcze w latach 90. I tak jak ostatnio Atletico wygląda w spotkaniach z Realem na zespół prze-motywowany, za bardzo się spina na te spotkania i rezultat jest zwykle taki sam czyli porażka.

Ja dziś zamiast grać zwycięstwo Realu postanowiłem zagrać over bramkowy (2.5). Jako, że mecz jest na Santiago Bernabeu oto wyniki spotkań pomiędzy Realem a Atletico w ostatnich latach:

 

01.12.12 PRI Real Madrid Atl. Madrid 2 : 0

:n:

26.11.11 PRI Real Madrid Atl. Madrid 4 : 1 :t:

13.01.11 COP Real Madrid Atl. Madrid 3 : 1 :t:

07.11.10 PRI Real Madrid Atl. Madrid 2 : 0 :n:

28.03.10 PRI Real Madrid Atl. Madrid 3 : 2 :t:

07.03.09 PRI Real Madrid Atl. Madrid 1 : 1 :n:

25.08.07 PRI Real Madrid Atl. Madrid 2 : 1 :t:

01.10.06 PRI Real Madrid Atl. Madrid 1 : 1 :n:

04.03.06 PRI Real Madrid Atl. Madrid 2 : 1 :t:

21.05.05 PRI Real Madrid Atl. Madrid 0 : 0 :n:

03.12.03 PRI Real Madrid Atl. Madrid 2 : 0 :n:

19.01.03 PRI Real Madrid Atl. Madrid 2 : 2 :t:

30.10.99 PRI Real Madrid Atl. Madrid 1 : 3 :t:

17.01.99 PRI Real Madrid Atl. Madrid 4 : 2 :t:

 

Jak widać bramki w meczach Realu z Atletico padają i mam nadzieje, że podobnie będzie w dzisiejszym spotkaniu. To jednak jest tylko historia, warto przeanalizować statystyki z obecnego sezonu. Real w tym sezonie Primera Division 25 meczach ligowych notował over 2.5 i 11 under 2.5 (średnia bramek w meczach Realu w lidze to 3.7). Nieco gorsze statystyki pod tym względem ma zespół Atletico, który w 16 meczach notował over 2.5 i w 20 under 2.5 (średnia bramek w meczach Atletico to 2.60).

Warto zauważyć jednak, że obie mają naprawdę wyśmienitych strzelców. W Realu jest Ronaldo, który tylko w lidze strzelił 34 bramek, w Atletico jest Falcao, który ma na swoim koncie 28 trafień. Oprócz nich sporo bramek strzelają również Higuain 14, Benzema 10, Özil 9 i Di Maria 6 (licząc oczywiście tylko mecze ligowe) w Realu, natomiast w Atletico Costa 8 i Garcia 5.

Warto również odnotować, że Diego Simeone przed tym meczem nie ma żadnych kłopotów kadrowych, natomiast Jose Mourinho nie będzie mógł skorzytać jedynie z usług Raphaela Varane'a.

Myślę, że czeka nas naprawdę niezłe spotkanie, wielu co prawda spodziewa się dość jednostronnego widowiska ale ja mam nadzieje, że Atletico tanio skóry nie sprzeda i dziś będzie równorzędnym przeciwnikiem dla Realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Alibaba locked i unpinned this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...