Skocz do zawartości

Jak narazie 100% system


Kolejorz1980r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po wielu latach gry w końcu udało znaleźć mi się pewien system. Był on sprawdzany na 300 zakładach i sprawdzał się w 100%. Co prawda trzeba poświęcić dużo czasu ale jeśli zysk jest pewny to chyba nie będzie z tym problemu. Minusem jest to że zapewne będzie można osiągnąć z niego jedynie ok. 5.000zł gdyż jest on do zrealizowania w Bwin, a więc jak wiadomo w miarę z większym zyskiem stawiają limit stawek, no może jeszcze w Bet365 ale tam szło by to naprawdę mozolnie. Polega on na grze live, nie żadnym wyłudzaniu bonusów, korzystaniu z błędów technicznych strony. Nie potrzebujesz tutaj wkładu 10.000 zł wystarczy jedynie 40(minimalna wpłata) choć przy zmniejszonej wpłacie oczywiście w późniejszym terminie osiągniesz swój cel. Sposób jest dla ludzi którzy mają silną wolę tzn. nie ulegają emocją i kierują się ciągle wg podanych zasad. System jest płatny. Kosztuje 200zł. Z czego 10zł na początek, 40zł po podaniu systemu, a reszta 150zł wpłata po 2 tygodniach korzystania z systemu z pożądanych skutkiem. Jeśli ktoś byłby zainteresowany lub miał pytania proszę pisać pod tematem albo na gg: 4745753(często niewidoczny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Anonymous

Jak kolega Kolejorz1980r opisze dokładniej ten sposób, to ja jestem w stanie go wypróbować :)) wydaje mi się, że lepiej kontynuować tą rozmowę tutaj, gdyż więcej osób może być zainteresowanych :))

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

panowie ten system to wielka ściema, koleś proponował to na innym forum bukmacherskim, jeden koleś dał się naciagnąć i kupił go, potem klął na forum że to ściema wielka jest i że się dał zrobić jak dziecko. Cały ten system polega grania kursów 1,01 na live grając cały czas za całe konto i to ma być 100%? pfffffff kret....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No cóż... pozdrów tego kolesia co dał się naciągnąć...

Podziwiam :k:

 

 

A co do grania kursów 1.01 na live - też sposób, tylko żeby aż tyle za niego płacić? %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...