Skocz do zawartości

Typy Rolasa :)


Rol

Rekomendowane odpowiedzi

Kayserispor - Galatasaray - 2 - 2,06

Asteras - Panathinaikos - 2 - 1,48

Aarau - Basel - 2 - 1,69

Fiorentina - Juventus - 2 - 2,66

 

Całkowity kurs - 13,71

Wpłata - 100,00

EWK - 1 234,00

 

Chciałbym się równoczesnie zapytac co mądrzejsi ode mnie myslą o tym kuponie ? Jeszcze go nie pusciłem, chce to zrobic jutro ale jeszcze sie zastanawiam. Poprosze o opinie :]

 

[ Komentarz dodany przez: dj qbaa: 06-10-2007, 23:22 ]

Juve według mnie nie wygra. W tym sezonie mają masę szczęścia min. gol z Cagliari w bodajże 93' na 3:2, gol z Roma na 2:2 w 87' oraz gol w derbach Turyny na 1:0 w 92'. Nie grają dobrze, tak samo było w spotkaniu z Livorno, gdzie pokonali ich 5:1. Ich rezultaty nie odzwierciedlają sytuacji na boisku. Dodatkowo jutro Juve bez Marchionniego, Boumsonga, Camoranesiego, Andrade oraz Zanettiego. W Violi nie zagra Jorgensen i Santana. Według mnie remis, nawet zwycięstwo Fiorentiny realne. Jeden mecz z Groningen o niczym nie świadczy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam jak dla mnie w meczu Fiorentina - Juventus remis albo x2 odnośnie Aarau - Basel to nie wiem ciekawy mecz. Asteras - Panathinaikos jedynka z remisem a Kayserispor - Galatasaray remis ogólnie ciekawe mecze ale ja nie przepadam za wyjazdami podam przykład poniżej dla czego.

 

 

Ottawa Senators 2:0 New York Rangers (Typ) 1 2,10 :jupi:

Washington Capitals 2:0 Carolina Hurricanes (Typ) 1 2,25 :jupi:

Tampa Bay Lightning 5:2 Atlanta Thrashers (Typ) 1 2,10 :jupi:

Minnesota Wild 3:2 Columbus Blue Jackets (Typ) 1 1,80 :jupi:

Chicago Blackhawks 3:3 Detroit Red Wings (Typ) 2 1,85 :f:pech 3min przed końcem bramka na remis

Gasquet R. 0:2 Ferrer D. (Zakład na set) 0:2 3,30 :jupi:

 

:smiech: niezłe :smiech:

 

 

ako 109,04 stawka 5zł

 

ewk 545,19zł :f:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na szczescie tamtego kuponu w koncu nie puscilem, aczkolwiek dobry dzien dzis byl jesli chodzi o trafianie, bo na jednym tasiemcu (20 meczy, weszlo 18 i Porto jeszcze nie wiem), na drugim zabraklo tylko Panathinaikosu, a byloby 361,80 :/, na trzecim slabo, bo under i over, natomiast jeden wszedl i jest 200 do przodu :] Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...