Skocz do zawartości

totomix, czy tak mozna ?


mkjackal

Rekomendowane odpowiedzi


Gość Anonymous

U żadnego bukmachera nie zagrasz w ten sposób... nie tylko u naziemnych, ale i u internetowych. Jedno zdarzenie - jeden typ. Oczywiście możesz to rozbić na single :)) na AKO nie przejdzie, tak jak napisał to Chomik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Anonymous
przeciez jesli by tak można to było by to nieopłacalne dla tych np: totomixów, professionalów itp.

No nie wiem - zawsze trafiasz wszystkie typy na dany mecz?! Dla mnie coś takiego nie miałoby różnicy.

 

Ale ogólnie mówiąc to... po co odgrzebałeś temat? %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

Ale ogólnie mówiąc to... po co odgrzebałeś temat? %-)

 

bo mu sie przypomniało %-)

 

 

 

Możliwość stawiania 1 i jednocześnie 1/1 byłaby meganieopłacalna dla buków. Natomiast nie rozumiem w sumie czemu nie można zagrać np 1 i over.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bo to też byłoby nieopłacalne dla buków. AKO z takich dwóch zdarzeń pozwoliłoby osiągnąć odpowiedni value na takim zakładzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to też byłoby nieopłacalne dla buków. AKO z takich dwóch zdarzeń pozwoliłoby osiągnąć odpowiedni value na takim zakładzie...

 

 

no ale co z tego? :)

 

przeciez sam wiesz jak jest. Czasami drużyna wygrywa pewnie 1-0. A innym razem wydaje się,że bedzie góra 1-0 a tu 3-3.

 

To juz jest kwestia problematyczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie no tak, ale jednak jak masz wybrać kurs np. 1.3 na wygraną i 1.7 na over to wolisz wybrać over, bo kurs wyższy. A jak je połączysz to będzie 2.21 a to już duży value licząc, że prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest większe niż 50%... :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak, ale jednak jak masz wybrać kurs np. 1.3 na wygraną i 1.7 na over to wolisz wybrać over, bo kurs wyższy. A jak je połączysz to będzie 2.21 a to już duży value licząc, że prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest większe niż 50%... :))

 

rajt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie wiem gdzie dokładnie napisać ale tutaj jest chyba nienajgorsze miejsce.

Mam pytanie. Jeśli obstawie zawodnika, że nie strzeli bramki a ten wogóle nie wystapi w meczu, to bukmacher policzy mi to jakie zdarzenie trafnie wytypowane?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jeśli obstawie zawodnika, że nie strzeli bramki a ten wogóle nie wystapi w meczu, to bukmacher policzy mi to jakie zdarzenie trafnie wytypowane?

Musisz sprawdzić w regulaminie buka. Jeżeli wogóle nie wystąpił to napewno jest zwrot (kurs 1.00) ale jak zagrał to możesz mieć tak jak ja w BetWay - zagrał od 52 minuty i policzyli, że nie strzelił :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...