Skocz do zawartości

Progresja


obst_Etrusc

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tutaj nie było. Stary sezon się skończył. Myślę, że generalnie był ni jaki. Rok grania i raczej na zero :/ Myślę, że pora to zmienić. Ten sezon to będzie głównie granie progresji. Wiem co to jest i czym to pachnie. Wiem, że można zarobić i wiem, że można rok grać a raz przekombinować i stracić wszystko a nawet pójść z torbami. Jednak oby tak się nie stało pozwoliłem sobie troszkę na ten temat poczytać i samemu pokombinować. Wnioski jakie z tego płyną są następujące:

1. Nie grać absolutnie do momentu wykrwawienia. W zależności od rodzaju progresji i stawki początkowej moje progresje będą 5 i 7 poziomowe.

2. Oczywiście jeżeli uznam którąś progresję za obdarzoną wyjątkowym ryzykiem będę mógł ją przerwać wcześniej - oczywiście automatycznie tracąc pieniądze.

3. Wolę grać więcej progresji za mniejsze stawki niż jedną od większej kwoty i obudzić się na np. 8-10 etapie z ręką w nocniku.

4. Na razie będę grał głównie progresję remisową z piłki nożnej. Progresje na remisy HT oraz FT. Poza tym myślę o progresji na ilość goli w meczu ale to raczej na BF - mam na myśli tutaj granie 4 lub 5 bramek na jakiś zespół. Mam też kilka innych pomysłów jednak najpierw muszę ustalić dostępność kursów u buków.

5. Wybrałem sprawdzone buki (dobre i pewne): Gamebookers oraz Betfair. Tam będę grał na pewno. Mam zamiar wpłacić dla zabezpieczenia pieniądze do trzeciego buka. Jednak nie bardzo się mogę zdecydować gdzie. Myślałem o Interwetten lub Betsson jednak tam jest problem z wypłatami przez MB a do tego naczytałem się o tym pierwszym złych rzeczy. Ostatecznie jestem najbliżej Expekta.

6. Mam fajowo rozpisane tabelki w Excelu :p

7. Jeżeli ktoś posiada jakieś doświadczenie w graniu progresji będę wdzięczny za ciekawe informacje czy to jakieś rady (prośba na PW) czy jakieś ciekawe linki.

 

Ω

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Progresja nr.1

 

Le Havre lub Nantes

 

etap1

 

Le Havre - Nantes 1-0 (0-0)

(na razie nie piszę, który zespół zagram jakoś nie mogę się zdecydować, ale bardziej skłaniam się ku Nantes, na pewno podam przed następną kolejką !!)

 

buk: Expekt

kurs: 2.85

stawka: 2zł

 

etap 1 niezaliczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...