Skocz do zawartości

Typy by bartmis


bartmis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

bukmacherką zajmuję się szmat czasu. Byłem już w swojej histori zawodowym typerem. Zajmowałem się obstawianiem dużych pieniędzy. Ostatnio miałem trochę przerwy teraz wracam z moimi analizami. Zawsze słynąłem z obszernych analiz z wysokimi kursami. Analizy nie będę pojawiac się zbyt często, ale jak się pojawią to będą przemyślane. Zaglądajcie i komentujcie tutaj!

 

Pozdrawiam

bartmis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


VENUS WILLIAMS (USA) - Kira Nagy (HUN)

 

W tym meczu typuję pewne zwycięstwo Venus. Oczywiście w tym fakcie nie jestem odosobniony, ale mój typ nie będzie oscylował wobec tego kto wygra mecz, lecz skupię się na wytyopwaniu liczby gemów. Venus gra w tym roku bardzo dobrze. Oczywiście największym jej sukcesem jest wygranie Wimbledonu. Amerykanka słynie ze znakomitego serwisu i mocnych returnów. Jej rywalką jest doświadczona Węgierka, która pomimo dojrzałego wieku niczym specjalnie nie wyróżniła się w kobiecym tenisie, a jej obecny ranking tylko o tym świadczy - jest 137 w rankingu. Jako mój pierwszy typ wybieram granie na zdarzenie: poniżej 17 gemów w meczu w Unibet. W razie 17 gemów zwrot stawki. Jak mówiłem Venus gra w tym sezonie świetnie, jak wygrywa to wygrywa sety pewnie. Jezeli przegrywa to porównej walce. Z tego co zauwazyłem, Venus gra słabiej jeżeli rywalka jest w stanie odbijac potężne ciosy Venus. Wtedy Amerykanka zaczyna się denerwować i popełnia prostę błędy. Jeżeli jednak przeciwniczka Amerykanki nie stawi jej na początku meczu oporu to Amerykanka zaczyna sie rozkręcać. Należy więc zadac sobie pytanie czy Węgierka jest w stnie sprzeciswstawić się Venus. Moim zdaniem nie. Mecz ten będzi epierwszym meczem w wieczonej sesji na głównym korcie. To moim zdaniem sparaliżuje Węgierkę. Ponadto Venus gra u siebie a turniej W NY wygrała już 2 razy w karierze i wydaje mi się, że jest jednym z głównych faworytów tej imprezy. Patrząc na zazwyczaj padające wyniki w kobiecym tenisie w pierwszych rundach jestem pewien, że Węgierka może ugrać moim zdaniem maksymalnie 3 geamy. Może, aby wszedł zakład, wyrać 4. W razie 5 wygranych przez nią gemów mamy zwrot. Oczywiście zwycięstwo Amerykanki jest bezdyskusyjne :-).

Węgierka dostała się do turnieju oczywiście przez eliminacje. W pierwszej rundzie pokonała Ivane Abramovic 3-6, 6-2,6-4. W drugiej Anastasia Pavlyuchenkova 6-3,6-2. W ostatniej Natalie Grandin 7-6,6-4. Jak widać rywalki, no może poza Francuską, nie były wymagające. Mecze swoje Węgierka grała na korcie 9, ale gra w sesji wieczornej na korcie głónym, gdzie kochają Venus, to zupełnie inna bajka. Moim zdaniem nie wytrzyma tego Węgierka.

 

Kira Nagy urodziła się 29.12.1977. Na jej niekorzyść może wpływać to, że gra dwuręczny backhand, co przy potężnych piłkach Venus może spowodować, że Węgierka nie będzie dochodzić do piłek. Węgierka w poważnych turniejach przegrywa w pierwszych lub drugich rundach. Jest za to specjalistką od challengerów gdzie radzi sobie bardzo dobrze. Co ważne, Węgierka nie potrafi praktycznie grac na twardym korcie, jest techniczną zawodniczką, która nie preferuje siłowej gry, a hard to hard, tutaj trzeba grać siłowo, tak jak potrafi to Venus.

Tak jak pisałem, Venus to jedna z faworytej turnieju. Ten typ opieram na tym, jak gra Węgierka, bo jeżeli przestraszy się gray na korcie centralnym i swojej rywalki, to nie widzę szans na podjęcie walki dzisiaj przez nią. Moim zdaniem tak się stanie, stąd uważam, że będzi eponiżej 17 gemów w tym meczu.

 

Williams Venus - Nagy Kira , typ: under 17.0 gems, kurs: 1.8, bukmacher: Unibet, Stawka 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystka na dzień: 28 sierpień 2007: (TYDZIEŃ nr 1)

 

Łączna stawka: 6 j.

Łączna wygrana: 10,8 j.

Yield: 80%

Zysk / Strata: +4,8 j.

 

Liczba Trafionych kuponów: 1/1

Skuteczność trafionych kuponów: 100%

Liczba trafionych zdarzeń (np. kupon podówjny składa się z dwóch zdarzeń): 1/1

Skuteczność trafionych zdarzeń: 100%

Najlepsza seria trafionych kuponów z rzędu: 1 :idea:

 

Zapraszam do dyskusji i komentowania typów!!!

Wpadajcie na stronkę!! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maria Sharapova - Roberta Vinci

 

Podobnie jak wczoraj, dzisiaj równiez zdecyduje się zagrac under 17.5 gemów w Unibet w meczu Włoszki i Rosjanki. Sharapova to główna faworytka do wygrania USOPEN. Jest to ubiegłoroczna zwyciężyni US Open. Może najpierw parę słów o Włosce. Jest to typowa szkoła gra tenisa na mączce. Zawodniczka ta nie lubi twardej nawierzchni dlatego nigdy jeszcze nie przebrnęła 1 rundy US Open. Jej serwy nie należą do najsilniejszych stąd przy jej podaniu licze na potężne returny Rosjanki i przełamania. Gra Sharapovej zależy od jej dyspozycji w konlkretnym dniu. To znaczy, wg mnie zalezy od jej zaangażowania. Jednakże czytając jej wypowiedzi przed turniejem jestem spokojny o jej postawę. Sharapowa powiedziała: "Yeah, I mean, I got to realize it takes time. Changes, it takes time. But most importantly, I'm feeling really good. I'm happy to be back. I had a good week of training after L.A., practiced for five days, came out here, have had some really good practice sessions. All in all, it's been good. " Dla tych co nie znają Angielskiego chodzi o to, że Sharaopva czuje się świetnie, a treningi w LA pomogły jej dojść do formy i przygotować się na grę na hardzie. Z resztą Sharapova praktycznie od żywa grając na kortach amerykańskich.

 

Roberta Vinci urodziła się 18 lutego 1983. Jest niska, ma 163 cm i wazy 60 kg. Jej biorytmy na dzisiaj: fizyczny +39% i w tendencji spadkowej, psychiczny: -62% i rośnie. W jej ostatnim turnieju w Forest Hill przegrała w pierwszej rundzie ze słabą Mileną Tu. Wcześniejszy turniej w 2 rundzie z Kuznetsovą.

 

 

Maria Sharapova urodziła się 19 kwietnia 1987. Waży tyle co jej Włoska rywalka, przy czym wyższa jest od niej o ponad 20 cm! Jej biorytmy na dzisiaj: fiziyczny 94%, psychoiczny: - 43%. Oba w trendzie spadkowym. Przede wszystkim dobre wrażenie sprawia rytm fizyczny. Jej ostatni turniej odbył się w Los Angeles 12 sierpnia gdzie w półfinale poddała pojedynek Petrovej grając do półfinału bardzo dobrze. Wcześniej wygrała w San Diego udowadniając, że Hard to jej najlepsza nawierzchnia.

 

W takim przypadku jeżeli chodzi o pojedynek Włoszki I Rosjanki kluczowym wydaje sie żaangażowanie Rosjanki. Jeżeli będzie skoncentrowana to wygra gładko z nie potrafiącą i nie lubiącą gry na hardzie Włoszką. Jeżeli o przełamanie serwisów możemy być spokojni, to zawsze serwis Rosjanki (jego celność) budzi wiele zaszczerzę. I to moim zdaniem jest kluczowe w meczu jeżeli chodzi o wygrywanie podań Rosjanki. Na pytanie dziennikarza:

 

Do you feel like you have your velocity back with the serve?

 

MARIA SHARAPOVA odpowiedziała: "Yeah. I feel like I'm serving probably the biggest that I've served this year. Middle of the year, around the time of the French Open, just trying to get a higher percentage of first serves in. Definitely in San Diego and L.A. I felt like I was hitting a lot bigger and more velocity. "

 

I znowu, Rosjanka mówi, że serwis bardzo poprawiła i go trenowała, szczególnie pierwszy serwis. To w przy naszym typie ma kolosalne znaczenie.

 

Moim zdaniem mecz powinien być krótki, oczywoiście jeżeli Rosjanka się zaangażuje. Liczę na zdobycie przez Włoszkę maksymalnie 4 gemów. Panie dotąd jeszcze nie grały ze sobą.

 

Maria Sharapova - Roberta Vinci , typ: under 17.5 gems, kurs: 1.8, bukmacher: Unibet, Stawka 5/10

 

[ Komentarz dodany przez: Chomik: 29-08-2007, 13:10 ]

Podajemy tutaj same typy, analizy piszemy w innych działach !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystka na dzień: 29 sierpień 2007: (TYDZIEŃ nr 1: 24.08-31.08.)

 

Łączna stawka: 11 j.

Łączna wygrana: 19,8 j.

Yield: 80%

Zysk / Strata: +8,8 j.

 

Liczba Trafionych kuponów: 2/2

Skuteczność trafionych kuponów: 100%

Liczba trafionych zdarzeń (np. kupon podówjny składa się z dwóch zdarzeń): 2/2

Skuteczność trafionych zdarzeń: 100%

Najlepsza seria trafionych kuponów z rzędu: 2 :idea:

 

Zapraszam do dyskusji i komentowania typów!!!

Wpadajcie na stronkę!! :-)

 

Pozdrawiam

bartmis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GKS Bełchatów - Dnipro Dnjepropetrowsk

 

Najważniejszy mecz w historii klubu z Bełchatowa. GKS zremisował na wyjeździe 1-1 wykorzystując praktycznie jedyną szansę na strzelenie gola w meczu. W tamtym spotkaniu dużo lepiej radzili sobie goście, którzy pomimo przewagi strzelili tylko jednego, dość przypadkowego, gola. Dzisiaj Bełchatów wyjdzie na boisko po to aby nie stracić bramki i tak zapewne Polacy będą grać bardzo defensywnie, wręcz ultradefenswynie. Sam Orest Lenczyk mówi, że kibice wybaczą brzydką grę GKS-owi jezeli Ci awansują dalej. Ja osobiście wierzę w wynik 0-0. Do składu GKS wracają Łukasz Garguła i Dariusz Pietrasiak, ale przede wszystkim ważny jest powrót, odnośnie meczu sprzed 2 tygodni, bramkarza Piotra Lecha, który gdy stoi w bramce GKS to Bełchatowianie nie tracę zazwyczaj goli. Chyba brak Lecha na Ukrainie spowodował stratę bramki, bo uważam, że Lech obronił by tamten strzał. Prawdę mówiąc, pomimo ciągłego ataku Ukraińców w meczu pierwszym, nie było grożnych strzałów dla bramkarza ponieważ Ukraińcy bardzo wierzą w celność swoich strzałów i próbują strzelać z około 16-20 m a to wyglądało ostatnio jak wyglądało.

W Dnipro nie zagra na pewno Andrij Worobiej, który odniósł kontuzję podczas meczu reprezentacji Ukrainy z Kazachstanem. Na kontuzje narzekają również Sierhij Nazarenko i Konstantin Krawczenko. Szczególnie brak Worobieja, głównej podpory gry ofensywnej, może mieć duże znaczenie dla zakładu.

 

Dnipro i GKS to drużyny underowe. Dnipro w tym sezonie gra świetnie w lidze ukraińskiej. Zajmuje 2 miejsce równo z Shachtarem. W 7 meczach Dnipro strzeliło 14 goli a straciło zaledwie 3. W ostatnim meczu ligowym drużyna Dnipro zremisowała z przeciętną Zakarpattią 0-0.

GKS w lidze nie gra olśniewająco, szczególne problemy Bełchatowianie mają ze strzelaniem goli bo nie tracą dużo bramek. W ostatnim meczu ligowym GKS zremisowął u siebie 0-0 z Wisłą, którą cenię dużo bardziej niż Dnipro, choć liga ukraińska uznawana jest za lepszą od Polskiej.

 

Ostatnie 5 meczy Dnipro:

26/08/2007 Ukraine Premier League Dnipro Dnjepropetrowsk vs. Zakarpatia Uzgorod D - 0:0

19/08/2007 Ukraine Premier League Zorya Lugansk vs. Dnipro Dnjepropetrowsk W - 0:1

16/08/2007 UEFA Cup Dnjepr Dnjprpropetrovsk vs. GKS Belchatow D - 1:1

11/08/2007 Ukraine Premier League Dnipro Dnjepropetrowsk vs. FK Naftovyk-Ukrnafta W - 2:0

05/08/2007 Ukraine Premier League Dynamo Kiev vs. Dnipro Dnjepropetrowsk W - 1:3

 

 

Ostatnie 5 meczy GKS:

25/08/2007 Orange Ekstraklasa GKS Belchatow vs. Wisla Krakow D - 0:0

19/08/2007 Orange Ekstraklasa Groclin Dyskobolia vs. GKS Belchatow D - 0:0

16/08/2007 UEFA Cup Dnjepr Dnjprpropetrovsk vs. GKS Belchatow D - 1:1

11/08/2007 Orange Ekstraklasa GKS Belchatow vs. Zaglebie Lubin L - 0:1

05/08/2007 Orange Ekstraklasa Widzew Lodz vs. GKS Belchatow D - 0:0

 

Zwarzając na dzisiejszą taktykę GKS o której śmiało mówi Lenczyk, że jakoby GKS całą drużyną zamierza się bronić, a to potrafi robić oraz zwarzając na pewne osłanbienia ofensywne Dnipro, uważam, że dzisiaj padnie poniżej 2,5 gola w meczu. Wg mnie najbardziej prawdopodobny jest remis 0-0. Jeżeli pierwsi strzelą bramkę piłkarze Dnipro, to moim zdaniem oni zaczną sie bronić i mecz może zakończyć się 0-1, jeżeli GKS strzeli jakimś cudem ze stałego fragmentu gry zapewne, to obrona będzie jeszcze bardziej zdeterminowana. Jeżeli będzie 1-1 w czasie meczu to zwarzając, ze remis daje dogrywkę, uważam że obie ekipy będą bronić tego wyniku.

 

Faworytem spotkania, jak i dwu-meczu, są piłkarze Ukraińscy, ale mam nadzieję że taktyka Lenczyka pomoże Polskiej drużynie wyjść zwycięsko z potyczki, tzn. utrzymując dziś remis 0-0.

GKS Bełchatów - Dnipro Dnjepropetrowsk, typ: under 2.5, kurs: 1.8, bukmacher: Interwetten, stawka: 5/10

 

[ Komentarz dodany przez: Chomik: 30-08-2007, 19:20 ]

...mówię po raz kolejny. Podajemy tutaj same typy/kupony bez analiz !!! Tematy gdzie zamieszczamy analizy, znajdują się w innym miejscu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Statystka (Stan na: 10.09.2007)

 

Łączna stawka: 16 j.

Łączna wygrana: 19,8 j.

Yield: 23%

Zysk / Strata: +3,8 j.

 

Liczba Trafionych kuponów: 2/3

Skuteczność trafionych kuponów: 66%

Liczba trafionych zdarzeń (np. kupon podówjny składa się z dwóch zdarzeń): 2/3

Skuteczność trafionych zdarzeń: 66%

Najlepsza seria trafionych kuponów z rzędu: 2 :idea:

 

Zapraszam do dyskusji i komentowania typów!!!

Wpadajcie na stronkę!! :-)

 

Pozdrawiam

bartmis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystka (Stan na: 17.09.2007)

 

Łączna stawka: 22 j.

Łączna wygrana: 19,8 j.

Yield: -10%

Zysk / Strata: -2,2 j.

 

Liczba Trafionych kuponów: 2/4

Skuteczność trafionych kuponów: 50%

Liczba trafionych zdarzeń (np. kupon podówjny składa się z dwóch zdarzeń): 2/4

Skuteczność trafionych zdarzeń: 50%

Najlepsza seria trafionych kuponów z rzędu: 2 :idea:

 

Zapraszam do dyskusji i komentowania typów!!!

Wpadajcie na stronkę!! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...