Jump to content

rapwap


Guest rapwap
 Share

Recommended Posts

W zeszlym tygodniu zaczalem z powrotem obstawiac mecze, po dluzszej przerwie w zabawie z bukmacherka, i już wtedy przyswiecalo mi pare zasad których postanowiłem sie trzymac: postawic gora 2-3 mecze na kuponie (a i tak tylko te co do ktorych jestem przekonany) za wieksza stawke, a jezeli danego dnia nie bedzie nic ciekawego to nie obstawiac. I trzymajac sie tych kilku zasad udalo mi sie wygrac w zeszlym tygodniu cos kolo 80 zeta :D No i od teraz bede swoje typy umieszczal na forum (zeby potem inni mogli obstawiac jesli zaczna mi kupony wchodzic, a poki co to bedzie moj dzienniczek ze statystykami :p )

 

Jako ze po zeszlym tygodniu mam troche kasy to zaczynamy obstawiac z grubej rury :mlotek:

 

M gladbach-Jena 1 1.47

Jablonec-Liberec (2.5 bramki) 1 1.55

Stawka: 50 zł

AKO: 2,28

EWK: 102,50 zł

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...