Skocz do zawartości

Copa Del Rey


mln

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania – Puchar Króla

Spotkanie: FC Barcelona - Espanyol

Typ: 1 (EH na rzuty rożne 0-5)

Kurs: 2,55

Godz: 20:30

Bukmacher: Unibet

 

Kilka dni temu obie jedenastki spotkały się w meczu ligowym i wówczas niespodziewanie Espanyol u siebie wywalczył bezbramkowy remis, choć Barcelona miała w tym meczu ogromna przewagę o czym świadczą statystyki z tego spotkania. Remis w tamtym spotkaniu pozbawił Barceloną pozycji lidera w La Liga. Gospodarze dziś będą głodni rewanżu za spotkanie sprzed kilku dni. Luis Enrique awizował na to spotkanie najsilniejszą jedenastkę jaką obecnie ma do dyspozycji łącznie z zawodnikami zakupionymi latem, czyli Ardą Turanem oraz Alexisem Vidalem, którzy przez kilka miesięcy nie mogli grać z powodów pozasportowych. Dziś będą solidnym wzmocnieniem Barcelony. Espanyol w La Liga w ostatnim czasie na wyjazdach gra fatalnie, gdyż zaliczył serię 5 porażek z rzędu i nic nie wskazuje aby się miał dziś przełamać. Od pierwszych minut Barcelona powinna przejąć inicjatywę w meczu i zepchnąć Espanyol do głębokiej obrony, co widać po statystykach rzutów rożnych. W sobotę Barcelona wygrała w tym aspekcie 10-6. Myślę, że przed własną publicznością te statystyki będą zdecydowanie korzystniejsze dla gospodarzy i spokojnie pokryją proponowaną przeze mnie linię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania: Copa del Rey

Spotkanie: Eibar - Las Palmas

Typ: 1

Kurs: 1.85

Godz: 20:30

Bukmacher: BetGun

Analiza:

 

Dzisiaj w ramach 1/8 finału Pucharu Hiszpanii Eibar zagra u siebie z Las Palmas. Obie drużyny dołączyły do rozgrywek w poprzedniej rundzie, Las Palmas pokonał w dwumeczu Real Sociedad 3:2, natomiast Eibar ograł 4:3 grającą w Segunda Division Ponferradine, co ciekawe pierwszy mecz Eibar przegrał na wyjeździe 3:0, ale u siebie dokonał prawie niemożliwego i odrobił stratę z nawiązką zwyciężając 4:0. W rozgrywkach ligowych po 18 kolejkach Eibar zajmuje obecnie znakomite 8 miejsce z dorobkiem 27 punktów na które złożyło się 7 zwycięstw, 6 remisów i 5 porażek. Las Palmas w lidze spisuje się dużo gorzej zajmując 16 miejsce z 17 punktami na swoim koncie i zaledwie 2 punktami przewagi nad strafą spadkową. W meczach wyjazdowych Las Pamas jeszcze w tym sezonie nie wygrał, na 9 takich ligowych spotkań zremisował 3 i przegrał 6 a ich bilans bramkowy to 9:20. Obie drużyny zmierzyły się już w tym sezonie w meczu ligowym i wtedy Eibar wygrało z Las Palmas na wyjeździe 2:0. Gospodarze z pewnością zrobią wszystko żeby zapewnić sobie przewagę bramkową przed meczem rewanżowym tym bardziej że zajmują bezpieczne miejsce w tabeli ligowej i mogą skupić się na tym dwumeczu z Las Palmas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Copa Del Rey

Spotkanie:  Cadiz – Celta Vigo

Typ: over 2.5

Kurs:  2.15

Buk: Bet365

Godz.  20:30

Analiza:

Do rozegrania pierwszej częściej  1/8 finału pozostały na dwa mecze, dzisiejszego wieczoru zaprezentuje się nam jeden z przedstawicieli Segunda Division którego czekać będzie bardzo trudne zadanie w postaci pokonania w dwumeczu Celty Vigo.

Cadiz to faworyt do awansu do elity i to dla nich jest priorytetem ale i w tych rozgrywkach chcą powalczyć.  Zespół jest w formie i doskonale zdaje sobie sprawę żeby zagrać dalej trzeba dziś wywalczyć zaliczkę to oznacza odważniejszą grę zresztą na Celte o której za chwilę zagranie ofensywnie to bardzo dobra taktyka, a gospodarze mają kima straszyć. Aktualnie to druga ekipa pod względem ilości strzelonych bramek ,szczególnie imponują u siebie gdzie w 10 spotkaniach 20 razy znajdowali drogę do bramki rywala to średnia dwie bramki na mecz. W poprzedniej rundzie wyeliminowali Real Madryt który popełnił błąd wystawiając nieuprawnionego piłkarza.  Mimo porażki 1:3 zaprezentowali bardzo dobrą piłkę  a co najważniejsze bardzo odważna naprawdę mieli sporo okazji i jedno trafienie zaliczyli.

Celta dalej utrzymuje wysoką formę chociaż ostatnio przegrali dwa spotkania w których nie zdobyli bramki a to rzadkość jeśli chodzi o tą ekipę, nadawaną na bardzo ofensywną grę z wysokim pressingiem.  To jest taktyka które daje czasami wyśmienite spotkania, nie przypomina sobie w tym sezonie spotkania w którym mieliby by problemem ze stwarzanie sytuacji bramkowych. Dziś wyjdą z takim samym nastawieniem z większym zaangażowaniem właśnie po dwóch ostatnich porażkach.  Taka gra często doprowadza do dużych luk w defensywie których i dziś nie zabraknie.  Na koniec jeszcze dwie rzeczy sześć spotkań bez overa to seria gości zbyt długa, oraz Celta w Pucharze Króla bardzo overowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Copa del Rey 
Spotkanie: La Coruna - Mirandes
Typ: 1 połowa X
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Godz. 20.30

Analiza:

La Coruna - Mirandes a wiec rewanżowe spotkanie w Pucharze Króla.W pierwszym meczu u siebie ekipa Mirandes zremisowała 1-1 i dzisiaj będzie bardziej grała uważnie żeby nie stracić bramki na gorącym terenie gospodarza..Ale nie będzie dzisiaj wcale łatwo i przewiduje ciężki wyrównany mecz zakończony remisem 0:0 lub skromną wygraną gospodarzy 1:0. La Coruna w tym sezonie gra w kratkę ale na pewno dużo lepiej niż w poprzednim sezonie obecnie plasują się w środku tabeli. Warto dodać że w ostatnim meczu ligowym wysoko ulegli Królewskim aż 5:0. Gra gospodarzy u siebie nie powala na kolana najczęściej mecze kończą się remisem lub porażką warto też dodać że stawiają opór dużo silniejszym zespołom jak Barcelona która sensacyjnie zremisowała u siebie z nimi po 2:2 Jeśli chodzi o Mirandes jest to zespół podobnie grający jak Deportivo w kratkę ostanie dwa mecze to remisy w tabeli zajmują miejsce 9 podobnie jak La Coruna. Sądzę że typ do przerwy remis jest jak najbardziej racjonalny. Pierwszy mecz skończył się wynikiem 1:1 więc taki rezultat odpowiada drużynie gospodarzy natomiast goście będą liczyć na kontry i strzelenie chociaż jednej bramki dającej upragniony awans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: pilka nozna- puchar krola hiszpanii
Godzina: 20:00
Spotkanie: Granada CF - Valencia

Typ: 2
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mecz rewanżowy  w copa del rey pomiędzy Granada a Valencia. W pierwszym spotkaniu Valencia rozbiła Granade 4-0 a trzy bramki w tym meczu strzelił Alvaro Negredo ( z tym ze dwie z karnych). Po takim wyniku kwestia awansu jest juz ustalona i nie oszukujmy sie, nie ma najmniejszych możliwości by Granada odrobiła straty. Valencia jest zespołem który zupełnie nie leży Granadzie, w ostatnich 5 latach Valencia az 9 razy wygrała z Granada i był tylko 1 remis. Nawet jesli Valencia przystapi do tego meczu w rezerwowym składzie zakładam ze granada zrobi to samo gdyż na awans nie ma szans a w lidze trzeba sie bronic przed spadkiem i szkoda tracić siły i zdrowie zawodników z podstawowego składu. Na tle tak słabego przeciwnika Valencia, może nawet w składzie odbiegającym od optymalnego chcieć sobie po prostu podbudować morale, a zwycięstwo na pewno by sie do tego przyczyniło. Wydaje mi sie ze ten mecz wygra Valencia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Athletic Bilbao - Barcelona

Typ: 1 (+1azjan)

Kurs:1,55

Godz:21:00

Bukmacher:bet365

Analiza:

 

Po pierwsze, Barca bez zawieszonego Suareza oraz Messiego. Zabraknie też Alby.

O ile brak Alby raczej niewiele zmienia, bo na lewą stronę jest kogo osadzić, o tyle brak dwóch pozostałych może zaboleć. Neymar & Suarez sobie radzili, ale czy sam Neymar da radę? Munir dawał radę Espanyolowi... zrezygnowanemu Espanyolowi, ale Athletic to wyższa półka! W dodatku to drużyna, która w pucharze chce zajść daleko i nie odpuszcza go na rzecz ligi.

Świetna forma Barcy, ale kreuje ją głównie MSN. Ta trójka strzeliła przecież w lidze 44 na 50 goli całej drużyny. Są też trzema najlepiej asystującymi. Nadal to Barca jest faworytem, ale bez Messiego i Suareza już nie tak wyraźnym. 6-0 przechodzi do historii. To był mecz od początku grany przez Athletic w dziesiątkę. Teraz dodatkowo mecz wyjazdowy, a także bez dwóch kluczowych graczy.

Athletic nie powinien tego przegrać dwiema bramkami. Może nawet wygrana gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Sevilla - Mirandes

Typ: 1 (-1,5azjan)

Kurs:1,75

Godz:21:00

Bukmacher:bet365

Analiza:

 

Sevilliastas świetnie idzie na własnym stadionie. W LM ograli Juventus 1-0; Gladbach 3-0 i przegrali 1-3 z City po naprawdę dobrym meczu. Co prawda to było już jakiś czas temu, ale pokazuje to że Sevilla cały czas u siebie mocna. W lidze 9-0-2. Porażki z Celtą i Atletico. Z Atleti trzeba przyznać cisnęli ładnie, ale nie było skuteczności za grosz. 23-11 w bramkach, a przecież mieli trudny terminarz w meczach domowych.

Ogrywali Real czy Barcę oraz Athletic Bilbao. W ostatnich 8 meczach domowych stracili tylko 1 bramkę :D

Unai Emery zdaje sobie sprawę jak im idzie na wyjezdach, jak mają tam pod górkę, dlatego mam nadzieję, że w tym meczu będzie chciał by jego zawodnicy wygrali jak najwyżej, by już w drugim spotkaniu wyjść na kompletnym lajcie.

 

Co powiedzieć o Mirandes... ograli Real Oviedo w pucharze, po dogrywce. Potem Malagę 3-1 w dwumeczu. Ostatnio 4-1 Deportivo. Wydaje mi się, że to drudzy Błękitni... ogrywają rywali, bo tamci się nie przykładają. Przychodzi Lech, jedna z najlepszych drużyn w kraju i w rewanżu niewiele grają. W drugim meczu z Depor wygrali 0-3 na wyjeździe. 5 dni później w lidze przegrali 4-0 w lidze. Mirandes jest niewątpliwie objawieniem, że tak powiem, tej edycji pucharu, ale ich czas się końca. Takiej drużynie jak Sevilla nie wypada u siebie remisować w ważnym meczu z taką ekipą jak Mirandes. Oby tylko wygrali dwiema plus bramkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna puchar króla
Spotkanie Sevilla-Mirandes
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Godz: 21:00
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w ramach pucharu króla , w którym drużyna Sevilli na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Mirandes, gospodarze są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jak i do awansu do następnej rundy pucharu króla, z racji iż pierwsze spotkanie grać będą na własnym stadionie to myślę iż już w tym meczu będa chcieli zapewnić sobie wysokie zwycięstwo jak i po częsci awans do kolejnej rundy rozgrywek. Sevilla ostatnio na swoim stadionie gra bardzo dobrze w 20 poprzednich spotkaniach na tym obiekcie zanotowała aż 18 zwycięstw oraz tylko dwie porażki,ogrywała tutaj takie zespoły Jak Real Madryt, Barcelona, Valencię oraz Turyński Juventus, myślę że nie powinna mieć żadnych problemów żeby z handicapem -1.5 gola pokonać drużynę która na co dzień występuję na zapleczu Primera Division, stawiam na 3:0.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna CdR

Data, godzina: 20.01.2016 21-00

Spotkanie:  Bilbao - Barcelona

typ: Barcelona

kurs:  2,15

buk: Betsson

 

Analiza:

Pierwszy mecz ćwierćfinałowy między Athleticiem i Barcelony to obok meczu Celty z Atletico najciekazwsze starcia na tym etapie Copa del Rey. Swietny kurs na Barcę proponują bukmacherzy, ale to nie może dziwić, bo zawieszony jest Suarez i z kadry wyłączony jest Messi, ktory nabawił się kontuzji w niedziele w meczu ligowym właśnie tych zespołów. Szanse Basków więc rosną, ale i czy tak są duże?? Po tym co zobaczylismy w niedziele to raczej to wątpliwe. Chociaż brak dwóch armat z przodu to na pewno ogromne osłabienie. No i do tego na swój "ulubiony" stadion wraca ter Stegen, który w meczu otwierającym sezon piłkarski w Hiszpanii o Superpuchar wpuścił tu aż cztery gole i to z niego zrobiono kozła ofiarnego dwumeczu o to trofeum. Dzis na pewno wystąpi między słupkami Blaugrany ale nie wierze w powtórkę z rozrywki. Barca na początku sezonu nie zachwycała, teraz ich forma prezentuje się o niebo lepiej. A brak największych gwiazd to szansa dla dublerów. W poprzedniej rundzie szanse swoją wykorzystał Munir, bo w rewanżu zagrał cały mecz i zaliczył dwa trafienia więc dzisiaj jest pewniakiem do gry w ataku obok Neymara. Do tego liczę na występ Sergi Roberto, który został trochę odłozony na boczny tor po tym jak mógł zacząć grać Turan. Zapewne oboje wystąpią dzis na boisku i w zasadzie na boisku powinien pojawić się możliwie najsilniejszy skład, bo szczerze wątpie by Luis Enrique odpuścił mecz gdy są już na tym etapie, a do tego z rywalizacji wypadł Real. Zresztą Barca zawsze gra o pełną pule i nie inaczej jest w tym przypadku. Uważam że Barca nie popełni błedu pychy i bardzo poważnie podejdzie do tego spotkania. Nie ma co liczyć na kanonadę jak z niedzielnej ligowej potyczki, gdzie skończyło sie 6-0 dla Barcy, ale liczę na spokojne, ale skromne zwycięstwo Katalończyków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Valencia - Las Palmas
Typ:suma rożnych Las Palmas over 3,5
Kurs:1,75
Godz:20:00
Bukmacher:betano
Analiza:

 

 

Nie tak dawno obie drużyny zagrały ze sobą w meczu ligowym wtedy wynik był dość zaskakujący bo faworyzowana Valencia nie potrafiła znaleść sposobu na wygranie meczu.Wynik tamtego spotkania był 1-1 i tym samym tamten mecz może być przestrogą na stawianie dzisiaj na Valencie która wyraźnie ostatnio obniżyła loty.W spomnianym spotkaniu ligowym Las Palmas zanotowało aż 8 rzutów rożnych co nie koniecznie musi być przypadkiem ponieważ jest to drużyna która lubi stałe fragmenty gry i często do nich dąży podczas spotkań szczególnie wyjazdowych.Dzisiaj może być tak samo ale nie musi wystarczy tylko 4 rożne a linia zostanie pokryta,wydaje mi się że buki trochę się przeliczyli z tą linią i trzeba brać okazję póki zmienią na 4,5.Kurs mnie zadowala a typ jest dla mnie znacznie pewniejszy niż stawianie na Valencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Barcelona - Athletic Bilbao

Typ: Remis

Kurs:5,5

Godz:21:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Angina dopadła Iniestę, Turana oraz Busquetsa i prawdopodobnie w rewanżu ich zabraknie. Co onzacza, że cała podstawowa pomoc z meczu przeciwko Maladze zostanie wymieniona.

Athletic w ostatnim spotkaniu znów pokazał swoją obronę, tracąc u siebie dwa gole. Strzelili natomiast pięć. Aduriz znów dostał jakiś impuls. Ciekawe, że akurat przed meczem z Barcą, której przecież na początku sezonu strzelił cztery gole w dwóch meczach ;))

Baskowie nie mają nic do stracenia. 0-0/1-1 czy 0-1 nie daje im awansu. Muszą w tym spotkaniu zdobyć co najmniej dwa gole by awansować. I na to liczę . Golami w ekipie Barcelony natomiast zajmie się MSN. Na wyjeździe potrafili strzelić dwa gole Baskom, mimo że ofensywną dwójkę tworzył Neymar i Munir. Czyli nie jakieś świetne duo. Z Malagą natomiast grał Messi, Suarez i Munir, czyli znów bez kogoś z super trio, a też strzelili dwa gole Maladze.

Powodem braku Neymara w spotkaniu z Malaga był dyskomfort mięśnia dwugłowego lewego uda. Brak Suareza w meczu pucharowym z Athletic to oczywiście zawieszenie, a brak Messiego w tym samym meczu to też jakiś dyskomfort. Przeciążenie mięśniowe. Enrique nie chciał ryzykować w obu przypadkach. Na mecz z Athletic cała trójka powinna być w pełni zdrowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Las Palmas - Valencia

Typ: Remis

Kurs:3,25

Godz:21:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Las Palmas u siebie prezentuje się nieźle. W lidze zdobyli dotychczas 18 punktów, w tym 15 na Estadio Gran Canaria. 3 wyjazdowe punkty zdobyte po trzech remisach. A potrafili przecież na wyjeździe zremisować tydzień temu z Valencią, mimo tak słabych statystyk. No ale fakt, że oddali tylko 2 strzały i to Valencia była dominującą stroną. Teraz jednak zagrają u siebie, gdzie jak i Sevilla grają piłkę nieporównywalną do gier wyjazdowych.

Valencia dawno takiego doła nie miała. Myślę, że warto to wykorzystywać. Miałem już w pierwszym meczu na remis obstawić, ale ostatecznie tego nie zrobiłem, czego żałuję, no bo weszło.

Las Palmas z dwoma remisami w pucharze i trzema wygranymi. Liczę, że się to po meczu z Valencią zrównoważy. Trzeba wykorzystywać słabą dyspozycję Valencii. Na wygraną wyspiarzy bym nie liczył. Nie powinno tu paść wyniku wygranej dwiema lub więcej bramkami. Liczę na równy mecz, a to czy obie drużyny będą miały na tablicy wyników tą samą cyfrę to już nikt nie jest w stanie przewidzieć. Ja liczę na wyrównane spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Cop Del Rey

Spotkanie: Barcelona – Valencia

Typ:  over 1.5 pierwsza połowa

Kurs: 1.93

Buk: Pinnacle

Godz. 21:00

Analiza:

Tą analizę mógłbym skoczyć na jednym zdaniu, widziałem Barcelonę w ostatnich meczach i widziałem Valencię to jest w tej chwili innym poziom. Barcelona u siebie nie przegrała, zanotowała tylko jeden remis na własne życzenie. W 12 spotkaniach strzelili 40 bramek! przy 8 straconych.  Łatwość to i tak za delikatnie powiedzenia jeśli chodzi o moc tej ekipy w dochodzeniu do sytuacji bramowych.  Wydaje mi się dodatkowo że po zwycięstwie nad Atletico Madryt w ostatniej kolejce u siebie zyskali jeszcze większą pewność siebie.  Trener ma do dyspozycji wszystkich graczy na czele z tercetem NMS. Nie wydaje mi się by była tutaj ogromna rotacja bo będą chcieli to załatwić już dzisiaj, bo zaczynają grać co trzy dni a rewanż jest w okresie przed Ligą Mistrzów i wtedy przy korzystnym rezultacie będzie potrzebna rotacja.  Wynik z Atletico oraz dwa pewne zwycięstwa z Bilbao 6:0 oraz 3:1 pokazują co tutaj czeka gości, którzy jak dla mnie nie mają tutaj żadnych argumentów.  Nic Valencii ostatnio nie wychodzi, kulminacją była pierwsza porażka w tym sezonie przed własną publicznością z Gijon 0:1. Zawodników żegnały chusteczki i oczywiście gwizdy ale nie ma co się dziwić grają ostatnio katastrofalnie a rywali wcale mocnych to nie mieli. Brakuje im wszystkiego skuteczności, szybkości, pewności siebie co w starciu z Barceloną moim zdaniem będzie kluczowe.  Goście ostatnio nie najgorzej sobie radzą w bezpośrednich starciach ale w niczym ten zespół nie przypomina zespołu potrafiącego nawet wygrywać na Camp Nou.  Patrząc po prostu na ich ostatnią grę to tutaj defensywa po prostu będzie ogrywa co chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Copa Del Rey

Spotkanie:  Sevilla – Celta Vigo

Typ: over 10 azjan rzutów rożnych

Kurs: 1.85

Buk: Bet365

Godz. 20:30

Analiza:

Dziś słaby dzień na typowanie ale takie coś myślę że mocna za parę groszy zagrać, typ oparty na statystyce ale także po trochu styl gry obu ekip też odpowiada temu typowi. Sevilla jest formie a to w ich przypadku oznacza że jest jakość w ofensywie.  Oddają sporo strzałów na bramkę to już pierwszy z atutów. Teraz trochę o liczbach, przed własną publicznością w ostatnich spotkaniach suma rogów wygląda tak: 14, 15, 10, 14, 11, 11 – czyli linie spokojnie pokrywa, ogólnie cały sezon wysoka średnia. Najwięcej rogów było z tymi mocniejszymi rywalami.   Celta Vigo to zespół bazujący na ofensywnie ze świetnymi i szybkimi skrzydłami, oraz zawodnikami którzy nie boją się uderzyć z dystansu to oczywiście wszystko szansę na wywalczenie stałego fragmentu gry.  Do tego myślę że będzie to półfinał walki a więc pewnie sporo będzie rzutów wolnych. Jeśli chodzi o Celte to może oni na wyjazdach porywających statystyk swoich rogów nie mają ale za to sporo oddając rywalom czyli średnia tej jest wysoka. Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania tych ekip na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán  to w tym roku 10 rogów,  przed rokiem też 10, dwa sezony  temu 15, a wydaje mi się że obie ekipy są mocniejsze w ofensywie niż w tych poprzednich starciach. Wiadomo w takich typach czasami decyduje szczęście ale tak jak wspomniałem na początku za parę groszy dla emocji można pograć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Copa Del Rey


Spotkanie:  Sevilla – Celta Vigo


Typ: 1  :plus:  (4-0)


Kurs: 1.62


Buk: Unibet


Godz. 20:30


Analiza:


 


Rozstrzygające mecze w Copa Del Rey. W spotkaniu 1/2 Sevilla jest faworytem, ale podejmuje dzisiaj nieobliczalną Celtę Vigo, która pokonała Atletico w poprzedniej rundzie. Stawiam dziś na Sevillę, bo jest to zespół, który lubi grać mecze o stawkę i jest bardzo doświadczony jeśli chodzi o zdobywanie pucharów, choć mam tu na myśli Puchar Uefa i LE, to w tym sezonie ma dużą szansę minimalnie na finał Pucharu Króla i z pewnością motywacja by to osiągnąć jest wielka. Tym bardziej, że forma jest wysoka. Sevilla w ostatnim czasie raz po raz wygrywa u siebie, w pucharze bez problemów ograła Mirandes, a w lidze z mocnym Atletico, grając w osłabieniu i na wyjeździe potrafili zremisować!.


 


Przede wszystkim rywal - Celta Vigo w lidze spisuje się marnie i faworyt dzisiejszego meczu jest jeden! - Sevilla, ale ten dwumecz nie będzie należał do łatwych, dlatego każdy wie, że aby awansować NALEŻY dziś wygrać, bo inaczej finał wyparuje z marzeń. Ostatni mecz pomiędzy ekipami wygrała Celta, dlatego dziś wszyscy zmotywowani u gospodarzy by zmazać tamtą plamę. Bez braków kadrowych u gospodarzy, a goście wciąż bez swojej gwiazdy, która leczy kontuzję.


Edytowane przez Technology
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Puchar Hiszpania
Spotkanie Valencia-Barcelona
Typ: over 1.5 do połowy spotkania
Kurs 2.25
Buk bet 365
Godz: 21:00
Analiza: Jutro odbędzie się rewanżowe spotkanie w którym ekipa Barcelony zagra chyba już tylko pro forma z zespołem valencii w spotkaniu wyjazdowym, w pierwszym meczu goście rozgromili drużynę z Valencii aż 7:0 i chyba nikt tutaj nie ma wątpliwości która z drużyn awansuję do dalszych gier w obecnym sezonie pucharu króla. Gospodarze na pewno będa chcieli zmazać plamę po tym blamażu i zagrać jak najlepiej potrafią żeby udowodnić przede wszystkim kibicom że ta porażka była tylko wypadkiem przy pracy, dużo do udowodnienia w tym meczu będzie miał również trener, którego według mnie już od kilku spotkań posada wisi na włosku. Barcelona dalej jest faworytem w tym spotkaniu,ale moim zdaniem może tutaj zagrać drugi garnitur Louisa Enrique, ja zagram tu na pewno na to iż oba zespoły co najmniej po razie trafią do siatki ponieważ nie wierze żeby gospodarze przynajmniej raz nie trafili do bramki gości , tym bardziej jak już wspomniałem Barcelona moze zagrać w zmienionym niezagranym ze sobą zestawieniu, natomiast goście nawet drugim składem powinni spróbować zagrać tak żeby nie przegrać tego meczu wysoko. Mój Typ na to spotkanie to remis 2:2 po 90 minutach spotkania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Copa Del Rey


Spotkanie:  Valencia - Barcelona


Typ: Barcelona / Powyżej 2.5


Kurs: 3.20


Buk: Bet365


Godz. 21:00


Analiza:


 


Jak zapewne wszyscy wiemy pierwszy mecz w półfinale skończył się srogim łomotem dla Valencii 7-0. Szczerze powiedziawszy szanse na odrobienie tej straty bramkowej są praktycznie zerowe dlatego obie drużyny wychodzą dziś składami rezerwowymi. Mimo to, to Barcelona jest dalej faworytem, bardzo dobra szansa na pokazanie się graczy rezerwowych. Wpływ na dzisiejszy wynik będzie miała obecna sytuacja Valencii gdyż w drużynie panuje teraz niepewna atmosfera a trener jest na skraju wypadu z klubu i pewnie jakikolwiek dzisiaj wynik go nie uratuje. Rezerwy Barcy już nie raz pokazały, że potrafią grać dobrą piłkę dlatego dziś stawiam dużo goli i wygraną Barcelony.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: Valencia – Barcelona

Typ: over 10.5 rzutów rożnych

Kurs: 2.00

Buk: Bet365

Godz. 21:00

Analiza:

Dziś ponowie typ na rzuty rożne, tym  razem jednak w mecz0u Valencia – Barcelona poszukam sporej ilości stałych fragmentów gry.  Wynik tego starcia już znamy dzisiejsi gospodarze skompromitowali się przegrywając 7:0 na Cam Nou, to jest  akurat bardzo dobre informacja dla typu. Zaczninmy od tego że obaj trenerzy postawią na młodych i rezerwy i to naprawdę bardzo głębokie po stronie Valencii zabraknie: Barragán, Mustafi, Parejo, Enzo, Paco, Rodrigo, Feghouli, Czeryszew, Fuego i Siqueira. Po drugiej stronie barykady Gerard Piqué, Javier Mascherano, Luis Suárez i Andrés Iniesta, Arda Turan,  Bravo, Busquets, Neymar, Alba i Alves. To oznacza moim zdaniem większy „chaos” na boisku ale także będzie to spotkanie na wymianę ciosów Barcelona ma co bronić ale tego robić młodzi gniewni  nie będą, gospodarze mają coś nie tylko sobie do udowodnienia.   Teraz statystyki, stadion Valencii należy do tych z najwyższą średnią rogów na spotkanie.  Nie będą się tutaj dogłębnie zagłębiał przytoczę trzy wyniki na tym stadionie z tego sezonu:  dwa mecze poprzednich rund Copa Del Rey – Las Palmas 13 rogów, Granada 13 rogów oraz liga i niedawny mecz z Vallecano 16 rogów – łączy to tyle z dzisiejszym spotkanie że były to mecze otwarte a jak wspomniałem takiego spodziewa się dziś.  Barcelona też potrafić kręcić na wyjazdach wysokie wyniki w obu spotkaniach pucharu Króla na wyjeździe było ponad 10, w tym w rezerwowym składzie w Bilbao mieliśmy przekroczoną linię 13 rogów.  Pierwszy mecz zakończył się na sumie 17 rogów, jeśli chodzi o pozostałe bezpośrednie mecze to w pierwszym starciu ligowym było słabo ale suma wychodzi zdecydowanie na plus i po prostu częściej ta linia była pokrywana niż rzadziej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celta Vigo-Sevilla
Celta Vigo @2.80 Bet365


W pierwszym spotkaniu tych drużyn Sevilla wygrała niespodziewanie wysoko 4-0 i raczej nie ma co liczyć na cudowny awans gospodarzy, choć na próbę uratowania honoru jak najbardziej.
Obie drużyny w sezonie radzą sobie przyzwoicie, choć celta ostatnio trochę złapała zadyszkę zajmuję 7 pozycję, Sevilla piąte wyprzedzając swojego rywala o dwa punkty.Liga hiszpańska na tym etapie (15kolejek do końca) można powiedzieć jest w miarę wykreowana, lokaty dające LM są już rozdzielane (4 kw. Villareal) 5 LE Sevilla traci już do nich aż 8 punktów.CV za trzy dni gra mecz ligowy z Barceloną na ich terenie, ale nie sądzę żeby z tego powodu zupełnie olali dzisiejsze spotkanie, na pewno będą chcieli sobie zrobić grunt przed niedzielnym spotkaniem i w nieco lepszych humorach podejść do pojedynką z Barceloną.Sevilla z taką zaliczką jak najbardziej powinna zrobić przetasowania, więc myślę że będzie to dla nich dobra okazja by wystawić tych graczy, którzy na występ mają mniej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna- finał Copa Del Rey
Godzina: 21:30
Spotkanie: Barcelona - Sevilla
Typ: powyżej 5,5 kartek
Kurs: 1,8
Bukmacher:bet365

Mecz rozgrywany na stadionie Atletico Madryt a faworytem spotkania jest Barcelona.Zwrócić uwagę jednak należy że mecze Sevilli z Barceloną w ostatnich latach stały się dosyć wyrównane i zacięte.Barcelona ogrywała u siebie Seville 2-1, w takim samym rezultatem Sevilla odprawiała u siebie Barce tak więc emocji nie braknie o puchar króla na terenie neutralnym.W większości spotkań tych ekip padała masa kartek, tak więc w tym meczu liczę na dosyć pokaźną liczbę, Sevilla jak wszyscy widzieli w finale LE jest w dobrej formie i na pewno sprawią sporo kłopotów Barcelonie.

W meczu na pewno będzie sporo ostrych fauli i typowo hiszpańskich napinek więc kartki powinny się sypać zwłaszcza że Barcelona będzie chciała zdobyć podwójną koronę po kiepskim występie w LM, Sevilla natomiast ma ochotę na kolejne trofeum po LE w której zwycięstwo dało im bilet do LM
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna- finał Copa Del Rey
Godzina: 21:30
Spotkanie: Barcelona - Sevilla
Typ: 1 połowa X
Kurs: 2,88
Bukmacher: Bet365
 

Analiza:

Dzisiejszy wieczór z piłką nożną zapowiada się bardzo emocjonująco. W Madrycie zostanie rozegrany finał Pucharu Króla pomiędzy Sevilla a Barceloną. Mój typ na spotkanie to remis do przerwy, zdaję sobie sprawę że obie drużyny strzelają bardzo dużo goli i rzadko kiedy pomiędzy tymi drużynami pada wynik bezbramkowy lecz dobrze wiemy jaka stawka jest dzisiejszego pojedynku dlatego nie uważam żebyśmy dzisiaj byli świadkami dużej ilości goli. Obecny triumfator LE , a więc Sevilla pokazała charakter i ambicję w finale pomiędzy angielskiej drużynie Liverpoolu gdzie do przerwy przegrywali 1:0 , a ostatecznie wygrali 1:3 po fantastycznej grze gdzie drużyna z Anglii była bez radna i nie miała nic do powiedzenia a brak celnego strzału w drugiej połowie najlepiej to zobrazuje. Jeśli chodzi o Barcelonę jest to drużyna kompletna i bardzo doświadczona która oczywiście podczas tego spotkania będzie faworytem, mimo to Sevilla nie jest chłopcem do bicia i nie raz pokazała i udowodniła że potrafi przeciwstawić się dużo silniejszym zespołom. Według mnie przez pierwszą połowę gra będzie toczona w środku boiska i wynik który po pierwszych 45min. będzie widniał na tablicy to 0:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Barcelona - Sevilla

Typ: Obie strzelą

Kurs:1,62

Godz:21:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Spotykają się dwie ofensywne drużyny. Ich mecze są elektryzujące a szczególnie jak gra toczy się o najwyższą stawkę. Tak jak teraz.

BTS wpadał w ostatnich 9 meczach i nie widzę powodu by tym razem miało się skończyć inaczej.

Sevilla pokazała Liverpoolowi, który był faworytem w meczu LE, że lubią być w roli niefaworyta. O bramkę Barcelony raczej nie ma co się martwić, bo w tej formie co jest Suarez...!

W sierpniu w superpucharze Europy Barca zremisowała z Sevillą 4-4 w regulaminowym czasie i 5-4 w dogrywce. To pokazuje jak ciekawe mogą być mecze Andaluzyjczyków z Katalończykami.

Gameiro też w formie i z pewnością będzie chciał się pokazać selekcjonerowi reprezetnacji Francji że źle postąpił nie powołując go. A to ostatnia szansa aby to udowodnić.

Barcelona nie straciła gola od pięciu spotkań, ale i nie miała przecież żadnego mocnego przeciwnika - Granada, która miała już pewny awans, Espanyol to samo, Betis to samo, słaby Gijon i Deportivo, które w pierwszej połowie mocno postraszyło obronę Barcy i tylko szczęściu mogą dziękować, że zakończyli mecz z czystym kontem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Copa del Rey

Data, godzina: 22.05.2016 21-30

Spotkanie: Fc Barcelona - Fc Sevill

typ:  wynik i suma goli: Barcelona i over 3.5

kurs: 2.20

buk: Bet365

 

 

Analiza: 

Ostatni akord w tym sezonie w Hiszpanii rozegrany zostanie w Madrycie na Vicente Calderon. Do finałowego pojedynku staną mistrzowie kraju Barcelona i zdobywca Ligi Europy Sevilla. W czwartek zespoł z Andaluzji tradycyjnie już zdobył trzeci raz z rzędu tytuł w tych rozgrywkach (czy to nie jest już nudne??) pokonujac w finale Liverpool. To z pewnościa spory ich sukces, bo w Lidze Mistrzów musieli uznać wyższość Man City i Juventusu i musieli "pocieszyć się" zdobyciem LE, natomiast w Primera Division zajęli dalekie siódme miejsce. Na szczęście w środę zapewnili sobie udział w kolejnych rozgrywkach Ligi Mistrzów. Dziś staną przed szansą na dołożenie kolejnego trofeum, ale rywal zdecydowanie silniejszy niż ten z Anglii. Barca, ktora zawiodła w Lidze Mistrzów w porę się obudziła w rodzimej lidze i po serii niepowodzeń w wielkim stylu wygrała ostatnie pięć meczy strzelając w nich dwadzieścia pięć goli nie tracac ani jednego. l to właśnie Blaugrana bedzie dziś zdecydowanym faworytem do wygrania tego trofeum. I wiem jedno - w Madrycie na pewno nie będzie nudno. To będzie czwarte spotkanie tych ekip w tym sezonie. I za kazdym razem było ciekawie. W lidze oba zespoły wygrały u siebie swoje mecze po 2-1. Najciekawiej jednak bylo na inaugurację rozgrywek europejskich, gdzie jako zdobywcy LE i LM oba zespoły spotkały się w Tbilisi w meczu o Superpuchar. Tam potrzebna była dogrywka by wyłonić zwycięzcę, bo choć do przerwy Barca prowadziła 3-1, a w 52 minucie nawet 4-1 to skończyło się remisem po cztery. W dogrywce decydujące trafienie zaliczył odchodzący do Chelsea Pedro i trofeum trafiła do Dumy Katalonii. Dziś może byc równie ciekawie, bo Barca w ostatnich tygodniach była w wielkiej formie, natomiast Sevilla zawsze potrafiła zaskoczyć najlepszych i niejednokrotnie skutecznie odpowiadali bramkami. Dziś powinno być podobnie, bo w meczach pomiędzy tymi  rzadko kiedy wiało nudą, a bramki padały wręcz jak na zawołanie. No i trzeba pamiętać ze Sevilla to jeden z najbardziej lubianych zespołów do nękania przez Messiego, Suarez to ostatnio fenomen, Neymar choć nie strzela to czaruje i asystuje. Trzeba bedzie tez uwazac, bo Sevilla potrafi plynnie zmieniac taktyke podczas meczu, wskoczyc na bardzo wysoki poziom plynnosci gry.To niebezpieczny final.Coz dublet krajowy, bylby wspanialym zakonczeniem sezonu. Licze na wygrana i swietowanie. Niech strzeli Suarez i Messi. Dla El Pistolero, gol bylby 60 w tym sezonie. A Messi niech strzeli, bo to Messi i juz.   Moim zdaniem wiekszość atutów po stronie Katalończyków, którzy powinni zaaplikować kilka bramek rywalom i zakończyć sezon dubletem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Puchar Króla 

Spotkanie: CD Leganes - Valencia CF 

Typ: 2

Kurs: 2.20

Godz: 20:00

Bukmacher: Unibet 

Analiza:

 

W pierwszym meczu 1/16 finału Puchar Króla na  Estadio Municipal de Butarque zmierzą się ze sobą CD Leganes z Valencia CF. Obie ekipy są przedstawicielami LaLiga jednak ich mocno rozczarowuje kibiców tych drużyn. O ile w przypadku Leganes wiadomo było, że raczej podopieczni Asiera Garitano będą walczyć o utrzymanie, o tyle w przypadku Valencii liczono, że zespół ten włączy się w walkę o europejskie puchary. W tym momencie Leganes w tabeli LaLiga zajmuje 15.miejsce, natomiast Valencia jest pozycję niżej. Dlaczego więc postanowiłem spróbować zagrać na zwycięstwo popularnych Nietoperzy? 

Forma może tu nie być mocnym argumentem, bowiem również Valencia mocno rozczarowuje - w 5 ostatnich spotkaniach ligowych zdobyli raptem 2 punkty, jednak gra wcale nie wygląda tak źle, minimalnie przegrali spotkania z Barceloną (2:3), Celtą Vigo (1:2) czy ostatnio z Sevillą (1:2). Wydaje się, że Valencia pomału zacznie wspinać się w górę ligowej tabeli, bo i potencjał jak i możliwości ludzkie mają dość wysokie. Z drugiej strony mamy Leganes, które w 5 ostatnich spotkaniach ligowych zdobyło 3 oczka (zwycięstwo z Osasuną), jednak porażki były już bardziej wyraźne: 0:4 z Malagą, 0:2 z Sociedad, 0:3 z Realem Madryt i ostatnio ponownie 0:3 z Espanyolem. Wydaje się, że dla Valencii jest to rywal dobry jeśli chodzi o przełamane się i zwycięstwo. Tym bardziej, że w meczu ligowym potrafili wygrać tutaj 2:1. 

Ważną sprawą mogą okazać się osłabienia kadrowe. Wiadomo, że kontuzjowani w drużynie gospodarzy są: Jon Ander Serantes (bramkarz, 13/0), Adrián Marín (lewy obrońca 5/0), Diego Rico (lewy obrońca, 11/1), Alexander Szymanowski (skrzydłowy, 10/3), Robert Ibáñez (skrzydłowy, 5/2) i Mamadou Koné (napastnik, 5/0), ponadto David Timor (pomocnik, 10/1) pauzuje za kartki. Cesare Prandelli ma nieco mniej zmartwień, uraz eliminuje Enzo Péreza (pomocnik, 11/0) oraz Federico Cartabia (napastnik, 2/0). Pozostali piłkarze są do dyspozycji trenera, wraz z  Fede oraz Bakkalim, którzy wracają do kadry meczowej. Myślę, że taka sytuacja, gdzie w jednej z drużyn jest kilka nieobecnych i to dość ważnych piłkarzy, a w drugiej trener ma do dyspozycji niemal wszystkich swoich graczy może mieć znaczenie na boisku. Tym bardziej, że Leganes nie ma jakiejś niesamowicie szerokiej i mocnej kadry. Myślę,że warto tutaj spróbować i zagrać na zwycięstwo gości, którym na pewno sporo by dało to w kontekście następnych meczów ligowych. Moja propozycja to zwycięstwo Valencii.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Puchar Króla  

Spotkanie: Hercules - Barcelona

Typ: Over 3.5

Kurs: 1.83

Godz: 22:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

W pierwszym meczu 1/16 finału Pucharu Króla FC Barcelona zawita do Alicante by zmierzyć się z Herculésem. Zespół, który na co dzień rywalizuje w Segunda B (3 poziom rozgrywek) raczej nie powinien sprawić wielu kłopotów Barcelonie, choć podobnie jak Real Madryt również Barcelona zagra dziś bez kilku czołowych zawodników - oszczędzanie się przed El Clásico. Mimo, że Barca dziś zagra w mocno eksperymentalnym składem to jednak myślę, że już dziś powinni zapewnić sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek. Ja proponuję w tym spotkaniu zagrać wysoki over 3.5 bramek. Wiadomo, że Barca czasami sama potrafi taki over pokryć, dziś jednak liczę również, że jakąś bramkę strzelą również ich rywale. Wiadomo bowiem, że Luis Enrique nie powołał na to spotkanie Marca-André ter Stegena, Gerarda Piqué, Ivana Rakiticia, Sergio Busqueta, Andrésa Iniesty, Luisa Suáreza, Leo Messiego, Neymara, Javiera Mascherano, Jérémy’ego Mathieu i Jordiego Alby. Są natomiast zawodnicy z Barcelony B - Carles Aleñá, Alex Carbonell, Nili Perdomo, Borja López i Marc Cardona. Obstawiam, że zawodnicy, którzy na co dzień są rezerwowymi lub po prostu grają w drugiej drużynie, będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i by trener pamiętał o nich w przyszłości. Osobiście liczę również, że Herculés będzie w tym spotkaniu miał okazję przy pokazać się szerszej widowni. Co prawda szansę na zwycięstwo mają małe ale spodziewam się, że zagrają otwartą piłkę i postarają się jakąś bramkę zdobyć. Pamiętamy, że Real również w swojej rywalizacji stracił bramkę ale mecz wygrał wysoko 7:1. Co prawda Barca może tyle bramek nie zdobyć ale myślę, że 3-4 nawet rezerwami są wstanie strzelić rywalom. Pamiętajmy bowiem, że na ten mecz są w kadrze m.in. Paco Alcácer, Arda Turan, Rafinha, Andre Gomes czy Denis Suárez zawodnicy z inklinacją ofensywną i mających coś do udowodnienia sobie jak i trenerowi. Myślę, że dziś na tle słabszego rywala mają okazję się przełamać i liczę, że to nastąpi. Myślę, że granica 3.5 goli zostanie przekroczona i jest to dobry typ na ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Puchar Hiszpanii
Godz: 20:00
Spotkanie Valladolid-Real Sociedad
Typ: over 2.5
Kurs 2.25
Buk Bet 365
Analiza: Już dziś kolejne spotkanie w ramach Pucharu Króla w Hiszpanii, ekipa z Segunda Divison na swoim stadionie grała będzie z zespołem Realu Sociedad San Sebastian , goście już na samym początku sa stawiani w roli faworyta do wyjścia zwycięsko z tej pary, gospodarze na swoim stadionie nie grają źle zanotowali w ostatnich 4 spotkaniach 2 wygrane oraz 2 podzialy punktów, goście natomiast na wyjazdach wygrali dwa swoje poprzednie spotkania ,ale wczęsniej nie szło im zbyt dobrze i potrafili na obcych stadionach przegrywac praktycznie w kazdym spotkaniu , ogólnie rzecz biorąc poprzednie 5 spotkań obu z ekip w zdecydowanie lepszej dyspozycji są goście bowiem zanotowali w tym czasie 4 wygrane oraz jeden remis, wygrali między innymi z z zespołem Atletico Madryt a remis zanotowali z Barceloną, Valladolid natomiast nawet w lidze w ostatnich 3 kolejkach ugrał zaledwie jeden punkt, ostatnio te drużyny rywalizowały ze sobą w roku 2014, wtedy zespołem lepszym była drużyna Sociedadu, tutaj też liczę iż goście zwyciężą,ale bardziej skupiłbym się na zagraniu na over w bramkach bowiem praktycznie zawsze w poprzednich starciach tych ekip padało sporo bramek, szczególnie jeśli gospodarzem była drużyna Valladolidu, stawiam na wynik 1:2 dla zespołu przyjezdnych, myślę że obie drużyny strzelą tutaj bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 22:00
Spotkanie Barcelona-Hercules
Typ: Barcelona -1 gola w 1 połowie
Kurs 1.95
Buk Bet 365
Analiza: Już jutro kolejne spotkanie pucharu Hiszpanii, Barcelona na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Herculesa Alicante, w pierwszym spotkaniu niespodziewanie padł remis po 1 Barcelona wyszła na tamto spotkanie składem rezerwowym ,ale na pewno takiego wyniku nawet sztab szkoleniowy się nie spodziewał, teraz zostaje im rewanż na swoim stadionie, gdzie myli się niezwykle rzadko do tego strzela sporo bramek jak na przykład w poprzednim spotkaniu z Espanyolem . Hercules natomiast jest 4 w swojej lidze , radzi sobie różnie ,ale słabiej gra właśnie na wyjazdach aniżeli na swoim stadionie , Barcelona jednak staje pod ścianą nie dośc że w lidze mistrzów trafiła na PSG co łatwym spotkaniem nie będzie do tego w lidze już ma kilka punktów straty do zespołu Madryckiego Realu mistrzostwo się od nich mocno oddala, zostaje więc im gra w krajowym pucharze bowiem jest to jedyny puchar , który Barcelona może w obecnym sezonie zdobyć stawiam na to iż Barcelona nie zlekceważy znacznie niżej notowanego rywala i będzie chciała wygrać wysoko ostatnie spotkanie w tym roku, stawiam na wynik 2:0 do połowy oraz 5:0 po 90 minutach tej rywalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dyscyplina Piłka nożna Pucha Króla
Godz: 21:15
Spotkanie Real M-Sevilla
Typ: over 1.5 gola w 1 połowie
Kurs 2.20
Buk Bet365
Analiza: Już jutro pierwsze spotkanie o puchar Króla w Hiszpanii, w którym ekipa Madryckiego Realu u siebie na stadionie podejmowała będzie drużynę Sevilli. Gospodarze są już niepokonani od kilkudziesięciu spotkań a teraz mogą już tylko śrubować ten rekord, Real na swoim stadionie przegrywa niezwykle rzadko, Sevilla na wyjazdach jest zupełnie inną drużyną, widać gołym okiem iż spotkania na obcych stadionach idą im słabiutko, ekipa gości nie potrafi stwarzać sobie dogodnych sytuacji do zdobycia bramki a i z wykorzystywaniem ich ma spore problemy, dla mnie w tej kolejce faworytem do zwycięstwa na swoim stadionie jak i awansu z tej pary będzie drużyna "Królewskich" Która w obecnej formie może spokojnie zlać każdą druzynę na święcie . Ogólnie Sevilli an stadionie w Madrycie idzie niezwykle słabo od roku 2000 obie ekipy spotykały się ze sobą w różnego rodzaju rozgrywkach już 21 krotnie, Sevilla zanotowała w tych meczach zaledwie 1 remis 3 wygrane oraz aż 17 porażek, nie liczę iż jutro goście zdobędą jakiś korzystny rezultat, nie w obecnej dyspozycji gospodarzy, stawiam na spokojną wygraną zespołu z Madrytu na wynik 2:0 do połowy oraz 4:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Pucha Króla
Godz: 21:15
Spotkanie Bilbao-Barcelona
Typ: bts
Kurs 1.70
Buk Unibet
Analiza: Jutro pierwsze spotkanie w którym ekipa Athleticu Bilbao na swoim boisku podejmowała będzie drużynę Barcelony, Obi ekipy ostatnio radziły sobie nieźle, gospodarze nie przegrali spotkania na swoim stadionie w 11 kolejnych spotkaniach tak ligowych jak i pucharowych zanotowali w tym czasie 10 wygranych oraz 1 podział punktów , Bilbao w starciu z zespołem Barcelony na pewno faworytem nie będzie, ale moim zdaniem gościom aż tak łatwo w tym meczu wygrać nie będzie, do tego Barcelona ma patent na drużynę jutrzejszych gospodarzy i ostatnio prawie zawsze pomimo iż grała na wyjeździe to z nimi wygrywała , jak wspomniałem na początku będzie to ciekawe spotkanie i moim zdaniem bramki obejrzymy po obu stronach, Barcelona bowiem już w pierwszym spotkaniu będzie chciała przybliżyć się do awansu do kolejnej rundy natomiast gospodarze będą chcieli tutaj strzelić bramki żeby nie jechać na cięższe spotkanie wyjazdowe z zerowym kontem, stawiam na wynik 0:1 do połowy oraz 1:2 po końcowym gwizdku sędziego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 19:00
Spotkanie Villareal-Sociedad
Typ: bts
Kurs 1.87
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Villarealu i Realu Sociedad San Sebastian, ekipa goście w pierwszym spotkaniu wygrała na własnym stadionie 3:1 i jest teraz faworytem do awansu do kolejnej rundy. Gospodarze moim zdaniem w tym spotkaniu zaatakują od pierwszych minut meczu bowiem nie mają już nic do stracenia po porażce w pierwszym meczu tutaj muszą poszukać szybko strzelonej bramki żeby mieć szanse na awans do kolejnych gier, Villareal ostatnio radził sobie znacznie lepiej niż sociead, chociażby w poprzedniej kolejce zremisował na swoim stadionie z zespołem Barcelony, stracił bramkę dopiero w 90 minucie spotkania, Sociead natomiast na swoim boisku przegrał aż 0:4 z zespołem Sevilli i kompletnie sobie w tamtym spotkaniu nie radził, moim zdaniem teraz Villareal powinien przeważać i to on po po 90 minutach wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku nie wykluczam również dogrywki bowiem moim zdaniem gości powinno być stać na zdobycie przynajmniej jednej bramki, stawiam na wynik 2:0 do połowy oraz 3:1 lub 4:1 na koniec spotkania, myślę że obejrzymy tutaj sporo bramek, bowiem grać będą 2 ofensywne ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Alibaba locked i unpinned this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...