Skocz do zawartości

ATP: New Haven; WTA: New Haven, Forest Hills


duncan

Rekomendowane odpowiedzi

ATP - NEW HAVEN

 

pilot_penn_120x70.gif

 

Miejsce: New Haven, USA

Uczestników: 48

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: 675,000$

Strona oficjalna: www.pilotpentennis.com

Ubiegłoroczny finał singla: (2)N Davydenko (RUS) d. (10)A Calleri (ARG) 6:4 6:3

Ubiegłoroczny finał debla: (2)Erlich/Ram d. (3)Fyrstenberg/Matkowski 6:3 6:3

 

 

 

WTA - NEW HAVEN

 

pilot_penn_120x70.gif

 

Miejsce: New Haven, USA

Uczestników: 28

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: 600,000$

Strona oficjalna: www.pilotpentennis.com

Ubiegłoroczny finał singla: (2)Justine Henin-Hardenne (BEL) d. (7) Lindsay Davenport (USA) 6:0 1:0 ret.

Ubiegłoroczny finał debla: (2)Yan/Zheng (CHN/CHN) d. (1)Raymond/Stosur (USA/AUS) 6:4 6:2

 

 

 

WTA - FOREST HILLS

 

foresthills.jpg

 

Miejsce: Forest Hills, USA

Uczestników: 16

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: 74,800$

Strona oficjalna: www.foresthillstennis.com

Ubiegłoroczny finał singla: Meghann Shaughnessy (USA) d. Anna Smashnova (ISR) 1:6 6:0 6:4

Ubiegłoroczny finał debla: brak turnieju deblowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziś ciekawy meczyk:

 

del Potro - Tsonga 1,6 2,3

 

Ja już dałem na Tsongę po kursie 2,3 w expekcie za małą stawkę, bo to wschodząca gwiazda tenisa, a del Potro jest trochę (tylko trochę) przereklamowany i jakoś nie w najwyższej formie w tym sezonie. Jedyne co mnie niepokoi to fakt, że Tsonga nie grał nic od czasu Wimbledonu. To będzie jego pierwszy mecz i nie wiem jak mu wyjdzie, ale myślę, że po tym kursie można dawać. Znalazłem info, że del Potro brał niedawno w meczu przerwę medyczną, więc może nie jest do końca sprawny albo nie będzie chciał ryzykować kontuzji przed US Open i nie będzie grał na 100%? Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc mam nadzieję, że się mylisz;)

 

ostatnie dwa turnieju bardzo dziwne, widać osbadę od 1/4 gdzie wylatują "rankingowcy" Dla mnie Del Potro jeżeli podejdzie zmobilizowany to wygra na pewno, ostatnio grał właśnie dobre spotkania na hardzie i mieli z nim problemy, dysponuje mocnym serwisem, więc jeżeli wszystko będzie czysto to jednak Argentynczyk (?) :) powinien wygrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc mam nadzieję, że się mylisz;)

 

ostatnie dwa turnieju bardzo dziwne, widać osbadę od 1/4 gdzie wylatują "rankingowcy" Dla mnie Del Potro jeżeli podejdzie zmobilizowany to wygra na pewno, ostatnio grał właśnie dobre spotkania na hardzie i mieli z nim problemy, dysponuje mocnym serwisem, więc jeżeli wszystko będzie czysto to jednak Argentynczyk (?) :) powinien wygrać

Zdecydowałem się. Oto analizka:

 

Del Potro - Tsonga 2 2,51 (pinnacle)

 

Wcześniej trochę kiepski były kursy na Tsongę, ale Pinnacle wystawili fajny kurs, który mnie satysfakcjonuje. Tsonga ma talent i serwis, który sprawia, że osiąga świetne wyniki na hardzie, gdzie zresztą gra wyłącznie. Niestety gra pierwszy hardowy turniej od czasu Wimbledonu, więc nie wiadomo jak stoi jego forma, ale po tym kursie jednak mu zaufam. Del Potro jest prereklamowany. W Cincinnati doszedł do trzeciej rundy, gdzie uległ Moyi, ale wg. mnie miał łatwą drabinkę - Kohlschreiber bez formy, podnie jak Canas. Gulbis i Korolev to średniaki. Del Potro zaliczył dwa razy drugą i raz pierwszą rundę w trzech wcześniejszych turniejach. Rok temu grał chyba lepiej. W tym sezonie nie może wydostać się z dołka średnich wyników i ja uważam, że się nie wydostanie dzisiaj. A Tsonga zrobi mu niezły sprawdzian, dlatego po tymkursie biorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym się tu skłaniał w stronę Del Potro, jest już ograny na tej nawierzchni, wcale nie gra źle, Tsonga to dobry, konsekwentnie grający gracz, jednak mu najlepiej się gra na trawie, pamiętam jego występy przed i na Wimbledonie, jednak teraz inna nawierzchnia... jak teraz gra Tsonga trudno powiedzieć , bo ja już wspomniałes dawno nie grał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek tygodnia zagramy tak:

 

 

Nieminen J. - Lopez F. 2 2.70 (bah)

 

Oh Oh Oh, cóż za underdog :) Będzie krótko, bo typ ten nie jest przeze mnie argumentowany stricte umiejętnościami tenisowymi. Dlatego właśnie lubię te turnieje tuż przed Wielkim Szlemem, bo ci zawodnicy z czołówki, którym te punkty zdobyte tu nie są aż tak zależne, po prostu odpuszczają, aby jak najlepiej przygotować się do zdecydowanie ważniejszego turnieju, który już tuż tuż. Jarrko w rankingu na 26 miejscu...on punktów ciułać nie musi, a Lopez jak najbardziej - 62 w rank, co przeszkadza mu czasem w załapaniu się do różnych turniejów. Felek to gracz, który ma wielki potencjał, już nie raz o tym przekonał, ale wszyscy więdzą jaki to z niego niestabilny zawodnik. Potrafi zarówno wygrać, jak i przegrać z każdym.

Czyli tak jak mówię: Dla Lopeza ważny jest każdy turniej, zresztą on zdaje sobie sprawę, że na US Open zbyt dużo nie ugra, więc musi szukać swoich szans w takich właśnie turniejach. Nieminen już zapewne jest myślami na Flushing Meadows, gdzie liczy na dobry wynik, więc dziś brak mu będzie na pewno dobrej motywacji, co Feliciano powinien wykorzystać. Bierzcie to i grajcie, gorąco polecam, bo kurs bardzo smakowity, więc szkoda byłoby nie zagrać na Felka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie jednak nie zgodze ;]

 

Nieminem-Lopez 2-0 (2,05 expekt)

 

Mysle ze Jarrko wygra :)Faworytem dzisiejszego spotkania jest fin. Sklasyfikowany na 26 pozycji Nieminem prezentuje obecnie wysoka forme. W ostatnim turnieju w cincinnati ogral miedzy innymi Spadea oraz Tommego Robredo. Ulegl jednak w 3 meczu z Nicolasem Almagro. Hiszpan natomiast odpadl juz w 1 rundzie z Juanem Monaco przegrywajac 1-2. W 3 pojedynkach miedzy tymi tenisistami za kazdym razem zwyciesko wychodzil Nieminem. Ostatni ich pojedynek mial miejsce na paryskich kortach Rolanda Garrosa i mimo iz powszechnie twierdzi sie ze hiszpanom "lezy" gra na mączce to Lopez przegral gładko w trzech setach. Mysle ze dzisiaj bedzie podobnie i Jarkko zakonczy spotkanie na swoja korzysc w 2 setach.Mój typ -> 2-0 for Nieminem.

 

Ale zobaczymy :) pzdr :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del Potro - Tsonga 2 2,51 :n:

No niestety Tsonga nie dał rady wygrać, choć po pierwszym secie wszystko szło jak należy.

Nieminen J. - Lopez F. 2 2.70 (bah)

Zgadzam się z tym typem. Nieminen grać umie, ale jest aktualnie niestały. Jego gra będzie zależała od tego jaki będzie miał dzień, a Lopez swoje grać umie. Nie gram Lopeza jako faworyta, bo dla mnie to taki mały metroseksualista, no ale jak chce to potrafi. Serwis ma niezły a wczoraj pokonał Tipsarevica w dwóch setach. Nieminen wygrał ze Spadeą i Robredo w Cincinnati, ale ci dwaj są bez formy, więc nie przeceniałbym tych zwycięstw. Potem Nieminen przegrał z Almagro, który dopiero zaczyna normalną grę na hardzie, bo do niedawna nie potrafił na tej nawierzchni grać. Kursik na Lopeza fajny i ja biorę.

 

Nieminen - Lopez 2 3.05

 

EDIT:

Nawierzchnia w New Heaven jest chyba najwolniejszym hardem w USA, więc nie warto za bardzo faworyzować tych, którzy dobrze serwują. Dlatego też odradzam stawianie na Isnera. Może postawię na Beckera, ale musze sobie jeszcze pomyśleć, bo dopiero wróciłem z roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radwanska A. - Sugiyama A. typ 2 - 2,20

 

Ja jestem sceptyczny co to gry Agnieszki. To znaczy talent ma wielki i to nie podlega dyskusji. Czy w pełni jest wykorzystywany ten talent i dobrze prowadzony przez tatę trenera? Moim zdaniem, nie. I już tu się nie będę głębiej rozwodził dlaczego, ale oby nie było tak, jak z Martą Domachowską, gdzie ewidentnie rodzice w karierze przeszkodzili. Długą przerwę miała "Isia" od ostatniego występu. A moim zdaniem trzeba było zrobić to z tzw. "biegu", czyli od razu po Sztokholmie wystąpić w Los Angeles czy Toronto, a tu spokojnie odpaść w pierwszej czy drugiej rundzie. Tak Radwańska po ciut przydługiej przerwie w New Haven ma mieć swoją generalną próbę przed US Open. Przeciwniczka doświadczona, dobrze czująca się na hardzie, bijąca agresywnie i płasko. Coś mi się wydaje, że Aga do tego amerykańskiego hardu chwile się będzie przyzwyczajać, a doświadczona rywalka to skrzętnie wykorzysta.

 

Johansson T. - Starace P. (-1.5/+1.5) typ 2 - 1,80

 

Oczywiście nawierzchnia pasuje ToJo, ale jak ktoś wczoraj już słusznie tu pisał ten hard w New Haven jest stosunkowo wolny, co znacznie podnosi szanse Włocha w tym pojedynku. ToJo sezon ma słabiutki, latka już robią swoje, formę ustabilizować coraz ciężej. Jeśli tylko uda się Starace uwikłać Szweda w dłuższe wymiany, to sporo może się w tym meczu wydarzyć. Seta Włoch jest w stanie bez dwóch zdań urwać, a skoro kursik tak ładny, to grzech nie sprobować.

 

Mathieu P.-H. - Horna L. typ 1 - 1,30

 

Mathieu ma świetny sezon, Horna niezwykle przeciętnie. To Francuz stylem gry jest lepiej predysponowany na beton. I dlatego wygra bez większych problemów.

 

Monfils G. - Wawrinka S. typ 1 - 1,80

 

Nie wierze w wielki powrót Stasia. Coś tam się udało ostatnio powygrywać, ale patrze na to z przymrużeniem oka. Monfils wiadomo strasznie nierówny. Ale serwis niezły, świetny return, bardzo dobra gra w defensywie. Trochę na czuja, ale zdecydowanie na Gaela.

 

Del Potro J.M. - Simon G. typ 2 - 2,20

 

Simon jest nieobliczalny, a po del Potro grze na hardzie więcej się spodziewałem. I dla mnie tu szanse są 50 na 50, a wtedy stara zasada mówi, żeby brać wyższy kurs.

 

Bartoli M. - Ruano Pascual V. typ 1 - 1,30

 

Hiszpanka to zdecydowanie zawodniczka na mączkę. Bartoli ma dobry serwis, gra agresywnie i wyniki też w tym roku, poza beznadziejnym początkiem, całkiem przyzwoite. Na hard balonikowa gra Ruano Pascual po prostu się nie nadaje.

 

Blake J. - Clement A. (-1.5/+1.5) typ 2 - 1,85

 

Dlaczego tak? Bo myślę, że Blake może odpuścić, gdyż straszny maraton zrobił sobie przed US Open. Będzie to prawdopodobnie turniej sporych niespodzianek, a dziś liczę na pierwszą. Dla bezpieczeństwa z handicapem seta na Clementa.

 

Mirza S./Santangelo M. - Morariu C./Shaughnessy M. typ 1 - 1,35

 

Zarówno Mirza jak i Santangelo umieją grać na hardzie i umieją grać w deblu. Przeciwniczki niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieminen - Lopez 2 3.05 :n:

 

Lopez wygrał pierwszego seta, przegrał drugiego i w trzecim przegrywał *2-5, ale udało mu się doprowadzić do tb, gdzie przegrywał 0-3, ale znów wyszedł na prowadzenie 5-3, ale ostatecznie przegrał 6-8 w tie breaku. Typ przegrany bardzo pechowo.

 

Del Potro J.M. - Simon G. typ 2 - 2,20
:))

 

Del Potro - Simon 2 2,64 (pinnacle)

 

Zgadzam się z tym typem. Wcześniej typowałem przegraną del Potro z Tsongą, ale jakoś udało mu się wywinąć z opresji, chociaż przegrał pierwszy set i przegrywał jednym breakiem w drugim secie. Tsonga trochę po prostu za słaby był, ale teraz del Potro stawi czoła Simonowi i powiem wam, że po wygranej z Tsongą sprawdziłem z kim będzie grał dalej, a kiedy zobaczyłem, że z Simonem to miałem dużą nadzieję, że Simona postawią tu w roli underdoga. I dobrze się stało, bo del Potro wcale w szczytowej formie nie jest a jego wygrane są wymęczone z zawodnikami, którzy przegrywają mecz z nim na własne życzenie. Bo zarówno Tsonga jak i Canas czy Kohlschreiber mogliby z palcem w d... pokonać del Potro, który jest wysoki, ma dobry serwis i spory talent, ale nadal brakuje mu doświadczenia. W dodatku teraz grają na wolnym hardzie, co daje przewagę Simonowi, który gra dobrze i na hardzie i na clayu. Na Simona zawsze lubię stawiać, bo jest bardzo waleczny i to sprawia, że nakłada na przeciwnika dużą presję. Simon w tym sezonie pokonał na clayu Davydenkę, Andreeva, Monaco, Canasa i Murraya (jeszcze przed jego kontuzją). Na hardzie zaś wygrał turniej w Marseille, gdzie pokonał m. in. Hewitta, Bjorkmana, Soderlinga i w finale Baghdatisa. Póżniej "pyknął" też Robredo i Hornę, więc te wyniki pokazują jego klasę. Mimo to Simon nadal jest niedoceniany przez bukmacherów i dlatego lubię na niego stawiać, bo są spore kursy i często wygrywa. Jak wspomniałem, ten hard jest wolniejszy, a więc ułatwi to sprawę Simonowi, który na clayu ma spore sukcesy, więc wie jak grać na wolniejszych nawierzchniach. Myślę, że jest generalnie lepszym i bardziej wszechstronnym zawodnikiem niż del Potro i z chęcią gram Simona. Nawet jeśli przegra to nie pożałuję, bo warto po tym kursie, który i tak już spadł trochę w dół.

 

PS. Nie grajcie faworytów, bo za tydzień US Open i mogą się dziać różne cuda. Myślę podobnie jak Duncan, że Blake odpuści. W końcu trzeba odpocząć przed US Open.

 

PS2. Na kupon "wariat" poszedł Calleri, Hrbaty i Clement (łączny kurs 10 w stsie) :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieminen J. - Lopez F. 2 2.70 (bah) :n:

 

 

Ehh jak napisał handicap - pechowo przegrany typ. Ale nie załamujemy się, bo ryzyko typu było duże, można było dużo zarobić, szkoda, że zabrakło szczęścia, ale dziś go zabraknąć nie powinno, bo nie gram underdogów, a 2 pewne typki :D

 

 

T.Johans. - Starace 1 1.49 (profesjonal)

 

Na to spotkanie przeglądałem kursy w 4 bukach: STS, Bet-at-home, Expekt i profek. W trzech pierwszych firmach kursy na Szweda to 1.30, 1.30 i 1.32, a właśnie w profku jest dziwnie duże 1.49. Moim zdaniem trzeba to wykorzystać, bo to valuebet dla mnie :p Niby Johansson najlepsze lata, kiedy wygrywał nawet w 2002 Australian Open ma już za sobą, ale ja bym go jeszcze z Touru nie skreślał. On zawsze jest groźny. Turniej w New Haven to jego szansa, bo najlepsi gracze tu pewnie odpuszczą i ToJo może złapać dobrze punktowany wynik. W poniedziałek łatwo ograł Belga Vliegena, dziś czas na Starace. Wystarczy powiedzieć, że Potito w tym roku wygrał na otwartym hardzie tylko jeden mecz rangi ATP :wstyd: Dla niego sezon się już chyba skończył. No, potem zostały we wrześniu chyba 2-3 turnieje na clay'u to tam Włoch się na pewno pokaże, ale dziś odpada i w US Open też za długo sobie nie pogra. Idę do profesjonala :D

 

 

Del Potro J.M. - Simon G.(+1.5seta) 2 1.50 (bah)

 

Podobnie jak handicap i duncan, ale bezpieczniej :p Tak na dobrą sprawę to Argentyńczyk powinien już odpaść z Tsongą, ale udało mu się przejść. Jakoś del Potro mnie w ostatnich miesiącach nie przekonuje swoją grą i pewnie dłuugo nie postawię ze wskazaniem na niego :) Ale przeciw jak najbardziej :D Myślę, że handicap wyżej napisał to co ja też powinienem napisać, ale powtarzać się nie ma sensu. Nie ma bata, żeby solidny Francuz nie wygrał dziś przynajmniej jednego seta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del Potro - Simon 2 2,64 :t:

Simon wygrał pierwszy set, w drugim był o jedno przełamanie do przodu, ale przegrał go w tb, potem przegrywał 1-4 w trzecim, ale ostatecznie wygrał go 7-5. Do tego w drugim secie w tb przegrywał 0-5 a udało mu się odrobić do 5-6, przy czym obronił 2 set pointy. Trzeciego nie udało mu się obronić. Simon za dobrze nie serwuje - wczoraj miał serwis na poziomie 40%. Dlatego też ta wygrana pokazuje jego waleczność. Wygrać z takim drągiem na hardzie tak słabo serwując samemu to nie lada sztuka :) Mecz wyglądał w pewnym momencie jak WTA, bo były chyba ze 4 przełamania z rzędu w trzecim secie, co chyba trochę śmiesznie wyglądało. Jednak ważne, że typ wszedł ale i tak co by nie było to bym miał kasę z green booka na Betfair ;)

 

Robredo - Wawrinka 2 2,25

 

Robredo jest w dołku, a skoro Wawrinka wygrał z Monfilsem 2-0 pomimo tego, że przegrywał 1-4 w pierwszym secie oraz wcześniej sprawił ogromne kłopoty Hewittowi, to jest w stanie wygrać nawet 2-0 z Robredo. Wrócił dopiero po kontuzji i widać, że jest głodny zwycięstw. Niedawno Robreo przegrał z Nieminenem, więc z Wawrinką też może teraz przegrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mathieu P.-H. - Almagro N. 23-08-07 18:00 1,50 2,35 typ 1

Mathieu jest w świetnej formie w ostatnich turniejach. cincinatti po prostu odpuscil i odpocząl. Teraz widac ze chce wygrac a allegro meczyl sie Beneteau juz w ostatnim meczu. Takze Mathieu idzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T.Johans. - Starace 1 1.49 (profesjonal) :t:

Del Potro J.M. - Simon G.(+1.5seta) 2 1.50 (bah) :t:

 

 

No...tak ma być ;) Dzisiejsze mecze jakoś dziwnie mi tak wyglądają, ale jeden typ wybrałem :p

 

 

Mathieu P.H. - Almagro N. 1 1.50 (sts)

 

Coś za dobrze gra ten Almagro na amerykańskim hardzie. Ostatnio turniej w Cincy, gdzie odpadł dopiero w ćwierćfinale z Fedem, na dodatek urywając mu seta, a wcześniej w odstawkę z jego ręki poszedł chociażby Ivan Ljubicic i to w 2 setach. Tu w NH pokonał narazie Juliena Benneteau. Jednak ja jego możliwości nie przeceniałbym...czas dobroci skończyć się musi :D Mathieu gra bardzo nierówno, ale liczę dziś na przebłyski formy u niego. US Open tuż tuż i Paul-Henri na pewno ma w nim szanse zajść wyżej, ale nie sądzę aby on tu w New Haven coś odpuszczał, bo on do 'tych' graczy nie należy. Moim zdaniem jedyne na dziś spotkanie do gry, bo reszta to jakieś takie niewiadome pary :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Bondarenko - Szavay

Data i czas spotkania: czwartek, 23 sierpień 18:00

Typ: Szavay

 

Kurs: 1.71 BF

 

Bondarenko nie jest dobra na hardzie. 2007-06-28 wygrała z Szavay na kortach trawiastych Wimbledonu. Liczę na reważ ze strony Szavay zważywszy że bez straty seta pokonała już S. Stosur i D. Hantuchova, a Ukrainka ma nie równe etapy w grze choćby ostatni jej mecz:

A. Bondarenko 2-1 S. Mirza 6-3 0-6 6-3

 

 

A. Bondarenko vs. A. Szavay - Head to head statistics

 

 

Wimbledon WTA (f)

2007-06-28 1/32 A. Bondarenko 2-0 A. Szavay 6-2 6-3

 

 

A. Bondarenko - Latest Matches

 

 

Pilot Pen Tennis presented by Schick (f)

2007-08-22 1/8 A. Bondarenko 2-1 S. Mirza 6-3 0-6 6-3

2007-08-20 1/16 A. Bondarenko 2-0 O. Govortsova 6-3 7-6

Rogers Cup (f)

2007-08-14 1/32 M. E. Camerin 2-0 A. Bondarenko 6-4 6-3

JPMorgan Chase Open presented by Herbalife (f)

2007-08-06 1/32 Y. Fedak 2-1 A. Bondarenko 1-6 6-2 6-3

Acura Classic (f)

2007-08-01 1/16 A. Bondarenko 0-2 K. Srebotnik 3-6 1-6

2007-07-30 1/32 A. Bondarenko 2-1 S. Peng 3-6 6-3 6-4

Wimbledon WTA (f)

2007-06-29 1/16 A. Bondarenko 1-2 P. Schnyder 4-6 6-3 6-8

2007-06-28 1/32 A. Bondarenko 2-0 A. Szavay 6-2 6-3

2007-06-26 1/64 A. Bondarenko 2-0 J. Craybas 6-1 6-2

Ordina Open (f)

2007-06-21 1/4 J. Jankovic 2-0 A. Bondarenko 6-2 6-1

2007-06-19 1/8 R. Vinci 0-2 A. Bondarenko 6-7 3-6

2007-06-18 1/16 A. Rus 0-2 A. Bondarenko 1-6 1-6

DFS Classic (f)

2007-06-16 1/4 A. Bondarenko 0-2 J. Jankovic 4-6 3-6

2007-06-15 1/8 A. Bondarenko 2-0 V. King 6-1 6-3

2007-06-13 1/16 A. Bondarenko 2-0 Y-J Chan 6-3 6-4

 

 

A. Bondarenko - Statistics

 

 

2007 2006 2005 2004 2003 2002

Surface

Carpet 0-1 2-1 0-0 0-0 0-0 0-0

Clay 14-6 7-6 2-6 0-0 0-0 0-0

Grass 6-3 1-3 2-2 0-0 0-0 0-0

Hard 7-7 14-12 9-8 1-1 0-2 0-0

In/Out door

Indoor 0-1 7-2 0-0 1-1 0-1 0-0

Outdoor 27-16 17-20 13-16 0-0 0-1 0-0

Continent

Europe 18-8 8-7 4-9 0-0 0-0 0-0

North America 6-6 8-9 1-3 0-0 0-0 0-0

Asia 0-1 3-3 8-3 0-0 0-1 0-0

Oceania 3-2 2-2 0-1 0-0 0-0 0-0

South America 0-0 0-0 0-0 1-1 0-1 0-0

Africa 0-0 3-1 0-0 0-0 0-0 0-0

 

 

A. Szavay - Latest Matches

 

 

Pilot Pen Tennis presented by Schick (f)

2007-08-22 1/8 A. Szavay 2-0 D. Hantuchova 7-5 6-3

2007-08-20 1/16 A. Szavay 2-0 S. Stosur 6-2 6-4

Pilot Pen Tennis presented by Schick, Qualification

2007-08-19 1/4 A. Szavay 2-0 D. Cibulkova 6-1 2-1

2007-08-18 1/8 A. Szavay 2-0 E. Birnerova 6-2 6-0

2007-08-17 1/16 A. Szavay 2-0 C. Mcveigh 6-1 6-1

Kitzbuhel Cup

2007-07-27 1/4 F. Schiavone 2-1 A. Szavay 7-6 2-6 6-4

2007-07-26 1/8 D. Cibulkova 0-2 A. Szavay 5-7 0-6

2007-07-25 1/16 T. Schiechtl 0-2 A. Szavay 0-6 1-6

Internazionali Femminili di Palermo (f)

2007-07-22 Final A. Szavay 2-0 M. Muller 6-0 6-1

2007-07-21 Semifinals S. Errani 0-2 A. Szavay 6-7 1-6

2007-07-20 1/4 A.Radwanska 0-2 A. Szavay 0-6 3-6

2007-07-19 1/8 E. Bychkova 1-2 A. Szavay 4-6 6-4 2-6

2007-07-17 1/16 R. Olaru 0-2 A. Szavay 2-6 1-6

Wimbledon WTA (f)

2007-06-28 1/32 A. Bondarenko 2-0 A. Szavay 6-2 6-3

2007-06-26 1/64 A. Szavay 2-0 E. Birnerova 6-4 6-1

 

 

A. Szavay - Statistics

 

 

2007 2006 2005 2004 2003 2002

Surface

Carpet 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0

Clay 9-2 0-1 3-3 0-0 0-0 0-0

Grass 1-1 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0

Hard 2-2 1-1 1-2 0-0 0-0 0-0

In/Out door

Indoor 0-1 1-1 1-1 0-0 0-0 0-0

Outdoor 12-4 0-1 3-4 0-0 0-0 0-0

Continent

Europe 10-4 0-1 3-3 0-0 0-0 0-0

North America 2-0 0-0 0-1 0-0 0-0 0-0

Asia 0-1 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0

Oceania 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0

South America 0-0 1-1 1-1 0-0 0-0 0-0

Africa 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robredo - Wawrinka 2 2,25 :t:

Jak w przepisie. Robredo tylko zwiedza :))

 

Teraz to co tygryski lubią najbardziej czyli jak faworyt daje d*** i rozwala kilkaset tysięcy kuponów na całym świecie :k:

Blake - Verdasco 2 3,47 (10bet)

 

1. Blake za tydzień ma US Open - turniej wielkiego szlema na amerykańskim hardzie, którego nie może zlekceważyć zawodnik z Ameryki w dodatku z pierwszej dziesiątki rankingu ATP i który większośc punktów i kasy zarabia na amerykańskim hardzie. Wszyscy odpuścili i już dawno cieszą się życiem żeby odpocząć przed US Open.

2. Blake grał dziś 3 sety z Callerim i cudem wygrał, bo Calleri serwował na mecz i zmarnował parę match pointów. Calleriemu po prostu zabrakło formy. którem mu brakuje w tym sezonie, aby wygrać ten mecz. Myślę, że Blake jest już myślami na Hawajach :) Grał już dziś 3 sety i możliwe, że będą kolejne 3. Tak długa gra owocuje zawsze poważnymi odciskami na nogach nawet jak się ma najlepsze buty Adidasa albo Najki :p (z Powodu odcisków Djokoprzegrał w Wimbledonie - przypominam).

3. Verdasco jest w formie. Pokonał ostatnio na hardzie Chelę i Gasqueta a w tym turnieju Spadeę i Nieminena.

4. Hard w New Heaven jest chyba najwolniejszym w całym sezonie, więc to daje lekką przewagę Verdasco, który gra lepiej na nawierzchniach wolnych.

5. Kurs :))

 

Podsumowanie: wszystko wskazuje na to, że Verdasco wygra. Może nie jest to super pewny typ, ale prawdopodbieństwo w stosunku do kursu jest bardzo duże i na pewno warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mathieu P.H. - Almagro N. 1 1.50 (sts) :t:

 

 

Blake J. - Mathieu P.-H.(+1.5seta) 2 1.55 (bah)

 

Nie będę dużo pisał, bo mam bardzo, ale to bardzo mało czasu dziś, ale kto tylko może niech korzysta z tego typu :D Blake ładnie w ostatnim turnieju, ale Mathieu tutaj w NH się pokazuje z bardzo dobrej strony, więc stawi mocny opór Jamesowi, który w związku z tym nie będzie rzucał wszystkich sił do walki, bo dla niego największym priorytetem jest US Open. Mathieu bardzo mocny przy własnym podaniu, ciężko Blejkowi będzie go przełamać. Gram na minimum jednego seta dla Francuza, czystej dwójki nie posmakuje, bo to dziwny turniej :zdziwiony: Ale typek na +1.5 moim zdaniem pewny :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostajecie dziś pewniaka który wchodzi jak nóż w masło %-)

 

Szavay A. - Daniilidou E

bukmacher:Bwin

Kurs:2,10

typ: Szavay 2:0 Daniilidou

Data rozpoczęcia:25.08.2007 00:05

 

Jutro 5 minut po północy rozpocznie się drugi półfinał turnieju w New Haven. 25- letnia Greczynka ELENI DANIILIDOU będzie rywalizować z 19-letnia węgierką AGNES SZAVAY. Eleni w tym roku na hardzie ma wynik dość średnie wygrywa z kim ma wygrywać a z silniejszymi rywalkami odpada. W tym turnieju sprawiła już dwie bardzo duże [jak dla mnie ] niespodzianki

wygrywając z faworyzowaną Bammer 1:6 7:5 6:2, choć w 2 secie Bammer wygrywała 3:0 i miała szanse na brejka, drugą niespodzianką była wygrana z Safiną, Eleni w 1 secie zdobyła przy własnym serwisie tylko 3 punkty :szok: przy 14 przeciwniczki, większość punktów wygranych przez Eleni była zdobyta przy serwisie rywalki więc nie świadczy to zbyt dobrze o serwisie greczynki. W drugim secie Daniilidou obroniła 4 piłki meczowe [obroniła to może za dużo powiedziane ponieważ Safina mając te 4 piłki meczowe dwukrotnie popełniła DF]. Greczynka wykorzystała szanse wygrała 2 seta w Tie Breaku 10-8 [swojego pierwszego seta w tamtym meczu] i rozprawiła się z całkowicie z załamaną Safina 6:2 w decydującym secie. W ciągu ostatnich dni greczynka rozegrała 2 maratony po 130 minut każdy więc na pewno odbije się to jakoś w dzisiejszym spotkaniu. Z drugiej strony mamy nadzieję węgierskiego tenisa Agnes Szavay dla której jest to pierwszy turniej na hardzie od Wimbledonu. W tym turnieju narazie bardzo dobrze sobie poczyna 3 meczę w których wszystkie wygrała 2 do zera w setach, bardzo agresywna gra, nawet przy własnym drugim serwisie i poważne podejście do tego turniej sprawia że zagram na nią 2-0 w setach

 

Moje wypociny oceńcie sami :k:

 

Najlepiej po meczu %-)

 

Jak nie wejdzie to :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake - Verdasco 2 3,47 :n:

Dziś w zasadzie to samo co wczoraj:

 

Blake - Mathieu 2 2,75 (10bet)

 

Mathieu to fajter a Blake się dławi jak ktoś na niego presję nałoży, a Mathieu to potrafi. Mathieu się nie poddaje i za to go lubię. Był blisko wygrania z Nadalem w tym sezonie, ale nie udało mu sie utrzymać przewagi jednego break'a w drugim secie i przegrał. Nie chce mi się pisać dużo na ten temat, ale generalnie rzecz ujmując myślę, że Mathieu ma o wiele większe szanse niż Verdasco, bo ten drugi jest bardziej niestały a Mathieu utrzymuje swój wysoki poziom cały czas. Zresztą cały ten sezon ma dobry. Blake też, ale ja myślę, że prędzej Blake się poda niż Mathieu. Zresztą nie ważne i tak pewnie nikt tego nie zagra :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake J. - Mathieu P.-H.(+1.5seta) 2 1.55 (bah) :t:

 

 

Blake J. - Fish M.(+1.5seta) 2 1.80 (bah)

 

I znów na handi +1.5 przeciw Blake'owi, tym razem kurs owocniejszy :D Stawiam tak, ponieważ James mimo iż osiąga wyniki, które wskazują jego dobrą formę, to męczy się czasem z rywalami z którymi robić tego nie powinien :] Przykładem na to może być chociażby Agustin Calleri. Wczoraj Blejku był bliski odpadnięcia w pojedynku z Mathieu...Po głębszej analizie poczynań tenisowych stwierdziłem, że Mardy Fish na amerykańskim hardzie może być nawet groźniejszy od Francuza. Dobra forma, świetny serwis i mocny forehand to atuty pana Rybki na dzisiejszy mecz. Jeśli Mardy nie będzie miał złego dnia to seta urwie spokojnie, a kto wie...może nawet wygra turniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake J. - Fish M.(+1.5seta) 2 1.80 (bah) :n:

 

 

Podsumowanie:

 

Nieminen J. - Lopez F. 2 2.70 (bah) :n:

T.Johans. - Starace 1 1.49 (profesjonal) :t:

Del Potro J.M. - Simon G.(+1.5seta) 2 1.50 (bah) :t:

Mathieu P.H. - Almagro N. 1 1.50 (sts) :t:

Blake J. - Mathieu P.-H.(+1.5seta) 2 1.55 (bah) :t:

Blake J. - Fish M.(+1.5seta) 2 1.80 (bah) :n:

 

Bezbarwny tydzień :/ Mimo, że znów na plusie, to jakiś ten turniej taki nudny i dziwny był...Ale ja już żyję US Open i polecam korzystanie z moich propozycji z tego właśnie turnieju, bo wiem, że będzie bomba :D pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...