Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 27.01.2011


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


27-01-11 03:30 - Australian Open panie

Li N. - Wozniacki C.

Zakład na set - Typ: 0:2

Kurs: 3,70

Buk: Bet-at-home

Analiza:

Dzisiaj w nocy polskiego czasu dojdzie do ciekawego pojedynku najlepszej rakiety świata i zawodniczki która nie przegrała jeszcze w 2011 roku. Obie zawodniczki radzą sobie świetnie w tegorocznym AO, Chinka Li nie straciła nawet seta w tej edycji. Dziwi mnie trochę kurs na Wozniacki, bo w końcu wraca do dobrej formy po szybkim odpadnięciu z turnieju w Sydney, a z kolei Li nie miała w tym roku jakiś wymagających rywalek, więc myślę, że dzisiaj ta seria się jej skończy, bo kiedyś musi. Choć w historii pojedynków Li wygrała 2 razy, a Wozniacki raz, a ostatni ich pojedynek był w zeszłorocznym AO, więc myślę, że Dunka polskiego pochodzenia zrewanżuję się Chince. Stawiam na 2:0 dla Karoliny, niby ma być ciężki mecz i może i będzie ale tak się ułoży że po dwóch setach ze zwycięstwa będzie się cieszyć Liderka rankingu. Polecam typ.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 11:06 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27-01-11 05:30 - Australian Open panie

Kim Clijsters (BEL) - Vera Zvonareva (RUS)

typ: 2

Kurs: 2,44

Buk: Bwin

 

Dzisiaj w nocy zostaną rozegrane w Melbourne półfinały kobiecego Australian Open w jednym z nich Belgijka Kim Clijsters zmierzy się z Rosjanką Verą Zvonarevą. Nieznaczną faworytką bukmacherów jest tutaj Kim Clijsters ja jednak jestem nieco innego zdania i stawiam, że to Vera Zvonareva znajdzie się w finale.

Kim Clijsters w ostatnich meczach wydaje mi się jakby grała nieco słabiej, wydaje mi się, że nie jest w jakieś fantastycznej formie. Męczarnie Alize Cornet w pierwszym secie, podobnie z Ekaterina Makarovą i naszą Agnieszką Radwańską w drugim secie. Nie wiem czym to jest spowodowane czy jakimś rozkojarzeniem czy presją wyniku, po prostu momentami Kim wydaje się nieobecna na korcie. Podobna sytuacja miała miejsce w finale turnieju w Sydney gdzie Belgijka grała z Chinką Na Li. Wszystko układało się piękni, ładnie, prowadziła 5-0 by przegrać 6-7 3-6.

Warto również zaznaczyć, że również Kim Clijsters ma pewne problemy zdrowotne, w jednym ze spotkań poczuła ból lewego przywodziciela uda, co również może wpływać na jej nieco słabszą grę.

Vera Zvonareva jest zawodniczką, która może i jeżeli będzie taka okazja wykorzysta słabszą grę Belgijki (warto również dodać, że Kim jest bardzo łatwo łamana przy swoim serwisie). Z Verą jest bardzo ciekawa historia ponieważ od pewnego momentu wszyscy spodziewają się jej porażki na Australian Open. Mecze z Safarovą, Benesovą czy Kvitovą, we wszystkich tych spotkaniach Rosjanka jednak wychodziła obronną ręką, ba wygrywała te mecze w miarę łatwo 2:0, dlatego liczę, że również dzisiaj może pokonać swoją rywalkę, która nie oszukujmy się w Melbourne nie gra jakiegoś wybitnego tenisa i jest jak najbardziej do pokonania.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 11:06 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie :Novak Djokovic (SRB) - Roger Federer (SUI)

Typ: Roger Federer (SUI) -4,5 gema

Kurs : 2,15

Bukmacher : Pinnacle

Data: 2011-01-27 09:30

 

Analiza:

 

Federer z meczu na mecz gra co raz lepszy tenis.Z Wawrinką zagrał bardzo pewnie i dla tego wygrał 3-0.Oddał rywalowi 27% piłek przy własnym podaniu, dobry wynik jak na 24 UE. Sam natomiast potrafił zdobyć 43% piłek gdy serwował Wawrinka.

Moze i Wawrinka przegrał ten mecz już na starcie, w swojej głowie bo tak to wyglądało ale Federer zrobił wszystko by choc na chwile nie dac nadzieji Wawrince że ten mecz moze wygrac.

Moze słabszy wynik jeżeli chodzi o skutecznosc w pierwszym podaniu bo miał tylko 72% ale drugi serwis to 76%.

Djokovic wygrał w ostatnim meczu z Berdychem.Czech również jak i Wawrinka nie pokazał swoich atutów na korcie z Djokiem.Grał za bardzo pasywnie co serb wykorzystywał w wymianach.

Serb gra bardzo dobrze gdy pierwszy serwis wchodzi, jednak gdy go nie ma to zaczynają sie schody.Grajac z Federerem czesto rywalom włącza sie taka blokada że ten pierwszy serwis szwankuje.Ostatnie 3 pojedynki miedzy tymi tenisistami wygrał szwajcar tracąc zaledwie jednego seta.

Myśle ze Federer dobrze pamieta właśnie 1/2 finału w 2008 roku gdy to Djokovic rozjechał szwajcara 3-0 75 63 76.

Gdyby nie ten ładny mecz Ferdka z Wawrinką to prawdopodobnie stawiał bym na Djokovicia ale serb jednak nie gra jakos perfekcyjnie.

Typuje szybkie zwycięstwo Federera, moze typowanie 3-0 na szwajcara to troche ryzykowny typ ale przed meczem z Wawrinką tez typowano że Wawrinka spokojnie urwie seta Federerowi a tak sie nie stało.

Natomiast handicap -4,5 mysle ze spokojnie Federer pokryje jesli zagra tak jak potrafi.Czyli nie śpieszyć sie z kończeniem wymian bo to z Simonem źle sie kończyło,a z Wawrinką własnie grał z głową a rywal błedy popełniał.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 11:06 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna, Portugalia, Taca de Portugal

Spotkanie : Merelinense - Vitoria Guimaraes

Typ : Vitoria Guimaraes (HC 1:0)

Kurs : 2,15

Bukmacher : Bwin

Data: 2011-01-27 21:30

 

Analiza : Dzisiaj o godzinie 21:30 rozpocznie się mecz ćwierćfinałowy Pucharu Portugalii pomiędzy Merelinense, a Vitoria Guimaraes. Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydają się być goście, którzy z wielką łatwością odprawiają kolejnych przeciwników w krajowym pucharze. Wyeliminowali już pierwszoligowe Portimonense SC 2:1 i dużo słabsze SCU Torreense 2:0. Natomiast drugoligowiec nie miał na swojej drodze żadnego pierwszoligowego zespołu, wyeliminował Sporting Farens 2:1, AD Carregado 2:0 i Varzim SC 2:1. Zespoły te ze sobą jeszcze nie grały. Gospodarze w swojej lidze nie są żadną rewelacją, zwycięstwa przeplatają porażkami. Vitoria natomiast zajmuje miejsce w czołówce pierwszej ligi. Obecnie mają serię trzech zwycięstw z rzędu. Pozycja, którą zajmują zobowiązuje do zwycięstw. Myślę, że Merelinense osiągneło już to na co było ich stać i teraz raczej nie dadzą rady tak dobremu zespołowi jakim jest Vitoria. Licze, że goście wygrają conajmniej dwoma golami.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 11:07 ]

115 :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hokej:Słowacja 27 sty 11 17:00

Słowacja 20-Bańska Bystrica

powyzej 6,5 goli

kurs :2

Gamebookers

Takie typy jak ten to powinno sie grac za 50zl minimum to pewne pieniądze.Słowacja wygrała 1 mecz w sezonie ,Bańska jest jednym z kandydatów do wygrania ligi.Róznice miedzy tymi zespołami sa wielkie.W ostatniej kolejce Słowacja 20 przegrał 7:1 ze słabo spisująca sie Skalica ,to" chłopcy do bicia ".W sezonie stracili 107 goli a rozegrane maja połowe mniej spotkan niz reszta druzyn ,Bańska jest 3 w tabeli i mają 39 bramek na plusie ,w ostatnich spotkaniach miedzy tymi druzynami wygrywali hokeisci Bańskiej i teraz nie bedzie innaczej bo rywal nie jest wymagający

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 11:07 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, Euroliga, 20:00

Maccabi Tel Aviv - Lottomatica Rzym

Typ: AH(0:14,5) 1

Kurs: 1.90

Tobet

 

Druga kolejka spotkań TOP16 Euroligi. Wybrałem na dzisiaj bardzo ważne spotkanie pomiędzy Maccabi Tel Aviv a Lottomaticą Rzym, czyli zespołami, które zanotowały porażki w pierwszy spotkaniach tej fazy. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami w tym spotkaniu, awansowali do TOP16 z świetnym bilansem 9:1, przegrali tylko w pierwszym meczu na wyjeździe z Hiszpańskim zespołem Caja Laboral, potem była seria 9 zwycięstw z rzędu. Drugą fazę znów rozpoczęli od porażki wyjazdowej z innym Hiszpańskim zespołem, tym razem Barceloną 71:81. Nie było to złe spotkanie w ich wykonaniu, ale czegoś zabrakło, słabiej niż zwykle zagrał Eidson, widać też było różnicę w rzutach 3-punktowych pomiędzy tymi ekipami, ale coo by nie mówić Barcelona u siebie, to bardzo mocny rywal, świetnie zagrał Navarro, którego punkty zaważyły o zwycięstwie Blaugrany. Patrząc jednak z perspektywy Maccabi nic wielkiego się nie wydarzyło, akurat trafili na najtrudniejszy mecz w pierwszej kolejce, przegrali, cóż trzeba grać dalej, teraz zagrają u siebie i to z dużo słabszym rywalem. Lottomatica do TOP16 dostała się z bilansem 5-5, patrząc na potencjał drużyn w tej grupie trafili w pierwszej kolejce wydawałoby się na najłatwiejszego rywala i to u siebie, jednak przegrali na własne życzenie (prowadzili 5 punktami na niewiele ponad minutę przed końcem spotkania) z Olimpiją LJubljana 63:64. Jeśli chcieli powalczyć o wyjście z grupy musieli tamto spotkanie wygrać... niestety dla nich dali sobie wydrzeć zwycięstwo, nie popisał się Washington. Maccabi to oczywiście lider w swojej słabej lidze, a Lottomatica choć grająca w dużo lepszej lidze Włoskiej to jednak jest dopiero na 11 miejscu z marnym bilansem 7 zwycięstw i 9 porażek, jakoś nie przekonują mnie, w zespole tym dochodzi jeszcze sprawa wielu kontuzji. Dla mnie bez dwóch zdań faworyt jest jeden w tym meczu, na pewno panuje pełna mobilizacja w szeregach gospodarzy, nie ma żadnych przesłanek ku temu by Lottomatica mogła powalczyć, liczę na wysokie zwycięstwo gospodarzy.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 11:07 ]

90 :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna MŚ, 18:00

Niemcy-Argentyna

Typ:over 56,5

Kurs:2,98

Bet365

 

Dziś o godzinie 18:00 dojdzie do ostatniego meczu na tych mistrzostwach świata dla drużyn Argentyny i Niemcy. O ile dla Argentyny mecz o 11 miejsce mogą uznać za sporym sukcesem to nie można tego powiedzieć o drużynie Niemiec. Nasi zachodni sąsiedzi na pewno liczyli przynajmniej na miejsce w pierwszej 7 dające prawo gry w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk olimpijskich w Londynie. W dzisiejszym meczu postanowiłem zagrać na liczbę goli a mianowicie na over 56,5. Dzisiejsze spotkanie nie ma żadnej stawki, jedyne to jedna pozycja wyżej-11. Argentyna jaki Niemcy już pewnie bardzo zmęczeni . Dzisiaj Niemcy może wkońcu wygrają przekonująco, kto wie. Myślę jednak,że nie zagrają agresywnie w obronie, bo trudno się w takim meczu zmobilizować. Argentyna na pewno bedzie chciała wygrać, podobnie zresztą jak Niemcy ale głównie w tym meczu będzie chodziło o pozytywne zakończenie turnieju dla obu drużyn. pokazanie ładnej gry, dobre widowiska dla oka dla swych kibiców, Także granie undera w tym spotkaniu jak dla mnie jest samobójstwem. Własnie w takich spotkaniach jak to, którego będziemy świadkami pada przeważnie najwięcej goli. Co prawda Argentyna grała nieźle, wygrywała z Szwecją, Słowacją i wtedy padało mało goli, czy nawet ostatnio z Serbia 26-25 po walce, ale wtedy te mecze miały dużo większą stawkę. Dzisiaj ten mecz będzie przypominał takiego spotkania towarzyskiego, które powinno byc miłym widowiskiem dla widzów. Niemcy przegrali na tych MŚ z Francją,Hiszpanią,Wegrami, Norwegami. Grali słabo, dzisiaj mam nadzieje,że strzelą około 30 goli a i Argentyńczycy, którzy Szwdom wbili 27 na pewno coś ukują. Podsomuwując typ jest naprawdę warty gry po kursie prawie3,00, moim zdaniem 54 btamki padną na 90% a over 56,5 jest wcale nie niemżliwy. Mecz trwa 60 minut, ja potrzebuje 57 goli, czyli bramka co 63 sekundy, to bardzo dużo przy stawce tego spotkania i lasie obu zespołów.:)

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 11:08 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.01.2011r. 20:45



Puchar Włoch

Juventus Turyn : AS Roma

Juventus

Kurs: 2.30

Buk: Expekt

 

 

Dzisiejszego wieczoru w ramach Pucharu Włoch zagrają ze sobą dwie drużyny w ćwierćfinale tego pucharu, więc stawka będzie najlepsza czwórka oraz szansa awansu do finału rozgrywek co może zapewnić start w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Uważam, że gospodarze dzisiejszego meczu są faworytami. Po pierwsze, dlatego, że na ich korzyść przemawia atut własnego boiska, na którym ostatnio radzą sobie całkiem dobrze. Obu drużynom na pewno będzie zależało na wygranej szczególnie z tak utytułowanym rywalem. Obie ekipy z 5 z ostatnich sześciu edycji Pucharu Włoch spotykały się w finale, więc świadczy to jak bardzo poważnie obie ekipy traktują te rozgrywki. Jeśli chodzi o absencje w zespole gospodarzy zabraknie: Quagliarella, Toni, De Ceglie, Rinaudo, Traore ze względu na urazy oraz Buffona, któremu trener dał wolne na odpoczynek. W zespole gości natomiast zabraknie kontuzjowanych: Pizarro i Adriano oraz zawieszonego Totti’ego i wydaje mi się, że to właśnie w zespole gości bardziej poważne ubytki. W każdym razie liczę na dobre spotkanie oraz zwycięstwo Starej Damy ponieważ zarówno stadion jak i moja sympatia będą atutem, który pozwoli gospodarzom odnieść zwycięstwo czego sobie i wszystkim grającym życzę :)

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 11:09 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, mecz towarzyski, godzina 14.30

 

spotkanie: rapid wieden - RB Leipzig

typ: 1

kurs: 1.50

buk: Bet365

 

analiza:

 

Jest to spotkanie towarzyskie miedzy 1 ligową drużyną austriacką a 4 ligową niemiecką.

Można powiedziec że jest to mecz Dawida z Goliatem.

Dal obydwu ekip jest to mecz przygotowujący do rundy wiosennej. Druzyna Rapidu zapewne z takim rywalem bedzie chciała wycwiczyc nowe fragmenty i warianty gry, sprawdzic nowych testowanych zawodników ale to nie oznacza ze ten mecz potraktują ulgowo.

Nie można zapominac ze ta druzyna grała w tym sezonie w rozgrywkach Ligi eurpejskiej a w lidze aktualnie zajmują 5 miejsce ale ze stratą zaledwie 3 punktów do wicelidera, którym jest Sturm Graz. Rapid ma 30 punktów a ich bilans meczów to: 8 wygranych 6 remisów i 5 porazek

RB Leipzig w swojej lidze czyli 4 niemieckiej zajmuje jak dotychczas 4 pozycje z dorobkiem równiez 30 pkt.

Myślę ze pilkarze Rapidu i władze klubu powaznie myślą o mistrzostwie Aystrii i grze w europejskich pucharach w przyzłym sezonie. Więc takie sparingowe mecze są dobre na podbudowanie atmosfery w klubie i dlatego dzis stawiam na zwycięstwo Rapidu Wiedeń.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 11:09 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

27.01.2011 g. 18:00

Spotkanie: Niemcy - Argentyna

Typ: 2 (+3.5)

Kurs: 1,85

Bukmacher: Betsafe

 

W spotkaniu o 11. miejsce na MŚ spotkają się Niemcy i Argentyna. Dla Niemców ten turniej zakończył się kompletną porażką i oni już na pewno chcą jak najszybciej wrócić do domu. Mówiono, że będą się liczyć w walce o medale, a tymczasem zagrają dopiero o 11. lokatę w turnieju. Według mnie poziom koncentracji i motywacji w dzisiejszym spotkaniu nie będzie po ich stronie zbyt duży. Co innego Argentyńczycy, którzy w każdym meczu starają się robić postępy i pokazać, że piłka ręczna w ich kraju cały czas się rozwija. Dla nich ogranie Niemców, kraju w którym jest najlepsza liga piłki ręcznej to byłoby coś. Oni na pewno wyjdą na to spotkanie maksymalnie skoncentrowani. W tym turnieju pokazali już, że stać ich na bardzo dobrą grę. Pokonali Szwedów 27-22 czym sprawili ogromną sensację, Słowaków 23-18, Chilijczyków 35-25. W drugiej rundzie turnieju przegrali co prawda 3 mecze, ale też rywale byli z wysokiego szczebla. Z Serbią przegrali tylko 1 bramką 25-26, z Dania przegrali 24-31 i tylko Chorwacja pokazała im miejsce w szeregu pokonując 36-18. Niemcy jednak po tym jak przegrali z Węgrami 25-27, co zamknęło im drogę do strefy medalowej, zagrali słabiutko z Norwegami (porażka 25-35). Morale zespołu siadło, nikomu nie chce się grać o tak słabe lokaty w turnieju, ponieważ apetyty były dużo większe. Dla nich 11. czy 12. miejsce raczej nie ma znaczenia, ponieważ i tak przegrali sromotnie ten Mundial. I w tym właśnie upatruję szansy Argentyny, jeśli nie na wygraną to chociaż na dotrzymanie kroku Niemcom na dystansie całego spotkania. Argentyńczycy, wśród których prym wiedzie Simonet (świetny mecz przeciwko Polakom) mogą dzisiaj po raz kolejny coś udowodnić. Jeśli Niemcy na początku nie odskoczą na kilka bramek to potem mogą mieć problem. Według mnie Argentyna nie przegra tego spotkania różnicą więcej niż trzech bramek.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 11:09 ]

85 :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna-Włochy,Coppa Italia

Spotkanie: Juventus-Roma (HT/FT)

Typ: X/X

Kurs: 4.25

Bukmacher: Gamebookers

Analiza:

 

Ciekawe spotkanie jednych z najlepszych druzyn wloskich. Teoretycznym farowytem jest tutaj Juventus, ale przypomne, ze to ekipa Romy jest wyzej w lidze wloskiej. Mecze pucharowe sa bardzo wazne we Wloszech, wobec czego obie ekipy podejdą do spotkania z nalezytą powagą. Duze prawdopodobienstwo remisu w obu polowach istnieje wedlug mnie ze wzgledu na obronną gre obu druzyn. Nawet jesli jednej z ekip uda sie strzelic bramke, druga zaraz na nią odpowie i wedlug mnie wszystko rozstrzygnie sie w rzutach karnych. W dodatku przypomnijmy sobie, ze ekipy grajace mecze wczoraj osiagaly remisy, wobec czego uwazam, ze remis takze jest prawdopodobny w tym spotkaniu. Przypomne tez, ze jest to juz wysoka, cwiercfinalowa faza pucharu i kazdy gol jest tutaj na wagę zlota, pozdrawiam :)

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 11:10 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIŁKA NOŻNA: Puchar Turcji - 2010-01-27 Godz. 19:00



Fenerbahce - Genclerbirligi

2 @ 4,33 @ Bet365

 

Mecz pucharowy. Jak wiemy większość drużyn z czuba tabeli po prostu olewa puchar i skupia się na lidze. Inaczej jest z drużynami, które nic nie mogą już zrobić w lidze i przeznaczają dużo sił na spotkania pucharowe. Ten mecz jest fantastycznym przykładem. Fenerbahce odpuszcza puchar. Skupiają się na lidze i walce o mistrzostwo. Już za kilka dni spotkają się Trabzonsporem, który jest liderem. Trener zapewne pozwoli odpocząć gwiazdom z podstawowego składu i wystawi rezerwy. Gospodarze w tabeli pucharowej zajmują ostatnie miejsce. Na trzy mecze, wszystkie przegrali. To kapitalnie potwierdza wcześniejsze zdania o tym, że Fenerbahce ma gdzieś ten puchar. Goście są pierwsi w tabeli pucharowej i dziś chcą walczyć o zwycięstwo. Puchar jest to ich jedyna droga do Europejskich Pucharów. Myślę, że bukmacherzy troszkę zaspali z tymi kursami. Genclerbirligi w tych rozgrywkach gra świetnie i dziś jest moim faworytem do zwycięstwa. Kurs na gości pospadały.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 11:10 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna-Włochy,Coppa Italia 20:45

Spotkanie: Juventus-Roma

Typ: X

Kurs: 3,35

Bukmacher: Bwin

 

Analiza: W ostatnim ćwierćfinale Pucharu Włoch spotkają się dwa najbardziej utytułowane w tych rozgrywkach zespoły: Juventus oraz Roma. Obie drużyny mają w swoim dorobku po dziewięć tryumfów w Coppa Italia. Roma sięgnęła po Puchar przed trzema laty natomiast Bianconeri po raz ostatni zdobyli go 16 lat temu. Juventus u siebie podejmował Rome aż 86 razy z czego 54 razy wygrali, padło 21 remisów i 11 razy lepsza była Roma. W Juve nie zagrają Quagliarella, Toni, De Ceglie, Rinaudo, Traore (kontuzje), Buffon (odpoczynek), natomiast w Romie, Pizarro, Adriano (kontuzje), Totti (zawieszenie). Przewidywalne składy jakimi wyjdą na to spotkanie obie ekipy:

 

Juventus (4-4-2): Storari - Sorensen, Bonucci, Chiellini, Grosso - Martinez, Aquilani, Melo, Pepe - Iaquinta, Del Piero

 

Roma (4-4-1-1): J.Sergio - Cassetti, Mexes, N.Burdisso, Riise - Taddei, Simplicio, De Rossi, Perrotta - Menez - Vucinic

 

Moim zdaniem w tym meczu padnie remis i wszystko się rozstrzygnie w dogrywce albo karnych, w Serie A Juve jest 6 u siebie 5-3-2 i 22:17 w bramkach, a Roma znajduje się na 3 pozycji na wyjeździe 3-3-5 i 11:17 w bramkach.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-28, 11:10 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...