Skocz do zawartości

Premiership wedlug Bizonka


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam :smiech:

 

Typowaniem zajmuje sie juz od jakiegos czasu i idzie mi to z calkiem dobrym skutkiem. W bukmachesrstwo bawie sie juz jakis czas i wypracowalem swoje metody gry. Typuje w 90% angielska najwyzsza pilkarska lige czyli Premiership oraz rozgrywki tenisa ziemnego w tym w 80% moich typow to ATP. Sam z reszta gram w tenisa co pozwala mi przy dosc czestym ogladaniu meczy tenisowych spojrzec na typy z innego punktu a mianowicie czysto technicznego. Ale jak narazie sezon tenisowy powoli startuje wiec pozostaje narazie czekac i obserwowac natomiast Premiership gra i bedzie grac. Na forum trafilem przez mojego znajomego ktory polecil mi to forum mowiac ze jest tu naprawde fajnie tak wiec tu wyladowalem. Jak bedzie zweryfikuje czas ja ze swojej strony zachecam do przegladania od czasu do czasu mojego tematu. W tym temacie beda pojawiac sie wylacznie typy z Premiership. Zapraszam juz jutro

 

Pozdrawiam :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Anonymous

Witam :cwaniak1:

 

Dzis rozpoczyna sie 20 kolejka Premiership a zarazem 3 kolejka swiateczno-noworocznego maratonu. Zajme sie teraz tylko dzisiejszymi meczami a jutro postaram sie cos napisac o jutrzejszych. No to nie ma co czekac a wiec zaczynam.

 

Zaczne moze od meczu Portsmouth z Middlesborough w ktorym widze wyraznego faworyta. Chociaz zespol gospodarzy od jakiegos czasu nie zachwyca u siebie to gra calkiem poprawie brakuje tylko skutecznosci. Ogladac skroty ostatniego domowego meczu z Arsenalem odrazu mialem wrazenie ze z taka gra powinni oni zmiazdzyc Middles i nadal jestem podobnego zdania. Portsmouth wedlug mnie jest aktualnie obok Arsenalu najlepiej poukladanym pod wzgledem taktycznym zespolem. Popularni Pompey powinni w tym meczu wrocic do domowych zwyciestw. Nawet brak skutecznosci nie jest tu straszny bo z zespolem Boro beda mieli tyle okazji ze strzelecka niemoc powinna zostac przelamana. Kurs na Portsmouth (1.70) moze jakos nie porywa ale z drugiej strony najgorszy tez nie jest.

Nastepnie przejde do meczu Wigan z Aston Villa. Oba zespoly zaszkoczyly mnie w poprzedniej kolejce i oba implus. O ile remis Aston z Chelsea mnie nie zaszkoczyl to zaskoczyla mnie postawa pilkarzy. Pokazami z The Blues ogromny potencjal i charakter. Wigan wygralo u siebie ze Srokami z Newcastle czego sie zbytnio nie spodziewalem. W dzisiejszym meczu nie przewiduje raczej tyle szczescia dla gospodarzy i ich zwyciestwo raczej nie wchodzi w rachube. Najbardziej spodziewam sie wygranej druzyny przyjezdnych jednakowoz remis jest tez bardzo prawdopodobny. Choc po kursie na Aston (2.35) warto chyba sprobowac posatwic na dwojke za nieduza stawke a do jakiegos innego meczyku moznaby dodac postawione w tym meczu x2 (1.37).

Teraz moze pojedynek West Hamu z ManU ktory tez zdaje sie miec jednego mocnego faworyta. Manchester jest w wysmienitej formie i teraz kiedy objeli prowadzenie napewno pojda za ciosem nie chcac oddac liderostwa. Gra czerwonych diablow wyglada naprawde wysmeinicie. Graja nie tylko efoktownie ale i efektywnie. Saha z Rooneyem sa w doskonalej dyspozycji a grac ze soba moga z zamknietymi oczami. Mimo ze jestem goracym fanem i kibicem Mlotow i ze pamietam zeszlosezonowe 1-0 w Londynie to tym razem nie jestes optymistycznie nastawiony. ManU jest po prostu za mocny jak na przecietny west Ham i nawet mizerny kurs na zespol Fergusona (1.55) nie odstrasza przed postawieniem na jego druzyne.

Przyszedl czas na przedstawienie wam meczu Tottenham - Reading i duzo sie tu rozpisywac nie bede. Tottenham nareszcie zaczal grac tak jak powinien i powoli zaczyna lapac wiart w zagle a gra Kogutow naprawde jest przyjemna dla oka. Juande Ramos robi kawal dobrej roboty z pilkarzami Tottenhamu i zespol epanczyka bedzie pna sie w gore tabeli i to miajmy nadzieje ze dosc szybko przynoszac nam oczekiwany profit. Reading ostatnio nie zachwyca bo pomimo ze ostatnie 3 mecze to 5 punktow ale za to niezmiernie szczesliwe i mysle ze szczescie Reading jak na ten rok sie skonczylo. Ostatni wyjazdowy remis z West Hamem byl naprawde fuksiarski a patrzac na to ze West Ham w tym meczu gral tragicznie slabo przkonuje mnie to do postawienia przeciwko Reading. Na zwyciestwo gospodzarzy kurs (1.55) nie jest wcale zanizony patrzac na czysto sportowe czynniki jak i rowniez aktualna forme.

Teraz przyblize mecz Sunderlandu z Boltonem i odrazu zaznaczam ze ten mecz jest dla mnie typowym no betem ale postaram sie cos napisac o tej potyczce wedlug mnie zadna druzyna nie zasluguje na zwyciestwo wiec moze remis ale do tego tez nie jestem przekonany. Bedzie to najpewniej pojedynek bledow i tego typyu rzeczy. Jesli musialbym typowac ten mecz to zagralbym tu na brak porazki Boltownu ale kurs (1.47) na wlasnie takie rozstrzygniecie mimo ze jak na DoubleChance nie jest niski to i tak mnie nie przekonuje na obstawienie tego meczu.

Po pojedynku no betowym przechodze do meczu Chelsea z Newcastle i analiza bedzie krotka ale za to tresciwa. Druzyna Abramovica spuscila z tonu i mimo ze upatruje ich w roli faworyta tego meczu to za zadne skarby nie zagram na zwyciestwo The Blues po takim kursie (1.35) bo jest to wrecz niemoralne i tyle w tym temacie.

No i teraz biore sie za mecz druzyn z dolu tabeli. Birmingham podejmuje dzis u siebie pobite w Londynie Fulham. Nie jest to taki prawdziwy mecz o 6 punktow gdzie ktoras druzyna ma noz na gardle ale z pewnoscia jest to cos w ten desen. Birmingham w drugi dzien swiat zagralo bardzo bardzo dobrze i uwazam ze powinni pujsc za ciosem i po ograniu u siebie slabego Middles powinni ograc rowniez jeszcze gorsze Fulham ktore dodatkowe przybite jest ostatnia wysoka wyjazdowa porazka. Kurs na gospodarzy (1.95) jest naprawde dobry co sprawia ze ta pozycje trzeba powaznie rozwazyc zawierajac weekendowe zaklady.

No i ostatni dzisiejszy pojedynek pomiedzy Evertonem z Liverpoolu i Arsenalem z Lodynu. Ciezko jest mi cokolwiek powiedziec w kwesti tego meczu bo najpewniej bedzie to niezwykle wyrownany mecz a o wyniku moze zawazyc jedna skladna badz przypadkowa nawet akcja. Tak wiec zostawiam go nietknietym nie chcac mieszac wam w glowach.

 

Na dzis tyle

 

Pozdrawiam :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co do Twojej analizy jestem zgodny choć o spotkaniach Chelsea z Newcastle i Evertonu z Arsenalem mam nieco inne zdanie. Uważam, że Chelsea wcale nie gra źle i nawet te ogromne braki w kadrze nie będą przeszkodą, by ekipa Granta odniosła dzisiaj zwycięstwo tym bardziej, że Newcastle ostatnio nic nie gra. Liczę na skuteczność Ukraińca Szewczenki no i mam nadzieję, że The Blues zagrają z tyłu na zero. Cieszę się też z powortu Ballacka, który w ostatnim spotkaniu udowodnił, że jest w formie. Niemiec wybrał relewacyjną porę na wyleczenie kontuzji, gdyż może teraz godnie zastąpić kontuzjowanego Lamparda, a i Alex okazał się równie dobrym zastępcą Terrego. Gdyby nie siedmiopunktowa strata podopiecznych Granta do liderującego Manchesteru bardzo poważnie zastanawiałbym się nad typowaniem zwycięstwa Londyńczyków, ale z tego względu, że nie mogą oni pozwolić sobie już na stratę punktów (jeżeli nadal myślą o mistrzostwie) - stawiam na zwycięstwo Chelsea. Wiem, że Newcastle lubi tracić punkty z najsłabszymi, a tym najlepszym coś tam "uciąć", ale uważam, że Chelsea dziś wzniesie się na wyżyny swych umiejętności i pewnie ogra "Sroki".

 

Poruszając kwestię dotyczącą Arsnealu i Evertonu sądzę, że bardzo możliwy jest remis w tym spotkaniu. Nie chcę tu prokorować jakiegoś dokładnego wyniku itp. ale nie wierzę, by piłkarze Wengera pozwolili sobie na porażkę tym bardziej, że muszą gonić Manchester United, bo przecież ich głównym celem na obecny sezon jest mistrzostwo Premiership. Everton też jest mocną ekipą i przemawiać będzie za nimi atut własnego boiska dlatego też, jak już wcześniej wspomniałem bardzo możliwy jest remisowy rezultat.

 

Życzę wysokich wygranych, pozdrawiam Lisek6 :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...