Skocz do zawartości

Copa Del Rey


mln

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina Piłka nożna Puchar Hiszpanii
Godz: 21:15
Spotkanie Sevilla-Real M
Typ: over 1.5 gola do połowy
Kurs 2.25
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem wybrac spotkanie rewanżowe pomiędzy ekipami Sevilli oraz Madryckiego Realu, które odbędzie się na stadionie tych pierwszych. Kursy przed rozpoczęciem tego spotkania są w miarę wyrównane, bowiem nie wiadomo jak wyjdzie ustawiona drużyna Madryckiego Realu, który już w pierwszym spotkaniu praktycznie zapewnił sobie awans do dalszych gier i pomimo niezłej aczkolwiek nieskutecznej gry Sevilli ekipa z Madrytu wygrała aż 3:0, pomimo iż ich podstawowa jedenastka była bardzo daleka od pierwszego zestawienia. Sevilla na swoim boisku jest zespołem niezwykle groźnym,ale ekipa gości gra o pobicie rekordu i myślę że to dla Zidana oraz reszty ekipy powinno być wystarczającą motywacją , bowiem 40 spotkań bez porażki robi ogromne wrażenie , nieważne czy jest to liga Hiszpańska czy jakaś inna. Madryt obecnie jest w bardzo wysokiej dyspozycji i pomimo manewrowania składem ta ekipa na prawdę bardzo dobrze wygląda , ja jak zwykle na to spotkanie mam kilka ciekawych typów, jednym z nich jest typ iż obie ekipy strzelą bramki, myślę że padnie kilka goli w tym meczu , stawiam iż Real go nie przegra, myślę żę może być po 2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna (Hiszpania – Puchar Króla)
Mecz: Villarreal – Real Sociedad

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 1,81

Bukmacher: OddsRing

Data: 11.01.2017  godz: 19:00

 

Analiza:

 

Dziś wieczorem w rewanżowym meczu 1/8 finału Pucharu Króla zmierzą się Villarreal i Real Sociedad. Pierwsze spotkanie Baskowie wygrali u siebie 3:1. Tym ciekawiej zapowiada się dzisiejszy rewanż, w którym gospodarze będą musieli podjąć ryzyko i zagrać ofensywnie by odrobić straty i wywalczyć awans.

Villarreal na swoim boisku jest groźny dla każdego rywala. W weekend Barcelona z trudem uratowała remis. Łącznie w lidze Villarreal rozegrał u siebie dziewięć spotkań, z których sześć wygrał, dwa zremisował i tylko raz przegrał. W tych meczach zespół stzelił osiemnaście bramek, a więc średnio u siebie zdobywa dwa gole na mecz. Nie może to dziwić biorąc pod uwagę duży potencjał ofensywny, za zdobywanie goli odpowiadają tacy gracze jak Soriano, Sansone, Pato czy dos Santos. Dzisiaj musząc odrobić dwubramkową stratę gospodarze na pewno od pierwszych minut zaatakują z pasją.

Real Sociedad należy do objawień tego sezonu La Liga, zajmuje w tej chwili szóste miejsce tuż za swoim dzisiejszym rywalem. Zespół jest nieobliczalny, potrafi zagrać na bardzo wysokim poziomie, jak choćby w pierwszym meczu z Villrealem przed tygodniem czy w ligowych potyczkach z Atletico (2:0) albo Barceloną (1:1). Przytrafiają się jednak również takie wpadki jak 1:5 z Deportivo czy sobotnia klęska u siebie z Sevillą 0:4. Generalnie Baskowie grają bezkompromisowo, dużo bramek strzelają i dużo też tracą, rzadko dzieląc się punktami. Na osiem ligowych wyjazdów po cztery razy wygrywali i przegrywali, a bilans bramkowy tych spotkań wynosi 13:13, co daje ponad trzy gole na jedno spotkanie. Dziś będą mogli zagrać z kontry i na pewno zrobią wszystko by strzelić przynajmniej jednego gola, który znacząco przybliży ich do awansu.

To już decydujące starcie w tej parze, nie ma miejsca na żadne kalkulacje i powinniśmy zobaczyć ofensywną grę i wiele bramek. Pierwszy mecz stał na dobrym poziomie i oba zespoły stworzyły sobie wiele okazji bramkowych. W tym sezonie – we wrześniu doszło już do meczu ligowego tych drużyn, na El Madrigal gospodarze wygrali 2:1. Przynajmniej tylu goli spodziewam się też dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21;15
Spotkanie Sociedad-Barcelona
Typ: over 3.5
Kurs 2.35
Buk Unibet
Analiza: Już jutro obejrzymy kolejne spotkanie w ramach pucharu Króla w Hiszpanii, Real Sociedad San Sebastian na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Barcelony, która jest faworytem według bukmacherów do zwycięstwa w dniu jutrzejszym jak i do awansu do następnej rundy tych rozgrywek, barcelona jednak ostatnio grywała róznie, czasem wygrywała pewnie,ale na przykład spotkanie z zespołem Athleticu Bilbao kilka dni temu nie wyglądało dobrze ze strony Katalończyków , którzy ewidentnie się tam męczyli. Sociedad natomiast na swoim stadionie nie liczac wpadki z zespołem Sevilli kilka dni temu nie może sobie mieć nic do zarzucenia bowiem punktuje praktycznie w każdym możliwym spotkaniu, niezależnie kto jest jego przeciwnikiem, jutro tez myślę że łatwo gościom się grało nie będzie, tym bardziej iż te ekipy spotykały się ze sobą od 2011 roku aż 8 razy i uwaga Barcelona na wyjeździe nie wygrała ani jednego z tych spotkań, po prostu Sociead im nie leży szczególnie grając na swoim boisku, a jak już wspomniałem Barcelona nie jest ostatnio w jakiejś dobrej formie, tak więc według mnie przy odrobinie szczęścia gospodarze mogą tutaj poszukać szans na wygraną lub chociaż na remis, stawiam na kilka bramek z obu stron i liczę na wynik 2:2 po 90 minutach tej rywalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data i godzina: 25-01-2017 21:15
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Copa del Rey
Mecz: Celta Vigo - Real Madryt
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 2,87
Analiza:

Przed nami mecz rewanżowy Pucharu Króla w Hiszpanii pomiędzy Celtą Vigo a Realem Madryt. Pierwszy mecz niespodziewanie a wręcz sensacyjnie wygrali goście tamtejszego meczu czyli Cetla 2:1.
Można powiedzieć Real w dołku ale czy to nie zbyt za szybko? Każdemu może się przydarzyć wpadka, jutro przekonamy się czy to jest dołek czy tylko wpadka była na Santiago Bernabeu.
W Realu sporo kontuzji bo nie zagrają: Marcelo, Carvajal, Modrić, Pepe, James, oczywiście Bale i prawdopodobnie Ronaldo ( może to i dobrze bo ten człowiek ostatnio tak gra, że sie patrzeć na niego nie da). Wiadomo, że Marcelo, Carvajal i Modrić grają w Realu pierwsze skrzypce i tutaj bedzie problem ich zastąpić zwłaszcza Modrica i Marcelo. Prawdopodobnie Zidane wstawi Danilo do obrony na drugi bok da Coentrao bądź Nacho do środka zamiast Modrica wstawi Isco a za Ronaldo Asensio. W dalszy ciągu skład Realu wygląda dobrze.
Celta spisuje się niespodziewanie dobrze w lidze jak i w Pucharze. Ostatnio porazka z Realem Sociedad 0:1 ale wydaje mi sie, że Cetla była myślami w meczu rewanżowym bo zagrali słabiutkie spotkanie.
Real ostatnie 2 pojedynki na wyjeździe z Celtą wygrywał 3:1 i 4:2 i mocno wierzę w to, że jutro wynik będzie podobny czyli Real wygra i obie drużyny strzelą gola.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Piłka nożna,Hiszpania,Puchar Króla

Godzina:21:00

Spotkanie:FC Barcelona-Atletico Madryt

Typ:1

Kurs:1,60

Bukmacher:Pinnacle

 

Witam. O godzinie 21:00 na Camp Nou dojdzie do meczu rewanżowego w walce o finał Pucharu Króla pomiędzy FC Barceloną a Atletico Madryt. W pierwszym spotkaniu w zeszłym tygodniu w Madrycie Barca okazała się lepsza zwyciężając 2-1. Trzeba powiedzieć że drużyna z Katolonii w pełni zasłużyła na wygraną . Sądze że dzisiaj postawią kropkę nad "i" zwyciężając przed własną publicznością . Być może gotowi do gry będą już m.in Iniesta i Bosquest chodź i bez nich radzili sobie rewelacyjnie. Gracze Luisa bowiem wygrali 7 z 8 ostatnich gier remisując jedynie z Betisem 1-1 po błędach sędziowskich. Z poprzednich sezonów można zauważyć że jak Duma Kataloni złapie rytm to jest ją bardzo ciężko zatrzymać . Moim zdaniem taka sytuacja następuje. Ponadto gospodarze są w konfortowej sytuacji dzięki zaliczce z Madrytu . Mając taką armate w zespole jak Suarez czy Messi nie trudno o skuteczną kontre . Atletico to bardzo silny zespół jednak patrząc na pierwsze spotkanie i miejsce rozgrywania meczu ciężko dawać większe szanse gościom tym bardziej że w ostatnich meczach raczej na Cam Nou ulegala Katalończykom. Diego Simeone nadal nie może liczyć na Jana Oblaka który nie raz ratował i m skóre w bramce . Moim zdaniem Barcelona jest w tej chwili w takiej formie że na własnym terenie byłaby wstanie wygrać z każdym dlatego Atletico również skazuje na porażkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Copa Del Rey

 

1108.png?lm=1438505152cdr.png?lm=1396275124940.png?lm=1406966406

 

Spotkanie: Alaves - Celta Vigo
Typ: 2
Kurs: 2,82
Data i godzina: 08.02.2016 21:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie rewanżowe półfinału Copa Del Rey pomiędzy Deportivo Alavés a Celtą de Vigo. Pierwsze spotkanie na stadionie Celty zakończyło się bezbramkowym remisem, dziś jednak już nie powinno tak być. Goście przystąpią do tego meczu ze swoistym handicapem bowiem mieli więcej czasu na odpoczynek z racji przełożenia ostatniego spotkania ligowego z Realem Madryt. Z powodu obfitych ulew i burz uległ uszkodzeniu stadion Celty, a władze ligi podjęły decyzję o odwołaniu tam tegoż spotkania. Jeżeli piłkarze Celty nie wykorzystają tej sytuacji na swoją korzyść to na pewno będzie to sporą niespodzianką. Goście po drodze do półfinału wyeliminowali odpowiednio Ucam Murcia, Valencię oraz Real Madryt. Gospodarze natomiast uporali się z Gimnastic, Deportivo La Coruna oraz Alcoron. Moim zdaniem Celta powinna dziś wygrać i warto tu pograć wcześniej bo kursy zapewne pójdą jeszcze w dół. Smaczku tego pojedynku na pewno dodaje to, iż Alaves jedyny mecz w tym roku przegrało w LaLidze właśnie z Celtą, więc będzie tu ciekawie i może być na boisku dosyć ostro. Co do osłabień w obu zespołach to w ekipie Mauricio Pellegrino nie ma jakichkolwiek osłabień natomiast w drużynie Eduardo Berizzo nie zobaczymy kontuzjowanych Rubéna Blanco i Claudio Beauvue, ale tak na dobrą sprawę nie są to jakieś poważne osłabienia. Moim zdaniem Celta powinna wykorzystać dłuższy czas odpoczynku, mają znacznie lepszą drużynę co prawdopodobnie udowodnią wygrywając to spotkanie. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
CDR

 

Hercules - Lorca Deportiva

Under 3.5

@1.40 forBET

 

 

Te ekipy grały między sobą 3 razy. We wszyskich meczach typ wchodził, bowiem padło kolejno 1,2 oraz 2 gole. Także widać, iż te drużyny nie napierają od pierwszych minut. Co prawda Lorca Deportiva ma teraz bardzo słaby okres. Ostatnie 5 spotkań w delegacjach to 4 porażki i jeden remis. Jednakże tylko raz polegli w stosunku 4:1. Jakby nie patrzeć, próbują grać coś w defensywie, bo ofensywą to nie grzeszą. W meczach pucharowych wiedzie im się całkiem dobrze pod tym względem. Mało goli tracą, próbując coś strzelić, lecz z niedużym powodzeniem. Gospodarze to ekipa również underowa. Na 5 ostatnich spotkań u siebie tylko raz przekroczyli w meczu barierę 3 goli. Myślę, że to będzie mecz na styku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

5a4be21986a2d_Beztytuu.png.4d07bcf7ed276

 

Tak prezentują się kursy na kolejne zmagania w pucharze króla. Według mnie na pewno bardzo ciekawy kurs na Valencie, powinni się odbić od dna, po mocnym starcie, nagle jakaś zadyszka i dwie porażki z rzędu, gdzie byli lepsi, ale np. z Villarealem to Zaza dał ciała... Wydaje mi się, że Cadiz może powalczyć, są mocni w segundzie, mogą zaskoczyć u siebie Seville, 1X po fajnym kursie.... Barcelona raczej powinna wygrać, można zaryzykować ich do dubla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliskie te mecze wiadomo puchary...i nie jest to  pusty slogan...imo dobry kurs na Alaves i tak z kornerów to Leganes chłopaki mocni w tym fachu niespodzianka.... Real i jego męczarnie na spokojnie  coś sie ogarnie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar
Godzina: 21:30
Spotkanie: Valencia - Las Palmas 4:0
Typ: 1/obie strzelą :n:
Kurs: 2,34
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Witam,
Przed nami rewanżowe spotkanie Pucharu Hiszpanii pomiędzy Valencia a Las Palmas, w pierwszym meczu gdzie Las Palmas było gospodarzem zremisowali 1:1 niby pechowo bo stracili gola na 1:1 dopiero w 85 minucie ale także szczęśliwie bo Valencia przeważała całe spotkanie... Las Palmas oddało tylko 1 celny strzał w tym meczu i na szczęście dla nich celny. Za Valencia przemawiało wszystko w tamtym spotkaniu prowadzili grę oddali dużo strzałów bo aż 17 ... ale wywieźli tylko i aż remis 1:1.
Dziś Valencia zaatakuje u siebie od pierwszej minuty i będą chcieli strzelić szybko bramkę aby prowadzić grę. W obu ekipach zapewne dojdzie do kilku roszad w składzie bo przed nimi za niedługo mecz w lidze... W weekend Valencia wygrała u siebie 2:1 z Girona natomiast Las Palmas przegrali u siebie 1:2 z Eibarem.
Wydaje mi się, że obejrzymy dość ciekawe i otwarte widowisko ze sporą ilością bramek z obu stron... Liczę, że gospodarze nie oleją tego spotkania a jeśli tak się stanie to widzę dość wyraźne zwycięstwo 3 może 4 do 1.
Powodzenia

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atletico Madryt - Lleida 3:0

Atletico strz. +2,5 1,70 eFortuna :t:

 

Króciutko, Atletico ma już zapewniony awans do następnej fazy gdyż pierwszy mecz na wyjeździe wygrali aż 4:0... I trener D. Simeone zapowiedział, że da odpocząć swoim kluczowym graczom ale 11-stka która ma wyjść dziś nie jest wcale taka słaba...

Atak: Torres, Costa  - Costa za czerwoną kartkę będzie pauzował w weekend dlatego dziś dostanie szansę gry

Pomoc: Carrasco, Gabi, Augusto, Vitolo - Vitolo nowy nabytek ma zagrać swój pierwszy mecz od 1 minuty... Carrasco ma zagrać również od 1 minuty

Obrona: Sergi, Savic, Montoro, Juanfran - czyli 2 doświadczonych Savic i Juanfran zawsze trzymają swój poziom.. Savić nie zagra w ligowym meczu dlatego dziś rozegra spotkanie

Bramka: Moya

 

Tak jak widzimy, ten skład nie jest tak słaby... Lleida jest drużyną słabiutką co pokazali u siebie.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar
Godzina: 21:30
Spotkanie: Real Madryt (-2) - Numancia 2:2
Typ: 1 :n:
Kurs: 1,84
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Rewanżowe spotkanie 1/8 Pucharu Króla na Santiago Bernabeu i jest to już tylko formalność z racji tego, że Real na wyjeździe wygrał z Numancia 3:0...
Nie ma co mówić, źle się dzieje w Madrycie, Zidane zwołał nawet pogawędkę wieczorem przed treningiem na stadionie i zawodnicy sobie szczerze porozmawiali, możliwe, że będzie to taki kopniak... Dziś oczywiście skład rezerwowy ale myślę, że na drużyną z 2 ligi to wystarczy.
Stawiam na wygraną Realu minimum 3 bramkami z racji tego, że w klubie nie dzieje się najlepiej zapewne może to być taki mecz dla kibiców radosny z wieloma bramkami.
Myślę, że tacy piłkarze jak Asensio, Isco, Lucas, Mayoral czy Ceballos pokażą w końcu, że nawet w meczach Pucharowych potrafią zagrać solidne 90 minut.
W pierwszym meczu Real wygrał 3:0 a można powiedzieć, że nie pokazali nic szczególnego - jedynie brak G. Bale, który strzelił tam bramkę może być minusem.
Powodzenia

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Villarreal - Leganes 2:1

Leganes (Awans) 1,65 eFortuna :t:

 

Widać ewidentnie, że Villarreal olewa ten puchar, wystawiona jedenastka w pierwszym meczu to dokładnie pokazała... Wynik też, lekko nie za ciekawy bo przy straconej bramce dziś muszą strzelić ich aż 3 w co nie wierzę. Leganes swoim mocnym składem wyszło na 1 mecz i widać, że traktują puchar bardzo poważnie. Ostatnio grają dobrze co pokazują wyniki w lidze, ostatnio wygrana 1:0 z Realem Sociedad ich na pewno jeszcze bardziej nakręci. Ogólnie Villarreal ostatnio nie gra u siebie zbytnio dobrze 3 porażki 1 remis i 1 wygrana na ostatnie 5 spotkań.

Dziś wydaje mi się, że Leganes awansuje do ćwierćfinału Pucharu Króla.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona - Celta Vigo

Barcelona i obie strzelą 2,16

 

Celta Vigo bardzo mi imponuje w meczach z najlepszymi typu Barcelona, Real, Atletico czy Valencia grają o wiele wiele wiele lepiej niż np ze słabszymi drużynami. Nie wiem dlaczego tak jest i to pokazuje między innymi miejsce w tabeli ligowej gdzie zremisowali z Realem z Barceloną a zajmują dopiero 15 miejsce...

W pierwszym meczu między obiema drużynami padł wynik 1:1 co daje nadzieje, że emocje jeszcze przed nami w tym dwu meczu. Celta pokazuje, że potrafi strzelić bramkę tym najlepszym przykładowo z Realem 2:2 z Barceloną w lidze 2:2 w pucharze 1:1. Ogólnie Celta na wyjazdach strzela minimum gola od 15 spotkań co jest świetnym wynikiem. Barcelona dziś za pewne wyjdzie w zmienionym składzie niż w lidze co także jest szansą dla Celty na strzelenie gola bo to, że Barcelona wygra raczej jestem tego pewny - są po prostu w bardzo dobrej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5a5f43663afa0_Beztytuu.png.cd3ca369cad16

 

Czas na kolejną rundę, top4 w LaLiga walczy o półfinał. Moim zdaniem każdy z nich przejdzie do kolejnej rundy, kursy bardzo fajne. Jeśli postawimy wszystkich faworytów: Atletico x Valencia x Barcelona x Real Madryt to wychodzimy nam kurs 3.68 jak dla mnie warto to zaryzykować. A jakie jest wasze zdanie? Zapraszam do dyskusji na temat dzisiejszych spotkań, oraz jutrzejszego. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Atletico - Sevilla
Typ: 2 [DNB]
Kurs:  4.5
Godz: 19:00
Bukmacher: Totolotek

Ciekawie zapowiada się dzisiejszy wieczór z Pucharem Hiszpanii. Największe zainteresowanie wzbudzą pewnie Derby Barcelony, ale dwie godziny wcześniej w Madrycie Atletico podejmie Sevillę. Gospodarze są aktualnie w lepszej formie, ale moim zdaniem przyjezdnych nie można tak łatwo skreślać, zwłaszcza przy takich kursach. To już ćwierćfinał, więc nie można mówić tu o słabych zespołach, a takie faworyzowanie Atletico to okazja do poszukania kursu na underdoga. W Totolotku całkiem rozsądnie wygra opcja bez remisu i to właśnie w ten sposób pogram na gości, 4.50 mnie zadowala, a czuję, że Sevilla zrobi niespodziankę ;).

By pershing,

50 pkt dodane - dobry kurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Spotkanie: Leganes - Real Madryt
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,72
Godz: 21:30
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Wczoraj widzieliśmy już kilka niespodzianek w Pucharze Króla, Atletico przegrało 1:2 z będącą w kiepskiej formie Sevilla a Barcelona uległa w derbach 0:1 z Espanyolem.
Dziś kolejna niespodzianka? Może tak być, ja idę w obie strzelą.
Real Madryt mimo, że przechodził poprzednie rundy no bez problemu bo nie można powiedzieć, że na jakimś farcie przechodzili z Numancia 5:2 w dwu meczu z Fuenlabrada 4:2 ale właśnie stracili 4 bramki tutaj. Leganes to drużyna lepsza od poprzednich przeciwników i myślę, że straci Real bramkę.
Zidane w dalszym ciągu daje odpocząć w pucharze kilku graczom i nie zagra Ramos, Marcelo, Ronaldo, Bale, Benzema...
Obrona nie dość, że dziurawa to jeszcze osłabiona.
Leganes w poprzedniej rundzie pokonało Villarreal w dwu meczu 2:2 i widać, że przykładają się do tego pucharu. Ostatnio zaczeli dużo lepiej grać...
Dziś wydaje mi się, że wynik padnie 1:1, 1:2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

copadelrey.png.45807aace7b94eda77714961c

 

Rewanżowe spotkania w Pucharze Króla. Barcelona i Atletico muszą odrabiać straty, o ile Ci pierwsi mają łatwiej tak Atletico niekoniecznie. W weekend jeszcze popsuli sobie humory, bo remis z Girona. Valencia i Real już jedną nogą w półfinale. Czy ktoś ma jakiś pomysł? Może @Typerex wystrzeli nam znowu z jakimś dobrym kursem? Zapraszam do rozmów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję ;)

 

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Sevilla - Atletico
Typ: 2 [awans]
Kurs:  3.45
Godz: 21:30
Bukmacher: Totolotek

W zeszłym tygodniu udało się trafić Sevillę po sympatycznym kursie. Oglądałem jednak ten mecz i moim zdaniem ówcześni przyjezdni mogli mówić o większej ilości szczęścia niż rozumu, bo Sevilla nie zagrała w Madrycie dobrze. Atletico zabrakło trochę szczęścia, trochę koncentracji do wygranej. Dziś kursy trochę odwrócone i to moim zdaniem znów okazja do niezłego zarobku. Stawiam dziś na awans przyjezdnych do półfinału Copa del Rey, bo Rojiblancos to po prostu lepszy zespół, a oferowane przez Totolotka blisko 3.5 na takie zdarzenie jest całkiem fajną ofertą. Jeśli tylko goście zagrają mądrzej niż przed własnymi kibicami to powinni zakwalifikować się do kolejnej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sevilla - Atletico, Atleti over 5.5 RR @2.04 Unibet :minus:

Atletico musi odrabiać straty i pewnie ruszą dość szybko na Seville, a Correra, Lucas i Koke będą ciągnąć tą grę skrzydłami. Średnia rogów Atleti w tym sezonie 5.7 czyli tak akurat na tą linie patrząc na ten wynik z pierwszego meczu gdzie zrobili 8 rogów typ wygląda zachęcająco. Dzisiaj z przodu niestety bez Costy ale będzie Griezmann i Gameiro, a Antek głową to raczej nie postrzela i powinien oddać kilka strzałów, które mogą dać te rogi, do tego Sevilla to raczej tutaj stawi autobus bo nie sądzę, żeby poszli na wymianę jak mają dwie bramki zapasu i to goście będą tutaj dużo częściej przy piłce co przełoży się tak oblężenie pola karnego jak ostro przycisną to już do HT pewnie zrobią ze 4 rogi bo tutaj nie ma na co czekać. La Bombonera to potężna twierdza i Sevilla tutaj praktycznie nie traci punktów w tym sezonie przegrali u siebie tylko raz więc Atleti musi się sprężać jak chce wycisnąć ten awans co za tym idzie nie widzę tutaj lepszego betu niż rogi bo z bramkami może być różnie jak skuteczność będzie niska. 

Edytowane przez Cecrusher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alaves - Valencia over 5.5 kartki 1.73 Unibet :t::t: 7 kartek w regulaminowym

Na szybko, bo za chwilę startujemy z meczem, może ktoś sobie jeszcze zdąży zagrać.

W ostatnim spotkaniu 6 żółtych kartek, dzisiaj spotkanie nadal jest otwarte. Valencia trochę ostatnio się osłabiła, Alaves gra bardzo agresywnie, więc to 1-2 dla Valencii wcale jeszcze nie dało jej awansu i dzisiaj będziemy widzieli pewnie niezłą grę na czas, jak w Hiszpanii przystało, oby sędzia tylko kartkował za to. Dodatkowo Alaves na 3 ostatnie spotkania w każdym z tych spotkaniu dorabiało się czerwonej kartki. Sędzią dzisiejszego spotkania jest Alfonso Alvarez Izquierdo jego średnia to 5,79 kartki na mecz - to kolejny argument, który przybliża mnie do grania overu. Jeszcze jak spojrzymy na zmagania ligowe to średnio łapią po 3 kartki na mecz, także jak widać ostra gra dla nich to chleb powszedni.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka luźnych sugestii przemyśleń na derby Katalonii FC Barcelona - Espanyol 21-30 unibet   kartek sporo 8  wynik skromnie 2-0 

 

bts nie 1,75:plus:

Zaliczy asystę Tak (Messi, Lionel) 1.90:minus:

Przyznana zostanie Czerwona kartka Tak 2.95:minus:


Barca musi odrabiać straty po minimalnej porażce 1-0 co powinno być dość łatwe do zrealizowania. Barca gra wybornie w tym sezonie mozna rzec wygrywa z kim chce i jak chce  -jak przyspieszy to...świetne drugie polówki. Sa to derby kartek nigdy nie brakowało choć z czerwonymi bywało różnie. Sama barca łapie kartki a goście wiadomo tutaj będą pod presja praktycznie cały czas w defensywie licząc na jakaś kontrę moze stały fragment gry. Sędziuje niejaki Antonio Mateu Lahoz kto ma przyjemności oglądać Lalige ten wie...co tam sędziowie robią jakie cyrki szopki odstawiają nie ma varu...Nasz sędzia nie znosi sprzeciwów i uwielbia rozdawać kartki- linie na to spotkanie sa dość wysokie bo w granicach 6-7 kartek żółtych, myślę ze bet na czerwona po przyzwoitym kursie jest do grania.W 1 meczu kartek było 9 pewnie dzisiaj zacznie sie spokojnie ale w zależności od wyniku w drugiej powinna sie zacząć wojenka.Messi czyli człowiek orkiestra gra strzela asystuje drybluje będzie zmotywowany w owym 1 meczu nie strzelił karnego :p  a lubi takie spotkania wyzwania wczoraj odpadł Real a wiec...Barca gra dobrze w defensywie ale ja tu liczę na ciągły atak klepanie na połowie Espanyol co do wyniku moze byc grubo 3,4-0 a nawet więcej :P"} a moze niespodzianka

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5a6e9648bb1e0_Beztytuu.png.2d2dd89e51158

 

Czas na kolejny etap Copa Del Rey! Na papierze Sevilla ma łatwiejszą drogę od Valencii do finału, ale ostatnio nie idzie im najlepiej. Barcelona dużym faworytem tego spotkania, ale po tym co pokazała Valencia na weekend z Realem nic dziwnego. Macie pomysł na któryś z półfinałów? Zapraszam do dyskusji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Barcelona - Valencia
Typ: 2 [+1.5]
Kurs:  1.95
Godz: 21:30
Bukmacher: Totolotek

Krajowe puchary to dość specyficzne rozgrywki, a przekonał się o tym choćby Real w dwumeczu z Leganes. Dlatego tak dziwi mnie mocne faworyzowanie Barcelony w dzisiejszym pojedynku półfinału Pucharu Hiszpanii z Valencią. Oczywiście Duma Katalonii jest faworytem dwumeczu, ale ich czekają jednak wkrótce ważniejsze pojedynki w Lidze Mistrzów oraz La Liga, a taki mecz to okazja do rotacji. Valencia rozgrywa zaskakująco dobry sezon i na pewno może pokusić się o wygranie rozgrywek, więc moim zdaniem warto lekko spojrzeć dziś w ich kierunku. Zwłaszcza że handicap +1.5 w Totolotku to kurs tylko o 0.2 niższy niż remis lub wygrana "Nietoperzy.

By pershing,

30 pkt dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Valencia - Barcelona
Typ: 1x    
Kurs:  2.05
Godz: 21:30
Bukmacher: Totolotek

Dziś rewanż w półfinale Copa del Rey, który zapowiada się jako pewien hit tego dnia, bo wielkiego wyboru nie ma. Faworytem oczywiście Barcelona, która wygrała na Camp Nou, ale mimo pewnego kryzysu Valencii nie jest to jakaś wielka przepaść. Szczególnie, że goście mają już korzystny wynik z własnego boiska i nie muszą specjalnie forsować dziś gry. Remis lub wygrana gospodarzy po ponad 2.0 to moim zdaniem całkiem korzystna propozycja z Totolotka. Valencia może zacznie grać jak jesienią, ale nawet bez tego jest w stanie tego nie przegrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
 Real Madryt - Leganes
 Real i obie strzelą  2,65

Mecz 1/8 finału Pucharu Króla. Real Madryt podejmuje na Santiago Bernabeu zespół Leganes.
Real jest w tym sezonie nie do poznania, mało kto się spodziewał, że po odejściu CR7 będą grać tak słabo. Oczywiście to nie jest tak, że odszedł 1 zawodnik i to przez to, przyczyniło się do tego przygotowanie do sezonu...
W spotkaniu Pucharu Króla trener Solari da odpocząć kilku podstawowych zawodników - Courtois, Marcelo, Varane, Kroos, Asensio, Bale, Llorente, Mariano. Leganes także podobno ma wyjść w nie najmocniejszym składzie.
Uważam, ze Real ogarnie ten mecz ale stracą gola jak to robią praktycznie w każdym meczu. Ostatnie 4 spotkania między obiema drużynami Leganes strzelał bramkę. Liczę, że podtrzymają tę passę.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Barcelona-Levante
Typ: Dembele strzeli i Barcelona wygra
Kurs:  2.10
Godz: 21:30
Bukmacher: forBET

 

Analiza:

Ciekawym zakładam na ten mecz wydaje się wygrana Barcelony i bramka Dembele. Po eksperymentalnym składzie w pierwszym meczu i porażce 2-1 dzisiaj Valverde wraca do sprawdzonych graczy. Ciężko się spodziewać odpadnięcie gospodarzy z Levante właściwie nie widzę żadnego argumentu za przyjezdnymi. Widzę tutaj również bramkę sprawiającego wieczne problemy francuza. Ostatnio jednak jakby trochę mniej miał bałaganu w głowie i całkiem nieźle wyglądał w kilku spotkaniach. Kurs z bramką Messiego nie zachęcający, a z Dembele ładny i wysoce prawdopodobny. Polecam.

Skład:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bumbumbam napisał:

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Barcelona-Levante
Typ: Dembele strzeli i Barcelona wygra :t:
Kurs:  2.10
Godz: 21:30
Bukmacher: forBET

 

Analiza:

Ciekawym zakładam na ten mecz wydaje się wygrana Barcelony i bramka Dembele. Po eksperymentalnym składzie w pierwszym meczu i porażce 2-1 dzisiaj Valverde wraca do sprawdzonych graczy. Ciężko się spodziewać odpadnięcie gospodarzy z Levante właściwie nie widzę żadnego argumentu za przyjezdnymi. Widzę tutaj również bramkę sprawiającego wieczne problemy francuza. Ostatnio jednak jakby trochę mniej miał bałaganu w głowie i całkiem nieźle wyglądał w kilku spotkaniach. Kurs z bramką Messiego nie zachęcający, a z Dembele ładny i wysoce prawdopodobny. Polecam.

Skład:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Barcelona - Real :n: wynik 1:1
Typ: 1  
Kurs: 1,85
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek

Wieczorem na Camp Nou kolejne El Clasico. Tym razem jest to starcie pucharowe, gdzie w poprzedniej rundzie wydawało się, że "Duma Katalonii" lekko lekceważy te rozgrywki. Sam rewanż był jednak prawdziwym pokazem dominacji Barcelony i efektowym zameldowaniem się w półfinale Copa del Rey. Ostatni ligowy remis z Valencią wydaje mi się tylko wypadkiem przy pracy, może także efektem pewnej koncentracji na środowym starciu. W tym sezonie Barcelona wydaje się zdecydowanie najmocniejszym zespołem w Hiszpanii, a w meczu u siebie z odwiecznym rywalem na pewno będzie chciała to udwodonić. Po cichu liczyłem na jakieś ~2,00, ale mimo wszystko nie jest najgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Alibaba locked i unpinned this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...