Skocz do zawartości

Jakie stawki?


pantis24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam mały problem. Ile pieniędzy powinienem przeznaczać na jeden kupon, mając budżet 300 PLN? Nie chcę grać kuponów po 2 zł, ani też po 100zł.

Doradźcie mi coś

Jaki sposób na dobór stawek jest Waszym zdaniem najlepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Anonymous

Zależy jak grasz tak ogólnie. Czy na jakieś AKO, czy na ilość spotkań. Ja przy 300zł budżetu starałbym się grać po 20-30zł na kupon, no chyba że uważam coś za pewniejsze to wtedy do 100zł max. Ale tak około 10% kapitału na kupon. Podwoisz kapitał - podwajasz podstawową stawkę.

 

Jednak ogólnie trudno to tak jasno określić.

Z ciekawości - jaką masz skuteczność typów i kuponów - to może Ci pomóc w ustaleniu stawki na zakład :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to jednak 10% kapitału na kupon i trochę lepsze dobieranie typów do kuponów AKO. Ewentualnie możesz spróbować "progresji" opisanej przez GrabKa - tej, którą ja nazywam "pozytywno-negatywną" :))

 

A jak boisz się samego słowa progresja ;) to pozostaje Ci dowolna gra. Albo spróbuj właśnie po 10% kapitału. Jeżeli nie trafisz 10 razy z rzędu to stracisz kapitał, ale wydaje mi się, że z taką skutecznością na dłuższą metę powinieneś osiągnąć zysk. I pamiętaj - nie zmieniaj raz przyjętych stawek.

 

Grasz za 10% kapitału początkowego i dopóki nie podwoisz kapitału, nie zmieniasz stawek, ok? :)

 

 

 

 

Mam nadzieję, że jakoś pomogłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...