Skocz do zawartości

Zza osobistych kulis


Elit Typer

Rekomendowane odpowiedzi

To,że Elit Typer lubi prowokować nie jest niczym nowym,ale jakoś dziwnie po moich prowokacjach każde Forum ożywa i toczą się nie przeniknione dyskusje za i przeciw.

Mnie to rajcuje i tak już jest, ze potrafie wywołać mały skandalik i jest jazda na maxa.

Są różni ludzie. Jedni zamknięci w sobie skrywajacy swoje uczucia i tak naprawdę nie wiadomo co w nich siedzi. Moim zdaniem takie ciche wody są 100 razy gorsze od konkretnych kolesi którzy walą prosto kawe na ławe i wiadomo co można się po nich spodziewać. Otworzyłem ten temat by sprawdzić czy jestescie się w stanie przyznać do jakiejś nieprzyzwoitosci, rzeczy niegodnej, nietolerowanej przez ogół , a może wstydliwej czy coś w tym stylu.

Jeżeli macie jaja to wywalcie tu z siebie co w was siedzi co zbroiliście w życiu czego do tej pory nie mówiliście lub skrywacie w głębi swoich myśli.

Gwarantuje Wam ,ze coś z was zejdziei zrobi Wam się lżej na sercu.

Żeby Wam ułatwić sprawę proponuje mały podstęp. Można opowiadać o swoich niecnych I wstydliwych postępkach ale dopuszczamy taką ewentualnośc ,ze można po prostu zmyślać.

Ułatwi to tym którzy się czegoś wstydzą, bo tak naprawdę ta możliwość ,że to było kŁamstwo ułatwi wam przyznanie się do winy gdyż zawsze możecie powiedzieć,że to było sprytnie wymyślone.

No to zapraszam do zwierzeń. Kto pierwszy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:k: a ty bedziesz siedziec przed kompem, czytac zwierzenia i walic gruche %-) ??

 

po moich prowokacjach każde Forum ożywa i toczą się nie przeniknione dyskusje za i przeciw

 

Jaki skromnis :wstyd:

 

 

Pozdro :smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ruszyło się.

1. w sprawie walenia gruchy to zamiast opowiesci musiałbym mieć zajebistą laske to może wtedy bym się skusił natomiast narazie nie musze walić bo mam gdzie spuscić z krzyża.

2. W sprawie screenów już tłumaczyłem to setki razy. Być może słyszeliście o pewnym Urzędzie który bardzo chętnie pooglądał by trochę duzych wygranych , a na koniec roku stwierdził ,że masz dodatkowy dochód i musisz od tego odprowadzić podatek. Wole nie mieć do czynienia z tym Urzędem i screenów nigdy pokazywał nie będe.

A co do opowiesci to jakoś nikt nic z Was nie zbroił.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. W sprawie screenów już tłumaczyłem to setki razy. Być może słyszeliście o pewnym Urzędzie który bardzo chętnie pooglądał by trochę duzych wygranych , a na koniec roku stwierdził ,że masz dodatkowy dochód i musisz od tego odprowadzić podatek. Wole nie mieć do czynienia z tym Urzędem i screenów nigdy pokazywał nie będe.

A co do opowiesci to jakoś nikt nic z Was nie zbroił.?

Hahahaha :lol: Dobry jesteś :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak :puk:

 

Piszesz ze musialbys miec laske, widze ze nie na reke ci plec przeciwna :D

 

Nie robiac offtopa :k: wlałem fante do akwarium z rybkami, przypał ze c**j :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro niema chętnych to ja zaczne.

Opowiem Wam jak dawniej w Berlinie wschodnim Polacy zarabiali kase.

Otóż dawno dawno temu, kiedy w sklepach spożywczych był na półkach tylko ocet,a czekolada i pomarańcze to był rarytas trudny do zdobycia "jego wysokośc" Elit Typer postanowił zbić majątek i wyruszył do NRD (Niemiecka Republika Demokratyczna) kto nie wie to dawna część obecnych Niemiec , która była po socjalistycznej piepszonej stronie.

Ponieważ jestem niezwykle inteligentny, mądry i wogóle zajebisty koleś, mam niekiepską bajere postanowiłem zarobić bardzo dużo wkrótkim czasie niepracując.

Gdy wyjezdżałem miałem 300zł i pare marek wschodnich.

W Niemczech byłem 5 miesięcy. Zarabiałem około 100000zł dziennie. Jak to robiłem, opowiem wnastępnym odcinku mej opowiesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przyjeżdzie kupiłem sobie wille piętrówke koło Tarnowa w małej wiosce, oraz dwa psy. Doga i wilka. Samochodu nie kupowałem bo nie miałem prawa jazdy. Kupiłem sobie fuul wypas sprzęt do słuchania kaset (wtedy szpulowych) i magnetowid sharp wówczas niespotykany. Zatrudniłem pokojówke,która gotowała mi i prała oraz sprzątała, robiła zakupy i od czasu do czasu dawała dupy. Dupy dawała nieodpłatnie a za pozostałe czynności otrzymywała kase i jeszcze musiała strzyć trawniki w ogródku. Po roku poznałem fajną dupencie mulatke która się we mnie zakochała i postanowiliśmy się hajtnąć. Jej tata był niezłym kolesiem . Miał trzy szyby naftowe w pewnym kraju i na dodatek był zajebiście skąpy. Nie skorzystałem finansowo na tym małżeństwie nie myślcie sobie. Po dwóch latach laska mi się znudziła i postanowiłem spróbować żółtej rasy. Pojechałem do Pekinu na wycieczkę i tam poznałem przepiękną koreanke- nauczucielke angielskiego. Przespałem się z nią pare razy i teraz mam fajne wspomnienia i dziwną wysypke na ciele. Tak wogólew jest okey i mile to wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się bardziej pikantnych szczegułów i troche więcej inicjatywy a nie takie jednozdaniowe wrzutki. Oj koledzy. Nie stać Was na nic więcej.?

 

powiedz co cpasz, bo chce bliżej poznac twój świat %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. W sprawie screenów już tłumaczyłem to setki razy. Być może słyszeliście o pewnym Urzędzie który bardzo chętnie pooglądał by trochę duzych wygranych , a na koniec roku stwierdził ,że masz dodatkowy dochód i musisz od tego odprowadzić podatek. Wole nie mieć do czynienia z tym Urzędem i screenów nigdy pokazywał nie będe.

bursztyn podawał swoje kupony z wielkimi stawkami, i jakoś go nie wsadzili :k::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarabiałem około 100000zł dziennie. Jak to robiłem, opowiem wnastępnym odcinku mej opowiesci.

Da się :)) Tylko dupsko boli :k:

 

:k:

 

Elit myslisz ze jak twoja bujna fantazja cie poniesie na forum to my ci sie mamy zwierzac ze wszystkiego? moze ci jeszcze hasla do konta bankowego podac.

Jak cie tak na wszystko stac to zacznij od dobrego psychiatry taka moja dobra rada, a zarazem erotyczne jakze podniecajace wyznanie. :puk::rotfl:%-):k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elit dobry temat :)) ale nie wiem czego Ty od nas oczekujesz, nie każdy miał takie ciekawe życie jak Ty. Bo co ja Ci mogę jeszcze o sobie napisać, że jak byłem w szkole średniej to jak taka kucała mi do miecza to szczękościsku dostała ?

Albo że się tak strasznie upiłem, że nic nie pamiętałem i...

No właśnie i...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na forum obstawianie.com zbanowali mnie około 10 razy :k:

jakoś mi szło ale dowiedziałem się o tym forum od razu się poddałem i mam nadzieje że tu będe do końca moich dni albo tego forum %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...